PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 06:32   #3571
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Może...
Jeszcze jedne ciepły uścisk ode mnie
O jaki kotecek maluni. Słodziaczek.

Wiecie... jak patrzę na ten uścisk to mi słabo. Ja mam kota 6kg i jak się uwali na człowieku to można zdechnąć, a tu taka masa...

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
ja pracuje w Gliwicach
No tak mi coś dzwoniło właśnie. Tylko nie wiem czemu my jeszcze kawy nie wypiłyśmy w takim razie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 06:36   #3572
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

dzień dobry słonecznie

padam na biurko ... poszłam spac o 1.15 ... TŻ-ta nie ma i nie miał mnie kto zagonić do łózka

lecę po kawkę bo zaraz usnę
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 08:49   #3573
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cześć Dziewczynki
Ja dziś tylko na chwilkę, bo mam ostatnio urwanie głowy. Dzięki za słowa wsparcia kochane jesteście!! U mnie burza się niby przewaliła, ale ciągle krąży nad głowami, tak czy inaczej musiałam przełożyć dzisiejsze USG na jutro, ale i tak wg mnie było za wcześnie wyznaczone, bo owu powinna być za 2 - 3 dni. Ciągle sie zastanawiam, czy robić IUI w tym cyklu, mam okropną nerwówkę, a wiadomo, że po IUI stres bardzo nie wskazany... Zobaczymy co będzie.
Mam nadzieję, że wieczorem na spokojnie uda mi się nadrobić zaległości wizażowe.
Miłego dnia
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 08:52   #3574
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Witam drogie panie
ja wstałam, zaraz coś ugotuję i zmykam na pocztę bo rachunek mam nie zapłacony od 4 dni ups moze mi tv nie odetną hehe
potem do mamuśki na plotki i do koleżanki, a z koleżanką do księdza na plotki co nas w liceum uczył

Miłego dzionka! Będę po południu.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 08:57   #3575
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
spokojnej nocki kobitki do jutra
Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
dzień dobry słonecznie

padam na biurko ... poszłam spac o 1.15 ... TŻ-ta nie ma i nie miał mnie kto zagonić do łózka

lecę po kawkę bo zaraz usnę
Mialam wczoraj ogladac moje ukochane Desperate housewife - "gotowe na wszystko" ale bylam taka padnieta, ze zasnelam A wcale super wypoczeta sie nie czuje i kawusie popijam. Aniu snilas mi sie dzis, ze Ci mowilam, ze wykresik nie pokazuje owulacji

Cytat:
Napisane przez Mikant Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Ja dziś tylko na chwilkę, bo mam ostatnio urwanie głowy. Dzięki za słowa wsparcia kochane jesteście!! U mnie burza się niby przewaliła, ale ciągle krąży nad głowami, tak czy inaczej musiałam przełożyć dzisiejsze USG na jutro, ale i tak wg mnie było za wcześnie wyznaczone, bo owu powinna być za 2 - 3 dni. Ciągle sie zastanawiam, czy robić IUI w tym cyklu, mam okropną nerwówkę, a wiadomo, że po IUI stres bardzo nie wskazany... Zobaczymy co będzie.
Mam nadzieję, że wieczorem na spokojnie uda mi się nadrobić zaległości wizażowe.
Miłego dnia
Witaj, jesli zrobisz IUI i dalej bedziesz miala nerwowke to bedziesz sie denerwowac, ze sie denerwujesz. Przemysl to, moze lepiej podejsc do tego na spokojnie, a z drugiej strony moze nie bedziesz myslala i nakrecala sie czy sie udalo czy nie.
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:03   #3576
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

dzien dobry
ale sobie dzisiaj pospałam dopiero wygrzebałam sie z łózka to znaczy siostra wyciaga mnie na zakupy i pije na szybko kawcie i spadamy wydac troche kaski


Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Hi hi hi, mi tez sie spodobalo. Mam taki plan, zachodze w ciaze w tym cyklu

Milego dzionka dziewczynki

Wlasnie zobaczylam, ze u mnie pada snieg jest juz bialo
oj ale masz fajnie bielusio chociaz ja snieg zamawiam dopieor na swieta

