Mamusie majowo-czerwcowe 2009 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 14:15   #721
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

a tak wogole mam fajna stronke dla tych przyszlych mam ktore chca sobie same sledzic rozwoj swojego malenstwa tydzien po tygodniu

mi sie osobiscie strona podoba

wklejam:http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1-7.html
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:16   #722
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

blondynka - no wiesz co według moich obliczeń i terminu z usg to 19 maj bo jutro padnie mi równe 7tc., ale jutro będę u mojego gin. i założymy kartę ciąży i powedział że wtedy obliczymy, ale mysle że coś koło tego co sobie wyliczyłam.

poiglot - no ja akurat mam tipsy, ale juz je piłuje, bo ledwo co mi zabieg w szpitalu zrobili przez piekne paznokietki , i teraz czekam aż mi odrosną żeby spiłować do końca. Ale moje znajome mówiły właśnie że paznokcie miały strasznie kruche i wlosy bardzo osłabione. No to jak ogóry to może jednak synuś
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:17   #723
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
oj widac moje 9 cm na plusie juz garderobe ta obcisla pochowalam hih w pierwszej ciazy do 4 miesiaca chodzilam w spodniach a teraz


no to pieknie widze! dzidzius moze duzy sie urodzi bardzio fajnie ze juz u ciebie widac wkonu to juz 10 tc
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:24   #724
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Slonce nie strasz Maximilian urodzil sie 4860g wiec malutki nie byl ja nie chce wiekszego drugiego
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:46   #725
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Slonce nie strasz Maximilian urodzil sie 4860g wiec malutki nie byl ja nie chce wiekszego drugiego



kathi ja cie nie strasze podobno tak jest .. ostatnio moja cioteczka tak miala brzuch szybko zaczal jej rosnac no i dzidzius spory sie urodzil ale to wiesz zalezy .. nie koniecznie dzidzius musi byc duzy
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:48   #726
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
blondynka - no wiesz co według moich obliczeń i terminu z usg to 19 maj bo jutro padnie mi równe 7tc., ale jutro będę u mojego gin. i założymy kartę ciąży i powedział że wtedy obliczymy, ale mysle że coś koło tego co sobie wyliczyłam.

poiglot - no ja akurat mam tipsy, ale juz je piłuje, bo ledwo co mi zabieg w szpitalu zrobili przez piekne paznokietki , i teraz czekam aż mi odrosną żeby spiłować do końca. Ale moje znajome mówiły właśnie że paznokcie miały strasznie kruche i wlosy bardzo osłabione. No to jak ogóry to może jednak synuś


wlasnie tez tak kurcze czuje no czy synus czy coreczka bede i tak szczesliwa) to tylko moja wlasne odczucia.. a prawde stu procentowa bede znala jak dzidzius przyjdzie na swiat juz
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:09   #727
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

tutaj w anglii po cesarce trzymaja cie 4 dni w szpitalu, po 5 dniach zdejmuja szwy. Jezeli porod silami natury idziesz do domu na drugi dzien. (jezeli porod np. ok 1 nad ranem to idziesz do domu tego samego dnia po poludniu)



mnie to przeraza...straszliwie...
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 15:22   #728
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Wow niesamowite u nas trzymaja 5 dni jak sie nie myle po CC a po naturalnym zalezy jak sie pacjentka czuje jedne juz po 3 dniach sa w domku inne na zyczenie po 2 wiec jak to naprawde ejst nie wiem sama indywidualnie do pacjentki podchodza raczej
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:46   #729
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Wow niesamowite u nas trzymaja 5 dni jak sie nie myle po CC a po naturalnym zalezy jak sie pacjentka czuje jedne juz po 3 dniach sa w domku inne na zyczenie po 2 wiec jak to naprawde ejst nie wiem sama indywidualnie do pacjentki podchodza raczej

kurcze mnie to przeraza.. jednak bedac w szpitalu 3,4 d ni zdazysz sie jakos przyzywczaic..a tu od razu na drugi dzien zabierasz kruszynke do domu... przeciez w 2 , 3 dni wystepuje czesto zoltaczka itp..
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:48   #730
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

