Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 20:00   #1771
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość



Polska, złota jesień ujdzie Jest taka fotogeniczna

Magisterka też Muszę się uporać z częścią teoretyczną do końca grudnia. Mam totalny mętlik w głowie i nie wiem czy się uda

Oprócz tego mam do napisania jeszcze dwie prace.

Ostatnio motywacja do pracy gwałtownie mi spadła. Chyba muszę sobie zaserwować jeden dzień nic nie robienia, bo chyba zwariuje
Czasem trzeba zrobić sobie jeden dzień wolnego
Ja przez ostatnie wydarzenie w ogóle nie mam głowy do pisania Promotor mnie zabije, ale wmawiam sobie, że jak po operacji będę jakiś miesiąc unieruchomiona w łóżku, to nie będę miała nic innego do roboty i wszystko nadrobię...
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:01   #1772
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Milka witaj dawno Cie nie było.

Dziewczyny... tylko nie bijcie... Wczoraj kolezanka mi wyprostowala włosy na impreze. Ale samo użycie prostownicy nie byłoby takim grzechem gdyby nie fakt, iż moje włosy po jej użyciu bardzo mi sie spodobały! A co jeśli będę teraz chciała je częściej prostować? Wczoraj użyłam prostownicy chyba 1 raz od jakiś 2 lat. Mam nadzieję że na nowo spodobają mi się nieprostowane włosy.
A i testowałam mgiełke nawilżająco-ochronna Jantara, ale szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu owszem i nawilżyła i włosy były lśniące ale bardzo mi je obciążyła. Nie nadaje się do cienkich włosów.

A tak poza tym to chyba idę oglądać Bonda i poczekam na telefon od TZa
Ja też lubiłam swoje wyprostowane włosy, ale przyzwyczaiłam się do kręciołków
Miłego oglądania ja zmykam do swoich zajęć i życzę Wam już dobranoc
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:18   #1773
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Oleczka też podziwiam za to, że za 160 złotych kupiłas tyle rzeczy, ja nie wspomne ile ostatnio wydałam a kupiłam dożo mniej od ciebie

Milka dawno cię tu nie było

Przeczytałam świetną książke "cokolwiek myślisz pomyśl odwrotnie" naprawde polecam, daje do myślenia

Niemiło się tu zrobiło
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:19   #1774
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Milka witaj dawno Cie nie było.


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Czasem trzeba zrobić sobie jeden dzień wolnego
Ja przez ostatnie wydarzenie w ogóle nie mam głowy do pisania Promotor mnie zabije, ale wmawiam sobie, że jak po operacji będę jakiś miesiąc unieruchomiona w łóżku, to nie będę miała nic innego do roboty i wszystko nadrobię...
Dzień wolnego.. raczej nierealne - zostałabym zżarta przez wyrzuty sumienia Pocieszam się, że jak szybko z niektórymi rzeczami się uporam to jeszcze sobie poleniuchuje Pewnie dopiero w wakacje

Już prawie mam całą koncepcję pracy - mniej więcej, wiem co chce udowodnić, co zbadać w części praktycznej. Kij z tym, że nie wiem jak się za to zabrać Najgorsze jest to, że upłynął termin zwrotu książek. Mam ich aż 12, a każdy kolejny dzień to 20gr od sztuki

A kiedy masz tą operację? Będę trzymać kciuki A z tym snowbordem to może jeszcze nie wszystko stracone
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:36   #1775
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Weroniko, muszę się zgodzić z dziewczynami, ja także odnoszę podobne wrażenie.
Nie powiem nic więcej, tylko profilaktycznie zwrócę uwagę na pewną kwestię - pewnie słowa dziewczyn Cię zabolą, ale pomyśl, że może zamiast kolejny raz się najeżyć - wyciągnij z tego wnioski i potraktuj to jak "kubeł zimnej wody".
Zacznij żyć, nie warto tak funkcjonować, myślę, ze wiele tracisz po drodze. Życie, świat, nie jest tylko czarny/biały, ale tak naprawdę to właśnie ta "skala odcieni szarości" nadaje mu sens.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:38   #1776
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Teraz nadrabiam przyjemności