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No tak mi coś dzwoniło właśnie. Tylko nie wiem czemu my jeszcze kawy nie wypiłyśmy w takim razie.

heh ostroznie na ulicy jak ktos bedzie krzyczał KROPKA to znaczy ze to ja

oj od samego rana dobry humorek tempka malusia ale i taka ma byc do owulki zeby ładnie mogła rosnąć

spokojnej pracki kobitki a ja mykam na zakupcie

Olivka
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:08   #3577
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Mialam wczoraj ogladac moje ukochane Desperate housewife - "gotowe na wszystko" ale bylam taka padnieta, ze zasnelam A wcale super wypoczeta sie nie czuje i kawusie popijam. Aniu snilas mi sie dzis, ze Ci mowilam, ze wykresik nie pokazuje owulacji
Bazylko bo na tym moim wykresie to chyba naprawdę nie widać owulacji ... miło że o mnie myślisz - nawet w snach!

http://28dni.pl/ania0104/charts/2008-10-06
mi się wydaje ze nie bardzo ja widać ...

Konczitko udanych zakupów! Super ze humorek dopisuje!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2008-10-29 o 09:12
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 09:09   #3578
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzien dobry
ale sobie dzisiaj pospałam dopiero wygrzebałam sie z łózka to znaczy siostra wyciaga mnie na zakupy i pije na szybko kawcie i spadamy wydac troche kaski



oj ale masz fajnie bielusio chociaz ja snieg zamawiam dopieor na swieta



heh ostroznie na ulicy jak ktos bedzie krzyczał KROPKA to znaczy ze to ja

oj od samego rana dobry humorek tempka malusia ale i taka ma byc do owulki zeby ładnie mogła rosnąć

spokojnej pracki kobitki a ja mykam na zakupcie

Olivka
No to milego poszukiwania skarbow
Ja sie wczoraj umowilam do dentystki na grudzien, zarezerwowala cale popoludnie dla nas, ja nie mam wiele do roboty, ale moj R uuuuuuuuu biedaczek
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:47   #3579
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Bazylko bo na tym moim wykresie to chyba naprawdę nie widać owulacji ... miło że o mnie myślisz - nawet w snach!

http://28dni.pl/ania0104/charts/2008-10-06
mi się wydaje ze nie bardzo ja widać ...

Konczitko udanych zakupów! Super ze humorek dopisuje!
Aniu po skoku tempka powinna sie utrzymywac, u Ciebie tego nie ma, ale nic sie nie przejmuj! To jest norma, ze od czasu do czasu wystepuja cykle bezowulacyjne
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:54   #3580
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Olivki beta po 10 dniach 3.81 podobno to nie dobrze, jest załamana i znika na jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Mam wiesci od Olivki. Napisala mi wczoraj wieczorem ze beta 4 (dokladnie 3.81) i jest zalamana i Jej nie bedzie jakis czas. Nie wiem czy to az tak zle po 10 dniach od IUI ale twerdzi ze zle. Z lekarzem jeszcze nie rozmawiala ma dzis dac znac co i jak i obiecala npisac co on powiedzial. Ja wciaz wierze ze sie utrzyma bo w koncu to dopiero 10 dni i wcale nie od zaplodnienia tylko od IUI a to nie jest rownoznaczne ze akurat wtedy sie udalo wiec trzymam kciuki i wierze mocno mocno. Wczoraj pomodlone bylo wiec na pewno sie uda.
Olivko na pewno beta wzrośnie, przecież równie dobrze może byc 6 dni po zapłonieniu..więc i wynik by się zgadzał.
Ja czuje że będzie dobrze

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-10-29 o 09:55
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:56   #3581
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Witam drogie panie
ja wstałam, zaraz coś ugotuję i zmykam na pocztę bo rachunek mam nie zapłacony od 4 dni ups moze mi tv nie odetną hehe
potem do mamuśki na plotki i do koleżanki, a z koleżanką do księdza na plotki co nas w liceum uczył

Miłego dzionka! Będę po południu.
Wow. Strasznie pracowity dzień masz Zuziu.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzien dobry
ale sobie dzisiaj pospałam dopiero wygrzebałam sie z łózka to znaczy siostra wyciaga mnie na zakupy i pije na szybko kawcie i spadamy wydac troche kaski


heh ostroznie na ulicy jak ktos bedzie krzyczał KROPKA to znaczy ze to ja

Co to wolne dzisiaj?

