Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 15:00   #241
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez hollywood Pokaż wiadomość
Też dam swój pomysł, a co!

Niecały rok temu na urodziny mojego TŻ dłuugo się zastanawiałam co mam zrobić.
I wpadłam na pomysł, zresztą bardzo prosty... żeby napisać bajkę i ją zilustrować! Oczywiście bajkę o Nas i naszych przygodach (;
Tekst napisałam na komputerze, a ilustracje narysowałam na bloku technicznym. Potem wszytsko połączyłam... Prezent podobał się niezmiernie!
A ile przy tym śmiechu (;
Też swojemu dałam kiedyś bajkę. Faktycznie śmiechu przy tym nie mało. Odkrył przy okazji, że wiele rzeczy nas tak bardzo cieszyło, a już o tym zapomnieliśmy (jakieś lepienie bałwana czy inne błahostki). Tylko specjalnie zostawiłam dużo wolnych kartek mówiąc mu, że ta bajka jeszcze się nie skończyła.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:56   #242
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez silve89 Pokaż wiadomość
Hej zaglądam na tą stronę od dłuższego czasu, ale sama nic nie napisałam dziś się zajejstrowałąm i postanowiłam podzielić się kilkoma moimi pomysłami, ponieważ ja zawsze robie sama prezenty

Zbliżają się walentynki więc moze kilka pomysłów:P
W tym roku dałam swojemy chłopakowi 14 kopert (dałam mu je 1 lutego) i każda koperta jest na każdy dzię tygodnia az do walentynek w kopertach są fragmenty piosenek i moje własne słowa i to wszystko napisane jest szyfrem, który załączony jest jako piętnasta koperta wiecie.. a to kwiatuszek, b to serduszko itd znalazłam mu zajęcie na każdy dzień przez dwa tyga w dzien walentynek dostanie puzzle i ajk je ułozy to z tyłu będzie jakiś wielki napis w stylu "kocham cię":P sama je musze najpierw ułożyc zeby to napisać

Inny pomysł to globus dać chłopakowi głobus i an nim napisać jakimś ozdobnym pisakiem "cały śwat tobie" albo "jestes moim całym śwatem " mówię wam genialne

A jeszzce jeden to (dałam to mojemu menowi na dzień chłopaka) pudełeczko z cukierkami na wieczku napisać "zjedz gdy.." a przy każdym cukierku karteczka typu "..tesknisz za mną", "poczujesz ze mnie kochasz", "..poczujesz ze ja cię kocham".. itd wiem ze ten pomysł mu sie naprawde spodobałą

Kiedyś tez powiedział ze nienawidzi poniedziałków wiec w poniedziałek rano wysłałam mu poczta bajkę która sama eymysliłam i .. namalowałam były to takie śmieszne karteczki o królewnie i królewiczu itd

Proponuje tez wyszywac jakieś fajne napisy na koszulkach ja np kupiłąm bawełnianą koszuklę czarną i wyszyłam na niej "hasta la victoria siempre" (czyli do zwycięstwa az po kres) bo to jego ulubiony cytat

TYle dla chłopaka jak narazie zaraz jeszzcve napisze co na 8nastkę pozdrawiam
To jest świetne. Macie jeszcze jakieś pomysły na karteczki? :P
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:11   #243
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomości: 291
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

a mogłybyście napisać co tak mniej więcej pisałyście w tych bajkach o was ? byłabym wdzięczna jakbyście podały jakieś przykłady...bo nie wiem jak się zabrać do tego

prosiłabym o jakąś mała podpowiedź
__________________
* * *
- "A dlaczego panna młoda ma wtedy białą sukienkę?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 00:34   #244
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Widzę, że jestem jedną z wielu, która zapisała historię związku w postaci 'pamiętnika' .

