nowości Oriflame - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 17:42   #91
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

A czy któraś z Was może mi porównać balsam SPA do ust z pomadkami SPA? Bo się zastanawiam czy jego działanie nawilżające jest takie samo jak w tej pomadce czy jednak lepsze. Pomadkę mam i jak na moje suche usta jest niewystarczająca ale zastanawiam się teraz nad kupnem tego balsamu - bo i promocja i niby oceny na KWC dobre. Niech ktoś coś doradzi, bo nie wiem czy się skusić, czy kupić sprawdzoną nie raz i nie dwa Neutrogenę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 17:58   #92
Lol(a)
Raczkowanie
 
Avatar Lol(a)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 156
GG do Lol(a)
Dot.: nowości Oriflame

Byłam rok temu konsultantką oriflame, ale zrezygnowałam. Według mnie Avon ma lepszą ofertę i więcej się reklamuje, dlatego niełatwo jest konsultankom oriflame.Zawsze jak próbowałam sprzedać coś koleżankom to oczywiście dziękowały mi i mówiły, że zamawiają w avon. Jednak chciałabym podkreślić, że oriflame ma lepsze jakościowo kosmetyki.
Lol(a) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:37   #93
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości Oriflame

Czy mialyscie cos z serii jagodowej?Jak ja oceniacie?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:54   #94
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
A czy któraś z Was może mi porównać balsam SPA do ust z pomadkami SPA? Bo się zastanawiam czy jego działanie nawilżające jest takie samo jak w tej pomadce czy jednak lepsze. Pomadkę mam i jak na moje suche usta jest niewystarczająca ale zastanawiam się teraz nad kupnem tego balsamu - bo i promocja i niby oceny na KWC dobre. Niech ktoś coś doradzi, bo nie wiem czy się skusić, czy kupić sprawdzoną nie raz i nie dwa Neutrogenę
ja tez sie zastanawiam nad tym balsamem Spa

a tak przy okazji - purdu nadal nie mam a zamawiałam we wrześniu!!! od tego czasu koleżanka złożyła już 2 zamówienia i nie przysłali pudru!! zamóiwłam też cienie Walnuts Pearls i tez nie przyszedł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 22:23   #95
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Estella
Czy mialyscie cos z serii jagodowej?Jak ja oceniacie?
Maseczkę peel off. Mam niewielkie doświadczenie z takimi maseczkami, więc trudno mi porównać. W opakowaniu pachnie ładnie, jagodowo , po rozsmarowaniu niestety nie czuję już jagód, tylko alkohol - ale chyba ten typ tak ma.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 23:21   #96
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

A co wiecie o olejku pod prysznic Indulgence?Warto?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 13:39   #97
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Estella
Czy mialyscie cos z serii jagodowej?Jak ja oceniacie?

ja mam zel do twarzy i krem jest super..tzn był super bo juz sie konczy i kupilam sobie aloesowy pieknie pachnie, troszke sciaga skore ale dlatego ladnie kremem buzie wysmarowuje..skora wydaje sie byc taka czysciutka i oddychajaca..wszyscy w domu sie smieja ze jak wychodze z lazienki to zawsze slicznie pachnie
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 14:02   #98
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości Oriflame

Dziekuje bardzo
A ktory jest dla Ciebie lepszy-aloesowy czy jagodowy?I jaka masz cere?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 18:18   #99
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: nowości Oriflame

Moze ktoras z Was uzywala pudru korygujacego w kamieniu oriflame? Jest napisane w opisie, ze zawiera drobinki odbijajace swiatlo, czy jakos tak. Jestem ciekawa, czy sa to takie przesliczne malenkie drobinki jak byly w pudrze z ubieglorocznej edycji limitowanej na swieta z avon (zdaje sie ze to bylo cos z serii little black dress)? Przejrzalam KWC, ale niestety nie ma jeszcze zadnej recenzji
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 10:12   #100
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

kajasia - widziałaś już ten nowy puder w kulkach?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 11:41   #101
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
kajasia - widziałaś już ten nowy puder w kulkach?
widziałam te natural radiance a że miałam w zamówieniu te stare to sobie porównałam, nowe są jakby ciut ciemniejsze zwłaszcza te brązowe, są jakby bardziej zbite mniej sie kruszą i mniej ich na pędzel sie nakłada tym samym lepiej to wyglada na buzi, ogólnie wydaja się fajniejsze to tak po krótkiej analizie
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 13:59   #102
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Estella
Dziekuje bardzo
A ktory jest dla Ciebie lepszy-aloesowy czy jagodowy?I jaka masz cere?
hmm ktory lepszy...
mam cere mieszana......hmm... sklonnosc do jakis niespodzianek na mordce taka sobie ..czasami cos wyskakuje