Nie trzeba tak zaraz na ulicy. Już się z katarzinką z wątku planującego zgadujemy na kawcię w niedalekiej przyszłości. Może się dołączysz?

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Bazylko bo na tym moim wykresie to chyba naprawdę nie widać owulacji ... miło że o mnie myślisz - nawet w snach!

http://28dni.pl/ania0104/charts/2008-10-06
mi się wydaje ze nie bardzo ja widać ...
Przyznam, że ja też nie bardzo ją tam widzę. Ale może była tylko się temperaturowo nie ujawniła, albo co...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Olivko na pewno beta wzrośnie, przecież równie dobrze może byc 6 dni po zapłonieniu..więc i wynik by się zgadzał.
Ja czuje że będzie dobrze
Ano właśnie, skoro 10 dni od IUI to jakieś parę dni raptem od zagnieżdżenia, więc wynik bety by pasował.

Oj, trzymajmy wielkie żeby jednak.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2008-10-29 o 09:58
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 10:05   #3582
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Wow. Strasznie pracowity dzień masz Zuziu.
Dla języka owszem. hehe
muszę mamuśce dorobić pazurka bo odpadł najmniejszy, ale u niej to normalne i niestety mam nieodpowiedni żel, ale wczoraj wgłębiłam sie w lekturę i już wiem co powinnam nabyć
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:10   #3583
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Wow. Strasznie pracowity dzień masz Zuziu.


Co to wolne dzisiaj?

Nie trzeba tak zaraz na ulicy. Już się z katarzinką z wątku planującego zgadujemy na kawcię w niedalekiej przyszłości. Może się dołączysz?


Przyznam, że ja też nie bardzo ją tam widzę. Ale może była tylko się temperaturowo nie ujawniła, albo co...

Ano właśnie, skoro 10 dni od IUI to jakieś parę dni raptem od zagnieżdżenia, więc wynik bety by pasował.

Oj, trzymajmy wielkie żeby jednak.
Dokladnie 10 dni po IUI, jajeczko wedruje okolo 7 dni, a hormon rosnie po zagniezdzeniu, czyli rownie dobrze moze byc dopiero 3 dni od zagniezdzenia.
Nie wiem jakie sa parametry hormonu tak wczesnej ciazy, ale
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:15   #3584
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Anulku - kanapka na obiad to zły pomysł a gdzie ciepła strawa? Chcesz sobie zniszczyć żołądek? Masz rację, musiałam nadrobić zaległości....

Tru - oby te uczucia, co je masz w brzuszku, bólowe takie to na fasolkę , a 3 już tuż tuż

Konczitko - ja zdrowa jestem, tylko przemęczona Marzę o świętach grudniowych . Dzisiaj mam plan ogarnąć mój bajzelek - troszkę tego i owego nazbierało . I na pocztę lecę, bo paczuszka z allegro mi przyszła :"), zamówiłam sobie fluid.

Agabilku - 21 dc i brak objawów? Ach to nic nie znaczy, tym bardziej, że:
- masz długie cykle;
- często dziewczyny mają bóle okresowe a to fasolka - więc jeśli u Ciebie takie się pojawią, to o niczym nie przesądza

Kropeczko - Ania ma rację, nowy avatar pełen radości - fajna kobitka z Ciebie, a stary - trochę wiedźmowato patrzyłaś na mnie

Olivko - bo my tu wyczekujemy kochana

Tequillko - oby wszystko się ułożyło po Waszej myśli... byleby do 7

A gdzie Miramejek i Mikancik nasz no i Dafreen?

......................... .........