No wlasnie dlatego to takie dla mnie dziwna ale moze przychodzi polozna do domu potem na kontrole co???Zreszta zaraz w pierwszym tyg po wyjsciu ze szpitala trzeba do dzieciecego isc ( przynajmniej u nas taki wymog jest)
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:55   #731
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

z tego co wiem to przychodza po 7, 11 dniach.. no ale zapewne jakby sie cos dzialo(odpukac) no to napewno mozna a nawet trzeba jechac do szpitala! tu wogole jest wszystko inaczej... moim zdaniem gorzej...
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 16:16   #732
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez anulka anulka Pokaż wiadomość

Dziewczynki czy któraś z Was jest na L4 czy wszystkie pracujecie?
ja jestem na L4 najbliższe 2 tyg, więcej mi nie chce dać gin, twierdzi, że mam chodzić do roboty i nie marudzić. Ale skoro chu jowo się czuje to jak mam chodzic??? To niedorzeczne, spedzam 2 h w kiblu na rzyganiu, reszte dnia jestem nieprzytomna i nie moge nic przełknąć, siedze i usypiam, w ogole nie kumam co do mnie ludzie mówią i nie moge sie skoncentrowac zupelnie.

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Anulka u mnie niechec na sex czyt. Niechec na cokolwiek nawet na przytulanie Nie chodzi o sam stosunek niestety po prostu odrzuca mnie nie chce sie i tyle
mnie wkurza nawet jak oTZ mnie dotknie, jak mówi do mnie coś czule albo jak ogólnie mówi!!! tak mnie drażnić zaczął facet. Inni nie-on tak!

Cytat:
Napisane przez sashka20 Pokaż wiadomość
Maugoszatka zazdroszcze ci brzuszka... sliczny. Po mnie nie widac. Tesciowa niby cos tam widzi... ale moja mama juz nie Ja tez mam tempke 37 stopni ale to normalne. Nie martw sie.
Mam nadzieje, dzięki

Cytat:
Napisane przez esti1984 Pokaż wiadomość
maugoszatka świetne te śpiochy. Jak sobie przypomnę za ile ja kupowałam trochę później będę kupowała ale na pewno z allegro bo o niebo taniej najbardziej podobają mi się te w zwierzaczki i ta kurteczka też fajna
Fajny brzucholekJa też już chce
tez chyba sobie zamowie te spiochy, ogladalam dzisiaj spiochy i ubranka w sklepach i kosztuja ok 100zl !!!! szkoda gadac!!! nie dalabym za body 90zl!!

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja tez wiem co chce wozek mial byc Mutsy ale Tż bardzo sie podoba Quinny buzz wiec pewnie quinny
ONIEEE!!! nie cierpie wozkow 3kolowych...beznadziejne sa wg mnie. Najlepsze standardowe z duzymi kolkami.
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:42   #733
sashka20
Rozeznanie
 
Avatar sashka20
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 832
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Jestescie kochane dziekuje ze trzymacie kciuki.bardzo sie przydadza.
Maugoszatka wspolczuje Ci tego rzygania. A ten gin to jakis nienormalny. jak masz chodzic do pracy jak zle sie czujesz??? brak slow.
Kathi boze 4860 kawal chlopa urodzilas
__________________
Tzcik +Sashka= Nasz syncio Kubus

Kubus juz jest z nami
ur. 30.04.2009


68kg................jest 52kg
sashka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:14   #734
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

poiglot - wiadomo że gdzieś w głowie mysli się że chciałoby się bardziej chłopczyka lub dziewczynkę ale racja, byle było zdowe. Ja strasznie chciałam dziewczynkę ale z tego co widzę to same kwaśne i ostre rzeczy mi smakują a słodycze jakoś nie bardzo. Hmmm... a to w szpitalach dziwnie macie ale chyba wiedzą co robią, przeciez nie robiliby nic żeby zaszkodzić mamusi lub kruszynce.

kathi - naprawdę dużyyy był twój synuś poobserwujesz przebieg tej ciązy i będziesz wiedziała czy szykuje się powtórka z rozrywki

maugoszatka - jeśli chodzisz do gin. normalnie do przych. to z tego co wiem jest bardzo ciężko dostać L4 jeśli nie ma żadnego zagrożenia. Podobno niektórzy twierdzą że te dolegliwości związane z ciążą trzeba przeczekać, przeboleć bo nie trwają całe 9 miesięcy tak usłyszała moja bratowa a wyglądała juz jak cień, i jej praca polegała na ciągłym kontakcie z klientem, porażka. U prywatnych nie ma takich problemów bo płacisz i wymagasz . A te śpiochy to serio mega drogie widziałaś ja z takimi cenami się jeszcze nie zderzyłam.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:44   #735
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

dzisiaj wszystko mnie wkurza.
TŻ lepiej niech nie podchodzi.

