Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-20, 21:38   #3871
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja nie mam silnej woli w ogóle. Ale już to mam gdzieś, najwyżej będę co roku w ciąży, żeby się nie opłacało zrzucać kilogramow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:41   #3872
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A moja waga zeszła poniżej 70 i jestem z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super gratuluję, ja się do diety jakoś nie mogę zabrać, tylko ćwiczę z apka. Niby coś ruszyło ale bardziej czuję niż widzę efekty

Ktoś pytał o okres, pierwszy po porodzie miałam w styczniu i trwał 3 tygodnie prawie. 2 tyg przerwy i znowu jakieś 10dni plamienia. Ciekawe jak będzie w tym miesiącu. A może nie będzie xd

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:41   #3873
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, tym bardziej Cię podziwiam. Ja jestem beznadziejna jeśli chodzi o silną wolę:/ tzn potrafię na przykład tydzień jeść zdrowo ale wystarczy, że sobie jeden raz pofolguję to potem już płyyyynę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorszcze 3 dni bez słodkości.. Później jakoś idzie... I te pierwsze 15 dni zawsze najgorzej

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:44   #3874
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, tym bardziej Cię podziwiam. Ja jestem beznadziejna jeśli chodzi o silną wolę:/ tzn potrafię na przykład tydzień jeść zdrowo ale wystarczy, że sobie jeden raz pofolguję to potem już płyyyynę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo, a jedna wpadka zawsze się zdarzy... Grunt to właśnie umieć wrócić na dobre tory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:54   #3875
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Lilly, jak nie zapomnę, napiszę Ci jutro priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie pomogę. Korzystam ze znajomości i wcale mi nie wstyd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 22:03   #3876
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Super gratuluję, ja się do diety jakoś nie mogę zabrać, tylko ćwiczę z apka. Niby coś ruszyło ale bardziej czuję niż widzę efekty

Ktoś pytał o okres, pierwszy po porodzie miałam w styczniu i trwał 3 tygodnie prawie. 2 tyg przerwy i znowu jakieś 10dni plamienia. Ciekawe jak będzie w tym miesiącu. A może nie będzie xd

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
O to mój mąż się ucieszy na bank
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 22:14   #3877
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, tym bardziej Cię podziwiam. Ja jestem beznadziejna jeśli chodzi o silną wolę:/ tzn potrafię na przykład tydzień jeść zdrowo ale wystarczy, że sobie jeden raz pofolguję to potem już płyyyynę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to samo, dlatego baaardzo się pilnuje. Bo jakbym sobie zrobiła cheat day to by pewnie potrwał 2 miesiące, no i szlag by trafił moje wyrzeczenia :p
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Najgorszcze 3 dni bez słodkości.. Później jakoś idzie... I te pierwsze 15 dni zawsze najgorzej

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Nooo.... To tak, u mnie trochę więcej, bo pierwszy tydzień bez słodkiego to wyzwanie, ale potem już idzie przywyknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 22:19   #3878
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Chodzi o pomoc osobista. Wiem bo Agata Agata nie raz pisała do mnie na priv, nie raz pomagałam z ubraniem skóra kaszkami mięsem blw papkami i niewiadomo czym jeszcze. W ciężkim czasie jak nie mogłam jej pomóc to się okazało pisała do ecea. A ta podpytywała mnie zeby dobrze doradzić. Tak się przejęła że sama szukała pomocy u innych żeby AgataAgata dostała fajna odpowiedź.
Jako osoba która pomogła Agacie prywatnie wieeeeeeele razy (gdy nikt z tego grona nie odpowiedział na jej któreś z kolei pytanie o to samo publiczne) poczułabym się okropnie gdyby później wypisywała o mnie takie rzeczy. Bez względu na dyskusje jaka tu się toczy. I takie przyklepywanie gówna pt jesteś miła ale też chamska jest co najmniej dziwne. Miła z Ciebie dziewczyna bo podejmujesz za mnie masę decyzji ale tak w ogóle to jesteś chamska Z czystej ludzkiej wdzięczności. Właśnie za to że jak nikt nie pomógł to Ona pomogła Agata Agata mogłaś sobie odpuścić ten komentarz. I teksty "wiem że myślisz że jestem fejkiem". O mnie też tak sądzisz? Jak coś trzeba to koleżanki a tak poza tym takie masz o nas zdanie? Serio? Zawiodłam się bardzo.
I to że Lilly nie wie to jedno, ale Agata Agata nie rznij durnia ze na grupie można ominąć i że na grupie możesz pytać jak ogromną pomoc dostałaś w wiadomościach prywatnych. Trzeba być skrajnie niewychowanym żeby omijać takie pytania i wiadomości i o ile się nie mylę to ani ja ani Ecea ich nie ignirowalysmy. Normalnie odechciewa się ludziom pomagać jak się później takie rzeczy czyta

