Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 17:44   #1741
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja chodzę w takich sandałkach po ogrodzie najczesciej - bo mi w nich dobrze i wygodnie i w ogóle ... :P może się komuś podobac ,albo i nie :P
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 17:51   #1742
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez gothic_lencia Pokaż wiadomość
ja chodzę w takich sandałkach po ogrodzie najczesciej - bo mi w nich dobrze i wygodnie i w ogóle ... :P może się komuś podobac ,albo i nie :P
a chodz se w nich nawet na bankiet, przeciez nikt ci nie broni
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:57   #1743
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
a chodz se w nich nawet na bankiet, przeciez nikt ci nie broni
o Chryste
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:01   #1744
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Campbell Pokaż wiadomość
o Chryste
co?

nie no, po prostu zauwazylam w tym watku taka tendencje, ze jesli np. napisze, ze nie podobaja mi sie rurki do balerinek, to zaraz dziewczyny pisza: a ja tak nosze bo mi wygodnie, a mi sie to podoba itp. a nos se, dziecko, nos, mnie sie to i tak nie bedzie podobac
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:15   #1745
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

dziewczyn z UDZISKAMI i krótkimi nogami, które noszą króciutkie mikroskopijne mini

w mini ładnie wyglądają szczupłe dziewczyny z długimi nogami. reszta niech zapomni.
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:24   #1746
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
dziewczyn z UDZISKAMI i krótkimi nogami, które noszą króciutkie mikroskopijne mini

w mini ładnie wyglądają szczupłe dziewczyny z długimi nogami. reszta niech zapomni.
To prawda

i te z gołymi brzuchami, którym sie sadło wylewa na boki, czy nie mogły by np założyć tuniczce w stylu babydoll?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:25   #1747
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Tak sobie myślę, że oprócz tipsów to nic mnie nie rozwala Z totalnym bezguściem mi się kojarzą. No może jeszcze niebieski lakier do paznokci, podobno super hiper modny w tym sezonie, też do mnie nie przemawia.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 19:37   #1748
babciamalina125
Rozeznanie
 
Avatar babciamalina125
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 664
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
dziewczyn z UDZISKAMI i krótkimi nogami, które noszą króciutkie mikroskopijne mini

w mini ładnie wyglądają szczupłe dziewczyny z długimi nogami. reszta niech zapomni.
A ja mam krótkie nogi, ale zgrabne to już nie mogę chodzic w mini bo to obrzydliwie wygląda ?
Wiele osób mi mówiło, że ładnie wyglądam w mini więc proszę nie mówic, że w mini wyglądają ślicznie tylko dziewczyny z dłuuuugimi nogami bo zdarzają się wyjątki
__________________

Edytowane przez babciamalina125
Czas edycji: 2008-07-03 o 20:07
babciamalina125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 20:03   #1749
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

biedne są te grube dziewczyny nie moga sie poczuc choc raz kobietami bo im sie zabrania chodzic w spodniczkach...
wiem ze to nieestetycznie wyglada jak grubsza dziewczyna ma spodniczke czy cos i jej sie wylewa... ale czasem one tez wola zalozyc spodniczke niz caly czas spodnie

ja jestem szczupla, wrecz chuda i nie nosze spodniczek, nawet zadnej nie posiadam.. pewnie dlatego ze boje sie tej opini ogolu ktora zaraz by mnie zjechala ze mam takie chude nogi i w ogóle i w ogóle ah oh...

moim skromnym zdaniem kazdy powinien nosic to w czym czuje sie dobrze... tyle ze teraz to nie mozna bo sie kazdy czepia bo wszyscy sa nagle tacy idealni... pff
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 20:09   #1750
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
dziewczyn z UDZISKAMI i krótkimi nogami, które noszą króciutkie mikroskopijne mini

w mini ładnie wyglądają szczupłe dziewczyny z długimi nogami. reszta niech zapomni.
Przeszkadzają ci one ? ;|
jak lubia niech chodza. Moze twoja wypowiedz by mnie nie zirytowala gdyby nie te buzki ;/ bez przesady az tak zle na nie reagujesz?? Ciekawe jakie Ty masz nogi
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 21:39   #1751
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
dziewczyn z UDZISKAMI i krótkimi nogami, które noszą króciutkie mikroskopijne mini

w mini ładnie wyglądają szczupłe dziewczyny z długimi nogami. reszta niech zapomni.
Stroj zle dobrany do figury, to cos innego niz nazywanie czyjejs czesci ciala UDZISKAMI. Gratuluje taktu i kultury Na pewno wiele tegich dziewczyn poczuje sie lepiej czytajac ten post.