Mój TŻ jest teraz w Niemczech, pojechał do pracy. Wraca w tą sobotę/niedzielę. Kiedy jego nie było, akurat stuknęło nam pół roku [może to i nie jest jakaś super rocznica, ale dla mnie to najlepszy okres w moim życiu ]. Najpierw nie miałam robić nic, ale potem natchnięta którymś wątkiem z Wizażu, postanowiłam napisać pamiętnik naszego związku. Siedzę nad tym już 4 dzień. Mam coś koło 30 stron. Musiałam odgrzebać stare komórki, przepisać smsy [ pech chciał, że komórki zmieniałam 3 razy w ciągu naszej znajomości], które zachowałam. Dzięki temu mam teraz daty imprez, na których byliśmy razem. Pamiętnik wygląda mniej więcej tak: na górze jest data napisana większymi literami, pod spodem tekst. Do tego poprzyklejane jakieś serduszka, gwiazdki, zależny od opisanej sytuacji. Moje przemyślenia, o których dotąd mu nie mówiłam, moje obawy z początku znajomości, pierwsze randki, pocałunki. Pamiętnik jest też interaktywny Przed chwilą skończyłam krzyżówkę z hasłami, związanymi z Nami. Do tego, wymyśliłam coś, co w sumie mi sie podoba . Miałam 3 małe koperty. Napisałam na komputerze czcionką przypominającą stare literki Nokii, SMSa, którego On kiedyś mi przysłał i który mi się spodobał. Wydrukowałam, podzieliłam go na 3 wersy, rozdarłam i włożyłam do 3 kopert. Będzie miał utrudnione zadanie, bo wersy nie są po kolei wklejane w kopertach. Jestem ciekawa, czy pamięta tego smsa .

Mam jeszcze fajny plusz, takie futerko, które oderwałam od kartki dostanej kiedyś kiedyś od siostry. Chcę z niego zrobić ramkę do naszego zdjęcia i wkleić na początku tego zeszytu. Niestety nie zdążę już wywołać zdjęcia, a wydrukowane brzydko wygląda. Więc poradźcie, co zrobić z gtym futerkiem? Jak zrobić z tym zdjęciem, żeby łądnie wyglądało?


ależ się rozpisałam..
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 23:23   #245
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Ale wy macie pomysły dziewczyny ,siedze tu już z godzinkę i gdzie mi do końca ,no niesamowite jesteście.Brawo.
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:08   #246
hhh22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Dot.: Re: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

.....

Edytowane przez hhh22
Czas edycji: 2008-10-03 o 14:42
hhh22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 23:42   #247
yosiko
Raczkowanie
 
Avatar yosiko
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leśna Polanka
Wiadomości: 68
GG do yosiko
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Świetne pomysły.
Muszę sobie zanotować na kolorowe eliksiry, aby wykorzystać w przyszłości.
Dorzucam pomysł: na 18-tkę kuzynki komplet biżuterii (kolczyki, wisiorek, bransoletka i coś jeszcze) zapakowałam do pudełka, właściwie każdą część do osobnego pudełka, razem było ich 5. Pudełka z tektury, każde w innym kolorze, ta część biżuterii razem z bibułą pociętą na długie i wąskie paseczki. One były włożone w większy kartonik(po butach).
Zdjęcia nie mam, ale wzór kartoników się znajdzie.

Mój facet dostał ode mnie album na zdjęcia, a w nim kilka naszych wspólnych zdjęć wraz z podpisami. Największym kosztem był album, prezent bardzo osobisty i niepowtarzalny.

Siostra musiała sama odszukać swój prezent urodzinowy po "śladach" czyli karteczkach z instrukcjami np. szukaj w łazience, a tam na lustrze dalsza instrukcja.
__________________
Gesty dobroci są jak letnie kwiaty wsunięte między karty książki: uczucia z nimi związane ożywają nawet po latach.

Pam Brown
yosiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 22:41   #248
mekinking
Raczkowanie
 
Avatar mekinking
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 484
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

dopiero co znalazłam ten wątek dlatego wklejam to co napisałam w bożonarodzeniowym. do świąt jeszcze daleko, pewnie mało kto tam wchodzi, a może komuś tutaj się przyda. enjoy!