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Brawo!!! Chce być jak Ty!!!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Nie wierzę w to co czytam🤣 nakręciłaś się strasznie ale ja zdania nie zmienię. To, że ktoś mi pomógł w wiadomości prywatnej, na forum, na grupie to nie znaczy, że będę w tą osobę ślepo zapatrzona, tymbardziej jak ktoś raz jest miły tylko po to by okazać później drugiej osobie brak szacunku.
Ja tylko pytałam o rd, dermatologa zupełnie przyziemne sprawy o które pytam też każdej z Was. Nie uważam by to było coś złego tymbardziej, że lepiej porozmawiać z drugą matką która już jakąś wiedzę na ten dany temat ma.
Mam w pewnym sensie zaufanie do Was. Wiem, że Ty np miałaś doczynienia z łzs u swojego syna więc to oczywiste, że wolę zapytać Ciebie niż stado bab gdzie każda pisze coś innego na forum.

Widzisz tylko to, że napisałam coś nie przychylnego na temat eceea. Natomiast gdy eceea pisze coś nieprzychylnego lub poprostu zwyczajnie chamsko oddzywa się do drugiej osoby to co robisz? MILCZYSZ.

Już nie pierwszy raz widzę, że moja osoba Ci tu przeszkadza. Dlatego nie odzywałam się tu jakiś czas. Przy Tobie i eceaa człowiek czuje się głupi i mniej wartościowy bo Wy zawsze jesteście takie hop siup do przodu.
Jeśli ty możesz wyrazić to co myślisz to ja również mogę wyrazić to co myślę.

I podkreślam jeszcze RAZ. To, że z kimś pisałam na msg, na grupie itd i zaczerpnęłam od tej osoby pewnej pomocy, wiedzy to nie znaczy, że będę ślepo zapatrzona w tę osobę i w jej chamstwo.


I tyle w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Zrobiłaś gównoburzę a ja tylko grzecznie napisałam żeby nie przesadzała z tymi odpowiedziami do smerfetki. W takim razie można wywnioskować, że przyzwalasz na tego typu odzywki. Nie wierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 00:47   #3879
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dziwnie tu dziś na wątku. Nie będę dolewać oliwy do ognia.

Wróciliśmy do domu na weekend, żeby rodzice od nas odpoczęli, żebym mogła popracować spokojnie. Wykupiłam rodzicom leki na 3 miesiące, mogą nie ruszać się z lasu. Trochę się jeszcze jutro zatowarujemy i w niedzielę znów w las.

Niby czułam, że przedłużą to zamknięcie szkół, ale normalnie aż się poryczałam. Nie jest łatwo ogarnąć mi dzień teraz. Tyle mam roboty przy starszych, że mam wrażenie że Adzie zaspokajam jedynie podstawowe potrzeby. Kończy się ten nasz wspólny czas, te nasze kilka godzin, które miałyśmy tylko dla siebie. Poprosiłam tżta, żeby spróbował przenieść urlop z maja na kwiecień, bo i tak już nigdzie nie polecimy, a chociaż pomoże przy nauce. No ale spoko, dziś usłyszałam, że nie mam najgorzej. Bo przynajmniej mam czym dzieci zająć albo zajmą się sobą wzajemnie. Nie to co matka przedszkolaka, który tylko jęczy mamo i mamo i d. zawraca. Także tak, dziewczyny...

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2020-03-21 o 00:49
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 04:10   #3880
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziwnie tu dziś na wątku. Nie będę dolewać oliwy do ognia.