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
oczywiście, że mogę- tu jest link do youtube -> http://pl.youtube.com/watch?v=J9xB5td5R_4 wstawiam tutaj bo może jeszcze kogoś uda sie zarazić nowym wydaniem creeda

a Mysza jak zwykle rozbrajająca
Dziękuję w imieniu swoim i Myszy

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
No, myślałam,że padnę. I pomyśleć, że przez to, że ją do finału brali, to kogoś z naprawdę dużym talentem odesłali do domu
Mi się podobała ta formacja, która tańczyła, ale tylko Chylińska za nimi była
To już po castingach było widać, że dwa stracone miejsca dla kogoś na prawdę utalentowanego (Paloma i pan Jacenty). Może dzięki temu przynajmniej wezmą naukę na przyszłość...

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Ja odkad jestem w Pl wydalam 500zl na ciuchy i kosmetyki i nawet polowy tego co ty nie kupilam Gdzie ty takie tanie rzeczy znajdujesz??
A my cały czas czekamy, aż się pochwalisz

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
I tak ni z gruszki ni z pietruszki... Kasiu Heroldin nie myślałaś o napisaniu książki? Byłabym stałą i wierną czytelniczką Twoich książek I zapewne nie jedyną
Już kiedy Kasi (H) to proponowałam i nie chce mnie słuchać A szkoda...wielka szkoda

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A teraz jako "Matka Założycielka" przejdę do mniej przyjemnego nadrabiania, czyli ostatniej sytuacji (atmosfery), która tu panuje.
W całości, bezsprzecznie i absolutnie zgadzam się z Jolie i kolejnymi przedmówczyniami, że atmosfera ulega zdecydowanemu popsuciu.
Weroniko biorąc pod uwagę fakt, iż Dziewczyny potwierdziły, że to z powodu TEJ nieszczęsnej atmosfery przestają się udzielać na wątku boli mnie najbardziej.
Przez 4 części nie zdarzyła się ani jedna sytuacja, tak ostrych wymiany zdań (a osobowości tutaj cała masa i sprzecznych poglądów nie mniejsza). Owszem każdy ma prawo mówić co myśli, ale ton swojej wypowiedzi (i słowa także) trzeba dostosować do grupy w której się jest (zakładając, że chce się z nią żyć w zgodzie, a nie z wszystkimi się kłócić). Są pewne tematy (do nich zapewne wlicza się m.in. polityka), których w pewnych sytuacjach lepiej nie poruszać, bo i po co? Nikt nikogo nie przekona do zmiany poglądów, a niepotrzebne niesnaski zostają. Do tego wszystkiego troszkę pokory nigdy nikomu w życiu nie zaszkodziło, wręcz przeciwnie...
Jak zapewne zauważyłaś, tworzymy tutaj bardzo zgraną grupę, każdego przyjmujemy z otwartymi ramionami, ale nie pozwolimy, aby ktoś nam to wszystko zepsuł. Miałyśmy przyjemność z niektórymi maniaczkami poznać się osobiście, wszystkie wzajemnie żyjemy swoimi radościami i problemami i na tym opiera się cały wątek, że tworzymy jedność.
Bardzo, bardzo bym chciała, aby tak zostało już zawsze (bo łączą nas silne więzi wirtualne i nie tylko). Funkcjonowanie w społeczeństwie (nawet wirtualnym) opiera się na byciu razem, a nie skupianiu tylko na sobie.
Nie odbieraj tego wszystkiego jako atak, a raczej dobrą radę...by wszystkim żyło się lepiej...
Tym optymistycznym akcentem zakańczam elaborat, dziękując za uwagę
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:47   #1777
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość




Dzień wolnego.. raczej nierealne - zostałabym zżarta przez wyrzuty sumienia Pocieszam się, że jak szybko z niektórymi rzeczami się uporam to jeszcze sobie poleniuchuje Pewnie dopiero w wakacje

Już prawie mam całą koncepcję pracy - mniej więcej, wiem co chce udowodnić, co zbadać w części praktycznej. Kij z tym, że nie wiem jak się za to zabrać Najgorsze jest to, że upłynął termin zwrotu książek. Mam ich aż 12, a każdy kolejny dzień to 20gr od sztuki

A kiedy masz tą operację? Będę trzymać kciuki A z tym snowbordem to może jeszcze nie wszystko stracone
Zazdroszczę takiej pracowitości I trzymam kciuki, żebyś uporała się ze wszystkim jak najszybciej A termin zwrotu książek można przecież przedłużyć.. no chyba, że jest kolejka

Operacja koło 15 grudnia, ale dokładny termin jeszcze nie wyznaczony.

Co do snowboardu - lekarz powiedział, żebym od razu sprzedała deskę, żeby mnie nie kusiła A skoro chodzi o zdrowie, muszę niestety poświęcić tą pasję.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 20:47   #1778
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

a ja tak ni z gruszki ni z pietruszki na poprawę atmosfery z zyczeniami miłego wieczoru:


http://pl.youtube.com/watch?v=XU2EtL...eature=related

tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:53   #1779
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

uuula, przelala sie czara goryczy widze. no ja od siebie w tym temacie juz nic nie dodam, bo wiem o czym dziewczyny mowia, czuje sie to bardzo wyraznie. tak wiec tylko sie podpisuje [zastanawia mnie tylko to, skad w tobie tyle narcyzmu... z autopsji wiem, ze dziewczyny z ed maja niskie poczucie wlasnej wartosci, dlatego cos mi sie nie zgadza

zabijcie mnie, dopiero zaczynam sie uczyc
randka... no, owocna czekam az sie odezwie. narazie nie rozumiem tylko co wlasciwie z nami jest. bo niby w tych wszystkich tekstach widac, ze wszystko dochodzi do 'bycia razem', ale z drugiej strony to takie troche granie w 'hot'n'cold'.
ale szczerze? to jest wlasnie najfajniejsze

dobra, ide! wiem, ze i tak pierwszego terminu nie zalicze, no ale przynajmniej cokolwiek chcialabym napisac
buziaki
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:59   #1780
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Co do snowboardu - lekarz powiedział, żebym od razu sprzedała deskę, żeby mnie nie kusiła A skoro chodzi o zdrowie, muszę niestety poświęcić tą pasję.
Znajdziesz inną pasję Gosiu

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
a ja tak ni z gruszki ni z pietruszki na poprawę atmosfery z zyczeniami miłego wieczoru:


http://pl.youtube.com/watch?v=XU2EtL...eature=related

Ta "ni gruszka ni pietruszka" w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna
Świetny kociak

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
zabijcie mnie, dopiero zaczynam sie uczyc
randka... no, owocna czekam az sie odezwie. narazie nie rozumiem tylko co wlasciwie z nami jest. bo niby w tych wszystkich tekstach widac, ze wszystko dochodzi do 'bycia razem', ale z drugiej strony to takie troche granie w 'hot'n'cold'.
ale szczerze? to jest wlasnie najfajniejsze
Zawsze można "poważnie" porozmawiać

