Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-06-01, 10:53   #1831
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 559
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dzieki za odpowied¼ na próbniku ten Jasny Br±z Excellence by³ bardzo ch³odny.. Te¿ mam ciep³y kolor w³osów wiêc martwie siê, ze wyjdzie rudooo ...a tego bym nie znios³a ale spróbuje
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszê o odpowiadanie na moim w±tku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:09   #1832
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jeszcze kilka dni temu by³am naturalna szatynk±,potem 1 dniow± wyblak³± czarnul± a teraz mam br±z Loreal Casting.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.JPG (23,2 KB, 147 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wiz 2.JPG (27,9 KB, 177 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wiz 3.JPG (16,6 KB, 262 za³adowañ)
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-04, 08:59   #1833
mroffka86
Przyczajenie
 
Avatar mroffka86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie ;p
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczyny

ehh ja mam juz taki dylemat z tymi wlosami moimi, bo mam takie cieniutkie wlosy po mamusce , w sumie s± zdrowe ale nie wiem na jaki kolor farbowac w sumie to chialabym cos z blondu bo mam juz odrost okropny, no i nie wiem jakie farby s± donre zeby nie niszczyly, slyszalam ze alacantra jest donbra i nie bniszczy wlosow, wysylam swoje zdjecie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (61,2 KB, 122 za³adowañ)
mroffka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-05, 08:47   #1834
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 559
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny mam do Was ogromn± pro¶be Mo¿e która¶ mi pomo¿e Chodzi o to, ze mo¿e maie opakowania/opakowanie po farbach Loreal..? Je¶lit ak to tam na opakowaniu jest numer kontaktowy do ich siedziby czy mog³aby mi która¶ z Was go podyktowaæ tuta ? Potrzebujê siê cos spytaæ Daziekujê ;*
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszê o odpowiadanie na moim w±tku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:05   #1835
ma³a82
Zakorzenienie
 
Avatar ma³a82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 568
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

+48 22 67 60 100 to jest nr ze strony l'oreala, nie wiem czy taki sam jest na farbach
ma³a82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:11   #1836
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Boles³awiec
Wiadomo¶ci: 1 868
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny przez ostatni czas bylam blondynka ale jako ze jestem brunetka postanowilam wrocic do brazu.Zdecydowa³am sie na nowosc palette xxl kolor "jasny sexy braz" i to byl strzal w 10 Mam kolor o jakim marzylam zawsze czyli cos podobnego jak miala rihana na teledysku "sos" jasny bezowy brazik.Normalnie w szoku jestem bo palette to zazwyczaj okropne farby a tutaj takie zaskoczenie.No poprostu cud miod Postaram sie wrzucic fotki z telefonu. Polecam z calego serca wszystkim ktore chca otrzymac jasny brazik
julittaa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:45   #1837
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej hej!! Ja obserwujê ten w±tek ju¿ baaardzo d³ugo. Szukam w nim inspiracji, czytam o ciekawych eksperymentach itd. Wreszcie sama postanowi³am zabraæ g³os Mój naturalny kolor w³osów to ciemny, zimny br±z. Niestety ju¿ od liceum (matma mnie wykoñczy³a ) mam trochê siwków i musia³am zacz±æ siê upiêkszaæ Mia³am na g³owie ju¿ wszystko (no mo¿e oprócz zieleni) Obecnie ju¿ tylko br±zy mnie krêc±. Marzy mi siê zimny, ¶redni br±zik, ale wiem, ¿e to ju¿ raczej nie jest mo¿liwe do uzyskania Mam te "ukochane" przez wiêkszo¶æ z nas rudawe refleksy, z którymi nie da siê walczyæ. Obecnie jestem na etapie poszukiwania ch³odnego odcienia, ale z marnym skutkiem. Polecane w w±tku o zimnych, popielatych br±zach farby sklepowe zawsze wychodzi³y mi ciep³e. Zastanawiam siê ostatnio nad farb± profesjonaln± L'Oreal Majirel.. Na palecie jest wiele zimnych odcieni z matowym, popielatym refleksem... Póki co.. Jeszcze testujê inne.. W³a¶nie mam na g³owie now± farbkê bez amoniaku i wody utlenionej firmy Marion (jest na KWC) w kolorze "ciemna czekolada".. Ale ju¿ widzê ¿e odrost jest.. ech.. na pewno nie ch³odny Drugie pude³ko "kawowy br±z" czyli ciemniejszy) le¿y i czeka na sw± kolej. No có¿.. Mo¿e odkryjê jakie¶ cudo?? Z drugiej strony... Mo¿e i piêkny, czekoladowy acz ciep³y br±z sprawi ¿e siê przekonam i zdradzê zimne odcienie??
Siê rozpisa³am....... Pozdrawiam!!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 00:06   #1838
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