1) dla fanów czekolady i ładnych łyżeczek: otóż potrzeba kilku/nastu łyżeczek, takich do herbaty, topimy czekoladę w kąpieli wodnej następnie nakładamy na łyżeczki, zostawiamy do zastygnięcia, na dokładkę każdą łyżeczkę wypada zapakować w celofan, żeby czekolada się nie popsuła, wszystko przewiązać kokardkami, włożyć do ozdobnego pudełka/kubka itp i prezent gotowy!
2) tzw miscellanies czyli dajemy komuś ładny zeszyt, raczej gruby, raczej gładki, kartki w kratkę psują efekt, własnoręcznie ozdobiony, w środku wpisujemy jakiś wiersz, cytat itp i dodajemy kartkę z wytłumaczeniem że dawno dawno temu każdy posiadał taki zbiór własnoręcznie przepisanych fragmentów wierszy, książek, pięknych słów, żeby o nich nie zapomnieć itp. sama prowadzę taki zeszyt w którym zapisuję piękne cytaty i co tylko chcę. należy zaznaczyc, że to nie jest pamiętnik.

1. na przykład dla mamy/babci/kuzynki? kalendarz, oczywiście ładny, najlepiej dosyć duży, taki w formie zeszytu rzecz jasna, i do środka wpisujemy przy datach urodziny cioci zosi, imieniny wujka jaśka, rocznica slubu marty i tomka itp itd. tak żeby wszystko było na miejscu i ładnie opakowane a przy okazji mama/babcia/kuzynka skorzysta z kalendarza

2. dla kogoś kto dużo podróżuje, worki na bieliznę, czystą i brudną, ładnie obszyte, ze wstążką, podpisane. na pewno przyjemniej będzie sięgnąć po stanik, który nie leży w foliówce, tylko w ładnym materiałowym woreczku.

3. zamiast kalendarza zeszyt z przepisami, wszystko ładnie przepisane itp, żeby się przyjemnie piekło.

i na koniec 4. bon /już wspomniany/ ale na kino lub teatr, osobiście co roku robię taki prezent rodzicom, drukuję opisy filmów, podaję godziny seansów itp itd i oni sobie wybierają. w środku oczywiście kasa na bilety. no i trzeba wcześniej te bilety zarezerwować a oni tylko sobie idą i kupują. lub nawet nie tak, tylko np poprosić żeby wybrali film, a my kupujemy bilety. u mnie pomysł się sprawdza.
__________________
Mekinking
Szafiarka
Biżuteryjka
mekinking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:48   #249
aine16
Raczkowanie
 
Avatar aine16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 168
GG do aine16
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Mój kolega dostał od nas na 18 "Zestaw prawdziwego faceta":
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1770.jpg (26,8 KB, 647 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1777.jpg (42,1 KB, 426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1771.jpg (39,1 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1772.jpg (38,2 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1773.jpg (26,3 KB, 455 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1774.jpg (25,6 KB, 424 załadowań)
__________________

Właściwie to aine21, jak ten czas leci...

zapinajcie pasy, zawsze!

mistrzowie Europy w ceili, Stuttgart 2010 !
aine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:50   #250
aine16
Raczkowanie
 
Avatar aine16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 168
GG do aine16
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

c.d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1775.jpg (23,6 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1778.jpg (58,6 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1780 kopia.jpg (58,6 KB, 639 załadowań)
__________________

Właściwie to aine21, jak ten czas leci...

zapinajcie pasy, zawsze!

mistrzowie Europy w ceili, Stuttgart 2010 !
aine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:28   #251
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

polecam pomysł na 'ksiazke kucharska' - zrobiłam tylko troszke inaczej - kupiłam segregator z okładką z kreskowki o kucharzeniu - ratatuj, tam powpinałam karteczki z ładnie wypisanymi łatwymi przepisami, uszeregowanymi tematycznie, rozne porady plus duzo wolnych kartek na dopisywanie - to był prezent dla siostry wyjezdzajacej na studia do innego miasta
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 15:19   #252
noalia
Raczkowanie
 
Avatar noalia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Eciwotak wspak :-)
Wiadomości: 447
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Świetne pomysły będę podglądac a next time wrzucę kilka moich
noalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:22   #253
podpaznokciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez silve89 Pokaż wiadomość

A jeszzce jeden to (dałam to mojemu menowi na dzień chłopaka) pudełeczko z cukierkami na wieczku napisać "zjedz gdy.." a przy każdym cukierku karteczka typu "..tesknisz za mną", "poczujesz ze mnie kochasz", "..poczujesz ze ja cię kocham".. itd wiem ze ten pomysł mu sie naprawde spodobałą

świetne! a może więcej pomysłów na napisy na karteczkach ?;> pomóżcie..
podpaznokciem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:04   #254
aneczkatbg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
GG do aneczkatbg
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Ponieważ jesteście bardzo pomocne , a ja potrzebuję pomocy, więc liczę , że zarzucicie mi ciekawymi pomysłami

Już w którymś z wątków prosiłam o pomoc, ale jakoś nic z tego nie wyszło, więc może ktoś tu mi pomoże.

