Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 19:31   #4771
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Wiecie co Jestem w szoku.. pisałam ostatnio o tych perfumach The Blanc Bvlgari, dzisiaj przetestowałam CK One i są identyczne

Nie mogę się doczekać próbki nowego Amora Wszyscy tak zachwalają

Poza tym jakoś wyjątkowo kusi mnie nowa gazetka Natury.. Wezmę chyba Lady Speed Stick na zapas () i balsam brązujący Dax.. I masła Ziaji takie tanie..i malinowy żel pod prysznic Daxa
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:34   #4772
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Zdrowiej szybciutko bo wiem co przechodzisz
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aga zdrowiej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aga Odpoczynek Ci się przyda a może nawet przydałoby się jakieś kilkudniowe L4? Widać, że ta praca bardzo Cię pochłania i zabiera mnóstwo nerwów i energii Jesteś bardzo zaradna i naprawdę podziwiam Cię za pracowitość, ale człowiek jest tylko człowiekiem i nie można żyć na pełnych obrotach cały czas.
Mam nadzieję, że sytuacja z TŻ też się jakoś wyjaśni i odzyskasz radość z życia
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość



0306 - skoro nie lubisz leniwego "zycia" to choć pochoruj sobie leniwie i spokojnie
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość


Edit:Aguniu zdrowiej
Dzięki Dziewczyny <przytulabyniezarazić>. Zrobiłam zamówienie apteczne i mogę iść spać. Naszpikuję się jeszcze polopiryną i wit C, jutro powinnam się czuć lepiej.
TZ już się ze mną przeprosił. kupił sobie nową zabawkę (jakiś wypasiony magnetyczny śrubokręt Boscha) i musiał się pochwalić. Od prawie dwóch godzin wszystko naprawia . Faceci jednak są dziwni
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:41   #4773
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

prada w testach nadgarstkowych wypadla swietnie, rozplywam sie. slicznie leza na mojej skorze, maja takiego pazura - sa bardzo kobiece, cudne

wchlonelam ogromnego kebaba domowej roboty i ledwo co dotoczylam sie do domu
a poza tym to ojciec mnie wpienil, on to potrafi zepsuc humor jak nikt. zaczal mi dogadywac, ja nie pozostalam dluzna no i sie pozarlismy ja nie wiem, dlaczego on taki jest...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:51   #4774
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
prada w testach nadgarstkowych wypadla swietnie, rozplywam sie. slicznie leza na mojej skorze, maja takiego pazura - sa bardzo kobiece, cudne

wchlonelam ogromnego kebaba domowej roboty i ledwo co dotoczylam sie do domu
a poza tym to ojciec mnie wpienil, on to potrafi zepsuc humor jak nikt. zaczal mi dogadywac, ja nie pozostalam dluzna no i sie pozarlismy ja nie wiem, dlaczego on taki jest...
zizou widzę że łączy nas nie tylko pasja perfumowa ale też podobni ojcowie
dobrze że człowiek się robi coraz mniej zależny...

a ja dopisuję CK One do listy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:54   #4775
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

ck one to moja milosc od lat razem z baby doll to byly poje pierwsze perfumy <marzyciel> ile ja juz flaszek zuzylam...

nosku moj tatus swego czasu wyrzucil mnie z domu od tego czasu mieszkam sama, na szczescie mialam gdzie sie podziac. inaczej byloby, hm, strasznie.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:04   #4776
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ck one to moja milosc od lat razem z baby doll to byly poje pierwsze perfumy <marzyciel> ile ja juz flaszek zuzylam...

nosku moj tatus swego czasu wyrzucil mnie z domu od tego czasu mieszkam sama, na szczescie mialam gdzie sie podziac. inaczej byloby, hm, strasznie.
Czasami dochodzę do wniosku, że niektórzy ludzie to naprawdę nie powinni być rodzicami

zizou a znasz wszystkie wersje CK One? Bo na Truskawie widzę ich kilka Scene, Electric, Summer..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:11   #4777
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

tak summery sa co rok inne, sa calkiem urocze mocno owocowe. scene jeszcze do mnie nie doszly a electric to paskudny ogor - jedne z nielicznych perfum, ktore po prostu smierdza.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 20:17   #4778
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Miałam dziś nie pisać nic,nawet nie wchodzić na Wizaż,bo czuję,że się uzalezniłam i tracę na to tyle czasuAle nie dałam rady