ale tak...aloesowy bardziej sciaga mi skore jak sie nim umyje , a ten jagodowy tak fajnie ja wygladza i nie czuje sie spieta...ladniej pachnie...no i jest w 14 w promocji
kupie jegodowy
a ten aloesowy musze szybko wykonczyc choc nie powiem ze jest zly..bo jest dobry ale wole jagodkowy ale zamotalam
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 17:17   #103
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
widziałam te natural radiance a że miałam w zamówieniu te stare to sobie porównałam, nowe są jakby ciut ciemniejsze zwłaszcza te brązowe, są jakby bardziej zbite mniej sie kruszą i mniej ich na pędzel sie nakłada tym samym lepiej to wyglada na buzi, ogólnie wydaja się fajniejsze to tak po krótkiej analizie
Chyba się źle zrozumiałyśmy. Mi chodzi o ten najnowszy odcień, który będzie dostępny w katalogu 14. Perełki w kolorach: złota, rózu i bieli.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 17:30   #104
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Chyba się źle zrozumiałyśmy. Mi chodzi o ten najnowszy odcień, który będzie dostępny w katalogu 14. Perełki w kolorach: złota, rózu i bieli.
niestety tych u mnie w biurze nie bylo
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 17:35   #105
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
niestety tych u mnie w biurze nie bylo
Szkoda Ciekawe czy u mnie będą po niedzieli, bo wybieram się jakoś we wtorek do biura na przegląd nowości
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 19:17   #106
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Szkoda Ciekawe czy u mnie będą po niedzieli, bo wybieram się jakoś we wtorek do biura na przegląd nowości
Jak będą, to opisz koniecznie, bo zastanawiam się, czy ich nie kupić.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 15:39   #107
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Jak będą, to opisz koniecznie, bo zastanawiam się, czy ich nie kupić.
Powiem tyle - ja je biorę Mimo, że mam podobne kuleczki pastelowe z Pierre Rene, to te jednak dają ładniejszy połysk. I wyraźniejszy. Szczególnie pięknie, tak srebrzyście, mi się dłoń mieniła na zakupach w Carrefour więc w sztucznym świetle twarz powinna wyglądać pięknie W świetle dziennym blask jest subtelniejszy, taki perłowy. I chyba nie są za różowe, czego się trochę obawiałam, bo sama mam ciepłą karnację. Wydaje mi się, że będą uniwersalne - i dla ciepłych i dla zimnych typków. Pewnie to dzięki równowadze pomiędzy kuleczkami złotymi i różowymi. Także polecam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 16:00   #108
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Ale mi narobilas ochoty ,pomimo ze mam kulki z APC,ktore bardzo mnie ciesza.......jak tak dalej pojdzie bede bankrutem co wcale nie jest zabawne a swieta za pasem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 16:32   #109
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Ale mi narobilas ochoty ,pomimo ze mam kulki z APC,ktore bardzo mnie ciesza.......jak tak dalej pojdzie bede bankrutem co wcale nie jest zabawne a swieta za pasem
Nie bij... Chciałam dobrze Zresztą, trza było nie czytać, przecież to do Elwingi było, a nie do Ciebie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 20:27   #110
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Powiem tyle - ja je biorę Mimo, że mam podobne kuleczki pastelowe z Pierre Rene, to te jednak dają ładniejszy połysk. I wyraźniejszy. Szczególnie pięknie, tak srebrzyście, mi się dłoń mieniła na zakupach w Carrefour więc w sztucznym świetle twarz powinna wyglądać pięknie W świetle dziennym blask jest subtelniejszy, taki perłowy. I chyba nie są za różowe, czego się trochę obawiałam, bo sama mam ciepłą karnację. Wydaje mi się, że będą uniwersalne - i dla ciepłych i dla zimnych typków. Pewnie to dzięki równowadze pomiędzy kuleczkami złotymi i różowymi. Także polecam
Biorę! Raz się żyje!
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 17:56   #111
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: nowości Oriflame

Hej dziewczyny! Tak sobie czytam i się zastanawiam... Czy jest jakiś inny sposób zamówienia kosmetyków Oriflame, niż przez konsultantkę? Może dla wielu to pytanie wyda się banalne, ale ja na prawdę się na tym nie znam za bardzo Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 17:59   #112
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: nowości Oriflame

P.S. Przepraszam za wtrącenie się w wątek... Moje pytanie jest troszkę nie na temat, ale nie chcę zakładać nowego wątku
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 19:21   #113
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Agatka_90
Hej dziewczyny! Tak sobie czytam i się zastanawiam... Czy jest jakiś inny sposób zamówienia kosmetyków Oriflame, niż przez konsultantkę? Może dla wielu to pytanie wyda się banalne, ale ja na prawdę się na tym nie znam za bardzo Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
Tak. Sama zostać konsultantką.
Bez konsultantki się nie da.
Jeśli na prawdę żadnej nie znasz i nie chcesz sie zapisywać (to żałuj hihi), zawsze możesz podejść do siedziby Oriflame i poprosić pierwszą lepszą osobę, żeby Ci coś na miejscu zamówiła. Ktoś na pewno się zgodzi Jest też pełno konsultantek na wizazu a w dużym mieście, to już napewno.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 17:34   #114
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

