Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 12:15   #3301
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Tru, Ty twardzielko !

Historia moich włosów jest następująca Farbuję się od dawna - różne odcienie blondu i jeden raz w życiu brąz. Miałam jasny blond i pojawiły mi się mikroskopijne odrosty więc coś mnie znowu podkusiło na malowanie Zachciało mi się totalnej platyny a'la Gwen Stefani, ale bez jakiejś toksycznej i zabójczej dekoloryzacji. Przypomniałam sobie, że moja koleżanka z LO używała Superrozjaśniacza Pallete i miała praktycznie białe włosy. A więc kupiłam to cudo i wieczorem się wyfarbowałam. Od razu zauważyłam, że coś jest nie tak. Zalałam się łzami, ale było już za późno. Postanowiłam jednak jakoś się trzymać i obejrzeć w dziennym świetle co też mam na głowie. Powiem krótko - katastrofa. To była chłodnawa opalizująca żółć ... Przeraziłam się własnego odbicia i postanowiłam zamiast na wykład polecieć z samego rana do Rossmana po jakieś panaceum. Z duszą na ramieniu chwyciłam L'oreal Preference w kolorze Viking. Pomyślałam, że bardzo jasny popielaty blond zneutralizuje tą cholerną żółć. I udało się, cieszę się jak dziecko Mam bardzo bardzo jasne włosy z praktycznie siwymi refleksami.

Jakie to szczęście, że mam takie cholernie mocne i grube włosy. Chyba inne by długo ze mną nie wytrzymały
Ale obiecałam sobie, że jeśli i tym razem uda mi się coś wykombinować żebym wyglądała jak człowiek to naprawdę skończę te niedorzeczne eksperymenty...

Kolor bardzo mi się podoba Może uda mi się zrobić fotkę Mam jasną cerę, bardzo jasne włosy więc dzisiaj pomalowałam się cukierkowo różowym różem i wytuszowałam rzęsy aż do nieba
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:20   #3302
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie no kurde ... Jak juz Isa sie skusiła na BU to mnie też to czeka
Teraz będzie na mnie
Ja narazie tylko 2 skromne rzeczy wzięłam, bo do mycia twarzy cos szybko potrzebuję i coś dobrze nawilżającego na te moje problemy z odwodnieniem cery i gulami
Poza tym też nie wiem jak moja cera zareaguje na takie kosmetyki, mam nadzieję, że dobrze


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny, mam dziś zajęcia od 16 do 21 I to wszystkie z taką beznadziejną babą, chyba nie wyrobię...


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kolor bardzo mi się podoba Może uda mi się zrobić fotkę Mam jasną cerę, bardzo jasne włosy więc dzisiaj pomalowałam się cukierkowo różowym różem i pomalowałam rzęsy aż do nieba
Ja czekam w takim razie na fotkę
Mi się marzy taki kolor jak ma teraz Christina Aguilera, prawie biały blond Nie mniej jednak wiem, że taki odcień u mnie wyglądałby sztucznie i boje się czy nie zostałabym łysa po koloryzacji, bo mam bardzo cienkie włoski choć jest ich dużo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:54   #3303
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja dziś zacznę moje masełko sezamowe Nie mogę się doczekać, jeszcze nawet go onie odpieczętowałam z folii zabezpieczającej. Muszę wytrwać do wieczora
Ja też zaczynam sezamowe. Właśnie je odfoliowałam, pachnie ładnie i delikatnie, posmarowałam kawałek łapy, żeby przetestować i wygląda na to, że będzie dobrze nawilżać.

Makadamia sobie poczeka na wieksze chłody, skoro taka treściwa jest.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Bądźcie ze mnei dumne. Weszłam na Truskawkę, napakowałam koszyk....i wyszłam ze strony... ()
Brawo!

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się tak dużo na BU spodobało, że zdecydowanie muszę poczekać na przypływ gotówki.
Ja już planuję kolejne zakupy na BU i kolejne zamówienie apteczne. Po odwyku rzecz jasna, ale przecież mam tego wszystkiego tyyyyle...