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa a jakie tanie Sensibio w tej promocji 1+1 gratis! Chyba sobie zamówię... Kiedyś już trafiłam na tą aptekę.
Też chyba wezmęMam już tylko pół butelki a niestety muszę odwołać to co napisałam Noskowi na zbiorach,że nie widzę różnicy między Sensibio a Ziają.Widzę i to ogromną-przede wszystkim kiepsko zmywa,niedomywa.A to jednak u mnie podstawa,bo czasem używam tylko micela.Tak więc niestety nici z oszczędności.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wysmarowałam niedoszłemu "pięknego" smsa i jestem siebie dumna ze potrafie byc taka stanowcza (szkoda, ze tylko na piśmie a nie w mowie ) zakończyłam definitywnie "ten" rodzaj znajomości
Ja też jestem z Ciebie dumnaDobrze zrobiłaś.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten Etiaxil do skóry wrażliwej w aptece słonik Jutro tata zrobi przelew i w końcu zobaczymy czy to cudo działa(a ja niestety pocę się nie tyle z gorąca co ze stresu a teraz w sesji będę go mieć aż nadto ).
Ja mam ten zwykły i faktycznie jest b.skuteczny.Ale niestety i tak mnie piecze mimo suszenia pach suszarką

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Zdałam wczorajszy egzamin.
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I poza tym nie mam o czym pisać.. Widzę, że nie tylko ja mam tu problemy. Od paru dni jestem w głębokim dole, ostatnio czułam się tak chyba w gimnazjum, naprawdę długo nie miałam aż takich stanów załamania..
Więc całymi dniami ryczę, no i zaczęłam biegać, żeby się jakoś wyżyć. Najgorzej jest w pracy, od przyklejonego uśmiechu drętwieją mi usta (), na dodatek jest straszny zapieprz, wczoraj zjadłam śniadanie o 13, dopiero wtedy miałam moment dla siebie.
A, zapomniałabym. Od paru dni i tak właściwie nic nie jem, nie potrafię.. Robi mi się niedobrze na samą myśl, a w ciągu dnia mi słabo, tylko przed bieganiem coś tam jem, żeby nie zemdleć na Błoniach.
I w ogóle najgorsze jest to, że nawet jak jestem cały czas w pracy zajęta to ani trochę mi to nie pomaga..
Moja samoocena spadła poniżej zera i czuję się nikim, ot co.
Skarbie jesteś świetną,nad wiek mądrą dziewczyną!
I jedz koniecznie!Na siłę,ale jedz!Nie wolno Ci się głodzić to do niczego dobrego nie doprowadzi!Ja również służę PW i mailem jeśli tylko będziesz miała ochotę

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A mi sie nawet nie chce jesc
NastępnaTrzeba jeść!Mówi to ta,która często jadła jedną kanapkę na cały dzień,no bo tyle pracy,że nie mam czasuJak tak przetrzymałam największy głód to potem już całkiem zaciskał mi się żoładek i nic nie mogłam przełknąć.
Od dłuższego czasu choćby się waliło i paliło wychodzę na obiad-znalazłyśmy z koleżanką jakieś 10 min.drogi od pracy świetną stołówkę z b.dobrym,domowym jedzeniem i codziennie chodzimy na obiadki.Poza tym szybciej czas mi leci jak wiem,że o 13 wychodzę na obiad a jak wrócę to już tylko jakieś 3 godz.
Ostatnio więc dzień w pracy dzieli mi się na "do obiadu" i "po obiedzie"