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dobra, ide! wiem, ze i tak pierwszego terminu nie zalicze, no ale przynajmniej cokolwiek chcialabym napisac
buziaki
Ty nie zaliczysz ? Weź sobie odpowiednią motywację (II termin to więcej czasu spędzonego na naukę, a mniej czasu na randki ) i zaliczysz na pewno
Jeszcze do tego jak będziemy trzymać kciuki, a Kasia H odprawi swoje "voodoo magic", nie może się nie udać
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:05   #1781
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
zabijcie mnie, dopiero zaczynam sie uczyc
randka... no, owocna czekam az sie odezwie. narazie nie rozumiem tylko co wlasciwie z nami jest. bo niby w tych wszystkich tekstach widac, ze wszystko dochodzi do 'bycia razem', ale z drugiej strony to takie troche granie w 'hot'n'cold'.
ale szczerze? to jest wlasnie najfajniejsze

dobra, ide! wiem, ze i tak pierwszego terminu nie zalicze, no ale przynajmniej cokolwiek chcialabym napisac
buziaki
trzymaj się, powodzenia
Ja zaczytuję się w instrukcji do skali Wechslera dla dzieci - jutro badam dzieciaczka, a ja mam opanowaną instrukcję w stopniu, powiedzmy... umiarkowanym Niedopuszczalna sprawa
Dobija mnie to czarne pudło
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 21:08   #1782
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

dobra, ide! wiem, ze i tak pierwszego terminu nie zalicze, no ale przynajmniej cokolwiek chcialabym napisac
buziaki
Izuś, trzymamy wszystkie kciuki Zdasz, zdolna jesteś

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Znajdziesz inną pasję Gosiu
Na szczęście parę innych mam w zanadrzu Nawet nie muszę niczego szukać
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:11   #1783
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Na szczęście parę innych mam w zanadrzu Nawet nie muszę niczego szukać
No, to tym bardziej pięknie Zdradzisz jakie ??
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:14   #1784
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
uuula, przelala sie czara goryczy widze. no ja od siebie w tym temacie juz nic nie dodam, bo wiem o czym dziewczyny mowia, czuje sie to bardzo wyraznie. tak wiec tylko sie podpisuje [zastanawia mnie tylko to, skad w tobie tyle narcyzmu... z autopsji wiem, ze dziewczyny z ed maja niskie poczucie wlasnej wartosci, dlatego cos mi sie nie zgadza

zabijcie mnie, dopiero zaczynam sie uczyc
randka... no, owocna czekam az sie odezwie. narazie nie rozumiem tylko co wlasciwie z nami jest. bo niby w tych wszystkich tekstach widac, ze wszystko dochodzi do 'bycia razem', ale z drugiej strony to takie troche granie w 'hot'n'cold'.
ale szczerze? to jest wlasnie najfajniejsze

dobra, ide! wiem, ze i tak pierwszego terminu nie zalicze, no ale przynajmniej cokolwiek chcialabym napisac
buziaki

Ekhem jednak jeszcze nie śpię... Izuś jutro
Ja rozplanowałam właśnie sobie naukę ochrony śr. w moim kalendarzu lol...

Evangeline dasz radę ! Co tam u Ciebie ? Jak samopoczucie ? Też już mało tu piszesz

Aha, co do zakupów Oli to...

To tyle mogłam wydusić o tej godzinie z siebie
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:14   #1785
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Zazdroszczę takiej pracowitości I trzymam kciuki, żebyś uporała się ze wszystkim jak najszybciej A termin zwrotu książek można przecież przedłużyć.. no chyba, że jest kolejka

Operacja koło 15 grudnia, ale dokładny termin jeszcze nie wyznaczony.

Co do snowboardu - lekarz powiedział, żebym od razu sprzedała deskę, żeby mnie nie kusiła A skoro chodzi o zdrowie, muszę niestety poświęcić tą pasję.

Dziękuje za kciuki Oby dały mi powera

Niestety książki, które posiadam to gorący towar Jutro zachaczę o ksero i dokonam zabronionego prawnie czynu, a potem ładnie je zwróce, niech inni też mają z nich radochę Oczywiście nie będe wszystkich 12 kserować Na szczęście potrzebuje tylko jednej.

Na ekonomicznej przedłużać nie można


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Znajdziesz inną pasję Gosiu
A moze tak... sanki TŻ wciągnąć do zaprzęgu...