Ależ ludzie bywają nieuprzejmi .
Dziś spotkałam w autobusie w drodze do pracy koleżankę, zajęłyśmy sobie miejsca pojedyncze i aby się widzieć i móc rozmawiać, obróciłam się do niej bokiem. Wsiadła pewna paniusia - na oko około 40 letnia stanęło obok mnie i w jednej ręce trzymała swoją torebkę i mokrą złożoną parasolkę, którą moczyła mi spodnie. Grzecznie poprosiłam, czy mogłaby nie moczyć mi dżinsów, no i oberwałam, że tak się nie siedzi, że nóg się tutaj nie trzyma..., gdzie ona ma mi dać tę parasolkę, jeśli mi się nie podoba, to mam siąść, tak jak powinnam - popatrzałam z politowaniem i powiedziałam, że chyba nie wszyscy się dziś wyspali, wtedy ona ze złością przełożyła parasolkę do drugiej ręki... Szkoda słów, żeby o taką bzdurę zrobić aferę i tak po mnie pojeździć jak po smarkuli jakiejś .

No, ale potem dzionek był już w porządku..., tyle, że bardzo zabiegany i nie było czasu w pracy ani cokolwiek zjeść ani wypić , także tak człowiek goni, goni, wraca do domu, zjem i powietrze ze mnie ucieka - tak to ostatnio wygląda niestety. Najczęściej kładę się i drzemkę robię, a po niej znowu praca - tyle, że w domu

cześć dziewczynki,

dziękuje rybko za pamięć .

podczytuję Was troszkę, ale ostatnio z czasem u mnie bardzo krucho... za jakieś 3-4 tygodnie otwieramy restaurację u sami nie wiemy w co już ręce włozyć...

u mnie dziś 22dc, idziemy równo z Agą... objawów żadnych poza bólem piersi, ale one bolą od 14 dc więc to raczej nie na fasolke... @ spodziewam się 6.11

olivka, ja dalej trzymam mocno kciuki i wierzę, że się udało

spróbuję trochę nadrobić lekturę i pokazywać się częściej
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:18   #3585
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
spróbuję trochę nadrobić lekturę i pokazywać się częściej
no przydało by się
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:20   #3586
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Ja tez lubie czytac co prawda ostatnio tylko wizaz ale tak poza tym to bardzo lubie kryminaly. Jestem na etapie uwielbienia dla Harlana Cobena
Nie znam go, ale dziś w Empiku zerknę mam juz cała listę, chyba z 15 pozycji i nie wiem, które mam wybrać, wszystkie bym najchętniej naraz czytała
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
O jaki kotecek maluni. Słodziaczek.

Wiecie... jak patrzę na ten uścisk to mi słabo. Ja mam kota 6kg i jak się uwali na człowieku to można zdechnąć, a tu taka masa...
Tygrysek kochany a mój kot od wczoraj poznaje uroki wsi zaczęliśmy go wypuszczać samego, buszuje po ogrodzie, włazi na drzewa i grzecznie wraca wczoraj siedział na parapecie okna kuchennego i miauczał żeby go wpuścić. Po raz pierwszy od przeprowadzki do rodziców przespaliśmy wszyscy calą noc, bo kot wymęczony włóczęgą sam padł i spał grzecznie

Za Olivkę wciąż trzymam kciuki, żeby za klika dni się pojawiła z iformacją, że beta wzrasta
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:23   #3587
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki,

dziękuje rybko za pamięć .

podczytuję Was troszkę, ale ostatnio z czasem u mnie bardzo krucho... za jakieś 3-4 tygodnie otwieramy restaurację u sami nie wiemy w co już ręce włozyć...

u mnie dziś 22dc, idziemy równo z Agą... objawów żadnych poza bólem piersi, ale one bolą od 14 dc więc to raczej nie na fasolke... @ spodziewam się 6.11

olivka, ja dalej trzymam mocno kciuki i wierzę, że się udało

spróbuję trochę nadrobić lekturę i pokazywać się częściej
Daf mnie nawet piersi nie bolą więc nadziei sobie nie robię.
Olivko, ja wierzę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:30   #3588
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Daf mnie nawet piersi nie bolą więc nadziei sobie nie robię.
Olivko, ja wierzę
Aguś, kochanie jakby mnie nie bolały to wtedy miałabym chociaż nadzieję... przy pierwszej ciąży nie bolały mnie nic a nic przez dwa, trzy miesiące... a teraz jak w zegarku owulka=ból piersi=@
więc nie trać nadziei bo z tym bólem piersi to różnie bywa... ja trzymam mocno kciuki, żeby Ci się udało