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziś rano pomazałam się żelem hialuronowym wybełtanym z odrobiną oleju z owoców leśnych i przepadłam. Efekt przeszedł moje naśmielsze oczekiwania. Gładka buzia, lekko napięta, nawilżona, zmatowiona (jeszcze nidgy żadnym kremem nie udało mi się osiągnąć efektu nawilżona plus zmatowiona).
Już się nie mogę doczekać mojego zamówienia
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Coś nie mam szczęścia do facetów Wiem, mam dziwny charakter i dziwne podejście do spraw damsko-męskich, mama mi ciągle owtarza ze jak bedę tak dalej sie zachowywac i tak traktowac facetów to zostanę stara panną. No ale co ja poradze ze np. nie chce sie spotkac z kolegą mojej kolezanki który mnie wypatrzył na N-K. Mama powtarza, że m.in tak poznaje sie nowe osoby a jak bede siedzieć w domu to nie poznam nikogo. Ostrzegła zebym jej za jakiś czas nie beczała ze nie mam faceta bo jak mam okazję kogoś poznać to coś mi zawsze nie pasuje ...
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No ale problem w tym że ja chce miec faceta, rodzine (lłub, wesele - duuuże ), dzieci i już bym to chciała. A moje zachowanie w skazuje na coś zupełnie odwrotnego. I wsumie takie spotkanie z kimś 'nowym" nie byłoby raczej wyrazem desperacji bo i tak nie mam nic lepszego do robot wieczorami, a tak to bym sie spotkala na piwku. Owszem, sa dziewczyny, które nie chca faceta, rodziny, dzieci - świadomie, ja nie należę do takich. Chcę, a jak mam okazję kogoś poznać to nie chce sie spotkać ...

O matko Hosenko to już nie pierwszy raz kiedy mam wrażenie,że czytam o sobie i swoje słowa
Pogrubiłam njaważniejsze.Nawet nie będę nic dopisywać,bo napisałaś wszystko.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko, czuję się jakbym to ja napisała
Ja mam takie same odczucia i mysli.
Też nie mam ochoty na spotykanie się z kimś byle się spotkać.
Poza tym ja chyba jestem strasznie wybredna, zawsze mi coś nie pasuje.
Np. teraz facet mi się nie spodobał bo ... no bo ubierał się nie tak jak mi się podoba, wiem że to głupie, powinno się patrzeć na charakter człowieka, a ten miał całkiem niezły....

Innym razem mi przeszkadza brak wykształcenia, innym razem za niski wzrost no i co ja mam począć.
Wymyślam
Znów o mnie!
No co ja poradzę,że zwracam uwagę na fizyczność?Że często jeden mały szczegół powoduje,że ktoś jest "skreślony".I żeby nie było nie jestem i nie uważam się za nie wiadomo kogo,mam wiele braków i wad i wiem,że też wielu osobom się nie podobam,ale i tak mam podejście jakie mam.Być może jeszcze nie dojrzałam

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A mnie też dziś smutno Jak sobie pomyślę, że za trzy tygodnie już mi się semestr zaczyna to mi słabo
Boję się znowu tej odległości od TŻta, tęsknoty, płaczu
Czuję się taka bezpieczna, kiedy wiem że jest blisko i mogę go mieć przy sobie po jednym telefonie, wtedy mam wrażenie, że cokolwiek by się działo to musi się jakoś ułożyć bo mamy siebie
A teraz znowu będę sobie musiała ze wszystkim radzić sobie sama...
Nie umiem i nie chcę
masz Nas i dasz radę!Tyle przetrwaliście,więc Wasz związek jest tak silny,że nie może być inaczej

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Nosku ale Ty masz nas
Możemy nawet się wymienić tel. i pisać smsy
Jak Ci będzie ciężko to wiesz że zawsze którać Cię ''przytuli''
A jesienne wieczorki będziemy sobie spędzać na NK z piwkiem, grzańcem itp
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No własnie... u mnie jednym z "dziwnych" (choć dla mnie to zupełnie normlane) zachowan w stosunku do facetów jest to że nie potrafie być od nich zalezna. Jak byłam w związkach to nie byłam (i nadal nie jest) zwolennikiem uzalezniania się do TZ - typu wszedzie razem, wspólne zakupy itp. Nie potrafie być pozbawiona "prywatności".
O to to!Ja zawsze byłam zwolennikiem związków,w których każdy ma swoje własne życie,pasje,znajomych.Być ze sobą tyle,żeby się sobą nie zmęczyć i mieć okazję,żeby zatęsknić-to moja zasada
Za dużo widziałam związków,gdzie "TŻ,który był całym światem i dla którego zostawiało się znajomych,bo po co oni jak się ma swojego Misianagle odkręcał się tyłkiem i był płacz,że teraz to nie mam nikogo

