Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 17:35   #1
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789

Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI


Cytat:
Napisane przez majade
Załącznik 1549164
Witam truskawkowe maniaczki i maniaków w kolejnej odsłonie dyskusji o zakupach na www.strawberrynet.com

Poprzednie wątki:
część pierwsza
część druga
częsc trzecia
część czwarta
część piąta


Fotografie naszych zdobyczy
Perfumy z Truskawy


Plotki truskawkowe:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post79004 75


Dekalkulatory do łamania kodów (terminy produkcji kosmetyków) w tym również nasz własny, który powstał dzięki Jazmine
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage


Najważniejsze informacje

Obowiązkiem Truskawkomaniaczki jest stałe zaznajamianie się z zawartością merytoryczną watku , branie udziału w zbiorowych szałach lub uczestniczeniu w grupie wsparcia szlabanowego - tu do wyboru, oraz dązenie do zamieszczania jak największej liczby fotek na "Truskawkowych zdobyczach"(jaz.)
  • Produkty z truskawy są z całą pewnością oryginalne co potwierdza mnóstwo szczęsliwych truskawkomaniaków
  • Serdecznie prosimy nie uświadamiać nas na siłę opowieściami o rzekomych podróbach sprzedawanych na truskawce. Lubimy wydawać własne pieniądze na te właśnie podróby (żart). Nie ma przymusu kupowania tam, drogie perfumerie stacjonarne bardzo chcą zarobić. Tym bardziej, że jako klienci płacimy w PL 100% marżę.
  • Truskawka to sklep internetowy, czyli z mniejszymi kosztami pracowników i bez kosztów wynajmu powierzchni handlowej w przeciwieństwie do klasycznych perfumerii. Hong-Kong jest również rajem podatkowym.
  • Przesyłki z Tru są rejestrowane, mają numer nadania i wymagają naszego podpisu przy odbiorze.
  • Zakupy należy robić z rozwagą. Zdarzają się na truskawce limitowane edycje kosmetyków sprzed kilku lat. Co za tym idzie różne są ich daty produkcji. Czasem warto poszperać na temat danej linii i roku jej wprowadzenia lub wycofania z rynku lub skonsultowac się na wątku aby uniknąć rozczarowania.
  • Nie ma określonych terminów dostaw kosmetyków na truskawce. Towary są wrzucane na stronę o każdej porze. Więc nie znamy dnia ani godziny
  • Wysyłka kolorówki i pielęgnacji jest całkowicie darmowa, nawet jesli zamawiamy przedmiot za 10 zł. Płacimy tylko za wysyłkę perfum - 10 % wartości zamówienia
  • Warto zapoznać się z systemem rabatów na głownej stronie
  • Jak płacić
  • Za zakupy na truskawce zapłacimy wyłącznie kartą kredytową , kartą z opcją e- zakupów i podpiętą do paypal i karta przedpłaconą działającą w paypal. Nie ma możliwości zapłaty przelewem, przekazem, przy odbiorze itp. Nie zapłacimy również zwykłą kartą bankomatową. O detalach - możliwościach naszej karty: jej współpracy z pay-pal i możliwości robienia e-zakupów dowiadujemy się w swoim banku
  • Informacje o paypal dostępne tu: http://www.paypal.pl/pl
  • Płacenie PAYPAL
    1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
    2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
    3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
    4. Klikasz "kontynuuj"
    5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza
    6. Wciśnij na "wyślij pieniądze"
  • Nie ma znaczenia waluta w jakiej dokonujemy transakcji na stronie strawberry, bank i tak pobierze prawidłową kwotę
  • Ostateczną ceną do zapłaty (pomijając rabaty: za ilość zamówień i za kupowanie trzech produktów) jest cena na zielonym polu (oznaczona nett), nie doliczamy do niej nic na etapie zakupów. Jedynie bank może pobrac z konta nieco więcej (o 1 -3 zł) za przewalutowanie i zmianę kursu walut w danym dniu
  • Zdarza się że już po dokonaniu transakcji truskawka prosi nas mailowo o podanie kodu karty w celu potwierdzenia transakcji. Podajemy kod na własną odpowiedzialność i tylko po konsultacji ze swoim bankiem. Ewentualnie nie podajemy i transakcja jest anulowana. Podawanie kodu w sieci na stronach nieszyfrowanych (czyli np mailem) nie jest bezpieczne.
  • Jak zamawiać:
    • Wybierasz produkt i klikasz "add to cart".
    • Gdy dodałaś wszystkie interesujące Cię produkty, klikasz: "check out".
    • Następnie wpisujesz adres email Enter your e-mail address .
    • Później klikasz w "checkout counter".
    • W "billing address" wpisz swoje dane i klikasz "continue to checkout process". Można zmienić adres odbiorcy klikając ptaszek w polu "If You Require Shipping To Another Address" i uzupełniamy w rozwiniętej części adres