Musze filtr mój ukochany gdzieś dopaść, nie zrobiłam zapasów latem, teraz to chyba ostatni dzwonek.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:56   #3304
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

rany.. umrę.. właśnie wróciłam z basenu (wf) i czuję się jak 80letnia babcia jutro rano będzie gorzej za to od poniedziałku zaczynam się odchudzać tzn odżywiać tak jak powinnam - idę na jeden z cotygodniowych wykładów o zdrowym odżywianiu, wczoraj byłam na konsultacji, nie powinnam jeść nabiału ale za to powinnam pić 3l wodydziennie (niemal na siłę wypijam codziennie 1,5l ) i ćwiczyć żeby zgubić brzuch, tyłek i uda, bo jak zacznę odpowiednio i racjonalnie (przede wszystkim regularnie ) jeść, to najpierw zrzucę górę (takia budowa) i będę mega nieproporconalna dlatego dzisiaj pożyczyłam od ratownika deskę i godzinę tylko machałam nogami i biodrami no, ze 2 razy kraulem pływałam

w ogóle dowiedziałam się, że w wielu przypadkach różnego rodzaju wypryski na twarzy pojawiają się dlatego, że.. nie pijemy dostatecznie dużo wody wszelkiego rodzaju toksyny nie mają jak się wydostać z ogranizmy (tak to by się je wysikało krótko mówiąc ), więc zaczynają wyłazić przez skórę jak mi dziewczyna pokazywała swoje zdjęcia zanim się wzięła za siebie to się przeraziłam. powiedziała, że teraz pije dużo wody i używa tylko kremu nawilżającego. mówię Wam - w życiu nie widziałam tak gładkiej twarzy z bliska, bez makijażu
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:58   #3305
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ice: a co Ty zachwalałaś ostatnio?? Maseczke jagodową??

Szkoda tylko ze te opakowania takie brzydkie ... Ja lubie ładne buteleczki, słoiczki itp... Musiałabym wszystko trzymać pozamykane w kosmetyczkach

Adrijah: z tym sikaniem to nawet takie logiczne jest Hym ... tylko ze ja jesienią i zima nie lubie wody mineralnej ...

EDYCJA: Na KWC nie ma PI??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:16   #3306
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ice ja używam sezamowego od pewnego czasu, dobrze nawilża, a zapach bardzo mnie relaksuje. Jestem pewna, że do niego wrócę

Moja makadamia też czeka na mrozy

Hosenko nie ma, bo już jest wycofany, a wycofanych limitowanek nie można zgłaszać


Jest błękitne niebo i 20 stopni we Wrocławiu!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:22   #3307
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: a co Ty zachwalałaś ostatnio?? Maseczke jagodową??

Szkoda tylko ze te opakowania takie brzydkie ... Ja lubie ładne buteleczki, słoiczki itp... Musiałabym wszystko trzymać pozamykane w kosmetyczkach
Z BU? Zachwalałam żel hialuronowy i olej z owoców leśnych. Cudowne są. Maseczkę mam czereśniową, ale nie jestem nią zachwycona, zrobiłam raz, może w weekend spróbuję znowu, ale szału nie było, efektów specjalnie też nie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 13:32   #3308
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Snow: aha, bo ja chciałam popatrzeć na recenzje

Isa: tak, z BU. Ta maseczka czereśniowa to tez z BU?


to chyba mi sie lista robi
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:35   #3309
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Maseczka czereśniowa z jest z BU.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:47   #3310
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Maseczka czereśniowa z jest z BU.
Tyle tam tego ze już sie gubię ...