Wróciliśmy do domu na weekend, żeby rodzice od nas odpoczęli, żebym mogła popracować spokojnie. Wykupiłam rodzicom leki na 3 miesiące, mogą nie ruszać się z lasu. Trochę się jeszcze jutro zatowarujemy i w niedzielę znów w las.

Niby czułam, że przedłużą to zamknięcie szkół, ale normalnie aż się poryczałam. Nie jest łatwo ogarnąć mi dzień teraz. Tyle mam roboty przy starszych, że mam wrażenie że Adzie zaspokajam jedynie podstawowe potrzeby. Kończy się ten nasz wspólny czas, te nasze kilka godzin, które miałyśmy tylko dla siebie. Poprosiłam tżta, żeby spróbował przenieść urlop z maja na kwiecień, bo i tak już nigdzie nie polecimy, a chociaż pomoże przy nauce. No ale spoko, dziś usłyszałam, że nie mam najgorzej. Bo przynajmniej mam czym dzieci zająć albo zajmą się sobą wzajemnie. Nie to co matka przedszkolaka, który tylko jęczy mamo i mamo i d. zawraca. Także tak, dziewczyny...
Współczuję ogarniania teraz rzeczywistości. Na pewno nie jest Ci lekko. Trudno mi sobie wyobrazić rzeczywistość 24 na dobę z trójką!

Moje dziecko znów wstało o 5.00. Omg, mam nadzieję, że to kolejna faza, która mu minie :/ wala się między nami w łóżku, wsiada nam na głowy. Dałam mu miśka jakiegoś do zabawy to postanowił kształtować nową nabytą u dziadków umiejętność - rzuca misiem i krzyczy na cały głos "babaaach". Sobota rano. Kill me please

No muszę znowu zgodzić się z Agatą. Szkoda, że jest tu przyzwolenie na chamskie odzywki i jakieś takie podwójne standardy. Trochę się tego nie spodziewałam. Ale mam nadzieję, że cała ta kłótnia się zakończy i nie będzie już takich sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.

Edytowane przez Lilly Greace
Czas edycji: 2020-03-21 o 04:28
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 04:44   #3881
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Współczuję ogarniania teraz rzeczywistości. Na pewno nie jest Ci lekko. Trudno mi sobie wyobrazić rzeczywistość 24 na dobę z trójką!

Moje dziecko znów wstało o 5.00. Omg, mam nadzieję, że to kolejna faza, która mu minie :/ wala się między nami w łóżku, wsiada nam na głowy. Dałam mu miśka jakiegoś do zabawy to postanowił kształtować nową nabytą u dziadków umiejętność - rzuca misiem i krzyczy na cały głos "babaaach". Sobota rano. Kill me please

No muszę znowu zgodzić się z Agatą. Szkoda, że jest tu przyzwolenie na chamskie odzywki i jakieś takie podwójne standardy. Trochę się tego nie spodziewałam. Ale mam nadzieję, że cała ta kłótnia się zakończy i nie będzie już takich sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też przed chwilą się obudziła, ale mam zasadę, że nie biorę jej na matę przed 6:00, więc łazi mi po głowie. Świetnie, dzięki niej yen nudny dzień będzie jeszcze dłuższy...
Najchętniej bym ją wsadziła w krzesełko do karmienia, włączyła bajkę i poszła spać dalej. Szkoda, że bajki jej jeszcze nie interesują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2020-03-21 o 04:53
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 04:56   #3882
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

I moje już nie śpią od pół godziny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 05:50   #3883
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Wracamy z Łodzi. Stefan poszedł mi spać przed 1, po 3 się obudził na jedzenie. I ja już spać nie poszłam tylko wyszłam z psem i zaczęłam się ogarniać, przed 5 wyjechaliśmy po Tżta.

