Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 18:52   #3931
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Zrobiłam przegląd rozświetlaczy i 2 polecą w świat. Mimo, iż "namacalnie" dalej sa u mnie to czuję się ciut lzej ale bardzo mnie to zmęczyło psychicznie

Adrijah: to dobrze ze "prawie" dotarł.
Pytałam bo wiadomo jak to z nasza pocztą bywa

A co sie dzieje z Yennefer?? Dawno jej tu nie było
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:58   #3932
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Adrijah: to dobrze ze "prawie" dotarł.
widać ze mną jest nie lepiej niż z pocztą
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:00   #3933
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Zaczynam się bać. Muszę spakować rzeczy, które mi będą potrzebne. Rzeczy, buty, płaszcze, kosmetyki..

((
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:05   #3934
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

wiecie jaka jest wg mnie naaajgorsza..najobrzydliw sza rzecz w życiu kosmetykoholiczki???


Wylewający się błyszczyk! jak ja tego nie nawidzę brrr
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:11   #3935
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ale mam leniwy wieczór, nic mi się nie chce. Miałam trochę podreperować swoją urodę, ale nie chce mi się ruszyć do łazienki, więc nie będzie wieczoru rolnika. A przydałby się peeling i maseczka nawilżająca oraz bliskie spotkanie z golarką. Ale to może jutro.

Chcę nowe perfumy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:14   #3936
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ice mi zmęczenie już widać na twarzy. Mam sińce pod oczami. Ale zostałam zmuszona do pójścia na imprezę Koleżanka powiedziała mi tak (a raczej zapiszczała do telefonu) : No Olka no! Nie możesz wyjechać bez pożegnania ze mną i rockerem (klub ) he he. No więc idę

Tylko będzie trzeba korektor pod oczy..tabletkę przeciwbólową Jutro sałatka z inną koleżanką. Rodzice mi nie ułatwiają decyzji, którą podjęłam. Eh. Dam sobie radę. Muszę..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:26   #3937
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Pewnie, że dasz radę.

Ja dzisiaj grzecznie w domku, bo wczoraj na imprezie byłam, jutro pewnie też pójdę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 19:31   #3938
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ja, jak zwykle w piatki, ogladam fabryke gwiazd.
we wtorek szykuje sie wyjscie do klubu a mnie to ominie... chociaz jakos nie zaluje - nie lubie ostatnio chodzic do klubow

tez mam chcice na jakis zapach, nie wiem czy chce euphorie blossom, moon sparkle, addicta czy l de ll a znajac siebie - to bede miala je wszystkie...


w poniedzialek bede miala nowego komutra w domu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:41   #3939
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Mnie kusi L de LL (wczytałam się w recenzje, wspominam czemu kiedyś go nie kupiłam i jestem już niemal pewna, że teraz je wezmę), może L'Or no i Hypnotic Poison, ale to jeszcze za jakiś czas.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:43   #3940
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

W ogóle wiecie co. Mi tata kupuje taką szynkę z indyka, bo ja tylko ją lubię, żadnej innej. I on dziś do mnie takim smutnym głosem:

T: To już nie będę Ci kupował szyneczki..
Ja: no nie..
T: Ale weź tą co dziś kupiłem, będziesz miała na kilka dni.

eh
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:48   #3941
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Żel pod prysznic 400ml 9,99
puder do kąpieli 9,99(ale ma nienajlepsze opinie na KWC)
i jeszcze był lotion do ciała 14,99(to bez promocji)
(chyba się spóźniłam z odp
Dziękuję Kupiłam ten żel

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też wykańczam, wczoraj poszedł micel Sensibio
Ja jednak odwołuję to,że lubię jak mi się wszystko kończy. I przychylam się do zdania Ice, że nie lubię jak kończą mi się niezbędniki,zwłaszcza drogieA taki jest właśnie micel Sensibio, Cleananance,maseczka Nuxe aromatyczna.
A propo maseczek dorwałam dziś wreszcie pędzelek do maseczekPani ze sklepiku już mnie chyba dość miała i sprowadziła