    • interesuje nas FREE SHIPPING - Registered Post
    • W gift message.wybiersz czy twój przedmiot ma być wysłany jako prezent czy nie. Gift czy nie-przesyłka jednakowo moze trafić do UC.
    • Następnie klikasz w "verify order information".
    • Jeżeli zamawiasz 1 raz i zamówiłaś na kwotę powyżej 25$ to otrzymasz darmowy prezent
    • Następnie klikasz w " confirm colour option and procceed to countinue"
    • Następnie wybierasz sposób płatności. wypełniasz pola wymagane w danym sposobie i klikasz na authorized payment.
  • Przesyłki ze Strawberry przychodzą zawsze w formie listu poleconego (mimo, że zapakowane w kartoniki jak paczki).
  • Kolorówka i pielęgnacja traktowana jest w deklaracji celnej i korespondencji zawsze jako "skin care". Produkty te przychodzą bezpośrednio z HK, jedynie perfumy dostajemy w przesyłce ze Szwajcarii
  • Przesyłki z HK z kolorówką i pielęgancją „idą” do PL zazwyczaj 4-10 dni
  • Ilość poszczególnych produktów, które są w magazynie sprawdzamy wkładając daną rzecz do koszyka i wpisujemy zamówienie na większą ilość sztuk - np. 1000, akceptujemy wybór i system informuje nas, czy rzeczywiście 1000 sztuk produktu jest w magazynie
  • Jeśli nie dostaliśmy potwierdzenia "Order confirmation" warto zajrzeć do folderu "spam" w naszej poczcie email.
  • W mailu "Order confirmation" dostajemy nasz numer zamówienia. Wpisując ten numer w białe okienko "shipment status" na tytułowej stronie tuż pod truskawką dowiemy się gdzie obecnie jest nasza paczka i jaki ma numer nadania
  • Można zamawiać kosmetyki pod dowolny adres. Dopuszczalne sa różne kombinacje - zamawianie z karty kredytowej (lub innej karty ) na konto różnych adresów e-mail, dla różnych odbiorców pod różnymi adresami, nie ma tu żadnych ograniczeń. Jedynie w przypadku zwrotu cła truskawa przesyła je wyłącznie na kartę, z której realizowana była płatność
  • Przesyłki LOSOWO mogą być zatrzymane przez Urząd Celny w Warszawie i poddane procedurze celnej.
  • Jeśli Warszawa przepuści paczkę i nada jej status "dopuszczenie do obrotu" paczka leci pocztą bezpośrednio do nas
  • "Złapane" czyli objęte procedurą celną paczki ( w Warszawie) kierowane są do kolejnego Urzędu - własciwego dla adresata paczki i tam naliczane są opłaty
  • Nie ma żadnych reguł jeśli chodzi o zatrzymywanie paczek. Kazda może wpaść – i wielka i mała. Nie ma znaczenia kwota wpisana w zielonej deklaracji celnej. Może zostać złapana paczka za 20 zł. Są jednak lokalne Urzędy Celne, które fioletowych wstążeczek nie clą wcale i pszczają je do nas bez żadnych opłat
  • I jeszcze raz: nie ma żadnych reguł w powyższej kwestii -sprawa przewałkowana została na tysiąc sposobów i wiemy, że łapanie paczek to loteria
  • Zdarza sie, że dla paczek o niskiej wartości - do około 50 - 100 zł złapanych przez UC nie są jednak doliczane żadne opłaty (ale nie zawsze i nie jest to praktykowane we wszystkich UC!)
  • Urząd celny nalicza 22% podatku VAT (od tego, co widnieje na rachunku) + opłatę za "przepakowanie i zaglądanie" - około 4- 6 zł. W skrócie o kwocie VATU mówimy tu "cło"
  • Opłaty te uiszczamy u listonosza lub na poczcie odbierając paczkę. Płacąc dostajemy potwierdzenie (podstawę) naliczenia opłat na kartce A4 oraz maleńką karteczkę z opłatami manipulacyjnymi. Obie zachowujemy.
  • Zdarza się, ze pracownik poczty przegapi pobranie od nas cła. Może zdarzyć się, że zapłaci za pomyłkę z własnej kieszeni lub poczta prędzej czy później do nas dotrze i opłatę jednak pobierze
  • Truskawa zawsze zwraca całość poniesionych przez nas opłat (i każdą kwotę) jednak oczywiście to wyłącznie dobra wola sklepu Proces zwracania pięniędzy trwa kilka dni lub tygodni
  • Na awizach dotyczących paczek z tru listonosze często wpisują początek numeru poleconego czyli literki „HK” lub piszą „zagranica”, "pakiet"
  • W celu otrzymania zwrotu kosztów vatu itd od truskawy należy zeskanować i wysłac wszelkie dokumenty mówiące o kosztach dodatkowych, które poniesliśmy
Jeśli mamy mało szczęścia i wezwanie z Urzędu Celnego (polecony ze zwrotką)
UC zazwyczaj precyzyjnie pisze w „laurce” jakich dokumentów i od nas wymaga. Zaznacza także sposób przesłania im dokumentacji: mail, fax, list itp.
Piszemy i załączamy to o czym jest napisane w piśmie. Czyli skan zamówienia przerobiony na worda (lub po prostu załączamy order confirmation) plus bardzo uproszczone tłumaczenie a w tresci maila piszmy ze to sa dokumenty do ich pisma nr.... z dnia ....