Ewentualne zamówienie zapewne dopiero po Nowym Roku, bo nawet nie mam miejsca na nowe bajery


Czy któraś zamawiała maseczkę ze skrzypem??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:48   #3311
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
zizou mówisz o tym serum energizującym?
nie. mam idealista EL. serumy ziajowe bede dopiero zamawiac bo idealista mam jeszcze na miesiac uzywania
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 13:59   #3312
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dziewczyny,
jakiej firmy to masełko sezamowe? gdzie je kupić?
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:04   #3313
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość

Cudo wrzuć fotkę, niech chociaż oczy me nacieszę
OK, na pewno wrzucę, nawet chciałam teraz, ale baterie do aparatu się właśnie ładują...

wczoraj użyłam żelu pod prysznic kawowego z YR i przepadłam - już załuję, że kupiłam tylko 3 opakowania...

w poniedziałek mam obronę magistra, jutro wyjeżdżam do Warszawy, a jeszcze kompletnie nic się nie uczyłam... masakra...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:35   #3314
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też zaczynam sezamowe. Właśnie je odfoliowałam, pachnie ładnie i delikatnie, posmarowałam kawałek łapy, żeby przetestować i wygląda na to, że będzie dobrze nawilżać.
Aż mnie kusi żeby iść i też się smarnąć po łapce Ale nie....wytrwam do wieczora, muszę

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

w ogóle dowiedziałam się, że w wielu przypadkach różnego rodzaju wypryski na twarzy pojawiają się dlatego, że.. nie pijemy dostatecznie dużo wody wszelkiego rodzaju toksyny nie mają jak się wydostać z ogranizmy (tak to by się je wysikało krótko mówiąc ), więc zaczynają wyłazić przez skórę jak mi dziewczyna pokazywała swoje zdjęcia zanim się wzięła za siebie to się przeraziłam. powiedziała, że teraz pije dużo wody i używa tylko kremu nawilżającego. mówię Wam - w życiu nie widziałam tak gładkiej twarzy z bliska, bez makijażu
Pewnie coś w tym jest, ale czy tu chodzi tylko o czystą wodę czy ogólnie o płyny, bo np. zielona herbata też chyba wypłukuje toksyny Nie mam na myśli wód słodkich i gazowanych oraz soków, ale herbatki też chyba w jakiś sposób działają, no i ziółka.
Ja mam lepszą cerę po pokrzywie, sama woda mineralna na mnie jakoś szczególnie nie działa


Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
w poniedziałek mam obronę magistra, jutro wyjeżdżam do Warszawy, a jeszcze kompletnie nic się nie uczyłam... masakra...
Ojej, w takim razie będziemy trzymać kciuki
Domyślam się jaki to musi być stres
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:40   #3315
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Przez przypadek odkryłam też genialną kombinację - własnie nowe Amor Amor z klasycznym Pi Givenchy. Testowałam te pierwsze na nadgarstku spryskanym wcześniej Pi, który kupiłam dla TZa. Cudnie wyszło . Pi stłamsił nieco słodycz Amor Amor i wybija takie ziołowe nuty (z Pi). zakochałam się w tej kombinacji
Pi
chciałabym wreszcie poznać te Amor Amor skoro rozkochały w sobie tyle osób

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Kolor ciemny brąz Casting Creme Gloss jest bossski!!
dla mnie odcień czekolada był świetny ale sprawiłam sobie taki kolor.. w maju? i odkąd zszedł mam swoje naturalne

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Dziewczeta piling bardzo mozny z serii ziaja pro to jest to
robilam go w sobote a ciagle mam mega gladka skore. poranne serum ma poslizg jak maselko, pod palcami nie czuje zadnych nierownosci czy suchych skorek. i buzia tak pieknie wyglada gdybym byla facetem to zakochalabym sie w sobie, no mowie wam moglabym sie macac i macac po twarzy caly czas. od razu kosmetyki inaczej leza...
narobiłaś mi ochoty
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:00   #3316
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
tru dzielna dziewczynka

Złożyłam zamówienie na BU: biorę olejek myjący pomarańczowy(z aromatem oczywiście ) i żel hialuronowy 1% Jutro tata zrobi wpłatę. Mam nadzieję, że przesyłka dojdzie do mnie do końca przyszłego tygodnia?
Dzięki
Do mnie doszło jakoś bardzo szybko, także jeśli w pon CI wyślą to pewnie w środę bedzie u Ciebie najpóźniej
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tru, Ty twardzielko !