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Ja tak pisze że u was niełatwo a u mnie prawie tak samo. . niestety moje choróbsko daje się we znaki no i życie mi uprzyksza ale próbuje o tym niemyśleć aż tak i dbać bardziej o siebie.
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
"Jutro idziemy do kina". Smutny. Bardzo.
A kto polecał

[quote=emememsik;8872530]
Szkoda gadać. Nie chcę tu o tym pisać, bo jednak wiem, że sporo znajomych czyta moje posty i nie chcę się wywnętrzniać na forum z tym co czuję. A tak ogólnie, to potem już wszystko mi się posypało.. I czuję się jak idiotka, i mam dość studiów, których jeszcze nie zaczęłam (bo wszyscy mi w kółko gadają, że mało ambitne [wcześniej się tym nie przejmowałam, ważne że mnie to interesuje. a teraz.. ]), znajomi, których w tym momencie najbardziej potrzebuję, żeby gdzieś ze mną wyszli, pogadali, wystawiają mnie do wiatru.. Akurat teraz to wszystko.. [/quote

Nie ma czegoś takiego jak nie ambitne studia.Są tylko nie ambitni ludzie, a Ty się do takich z całą pewnością nie zaliczasz

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Em, moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak studia mało ambitne, nie każdy musi być absolwentem medycyny, ważne żeby studiować to, co się lubi, ob inaczej to nic nie pomoże. Nie daj się i nie daj krytykować swoich życiowych wyborów.
Podpisuję się obiema łapkami

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
za to zawsze miałam ochotę wybrac się na mecz siatkarski, nigdy jednak nie zdążyłam wystarczająco wcześnie kupić biletów..

No własnie nie wiem gdzie, muszę dopytać TZ. Coś mi mówił, że chyba jakaś hala Expo, ale musze wyszperać adres dokładny, bo jedziemy tam zbiorczym autokarem z Łodzi, a nie własnym samochodem więc moje poruszanie sie po mieście będzie potem ograniczone. W tych autokarach jest straszne pijaństwo, szczególnie w drodze powrotnej. Ostatnio z Warszawy jechaliśmy 5 (!) godzin, bo towarzystwo co chwilę chciało siusiu, jedna kobitka skręciła sobie nogę, bo spadła z chodnika...no mówię wam, wesoło
Mecze siatki to jest toPolecam każdemu,nawet jeśli się nie jest kibicemSuper atmosfera,niesamowite przeżycie.Ja często bywam na meczach Politechniki W-wa i mojej ulubionej Częstochowy jak grali w Wawie.A i tylko męską siatkę oglądamKobieca mnie nudzi

To u nas tak wyglądały integracje firmoweNie zapomnę kolegi,który kiedy jakiś czas nie było postoju a zapasy % były już przetrzebione leżał wręcz na szybie autokaru krzycząc"Chce mi się siusiu!Siusiu mi się chce!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

W Croppie to samo... Młode sprzedające, jadące na luzaka ... Drazni mnie to (już niewiele brakuje zeby odpowiedziec "od kiedy jesteśmy na "Ty"), ale tak jak pisze, czasem można tam coś fajnego znaleźć (na fotce mój sweterkowy long troche nieforemnie go ułożyłam świetnie się układa i podkresla nawet mały biust rozmiar-XS)
O tak to ich bycie z każdym "na Ty" doprowadzamnie do szałuAle lubię w Croppie kupować koszulki (mają fajne nadruki) i T-shirty,koszule i sweterki,bluzy mojemu bratuConie pójdę to zawsze mu coś wypatrzę.

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
No i stało się Rozchorowałam się na dobre kilku
zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Edit 2 : pamietacie pewnego uroczego pana co to mi proponowal figle migle bez zobowiazan jakies poltora miesiaca temu? Uwaga: hajtnął sie
chciał se zaszaleć chłopak

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No i Top Secret ale tam jeszcze nie byłam bo jakies takie dziady widać na wystawie
Top Secret tojeden z moich ulubionych sklepówZawsze sobie tam coś wynajdę.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:18   #4779
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tak summery sa co rok inne, sa calkiem urocze mocno owocowe. scene jeszcze do mnie nie doszly a electric to paskudny ogor - jedne z nielicznych perfum, ktore po prostu smierdza.
ok no to mam już jakieś rozeznanie

