Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-10, 20:26   #2701
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ile koszul bierzecie do szpitala? 3? Oglądam sobie i takie z dolce sonno bodajże chyba zamówię bo cenowo nie jest zle. Miał ktoś z tej firmy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 20:27   #2702
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Nie mam, już sprawdzałam bo diabetolog też to zasugerował 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To w sumie spoko masz, nie musisz się niczego wyrzekac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 20:29   #2703
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Ile koszul bierzecie do szpitala? 3? Oglądam sobie i takie z dolce sonno bodajże chyba zamówię bo cenowo nie jest zle. Miał ktoś z tej firmy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do porodu taka ktorej mi nie bedzie szkoda, w razie jak sie wybrudzi i 3 na po porodzie. W razie jakby nie daj Boze sie pobyt przedluzyl to maz przepierze i dowiezie.

Sama stoje przed kupnem i juz sama nie wiem czy brac takie z guzikami czy takie elastyczne na dekoldzie w serek, zeby mozna bylo latwo piers wyjac bez cackania sie z guzikami itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 20:50   #2704
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Ja juz jestem w 29 tygodniu wiec jak tylko wrócę to zamawiam wszystko, tz pierze, prasuje i pakujemy torbę 'z synem to właśnie kolo 32 tygodnia zapakowalam. Teraz musze wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja też ok 32tyg zapakowałam
Zapisz


---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Kurde serio dziewczyny? A ja tak na lajcie myślałam żeby mieć tak w 35 tc wszystko gotowe ;p czyli za 6 tygodni za późno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz nigdy nie wiesz kiedy urodzisz, może być przed terminem albo przenosisz, albo trafisz wcześniej do szpitala i okaże się ze musisz do końca zostać. Wolę mieć wszystko ogarnięte bo nie dość ze teraz mam jeszcze siłę, później będzie coraz gorzej to jeszcze chce mieć wszystko w "swoim" porządku by nie szukać czegoś na ślep czy kupować nie to co bym chciała. A po za tym wykorzystuję dobrą pogodę i suszę wszystko na polu
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 20:54   #2705
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny to moze sie przydać.
Jak-ubra%C4%87-dziecko-na-spacer-w-zimie.png
infografika-ibum.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 21:00   #2706
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
No właśnie na początku miałam taką taktykę żeby metodą prób i błędów eliminować z diety to co mi przekracza 140. Ale sie okazało że nic z tego co jem nie powoduje skoków cukru. Więc jem wszystko. Przerzuciłam się jedynie na orkisz zamiast pszennego pieczywa. Faktem jest ze jak pojadłam sobie ciasta albo zjadłam prawie 2 porcje obiadu to miałam przekroczoną normę ale tak na co dzień to mam między 100 a 130 po posiłku. Generalnie jem śniadanie i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje. Unikam słodyczy jak mogę ale i tak czasami się skuszę i nawet po twixie ostatnio mialam cukier 107.

A jak u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie też chciałam eliminować metodą prób i błędów, nie piję ani herbaty ani kawy więc nie słodzę, zrezygnowałam tylko z kompotów bo się bałam że to mi podwyższa cukier, ale np ciasto domowej roboty plus banan zjadłam i cukier tylko 97, po naleśnikach z konfiturą czy obiedzie z pieczonymi ziemniakami ( przed którymi mnie bardzo przestrzegano) cukier w granicach 110, nawet kanapki z nutellą jadłam bo syn mnie częstował i nie przekroczyło 100, więc nie mam pojęcia skąd ta cukrzyca. Grill rodzinny czy dokładka na obiad to też mi nie przekracza. W pierwszej ciąży dużo przytyłam i jak teraz porównuję wagę to mam niższą teraz, ale ja mam wielki brzuch
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 21:03   #2707
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi zdecydowanie NIE z guzikami. Mało praktyczne. Te z ukryta "dziurą" wg mnie o wiele wiele lepsze. No i ładniejsze
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-10, 21:05   #2708
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Invi zdecydowanie NIE z guzikami. Mało praktyczne. Te z ukryta "dziurą" wg mnie o wiele wiele lepsze. No i ładniejsze
Mialam przy synu z guzikami i to guzikami serduszkami i myslalam ze szalu dostanę jak musialam zapinac i rozpinac.

