Panny Młode 2009 cz. V - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 14:50   #2071
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

A ja w pracy do 21 ;(

Ale przynajmniej podlicze asobie wszystkie koszty. Mam pytanie o alkohol, jak go kupujecie, 1l na parę, na osobę, bo ja już nie wiem, a wino? butelka na 2 pary. Chciałabym to jakoś podliczyć, ale nie mam pojecie przez ile pomnozyc ceny
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:14   #2072
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

kliwia o fujjjj fuj fuj...

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Dasz radę !
A co ja miałam powiedzieć jak ich dotykałam az mnie teraz głowa zaswedziała jak o tym pomyslę bleee

martucha mysalam ze te 3 to te Twoje.
te środkowe wygladaja jak przyklepane klosy. a widzialam tez bardziej wypukle.
ta ostatnia jest sliczna... ale jakby byla z zoltego zlota

Cytat:
Napisane przez 00euphoria00 Pokaż wiadomość
STRIPPI naprawdę piękny album....masę serca włożyłaś....

Dziewczynki...a jeżeli jabym chciała taki zrobić...to miałabym problem...bo z racji tego ,że z mamą nie widziałam się 7 lat to nie mam żadnych zdjęć z dzieciństwa i moje życie uwiecznione na fotkach zaczyna się tak naprawdę dopiero pięć lat temu....

Z tż dalej się nie odzywamy.......Zapewne zmieknie jak mu się chcica odezwie jak mnie zobaczy No bo zamierzam dzisiejszego wieczorku pięknie wyglądać Ale z zamierzeniem cichego wieczoru....a co nie wie......



ZOSTAŁ DOKŁADNIE ROK!!!!!
przytulam... bedzie dobrze..

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Madzialenko, cieszę się, że pierścionek zaręczynowy wrócił na należne mu miejsce
W sprawie trójkąta- Ty, TŻ i jego siostra- mam dokładnie takie same zdanie, jak Martucha. Wielka Siostra doskonale to ujęła, więc co się będę powtarzać
bo my jestesmy madre, i dlatego myslimy tak samo
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:18   #2073
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A ja w pracy do 21 ;(

Ale przynajmniej podlicze asobie wszystkie koszty. Mam pytanie o alkohol, jak go kupujecie, 1l na parę, na osobę, bo ja już nie wiem, a wino? butelka na 2 pary. Chciałabym to jakoś podliczyć, ale nie mam pojecie przez ile pomnozyc ceny
Mówią, że pół litra na os. czyli to 1 litr na parę. Na wesele to na pewno starczy Liczy sie wszystkich gości, łącznie z dziećmi, które przecież nie piją. Tak też i my policzymy, ale z pewnością dokupimy też trochę więcej flaszek, bo mamy poprawiny. Na ewentualne bramy też się trzeba przygotować.
Wino też kupimy, ale dużo mniejszą ilość, dla tych osób, które nie piją wódki, nie wiem ile może 30 butelek na 100 osób, może mniej
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:32   #2074
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Mówią, że pół litra na os. czyli to 1 litr na parę. Na wesele to na pewno starczy Liczy sie wszystkich gości, łącznie z dziećmi, które przecież nie piją. Tak też i my policzymy, ale z pewnością dokupimy też trochę więcej flaszek, bo mamy poprawiny. Na ewentualne bramy też się trzeba przygotować.
Wino też kupimy, ale dużo mniejszą ilość, dla tych osób, które nie piją wódki, nie wiem ile może 30 butelek na 100 osób, może mniej

No ja właśnie siedzę sobie w pracy i liczę, ale właśnie nie bardzo wiem jak. Chyba kupimy 60 0,7 na 100 osób - bo my przeciez pić nie będzie, jest trochę dzieci, wiem tez ze nie wszyscy pija.

A wino? tez wyliczylam 30 butelek na 100 osob.

ALe wlasnie zapomnialam, ze na liscie mam tez troche dzieci
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:39   #2075
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

czesc dziewczyny
strippi super ten album wyszedł .Tez myslalam o czyms takim ,jako ze mam powiedzmy zdolnosci plastyczne i uwielbiam robic tego typu rzeczy
Tylko mam taki problem,rodzice TZ ta nie zyją razem i jego ojca prawdopodnie nie bedzie nawet na naszym slubie...i tak wlasnie myslalam jak to z tymi podziekowaniami dla rodzicowMoze mi cos podpowiecie dziewczyny
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:41   #2076
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
No ja właśnie siedzę sobie w pracy i liczę, ale właśnie nie bardzo wiem jak. Chyba kupimy 60 0,7 na 100 osób - bo my przeciez pić nie będzie, jest trochę dzieci, wiem tez ze nie wszyscy pija.