A wczoraj zrobiłam sobie maseczkę nawilżającą Avene i jestem zachwycona Zostawiłam na noc a do rana wszystko się pięknie wchłonęło,miałam nawilżoną,gładką buzię i nawet czoło nie było jak zwykle po czymś treściwszym przetłuszczone

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W nagrodę za udane dwa tygodnie odwyku kupiłam sobie pędzel ścięty do różu Sephora
Mam wielką ochotę złamać odwyk, bo mam strasznego doła, trochę namotałam sobie w życiu i w ogóle

A ile kosztuje ten ścięty?Też go chcę,ale ciągle czekam aż rzucą promocją na produkty Sephory

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Za to byłam w markecie po spożywkę i wkurzyli mnie jedni ludzie w kolejce za mną, bo wykładałam sobie towar na taśmę przy kasie a ci każdą rzecz mi dotykali komentowali moje zakupy
Co za ludzie
Zapytałam się czy czegoś ode mnie chcą, [bo ja nie znoszę jak ktoś mi się tak bezczelnie wtrąca] to zaprzeczyli ...
ja pewnie najpierw byłabym w szoku a potem zapytałabym czy również chcą zapłacić za te zakupyPierwszy raz słyszę o takiej sytuacji.
Za to ja dziś podjechałam sobie 2 stacje pociągiem,żeby zająć miejsce w swoim,bo wiadomo przed weekendem są tłumya ze mną w przedziale 2 urocze dziewczyneczki jak zaczęły do siebie bluzgaćNo w życiu nie słyszałam takiego zestawuA potem sobie wyjęły butelkę i plastikowe kubeczki i sobie zaczęły rozpijać poł litra Absolutnie nie wyglądały na jakieś meliniary czy coś,chyba nawet młodsze ode mnie były


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tadam! Wróciłam z Urzędu Pracy i jestem już pełnoprawną bezrobotną
Znalazłam parę ofert staży, ale tylko w sumie 2 są takie, że mi odpowiadają(bo szukam stażu w biurze jakimś). Spisałam nr telefonów i będę dzwonić i pytać. Pieniądze na staż są, więc jak szybko znajdę firmę, która mnie przyjmie to może jeszcze w listopadzie zacznę
Isa trzymam

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam nową Vivę, idę czytać. Jakieś próbki też są, ale znów same kosmetyki przeciwzmarszczkowe
Ja też kupiłam dla organizera,bo ładny,ale jaki okropny papier w środku
I zostawiłam w pracy,bo nie chciało mi się targać do domua próbki faktycznie same dla starszych kobiet

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
W ogóle to Wam nie powiedziałam, że przeszłam rekrutację u siebie do tego banku.. ale nie było miejsc narazie. Więc zapytałam o Wawę..i..byłam na rozmowie. Miałam w sumie 2 rozmowy w Wawie, w środę i wczoraj...i..dostałam tam pracę...
Gratulacje

Ice wysłałam przesyłkę dziś,bo wczoraj nie ruszałam się z domu, ale głupia dopiero jak wysłałam to pomyślałam,że może powinnam wysłać poleconym bo nie wiem gdzie Ci priorytet listonosz wepchnie Ale chciałam,żeby szybciej doszedł i dlatego zrezygnowałam z poleconego
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 20:03   #3942
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Karolinko nie ma sprawy, jakoś mam nadzieję, ten list dojdzie. Ja wysłałam wczoraj, ale zwykłym poleconym, więc pewnie nie dostałaś jeszcze?

Kusicie tą maseczką Avene, wpiszę ją na listę must have. Ale najpierw będzie maseczka nawilżająca Nuxe, bo faza na Nuxe wciąz u mnie trwa, chociaż przyczajona na czas odwyku.