  • ogólny numer celno pocztowy alarmowo- reklamacyjny w Wawie (gdy paczka ginie bez wiesci w Polsce) tel. 022 5481199 i 98
  • Paczka zatrzymana w Bytomiu: Bytom przyjmuje maile z zamówieniem z truskawy w pdf lub jako załącznik, w tekscie piszmy parę słów na temat podanej w piśmie pozycji magazynowej, numery przesyłki itp. Na wezwanie Bytomia wysyłamy na adres: mw.bytom@kat.mofnet.gov.p l kopię zamówienia, którą otrzymujemy na maila zaraz po złożeniu zamówienia (order confirmation).Bytom - telefon w sprawie statusu zatrzymanej przesyłki itp
    • tel 032 282 30 80,
    • fax 032 281 50 47
    • pracuja od 7-19 w soboty 7-12
  • Zabrze jednostka, która zajmuje się odsyłaniem ovatowanych przesyłek dalej z Bytomia.Można dzwonić i dowiadywać się czy i kiedy przesyka z Bytomia wyszła
    • tel 032 - 3705405
  • Urząd Celny w Warszawie. Warszawa wymaga oprócz dokumentów zamówienia kopii dowodu osobistego. Przyjmuje dokumenty wysłane pocztą lub dostarczone osobiście. Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
    • Informacja w/s odpraw celnych zatrzymanych przesyłek: tel. (022) 545-16-03, (022) 548-13-44
    • Magazyn Pocztowy: (022) 548-14-42, (022) 548-14-44
    • inne: (022) 548-14-61, fax. (022) 548-14-31

  • Urząd Celny Poznań:
    • telefon dla poznanianek do rozdzielni w Komornikach (obsługuje Poznań):
      061-899-65-65
      (trzeba znać numer paczki)




ZWROT OPłAT
1. Skanujesz dokumenty celne - zazwyczaj dwa, jeden opiewający na 22 % wartości zamówienia i drugi na kilka złotych (ta malutka karteczka)
2. Piszesz maila do truskawki, że zapłaciłaś tyle a tyle i że uprzejmie prosisz o zwrot tej kwoty (w mailu przesyłasz dwa zeskanowane załączniki)
3. Wpisujesz truskawkowy nr zamówienia
4. Odpowiadają szybko, w ciągu 2 tygodni zwracają podana kwotę na konto karty, z której dokonywałaś płatności (sami sobie je odnajdują, nie musisz niczego podawać)

PRZYKłADOWY LIST Z PROśBą O ZWROT OPłAT

Hello,
recently I've been charged with the custom fee.
Please find attached custom confirmation document with short translation.
If you could cover that, it would be great.