Może pod koniec września zapoluję
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:33   #4780
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Oglądacie You Can Dance
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:35   #4781
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oglądacie You Can Dance
ja nie widziałam ani jednego odcinka
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 20:37   #4782
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oglądacie You Can Dance
tak
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:38   #4783
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ok no to mam już jakieś rozeznanie

Może pod koniec września zapoluję
Nosku, dla mnie CK One Summer (zwłaszcza 2007 ) są najbardziej seksownym zapachem świata I to seksownym w znaczeniu mniepodniecającym - jak je na sobie czuje, nie dość że mam chęć cały boży dzień, to jeszcze faceci strasznie zwracają na mnie uwagę

Swoją drogą Ziz, masz zapasy? Nie chcesz mi sprzedać odleweczki jakiejś via Allegro? Bo mi się kończy

Aga, zdrowiej!
Gayenka, uroczy facet

---

A wiecie że ja jeszcze nie jadłam tego Danio
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:40   #4784
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Martus kochanie chetnie Ci odstapie czekam wlasnie na atomizerki
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:44   #4785
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Znów o mnie!
No co ja poradzę,że zwracam uwagę na fizyczność?Że często jeden mały szczegół powoduje,że ktoś jest "skreślony".I żeby nie było nie jestem i nie uważam się za nie wiadomo kogo,mam wiele braków i wad i wiem,że też wielu osobom się nie podobam,ale i tak mam podejście jakie mam.Być może jeszcze nie dojrzałam

Wiecie co ja tez marudzilam i sobie wynajdowalam takie szczegoly u niektorych facetow,ktorych spotykalam w zyciu zeby sobie ich obrzydzic nic mi nie pasowalo w zadnym (ale ja mialam male doswiadczenie bo Krecik to tak naprawde pierwszy taki calkowicie powazny zwiazek )
Spotzkalam wiele mezczyzn ale zaden nie mial tego cos..a jak spotkalam Krecika to mi pasuje wszystko nawet to co u innych nie pasowalo Wynika z tego ze jak sie spotka tego wlasciwego to sie wie ?i juz?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:55   #4786
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

mam przekrwione gardło, gorączke i ból wszystkiego.

zamówiłam olejek do skórek nail tek.

cholera, nie daje rady.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:59   #4787
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ziz będę wdzięczna
Aga, polecam olejek Opi - pięknie pachnie, super odżywia

Dziewczyny - ile kosztuje Amor Amor Teintation? Ubzdurałam sobie że widziałam w Douglasie tylko 50tki i za 150 zł, ale na KWC widziałam ze 30 kosztuje 169 zł, gdzieś w necie - 225 za 50tke... Nie wiecie?

Edit: Nie Aga, tylko Bossy - nie wiem czemu myślałam odpowiadam Opolance
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana

Edytowane przez pakosta
Czas edycji: 2008-09-03 o 22:01
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:01   #4788
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ziz będę wdzięczna
Aga, polecam olejek Opi - pięknie pachnie, super odżywia

Dziewczyny - ile kosztuje Amor Amor Teintation? Ubzdurałam sobie że widziałam w Douglasie tylko 50tki i za 150 zł, ale na KWC widziałam ze 30 kosztuje 169 zł, gdzieś w necie - 225 za 50tke... Nie wiecie?
W SP jest na niego promołszyn. 149zł/50ml
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:08   #4789
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Uf... troszkę się odgruzowałam po powrocie z pracy.
Wiecie co ?
Kupiłam tusz do rzęs mimo że mam jeszcze dwa to kupiłam
Ale taki zwykły Rimmel w srebrnym opakowaniu, to tak na przetrwanie zanim kupię co lepszego.Kupiłam też puder prasowany Pierre Rene do torebki dla zmatowienia, krem do rąk, żel do skórek i tarkę do pięt.

No co, to wszystko już mi się skończyło więc mimo odwyku musiałam nabyć.
No ale odwyk już nie jest odwykiem.

Acha, z Ktośkiem się umówilam.
Być z nim nie będę ale na piwo mogę z nim pójść
Tylko żeby sobie chłopak nie robił nadziei.