Taka z dziurami mialam do porodu ale mam takie dziwne piersi ze jakos mi w te dziury wlazily i miałam sutki na wierzchu i dziwnie sie czulam. Moze taka elastyczna u gory zeby ja do dolu wziąć i bach pierś wyjac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 21:18   #2709
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Ile koszul bierzecie do szpitala? 3? Oglądam sobie i takie z dolce sonno bodajże chyba zamówię bo cenowo nie jest zle. Miał ktoś z tej firmy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja biorę 3, jedną do porodu, druga po, a trzecia na przebranie bo na pewno się przyda, na porodówce jest strasznie gorąco to się człowiek poci, jeszcze nawał przyjdzie i zaleje nie mówiąc czyszczeniu się organizmu. Ja miałam zwykłe, jedną na pewno z biedronki bo dostałam. A tak w ogóle co jakiś czas pojawiają się w biedronce fajne piżamy dla ciężarnych i karmiących matek

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to moze sie przydać.
Załącznik 7229931
Załącznik 7229936

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólna zasada jest taka że małemu dziecku w zimie ubierasz o jedną warstwę więcej niż Ty masz na sobie, najlepiej nie przegrzewać tylko hartować maluszka i temp jego nie sprawdza się po rączkach bo te lubią być zimne tylko na karczku
Zapisz


---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Invi zdecydowanie NIE z guzikami. Mało praktyczne. Te z ukryta "dziurą" wg mnie o wiele wiele lepsze. No i ładniejsze
Zależy jaka z guzikami bo mam dwie, jedna ma guziki po środku i okrągłe to dobrze mi się małego karmiło, natomiast druga miała po boku guziki i w serduszka to koszmar, sama mi się w nocy odpinała albo zapiąć tego nie mogłam, a ta z zakrytą dziurą to mi cyce wypadały, najlepszym rozwiązaniem okazała się koszulka na ramiączkach, po
prostu zsuwałam pod pierś i karmiłam
Zapisz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 21:31   #2710
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to moze sie przydać.
Załącznik 7229931
Załącznik 7229936

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry wieczór
Mąż do pracy to mam chwilę Was nadrobić super te grafiki, tylko zima na spacer rajstopy? Czym to zastąpić?

Dziś z rana z mężem dokonczylismy porządki, obiad u teściów i rodzice przyjechali wczoraj opilam się wody z cytryną na ten ból przy cewce moczowej to dziś nie ma po tym śladu ale jadę jutro wyniki zrobić i jak będą bakterie to do gina jak nie to za tydzień wizyta to poczekam

Mała trochę kopie, ale rozleniwila się ostatnio, albo odwróciła ze słabiej ja czuję, ale czuję więc nie sieje paniki
Witam nowa mamusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

A kosmetyki zamawiam jutro dla małego z apteki i dobrze ze piszecie o koszulach bo o tym zapominam, też jutro zamowie i mimo że jestem w 26 tygodniu to wolę się też już spakować do porodu, schować do szafy i niech czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 22:00   #2711
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej witam sie po weekendzie, bylismy z Tz w okolicach Poznania troszke Was nadrobilam w drodze powrotnej, widzialam ze zalozylyscie klub, zaraz to ogarne. No i witam nowa kolezanke, u mnie tez ma byc Tymek

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
Ja biorę 3, jedną do porodu, druga po, a trzecia na przebranie bo na pewno się przyda, na porodówce jest strasznie gorąco to się człowiek poci, jeszcze nawał przyjdzie i zaleje nie mówiąc czyszczeniu się organizmu. Ja miałam zwykłe, jedną na pewno z biedronki bo dostałam. A tak w ogóle co jakiś czas pojawiają się w biedronce fajne piżamy dla ciężarnych i karmiących matek

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Ogólna zasada jest taka że małemu dziecku w zimie ubierasz o jedną warstwę więcej niż Ty masz na sobie, najlepiej nie przegrzewać tylko hartować maluszka i temp jego nie sprawdza się po rączkach bo te lubią być zimne tylko na karczku
Zapisz