Thank you in advance,

ADRESY, NA KTóRE WYSYłAMY MAILE

orders@strawberrynet.com
info@StrawberryNET.com




pozwoliłam sobie powyżej wykorzystać fragmenty cennych uwag truskawkomaniaków z poprzednich wątków. A szczególnie wykorzystałam dor6

Zapraszam do dyskusji w szóstej już części wątku
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:03   #2
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Melduję się Ja z zestawów świątecznych bacznie przyglądam się zestawowi z Lancome Fatale... Mam nadzieję, że dolar szybko spadnie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:14   #3
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A ja jeszcze tam nie zaglądnełam ale lece nadrabiać - szybciutko lecę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:32   #4
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Smile Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Witam, w nowej części
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:35   #5
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ooo kolejna część a więc się melduję Zestaw Fatale też mnie kusi ale poczekam, moze dolar spadnie Kurcze, już nie pamiętam kiedy coś kupilam na Tru Chyba na początku października
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:37   #6
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ooo kolejna część a więc się melduję Zestaw Fatale też mnie kusi ale poczekam, moze dolar spadnie Kurcze, już nie pamiętam kiedy coś kupilam na Tru Chyba na początku października
Tez na niego poluje, choc "reszta" nie jest mi potrzebna, to i tak taniej wyjdzie niz sam tusz. No i tez czekam na spadek dolara, mam nadzieje ze do tego czasu nie wykupią
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:38   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Podoba mi sie oferta swiateczna ale poczekam jeszcze bo moze bedzie jakas fajna akcja na perfumy
ostatnio zrobilam sobie odwyk od Tru bo w sumie nic mnie korcilo a ostatnie zamowienie montowalam na sile zeby miec 15% rabatu bo brakowalo mi 3 rzeczy i gdyby nie Dobra Dusza to bylby klopot

Juz nawet nie patrze na kurs $ bo mozna oszalec
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 18:46   #8
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Melduje sie
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:54   #9
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Pooglądałam hmmmmm dla siebie nic chyba ale wezme te męskie zirh TŻ-owi pod choinke ciekawe czy dobre bo on wybredny....Ale musze się na spokojnie wpatrzeć uffff może co wypatrze
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 19:19   #10
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

O kolejna część . Ja w specialsach nie widze nic ciekawego, ale to dobrze. Chce kupic netbooka, wiec złocisze zaoszczedzone na Tru bardzo sie przydadza
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 19:25   #11
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Melduję się Ja z zestawów świątecznych bacznie przyglądam się zestawowi z Lancome Fatale... Mam nadzieję, że dolar szybko spadnie
Ja też Bo też się czaję na ten zestaw
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 19:25   #12
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ja się skusiłam na zestwa błyszczyków Clinique, mimo takiej wartości dolara
Nie mogłam sobie odmówić wypróbowania tylu kolorów, a jeszcze by mi wykupili, zanim dolar spadnie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 19:40   #13
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podoba mi sie oferta swiateczna ale poczekam jeszcze bo moze bedzie jakas fajna akcja na perfumy
ostatnio zrobilam sobie odwyk od Tru bo w sumie nic mnie korcilo a ostatnie zamowienie montowalam na sile zeby miec 15% rabatu bo brakowalo mi 3 rzeczy i gdyby nie Dobra Dusza to bylby klopot

Juz nawet nie patrze na kurs $ bo mozna oszalec
A mi ostatnio perfumy zlapal UC...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:00   #14
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dimiti, i jak się sprawuje u Ciebie odżywka na porost rzęs - Eye-Lite Mavala Double Lash?
Nulko, Ty też ją masz, jak efekty???
I jeśli jeszcze któraś z Was ją posiada i używa, i może opisać działanie/efekty to będę bardzo wdzięczna!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:07   #15
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