Czytałam , ze skarzycie się na pazokcie. Ja paznokcie mam /hehe/ cudne- rzec by sie chciało, ale za to włosy... wypadają mi w mega ilości

Kathi urodziłaś solidnego chłopa Moja siostra rodziła takie duże dzieci. Moje było troche mniejsze, ba nawet o 50g lżejsze ode mnie, ale i tak wygladało dorodnie
Ciekawa jestem jakie będzie to drugie. Chciałabym żeby było zdrowiusieńkie.

Maugoszatka , bidulko, aż tak żle? Gina masz dziwnego, ale większość z nich kieruje się zasadą , ze ciąza to nie choroba, więc trzeba zapierdzielać jak bez ciąży,a le przy tym maxymalnie dużo odpoczywać i uważać , tylko jak to robić?

Jeśli chodzi o wózek to ja upatrzyłam sobie Mutsy Urban Rider. Quinny Buzz fajny i lekki,szybko się składa. tylko , ze nie podoba mi się spacerówka , bo ma kształt kubełkowy, no i gondolka nie jest solidnie osadzona na stelażu, tak jakoś sie chwieje.
Łóżeczko będziemy mieli turystyczne, ale dodatkowo dokupimy materac.

Laseczki, Was też tak wszystko denerwuje?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:02   #736
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
poiglot - wiadomo że gdzieś w głowie mysli się że chciałoby się bardziej chłopczyka lub dziewczynkę ale racja, byle było zdowe. Ja strasznie chciałam dziewczynkę ale z tego co widzę to same kwaśne i ostre rzeczy mi smakują a słodycze jakoś nie bardzo. Hmmm... a to w szpitalach dziwnie macie ale chyba wiedzą co robią, przeciez nie robiliby nic żeby zaszkodzić mamusi lub kruszynce.

kathi - naprawdę dużyyy był twój synuś poobserwujesz przebieg tej ciązy i będziesz wiedziała czy szykuje się powtórka z rozrywki

maugoszatka - jeśli chodzisz do gin. normalnie do przych. to z tego co wiem jest bardzo ciężko dostać L4 jeśli nie ma żadnego zagrożenia. Podobno niektórzy twierdzą że te dolegliwości związane z ciążą trzeba przeczekać, przeboleć bo nie trwają całe 9 miesięcy tak usłyszała moja bratowa a wyglądała juz jak cień, i jej praca polegała na ciągłym kontakcie z klientem, porażka. U prywatnych nie ma takich problemów bo płacisz i wymagasz . A te śpiochy to serio mega drogie widziałaś ja z takimi cenami się jeszcze nie zderzyłam.

mi tez same ostre i kwasne rzeczy smakuja... nie powinno sie chyba jesc ostrych przypraw??nie wiem ja jem jesli mam ochote i nic mi nie jest ani brzus nie boli ani nic wiec chyba wporzadku

a tak wogole.. to lekarze napewno wiedza co robia..ale jednak jakos czuje sie niepewnie jesli chodzi o nich.. no coz przyzwyczailam sie do kraju zabardzo.. tu wogole jak obserwuje to w jesienie chlodne dni czy wieczory dzieci w wozeczkach sa w samych skarpetkach albo i nawet bez nich ... katasterofa..
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:04   #737
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
dzisiaj wszystko mnie wkurza.
TŻ lepiej niech nie podchodzi.

Czytałam , ze skarzycie się na pazokcie. Ja paznokcie mam /hehe/ cudne- rzec by sie chciało, ale za to włosy... wypadają mi w mega ilości

Kathi urodziłaś solidnego chłopa Moja siostra rodziła takie duże dzieci. Moje było troche mniejsze, ba nawet o 50g lżejsze ode mnie, ale i tak wygladało dorodnie
Ciekawa jestem jakie będzie to drugie. Chciałabym żeby było zdrowiusieńkie.