No i, ze tak zapytam, kim jestes zeby dyktowac kto moze co nosic, a czego nam nie wolno? Mam 161 wiec sila rzeczy moje nogi nie sa dlugie i w zwiazku z tym mam "zapomniec" o noszeniu mini, bo ty sobie tak zyczysz? Były jakieś badania, ze niska kobieta w mini wyglada fatalnie? Nie przypominam sobie. Mało która z nas ma nogi modelek, chude i do szyi, a jakos faceci sie za mini ogladaja i im sie podobamy, a chyba oni sa wazniejsi
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 23:04   #1752
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a moje zdanie jest takie i już najładniej najestetyczniej wyglądają dziewczyny w mini ze zgrabnymi nogami.


Hmmm.... czy mam długie nogi ? Odpowiem bez kurtuazji - tak. Wiele osób mi mówi, że mam długie nogi.
Zreszztą mój dzisiejszy post był spowodowany tym, że idąc po mieście z chłopakiem szła przed nami pewna dziewczyna w naprawde bardzo krótkiej mini i miała ogromneee udziska. Postanowiliśmy ją wyminąc, bo gdy szła to było aż jej widać rózowe majtki-szorty


poprostu tak uważam. Nie wszystkie dziewczyny wyglądają źle w mini, ale niech ta mini zakrywa pupe i niech ten ktoś ma odpowiednią figure do takiej spódniczki.

babciamalina125 - krótkie nogi masz ? hmmmm. to zakładaj tą mini byle by Ci pupe zakrywała i koniecznie szpilki kochana, bo mini+szpilki optycznie wydłużają nogi

hammie - po pierwsze: niech te grubsze dziewczyny założą dłuższą spódniczke nie mini po drugie: co założenie mini ma do poczucia się kobietą ?

k0chana - tak przeszkadza mi to. zreszta one same sobie krzywde robią. nasze spoleczenstwo nie jest tolerancyjne i gdy dziewczyna z UDZISKAMI i krótkimi nogami założy mini to się tylko ośmiesza, bo od razu są niewybredne komentarze, dziwne uśmieszki, spojrzenia.


pushit - jak masz zgrabne nogi to chodz w mini śmiało. ale gdy mini zaloży panna z UDZISKAMI i krótkimi nogami (zaznaczam "i", bo mowie o tych dwoch kryteriach) to raczej faceci będą się za nią oglądali masz racje, ale chyba tylko dlatego, że będzie wyglądać w mini.... hmmm komicznie

następnym razem dziewczyny proponuje więcej luzu
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 23:04   #1753
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Stroj zle dobrany do figury, to cos innego niz nazywanie czyjejs czesci ciala UDZISKAMI. Gratuluje taktu i kultury Na pewno wiele tegich dziewczyn poczuje sie lepiej czytajac ten post.
Hehe nic nie mówię, bo jak ostatnio ubrałam się w mini wyglądałam jak szynka z kawałkiem dżinsu na dupie

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że oprócz tipsów to nic mnie nie rozwala Z totalnym bezguściem mi się kojarzą. No może jeszcze niebieski lakier do paznokci, podobno super hiper modny w tym sezonie, też do mnie nie przemawia.
Kolejna rysa na mnie: jakieś 30 minut temu pomalowałam paznokcie na zaje*isty turkus Mnie się podoba, ja lubię, będę miała taki

Ale te żarówiaste lakiery są pfe i ble, a poza tym niebiesku nie jest u mnie modny. Właśnie królują te żarówy. A niebieski mam tylko ja i jest fajnie
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 23:14   #1754
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Widzieliście Crocsy? To dopiero jest wynalazek
Nie wiem jak niektórzy moga coś takiego po mieście nosić Do kopania ogródka to ja rozumiem,ale po mieście
Całe stoisko w Manufakturze jest nawet z tymi jakże "twarzowymi" bucikami Do wyboru do koloru...
Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
Kolejna rysa na mnie: jakieś 30 minut temu pomalowałam paznokcie na zaje*isty turkus Mnie się podoba, ja lubię, będę miała taki

Ale te żarówiaste lakiery są pfe i ble, a poza tym niebiesku nie jest u mnie modny. Właśnie królują te żarówy. A niebieski mam tylko ja i jest fajnie
I ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg crocs-CaymanLimezielony1208342307.jpg (11,9 KB, 10 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 23:16   #1755
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
a moje zdanie jest takie i już najładniej najestetyczniej wyglądają dziewczyny w mini ze zgrabnymi nogami.