Zuziu, mam nadzieje, że uda mi sie chociaż na trochę zglądać....
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:33   #3589
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki,

dziękuje rybko za pamięć .

podczytuję Was troszkę, ale ostatnio z czasem u mnie bardzo krucho... za jakieś 3-4 tygodnie otwieramy restaurację u sami nie wiemy w co już ręce włozyć...

u mnie dziś 22dc, idziemy równo z Agą... objawów żadnych poza bólem piersi, ale one bolą od 14 dc więc to raczej nie na fasolke... @ spodziewam się 6.11

olivka, ja dalej trzymam mocno kciuki i wierzę, że się udało

spróbuję trochę nadrobić lekturę i pokazywać się częściej
A gdzie restauracje otwieracie, moze wpadne na jedzonko ?
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 10:39   #3590
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

chciałam zapytać o to samo, do Wawy nie mam tak daleko
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:41   #3591
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Olivki beta po 10 dniach 3.81 podobno to nie dobrze, jest załamana i znika na jakiś czas.


Olivko na pewno beta wzrośnie, przecież równie dobrze może byc 6 dni po zapłonieniu..więc i wynik by się zgadzał.
Ja czuje że będzie dobrze
a ja i tak trzymam za Olivkę!

wiecie co ... chyba skończe z wykresami tylko się denerwuje przez tą tempke
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:45   #3592
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Aniu, może już dociągnij to mierzenie do końca tego cyklu, kto wie, może to i tak będzie ostatni, kiedy trzeba będzie mierzyć

Daf spodziewaj się najazdu Wizażanek, wszystkie do Ciebie przyjedziemy

W Łodzi dzis pada deszcze i jest ogólnie brzydko ale zaszalałam dziś z rajtami w kolorze fuksji i jest mi wesoło
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:47   #3593
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki,

dziękuje rybko za pamięć .

podczytuję Was troszkę, ale ostatnio z czasem u mnie bardzo krucho... za jakieś 3-4 tygodnie otwieramy restaurację u sami nie wiemy w co już ręce włozyć...

u mnie dziś 22dc, idziemy równo z Agą... objawów żadnych poza bólem piersi, ale one bolą od 14 dc więc to raczej nie na fasolke... @ spodziewam się 6.11

olivka, ja dalej trzymam mocno kciuki i wierzę, że się udało

spróbuję trochę nadrobić lekturę i pokazywać się częściej
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Daf mnie nawet piersi nie bolą więc nadziei sobie nie robię.
Olivko, ja wierzę
Ja sobie tez nadziei nie robie przez to endometrium, Agus a jak Twoj wykresik?

http://www.wunschkinder.net/forum/za...1/userid=63972
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:48   #3594
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Aniu, może już dociągnij to mierzenie do końca tego cyklu, kto wie, może to i tak będzie ostatni, kiedy trzeba będzie mierzyć

Daf spodziewaj się najazdu Wizażanek, wszystkie do Ciebie przyjedziemy

W Łodzi dzis pada deszcze i jest ogólnie brzydko ale zaszalałam dziś z rajtami w kolorze fuksji i jest mi wesoło
no ten cykl już skończe ... może @ przyjdzie szybciej podobno tak jest jak nie ma owulacji

no i ten mądry program też jej nie widzi http://www.wunschkinder.net/forum/za...1/userid=63988

oj chciałabym Cie widziec w tych rajtach w kolorze fuksji
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2008-10-29 o 10:55
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:56   #3595
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
no ten cykl już skończe ... może @ przyjdzie szybciej podobno tak jest jak nie ma owulacji

oj chciałabym Cie widziec w tych rajtach w kolorze fuksji
Mogę Ci wysłać MMSa
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:57   #3596
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
A gdzie restauracje otwieracie, moze wpadne na jedzonko ?
Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
chciałam zapytać o to samo, do Wawy nie mam tak daleko
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Aniu, może już dociągnij to mierzenie do końca tego cyklu, kto wie, może to i tak będzie ostatni, kiedy trzeba będzie mierzyć