uzyj ciemnego popielatego blondu z londy trzymana 50 min wyszla prawie czarna na pewno zimna ale krocej trzymana ma mniej intensywny kolor
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:30   #1839
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny przez ostatni czas bylam blondynka ale jako ze jestem brunetka postanowilam wrocic do brazu.Zdecydowa³am sie na nowosc palette xxl kolor "jasny sexy braz" i to byl strzal w 10 Mam kolor o jakim marzylam zawsze czyli cos podobnego jak miala rihana na teledysku "sos" jasny bezowy brazik.Normalnie w szoku jestem bo palette to zazwyczaj okropne farby a tutaj takie zaskoczenie.No poprostu cud miod Postaram sie wrzucic fotki z telefonu. Polecam z calego serca wszystkim ktore chca otrzymac jasny brazik
Koniecznie wrzuæ fotki, mia³am opakowanie tej farby z 10 razy w rêku ale nie kupi³am z obawy, ¿e jak to palette wyjdzie mi czerñ na g³owie
jaki mia³a¶ kolor wyj¶ciowy w³osów i ile trzyma³a¶ farbê na g³owie?
Pozdrawiam
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-13, 11:28   #1840
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Boles³awiec
Wiadomo¶ci: 1 868
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Koniecznie wrzuæ fotki, mia³am opakowanie tej farby z 10 razy w rêku ale nie kupi³am z obawy, ¿e jak to palette wyjdzie mi czerñ na g³owie
jaki mia³a¶ kolor wyj¶ciowy w³osów i ile trzyma³a¶ farbê na g³owie?
Pozdrawiam

Farbe k³adlam na jasne blond w³osy (rozjasniane) i wyszedl naprawde jasny braz az sama sie dziwie.Fotki postaram sie niedlugo wrzucic.Dla mnie ten kolor jest super
Trzymalam godzine.
julittaa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:30   #1841
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 389
GG do Miriam19
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez patusiek Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam do Was ogromn± pro¶be Mo¿e która¶ mi pomo¿e Chodzi o to, ze mo¿e maie opakowania/opakowanie po farbach Loreal..? Je¶lit ak to tam na opakowaniu jest numer kontaktowy do ich siedziby czy mog³aby mi która¶ z Was go podyktowaæ tuta ? Potrzebujê siê cos spytaæ Daziekujê ;*
no wiêc numer z pude³ka mojej mamu¶ki:
INFOLINIA: 0801 105 501
Miriam19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 00:49   #1842
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 316
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

chcocolate casting creme gloss .
soni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-16, 16:38   #1843
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomo¶ci: 2 363
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze kilka dni temu by³am naturalna szatynk±,potem 1 dniow± wyblak³± czarnul± a teraz mam br±z Loreal Casting.

Robi³a¶ ten kolorek na czarne w³osy? I jak dok³adnie siê nazywa odcieñ tej farby?
¦liczny kolorek

Teraz mam czarnie w³osy i rozja¶niane pasemka...Pod koniec wakacji chcê pofarbowaæ ca³o¶æ na ciemny kolor znowu

Zastanawiam siê nad u¿yciem Castinga s³ynnego.
Który z odcieni farby da mi taki efekt jaki ma Kim Kardashian na za³±czonych fotkach? Marze o takim kolorku
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja ksi±¿kowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-23, 08:46   #1844
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

paulinka3110 a wiesz mo¿e jaki ona ma kolor (dok³adnie) pytam bo ona ma piekny ten kolorek
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:14   #1845
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³a¶ ten kolorek na czarne w³osy? I jak dok³adnie siê nazywa odcieñ tej farby?
¦liczny kolorek

Teraz mam czarnie w³osy i rozja¶niane pasemka...Pod koniec wakacji chcê pofarbowaæ ca³o¶æ na ciemny kolor znowu