Historia moich włosów jest następująca Farbuję się od dawna - różne odcienie blondu i jeden raz w życiu brąz. Miałam jasny blond i pojawiły mi się mikroskopijne odrosty więc coś mnie znowu podkusiło na malowanie Zachciało mi się totalnej platyny a'la Gwen Stefani, ale bez jakiejś toksycznej i zabójczej dekoloryzacji. Przypomniałam sobie, że moja koleżanka z LO używała Superrozjaśniacza Pallete i miała praktycznie białe włosy. A więc kupiłam to cudo i wieczorem się wyfarbowałam. Od razu zauważyłam, że coś jest nie tak. Zalałam się łzami, ale było już za późno. Postanowiłam jednak jakoś się trzymać i obejrzeć w dziennym świetle co też mam na głowie. Powiem krótko - katastrofa. To była chłodnawa opalizująca żółć ... Przeraziłam się własnego odbicia i postanowiłam zamiast na wykład polecieć z samego rana do Rossmana po jakieś panaceum. Z duszą na ramieniu chwyciłam L'oreal Preference w kolorze Viking. Pomyślałam, że bardzo jasny popielaty blond zneutralizuje tą cholerną żółć. I udało się, cieszę się jak dziecko Mam bardzo bardzo jasne włosy z praktycznie siwymi refleksami.

Jakie to szczęście, że mam takie cholernie mocne i grube włosy. Chyba inne by długo ze mną nie wytrzymały
Ale obiecałam sobie, że jeśli i tym razem uda mi się coś wykombinować żebym wyglądała jak człowiek to naprawdę skończę te niedorzeczne eksperymenty...

Kolor bardzo mi się podoba Może uda mi się zrobić fotkę Mam jasną cerę, bardzo jasne włosy więc dzisiaj pomalowałam się cukierkowo różowym różem i wytuszowałam rzęsy aż do nieba
Wow,kto tu jest twardzielem cieszę się, że w końcu uzyskałaś taki kolor jak chciałaś. Też długie lata byłam blondynką, ale w końću zaczęły mi się strasznie łamać włosy od rozjaśniania (mimo, że u fryzjera) i przyciemniłam swój naturalny kolor, od tego czasu jest git
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Teraz będzie na mnie
Ja narazie tylko 2 skromne rzeczy wzięłam, bo do mycia twarzy cos szybko potrzebuję i coś dobrze nawilżającego na te moje problemy z odwodnieniem cery i gulami
Poza tym też nie wiem jak moja cera zareaguje na takie kosmetyki, mam nadzieję, że dobrze
Ja mam ten żel hial. i olejek z wowców leśnych i na początku mi wystarczało, teraz kiedy jestem przeziębiona i pocieram non stop chusteczkami o twarz to muszę aplikować normalny krme nawilżający również.
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
rany.. umrę.. właśnie wróciłam z basenu (wf) i czuję się jak 80letnia babcia jutro rano będzie gorzej za to od poniedziałku zaczynam się odchudzać tzn odżywiać tak jak powinnam - idę na jeden z cotygodniowych wykładów o zdrowym odżywianiu, wczoraj byłam na konsultacji, nie powinnam jeść nabiału ale za to powinnam pić 3l wodydziennie (niemal na siłę wypijam codziennie 1,5l ) i ćwiczyć żeby zgubić brzuch, tyłek i uda, bo jak zacznę odpowiednio i racjonalnie (przede wszystkim regularnie ) jeść, to najpierw zrzucę górę (takia budowa) i będę mega nieproporconalna dlatego dzisiaj pożyczyłam od ratownika deskę i godzinę tylko machałam nogami i biodrami no, ze 2 razy kraulem pływałam

w ogóle dowiedziałam się, że w wielu przypadkach różnego rodzaju wypryski na twarzy pojawiają się dlatego, że.. nie pijemy dostatecznie dużo wody wszelkiego rodzaju toksyny nie mają jak się wydostać z ogranizmy (tak to by się je wysikało krótko mówiąc ), więc zaczynają wyłazić przez skórę jak mi dziewczyna pokazywała swoje zdjęcia zanim się wzięła za siebie to się przeraziłam. powiedziała, że teraz pije dużo wody i używa tylko kremu nawilżającego. mówię Wam - w życiu nie widziałam tak gładkiej twarzy z bliska, bez makijażu
Hm, ja sobie nie wyobrażam wcisnąć w siebie teraz 3 litry wody. Latem to co innego, ale teraz...
A gdzie masz tego dietetyka, jakoś prywatnie?
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
OK, na pewno wrzucę, nawet chciałam teraz, ale baterie do aparatu się właśnie ładują...