Z tą kwarantanną osób przekraczających granicę to jest pic na wodę. Jechali w czwórkę osobówką, na granicy strażnicy tylko zapytali skąd wracają, powiedzieli, że z pracy i bez żadnych oświadczeń, żadnych wypełnianych karteczek ich przepuścili. Także tak.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:00   #3884
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Moja też przed chwilą się obudziła, ale mam zasadę, że nie biorę jej na matę przed 6:00, więc łazi mi po głowie. Świetnie, dzięki niej yen nudny dzień będzie jeszcze dłuższy...
Najchętniej bym ją wsadziła w krzesełko do karmienia, włączyła bajkę i poszła spać dalej. Szkoda, że bajki jej jeszcze nie interesują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojego też nie interesują
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
I moje już nie śpią od pół godziny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może taki dzień. Chociaż nie, mój ma taki cały tydzień. :/
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Wracamy z Łodzi. Stefan poszedł mi spać przed 1, po 3 się obudził na jedzenie. I ja już spać nie poszłam tylko wyszłam z psem i zaczęłam się ogarniać, przed 5 wyjechaliśmy po Tżta.

Z tą kwarantanną osób przekraczających granicę to jest pic na wodę. Jechali w czwórkę osobówką, na granicy strażnicy tylko zapytali skąd wracają, powiedzieli, że z pracy i bez żadnych oświadczeń, żadnych wypełnianych karteczek ich przepuścili. Także tak.
Też słyszałam, że to pic na wodę, jak wiele rzeczy. Obejrzyjcie sobie Instastory gościa o nicku adamchilll

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:04   #3885
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Szkoda że zamknięcie kin i siłowni to też nie jest pic na wodę... Poszłabym Cale szczęście przyjaciel TŻ robi dzisiaj 30-tke. Zawsze jakaś rozrywka. Obym tylko dotrwała po tej rannej pobudce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:30   #3886
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Współczuję ogarniania teraz rzeczywistości. Na pewno nie jest Ci lekko. Trudno mi sobie wyobrazić rzeczywistość 24 na dobę z trójką!

No muszę znowu zgodzić się z Agatą. Szkoda, że jest tu przyzwolenie na chamskie odzywki i jakieś takie podwójne standardy. Trochę się tego nie spodziewałam. Ale mam nadzieję, że cała ta kłótnia się zakończy i nie będzie już takich sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podwójne standardy... bardzo dobrze powiedziane


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:36   #3887
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

No też mi się to nie podoba udzielanie komuś pomocy nie jest pozwoleniem na bycie chamskim wobec kogoś. Jeśli ktoś nie chce komuś pomagać to też ma prawo odmówić, ale takie warunkowanie pomagania przeczy jego bezinteresowności.. mam być miła i cię lubić tylko dlatego że ktoś mi kiedyś pomógł? No nie o to chodzi w pomaganiu.
Ale szkoda już to rozwlekać . Zwłaszcza, że początek był zupełnie gdzieś indziej.

Dzień dobry. Pierwszy dzień wiosny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:37   #3888
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas od kilku dni pobudki przesunięte na 5, da się przyzwyczaić wolę o tej 5 zabawiać bombelka niż np zbierać się do pracy

Moja mała spryciara opanowała wchodzenie po podnóżku na kanapę. Przebił się też w końcu ząbek i od razu śpi lepiej z tym że teraz w dzień jest tragedia

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:39   #3889
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja to się naprawdę cieszę, że już mamy wypracowane, że to ojciec zabiera rano młodych wpuszcza ich do sypialni na 3 minuty przed tym jak wychodzi z domu do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 06:41   #3890
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Szkoda że zamknięcie kin i siłowni to też nie jest pic na wodę... Poszłabym Cale szczęście przyjaciel TŻ robi dzisiaj 30-tke. Zawsze jakaś rozrywka. Obym tylko dotrwała po tej rannej pobudce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mieliśmy dziś mieć 30tkę tż, miało być około 20 osób, dorośli, dzieci. No ale przełożyłam. Mam nadzieję, że najpóźniej w czerwcu uda się zrobić. Tak samo jak roczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:43   #3891
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
My mieliśmy dziś mieć 30tkę tż, miało być około 20 osób, dorośli, dzieci. No ale przełożyłam. Mam nadzieję, że najpóźniej w czerwcu uda się zrobić. Tak samo jak roczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobicie wszyscy razem jedną imprezę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:44   #3892
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to co czytam nakręciłaś się strasznie ale ja zdania nie zmienię. To, że ktoś mi pomógł w wiadomości prywatnej, na forum, na grupie to nie znaczy, że będę w tą osobę ślepo zapatrzona, tymbardziej jak ktoś raz jest miły tylko po to by okazać później drugiej osobie brak szacunku.
Ja tylko pytałam o rd, dermatologa zupełnie przyziemne sprawy o które pytam też każdej z Was. Nie uważam by to było coś złego tymbardziej, że lepiej porozmawiać z drugą matką która już jakąś wiedzę na ten dany temat ma.
Mam w pewnym sensie zaufanie do Was. Wiem, że Ty np miałaś doczynienia z łzs u swojego syna więc to oczywiste, że wolę zapytać Ciebie niż stado bab gdzie każda pisze coś innego na forum.