---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------



Zależy jaka z guzikami bo mam dwie, jedna ma guziki po środku i okrągłe to dobrze mi się małego karmiło, natomiast druga miała po boku guziki i w serduszka to koszmar, sama mi się w nocy odpinała albo zapiąć tego nie mogłam, a ta z zakrytą dziurą to mi cyce wypadały, najlepszym rozwiązaniem okazała się koszulka na ramiączkach, po
prostu zsuwałam pod pierś i karmiłam
Zapisz
A np spiworek w wozku liczy sie jako warstwa? Jak np ubiore maluszka tak jak siebie czyli cos na dlugi rekaw, na to sweterek i kombinezon to gruby spiworek w wozku z polarkiem wewnatrz to bedzie ta dodatkowa warstwa? I jeszcze ochraniacz na wozek.

A takim maluszkom przydaja sie rajstopy? Zastanawiam sie czy zamowic na tej promocji w hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 05:03   #2712
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
Ja biorę 3, jedną do porodu, druga po, a trzecia na przebranie bo na pewno się przyda, na porodówce jest strasznie gorąco to się człowiek poci, jeszcze nawał przyjdzie i zaleje nie mówiąc czyszczeniu się organizmu. Ja miałam zwykłe, jedną na pewno z biedronki bo dostałam. A tak w ogóle co jakiś czas pojawiają się w biedronce fajne piżamy dla ciężarnych i karmiących matek

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Ogólna zasada jest taka że małemu dziecku w zimie ubierasz o jedną warstwę więcej niż Ty masz na sobie, najlepiej nie przegrzewać tylko hartować maluszka i temp jego nie sprawdza się po rączkach bo te lubią być zimne tylko na karczku
Zapisz


---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------



Zależy jaka z guzikami bo mam dwie, jedna ma guziki po środku i okrągłe to dobrze mi się małego karmiło, natomiast druga miała po boku guziki i w serduszka to koszmar, sama mi się w nocy odpinała albo zapiąć tego nie mogłam, a ta z zakrytą dziurą to mi cyce wypadały, najlepszym rozwiązaniem okazała się koszulka na ramiączkach, po
prostu zsuwałam pod pierś i karmiłam
Zapisz
Musze zerknac na gazetke biedry moze sie trafi
Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Hej witam sie po weekendzie, bylismy z Tz w okolicach Poznania troszke Was nadrobilam w drodze powrotnej, widzialam ze zalozylyscie klub, zaraz to ogarne. No i witam nowa kolezanke, u mnie tez ma byc Tymek



A np spiworek w wozku liczy sie jako warstwa? Jak np ubiore maluszka tak jak siebie czyli cos na dlugi rekaw, na to sweterek i kombinezon to gruby spiworek w wozku z polarkiem wewnatrz to bedzie ta dodatkowa warstwa? I jeszcze ochraniacz na wozek.

A takim maluszkom przydaja sie rajstopy? Zastanawiam sie czy zamowic na tej promocji w hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas sie przydawaly rajstopki na takie naprawde zimne dni. Albo smigal po domu w body i rajstopkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:02 ----------

Znaczy nie smigal, leżał tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:03 ----------

Hej

Zab mnie boli. jeszcze dwa mam do zrobienia, w tym jeden kanalowo... nie mam pojecia jak ja go zrobie skoro mi kaza leżeć. Musze zapytac gin czy na dwie sesje nie mogę pojechac, zeby chociaz tego kanalowego zrobić. W końcu np do niej na wizyty tez jakos sie musze dostac, nie teleportuje sie nagle bez jazdy w aucie.