wczoraj użyłam żelu pod prysznic kawowego z YR i przepadłam - już załuję, że kupiłam tylko 3 opakowania...

w poniedziałek mam obronę magistra, jutro wyjeżdżam do Warszawy, a jeszcze kompletnie nic się nie uczyłam... masakra...
Na pewno pójdzie Ci świetnie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:05   #3317
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
wczoraj użyłam żelu pod prysznic kawowego z YR i przepadłam - już załuję, że kupiłam tylko 3 opakowania...
Jeszcze Ci przejdzie
Ja przewaznie zawsze jak użyję czegoś I raz to żałuję że kupilam tylko 1 a zanim zuzyję to już mi sie zdazy znudzić

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
w poniedziałek mam obronę magistra, jutro wyjeżdżam do Warszawy, a jeszcze kompletnie nic się nie uczyłam... masakra...



Problem butów na wiosnę mam z głowy Kupiłam w lumpku takie butki - za 35 zł
Mocno się dziwiłam gdy zobaczyłam że to 36 numer (3) - przewaznie sa same ogromniaste ...
Były jeszcze białe ale nie wygladały fajnie.
(nie zwracajcie uwagi na zwinięty obrus )


EDYCJA: zajadam się własnie zupą pieczarkową którą wczoraj zrobiłam - pyszna mi wyszła Na drugie - brązowy ryż z duszonymi warzywami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2540.jpg (29,3 KB, 66 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-10-09 o 15:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:18   #3318
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
jakiej firmy to masełko sezamowe? gdzie je kupić?
Eveline.

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
w poniedziałek mam obronę magistra, jutro wyjeżdżam do Warszawy, a jeszcze kompletnie nic się nie uczyłam... masakra...


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aż mnie kusi żeby iść i też się smarnąć po łapce Ale nie....wytrwam do wieczora, muszę
Skoro i tak je dzisiaj otwierasz, to po co się tak katować?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:33   #3319
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Skoro i tak je dzisiaj otwierasz, to po co się tak katować?
Bo chcę zrobić wieczorem smarowanie całego cielska i jak wtedy otworzę opakowanie to będę mieć większą radochę niż jakbym teraz paluchy tam władowała To będzie taki wieczorny rytuał: otwarcie masełka, potem smarowanie...
Wogóle to muszę powiedzieć, że odkąd smaruje się codziennie(a to już chyba ponad 3 miesiące jak nie więcej) moja skóra jest gładka, cellulitu prawie wcale już nie mam i czuję się taka zadbana Jednak systematyczność w pielęgnacji przynosi swoje efekty.

Hosenko fajne butki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 16:06   #3320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko fajne butki
Dziękuję

Przejrzałam BU i chce:
- hydrolat migdałowy
- hydrolat jabłkowy
- olej (macerat) z owoców leśnych
- zestaw - olejek myjący do twarzy – pomarańczowy
- zestaw - olejek myjący do twarzy - wanilia/ylang-ylang
- nawilżający żel hialuronowy 1%
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:12   #3321
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Pewnie coś w tym jest, ale czy tu chodzi tylko o czystą wodę czy ogólnie o płyny, bo np. zielona herbata też chyba wypłukuje toksyny Nie mam na myśli wód słodkich i gazowanych oraz soków, ale herbatki też chyba w jakiś sposób działają, no i ziółka.
Ja mam lepszą cerę po pokrzywie, sama woda mineralna na mnie jakoś szczególnie nie działa
sporo zależy od tego jaka to herbata, bo np czarna działa tak samo jak kawa i po wypiciu szklanki kawy/czarnej herbaty trzeba wypić dodatkowe 2 szklanki wody