Zrobiłam jednak peeling i nałożyłam maseczkę odprężającą Doliva i mam super gładka i miękką skórę. Peeling Nuxe jest absolutnie boski, nie mogę przestać się nim zachwycać. Nigdy nie miałam lepszego peelingu do twarzy, ani pod względem skuteczności, ani delikatności, ani komfortu stosowania. Cudeńko.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:19   #3943
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Peeling Nuxe jest absolutnie boski, nie mogę przestać się nim zachwycać. Nigdy nie miałam lepszego peelingu do twarzy, ani pod względem skuteczności, ani delikatności, ani komfortu stosowania. Cudeńko.
a który to dokładnie?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:23   #3944
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
a który to dokładnie?
Peeling aromatyczny, nowa wersja. Nazywa się Exfoliant Doux Aromatique aux 3 Roses.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:32   #3945
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Karolinko nie ma sprawy, jakoś mam nadzieję, ten list dojdzie. Ja wysłałam wczoraj, ale zwykłym poleconym, więc pewnie nie dostałaś jeszcze?

Kusicie tą maseczką Avene, wpiszę ją na listę must have. Ale najpierw będzie maseczka nawilżająca Nuxe, bo faza na Nuxe wciąz u mnie trwa, chociaż przyczajona na czas odwyku.

Zrobiłam jednak peeling i nałożyłam maseczkę odprężającą Doliva i mam super gładka i miękką skórę. Peeling Nuxe jest absolutnie boski, nie mogę przestać się nim zachwycać. Nigdy nie miałam lepszego peelingu do twarzy, ani pod względem skuteczności, ani delikatności, ani komfortu stosowania. Cudeńko.
No ja też mam taką nadziejęA jak nie dojdzie to wyślę Ci jeszcze razzwłaszcza,że będę teraz miała duużo pudełeczek na próbki
Ostatnio polecony priorytet wysłany przez klienta szedł do nas dokładnie 10 dni
A klient wydzwaniał do mnie codziennie
Ja mam w planach zakupów aptecznych taki zestaw:
-peeling Nuxe (nie znam jeszcze,ale i tak jestem pewna,że będzie mi odpowiadał)
-maseczka Galenic ( jak wyżej)
-maseczka Avene
-maseczka Nuxe nawilżająca
I będę miała zapas maseczek na rokJeszcze tylko tą winogronową YR kupię
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:32   #3946
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Peeling aromatyczny, nowa wersja. Nazywa się Exfoliant Doux Aromatique aux 3 Roses.
od razu poleciałam do łazienki sprawdzić próbki(dostałam ostatnio sporą ilość Nuxe) ale takiego cudeńka chyba nie mam

znalazłam Exfoliant Doux Aromatique, with essentials oils and walnut seeds
to chyba inny

EDIT
a maseczka nawilżajaca to Masque Frais Hydratant? (*******ing and relaxing moisture mask)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:51   #3947
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No ja też mam taką nadziejęA jak nie dojdzie to wyślę Ci jeszcze razzwłaszcza,że będę teraz miała duużo pudełeczek na próbki
Ostatnio polecony priorytet wysłany przez klienta szedł do nas dokładnie 10 dni
A klient wydzwaniał do mnie codziennie
Ja mam w planach zakupów aptecznych taki zestaw:
-peeling Nuxe (nie znam jeszcze,ale i tak jestem pewna,że będzie mi odpowiadał)
-maseczka Galenic ( jak wyżej)
-maseczka Avene
-maseczka Nuxe nawilżająca
I będę miała zapas maseczek na rokJeszcze tylko tą winogronową YR kupię
Ja dzisiaj przeczytałam gdzieś nagłówek na jakims portalu, że PP dostarczyła pocztówkę do adresata po 6 latach.

Myślę, że peeling Nuxe Ci się spodoba.

Te 3 maseczki też chcę. Moje następne zamówienie apteczne będzie wyglądać chyba tak:
- maseczka Galenic
- maseczka Nuxe nawilżająca
- krem pod oczy Nuxe lub Avene
- filtr Avene
- no i Effaclar jeżeli nie doczekam się efektów stosowania Tamanu...