Tylko musiałabym poszukać blizej mnie stomatologa bo tam gdzie aktualnie robie jest kawałek juz a chyba jak juz sie ruszac z domu to w jak najkrótsza trase...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 05:05   #2713
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

I dzisiaj znowu cierpię na bezsenność 😭 nie śpię od 4. W sumie to jestem wyspana ogolnie, mogłabym wstać i coś robic, ale wszyscy śpią w domu to nie chce ich pobudzić to leżę 😕

Nasz wczorajszy obiad alkoholowy u teściów zakończył się tak jak mogłam się domyślać awantura z TZ😕 tak mi ciśnienie podniósł że wróciłam do domu, wzięłam psa i sobie poszłam na spacer 😝

Ja to z ubranek potrzebuje już tylko kombinezon chyba,widziałam ładny W Tesco za 79.99 i chyba bo kupię 😉 ewentualnie jakieś pajace dodatkowe. Ale to na razie nie szaleje. Muszę teraz siebie ogarnąć właśnie z tymi koszulami itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 05:22   #2714
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Co byście mi radzily? Czy wytrzymać do grudnia? Ale jak jest zab niezrobiony to tez zagrożenie... nie wiem sama juz co robic. Wytrzymac bol ewentualny jak nie zrobię wytrzymam. Tylko gorzej jak sie cos z niego wda, jakies zakazenie czy cos. Bo jeden właśnie ten do kanalowki mam otwarty z jednej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 05:26   #2715
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Co byście mi radzily? Czy wytrzymać do grudnia? Ale jak jest zab niezrobiony to tez zagrożenie... nie wiem sama juz co robic. Wytrzymac bol ewentualny jak nie zrobię wytrzymam. Tylko gorzej jak sie cos z niego wda, jakies zakazenie czy cos. Bo jeden właśnie ten do kanalowki mam otwarty z jednej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym poszła Invi. Tak jak mówisz, skoro boli, to może być jakieś zakażenie etc. Lepiej to sprawdzić, zrobić i mieć z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 05:43   #2716
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Co byście mi radzily? Czy wytrzymać do grudnia? Ale jak jest zab niezrobiony to tez zagrożenie... nie wiem sama juz co robic. Wytrzymac bol ewentualny jak nie zrobię wytrzymam. Tylko gorzej jak sie cos z niego wda, jakies zakazenie czy cos. Bo jeden właśnie ten do kanalowki mam otwarty z jednej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak kanałowy to moze boleć coraz bardziej. Ja też bym kombinowala jak zrobic. Tam w szpitalu nie maja opieki dentystycznej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 06:57   #2717
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

boje sie ze jedna podroz autem więcej i cos sie stanie dziecku. Zapytam ginki na obchodzie, ale chyba odpuszcze. Zwłaszcza ze z synem mialam chyba ze 3 do roboty i ich nie zrobiłam, w tym jeden az musialam wyrwac po porodzie. Dobrze, ze juz blizej jak dalej to pojde po porodzie dokonczyc. Nie wiem jak to ugryźć ale teraz sie przerazilam ze jak na złość sie coś moze stać dziecku jak sie wybiore ten jeden czy dwa razy do dentysty. Jak leżeć to lezec a wizyta to co innego bo na wizyte jest mus pojechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Trzymajcie kciuki za pomyslna decyzje o wyjsciu dzis. Dzis nie ma ordynatora, wszystko zalezy od zastępcy, a moja gin zaleciala na chwile i mowi, ze zależy od jego humoru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 07:26   #2718
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi trzymam kciuki co do zeba to nie wiem co Ci doradzic.. wiadomo mozesz pojechac i nic sie nie stanie a mozesz pojechac i zalowac pozniej ze nie zostawilas tego na pozniej.. dzieki za opinie odnosnie rajstopek, zamowilam wczoraj 2pak w smyku, moze akurat beda potrzebne oczywiscie do koszyka wrzucilam tez slodkie skarpetusie
Zbieram sie wlasnie na pobranie krwi a pozniej jakies lumpeksy pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 07:27   #2719
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
boje sie ze jedna podroz autem więcej i cos sie stanie dziecku. Zapytam ginki na obchodzie, ale chyba odpuszcze. Zwłaszcza ze z synem mialam chyba ze 3 do roboty i ich nie zrobiłam, w tym jeden az musialam wyrwac po porodzie. Dobrze, ze juz blizej jak dalej to pojde po porodzie dokonczyc. Nie wiem jak to ugryźć ale teraz sie przerazilam ze jak na złość sie coś moze stać dziecku jak sie wybiore ten jeden czy dwa razy do dentysty. Jak leżeć to lezec a wizyta to co innego bo na wizyte jest mus pojechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Trzymajcie kciuki za pomyslna decyzje o wyjsciu dzis. Dzis nie ma ordynatora, wszystko zalezy od zastępcy, a moja gin zaleciala na chwile i mowi, ze zależy od jego humoru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki Invi