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Hm, ja sobie nie wyobrażam wcisnąć w siebie teraz 3 litry wody. Latem to co innego, ale teraz...
A gdzie masz tego dietetyka, jakoś prywatnie?
nie każdy musi wypić 3l to ja akurat tak mam, bo gruba jestem powinno się wypijać 30ml wody na każdy 1kg, u mnie wyszło 2700ml na dobę

znalazłam na gronie ogłoszenie dziewczyny od nas z uczelni, że szuka do badań do pracy mgr osób z BMI powyżej 30. Ja mam 34 więc się do niej wybrałam. Za wypełnienie kwestionariuszy zaproponowała mi darmową konsultację. Zważyła mnie, pomierzyła, omówiłyścy co i kiedy jadam i jaki jest mój tryb życia, podejście itd (zajmuje się psychologią żywienia). Powiedziała jakie mam szanse na schudnięcie, co powinnam jeść, a czego unikać, wspomniała, że tworzą grupę wsparcia, na co powinnam zwrócić uwagę itd ogólnie w tej chwili zajmują się wszystkimi osobami, które mają zaburzenia jedzenia (obojętnie czy z nadwagą czy z niedowagą) za darmo. Ale zarabiają na tym i tak, bo można u nich kupić suplementy diety, które są dosyć drogie (koktajl odżywczy, witaminy, błonnik) i większość ludzi je kupuje. A, pytałaś gdzie, w Warszawie, w centrum, mają taki swój malutki 'ośrodek', zadna wielka korporacja, zaledwie kilka osób tam pracuje



EDIT: urząc celny dorwał paczkę z truskawy co ja mam zrobić? podobno truskawa oddaje cło? jak to jest? chyba kiedyś to było w jakimś wątku, ale nie mogę znaleźć, bo nie wiem w jakim dziale szukać konkretnie i mi głupoty wyskakują
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:25   #3322
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Myślę, że obadam tą Escadę dokładniej, bo sezonówki-owocówki niezbyt mi się podobają a ta wydaje się być nieco inna No i mam ochotę na coś lekkiego, słodkiego i niewinnego
A tak wogóle patrząc na mój zbiór perfum myślę, że on jest nieco pokopany, bo co może powiedzieć o mnie ktoś widząc takie niewinne zapachy jak Baby doll czy Escada Magnetic Beat obok mrocznego Aliena i CN Versace
Isa, nie przejmuj się, bo moja kolekcja wygląda jeszcze bardziej wariacko
Na dokładkę lubię czasem spryskać się czymś męskim np. ostatnio lubię Dreamera Versace i nagminnie mieszam damskie zapachy z męskimi .

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W takim razie strasznie się cieszę, że udało mi się doradzić
Niom, trafiłaś w dziesiątkę .

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Dziewczeta piling bardzo mozny z serii ziaja pro to jest to
robilam go w sobote a ciagle mam mega gladka skore. poranne serum ma poslizg jak maselko, pod palcami nie czuje zadnych nierownosci czy suchych skorek. i buzia tak pieknie wyglada gdybym byla facetem to zakochalabym sie w sobie, no mowie wam moglabym sie macac i macac po twarzy caly czas. od razu kosmetyki inaczej leza...


Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Bądźcie ze mnei dumne. Weszłam na Truskawkę, napakowałam koszyk....i wyszłam ze strony... ()
Jestem z Ciebie dumna , z siebie już mniej.
Aktualnie walczę ze sobą, by nie wydać resztek wypłaty na Amorka ale jednocześnie pracuję nad tym, by mi go TZ fundnął

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Musze filtr mój ukochany gdzieś dopaść, nie zrobiłam zapasów latem, teraz to chyba ostatni dzwonek.
Ice, Ty chyba używasz tego samego co ja, tj. Avene SPF 50+ w kremie do skóry suchej i wrażliwej? Ja zamawiałam jakiś czas temu w Aptecusie, powinni jeszcze mieć .

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
w poniedziałek mam obronę magistra, jutro wyjeżdżam do Warszawy, a jeszcze kompletnie nic się nie uczyłam... masakra...
Zatem w poniedziałek wielkie trzymanie kciuków .
Od siebie dodaję jeszcze kopniaka na szczęscie :kopiewtylek:

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Pi
chciałabym wreszcie poznać te Amor Amor skoro rozkochały w sobie tyle osób
Koniecznie! Są cudne!
Pi to moja nowa miłość .

