Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 12:08   #1141
elka1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez HBC Pokaż wiadomość
Dokładnie - popieram pytanie. Perfumeria X i Perfumeria Czerwona mają jedne z najniższych cen, ale czy ktoś wie coś na temat jakości perfum? Na ceneo Perfumeria Czerwona ma niezłe oceny, ale jak popatrzę na daty i godziny wystawienia to się zastanawiam kto te oceny wystawiał... (większość między 14-16, inne firmy mają w bardziej zróżnicowanych godzinach)
pozdro i z góry dzięki za odpowiedź kogoś, kto korzystał z tych 2, albo kto ma jakieś ogólne doświadczenie i "intuicję"

No dokladnie. Tutaj chyba zgodze sie z przedmowca. Ogolnie to zasada kazdego powinno byc: nie kupowac tanio i nie kupowac drogo - czyli srednio.

oraz drugie "Chytry traci dwa razy"
elka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:47   #1142
malol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez d3tr0 Pokaż wiadomość
Miałem ostatnio przygode z firmą iperfumy.pl, zamówiłem u nich butelke perfum które były na zamówienie. Termin wynosił tydzień, nie śpieszyło mi sie a z wcześniejszych doświadczeń z tą perfumerią wiedziałem że nie trafie na tandetne podróbki. Przelałem więc od razu pieniążki i czekałem. Po tygodniu czasu zadzwoniłem do iperfumy czy mój przelew został zaksięgowany u nich i czy perfumy są gotowe do wysyłki. Przelew doszedł ale niestety perfum nie udało sie ściągnąć hurtownia milczy, pani na infolini zaproponowała rabat 10% na zakup dowolnych innych perfum od kwoty którą przelałem na ich konto. Wybrałem inne perfumy ale kosztowały mniej 190zł a zapłaciłem za tamte 236zł. Do tego dochodzi rabat i wychodziło by że strace w tym momencie 50zł. Pani z infolini odpowiedziała bym chwile poczekał. Zapewne musiała skonsultować ten problem. Gdy sie odezwała mówi abym wybrał drugą butelke perfum do tych za 190zł tak by nie przekraczały kwoty 200zł. To sie nazywa poważne podejście do klienta. Perfumy dziś dostałem wraz z fakturą. Troche to wszystko trwało będzie prawie 2 tygodnie ale opłacało sie.
Ja na szczęście nie miałam takich perturbacji. Zamówiłam u nich w niedzielę w wieczorem zestaw Euphorii CK i przesyłka była u mnie dzisiaj przed południem Przesyłka błyskawiczna - chociaż na stronie informują, że dostawy można się spodziewać w piątek. W przesyłce była faktura i próbka innych perfum. Porównałam oczywiście opakowanie i zapach z resztką, która mi pozostała i jest ok.
malol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:33   #1143
Miusia
Raczkowanie
 
Avatar Miusia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 49
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Nie miałam czasu przejrzeć całego wątku (ale się rozpisałyście ) ale ja z własnego doświadczenia polecam perfumeria.pl
Kupuję tam zawsze i nigdy nie miałam z nimi żadnych kłopotów
Miusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:25   #1144
Malalcia
Raczkowanie
 
Avatar Malalcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam,


W poniedziałek rano złożyłam w dolce. Czekałam cały poniedziałek na kontakt z ich strony, wczoraj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do nich z zapytaniem czy doszło zamówienie. Zamówienie otrzymali i mieli dziś wysyłać pocztą. Jednak nadal nie mam żadnej informacji z ich strony, zaczynam powoli się denerwować
Malalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:34   #1145
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Malalcia Pokaż wiadomość
Witam,


W poniedziałek rano złożyłam w dolce. Czekałam cały poniedziałek na kontakt z ich strony, wczoraj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do nich z zapytaniem czy doszło zamówienie. Zamówienie otrzymali i mieli dziś wysyłać pocztą. Jednak nadal nie mam żadnej informacji z ich strony, zaczynam powoli się denerwować
Nie każda perfumeria ma zwyczaj dzwonienia do klienta, że paczka już została wysłana. Myślę, że do 2-3 dni powinna być u Ciebie. Jeśli do tego czasu nie będzie, skontaktuj się z nimi - ale myśle, że wszystko będzie ok.
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:19   #1146
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam serdecznie wszystkie wizażanki! Mam pytanie- w perfumeri amour.pl jest obecnie Prada edp-30 ml za 99,25 zł. Mam poważne wątpliwości czy tak niska cena jest możliwa w przypadku oryginalnych perfum, a mam zamiar zakupić.Proszę i pomoc.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 20:47   #1147
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Nie wiem czy dokładnie, ale szukałem i nic nie znalazłem na temat MojeZapachy.pl - jakieś opinie na ten temat ? Z góry piękne dzięki.
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 10:07   #1148
Inneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 46
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam, czy któraś z Was zamawiała w tej perfumerii? www.eden-perfumeria.pl ? Ceny mają niesamowicie przystępne, zastanawiam się co w kwestii oryginalności...
Inneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:40   #1149
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kevin Lomax Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dokładnie, ale szukałem i nic nie znalazłem na temat MojeZapachy.pl - jakieś opinie na ten temat ? Z góry piękne dzięki.
Ponawiam pytanie.
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:25   #1150
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ja znalazłam cos takiego http://www.swiat-perfum.pl/product_i...acturers_id=55
Chopard WISH 75ml za 115zł . tez używam tej wody.. przepiekny zapach.. prawie jak Angel Muglera... <PRAWIE robi wielką różnicę?:P>
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:00   #1151
d3tr0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