napiszcie jak sie sprawuja te nowe kuleczki !!
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 19:18   #115
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
napiszcie jak sie sprawuja te nowe kuleczki !!
Hosenko, ja jestem zachwycona. Nakładam troszeczkę na kości policzkowe i odrobinę na skronie i dają taki leciutki, perłowy połysk. Moja przyjaciółka na mój widok stwierdziła: "O, puder rozświetlający?" i bardzo chwaliła efekt. Sądząc po tym, że na pędzel bierze się tylko trochę, opakowanie powinno wystarczyć na jakieś pięć lat... Tylko jedna uwaga: nigdy przedtem nie miałam takich kulek (ani w ogóle żadnego pudru rozświetlającego), więc nie mam żadnej skali porównawczej.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 19:56   #116
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
napiszcie jak sie sprawuja te nowe kuleczki !!

Mam kuleczkiogolnie jestem fanka pudrow rozswietlajacych i mam ich kilka ale do rzeczy.....chociaz nie moge pominac faktu,ze "zjadlo"moje posty na temat kuleczek i porownania ich z APC rozswietlajacymi,jak i ogolne wrazenie po pierwszych testach Ori.
Tak,jak wspomniala Elwinga daja swietny perlowy polysk-trzeba uwazac z iloscia zeby nie przesadzic,swietnie spisuja sie na skroniach i kosciach policzkowych,odkrytych ramianach,dekolcie.
Kazdy puder rozswietlacy jaki mam jest inny,rozni sie koncowym efektem.Kulki Ori sa dobre jako swiadomy dodatek w ciagu dnia w bardzo oszczednej ilsci-na wieczor mozna juz poszalec i twarz przyproszyc bardziej perlowa mgielka
Akurat zdecydowalam sie zeby wziac kuleczki "na polowe"z kolezanka,czego nie zaluje poniewaz sa tak diablo wydajne,ze do konca zycia mi chyba starcza
Hosenko,jezeli nie masz zadnego pudru rozswietlajacego to polecamchociaz z drugiej strony nabylam je z checi posiadania nowosciwiem,ze moglabym sie obejsc bez nich
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 20:25   #117
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Elwingo i Hexxano dziękuję wam ślicznie za odpowiedzi obecnie mam kuleczki Sensique wymieszane jaśniejsze z ciemniejszymi (to z wymianek wizażowych) i używam je na całą twarz, bo nie są bardzo błyszczące (teraz, gdy nie ma słońca, nie widać drobinek na skórze) a na kosci policzkowe używam puder Max Factora odcień Golden (ten już jest bardziej zdecydowany - ma wyraźniejsze złote drobinki i ładnie brązuje skóre)... Sama wiec nie wiem czego szukam... Myslałam też nad kuleczkami APC rozswietlającymi. Raczej wiec szukam czegos, czym można "omiesć" całą twarz (bo sensique niedługo kończą ważnosc, wiec używam codziennie).. no i co mi poradzicie?? a kuleczki z avonu rozświetlające??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 20:29   #118
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

a ja komuś jestem winna recenzje pudru matujacego - chyba MagJi... no wiec puderek ten jast baaaardzo fajny ładne eleganckie pudełeczko z lusterkiem i gabka. twarz jest długo matowa jednak ciężko z kolorami, bo są tylko 2 - ja mam medium/dark i mimo że mam troche ciemniejsza karnacje, to jet ciut za ciemny, a z koleii light/medium byłby za jasny...

kupiłam też niedawno balsam do ust SPA (nie ten w kilku kolorach) i też jestem zadowolona super nawilża, ładnie pachnie i daje lekki połysk.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 20:31   #119
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Elwingo i Hexxano dziękuję wam ślicznie za odpowiedzi obecnie mam kuleczki Sensique wymieszane jaśniejsze z ciemniejszymi (to z wymianek wizażowych) i używam je na całą twarz, bo nie są bardzo błyszczące (teraz, gdy nie ma słońca, nie widać drobinek na skórze) a na kosci policzkowe używam puder Max Factora odcień Golden (ten już jest bardziej zdecydowany - ma wyraźniejsze złote drobinki i ładnie brązuje skóre)... Sama wiec nie wiem czego szukam... Myslałam też nad kuleczkami APC rozswietlającymi. Raczej wiec szukam czegos, czym można "omiesć" całą twarz (bo sensique niedługo kończą ważnosc, wiec używam codziennie).. no i co mi poradzicie?? a kuleczki z avonu rozświetlające??

Hosenko,jezeli chcesz czegos czym mozna"omiesc"cala twarz to...zdecydowanie kuleczki rozswietlajace APC,sama uzywam ich namietnie i jestem bardzo zadowolona,przy tym pieknie pachna
Kuleczek z Avonu nie znam jednak wiem,ze APC swietnie sie spisuja na mojej buzce i bez wzgledu czy jest to makijaz na dzien czy na wieczor.Subtelnie rozswietlaja buzke
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 20:51   #120
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: nowości Oriflame

Mam nadzieję, że te perełki są faktycznie warte uwagi- już je zamówiłam
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.