Zastanawiam siê nad u¿yciem Castinga s³ynnego.
Który z odcieni farby da mi taki efekt jaki ma Kim Kardashian na za³±czonych fotkach? Marze o takim kolorku
Witaj
Je¶li siê nie mylê to taki odcieñ mo¿na uzyskaæ br±zem,jedna z dziewczyn wstawia³a fotkê na jakim¶ w±tku,mia³a identyczny kolor w³a¶nie po br±zie z Castinga.
Na pocz±tku odcieñ wyjdzie czarny ale po kilku myciach bedzie jasniejszy.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:19   #1846
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomo¶ci: 2 008
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie odno¶nie Castinga...jak wychodzi odcieñ Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodz± zawsze ciemniej a mi zale¿y na tym by mieæ jasny br±z to czy uda mi siê otrzymac takie w³osy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjd± bardzo ciemne? =/ Muszê to wiedziec poniewaz chce rozja¶nic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby ca³e rozja¶nianie nie poszlo na marne!! Proszê o pomoc
Hipnagogia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:16   #1847
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie odno¶nie Castinga...jak wychodzi odcieñ Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodz± zawsze ciemniej a mi zale¿y na tym by mieæ jasny br±z to czy uda mi siê otrzymac takie w³osy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjd± bardzo ciemne? =/ Muszê to wiedziec poniewaz chce rozja¶nic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby ca³e rozja¶nianie nie poszlo na marne!! Proszê o pomoc
Ja kupi³am z my¶l± o sobie Casting Ciemny Blond, ale w koñcu wyl±dowa³ na w³osach mojej mamy Po³o¿ony na wyj¶ciowy jasny br±z wyszed³ bardzo ³adnie, absolutnie nie przyciemni³ nic! Wydaje mi siê, ¿e nie masz siê czego obawiaæ... Zreszt± to szampon.. w najgorszym wypadku siê wypucze
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:58   #1848
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie odno¶nie Castinga...jak wychodzi odcieñ Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodz± zawsze ciemniej a mi zale¿y na tym by mieæ jasny br±z to czy uda mi siê otrzymac takie w³osy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjd± bardzo ciemne? =/ Muszê to wiedziec poniewaz chce rozja¶nic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby ca³e rozja¶nianie nie poszlo na marne!! Proszê o pomoc
Ja bym uwa¿a³a bo efekt zale¿y od w³osów, ja po ciemnym blondzie mia³am prawie czarne w dodatku wcale siê nie zmywa³.
U mnie casting ciemny blond oraz jasny br±z wysz³y czarne i skoñczy³o siê dekoloryzacj±.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:43   #1849
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomo¶ci: 3 144
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny pomó¿cie
3 dni temu zafarbowa³am w³osy Schwarzkopf Natural&easy czekoladowa mocca i mam okropnie czarne w³osy Myje w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, ale ten kolor ani troche siê nie zmywa. Macie mo¿e jakie¶ sposoby na spranie koloru a mo¿e powinnam je rozja¶niæ np. tym l'orealem który rozja¶nia w³osy o 2-3 tony?

MonkaIska czy dekoloryzacja zniszczy³a Ci w³osy?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 16:51   #1850
Agu100
Przyczajenie
 
Avatar Agu100
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury(E³k)
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny pomó¿cie
3 dni temu zafarbowa³am w³osy Schwarzkopf Natural&easy czekoladowa mocca i mam okropnie czarne w³osy Myje w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, ale ten kolor ani troche siê nie zmywa. Macie mo¿e jakie¶ sposoby na spranie koloru a mo¿e powinnam je rozja¶niæ np. tym l'orealem który rozja¶nia w³osy o 2-3 tony?

jesli chcesz ¿eby kolor sie sp³uka³ to myj szamponem rumiankowym b±dz stosuj p³ukanki rozja¶niaj±ce.U¿ycie farby na farbê mo¿e odnie¶æ przeciwny skutek do zamierzonego.
Agu100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:57   #1851
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny pomó¿cie
3 dni temu zafarbowa³am w³osy Schwarzkopf Natural&easy czekoladowa mocca i mam okropnie czarne w³osy Myje w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, ale ten kolor ani troche siê nie zmywa. Macie mo¿e jakie¶ sposoby na spranie koloru a mo¿e powinnam je rozja¶niæ np. tym l'orealem który rozja¶nia w³osy o 2-3 tony?