w perfumy-perfumeria masz te Wish po 114zł, a jest to pewna perfumeria wałkowana i polecana przez połowe tego wątku, więc po co ryzykować, ale jeśli chcesz to czemu nie przybędzie może kolejna zadowolona lub nie zadowolona opinia na temat tego sklepu
d3tr0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 10:56   #1152
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Złożylam zamówienie na swiat-perfum.pl Dałam im szanse bo mają inne wody tańsze niż na perfumy-perfumeria.pl. A chciałabym jeszcze kilka wód kupić ,w koncu ida swieta> jak otrzymam paczke to napiszę wrażania :P
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:15   #1153
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja mam pewne podejrzenia co do perfumerii Perfumeria.pl / Perfumy.pl / tej ,ktora kiedys byla w rankingu Wprost. Sporo kasy tam wydalam ale cos mi nie gra. Niby zapach "ten" we wszystkich ale sa jakies takie "rzadkie". Trzymaja sie jak na moj gust o wiele za krotko. Na razie zrobilam taki test (bo nie mialam innej mozliwosci) : psiknelam na 4 paskach moje oryginalne jpg, chanel i ysl + na ostatnim ysl z perfumerii internetowej no i zgadnijcie ktory zniknal pierwszy? wybralam ysl bo akurat jego zapachy sa bardzo trwale, kurde bele zaczynam sie martwic.... ten zapach jest super ale jakis taki bez "glebi",niby nuty sie zmieniaja ale one nie sa takie soczyste jak te moje oryginaly.
Wpadlam w lekka paranoje dlatego teraz specjalnie na potrzeby testu kupilam Lolite i Moschino (zapachy ktore dobrze znam) i do tego wczesniej zdobylam probki. Jeszcze paczka mi nie dotarla ale jak dotrze to bede mogla przeprowadzic test i sie z wami podziele wrazeniami. Chcialabym wierzyc, ze to tylko moja wyobraznia...
Ciekawe czy wam tez cos nie gra? Macie podobne wrazenia, ze zapach "ten" ale jakis taki nietrwaly?
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:24   #1154
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Ja mam pewne podejrzenia co do perfumerii Perfumeria.pl / Perfumy.pl / tej ,ktora kiedys byla w rankingu Wprost. Sporo kasy tam wydalam ale cos mi nie gra. Niby zapach "ten" we wszystkich ale sa jakies takie "rzadkie". Trzymaja sie jak na moj gust o wiele za krotko. Na razie zrobilam taki test (bo nie mialam innej mozliwosci) : psiknelam na 4 paskach moje oryginalne jpg, chanel i ysl + na ostatnim ysl z perfumerii internetowej no i zgadnijcie ktory zniknal pierwszy? wybralam ysl bo akurat jego zapachy sa bardzo trwale, kurde bele zaczynam sie martwic.... ten zapach jest super ale jakis taki bez "glebi",niby nuty sie zmieniaja ale one nie sa takie soczyste jak te moje oryginaly.
Wpadlam w lekka paranoje dlatego teraz specjalnie na potrzeby testu kupilam Lolite i Moschino (zapachy ktore dobrze znam) i do tego wczesniej zdobylam probki. Jeszcze paczka mi nie dotarla ale jak dotrze to bede mogla przeprowadzic test i sie z wami podziele wrazeniami. Chcialabym wierzyc, ze to tylko moja wyobraznia...
Ciekawe czy wam tez cos nie gra? Macie podobne wrazenia, ze zapach "ten" ale jakis taki nietrwaly?
Szczerze mówiąc mam podobne "paranoje" z moim Magnetismem. Postaram się zrobić w miarę wiarygodny test między moją, a Sephorową.