A wino? tez wyliczylam 30 butelek na 100 osob.

ALe wlasnie zapomnialam, ze na liscie mam tez troche dzieci
my też myśleliśmy o kupnie butelek 0,7 zamiast 0,5 l , ale się zobaczy jeszcze. Myślę, że my tak te 120 butelek 0,5 l lekko kupimy. Najwyżej zostanie, co tam
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:43   #2077
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Nie mogę się już doczekać

Baja --> to zaprosisz wszystkie wizazanki na opijanie Twojego zamążpójścia najwyżej 120 trochę dużo mi się wydaaje.


Właśnie obliczylam 19 000 zl, bez ubrań, samochodu (bo nie mam pojęcia jakie ceny) bez fotografa i dekoracji (te mam po znajomości )
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 15:56   #2078
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Tylko mam taki problem,rodzice TZ ta nie zyją razem i jego ojca prawdopodnie nie bedzie nawet na naszym slubie...i tak wlasnie myslalam jak to z tymi podziekowaniami dla rodzicowMoze mi cos podpowiecie dziewczyny
no przykra to sytuacja, ale myślę, że mimo wszystko trzeba podziękować rodzicom, zamiast przy wszystkich gościach to może w małym, kameralnym gronie po błogosławieństwie:confuse d:

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Nie mogę się już doczekać

Baja --> to zaprosisz wszystkie wizazanki na opijanie Twojego zamążpójścia najwyżej 120 trochę dużo mi się wydaaje.


Właśnie obliczylam 19 000 zl, bez ubrań, samochodu (bo nie mam pojęcia jakie ceny) bez fotografa i dekoracji (te mam po znajomości )
nie ma problemu, jakby co zapraszam
Wiesz ale my mamy tez poprawiny, trochę na bramy tez licze, no i poza tym jest u nas zwyczaj tłuczenia szkła w piątek przed ślubem, tu też się leje wódkę, więc trzeba być przygotowanym
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:19   #2079
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
hmm fajny pomysl jakby moja druhna tez go miala.. dziekuje
i jak buty?
Nie za ma co. A japońce superaśne. Mimo że klapki to tak grzeją, że aż mi się stopy pocą.

A propos grzania. Czy u Was też jest tak pioruńsko zino? No ja to zamarzam...

stippi, albumy extra. Też o czymś podobnym myślę dla rodziców. Tylko pewnie będę musiała zrobić 3 egzemplarze, bo rodzice TŻ nie sa przecież razem... trippi, a czy w każdym albumie jest to samo, czy dla każdych rodziców robiłaś z ich własnymi fottami ze ślubu i ich dzieckiem?

n.ik.a, kotyliony na wódkę extra. Też o czymś podobnym myślałam. Patrzę, że mamy podobny gust. Myślałam o czymś takim, ale zamieszczone przez Ciebie są ładniejsze.
http://www.allegro.pl/item418424582_zawieszki_w stazki_na_gumce_na_slub_e tykiety_25szt.html
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:19   #2080
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
mniej wiecej tak...fotki zrobione dawno jak jeszcze nie byly do konca skonczone
ale się napracowałaś...album i teraz te zawieszki...kurcze ja nie mam tyle siły i przede wszystkim czasu

a dziewczyny, jak powiedziałam tak zrobiłam rano pobiegłam a raczej pojechałam na zakupy i kupiłam 130 małych różyczek w dwóch kolorach oraz wstążeczkę...od godziny 13.30 zrobiłam 32 zawieszki na wódkę...ale plecki to mnie bola od siedzenia
zawieszki skromne ale o czymś takim własnie myślałam
wklejam fotkę


Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
No ja właśnie siedzę sobie w pracy i liczę, ale właśnie nie bardzo wiem jak. Chyba kupimy 60 0,7 na 100 osób - bo my przeciez pić nie będzie, jest trochę dzieci, wiem tez ze nie wszyscy pija.

A wino? tez wyliczylam 30 butelek na 100 osob.