Na 14 września mam randkę z kolega, z Gliwic, moje dawne miasteczko
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 21:16   #4790
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość

Nosku, dla mnie CK One Summer (zwłaszcza 2007 ) są najbardziej seksownym zapachem świata I to seksownym w znaczeniu mniepodniecającym - jak je na sobie czuje, nie dość że mam chęć cały boży dzień, to jeszcze faceci strasznie zwracają na mnie uwagę

No to umarłam Chcęęęę go

Wystawiłam na Allegro parę próbek i jedne perfumy, może jakby się sprzedały to bym kupiła prędzej Choćby w ciemno
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:41   #4791
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Właśnie umyłam włosy moim nowym szamponem Joanna do włosów blond. Bałam się go trochę użyć, ponieważ dziewczyny w recenzji pisały, że wysusza włosy i robi z nich siano itp..

A wiecie co? Umyłam te włosy i zanim nałożyłam maskę, mogłam je spokojnie rozczesać, włosy fajne w dotyku, nie plączą się ani nic.

Obecnie je wysuszyłam zimnym powietrzem i mam mięciutkie, lśniące włosy

Kocham już ten szampon Udany pierwszy raz zachęca do większej ilości, co nie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:45   #4792
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Acha, z Ktośkiem się umówilam.
Być z nim nie będę ale na piwo mogę z nim pójść

Na 14 września mam randkę z kolega, z Gliwic, moje dawne miasteczko
Tak trzymać

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Udany pierwszy raz zachęca do większej ilości, co nie



Karolina przyleciał już Twój Aqualumiere?

Bo ja czekam na moje i coś ani widu ani słychu
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:59   #4793
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A wiecie że ja jeszcze nie jadłam tego Danio
Ja też nie, bo jakoś nie mogę go znaleźć albo zapominam poszukać.



Mam dość. Pieką mnie oczy, jest mi słabo, ja nie zdam tego wszystkiego. Nie jestem w stanie się nauczyć takiej ilości materiału. Strasznie jestem zła na siebie, mogłam kuć regularnie całe lato... Zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, a potem mnie skręca ze stresu. Mam dość własnej głupoty.

Obejrzałam You Can Dance, bo już przestałam rozumieć słowo pisane w pewnym momencie.


Chcę się ładnie ubrać, ładnie pomalować, iść gdzieś, najlepiej na imprezę. Jakoś mi tak źle w domu dzisiaj wieczorem.

I chcę nowe szpilki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:09   #4794
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też nie, bo jakoś nie mogę go znaleźć albo zapominam poszukać.
U mnie jest danio warzywne, ale nie mogę się przemóc, żeby je kupić. dla mnie danio, to danio straciatella! z czekoladą, serek waniliowy..a nie z warzywami :/ no nie wiem no.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam dość. Pieką mnie oczy, jest mi słabo, ja nie zdam tego wszystkiego. Nie jestem w stanie się nauczyć takiej ilości materiału. Strasznie jestem zła na siebie, mogłam kuć regularnie całe lato... Zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, a potem mnie skręca ze stresu. Mam dość własnej głupoty.

Obejrzałam You Can Dance, bo już przestałam rozumieć słowo pisane w pewnym momencie.
mi też (((( ja też.. eh
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:11   #4795
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ziz, Nosku-hm rozmowy o tatusiach mój jest totalnym emocjonalnym inwalidą. Zawsze łatwiej mu było dac mi kasę niz powiedzieć "kocham". To znaczy, ja wiem, że on mnie kocha, ale pewnie jak by mu ktoś dał do wyboru przytulic córkę i przypalić sobie dłoń to wybrałby to drugie. Pamiętam jak zazdrościlam koleżankom, że ich ojcowie jeżdzą z nimi na rowerach itp. Ale trochę wpłynęły pewnie na niego geny dziedka. Wyobraźcie sobie, że mój dziadek miał 5 wnuczków. Kiedy umierał większość z nas była w liceum, a on dalej nie pamietał, któ ile ma lat, nie jestem też pewna czy do końca orientował się kto jak ma na imię

Karolinko-najlepsze w tych autokarach jest to, że sami organizatorzy juz po zamknięciu drzwi chodzą z flaszką od osoby do osoby-są nieźle zaopatrzeni. Dbają o zadowolenie klientów

Targi w Krakowie sa na ulicy Centralnej
http://www.farmacol.com.pl/?p=pl/menu/1/5/index&m=65