Poza tym troszeczkę mnie zmartwiłaś. Czekam na twoje testy.
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:53   #1155
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Tez o tym myslalam, zeby sobie psiknac na nadgarstek w Douglasie szybko wyleciec ze sklepu i psiknac na drugi tym co mam w torebce Ale juz mam probki wiec jest ok. Znalazlam na allegro probke Bossa, ktorego tez kupilam w tej perfumerii wiec chyba ja jeszcze kupie, po 3 testach juz powinno byc na 100% wiadomo czy ta perfumeria to nie jakis walek. Jesli by sie tak okazalo to do reszty perfumerii netowych tez juz chyba bym nie miala zaufania.
Butelki od tych perfum sa naprawde perfekcyjnie zrobione, bez zadnych wad, paprochow itp, jedyne co mi przychodzi do glowy (jesli by sie okazalo ze to podroby) to to, ze robia to w bardzo dobrych fabrykach a perfumy sa rozrzedzane z oryginalow dlatego zapach jest identyczny. No ale nie ma co gadac na zapas, robcie testy gdzie sie da im bedzie nas wiecej tym szybciej dojdziemy do jakichs wnioskow.
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 19:58   #1156
andzelkaaa
Przyczajenie
 
Avatar andzelkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Haloo! Kupował ktoś w końcu na mojezapachy.pl? Mają bardzo atrakcyjne ceny,dlatego się zastanawiam co do oryginalności Ale z drugiej strony możliwy odbiór osobisty więc chyba nie sprzedawaliby podrób. Co o tym sądzicie?
andzelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:08   #1157
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Chcialabym wierzyc, ze to tylko moja wyobraznia...
Ciekawe czy wam tez cos nie gra? Macie podobne wrazenia, ze zapach "ten" ale jakis taki nietrwaly?
Cytat:
Napisane przez Kevin Lomax Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mam podobne "paranoje" z moim Magnetismem. Postaram się zrobić w miarę wiarygodny test między moją, a Sephorową.
Dajcie do wypróbowania komuś, kto nie używa na co dzień (dwie butelki, tę właściwą i tę podejrzaną). U mnie to z reguły daje prawidłowy wynik (jak sama mam podejrzenia, to jakoś zawsze wychodzi mi tak, że się potwierdzają - dałam koleżance do próby - z jej nadgarstków sama nie byłam w stanie rozróżnić po kilku godzinach ).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 16:51   #1158
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Thumbs up Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zgodnie z obietnicą podzielę sie opinią na temat swiat-perfum.pl
Kupiłam u nich dwie wody przed d ługim weekendem. Paczkę dostałam dzisiaj. czyli czas realizacji szybki. Przesyłka była pancernie zapakowana Moje perfumki nie uległy zniszczeniu. Co do jakości perfum: nie mam zastrzeżeń. Sprawdziłam z każdej strony - na pewno oryginały Ceny bardzo dobre, więc czego chcieć więcej? Szczerze polecam.

paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:51   #1159
kesal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zamówiłem w perfumeria czerwona.pl perfum calvin klein i hugo boss.Zaś 22października.po 10 dniach odezwałem sie do nich i się normalnie musiałem przypomnieć.Odpisała mi pani,że calvina już wysyłają a boss potem dostanę bo na razie nie ma.I drugiej dostawy pokryją koszty wysyłki.Od przypomnienia się minęło około 5dni i dostałem calvina.Dziś mija 3tygodnie od złożenia zamówienia i bossa jeszcze nie mam i pewnie w najbliższym czasie nie będę miał.Zaraz do nich napiszę,że tego hugo bossa nie muszą mi przysyłać.

Edytowane przez kesal
Czas edycji: 2008-11-17 o 15:57
kesal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 10:07   #1160
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja również mogę polecić perfumeria.pl - kupowałam L LL 30tkę za jakieś śmieszne pieniądze. Perfumy oryginalne, przesyłka szybciutka i ogólnie taniutko
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:43   #1161
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy ktoś kupował w Drogeria Eva
http://www.sklep-hit.pl/index.php

skorzystałam z wyszukiwarki, ale nic nie znalazłam niestety.

Będę wdzięczna za odpowiedź.
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:03   #1162
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

sprzedają i markowe i alternatywne zapachy...dla mnie to jakieś dwuznaczne jest- ja bym nie skorzystała z usług tej perfumerii.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:49   #1163
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kevin Lomax Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mam podobne "paranoje" z moim Magnetismem. Postaram się zrobić w miarę wiarygodny test między moją, a Sephorową.