MonkaIska czy dekoloryzacja zniszczy³a Ci w³osy?
Hmm mia³am dwie w przeci±gu 1.5 roku :P, ta fryzjerska trochê zniszczy³a, musia³am sporo podci±æ, bo po dekoloryzacji fryzjerka na³o¿y³a mi farbê.
Drug± zrobi³am sama (rozja¶niaczem z Garnier Natural Colors tym ³agodniejszym do 3 tonów chyba) i wyszed³ mi piêkny mahoniowy kolor, wiêc nie musia³am nawet k³a¶æ farby. Trochê maseczek i w³osy jak nowe. To zale¿y od kondycji w³osów i to jak przyjmuj± chemiê. Je¿eli po farbowaniu widzisz, ze w³osy sa suche, rozdwajaj± siê, wiesz takie sianowate, to dekoloryzacja bardzo zniszczy w³osy, niestety bez podcinania i odzywiania siê nie obêdzie, ale to chyba nic nowego.
Mnie nie pomóg³ (po castingu) ¿aden szampon przeciw³upie¿owy, p³ukanki z rumianku, maseczki z miodu i cytryny NIC! Wiêc dekoloryzacja by³a nieunikniona.
Palette i Cating nigdy ju¿ nie zagoszcz± na mojej pó³ce
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2008-06-24 o 20:08
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:45   #1852
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie odno¶nie Castinga...jak wychodzi odcieñ Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodz± zawsze ciemniej a mi zale¿y na tym by mieæ jasny br±z to czy uda mi siê otrzymac takie w³osy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjd± bardzo ciemne? =/ Muszê to wiedziec poniewaz chce rozja¶nic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby ca³e rozja¶nianie nie poszlo na marne!! Proszê o pomoc
Ja u¿ywam dok³adnie ciemnego blondu, kolorek ³adny, naturalny, ale nie wolno trzymaæ d³u¿ej ni¿ zaleca producent bo faktycznie wyjdzie ciemny, po 3 myciach ju¿ jest jasniejszy ni¿ zaraz po na³o¿eniu, taki jak na pude³eczku, swoje w³osy mam taki mysi blond...i jako¶ go upiêkszam
andziaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:52   #1853
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomo¶ci: 2 008
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Drug± zrobi³am sama (rozja¶niaczem z Garnier Natural Colors tym ³agodniejszym do 3 tonów chyba) i wyszed³ mi piêkny mahoniowy kolor, wiêc nie musia³am nawet k³a¶æ farby. T
Mam pytanie odno¶nie tego rozja¶niacza czy to chodzi o ten http://img.nokaut.pl/p/a1/f9/a1f93a5...eb5500x500.jpg
Obecnie mam ciemnobr±zowe w³osy po "szamponie" pallete i mam zamiar rozja¶nic je rozja¶niaczem z Deli no ale teraz tak mysle czy moze w³a¶nie lepiej u¿yc tego z garniera??
Jest on przeznaczony do w³osów blond , naturalnych czy ma ogólne dzia³anie rozja¶niaj±ce, mog³aby¶ mi napisaæ wiêcej na ten temat?? By³abym bardzo wdziêczna
Hipnagogia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:24   #1854
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie odno¶nie tego rozja¶niacza czy to chodzi o ten http://img.nokaut.pl/p/a1/f9/a1f93a5...eb5500x500.jpg
Obecnie mam ciemnobr±zowe w³osy po "szamponie" pallete i mam zamiar rozja¶nic je rozja¶niaczem z Deli no ale teraz tak mysle czy moze w³a¶nie lepiej u¿yc tego z garniera??
Jest on przeznaczony do w³osów blond , naturalnych czy ma ogólne dzia³anie rozja¶niaj±ce, mog³aby¶ mi napisaæ wiêcej na ten temat?? By³abym bardzo wdziêczna
Nie wiem czy to ten dok³adnie bo nie pamiêtam ju¿ pude³ka. Ja rozja¶nia³am w³osy zafarbowane castingiem, które w efekcie wysz³y czarne. Odczeka³am z 1,5 miesi±ca, mia³am lekki odrost wiêc go pominê³am w nak³adaniu rozja¶niacza. Mój ch³opak nak³ada³ mi go szczoteczk± do zêbów bo mam d³ugie i gête w³osy. Wyszed³ fajny naturalny efekt z lekkimi refleksami.
W³osy farbuje ju¿ trochê i mia³am pewnie z 10 warstw farby na g³owie. Ale wysz³o fajnie.
Moja fotka po tym rozja¶nianiu jest na w±tku "ciep³e br±zy" daje link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...br%B1zy&page=8
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-25, 21:20   #1855
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomo¶ci: 2 008
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hmm no rzeczywi¶cie kolor wyszed³ ¶wietny Ja tez w sumie mam duzo warstw pseudo szamponu tyle ze pallete =/ wiêc nie wiem czy garnier dalby rade mi tak ³atwo rozja¶nic