ALe wlasnie zapomnialam, ze na liscie mam tez troche dzieci
My już zdecydowaliśmy kupujemy wódkę sobieski. W sumie 130 butelek 0,5 l. Mamy wprawdzie na liście około 104 gości ale zawsze tak jest że nie wszyscy zaszczyca nas swoja obecnością...więc dla gości i na zastawy wystarczy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1103.jpg (43,7 KB, 35 załadowań)
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:31   #2081
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

n.ik.a, fajne te zawieszki. Wyszły Ci.

Scio, nie kupuj butelek 0,7L wódki. Lepsze są butelki 0,5L. w 0,7 wódka dłużej stoi na stołach a tym samym robi się ciepła. Alepiej się pije jednak dobrze zmrożoną. Jak się skończy taka czy taka to i tak trzeba będzie donieść, więc tu bez różnicy, najwyżej przy 0,5 częściej się pobiega, ale przynajmniej wódka bedzie lepsza.

Kliwia, co do tego etiu na płytę. Fajne ono jest. Widziała je na żywo. Ja jednak wolę takie, ale pokryte zafoliowanym zdjęciem (też są na allegro, w środku są identyczne jak te). Ale te z "zamszu" odradzam. Takie bardzo szybko się niszczą. Zamsz się zdziera i widac plastik...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 16:34   #2082
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

dzisiaj z TŻ jedziemy ogladać salę, może zrobię jakieś foty jak aparatu nie zapomnę

nasze przygotowania na razie stoja w miejscu, ostatnio oglądaliśmy obrączki i zaproszenia, ale dopiero po nowym roku będziemy wszystko kupować i zamawiać powoli, żeby potem nie zostało wszystko na raz
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:43   #2083
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
n.ik.a, fajne te zawieszki. Wyszły Ci.

Scio, nie kupuj butelek 0,7L wódki. Lepsze są butelki 0,5L. w 0,7 wódka dłużej stoi na stołach a tym samym robi się ciepła. Alepiej się pije jednak dobrze zmrożoną. Jak się skończy taka czy taka to i tak trzeba będzie donieść, więc tu bez różnicy, najwyżej przy 0,5 częściej się pobiega, ale przynajmniej wódka bedzie lepsza.

Kliwia, co do tego etiu na płytę. Fajne ono jest. Widziała je na żywo. Ja jednak wolę takie, ale pokryte zafoliowanym zdjęciem (też są na allegro, w środku są identyczne jak te). Ale te z "zamszu" odradzam. Takie bardzo szybko się niszczą. Zamsz się zdziera i widac plastik...
dzięki, początkowo miałam nieco inną koncepcję, ale mówię co będę kombinować i się męczyć

dokładnie 0,7 l dłużej stoi na stole i się grzej, a szkoda zeby ci później goście marudzili
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:16   #2084
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

annfas, nasze przygotowania też stoją w miejscu. Zazdroszczę trochę, że jedziesz salę zobaczyć. Sama jestem ciekawa jak Twoja a przede wszystkim jak moja wygląda.

n.ik.a, cieszę sie, że ktoś podziela moje zdanie. A co do zawieszek masz rascję. Po co się wysilać.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:30   #2085
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

ja też jestem bardzo ciekawa podobno jest pięknie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:54   #2086
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

tak się rozpędziłam z tymi zawieszkami, że zrobiłam kolejne teraz mam 55

na dziś wystarczy idę wypić z tatą piwo) mama wyjechała na 3 dniową wyięczke i teraz ja rządzę w domu i ustawiam chłopów. Jutro Tż pomoże w sprzątaniu biedak jeszcze o tym nie wiem, bo poszedł biegac ale jak wróci to go uświadomię....
dziewczyny, miłego piątkowego wieczoru
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:25   #2087
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Mówią, że pół litra na os. czyli to 1 litr na parę. Na wesele to na pewno starczy Liczy sie wszystkich gości, łącznie z dziećmi, które przecież nie piją. Tak też i my policzymy, ale z pewnością dokupimy też trochę więcej flaszek, bo mamy poprawiny. Na ewentualne bramy też się trzeba przygotować.
Wino też kupimy, ale dużo mniejszą ilość, dla tych osób, które nie piją wódki, nie wiem ile może 30 butelek na 100 osób, może mniej
my chcemy kupic 0.5 na glowe - cos kolo 150 flaszek - raz ze 2 dni (100 osob) a dwa u nas tez jest zwyczaj rob ienia bram i tluczenia szkla - a ze mieszkam na malym osoiedlu w malych bloczkach to wiem ze bram i tluczenia jest duzo... pewnie zostanie (bo na 2 dzien bedzie kega piwa) a do tego jescze z 30 butelek wina wezniemy.. ale co tam jakzostanie to bedziemy ppotemz mlodymi goscmi imprezowac