Potrzebuję pomysłu na prezent dla 1 aktorki. Świąteczny.
Na pewno chcę zrobić album, który będzie wędrować do fanów z różnych części Polski i każdy na specjalnych karteczkach w środku będzie wypisywał w punktach to co jej życzy w 2009 roku

Niestety, ale na tym się moje pomysły kończą.

I tak. Kolczyki, wisiorek z własną podobizną już otrzymała. Trofeum fanowskie także. I chcę dla niej przygotować właśnie coś takiego innego niepowtarzalnego, co rozjaśni jej buzię . I czego być może nie dostanie od nikogo

Macie pomysły co można ciekawego takiej gwieździe zrobić.
__________________


Edytowane przez aneczkatbg
Czas edycji: 2008-11-02 o 19:11
aneczkatbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:07   #255
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

up up
zbliżają się święta, może któraś podsunie jakieś nowe pomysły? Co można wykonać szybko, i nada się na 18stkę kumpeli? Bo wcześnie się obudziłam niestety
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 20:08   #256
kisiel00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 59
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Niedawno znalazłam w Internecie fajny pomysł na coś w stylu kartki z życzeniami, tylko że trochę bardziej rozbudowany Sama zamierzam zrobić coś podobnego dla mojej przyjaciółki na święta...

Tu jest link do owej "Lokomotywy dobrych życzeń:

http://www.cafeart.pl/20060904376/ka...ch_zyczen.html
kisiel00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:19   #257
Matleena
Przyczajenie
 
Avatar Matleena
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
GG do Matleena Send a message via Skype™ to Matleena
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

A może macie jakiś pomysł na prezent dla muzyka? Mój chłopak uwielbia prezenty własnoręcznie zrobione. Jest gitarzystą i jak twierdzi, jego pierwszą miłością jest muzyka Może ktoś ma pomysł na jakiś prezent dla niego?
Matleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 20:52   #258
panna_prosperka
Raczkowanie
 
Avatar panna_prosperka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

może jakiś gadżet w kształcie gitary? http://www.swistak.pl/aukcje/3997362...ie-gitary.html
są tez zapalniczki popielniczki i usb w tych kształtach, ewentualnie płyta ulubionego zespołu może kolekcjonuje jakieś?
ja z kolei kupiłam swojemu zestaw vivabox z perfumami http://www.vivabox.pl/#/produkty-perfumy-on mam nadzieje że mu się spodoba :P
__________________
jeżeli coś się sprawdza to po co zmieniać
panna_prosperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:04   #259
Matleena
Przyczajenie
 
Avatar Matleena
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
GG do Matleena Send a message via Skype™ to Matleena
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Problem niestety polega na tym, że gitarę na ścianie już jedną ma Ale pomysł jest ciekawy, może jakoś wykorzystam. Zegarek natomiast jest genialny Aukcja jest niestety zakończona, ale może uda mi się znaleźć cos podobnego gdzie indziej
Matleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 23:10   #260
panna_prosperka
Raczkowanie
 
Avatar panna_prosperka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

poszukaj ten zegarek też mi się strasznie spodobał, jednak mnie sie podoba moda na dawanie kuponów czy bonów za które można zrealizować to co się chce. mysle ze to jest perspektywiczne.
__________________
jeżeli coś się sprawdza to po co zmieniać
panna_prosperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:50   #261
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez Matleena Pokaż wiadomość
A może macie jakiś pomysł na prezent dla muzyka? Mój chłopak uwielbia prezenty własnoręcznie zrobione. Jest gitarzystą i jak twierdzi, jego pierwszą miłością jest muzyka Może ktoś ma pomysł na jakiś prezent dla niego?
z watkow z dom i nieruchommosci
wykkorzystanie starych plyt winylowych - zegar z plyty (w środku logo ulubionej albo jego kapeli) albo winyle jako ramki na zdjęcia (to czarne to ramka a na srodek wyciac kolko ze zdjecia i przykleic
na scianie wyglada bardzo fajnie , jest wlasnorecznie wykonane ale proste, pasuje do jego zainteresowan (a jesli nie masz starych winyli doo zepsucia to mozna nawet w komisie zalatwic zepsute albo kupic jakies niefajne za pare zlotych )