Daf spodziewaj się najazdu Wizażanek, wszystkie do Ciebie przyjedziemy

W Łodzi dzis pada deszcze i jest ogólnie brzydko ale zaszalałam dziś z rajtami w kolorze fuksji i jest mi wesoło

zapraszam serdecznie , restauracja w samym centrum warszawy w zasadzie... jak ktoś zna to koło kina muranów, niedaleko placu bankowego.... miło byłoby się spotkać tak wątkowo
kucharza mamy zaufanego i gotuje bajecznie...

trochę pracy jeszcze przed nami ale mam nadzieję, że gdzies za trzy, cztery tygodnie uda nam się otworzyć...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:05   #3597
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
zapraszam serdecznie , restauracja w samym centrum warszawy w zasadzie... jak ktoś zna to koło kina muranów, niedaleko placu bankowego.... miło byłoby się spotkać tak wątkowo
kucharza mamy zaufanego i gotuje bajecznie...

trochę pracy jeszcze przed nami ale mam nadzieję, że gdzies za trzy, cztery tygodnie uda nam się otworzyć...
NO to mam nadzieje, ze ludzie drzwiami i oknami beda sie pchac.
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:06   #3598
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Aguś, kochanie jakby mnie nie bolały to wtedy miałabym chociaż nadzieję... przy pierwszej ciąży nie bolały mnie nic a nic przez dwa, trzy miesiące... a teraz jak w zegarku owulka=ból piersi=@
więc nie trać nadziei bo z tym bólem piersi to różnie bywa... ja trzymam mocno kciuki, żeby Ci się udało
Daf, więcej nadziei
Gdzie będzie restauracja? Z Łodzi nie mam daleko

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Ja sobie tez nadziei nie robie przez to endometrium, Agus a jak Twoj wykresik?

http://www.wunschkinder.net/forum/za...1/userid=63972
Bazylko, ładny wykresik owu chyba była po 14 dc u Ciebie?


a to mój
http://www.wunschkinder.net/forum/za...1/userid=63947

Dziewczyny, w necie wyczytałam że za wysoki estrogen świadczy o endometriozie, przy małym endo bierze się leki np. Estrofem. Ja własnie biorę ten lek (w sumie na co konkretnie to nie wiem) może mam za małe endo?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:09   #3599
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Olivko ja mocno trzymam wierze ze wszystko bedzie dobrze - musi byc dobrze !!!!!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Co to wolne dzisiaj?

Nie trzeba tak zaraz na ulicy. Już się z katarzinką z wątku planującego zgadujemy na kawcię w niedalekiej przyszłości. Może się dołączysz?
kropko dzisiaj wolne a pozniej maraton u mnie zawsze ciezko zgrac jakis termin bo bardzo czesto pracuje na popoludnie ale jezeli terminek macie konkretny to moze i ja wpadne a co hihihi

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Dokladnie 10 dni po IUI, jajeczko wedruje okolo 7 dni, a hormon rosnie po zagniezdzeniu, czyli rownie dobrze moze byc dopiero 3 dni od zagniezdzenia.
Nie wiem jakie sa parametry hormonu tak wczesnej ciazy, ale
Dokladnie bazylko dobrze to opisałas i tak wlasnie musi byc mocbno tzrymac musi byc dobrze


daf a gdzie ta restauracyjka? moze na kawcie wpadniemy hyhyhy

A tak wogole niecierpie zakupow z facetami - są okropni !! czy wy uwierzycie ze my w połtorej godziny obleciałysmy 3 sklepy ????? siostra przytargałą swojego faceta i skutek - zakupy mizerne kupiłam sobie tylko szampon i mandarynki
a teraz zabieram sie za obiadek i deserek, musze mieszkanko posprzatac, pranie zrobic i na 16 z kumpela sie umowilam na klachy a wieczorkiem do rodzicow na kawcie nio i tztem musze sie zajać bo jakis kochający był .. ehhh doba ma stanowczo za mało godzin
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2008-10-29 o 11:10
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:12   #3600
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Agus u Ciebie chyba tez owulka w 14dc ?? czy Ty clo bierzesz o 1 do 9 dc??
to ja chyba cos pomieszałam aaaa
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.