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
strippi super ten album wyszedł .Tez myslalam o czyms takim ,jako ze mam powiedzmy zdolnosci plastyczne i uwielbiam robic tego typu rzeczy
Tylko mam taki problem,rodzice TZ ta nie zyją razem i jego ojca prawdopodnie nie bedzie nawet na naszym slubie...i tak wlasnie myslalam jak to z tymi podziekowaniami dla rodzicowMoze mi cos podpowiecie dziewczyny
podziekowania i tak trzeba - nie trzeba - wypada - zrobic.. jak nie oficjalnie, to po cichu podejsc i podziekowac.. ale mysle ze rodzicom bedzie milojka im podziekujecie ogolnie, a tanczyc mozecie w kole wszyscy razem..

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
my też myśleliśmy o kupnie butelek 0,7 zamiast 0,5 l , ale się zobaczy jeszcze. Myślę, że my tak te 120 butelek 0,5 l lekko kupimy. Najwyżej zostanie, co tam
ja mysle jak jaga, 0.7 sie nieoplaca, bo bedzie ciepla



Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
dzisiaj z TŻ jedziemy ogladać salę, może zrobię jakieś foty jak aparatu nie zapomnę

nasze przygotowania na razie stoja w miejscu, ostatnio oglądaliśmy obrączki i zaproszenia, ale dopiero po nowym roku będziemy wszystko kupować i zamawiać powoli, żeby potem nie zostało wszystko na raz
witam witam koniecznie fotki chce widziec;D:

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
tak się rozpędziłam z tymi zawieszkami, że zrobiłam kolejne teraz mam 55

na dziś wystarczy idę wypić z tatą piwo) mama wyjechała na 3 dniową wyięczke i teraz ja rządzę w domu i ustawiam chłopów. Jutro Tż pomoże w sprzątaniu biedak jeszcze o tym nie wiem, bo poszedł biegac ale jak wróci to go uświadomię....
dziewczyny, miłego piątkowego wieczoru
a ja zaraz ide na impreze - tzn taka kamaeralna knajpa - z klimacikiem, i bedzie muzyczka do zabawy, mnostwo znajomych itd...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:46   #2088
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
n.ik.a, fajne te zawieszki. Wyszły Ci.

Scio, nie kupuj butelek 0,7L wódki. Lepsze są butelki 0,5L. w 0,7 wódka dłużej stoi na stołach a tym samym robi się ciepła. Alepiej się pije jednak dobrze zmrożoną. Jak się skończy taka czy taka to i tak trzeba będzie donieść, więc tu bez różnicy, najwyżej przy 0,5 częściej się pobiega, ale przynajmniej wódka bedzie lepsza.

Kliwia, co do tego etiu na płytę. Fajne ono jest. Widziała je na żywo. Ja jednak wolę takie, ale pokryte zafoliowanym zdjęciem (też są na allegro, w środku są identyczne jak te). Ale te z "zamszu" odradzam. Takie bardzo szybko się niszczą. Zamsz się zdziera i widac plastik...

Faktycznie, nie pomyślałam o tym tak to jest jak sie wodke pije okazjonalnie i jeszcze oszukując
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:59   #2089
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

podziekowania i tak trzeba - nie trzeba - wypada - zrobic.. jak nie oficjalnie, to po cichu podejsc i podziekowac.. ale mysle ze rodzicom bedzie milojka im podziekujecie ogolnie, a tanczyc mozecie w kole wszyscy razem..
To akurat wiem i podziekowania na pewno będą ,choc nie umiem sobie tego wyobrazic w związku z tą sytuacją w rodzinie TZ...no a my wesela nie mamy,tlko przyjęcie.
Tak samo z tym albumem .Nie wkleimy zdjęc rodzicow ze slubu tylko od czasu naszego dziecinstwa i tyle...Tak to juz roznie sie w zyicu układa...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 19:17   #2090
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Strippi ślicznie wyszły te albumy

Kliwia ale numer z tymi molami. Szok po prostu

Niestety nie udało nam się dzisiaj zamówić obrączek, ponieważ pracownia była zamknięta z powodu wyjazdu. Pójdziemy pewnie w poniedziałek. Troszkę jestem rozczarowana, no ale cóż...