Hmmm.... czy mam długie nogi ? Odpowiem bez kurtuazji - tak. Wiele osób mi mówi, że mam długie nogi.
Zreszztą mój dzisiejszy post był spowodowany tym, że idąc po mieście z chłopakiem szła przed nami pewna dziewczyna w naprawde bardzo krótkiej mini i miała ogromneee udziska. Postanowiliśmy ją wyminąc, bo gdy szła to było aż jej widać rózowe majtki-szorty


poprostu tak uważam. Nie wszystkie dziewczyny wyglądają źle w mini, ale niech ta mini zakrywa pupe i niech ten ktoś ma odpowiednią figure do takiej spódniczki.

babciamalina125 - krótkie nogi masz ? hmmmm. to zakładaj tą mini byle by Ci pupe zakrywała i koniecznie szpilki kochana, bo mini+szpilki optycznie wydłużają nogi

hammie - po pierwsze: niech te grubsze dziewczyny założą dłuższą spódniczke nie mini po drugie: co założenie mini ma do poczucia się kobietą ?

k0chana - tak przeszkadza mi to. zreszta one same sobie krzywde robią. nasze spoleczenstwo nie jest tolerancyjne i gdy dziewczyna z UDZISKAMI i krótkimi nogami założy mini to się tylko ośmiesza, bo od razu są niewybredne komentarze, dziwne uśmieszki, spojrzenia.


pushit - jak masz zgrabne nogi to chodz w mini śmiało. ale gdy mini zaloży panna z UDZISKAMI i krótkimi nogami (zaznaczam "i", bo mowie o tych dwoch kryteriach) to raczej faceci będą się za nią oglądali masz racje, ale chyba tylko dlatego, że będzie wyglądać w mini.... hmmm komicznie

następnym razem dziewczyny proponuje więcej luzu
A ja nadal proponuje wiecej kultury. Mozna zwrocic uwage taktownie, albo po buracku...
Przekaz podobny, SłOWA SIE ROZNIA
No i widze, ze jedna z dziewczyn MUSI nosic szpilki...
Tolerancja jak u Kaczynskich
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 23:19   #1756
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

oj żadnym z Kaczyńskich byc nie moge, bo oni mają krótkie nózki i sa gburowaci
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 07:30   #1757
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
biedne są te grube dziewczyny nie moga sie poczuc choc raz kobietami bo im sie zabrania chodzic w spodniczkach...
wiem ze to nieestetycznie wyglada jak grubsza dziewczyna ma spodniczke czy cos i jej sie wylewa... ale czasem one tez wola zalozyc spodniczke niz caly czas spodnie
Nosić spódnice to i owszem, ale dobrane do figury.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
Hmmm.... czy mam długie nogi ? Odpowiem bez kurtuazji - tak. Wiele osób mi mówi, że mam długie nogi.
Zreszztą mój dzisiejszy post był spowodowany tym, że idąc po mieście z chłopakiem szła przed nami pewna dziewczyna w naprawde bardzo krótkiej mini i miała ogromneee udziska. Postanowiliśmy ją wyminąc, bo gdy szła to było aż jej widać rózowe majtki-szorty
Jeszcze zalezy co Ty rozumiesz przez UDZISKA, bo ja wolę fitnesskę z umięśnionymi nogami oglądać w mini niż szczupłe, nieumięśnione nogi.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
No i widze, ze jedna z dziewczyn MUSI nosic szpilki...
Ta... i jeszcze niech ktoś mi powie, że w adidasach i dzinsach nie mozna wyglądać seksi
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 07:46   #1758
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
dziewczyn z UDZISKAMI i krótkimi nogami, które noszą króciutkie mikroskopijne mini

w mini ładnie wyglądają szczupłe dziewczyny z długimi nogami. reszta niech zapomni.