Maugoszatka , bidulko, aż tak żle? Gina masz dziwnego, ale większość z nich kieruje się zasadą , ze ciąza to nie choroba, więc trzeba zapierdzielać jak bez ciąży,a le przy tym maxymalnie dużo odpoczywać i uważać , tylko jak to robić?

Jeśli chodzi o wózek to ja upatrzyłam sobie Mutsy Urban Rider. Quinny Buzz fajny i lekki,szybko się składa. tylko , ze nie podoba mi się spacerówka , bo ma kształt kubełkowy, no i gondolka nie jest solidnie osadzona na stelażu, tak jakoś sie chwieje.
Łóżeczko będziemy mieli turystyczne, ale dodatkowo dokupimy materac.

Laseczki, Was też tak wszystko denerwuje?


oj ja ogolnie jestem strasznie nerwowa osoba a teraz? to juz wogoole nie potrafie panowac nad tym czasem.. Hormony w nas buzuja
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:15   #738
Goo100
Raczkowanie
 
Avatar Goo100
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 380
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cześć dziewuszki
Właśnie wróciłam od gina (wyruszyłam o 14:30!!!!) Pacjentki czekały już od 15:00, a lekarz przyjmuje od 16:00. Spóźnił sie 45 minut z powodu nagłej cesarki - u niego to normalka. Przypomniałam mu siebie (ostatni raz byłam u niego w 2004r) Wszystko miał zapisane, ale też wiele pamietał. Nawet to że mam córkę (nie prowadził mi tej ciązy-niestety) Pogadaliśmy o starych wypadkach i przypadkach i na fotel. Szyjka super, macica powiększona i pulchna. Na USG pęchezyk ciązowy 10,2mm. Powiedział że wszystko wygląda tak jak powinno w tym tygodniu. Powiedział ze pęchezyk odrobinę spłaszczony , ale w tym problemu nie widzi. Przepisał mi , tak na wszelki wypadek Duphaston i kazał brać 2x dziennie. Kwas foliowy 1x1. Nie założył mi karty ciązy bo powiedział że nie chce zapeszać. Umówił mnie na wizytę 17/10 i mówi że wtedy załozymy i da skierowanie na badania. Dał mi zaświadczenie o ciązy (jesli bym chciała dać w pracy) POWIEDZIAŁ CIĄŻA 5/6 TYDZIEŃ!!!!!! Oczywiście dał wydruk USG- mam pęcherzyka na zdjęciu ))))
Goo100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:21   #739
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez Goo100 Pokaż wiadomość
Cześć dziewuszki
Właśnie wróciłam od gina (wyruszyłam o 14:30!!!!) Pacjentki czekały już od 15:00, a lekarz przyjmuje od 16:00. Spóźnił sie 45 minut z powodu nagłej cesarki - u niego to normalka. Przypomniałam mu siebie (ostatni raz byłam u niego w 2004r) Wszystko miał zapisane, ale też wiele pamietał. Nawet to że mam córkę (nie prowadził mi tej ciązy-niestety) Pogadaliśmy o starych wypadkach i przypadkach i na fotel. Szyjka super, macica powiększona i pulchna. Na USG pęchezyk ciązowy 10,2mm. Powiedział że wszystko wygląda tak jak powinno w tym tygodniu. Powiedział ze pęchezyk odrobinę spłaszczony , ale w tym problemu nie widzi. Przepisał mi , tak na wszelki wypadek Duphaston i kazał brać 2x dziennie. Kwas foliowy 1x1. Nie założył mi karty ciązy bo powiedział że nie chce zapeszać. Umówił mnie na wizytę 17/10 i mówi że wtedy załozymy i da skierowanie na badania. Dał mi zaświadczenie o ciązy (jesli bym chciała dać w pracy) POWIEDZIAŁ CIĄŻA 5/6 TYDZIEŃ!!!!!! Oczywiście dał wydruk USG- mam pęcherzyka na zdjęciu ))))
no TO GRATULACJEkolejna mamuska ktorej moge pozazdroscic tego ze cokolwiek juz wie i widziala kruszynke chyba jestem tu jedyna osoba ktora jeszcze nic nie wie .. pozdrowka
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 18:33   #740
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Goo - gratulacje
teraz czekamy na jutrzejsze wyniki i jutrzejszą wizytę Sashki
poiglot - nie martw się, Ciebie też to czeka, trzymam kciuki, żebys jak najszybciej zobaczyła fasolinkę
blondynkapoznan - daj znać, jak po wizycie
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:42   #741
Goo100
Raczkowanie
 