Bossy ja jakiś czas temu zamówiłam na inermisie w ciemno totalnie szampon, odżyuwkę i ampulki z Joanny. Stwierdzilam, że to grosze i nawet jeśli okażą się badziewiem to nie będę mocno po nich płakać. Okazało sie jednak, że Joanna dała radę i chyba kupie następną butelkę zaraz
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:16   #4796
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

tru
narazie jestem zachwycona. mam takie mięciutkie włosy. końcowki nie są w ogóle suche. no dobra, to nie zasługa tego szamponu ale popodniecać się i tak mogę

Najdłuższe włosy mają 67cm
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:16   #4797
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

też oglądałam You Can Dance u TŻta.. znowu okropny był... miałam gości, więc napisałam mu, że się spóźnię. Spóźniłam się 12 minut... więc 'za karę' jak przyszłam, grał na PS :/ niewiele brakowało, a bym wyszła. potem zachowywał się jak świnia i znowu przypomniał mi, że niedługo idę :/ jak mu wykrzyczałam, że nie chcę być z 10latkiem tylko dojrzałym, starszym ode mnie facetem, to stwierdził, że to ja jestem gówniara, bo rok młodsza.. załamałam się... dopiero jak dotarłam do domu, napisał mi smsa 'przepraszam'... ale co z tego, skoro nastepnym razem będzie tak samo? a ja z nim jutro po 7 pociągiem jadę do stolicy muszę na czczo jechać na większość tych badań, które Wam wymieniałam. Zemdleję jak zobaczę igłę
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:20   #4798
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ziz, Nosku-hm rozmowy o tatusiach mój jest totalnym emocjonalnym inwalidą. Zawsze łatwiej mu było dac mi kasę niz powiedzieć "kocham". To znaczy, ja wiem, że on mnie kocha, ale pewnie jak by mu ktoś dał do wyboru przytulic córkę i przypalić sobie dłoń to wybrałby to drugie. Pamiętam jak zazdrościlam koleżankom, że ich ojcowie jeżdzą z nimi na rowerach itp. Ale trochę wpłynęły pewnie na niego geny dziedka. Wyobraźcie sobie, że mój dziadek miał 5 wnuczków. Kiedy umierał większość z nas była w liceum, a on dalej nie pamietał, któ ile ma lat, nie jestem też pewna czy do końca orientował się kto jak ma na imię
Mój nigdy mi tego nie powiedział
Mnie najbardziej boli jego porównywanie mnie do brata i siostry. Bo ja to jestem głupsza, leniwsza, mniej ambitna. A Twoja siostra to a brat tamto..
Do nieokazywania uczuć (obustronnie już teraz ) się przyzwyczaiłam.
To nie jest zły człowiek, pewnie w jakiś tam sposób chce dla mnie dobrze, ale to nie jest normalne żeby dziecko się bało własnego ojca i nie mogło mu właściwie nic powiedzieć

Ciężki nasz los
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:25   #4799
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z True Match to tylko te z literką C są różowe A ten żółty co widziałam to on był strasznie żołty, popatrze na All i moze przypomni mi sie jego nazwa/numer. Ja wlasnie nie mogę mieć ani różowego ani żółtego ... Potrzebuje beżu Idealny kolor dla mnie to kolor Karmel z podkładów Nature Matte Lirene - chłodny beż, z nutą brazu. Szukam jednak czegoś co tochę lepiej wyrówna koloryt i lepiej zmatuje.


W Croppie to samo... Młode sprzedające, jadące na luzaka ... Drazni mnie to (już niewiele brakuje zeby odpowiedziec "od kiedy jesteśmy na "Ty"), ale tak jak pisze, czasem można tam coś fajnego znaleźć (na fotce mój sweterkowy long troche nieforemnie go ułożyłam świetnie się układa i podkresla nawet mały biust rozmiar-XS)
Zółte są na pewno wszystkie W

Co do sprzedawców ubraniowych- jakoś obojętne mi czy mówią mi na ty czy na pani i co mają na głowie, ale w drogerii/perfumerii to już sprzedawca nie ma tak łatwo
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
No i stało się Rozchorowałam się na dobre Od kilku dni walczyłam z przeziebieniem, dziś mnie rozłożyło. Na dokładkę TZ ze mną nie rozmawia, bo rano zrobiłam mu dziką awanturę przez tel. bo zabrał mi samochód i do pracy musiałam jechać zatłoczonym autobusem. Szef mnie dziś tak wpienił, iż doszłam do wniosku, że nie warto się zabijać i oświadczyłam: na wieczorny dyżur nie przyjdę, idę do domu chorować!