Chociaż ja absolutnie nie powinnam kupowac maseczek dopóki czegoś nie zużyję (a to szybko nie nastąpi), bo mam 6 opakowań i wszystkie w sumie ledwo otwarte.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
od razu poleciałam do łazienki sprawdzić próbki(dostałam ostatnio sporą ilość Nuxe) ale takiego cudeńka chyba nie mam

znalazłam Exfoliant Doux Aromatique, with essentials oils and walnut seeds
to chyba inny

EDIT
a maseczka nawilżajaca to Masque Frais Hydratant? (*******ing and relaxing moisture mask)
Tak to ta. A ten peeling to poprzednia wersja mojego, ma bardzo podobny skład, chociaż trochę uboższy. Ja o tym, że jest nowa wersja dowiedziałam się, kiedy wyjęłam ją z paczki z zamówieniem z apteki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:00   #3948
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Bossy u mnie była
Faaajnie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Coś mnie korcą malowidła do ust - a miałam spokój przez kilka mieisęcy ... Pisałam tu wczoraj o 2 błyszczykach z Avonu, ale wieczorem wpadły mi w oko szminki Anew - zwłaszcza kolor Silky Pink
A mnie tak strasznie kusił błyszczyk Avonu ten żelowy w słoiczku, w coku chyba z 5 razy chciałam go kupić i nigdy nei mogłam się zdecydować na kolor :lo: no więc dalej go nie mam i chyba sie pogodziłam z tym, że miec nie będę
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A czasem się nawet uśmiechnie przez sen
Pamiętam jak moja najmłodsza siostra spała z otwartymi powiekami, to był przedziwny widok (miałam wtedy jakieś 6-7 lat)
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Krem polecam kojący Avene.
Ja dziś wypróbowałam Hydreane Legere. Pod podkładem spisał się nieźle, zobaczę jutro jak będzie leżał sam. Kończy mi się BanDi nawilzający i jeśli ten okaże się lepszy to zaryzykuję całą tubkę - razem z effaclarem i żelem cleanance to bedzie mój poierwszy zakup całkowicie apteczny do twarzy
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Was też irytują te egipskie ciemności o 6.30 rano kiedy trzeba sobie zrobić makijaż? Kombinuję z oświetleniem i aplikuję wszystko na wyczucie ( "na pamięć" ) z nadzieją, że nie wyjdę do ludzi z plamami na twarzy...
Też dlatego nie pamiętam kiedy ostatni raz użyłam różu, strasznie się boję placków (teoretycznie rózuję się od dłuższego czasu ale wizja rosyjskiej czerwonolicej mnie przeraża )
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co do Brauna, to AgaZ wyjaśniała, że to nie chodzi o wizerunek osobisty, tylko np. o prezentowanie w mediach wyników tego testu konsumenckiego, naszych opinii itp. madziarra, tak to jest? Bo jak oni by mi kazali wystąpic w jakiejś reklamie to ja rezygnuję.

Idę zaraz na pierwsze spotkanie AZSu wspinaczkowego. Ciekawe, czy mnie "wezmą". A potem do kina z chłopakiem. Idę robic się na bóstwo.
Aha, nei ma ot jak zorientowanei w temacie z tymi depilatorami

Też chciałam się dostać do AZSu na mojej uczelni, tenisowego. Skończyło się na pierwszym pytaniu-jakie turnieje pani wygrała
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
2. ja mam Żurawinowo-Poziomkowy... FAJOWY JEST
Czysta żurawinka...uwielbiam! Ale rzeczywiście to raczej balsam "zapachowo-ochronny" niż błyszczyk....Choć jako balsamik się sprawdza znakomicie

3. A wiesz Rzyrafko że nigdy go nie wąchałam??? Miałam ostatnio Pumę Flowing
Ładnie -słodko pachniała...koleżanki się zachwycały ale nie jest to prawdziwie "mój" zapach a tej Nowej I'm GOING nie wąchałam...a co też sama brzoskwinka?
2. żurawinowy też będę kiedyś miała, wszystkei muszę spróbować ale taki system- żużyję 1 smackersa to kupię ziajkę

Puma jets słodsza, jednocześnie bardziej kwiatkowa i ja wyczuwam momentami nuty miodu ale lepiej sobie przetestuj, ciekawe jak na Tobie wyjdzie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wymaziałam sobie łapsko, bo mi się twarzy nie chciało i niestety odcień 301(ten, którego ponoć używa p. Wolszczak) jest okropnie pomarańczowy(a jest to drugi wg. jasności kolor, wszystkich jest 4) Wygląda jak podkład z bazaru, kolor nie jest naturalny
Astor tak ma niestety, pierwszy odcień - świnka, drugi- pomarańcza JEdyny podkład jaki od nihc miałam to był Magic Skin, nie wiem cze,mu dość szybko go wycofali ze sprzedaży, ale mając źle dobrany odcień wtapiał się w skórę idealnie, tęsknię strasznei z anim
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Miałam w sumie 2 rozmowy w Wawie, w środę i wczoraj...i..dostałam tam pracę...
super, gratulacje!!