Poza tym troszeczkę mnie zmartwiłaś. Czekam na twoje testy.
Zrobiłem test i jednak nie ma żadnej różnicy. Wychodzi na to, że zapach na mnie pachnie gorzej niż na początku, a szkoda..
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:57   #1164
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kupowałam miesiąc temu 50ml Insolence edt. w perfumerii Czerwona.pl i wszystko było w jak najlepszym porządku. Następnego dnia po wpłacie zaksięgowano i wysłano towar. Po 3 dniach paczka była u mnie. Do perfum nie mam żadnych zastrzeżeń.



Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
odradzam perfumerie tagomago ,kupilam u nich wrednac podrobke Ch.Diora J;adore za prawie 300zl ....mam nadzieje ze odzyskam swoje pieniadze..:/
Te same J'adore, które później wystawiłaś na wizażowe Targowisko?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:14   #1165
novinexa
Raczkowanie
 
Avatar novinexa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 80
GG do novinexa
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zakupiłam Obsession w zachwalanej tak bardzo tutak perfurerii perfumy-perfumeria.pl.

Z flakonika na dole jest odcięta połowa naklejki, to samo jest zrobione na opakowaniu, odcięty jest kod.
Może mi ktos racjonalnie wyjaśnić, dlaczego?
skoro taka db perfumeria, to dlaczego "miesza" coś przy opakowaniach?
__________________
______________________
=== > http://zanim.napiszesz.prv.pl
novinexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:21   #1166
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Właśnie gdzieś już czytałam że perfumerie często tak robią. Może jakaś doświadczona wizażanka odpowie dlaczego tak robią i czy nie jest to podejrzane??
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:28   #1167
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez novinexa Pokaż wiadomość
Zakupiłam Obsession w zachwalanej tak bardzo tutak perfurerii perfumy-perfumeria.pl.

Z flakonika na dole jest odcięta połowa naklejki, to samo jest zrobione na opakowaniu, odcięty jest kod.
Może mi ktos racjonalnie wyjaśnić, dlaczego?
skoro taka db perfumeria, to dlaczego "miesza" coś przy opakowaniach?
LUDZIE! Nie panikujcie jesli macie wydrapane kody kreskowe z naklejki bądź opakowania (kartonika)! TO NIE WINA PERFUMERII!!! Zabiegi te przeprowadzają dystrybutorzy, aby sprzedać w lepszych cenach wody dla hurtowni (hurtowniom). Później z tych hurtowni biorą towar polskie perfumerie internetowe. 90% hurtowni na naszym rynku bierze towar z USA. Dzięki wydrapaniu kodów właściciele luksusowych marek (koncerny Dior, Chanel, D&G, Calvin Klein i wiele innych) nie mogą sprawdzić który dystrybutor zaniżył cenę ich perfum!!! Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.
A skąd to wiem? Słodka tajemnica... możecie być pewni, że wody z wydrapanymi kodami sa oryginalne. Może to i smieszne, ale jak masz flakon z wydrapanymi kodami to możesz być pewien że masz ORYGINAŁ!!! Nikt by sie nie bawił w wydrapywanie kodów z podróbek!
Dzięki temu perfumy kupujemy conajmniej 100% taniej, niż w Sephorach, Douglasach etc... !!! Zrozumcie to i nie obwiniajcie polskich perfumerii internetowych... To nie ich wina!
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:51   #1168
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Szczerze powiedziawszy nie wiem co wspólnego ma kod na opakowaniu z dystrybutorem. Kod chyba umieszcza producent, więc jak po kodzie może sprawdzić kto zaniżył cenę? Chyba czegoś nie zrozumiałam...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:11   #1169
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kod oczywiście nabija producent. Dystrybutor dostaje wody: powiedzmy 100sztuk Euphorii CK. Producent (CK) oczywiscie prowadzi ewidencję komu sprzedaje wody wraz z kodem kazdego flakonu.. Dystrybutorzy wydrapują te kody i sprzedają wody hurtowniom po zanizonych cenach. Producent sprawdzając wody w hurtowni nie jest w stanie okreslic i oskarżyć konkretnego Dystrybutora, który cos takiego robi... PROSTE!
TO NIE WINA PERFUMERII! Poprostu takie wody dostają z hurtowni...

Edytowane przez paulina1986
Czas edycji: 2008-11-16 o 18:13
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:26   #1170
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował w Drogeria Eva
http://www.sklep-hit.pl/index.php

skorzystałam z wyszukiwarki, ale nic nie znalazłam niestety.

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Przypominam się
Czy ktoś u nich kupował?


Polly, też zauważyłam, że mają baaardzo szeroki asortyment,
ale nie wydaję mi się, że to świadczy od razu o nieuczciwości.
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.