Widzisz tylko to, że napisałam coś nie przychylnego na temat eceea. Natomiast gdy eceea pisze coś nieprzychylnego lub poprostu zwyczajnie chamsko oddzywa się do drugiej osoby to co robisz? MILCZYSZ.

Już nie pierwszy raz widzę, że moja osoba Ci tu przeszkadza. Dlatego nie odzywałam się tu jakiś czas. Przy Tobie i eceaa człowiek czuje się głupi i mniej wartościowy bo Wy zawsze jesteście takie hop siup do przodu.
Jeśli ty możesz wyrazić to co myślisz to ja również mogę wyrazić to co myślę.

I podkreślam jeszcze RAZ. To, że z kimś pisałam na msg, na grupie itd i zaczerpnęłam od tej osoby pewnej pomocy, wiedzy to nie znaczy, że będę ślepo zapatrzona w tę osobę i w jej chamstwo.


I tyle w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Zrobiłaś gównoburzę a ja tylko grzecznie napisałam żeby nie przesadzała z tymi odpowiedziami do smerfetki. W takim razie można wywnioskować, że przyzwalasz na tego typu odzywki. Nie wierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co...jestws po prostu bezczelna i strasznie fałszywa
Dla mnie koniec tematu. Życzę żebyś znalazła inan głupia którą raz na tydzień Ci powie czy możesz dać dziecku arbuza alvo w czym masz je wykapac.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:46   #3893
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Zrobicie wszyscy razem jedną imprezę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też jest w sumie jakiś pomysł :ppp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:47   #3894
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
To też jest w sumie jakiś pomysł :ppp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mini wesele zaoszczędzicie od razu Nie ma co żałować braku możliwości, trzeba mieć nadzieję, że będzie jeszcze mnóstwo okazji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:48   #3895
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
To też jest w sumie jakiś pomysł :ppp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie 3w1 Ale będzie imprezka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:50   #3896
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Moja mama zawsze imieniny robiła z moimi urodzinami. Jednymi gośćmi, trochę więcej sałatki i wszyscy zadowoleni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:53   #3897
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Pomyślcie, jakie będą fajne imprezy jak już ten trudny czas minie będziemy się na nowo wszystkim cieszyć. Imprezami, spotkaniami w większym gronie, wyjściem do miasta. Taką myślą ja żyję w tej chwili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:56   #3898
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja nie odwołuje narazie wyjazdu czerwcowego w góry. Mam nadzieję, że się do tego czasu ustabilizuje. A drugą okazją do której żyję, to wymyśliłyśmy wyjazd weekendowy same mamuśki styczniowe ponad 20 bab w jednym miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:57   #3899
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja nie odwołuje narazie wyjazdu czerwcowego w góry. Mam nadzieję, że się do tego czasu ustabilizuje. A drugą okazją do której żyję, to wymyśliłyśmy wyjazd weekendowy same mamuśki styczniowe ponad 20 bab w jednym miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, i gdzie się wybieracie z matkami? Ale to będzie impra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:07   #3900
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Wow, i gdzie się wybieracie z matkami? Ale to będzie impra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jeszcze. Pasuje nam najlepiej jakaś agro, żebyśmy mogły śpiewać do 3 nad ranem znalazlyśmy pod Poznaniem świetny dom z basenem ale musi być w miarę fajny dojazd
Sq mi podrzuciła noclegi w domkach, ale to chyba bardziej by się sprawdziło jakbyśmy jechały z rodzinami. A prawdopodobnie wakacyjny wyjazd z bandami nam nie wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.