Hipnagogia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-26, 11:30   #1856
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm no rzeczywi¶cie kolor wyszed³ ¶wietny Ja tez w sumie mam du¿o warstw pseudo szamponu tyle ze pallete =/ wiêc nie wiem czy garnier dalby rade mi tak ³atwo rozja¶nic
Ja mia³am pod tym castingiem palette, loral, garnier i wiele innych. Ostatni by³ casting dla wyrównania odrostów. Trzyma³am chyba ten rozja¶niacz z max 10 minut, bo nie chcia³am ¿ó³tka na g³owie tylko pozbyæ sie czerni.
Ale najlepiej jakby¶ zrobi³a to u fryzjera nie chcê namawiac nikogo do z³ego (eksperymenty domowe)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-26, 13:31   #1857
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomo¶ci: 2 008
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No w³a¶nie u fryzjera to dla mnie jeszcze bardziej ryzykowne....Rozja¶niæ ¿aden mi nie chce, jeden chce zejsc do br±zu przez pasemka (a ja nienawidze pasemek ) Dwóch zgodzi³o sie na dekoloryzajce....ale nie dosc ze na moje w³osy jest to koszt rzêdu 300 z³ to w dodatku nie wiem czemu ale czujê ¿e bardziej zaszkodzi mi trzymanie na g³owie godzine czy tam dwie tego dekoloryzatora ni¿eli 10 minut rozja¶niacza! ale mo¿e siê myle....sama juz nie wiem co mam robic a dosc mam serdecznie ciemnych w³osów
Hipnagogia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-26, 14:00   #1858
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 235
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny krótkie pytanie: mam w³osy rozja¶niane na które ka¿da farba s³abo ³apie i bardzo szybko siê zmywa. Chcia³abym zafarbowaæ w³osy na br±z i tu moje pytanie: Czy farby fryzjerskie s± du¿o trwalsze ni¿ takie sklepowe? Bo szczerze mówi±c nie chcia³abym niszczyæ w³osów kolejn± sklepow± farb± która zejdzie po tygodniu...
Powiedzcie o swoich do¶wiadczeniach, czy mia³y¶cie tak± sytuacjê i które farby najlepsze...
Elfryd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-27, 16:26   #1859
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Elfryd Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny krótkie pytanie: mam w³osy rozja¶niane na które ka¿da farba s³abo ³apie i bardzo szybko siê zmywa. Chcia³abym zafarbowaæ w³osy na br±z i tu moje pytanie: Czy farby fryzjerskie s± du¿o trwalsze ni¿ takie sklepowe? Bo szczerze mówi±c nie chcia³abym niszczyæ w³osów kolejn± sklepow± farb± która zejdzie po tygodniu...
Powiedzcie o swoich do¶wiadczeniach, czy mia³y¶cie tak± sytuacjê i które farby najlepsze...
Z mojego do¶wiadczenia wynika, ¿e warto zainwestowaæ w dobr± fryzjersk± farbê (i oksydant). U¿ywa³am dwóch:
- Renee Blanche: piêkne kolory (zw³aszcza 6.38 CH, prawdziwa czekoladka, a nie czarno-rudy, mniam!), dobra trwa³o¶æ, ³atwo siê je aplikuje, do¶æ d³ugo siê trzymaj±, a i cena niewysoka, ok 20-25 z³;
- majirel L'oreal: to mój numer jeden w¶ród farb wszelakich, jedyna farba po zmyciu której w zasadzie nie musia³abym u¿ywaæ od¿ywki, tak piêkne s± po niej w³osy. Majirel ma fantastyczn± paletê br±zów, które znajdziesz równie¿ w¶ród ...blondów Trzeba tylko patrzeæ na próbniki i pamiêtaæ, ¿e w³osy zawsze wychodz± ciut ciemniejsze. Co do trwa³o¶ci, to farbka jest o tyle trwa la, ¿e ja czêsto farbujê tylko odrost, a resztê w³osów poci±gam farb± na 10 min przed zmyciem. Cena do 40 z³ w sklepie fryzjerskim, ja zaopatrzam siê na all.

Za³±czam zdjêcia moich w³osów pofarbowanych 6.0 majirel (ciemny blond). W³osy jeszcze nie do koñca wysch³y, nie czesa³am ich zbytnio, st±d takie s± potargane
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:47   #1860
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Za³±czam zdjêcia moich w³osów pofarbowanych 6.0 majirel (ciemny blond). W³osy jeszcze nie do koñca wysch³y, nie czesa³am ich zbytnio, st±d takie s± potargane[/QUOTE]

Foto piêkne. Czy maj± odcieñ czerwieni po tym ciemnym blondzie?
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.