Avatar Goo100
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 380
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Nie widziałam dzidziusia tylko pęcherzyk- czarną plamkę
Goo100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 19:46   #742
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

rumiankowa dziekuje ja tez mam nadzieje ze bedzie to jak najszybciej w srode mam wizyte u lekarza... wiec mam nadzieje ze mniej wiecej powie mi kiedy moge spodziewac sie wizyty
Goo100 ciesz sie ze cokolwiek widzialas! i wiesz ze wszystko ok

spokojnego i milego wieczorku zycze
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 19:54   #743
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Pokaże Wam mój brzusio dopiero na zdjęciu widzę że nawet coś już widać


blondynka fajny wózek i łóżeczko. Wózek też muszę kupić bo sprzedałam, ale łóżeczko mam

marika mąż sie przyzwyczai jak zobaczy brzuszek a potem dzidzie na usg

poiglot moje pazurki wracają już do normy, jakiś miesiąc przed dzidzią ściągnęłam akryl
fajna ta stronka
Ja urodziłam w sobotę o 11:52a w poniedziałek o 10.00 do domku jak dla mnie to było akurat
W tygodniu musieliśmy zgłosić Julkę do przychodni i po kilku dniach przyszła położna na wizytę patronażową
Nie martw się ja też jeszcze nie byłam na usg, chociaż 2 wizyty mam za sobą. Ale dostałam już skierowanie

Kathi jaki duży był Twój Maxiuale chyba cc miałaś? to chyba nie reguła z tym brzuchem. Ja z Julką w 3 miesiącu miałam już duży (widziałyście na zdjęciu) a teraz malutko widać. A Julka urodziła się 2560.

maugoszatka może zmień lekarza??? Znam koleżanki które miały lekarzy z takim podejściem i kolejnemu lekarzowi przedstawiły problem i dostały bez problemu zwolnienie
Ja też nie lubię 3- kołowych (kwestia gustu-podobno trzeba się przyzwyczaić do prowadzenia) Ale nie jestem też za dużymi kołami. Miałam duże pompowane koła. Jak dla mnie za wielki taki wózek, wole zgrabniejszy. Szybko kupiłam spacerówkę z mniejszymi i jest super W bagażniku nic więcej się nie mieściło. Planowaliśmy drugą dzidzie od początku ale wózka zostawiać nie chciałamchociaż nowy używałam bardzo krótko

Goo gratuluję

sashka masz już wyniki morfologii? Wszystko ok? No i czekamy na jutrzejsze z bety. Od razu daj znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1210407.jpg (100,7 KB, 25 załadowań)
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:26   #744
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Esti mam pyt co bylo widac u Ciebie na usg?
bo u mnie nic kurcze czy ja nie jestem w ciazy?Niby jest macica rozpulchniona i widac jakis punkt ale zbyt maly aby go zmierzyc.Mam przyjsc za 2 tyg.Myslicie ze to normalne?
Beta w pon 22.09 wyszla 168 wiec niby 2-3 tydz.Jutro ide znowu na bete
Mielismy w ten weekend powiedziec tescia ale jakos nie widze teraz sensu
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:36   #745
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Esti mam pyt co bylo widac u Ciebie na usg?
bo u mnie nic kurcze czy ja nie jestem w ciazy?Niby jest macica rozpulchniona i widac jakis punkt ale zbyt maly aby go zmierzyc.Mam przyjsc za 2 tyg.Myslicie ze to normalne?
Beta w pon 22.09 wyszla 168 wiec niby 2-3 tydz.Jutro ide znowu na bete
Mielismy w ten weekend powiedziec tescia ale jakos nie widze teraz sensu
Kochana ja nie byłam jeszcze na usg, mam skierowanie ale chce iść za około 2 tyg żeby coś więcej zobaczyć.
Myślę że to możliwe że zarodek malutki Nie martw się. wczesne ciąże muszą troszkę poczekać. Niektóre kobiety dowiadują się w 8 tc idą do lekarza w 10tc i wtedy widzą od razuKoleżanka z klatki obok tak miała
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 06:27   #746
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Witam dziewczeta
Blondynka nie martw sie u ciebie to wczesna ciaza u mnie tez w 5 tyg nie bylo cialko zolte mierzone jak pamietasz ale wszystko jest w porzadku ja ci mowilam ze nic nie bedzie widac ale nie martw sie dla uspokojenia beta i bedzie OK a za 2 tag bedziesz w 7 tyg i bedzie widac serduszko