Też tak uważam ale po wczorajszym obawaim sie że zaraz na mnie nakrzyczą, że kogoś dyskryminuje. Gorzej, ja myśle, podobnie jak Karl Lagerfeld, że nirektórych ubrań nie powinno się produkowac w rozm. większym niz 38.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 07:55   #1759
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Też tak uważam ale po wczorajszym obawaim sie że zaraz na mnie nakrzyczą, że kogoś dyskryminuje. Gorzej, ja myśle, podobnie jak Karl Lagerfeld, że nirektórych ubrań nie powinno się produkowac w rozm. większym niz 38.
To ja coś opiszę - środa, siedzę u fryzjera i oto ją widzę - fryzjerka platynowa blondynka w rozmiarze ok.42 przy wzroście max 160 i... miała na sobie bladoniebieskie dzinsy, któe wcinały się jej w boczki wypływające i.. boleśnie obnażone przez bluzkę z bołymi plecami (dekolt do tyłka), a przez środek pleców widać czarny wbijający się w tłuszcz pasek za ciasnego stanika. Do tego te gumowe japonki, które moim zdaniem nadają sier tylko do sauny albo na basen o ile już.
Zestaw cudny i... w takich momentach tez uważam, że powinno się przestać produkowac pewne rzeczy...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 07:57   #1760
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To ja coś opiszę - środa, siedzę u fryzjera i oto ją widzę - fryzjerka platynowa blondynka w rozmiarze ok.42 przy wzroście max 160 i... miała na sobie bladoniebieskie dzinsy, któe wcinały się jej w boczki wypływające i.. boleśnie obnażone przez bluzkę z bołymi plecami (dekolt do tyłka), a przez środek pleców widać czarny wbijający się w tłuszcz pasek za ciasnego stanika. Do tego te gumowe japonki, które moim zdaniem nadają sier tylko do sauny albo na basen o ile już.
Zestaw cudny i... w takich momentach tez uważam, że powinno się przestać produkowac pewne rzeczy...

Cud, miód, malina.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 08:11   #1761
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cud, miód, malina.
Taaa... zero kompleksów i absolutne zadowolenie z siebie przy tym. No mówię, napatrzeć się nie mogłam, bo ta bluzka z gołymi plecami była w paski srebrno-niebieskie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 08:42   #1762
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Dziewczyny - jak najbardziej macie rację.Sama nie jestem szczupłą osobą (góra M,dól- L ) ,mam grube uda ,szczegolnie w górnej częsci i tzw "boczki",biodra akurat swoje lubię ;-) ,aaaleee :

- nigdy nie pozwoliłabym sobie na mini ,
- jeżeli mam opięta bluzkę,to tylko na biuście,
- chodzę tylko w ciemnych spodniach,ale nie worowatych ,tylko takich "średnich",tzn nie opietych,ale i nie wiszących,
- w sukienkach i spódnicah to w ogole rzadko łazę - ale to raczej zależne jest od kwestii mojego pojmowania "praktycznosci",
- ...

jak mi się coś przypomni,to dopisze

A i jestem za tym,by nie produkować wszytskich rzeczy we wszystkich rozmiarach ,bo ciuszki powinny być dostosowane do figury - rozwaliła mnie kiedyś jeansowa mini w . rozmiarze 44 (cóż ...)
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:59   #1763
babciamalina125
Rozeznanie
 
Avatar babciamalina125
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 664
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
babciamalina125 - krótkie nogi masz ? hmmmm. to zakładaj tą mini byle by Ci pupe zakrywała i koniecznie szpilki kochana, bo mini+szpilki optycznie wydłużają nogi

Mam krótkie nogi i NIE będę ubierała zestawu mini+szpilki bo mi się to nie podoba.
Nie potrzebuję wydłużania nóg przez szpilki, moje nogi mi się podobają.
__________________
babciamalina125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:25   #1764
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Taaa... zero kompleksów i absolutne zadowolenie z siebie przy tym. No mówię, napatrzeć się nie mogłam, bo ta bluzka z gołymi plecami była w paski srebrno-niebieskie
I prawidłowo!