Z drugiej jednak strony podzielę się moją radością - dostałam podwyżkę Jutro musimy to z tż oblać

Teraz czekam na mojego tate, bo pojechał do kamerzysty odebrać płyty z wesela mojego brata

Co do mojego brata... Piszę z nim dziś na gg:
Ja: Piotruś, a ty będziesz umiał mi w razie czego poprawić tren w kościele?
Brat: Co? Jaki tren? A gdzie to będzie?!

Nie ma to jak starszy brat
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:21   #2091
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Strippi ślicznie wyszły te albumy

Kliwia ale numer z tymi molami. Szok po prostu

Niestety nie udało nam się dzisiaj zamówić obrączek, ponieważ pracownia była zamknięta z powodu wyjazdu. Pójdziemy pewnie w poniedziałek. Troszkę jestem rozczarowana, no ale cóż...

Z drugiej jednak strony podzielę się moją radością - dostałam podwyżkę Jutro musimy to z tż oblać

Teraz czekam na mojego tate, bo pojechał do kamerzysty odebrać płyty z wesela mojego brata

Co do mojego brata... Piszę z nim dziś na gg:
Ja: Piotruś, a ty będziesz umiał mi w razie czego poprawić tren w kościele?
Brat: Co? Jaki tren? A gdzie to będzie?!

Nie ma to jak starszy brat
hihi oj tam facet to facet skąd może wiedzieć co to tren Hehe aż się mojego chłopa zapytam czy wie ale na 99,999% nie wie

no i gratuluję podwyżki
ja całyc zas szukam pracy- ale przynajmniej coś się zaczyna ruszać bo zaczynają mnie na rozmowy chociaż zapraszać i testy- a to juz jakiś postęp....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:26   #2092
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
hihi oj tam facet to facet skąd może wiedzieć co to tren Hehe aż się mojego chłopa zapytam czy wie ale na 99,999% nie wie

no i gratuluję podwyżki
ja całyc zas szukam pracy- ale przynajmniej coś się zaczyna ruszać bo zaczynają mnie na rozmowy chociaż zapraszać i testy- a to juz jakiś postęp....
Jak już się ruszyło to niedługo na pewno trafisz tą właściwą pracę. Jak ja szukałam pracy, to był taki moment, że codziennie jeździłam na rozmowy no i wreszcie trafiłam to gdzie jestem i tak zostałam Także trzymam kciuki za Twoją pracę
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:30   #2093
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Jak już się ruszyło to niedługo na pewno trafisz tą właściwą pracę. Jak ja szukałam pracy, to był taki moment, że codziennie jeździłam na rozmowy no i wreszcie trafiłam to gdzie jestem i tak zostałam Także trzymam kciuki za Twoją pracę

dziękuję
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:52   #2094
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
a dziewczyny, jak powiedziałam tak zrobiłam rano pobiegłam a raczej pojechałam na zakupy i kupiłam 130 małych różyczek w dwóch kolorach oraz wstążeczkę...od godziny 13.30 zrobiłam 32 zawieszki na wódkę...ale plecki to mnie bola od siedzenia
zawieszki skromne ale o czymś takim własnie myślałam
wklejam fotkę
śliczne, podobają mi się

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Z drugiej jednak strony podzielę się moją radością - dostałam podwyżkę Jutro musimy to z tż oblać

Teraz czekam na mojego tate, bo pojechał do kamerzysty odebrać płyty z wesela mojego brata

Co do mojego brata... Piszę z nim dziś na gg:
Ja: Piotruś, a ty będziesz umiał mi w razie czego poprawić tren w kościele?
Brat: Co? Jaki tren? A gdzie to będzie?!