kiedys widzialam gdzies piorka z nadrukiem albo grawerem na zamowienie
(alee to nie wlasnorcznie, chyba ze masz zdolnosci to mogllabys sama cos pokombinowac)

nie wiem jak profesjonalnym muzykiem jest, ale jesli tak mniej to np zrobic z jego jakis domowych demowek plyte (jesli znasz sie na grafice i obrobce muzyki)

mozesz sama namalowac mu cos na koszulce (motyw znalezc w internecie ale namalowac sama)

a ty grasz na gitarze? jesli dobrze grasz to moze napisz mu jakis kawalek? chocby i byl kieeepski to napewno sie ucieszy a jak nie umiesz to moze naucz sie grac jakas 'wasza' piosenke - nawet jak ci srednio wyjdzie to napewno mu sie spodooba
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 00:44   #262
solenizantka100
Raczkowanie
 
Avatar solenizantka100
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Rewelacja! Słonika zrobiłam i dostanie go moja Mama pod choinkę Dziękuje
solenizantka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 17:09   #263
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Dziewczyny Wasze pomysły są świetne! Może pomożecie mi wymyśleć jakiś ciekawy prezent na nowe mieszkanie?;> Bardzo podobają mi się te zestawy... Proszę o ciekawe pomysły! Będę wdzięczna Pozdrawiam
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:25   #264
inrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

witajcie! chciałabym coś sama wykonać jako podarunek dla mojego mężczyzny mam pomysł aby było to coś do jedzenia:P może jakaś czekoladowa postać albo ludek z ciastek:P nie mam pojęcia jednak co to by mogło być i jak to wykonać. proszę o pomoc!
inrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:49   #265
martabin89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

jestem pod ogromnym wrażeniem, macie tyle kapitalnych pomysłów...w niedługim czasie mam dwie imprezki i napewno jako dodatek pojawi sie prezent waszego pomysłu dziekuję
martabin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:55   #266
milenka11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Co o tym myślicie? Trochę krejzowskie;P

http://www.allegro.pl/item535076641_...nastke_18.html
milenka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:58   #267
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez milenka11 Pokaż wiadomość
Co o tym myślicie? Trochę krejzowskie;P

http://www.allegro.pl/item535076641_...nastke_18.html


masakra
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:54   #268
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez milenka11 Pokaż wiadomość
Co o tym myślicie? Trochę krejzowskie;P

http://www.allegro.pl/item535076641_...nastke_18.html
o Jezusie, jaka tandeta
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:20   #269
pereleczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

....jej fantastyczne sa te pomysly....bardzo mi sie spodobał ten z pudełeczkami
no i wlasnie zastanawiam sie jak mozna go wykozystac na wlentynki i na rocznice ktora wlasnie w ten dzien mija;P...heeeeeelp! i jesli juz sie na to zdecyduje to jak zrobic takie pudeleczka??tzn z czego zeby sie nie rozpadly;p buuuzi;*
pereleczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:33   #270
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

zainspirowana waszymi pomysłami wykonałam "prezent" dla mojego TZta na Walentynki
przoszę go potraktować z przymrożeniem oka mój TZet ma poczucie humoru więc się nie obrazi a do tego cały tydzień jestem chora i nie mogę nic mu kupić

nie wiem tylko gdzie go schować żeby sobie jutro rano sam znalazł ciekawe jaka będzie jego mina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg walentynki1.jpg (20,8 KB, 1114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg walentynki2.jpg (22,4 KB, 943 załadowań)
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66


Edytowane przez norana
Czas edycji: 2009-02-13 o 13:34
norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 08:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.