laser frakcyjny na rozstepy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 10:04   #1
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818

laser frakcyjny na rozstepy???


witam na forum nie udalo mi sie znalezc informacji na temat leczenia rozstepow metoda lasera frakcyjnego.Dlatego postanowilam zalozyc watek jesli ktoras z was miała doczynienia z tego typu zabiegami to prosze o napisanie jak efekty, swoje spostrzezenia itp
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 00:36   #2
borys09876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

polecam zamiast lasera focus rf.zupełnie bezbolesny i znika cellulit i rozstepy.efekt widac juz po pierwszym razie a po trzech jest go o połowę mniej.polecam bo sam byłem juz na 3 zabiegach w szczecinie
borys09876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:17   #3
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez borys09876 Pokaż wiadomość
polecam zamiast lasera focus rf.zupełnie bezbolesny i znika cellulit i rozstepy.efekt widac juz po pierwszym razie a po trzech jest go o połowę mniej.polecam bo sam byłem juz na 3 zabiegach w szczecinie
a mozesz napisac cos wiecej o tym zabiegu? na czym polega, ile ich trzeba wykonac? jak dziala na rozstepy, ile kosztuje itp? moze podaj adres albo linka gdzie wykonywalas zabieg pozdrawiam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:14   #4
Karlaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Karlaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

hello!
ja wlasnie lecze rozstępy (biodra,uda) laserem fraksyjnym, bylam juz na jednym zabiegu i widze poprawe jestem zadowolona, 20.06 jade na kolejny zabieg, wydaje mi sie ze jest to jedyny i najlepszy sposob aby pozbyc sie prawie w 100% rozstepow, tak samo mowi moja doktora. Owszem zabieg jest bardzo nie przyjemny, mimo znieczulenia boli ale warto troszke pocierpiec.
Mialam wykonywane w klinikach juz zabiegi mikrodermabrazji, mezoterapii, jakies peelingi i efekty byly marne dlatego z czystym sumieniem polecam fraksyjny
__________________
To logiczne jak sieć, widzisz cel - wyciąg rękę i leć za nim!
Karlaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:40   #5
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Karlaaaa Pokaż wiadomość
hello!
ja wlasnie lecze rozstępy (biodra,uda) laserem fraksyjnym, bylam juz na jednym zabiegu i widze poprawe jestem zadowolona, 20.06 jade na kolejny zabieg, wydaje mi sie ze jest to jedyny i najlepszy sposob aby pozbyc sie prawie w 100% rozstepow, tak samo mowi moja doktora. Owszem zabieg jest bardzo nie przyjemny, mimo znieczulenia boli ale warto troszke pocierpiec.
Mialam wykonywane w klinikach juz zabiegi mikrodermabrazji, mezoterapii, jakies peelingi i efekty byly marne dlatego z czystym sumieniem polecam fraksyjny
a gdzie leczysz te rozstepy tzn miasto,jaka cena? jak oceniasz efekty? leczysz stare rozstepy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 05:46   #6
Karlaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Karlaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

w Katowicach, gabinet skin-laser, tak jak napisalam wczesniej sądze ze ten zabieg daje swietne efekty i jestem z nich zadowolona, za jeden zabieg placę 1500 zł
__________________
To logiczne jak sieć, widzisz cel - wyciąg rękę i leć za nim!
Karlaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 11:34   #7
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Karlaaaa Pokaż wiadomość
w Katowicach, gabinet skin-laser, tak jak napisalam wczesniej sądze ze ten zabieg daje swietne efekty i jestem z nich zadowolona, za jeden zabieg placę 1500 zł
witaj ja tez jestem z tych rejonow myslalam o k-cach ale w prownaniu do krakowa to drogo jest, przy takich powierzchniach jakie ja mam do usuniecia mam pytanie moglabys ewentualnie jakos sfotografowac swoja walke z rozstepami i postepami w leczeniu jesli nie jest to problem??na pewno inne wizazanki tez beda ci bardzo wdzieczne.Pozdrawiam:cmok :
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 16:13   #8
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witaj ja tez jestem z tych rejonow myslalam o k-cach ale w prownaniu do krakowa to drogo jest, przy takich powierzchniach jakie ja mam do usuniecia mam pytanie moglabys ewentualnie jakos sfotografowac swoja walke z rozstepami i postepami w leczeniu jesli nie jest to problem??na pewno inne wizazanki tez beda ci bardzo wdzieczne.Pozdrawiam:cmok :
Dołączam się do prośby
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:28   #9
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
usuwanie drobnych rozstępów