Ja czekam w poradni diabetologicznej... wyobraźcie sobie, że zgubili moją kartę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 07:30   #2720
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Witam poniedziałkowo
Córcia w zerówce, śniadanie zjedzone, mieszkanie czyste. Mogę się polenić Mam i tak sporo planów co tu porobić ale to trochę później, na razie internety

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Kurde serio dziewczyny? A ja tak na lajcie myślałam żeby mieć tak w 35 tc wszystko gotowe ;p czyli za 6 tygodni za późno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie nie za późno
Za pierwszym razem miałam wszystko ułożone w jednym miejscu w szafce ale jakoś bałam się do torby spakować Miałam wrażenie że jak spakuję się to zaraz zacznę rodzić i torbę spakowałam na początku grudnia jakoś w pierwszym tygodniu, a tydzień później urodziłam.
Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Invi zdecydowanie NIE z guzikami. Mało praktyczne. Te z ukryta "dziurą" wg mnie o wiele wiele lepsze. No i ładniejsze
U mnie te z guzikami o wiele lepiej się sprawdziły niż te z ukrytą dziurą, dla mnie ta dziura bardzo niewygodna była więc zależy.
Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość


Zapi
Zależy jaka z guzikami bo mam dwie, jedna ma guziki po środku i okrągłe to dobrze mi się małego karmiło, natomiast druga miała po boku guziki i w serduszka to koszmar, sama mi się w nocy odpinała albo zapiąć tego nie mogłam, a ta z zakrytą dziurą to mi cyce wypadały, najlepszym rozwiązaniem okazała się koszulka na ramiączkach, po
prostu zsuwałam pod pierś i karmiłam
Zapisz
U mnie dokładnie tak samo, najlepsze były te z guzikami po środku, te z guzikami na boki to porażka. No i tak jak pisałam z dziurami też były dla mnie niewygodne.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Invi trzymam mocno kciuki
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 07:45   #2721
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Tylko ja miałam tak wcześnie torbę spakowana? wsadziłam ja do szafy i dokładam ale najpotrzebniejsze rzeczy były koło końca 7 miesiąca. Ale i tak przy pierwszej córce kapci i szczotki zapomniałam
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 07:51   #2722
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ani obchodu nie bylo jeszcze, ani sniadania. Ja tam nie tesknie za ich jedzeniem, ale dziewczyny sie śmieją, ze zapomnieli o nas dzis całkiem to moze sie same wypiszemy i do domu pójdziemy skoro nikt sie nie interesuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 07:59   #2723
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Ani obchodu nie bylo jeszcze, ani sniadania. Ja tam nie tesknie za ich jedzeniem, ale dziewczyny sie śmieją, ze zapomnieli o nas dzis całkiem to moze sie same wypiszemy i do domu pójdziemy skoro nikt sie nie interesuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może już zglosili że do domu idziecie i śniadania nie ma Kiuki, żebyś poszła do domu dzisiaj
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 08:06   #2724
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
Właśnie też chciałam eliminować metodą prób i błędów, nie piję ani herbaty ani kawy więc nie słodzę, zrezygnowałam tylko z kompotów bo się bałam że to mi podwyższa cukier, ale np ciasto domowej roboty plus banan zjadłam i cukier tylko 97, po naleśnikach z konfiturą czy obiedzie z pieczonymi ziemniakami ( przed którymi mnie bardzo przestrzegano) cukier w granicach 110, nawet kanapki z nutellą jadłam bo syn mnie częstował i nie przekroczyło 100, więc nie mam pojęcia skąd ta cukrzyca. Grill rodzinny czy dokładka na obiad to też mi nie przekracza. W pierwszej ciąży dużo przytyłam i jak teraz porównuję wagę to mam niższą teraz, ale ja mam wielki brzuch
No diabetolog powiedział że nia ma co wyolbrzymiac. Martwić się trzeba gdy na czczo jest zawsze ponad 100 a po posiłku nie mniej niż 150. Wszelkie jednorazowe incydenty z podniesionym poziomem są do wybaczenia. Dlatego nie zamierzam się tym tak bardZo przejmować. Trzeba tylko pamiętać że wraz z kolejnymi tygodniami sytuacja może sie zmienić i cukry mogą wzrastać.