Nowego balsamu Nivea dziś nei przetestuję, jestem padnięta i dam radę tylko wziąc szybki goracy prysznic i wymyć zęby
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:04   #3949
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj przeczytałam gdzieś nagłówek na jakims portalu, że PP dostarczyła pocztówkę do adresata po 6 latach.
ale nie wiem czy kiedyś nie było głośno o pocztówce czy liście,który dotarł po kilkudziesięciu latach tzn. 20-kilku

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślę, że peeling Nuxe Ci się spodoba.

Te 3 maseczki też chcę. Moje następne zamówienie apteczne będzie wyglądać chyba tak:
- maseczka Galenic
- maseczka Nuxe nawilżająca
- krem pod oczy Nuxe lub Avene
- filtr Avene
- no i Effaclar jeżeli nie doczekam się efektów stosowania Tamanu...

Chociaż ja absolutnie nie powinnam kupowac maseczek dopóki czegoś nie zużyję (a to szybko nie nastąpi), bo mam 6 opakowań i wszystkie w sumie ledwo otwarte.
Ja też tak myślęA co do maseczek to zużyje się
Ja jeszcze wezmę micel Sensibio 500 ml lub 2 po 250 jeśli będą nadal w niższej cenie,Cleanance i może ten krem pod oczyChociaż nie wiem czy nie potestuję w tej roli maseczki Avene
I poproszę o próbki kremów Nuxe-będę wśród nich szukać czegoś treściwego na zimę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 21:12   #3950
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Trzeba było mówić to bym Ci zrobiła próbkę Nuxe Creme Fraiche. Ale nie wiem, czy Cię to urządza, bo to wersja dla skóry suchej i bardzo suchej. Ja następnym razem planuję kupić krem Reve de Miel. W aptece niedaleko mnie jest fajny zestaw - ten krem, balsam do ust i coś jeszcze, chyba mini olejek - w cenie kremu, dość przyzwoitej. Ale nie wiem czy doczeka dnia kiedy będę kupować, bo CF jest niesamowicie wydajny i w 1,5 miesiąca nie zużyłam nawet połowy.

Sensibio pewnie też wezmę, mam już tylko jedno w zapasie.

Ale to dopiero w listopadzie.

Muszę przetestowac w końcu Hydreane Riche, próbkę mam już długo, ale jeszcze nie miałam kiedy. No i chciałabym próbkę tego balsamu mineralnego Vichy, może będzie mocniej nawilżał niż AT Riche.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:21   #3951
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzeba było mówić to bym Ci zrobiła próbkę Nuxe Creme Fraiche. Ale nie wiem, czy Cię to urządza, bo to wersja dla skóry suchej i bardzo suchej.
Jakoś nie pomyślałam Zresztą co Cię będę fatygowaćI tak zrobię spore zakupy to łaski niech nie robią tylko dają próbki
Muszę poczytać o tych kremach,bo niewiele wiem o poszczególnych rodzajach a nastawiałam się na Nuxe,bo Avene,LRP i Biodermę przetestowałam
Vichy natomiast za każdym razem mnie rozczarowujeNic z ich oferty mi nie pasowałoOstatnio testowałam próbkę Aqualii Rich-paskudztwoNie dość ,że wcale mnie nie nawilżył, to na dodatek jest mocno perfumowany a rano miałam całą twarz przetłuszczoną
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:26   #3952
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nuxe jest absolutnie boski, nie mogę przestać się nim zachwycać. Nigdy nie miałam lepszego peelingu do twarzy, ani pod względem skuteczności, ani delikatności, ani komfortu stosowania. Cudeńko.
Ice. nie kuś Jeszcze minie kilka albo kilkanaście tygodni zanim będę mogła kupić peeling z czystym sumieniem

Karolina, co to za łaciata seria ?