czy komuś udało się usunąć rozstępy? ja mam niewielkie, kilka na udach, ale są widoczne, przeszkadzają mi... chciałabym się ich pozbyć, ale niestety nie wiem jak. czy ktoś ma jakieś sprawdzone metody?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 10:26   #10
majuniamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Ja się przymierzam do usuwania rozstepów za pomocą lasera frakcyjnego. Podobno tylko to jest skuteczne. Poleciła mi to pani dermatolog u której robilam depilacje laserowa. Podziele sie wrażeniami.
majuniamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:04   #11
Lisa085
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Witajcie Dziewczyny ja też jak najbardziej polecam wam laser frakcyjny na roztępy. Miałam straszneeee nie moglam na siebe patrzec. Znalazlam dobrego lekarza w Krakowie, który naprawde znal sie na rzeczy. dzieki temu mam juz prosblem z glowy a myslalam ze nie ma juz nadziei
Lisa085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 09:44   #12
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Ja też na ostatniej wizycie w krakowskiej Estetice (w sumie byłam tylko na konsultacji, ale przymierzam się do depilacji laserowej, bo mają dużą promocję na zabiegi Light Sheer, pachy 200 zł) , dowiedziałam się, że na rozstępy dobrze działa laser frakcyjny - im są mniejsze, tym efekt jest lepszy. Smutna prawda jest taka, że ciężko usunąć rozstępy w ogóle, ale po zabiegach są mniej widoczne i skóra wygląda dużo lepiej, szczególnie, kiedy jest opalona.
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 00:22   #13
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
czy komuś udało się usunąć rozstępy? ja mam niewielkie, kilka na udach, ale są widoczne, przeszkadzają mi... chciałabym się ich pozbyć, ale niestety nie wiem jak. czy ktoś ma jakieś sprawdzone metody?
W der - medzie są teraz bezpłatne konsultacje z medycyny estetcyznej. Może coś Ci doradzą. Ja byłam pół roku temu, ale nie z rozstępami - tylko z innym problemem i na prawdę polecam.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:42   #14
Rapi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 77
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Możesz podać namiary na tą klinikę w Krakowie? Czy to była Estetica czy może Osteomed?
Rapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:01   #15
najmniejsza_mii
Raczkowanie
 
Avatar najmniejsza_mii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Do póki rozstępy są świeże - czerwone, można próbować usunąć je różnymi specyfikami. Jadnak kiedy już są białe, to pomoże tylko laser. Wypłyci je, a jeśli nie są bardzo głębokie może nawet usunąć. Widziałam efekty po laserze frakcyjnym CO2 i po kilku zabiegach są naprawdę fajne.
O innych skutecznych w 100% sposobach nie słyszałam.
najmniejsza_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:30   #16
szaron ston
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

w osteomedzie bylam na innym zabiegu i w sumie jestem bardzo zadowolona. Teraz wlasnie szukam informacje na temat laseru, bo chyba sie zdecyduje. Jakiego żedu sa to koszty (od czego to zalezy, bo widze duze różnice w cenach)np jesli chciałabym zrobic cala twarz, jak dlugo sie utrzymuja efekty?
szaron ston jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:26   #17
majuniamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

A jesli są rozstepy jasne ale cieniutkie i plytkie to beda efekty? Kremy nie daja poprawy. Wiem najlepiej, żeby lekarz to okreslił. Mam nadzieję, że zdążę przed latem. Moja pani doktor ich nie widziała tylko się pytałam jak sobie z tym radzić tak kontrolnie. Ale teraz zbliża się lato i chciałabym się tego pozbyć. A i czy ktos wie czy można stosować laser na piersi?
majuniamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 09:08   #18
Pracownik Optopolu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Cytat:
Napisane przez majuniamaj Pokaż wiadomość
A jesli są rozstepy jasne ale cieniutkie i plytkie to beda efekty? Kremy nie daja poprawy. Wiem najlepiej, żeby lekarz to okreslił. Mam nadzieję, że zdążę przed latem. Moja pani doktor ich nie widziała tylko się pytałam jak sobie z tym radzić tak kontrolnie. Ale teraz zbliża się lato i chciałabym się tego pozbyć. A i czy ktos wie czy można stosować laser na piersi?
Nie ma żadnych przeciwskazań, aby zastosować laser Fraxel re:store na obszar i okolice piersi w celu redukcji rozstępów.
Pracownik Optopolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 10:14   #19
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Ile czekałyście na efekty? U mnie minął miesiąc, dziurki już prawie zniknęły, skóra wraca do normalności a efektów w ogóle nie ma.... (mam roczne, białe rozstępy na pupie)
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 14:27   #20
zuzazaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
czy komuś udało się usunąć rozstępy? ja mam niewielkie, kilka na udach, ale są widoczne, przeszkadzają mi... chciałabym się ich pozbyć, ale niestety nie wiem jak. czy ktoś ma jakieś sprawdzone metody?
Skuteczne usuwanie rozstępówjest możliwe, mnie sie udało prawie całkowicie je zlikwidować z okolic pleców i ud dzięki zabiegowi carboxyterapia.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-22 o 20:25 Powód: link
zuzazaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 18:30   #21
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Ja mam rozstępy głębokie i duże na brzuchu i bardzo poprawiła mi się skóra po laserze frakcyjnym. Oczywiście nie zniknęły bo są ogromne, ale bardzo sie spłyciły i skóra się " zebrała" ( fałd skórny podniósł się do góry i ujędrnił). Z tym, że miałam zabieg wykonany niemal największą mocą
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 23:11   #22
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