Zero kompleksów = pewność siebie = bycie zadowolonym z siebie i własnego wyglądu/życia, a nie gonienie za ideałem, który kreuje TV, czy pokazy mody. Nie powiem, że podobają mi się dziewczyny przy kości w spódniczkach grubości paska, bo bym musiała skłamać, ale szczerze mówiąc kompletnie mi to nie przeszkadza. Ba, podziwiam dziewczyny, które cieszą się tym, co mają, a nie chodzą smutne, spoglądając na szczupłe dziewczyny z nienaganną figurą, dążąc do takiego wizerunku za wszelką cenę, często z różnym skutkiem. Wiele mi się rzeczy nie podoba i których sama bym nie założyła, ale u kogoś, kto się dobrze w tym czuje - jest mi to zupełnie obojętne
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:46   #1765
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Jak czytam niektóre posty to.. BOŻE WIDZISZ A NIE GRZMISZ.
Niektórzy wyskakują z hasłami typu że od rozmiaru 38 nie powinno się niektórych ubrań produkować no to przepraszam , od rozmiaru 38 w góre niech będą produkowane tylko worki po ziemniakach i osoby grubsze niech sie w nie ubierają. A inni w rozmiarówce 36 i mniej niech mają swoje centra handlowe.

Jak osoba która ma rozmiar np. i chce nosić spódniczki i opięte bluzki to niech sobie nosi , a jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy . Ważne by akceptować swoje ciało.

Osobą które są grubsze najlepiej zabrońmy wychodzenia z domu i wychudzonym także . Niech wychodzą na ulice same ideały.

Omg. co za ludzie.
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:09   #1766
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Też tak uważam ale po wczorajszym obawaim sie że zaraz na mnie nakrzyczą, że kogoś dyskryminuje. Gorzej, ja myśle, podobnie jak Karl Lagerfeld, że nirektórych ubrań nie powinno się produkowac w rozm. większym niz 38.
A od kiedy to 38 jest "większym rozmiarem"
Taaak...wystrzelić w kosmos wszystkich powyżej rozmiaru 36
A potem się ludzie dziwia skąd anoreksja.No,ale skoro tylko 36 jest jedynym słusznym rozmiarem

To jaki model spódnicy jest "dozwolony" dla kobiet powyżej rozmiaru 36?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:24   #1767
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Nawet moim 46kilo zdarzało się wpasować w spodniczkę 38, a nie 36... Co ma powiedziec dziewczyna o wzroscie 180, ktora nawet szczupla nosic bedzie 38 czy 40, bo cała jest duza. Żaden lekarz nie nazwie jej otyłą.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:28   #1768
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ciekawe czy Wy jesteście takie idealne?
Zapewne macie figure 16 letniej modelki.
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:30   #1769
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez mystify Pokaż wiadomość
Jak czytam niektóre posty to.. BOŻE WIDZISZ A NIE GRZMISZ.
Niektórzy wyskakują z hasłami typu że od rozmiaru 38 nie powinno się niektórych ubrań produkować no to przepraszam , od rozmiaru 38 w góre niech będą produkowane tylko worki po ziemniakach i osoby grubsze niech sie w nie ubierają. A inni w rozmiarówce 36 i mniej niech mają swoje centra handlowe.

Jak osoba która ma rozmiar np. i chce nosić spódniczki i opięte bluzki to niech sobie nosi , a jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy . Ważne by akceptować swoje ciało.

Osobą które są grubsze najlepiej zabrońmy wychodzenia z domu i wychudzonym także . Niech wychodzą na ulice same ideały.

Omg. co za ludzie.
Dokładnie tak.. Widać, że dla niektórych dziewczyn to nawet rozmiar 36 jest oznaką otyłości
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:32   #1770
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Przeszkadzają ci one ? ;|
jak lubia niech chodza. Moze twoja wypowiedz by mnie nie zirytowala gdyby nie te buzki ;/ bez przesady az tak zle na nie reagujesz?? Ciekawe jakie Ty masz nogi
no to niech chodza, ale dziewczyna ma prawo powiedziec, ze jej sie nie podobaja. rozumiem, mogla to taktowniej ujac ale niby takie tolerancyjne jestescie, ale jesli ktos napisze, ze cos mu sie nie podoba, to od razu wielka afera - bo jak ona smie?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.