EDIT: jestem wściekła . Mój nowy Virtuose, którym tak się wczoraj zachwycałam osypuje się! Niech to szlag trafi, a kusiło mnie by kupić coś tańszego, np. nową mascarę ArtDeco
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:29   #3323
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

w ogóle dowiedziałam się, że w wielu przypadkach różnego rodzaju wypryski na twarzy pojawiają się dlatego, że.. nie pijemy dostatecznie dużo wody wszelkiego rodzaju toksyny nie mają jak się wydostać z ogranizmy (tak to by się je wysikało krótko mówiąc ), więc zaczynają wyłazić przez skórę jak mi dziewczyna pokazywała swoje zdjęcia zanim się wzięła za siebie to się przeraziłam. powiedziała, że teraz pije dużo wody i używa tylko kremu nawilżającego. mówię Wam - w życiu nie widziałam tak gładkiej twarzy z bliska, bez makijażu
łoo matko
To od dziś zaczynam poić się litrami wody...

Co prawda nie mam za dużo niespodzianek ale jeżeli miało by to sprawić że będzie jeszcze lepiej to...Czemu nie??

A tak w ogóle to znam kilka takich osób które to mają super mocne i zdrowe włosy a praktycznie o nie nie dbają oraz super cerę choć używają 1 kremu i basta oraz notorycznie zasypiają w makijażu ...To niesprawiedliwe
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:34   #3324
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Ice, Ty chyba używasz tego samego co ja, tj. Avene SPF 50+ w kremie do skóry suchej i wrażliwej? Ja zamawiałam jakiś czas temu w Aptecusie, powinni jeszcze mieć .
Tak, tego samego. Widzę, że jest w Aptecusie, ale też w naszej krakowskiej Vena-Vita, więc chyba w tej drugiej kupię, bo blisko mam i mogę odebrać osobiście. No i chyba wezme od razu dwie tubki, bo jak potem w zimie go nigdzie nie dorwę, to się chyba zapłaczę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:44   #3325
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak, tego samego. Widzę, że jest w Aptecusie, ale też w naszej krakowskiej Vena-Vita, więc chyba w tej drugiej kupię, bo blisko mam i mogę odebrać osobiście. No i chyba wezme od razu dwie tubki, bo jak potem w zimie go nigdzie nie dorwę, to się chyba zapłaczę.
Ja też go używałam w tym roku latem i mi się rozwarstwił Zresztą pisałam tu o tym jakiś czas temu. Została mi go resztka i jak otwarłam to z tubki najpierw wypłynęła żółtawa tłusta ciecz a dopiero potem wycisnął się filtr Wywaliłam go do kosza, choć na parę razy jeszcze by mi wystarczył

Hosenko dużo tego chcesz z BU
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:24   #3326
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ja zużywam już chyba trzecia albo czwartą tubkę i nigdy mi się nic takiego nie zrobiło. Mam nadzieję, że nie zrobi nigdy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:29   #3327
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ja juz zrobilam zapasy mojego filtra idealnego bo pod koniec lata zaczal znikac z polek drogeryjnych.

wertuje truskawe i dumam nad zamowieniem. i jakos nie moge nic wydumac
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:43   #3328
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ej.. zgłupiałam :/ mam pisemko z UC, że mają paczkę z truskawy itd, ale nie ma w piśmie nic o opłacie celnej. Piszą tylko, że mam wysłac dokumenty
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:52   #3329
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja juz zrobilam zapasy mojego filtra idealnego bo pod koniec lata zaczal znikac z polek drogeryjnych.
A jaki??


Isa: napewno chcę olejek z owoców leśnych, olejki do mycia, żel 1% i hydrolat migdałowy - reszta niekoniecznie . Ups, czyli wychodzi ze tylko hydrolat jabłkowy niekoniecznie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:58   #3330
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jaki??
a taki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25001
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.