Esti z moim porodem to bylo tak
-12 godzin porod naturalny bez znieczulenia bo chcialam w wodzie rodzic ,potem 10 cm rozwarcia bole parte przez 20 min i porod zaczal sie cofac Malego nie sciagnely skurcze do kanalu bo zaparl sie ramionkiem no i CC sie skonczylo POlozne smialy sie ze za jednym razem dwa porody przezylam

Goo gratuluje

Mediane co u ciebie slonce??

Wiecie snilo mi sie ze poronilam - no pieknie obudzilam sie zlana potem masakra i snilo mi sie ze mnie TZ zdradzil matko moja psychika ma problemy chyba
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2008-09-30 o 06:54
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 06:56   #747
Mediane
Raczkowanie
 
Avatar Mediane
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Sląsk
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Hej Dziewczyny, jakis czas mnie nie było, ale melduję się z powrotem

Blondynka, Ty się kobito nie martw bo przy takiej becie to może nic nie być widać, ani nawet maciupeńskiej plamki, już nie mówiąc o jej zmierzeniu Po prostu na to za szybko - wiem, bo sama tak miałam. Zresztą zarodek pojawia się w polu widzenia przy becie min. 1200-1500. To co teraz jest u Ciebie, taka plamka, to pęcherzyk ciążowy, który będzie rósł i za jakieś dwa tygodnie powinno być już widać zarodek. Raczej powinno, ale jeśli nic nie będzie za dwa tygodnie, to też jeszcze może być po prostu za szybko. Tak kojarzę, że było u mnie Więc głowa do góry, uśmiech i bez stresu, bo stres fasolce (prawie) szkodzi

Kathi, pisałam juz 2 PW do Ciebie, ale nie wiem czy otrzymałaś... Mogłabyś mi uzupełnić tp na 05.05.2009?
__________________
MOJE DECOU :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=267327
Mediane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 07:00   #748
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Mediane nie dostalam nic ale juz zmienilam

FASOLOWE POLE MAJOWO-CZERWCOWE
FASOLOWE TYCZKI
13sztuk mamy
gabriellao0 (Gabriela, 27 lat)- t.p. 23.03.09- Olivka lub ???
Kathi75 (Kasia,32lata)-t.p. 01.05.2009 - ??? lub ???
Mediane (Ewa,25lat)-t.p. 05.05.2009- ??? lub ???
Boszenka69 (Bozena,)-t.p. 03.05.2009- Blanka lub Fabian
maugoszatka (Gosia, 21 lat )t.p. 08 .05.200- Hania lub Remigiusz
Sashka20 (Natalia,20lat)- t.p.15.05.2009- Laura lub Jakub
anulka (Ania, 24 lata)- t.p.12.05.2009 ??? lub ???
Rumiankowa (Sylwia,30 lat)- t.p.15.05.2009- ??? lub ???
esti1984 (Estera, 24 lata)- t.p.21.05.2009 -???
lub ???
Karola_82(karolina,26 lat)-t.p.??.05.2009-???lub???
blondynkapoznan(Magda,26lat)-t.p.??.05.2009-Michalinka lub Maksymilian/Julian
Goo100(Agata,27lat) t.p.??.05.2009-Basia lub Janek
kuroikaze( weronika, 21 lat )tp ??.06.2009???lub???

__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2008-09-30 o 15:58
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 07:36   #749
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

ja sie ubieram i lece na bete bede za jakis czas
powiedzcie a beta 168 bo taka mialam czego moze byc jeszcze przyczyna? tylko ciazy?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 08:19   #750
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Podobno moze to byc jeszcze problem z hormonami, ale jesli nigdy takirego problemu nie miałas, to mysle, ze nie masz sie czego obawiac
__________________
nic

anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.