Invi trzymam kciuki żebyś wyszła.

Co do dentysty to zapytaj ginke. Zeby też sa ważne bo ich nieleczenie jest również szkodliwe dla dziecka być może lekarz podejmie decyzję że za 2-3 tygodnie będziesz mogła spokojnie jechać do dentysty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 08:09   #2725
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi kciuki ☺ z zębem to nie masz możliwości gdzieś blisko domu zrobić? I jechać źle i nie zrobić niedobrze, ja bym się zdała na opinie gina

Witam z rana, badania zrobione, oby ten moj pęcherz był czysty, trzymajcie kciuki za wyniki.

I chciałam powiedzieć ze mi mówią ze jak na 6 miesiąc (7 za kilka dni &#128551 mam spory brzuch ale trzeba to wykorzystywać😀 Już kilka razy do laboratorium prosiłam o przepuszczenie, a że brzuszek widać to nikt jeszcze nie miał zastrzeżeń )

Dziś będę ogarniac po wczorajszym spotkaniu, szybki obiad, a najpierw muszę w aptece zamówienie zrobić żeby jak najszybciej męża tabletki przyszły

Miłego dnia dla Was🌼

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 08:37   #2726
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
Super że urlop udany 😊
Właśnie się zastanawiam czy prac już i prasować ubranka dla Malutkiej. Mam już miejsce i czas więc spokojnie mogę sobie układać, a w szafkach przez ten czas chyba się nie zabrudzą nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że w szafie się nie zabrudzą ja dodatkowo segreguję ciuszki w przeźroczyste plastikowe pudełka z przykrywką. Pewnie jest jeszcze czas na kompletowanie itd. ale ja chciałam tą grubszą robotę odwalić teraz ,bo wiem , że później będzie problem ze staniem przy desce. Już teraz musiałam robić sobie przerwy, bo o ile chodzić mogę długo to jak mam ustać to po jakimś czasie robi mi się gorąco i niedobrze.
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 08:41   #2727
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny muszę sie wyżalić. Strasznie sie boję porodu. Na prawdę mam jakąś schizę. W nocy jak się budzę to pierwsze moje myśli dotyczą porodu. Ja nie wiem jak to będzie 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 08:46   #2728
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę sie wyżalić. Strasznie sie boję porodu. Na prawdę mam jakąś schizę. W nocy jak się budzę to pierwsze moje myśli dotyczą porodu. Ja nie wiem jak to będzie 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to mało pocieszające ale pójdziesz i urodzisz innego wyjścia już teraz nie ma a zobaczysz że jak przyjdzie co do czego to hormony już tak będą działać żebyś się skupiła na tym co masz do zrobienia. Poczytaj sobie o tym jak ciało kobiety przygotowuje się do porodu i jak później pracuje podczas porodu, tak samo dziecko - ono też to ciężko przechodzi. Nam o tym położna na szkołę rodzenia mówiła (w pierwszej ciąży chodziłam) i mnie bardzo to uspokoiło, bo wiedziałam już co mnie mniej więcej czeka i jaka mam misję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 08:51   #2729
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dzień dobry Coraz ciężej się czuje Chodzę i sapię, a mam tyle do zrobienia. Zaczęliśmy remont, a Tż chyba w tym tygodniu wyjeżdża mi znowu za granicę Także zostanę sama do listopada
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 09:00   #2730
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę sie wyżalić. Strasznie sie boję porodu. Na prawdę mam jakąś schizę. W nocy jak się budzę to pierwsze moje myśli dotyczą porodu. Ja nie wiem jak to będzie 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez mam obawy. Najbardziej takie, że nie będę wiedziała jak przeć albo źle będę oddychać albo kij wie co jeszcze. Czytam te mądre artykuly i próbuje wbić do swojej pustej łepetyny, że po to jesteśmy stworzone i na pewno instynktownie będę wiedziała co robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.