Cytat:
Napisane przez zuzazaz Pokaż wiadomość
Skuteczne usuwanie rozstępów jest możliwe, mnie sie udało prawie całkowicie je zlikwidować z okolic pleców i ud dzięki zabiegowi carboxyterapia.

ile kosztuje taki zabieg?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-22 o 20:26 Powód: link w cytacie
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 08:44   #23
kzala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

lasery frakcyjne są ok, przynajmniej na te płytsze - na te zadziałał ale na większe i starsza polecam izolowane mikroigły - moje wrażenie jest takie, że laser działa bardziej na powierzchnii a mikroigły na całej grubości skóry - no i co też istotne mikroigły były tańsze

laser robiłam dwa lata temu w agklinik a mikroigły w tym roku w kształtosferze - fajnie i tu i tu
kzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 11:11   #24
Lora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 165
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

ja miałam zabieg laserem frakcyjnym na rozstępy. początkowo starałam uporać się z nimi poprzez różnego rodzaju kremy, niestety te z was które mają naprawdę dużo rozstępów i do tego białych dobrze wiedzą, że . poczytałam o usuwaniu laserem ale jakoś tak i w tej metodzie nie pokładałam wielkich nadziei. w końcu znajoma mnie przekonała i zaiwaniałam do siemianowic ślaskich na zabieg , tam gdzie i ona robiła w euro-klinice. kurczę już jadąc na samą konsultację taki kawał miałam dosyć ale warto było się przemęczyć i przejść tą kurację . U mnie rozstępy najprawdopodobniej pojawiły się przez szybko skok do góry ze wzrostem.
Lora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 11:19   #25
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

macie jakies real photo przed i po? nie z katalog czy reklamy;p
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:43   #26
Danka22
Raczkowanie
 
Avatar Danka22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 71
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Dziewczyny a można pozbyć się rozstępów na nogach?
Danka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 11:25   #27
Alusia1811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Do dziewczyn ktore przechodzily przez laser. Uzywalyscie jakis specjalnych kremow po kazdym zabiegu? Czy tylko bardzo mocno nawilzalyscie skore?
Alusia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:46   #28
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Ja byłam usuwać rozstępy po ciąży w xxx. Po zabiegu używałam: balsamu nawilżającego hypoalergicznego, żelu aloesowego, do tego zero słońca, piłm duuuużo wody i soków warzywnych , no i oczywiście ubrania z materialów miekkich, naturalnych. odpadają jeansy i obcisłe spodnie. Ale po wszytskich zabiegach widzę, że warto Rozstępów nie ma, a to, co zostalo jest praktycznie niewidoczne

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-08-27 o 22:07
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 09:51   #29
Danka22
Raczkowanie
 
Avatar Danka22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 71
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez zaneciaaa Pokaż wiadomość
Ja byłam usuwać rozstępy po ciąży w xxx. Po zabiegu używałam: balsamu nawilżającego hypoalergicznego, żelu aloesowego, do tego zero słońca, piłm duuuużo wody i soków warzywnych , no i oczywiście ubrania z materialów miekkich, naturalnych. odpadają jeansy i obcisłe spodnie. Ale po wszytskich zabiegach widzę, że warto Rozstępów nie ma, a to, co zostalo jest praktycznie niewidoczne
A czy na stare rozstępy ten laser też pomoże? Ja mam na nogach na łydkach i zastanawiam się nad tym laserem. A byś mogła napisac na ilu zabiegach byłaś i jaka jest ich cena?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-08-27 o 22:07
Danka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 13:05   #30
Greta866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 143
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Mi niestety prawie nic nie pomógł ;(
Greta866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 14:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.