niejasna sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-04, 16:36   #1
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139

niejasna sytuacja


Widziałam się z pewną osobą z 6 razy, tylko że tak naprawdę te spotkania wynikały z mojej inicjatywy. Dwa razy on coś zaproponował, ale jakby w rewanżu bo coś wcześniej proponowałam, a nie mógł. Niby jest fajnie, niby jest zadowolony na tych spotkaniach, ale...
Pisze codziennie do mnie, ale nie proponuje mi spotkań, a ja już nie chcę proponować, bo to takie "a mogę iść z tobą"nie bardzo. Jechał w takie miejsce, co sugerowałam jawnie, że ja tam nie byłam, a o nic. Jakiś wymówek nie mogę robić, bo nic mi nie obiecywał, wystraszyć też nie chcę bo jeszcze się zbiera bo długim związku.
No, ale tak pytać kogoś "a mogę z tobą:, to pewnie i by się zgodził, ale ja nie mam żadnej pewności jak to już któryś raz, że głupio mu odmówić.
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-06, 09:17   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 347
Dot.: niejasna sytuacja

Jeśli czujesz że to takie wymęczone i z braku laku po prostu nie proponuj kolejnych spotkań. On nie robi łaski, że poświęca Ci swój czas. Trudno ocenić co stoi za jego zachowaniem. Może jest słabo zainteresowany, może ma mało czasu, a może w tym czasie umawia się z innymi, kto to wie.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-06, 10:29   #3
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 286
Dot.: niejasna sytuacja

Jeśli komuś zależy, to potrafi się umówić na spotkanie. Jeśli zależy tylko jednej osobie, nic z tego nie będzie...
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-06, 11:12   #4
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 470
Dot.: niejasna sytuacja

Moje doświadczenia są takie, że jak ktoś lubi pisać, ale na spotkania nie zaprasza, to raczej nic z tego nie będzie. Może mu się nudzi, może poznaje Ciebie i kilka innych dziewczyn jednocześnie, może ma gorszy okres w pracy, a może tak naprawdę nie umie i nie chce być w związku. Well, whatever, jak ktoś chce i mu zależy, to zawsze znajdzie czas i sposób, żeby się zobaczyć.

Ja bym odpuściła inicjatywę całkowicie. Nawet nie wiem, czy chciałoby mi się dalej tak ochoczo z nim pisać.

A tak w ogóle to doradzam zwyczajną rozmowę.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2024-05-06 o 14:00
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-06, 12:36   #5
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 649
Dot.: niejasna sytuacja

Pisac to sobie można nawet siedząc w toalecie. Skoro nie proponuje spotkań, to nie jest zainteresowany, ewentualnie jesteś zapychaczem czasu. Ja bym dla własnej godności dala sobie spokój.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-06 13:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.