Bossy, gratulacje Czy to znaczy, że się przeprowadzasz na stałę do Warszawy? A jak z Twoimi studiami ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:26   #3953
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ja z tego Nuxe jestem bardzo zadowolona, chociaż mógłby być bardziej kojący, ale sporo w nim wyciągów roślinnych, więc nie wiem czy to możliwe, żeby był super kojący i łagodzący. Ale nawilża super, bardzo wygładza skórę, no i jest super treściwy, bardzo gęsty.

AT Riche miałam, zużyłam dwie tubki, nawet lubię, ale też nie podoba mi się to, że jest taki perfumowany, pewnie trzecia tubka by mnie już podrażniła, bo źle znoszę długotrwałe pakowanie perfumowanych kremów na twarz. No i za słabo zdecydowanie nawilżał, dla mnie na zbyt krótki okres czasu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:30   #3954
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, nie kuś Jeszcze minie kilka albo kilkanaście tygodni zanim będę mogła kupić peeling z custym sumieniem

Karolina, co to za łaciata seria ?
Ale czyste sumienie nie obejmuje chyba maleńkich odleweczek?

Żel,balsam i jakiś puder do kąpieli Czekolada,kokos i truskawka.Ja kupiłam żel kokosowy-pachnie jak Rafaello Oceny w KWC ma takie sobie,ale spodobała mi się butelka to wzięłam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:34   #3955
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, nie kuś Jeszcze minie kilka albo kilkanaście tygodni zanim będę mogła kupić peeling z custym sumieniem
Ja nie Snow, a ice. Nie kuszę, ale nie mogłam się z Wami moim spostrzeżeniem nie podzielić.


Vril założyła fajny wątek an Wizażystce: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=285293
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:37   #3956
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie Snow, a ice. Nie kuszę, ale nie mogłam się z Wami moim spostrzeżeniem nie podzielić.
Boszz, wybacz, już mi na oczy i mózg pada, czytam równocześnie nasze forum i akurat byłam przy wypowiedzi Snow i nie mam pojęcia skąd wsadziłam jej nick w miejsce Twojego

Ja wiem,ze Ty Tylko chronisz nas przed zakupem bubla
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:48   #3957
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja z tego Nuxe jestem bardzo zadowolona, chociaż mógłby być bardziej kojący, ale sporo w nim wyciągów roślinnych, więc nie wiem czy to możliwe, żeby był super kojący i łagodzący. Ale nawilża super, bardzo wygładza skórę, no i jest super treściwy, bardzo gęsty.

AT Riche miałam, zużyłam dwie tubki, nawet lubię, ale też nie podoba mi się to, że jest taki perfumowany, pewnie trzecia tubka by mnie już podrażniła, bo źle znoszę długotrwałe pakowanie perfumowanych kremów na twarz. No i za słabo zdecydowanie nawilżał, dla mnie na zbyt krótki okres czasu.
Ja właśnie mam taki problem,że przy mieszanej a jednocześnie chcącej pić cerze na zimę poszukuję czegoś treściwego a jednocześnie niezbyt ciężkiego,tłustego.Musi się wchłaniać a nie zostawiać tłusty film.Maseczka Avene jest przecież treściwsza niż nie jeden krem a wchłonęła się całkowicie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Vril założyła fajny wątek an Wizażystce: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=285293
Uwierzycie,że nic mi nie przychodzi do głowy? tzn. jest parę rzeczy,które uwielbiam,ale żebym się obawiała,że wycofają ze sprzedaży i robiła zapasy to nie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:55   #3958
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Boszz, wybacz, już mi na oczy i mózg pada, czytam równocześnie nasze forum i akurat byłam przy wypowiedzi Snow i nie mam pojęcia skąd wsadziłam jej nick w miejsce Twojego

Ja wiem,ze Ty Tylko chronisz nas przed zakupem bubla
Nic się nie stało.