Nie ma to jak starszy brat
gratuluje podwyżki
Ciekawe czy mój Tż wie co to tren, spytam się dziś
Ja mojego brata, którego wyznaczyłam na świadka też uświadamiam w jego obowiązkach, mówię mu, że będzie mi welon poprawiał i trzymał sukienkę w WC

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
hihi oj tam facet to facet skąd może wiedzieć co to tren Hehe aż się mojego chłopa zapytam czy wie ale na 99,999% nie wie

no i gratuluję podwyżki
ja całyc zas szukam pracy- ale przynajmniej coś się zaczyna ruszać bo zaczynają mnie na rozmowy chociaż zapraszać i testy- a to juz jakiś postęp....
no no no to już dobry znak, że dzwonią, powodzenia
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:04   #2095
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
śliczne, podobają mi się

gratuluje podwyżki
Ciekawe czy mój Tż wie co to tren, spytam się dziś
Ja mojego brata, którego wyznaczyłam na świadka też uświadamiam w jego obowiązkach, mówię mu, że będzie mi welon poprawiał i trzymał sukienkę w WC

no no no to już dobry znak, że dzwonią, powodzenia
ja tez nie omieszkam mojego Tż o to zapytać
dzięki, starałam się
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:40   #2096
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Faktycznie, nie pomyślałam o tym tak to jest jak sie wodke pije okazjonalnie i jeszcze oszukując
heh, to ja przy Tobie to pijaczka jestem. Raz na święta tak piłam ze starszyzną płci męskiej, że później zostałam nieźle obgadana przez własnych rodziców. Byłoby ok, gdyby nie wmawiali mi, że sama wypiłam litra... Na pół jeszcze bym przystała, ale nie litra. Było ok do czasy aż przyjechał TŻ i zabrał mnie na imprezę, na kórej postawił drinki... Pierwszy zgon w życiu właśnie wtedy zaliczyłam. Najśmieszniejsze jest to, że nastepnego dnia kaca nie miałam. Wstałam jakbym wogóle dzień wcześniej nic nie piła alkoholowego.

No i u mnie już wódzia stoi w drugim pokoju i zaczyna się kurzyć. Kupiliśmy 120 flaszek Gorzkiej Żlołądkowej Czystej de luxe (jest promocja teraz w realu; flacha za 15,99 zł; zdecydowaliśmy się na real, bo nie raz tam właśnie tę wódkę tam kupowaliśmy i zawsze była dobra ). Wychodzi 0,8 l na parę. Ale wyjdzie i tak więcej, bo sporo gości i tak się wykruszy. Poprawin nie szykujemy i czegoś takiego jak tłuczenie szkła również nie jest u mnie znane. Bramy będą okazjonalne.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:19   #2097
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
heh, to ja przy Tobie to pijaczka jestem. Raz na święta tak piłam ze starszyzną płci męskiej, że później zostałam nieźle obgadana przez własnych rodziców. Byłoby ok, gdyby nie wmawiali mi, że sama wypiłam litra... Na pół jeszcze bym przystała, ale nie litra. Było ok do czasy aż przyjechał TŻ i zabrał mnie na imprezę, na kórej postawił drinki... Pierwszy zgon w życiu właśnie wtedy zaliczyłam. Najśmieszniejsze jest to, że nastepnego dnia kaca nie miałam. Wstałam jakbym wogóle dzień wcześniej nic nie piła alkoholowego.

No i u mnie już wódzia stoi w drugim pokoju i zaczyna się kurzyć. Kupiliśmy 120 flaszek Gorzkiej Żlołądkowej Czystej de luxe (jest promocja teraz w realu; flacha za 15,99 zł; zdecydowaliśmy się na real, bo nie raz tam właśnie tę wódkę tam kupowaliśmy i zawsze była dobra ). Wychodzi 0,8 l na parę. Ale wyjdzie i tak więcej, bo sporo gości i tak się wykruszy. Poprawin nie szykujemy i czegoś takiego jak tłuczenie szkła również nie jest u mnie znane. Bramy będą okazjonalne.

Ja mam bardzo mocną głowę. Swego czasu (ach szalone lata młodości ) to nikt nie chciał ze mną pić. Ale teraz jakoś nie mam ochotę na vodke, wole lamke wina, abo jakis dobry drink
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:44   #2098
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)
bo my jestesmy madre, i dlatego myslimy tak samo
Martuś, no wstydź się! Trochę skromności dziewczyno!

n.ik.a, ładne zawieszki

Ktosiu, gratuluję podwyżki Ty się dziwisz, że Twój brat nie wiedział co to tren, a mój TŻ do dziś myli spódnicę z sukienką i brwi z rzęsami
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:07   #2099
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
dzieki
prosze

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

Strippi, świetny pomysł z albumem. Wasi rodzice będą zachwyceni , że tyle serca włożyłaś w wykonanie
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość

Strippi świetny album, widać, że się starałaś bardzo rodzice to na pewno docenią
dziekuje kocane moje

Cytat:
Napisane przez 00euphoria00 Pokaż wiadomość
To mi pooddawajcie te kilogramy, które zrzucicie Ja bym chętnie przytyła jakieś 5 - 8 kilo
ja ci oddam moje 8 kg !