Niom, to filozofii na dziś tyle. Zmykam robić zamówienie apteczne (to chyba dobry moment, bopołowy planowanych zakupów mi się odechciało ) i szpikować się lekami. Mam nadzieję, że do jutra stanę na nogi.
Zdrówka!!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko* testowałam True Matche i muszę stwierdzić, że nienawidzę swojej skóry
Nie wiem dlaczego, ale ona koszmarnie wybija różowy kolor z podkładów
No to jest identyczna jak moja, nie spotkałam jeszcze koloru idealnego, najbliżej jest revlonowy Buff i Manhattan Perfect Cover 22 Sand
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No i Top Secret ale tam jeszcze nie byłam bo jakies takie dziady widać na wystawie
Dostałam newslettera od nich, ciekawa może byc ta kolekcja
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
a poza tym to ojciec mnie wpienil, on to potrafi zepsuc humor jak nikt. zaczal mi dogadywac, ja nie pozostalam dluzna no i sie pozarlismy ja nie wiem, dlaczego on taki jest...
Ech, mój też ma takie fazy nienawiści i pogardy, jakoś to stłamsiłam w sobie. Ale cały czas daje mi do zrozumienia, ż epora się wynosić z tego domu, nawet sie pytał do kiedy ustawowo ma obowiązek mnie utrzymywać Na pewno chodiz o to, że nie pracowałam w te wakacje. Ale w tym domu się nie da- albo mam pracować a zaraz z nowu nosa nei wyściubiac za drzwi pokoju i się uczyć
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oglądacie You Can Dance
Nom, szkoda że nei wzięli tych festynowych chłopaków z niepołomic
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
cholera, nie daje rady.
Na pewno dasz radę
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
W SP jest na niego promołszyn. 149zł/50ml
To jets now agazetka czy jeszcze stara? zaraz sprawdzę sobie.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, a potem mnie skręca ze stresu. Mam dość własnej głupoty.
No niestety już 4-ty rok to sobie powtarzam

Mama mi nie chce dać na te buty czarne co sobie wypatrzyłam a ja innych nie chcę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:28   #4800
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mój nigdy mi tego nie powiedział
Mnie najbardziej boli jego porównywanie mnie do brata i siostry. Bo ja to jestem głupsza, leniwsza, mniej ambitna. A Twoja siostra to a brat tamto..
Do nieokazywania uczuć (obustronnie już teraz ) się przyzwyczaiłam.
To nie jest zły człowiek, pewnie w jakiś tam sposób chce dla mnie dobrze, ale to nie jest normalne żeby dziecko się bało własnego ojca i nie mogło mu właściwie nic powiedzieć

Ciężki nasz los
hm.. to ja mam dokładnie odwrotnie. Mój Tata pochodzi z rozbitej rodziny, wychowywali go dziadkowie, a jak miał 12 lat, zmarł jego ukochany dziadek, więc właściwie to Tata się opiekował swoją babcią. Teraz robi wszystko żebyśmy my mieli inaczej. Do tego stopnia, że jest nadopiekuńczy i trochę jakby nas w złotej klatce trzyma. Ciężko nam się usamodzielnić, zawsze chce wszystko robić za nas, a jak jest zmęczony, do nas ma pretensje, że sobie z czymś nie radzimy.. poświęca się dla nas bardzo i rozpieszcza nas. a czasami próbuje uszczęśliwiać na siłę.
np jutro mam jechać wcześnie rano na stację, ok. 7:30 muszę być. Tata wiezie brata na 8 do szkoły. Powiedziałam, że pojadę sobie taksówką (bo autobusy u nas nie bardzo funkcjonują niestety), to stwierdził, że go załatwiłam, bo będzie musiał mnie tak wcześnie zawieźć i wiem, że mnie zawiezie, chociaż wyraźnie mu powiedziałam, że nie musi się wcześniej zrywać, poradzę sobie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.