Otóż to, chronię przed zakupem bubla. Wypadło mi to sformułowanie z głowy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam taki problem,że przy mieszanej a jednocześnie chcącej pić cerze na zimę poszukuję czegoś treściwego a jednocześnie niezbyt ciężkiego,tłustego.Musi się wchłaniać a nie zostawiać tłusty film.Maseczka Avene jest przecież treściwsza niż nie jeden krem a wchłonęła się całkowicie
Ja lubię jak krem zostawia film, ale nie tłusty film, tylko taką delikatną warstewkę. Lubię na taką warstwę nakładać makijaż, natomiast niezbyt lubię jak krem wchłania się natychmiast absolutnie w całości i do zera. Nie czuję wtedy tego komfortu, który mam kiedy coś zostaje na skórze.

A kremy zostawiające tłusty film to tylko na narty.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Uwierzycie,że nic mi nie przychodzi do głowy? tzn. jest parę rzeczy,które uwielbiam,ale żebym się obawiała,że wycofają ze sprzedaży i robiła zapasy to nie
Ja musiałam sporo myślec, o ile JT i Meteoryty od razu przyszły mi do głowy to nad reszta musiałam się zastanowić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 22:07   #3959
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ja też staram się odwykować,
w pażdzierniku kupiłam tylko błyszcyk pod wpływem impulsu, i krem nawilżający Biolge do włosów - to wina wątku
a generalnie wykańczam zapasy
wyrzuciłam pudełku po kremie (nie bez żalu, bo fajny był, ale trzeba zapasy zużyć), opakowanie po soli do kąpieli, szamponie i odżywce - ładnie?
i dzielnie straram się "zwalczyć" zapasy
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 22:15   #3960
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj grzecznie w domku, bo wczoraj na imprezie byłam, jutro pewnie też pójdę.
kiedy to ja byłam na imprezie? yyy..emmm yyy.. nooo ymmm.... to by było na tyle hihihi

a swoją drogą ostatnio jestem jak niemowlak...jak sobie nie pośpię 10 h to jestem nie wyspana

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Faaajnie
Puma jets słodsza, jednocześnie bardziej kwiatkowa i ja wyczuwam momentami nuty miodu ale lepiej sobie przetestuj, ciekawe jak na Tobie wyjdzie
Astor tak ma niestety, pierwszy odcień - świnka, drugi- pomarańcza JEdyny podkład jaki od nihc miałam to był Magic Skin, nie wiem cze,mu dość szybko go wycofali ze sprzedaży, ale mając źle dobrany odcień wtapiał się w skórę idealnie, tęsknię strasznei z anim
super, gratulacje!!
Czyli I'M GOING zapisuję na listę... "wywąchać w drogerii" Dzienx


Ja mam podkładzik z Astora... najjasniejszy odcień (Ivory) jest akurat na mnie... czyli .. jestem świnka 1 raz mam podkład tej firmy... muszę się przyjrzeć innym




Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzeba było mówić to bym Ci zrobiła próbkę Nuxe Creme Fraiche. Ale nie wiem, czy Cię to urządza, bo to wersja dla skóry suchej i bardzo suchej. Ja następnym razem planuję kupić krem Reve de Miel. W aptece niedaleko mnie jest fajny zestaw - ten krem, balsam do ust i coś jeszcze, chyba mini olejek - w cenie kremu, dość przyzwoitej. Ale nie wiem czy doczeka dnia kiedy będę kupować, bo CF jest niesamowicie wydajny i w 1,5 miesiąca nie zużyłam nawet połowy.

Sensibio pewnie też wezmę, mam już tylko jedno w zapasie.

Ale to dopiero w listopadzie.

Muszę przetestowac w końcu Hydreane Riche, próbkę mam już długo, ale jeszcze nie miałam kiedy. No i chciałabym próbkę tego balsamu mineralnego Vichy, może będzie mocniej nawilżał niż AT Riche.

O kurczaken.. nie wiem o czym mowa w ogóle.... widać jak ja mało znam te rejony kosmetyczne...



Doczytałam do końca Wynik niecały dzień i 1 wieczór na 412 stron ... Teraz zabieram się za drugą. I spaciuńki...


Dobranoc baby
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.