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
strippi super ten album wyszedł .Tez myslalam o czyms takim ,jako ze mam powiedzmy zdolnosci plastyczne i uwielbiam robic tego typu rzeczy
Tylko mam taki problem,rodzice TZ ta nie zyją razem i jego ojca prawdopodnie nie bedzie nawet na naszym slubie...i tak wlasnie myslalam jak to z tymi podziekowaniami dla rodzicowMoze mi cos podpowiecie dziewczyny
a ja zbytnio nie mam talentu do robienia takich rzeczy
ale lubie
moze zrob 3 albumy?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość

stippi, albumy extra. Też o czymś podobnym myślę dla rodziców. Tylko pewnie będę musiała zrobić 3 egzemplarze, bo rodzice TŻ nie sa przecież razem... trippi, a czy w każdym albumie jest to samo, czy dla każdych rodziców robiłaś z ich własnymi fottami ze ślubu i ich dzieckiem?
nie robilam tego samego....ale w podobnym ulozeniu...sa inne zdjecia



Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
ale się napracowałaś...album i teraz te zawieszki...kurcze ja nie mam tyle siły i przede wszystkim czasu

a dziewczyny, jak powiedziałam tak zrobiłam rano pobiegłam a raczej pojechałam na zakupy i kupiłam 130 małych różyczek w dwóch kolorach oraz wstążeczkę...od godziny 13.30 zrobiłam 32 zawieszki na wódkę...ale plecki to mnie bola od siedzenia
zawieszki skromne ale o czymś takim własnie myślałam
wklejam fotkę
sliczne zawieszki kochana Ci wyszly !!

no ja jeszcze mialam czas...teraz zaczelam prace wiec tylko w weekendy

a my kupilismy ksiege gosci juz na allegro

http://allegro.pl/item431827781_eleg...tr_okazja.html

model 13 !


Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
ja też jestem bardzo ciekawa podobno jest pięknie
porob fotki kochana

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Strippi ślicznie wyszły te albumy
dziekuje slonce
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 07:03   #2100
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Martuś, no wstydź się! Trochę skromności dziewczyno!

n.ik.a, ładne zawieszki

Ktosiu, gratuluję podwyżki Ty się dziwisz, że Twój brat nie wiedział co to tren, a mój TŻ do dziś myli spódnicę z sukienką i brwi z rzęsami

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
prosze





dziekuje kocane moje



ja ci oddam moje 8 kg !


a ja zbytnio nie mam talentu do robienia takich rzeczy
ale lubie
moze zrob 3 albumy?



nie robilam tego samego....ale w podobnym ulozeniu...sa inne zdjecia





sliczne zawieszki kochana Ci wyszly !!

no ja jeszcze mialam czas...teraz zaczelam prace wiec tylko w weekendy

a my kupilismy ksiege gosci juz na allegro

http://allegro.pl/item431827781_eleg...tr_okazja.html

model 13 !




porob fotki kochana



dziekuje slonce
dzięki dziewczyny fajnie, że wam się podobają
a i wpadłam jeszcze na pomysł kupienia na allegro takich malukich serduszek i doklejenia ich z jednej strony wstążeczki ale z tym to się jeszcze wstrzymam

My księgi gości nie planujemy mieć, a na prezent dla rodziców zamierzamy kupić puchary i wygrawerowac na nich coś w stylu: " Za zajęcie I miejsca w wychowywaniu córki/syna"
znajde foty pucharków to wkleję

znalazłam wklejam, ale sa to takie przykładowe wzory bo nie mamy jeszcze wybranego...najbardziej podoba nam się "Oscar"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg so603.jpg (21,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2621.jpg (58,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2852.jpg (50,1 KB, 6 załadowań)
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)


Edytowane przez n.ik.a
Czas edycji: 2008-09-13 o 07:25
n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.