a mi się spodobały wszystkie limitowanki z YSL. Poczekam z Wami na ten spadek dolca
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:26   #16
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a mi się spodobały wszystkie limitowanki z YSL. Poczekam z Wami na ten spadek dolca
a kiedy sie szykuje?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:34   #17
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a kiedy sie szykuje?
Do konca tygodnia ma spać do 2,64zł :P Takie moje małe proroctwa, złóze w ofeirze czarnego kota
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:39   #18
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Do konca tygodnia ma spać do 2,64zł :P Takie moje małe proroctwa, złóze w ofeirze czarnego kota
byłoby bardzo dobrze bo przyczaiłam się na te specjalsy
czaruj
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:12   #19
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dimiti, i jak się sprawuje u Ciebie odżywka na porost rzęs - Eye-Lite Mavala Double Lash?
Nulko, Ty też ją masz, jak efekty???
I jeśli jeszcze któraś z Was ją posiada i używa, i może opisać działanie/efekty to będę bardzo wdzięczna!
Ja mam ;-) Kupilam zreszta zachecona opisami z czesci V watku ;-) Uzywam jakies trzy tygodnie z przerwami, bo mialam kilka wyjazdow sluzbowych, na ktore niestety zabieram tylko niezbedne kosmetki ;-) jak na razie jakichs spektakularnych efektow nie widze ;-)
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 21:17   #20
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Do konca tygodnia ma spać do 2,64zł :P Takie moje małe proroctwa, złóze w ofeirze czarnego kota
oszczędź kota ale też czekam na niższe ceny.
szkoda, że się wcześniej nie załapałam na truskawkowe szaleństwo
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:22   #21
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
oszczędź kota ale też czekam na niższe ceny.
szkoda, że się wcześniej nie załapałam na truskawkowe szaleństwo
jak dolar był poniżaj 2 zł
mozna było szaleć
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:30   #22
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Do konca tygodnia ma spać do 2,64zł :P Takie moje małe proroctwa, złóze w ofeirze czarnego kota
a jakies proroctwa kiedy bd dolar za 2zl? w ofierze zloze pare zamowien na Tru

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dimiti, i jak się sprawuje u Ciebie odżywka na porost rzęs - Eye-Lite Mavala Double Lash?
Nulko, Ty też ją masz, jak efekty???
I jeśli jeszcze któraś z Was ją posiada i używa, i może opisać działanie/efekty to będę bardzo wdzięczna!
ja uzywam cos ponad 2 tygodnie i efekty widze dziury miedzy rzesami juz nie widac i dosc znacznie sie wydluzyly poki co jest super! zwlaszcza ze minely dopiero 2 tyg
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:37   #23
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A mi ostatnio perfumy zlapal UC...
Przezyje jak UC zlapie paczke pod warunkiem,ze szybko ja pusci dalej bo nic bardziej mnie nie irytuje jak przetrzymywanie paczek
Nie mam nic przeciw zeby zaplacic za jej oclenie bo to i tak sa male koszty ale kiedy trwa to 1,5 m-ca to przegiecie.


A czy mozliwe jest aby posiadaczka Eye-Lite Mavala Double Lash wrzucila fote ze skladem?bo ciekawa jestem co w sobie ma i czy faktycznie bedzie to ogolne panaceum
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:45   #24
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

witam w nowym watku

niestety, okazuje sie chyba ze puder Clarinsa jest dla mnie za ciezki - dzis przyjrzalam sie mu blizej i albo ja mam strasznie sucha skore ale on jest ciezki.. widac suche skorki, ale to takie malenkie placki sie robia z pudru moze to wina DW EL ? nie wiem, musze chyba bardziej ja nawilzac

jak dostane sypki Helenki to zobacze jeszcze jak tamten
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:56   #25
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI


Ranka ja bym zwaliła na podkład on taki ekstra ten clarins ja mam suchą skórę mnie nic nie podkreśla......spróbuj na innym podkładzie!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:04   #26
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przezyje jak UC zlapie paczke pod warunkiem,ze szybko ja pusci dalej bo nic bardziej mnie nie irytuje jak przetrzymywanie paczek
Nie mam nic przeciw zeby zaplacic za jej oclenie bo to i tak sa male koszty ale kiedy trwa to 1,5 m-ca to przegiecie.


A czy mozliwe jest aby posiadaczka Eye-Lite Mavala Double Lash wrzucila fote ze skladem?bo ciekawa jestem co w sobie ma i czy faktycznie bedzie to ogolne panaceum
kochana dodalam go do kwc i caly sklad przepisalam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:05   #27
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kochana dodalam go do kwc i caly sklad przepisalam

Super ide poszukac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:21   #28
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Witam w nowej odsłonie kolejnego wątku truskawkowego i lecę zobaczyć co na truskawie nowego piszczy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:30   #29
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość

Ranka ja bym zwaliła na podkład on taki ekstra ten clarins ja mam suchą skórę mnie nic nie podkreśla......spróbuj na innym podkładzie!!!
no wlasnie, nie chce mis ie wierzyc, dlatego byc moze to Dw
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:35   #30
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie, nie chce mis ie wierzyc, dlatego byc moze to Dw
A z tego co pamiętam to soie go niedawno sprawiłaś.....mnie w sephorze odradziły ten podkład że niby może przesuszać a mnie chodziło o krycie.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.