A co do pisania książek to może Kasia zmieni jeszcze zdanie Szkoda by było jak by się taki talent nam zmarnował

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2008-11-16 o 21:16
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:15   #1786
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie jeżę sie tak mocno, tylko mnie to sercem zabolało i ubodło mocno...
Bardzo mocno, bo to najczulsza, najbardziejskrywana część serca - od 6 prawie lat go kocham i nie mogę przeboleć każdych złych słów w stosunku do niego - nie umiem, będzie mnie to boleć, więc zakaz pisania do mnie Heroldin per Werka, za bardzo mnie to bolało... oj za bardzo... słyszałam w stosunku do niego milion obelg, ale ta jest najgorsza, najbardziej świńska...
Ej no... wyluzuj Kobieto, bo chyba zdroooooowo przesadzasz.
Jeśli posiadanie poglądów innych, niż jedyne słuszne - Twoje, uważasz za obelgę, to bliżej temu podejściu do totalitaryzmu
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ok w takim razie dajesz mi przyzwolenie do wylania swoich myśli- otóż nie podoba mi sie Twoje zachowanie- jest nas tu dużo, każda jest inna, każda ma różne poglądy, mamy już 4 część i jakoś ani jedna nigdy nie pokazała pazurow- a ostatnimi czasy jakoś atmosfera się psuje i to z powodu Twoich roszczeń i zażaleń. Narzekasz na wszystko i wszystskich- nie podoba Ci się jak ktoś ma odmienne zdanie- wszystko widzisz albo w bieli albo czerni- albo kochasz albo nienawidzisz. Jak mniemam tego polityka nawet na oczy nie widziałaś z odleglości 5m ale go kochasz, wielbisz i bronisz zrażając do siebie tym inne osoby- bo kazda negatywna opinia o nim od razu wywołuje u Ciebie nerwy. Wrzuć dziewczyno na luz- młoda jeszcze jesteś i pewnie dopiero niedługo zrozumiesz, że tak sie nie da w społeczeństwie egzystować [albo i nie zrozumiesz]. To jak w dniu świra- MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA. Tak się nie da. Atakujesz dziewczyny z wątku metamorfozowego- że wszystkie takie beee, że zazdroszczą- nie wiem czego. Do tego jak na mój gust zbyt obsesyjnie dążysz do idealnego, sexownego wyglądu i maniferstujesz to na cały świat- ok dążyć można- ale i zaakceptować siebie trzeba- nie zmienisz się o 360 stopni- pamiętaj o tym. I pamiętaj także o tym, że jeśli chcesz by Ciebie szanowano- sama musisz szanować innych. Przemyśl sobie to WERONIKO

ps: nie uważam by Kasia rzucała świńskimi obelgami

Sory dziewczyny- jakoś sie we mnie przebrało
Podpisuję się pod opiniami dziewczyn, we mnie też.
Jak dla mnie już za dużo tego podkreślania własnej indywidualności i skupiania uwagi.
Odrobina skromności, otwarcia się na innych i szacunku dla odmienności.

Jeśli mowa o zmianach - jak głosi podpis - dla siebie, to przede wszystim należałoby zmienić sposób patrzenia na świat, bez projekcji swoich negatywnych cech na otoczenie. Bez tego trudno będzie zrobić krok naprzód.

I ta gradacja: "tobie wolno a tobie nie wolno"
Tu wszystkie jesteśmy równe.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dziękuję Kasiu [J] !
Natomiast, ja ze swej strony jedynie dodam, że w żadnej mierze nie poczuwam się do winy, jaka jest mi przez Weronikę przypisywana. Chyba, że mam aż tak baaardzo grubą skórę. Myślę, że tak samo jak i ty - Weroniko - mam prawo do własnego zdania i jak sama raczyłaś to zauważyć : żyjemy w wolnym kraju.
Szanuję poglądy innych, jakiekolwiek by one nie były. I tego samego wymagam dla siebie.
Sic!

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
'Estelle' - jakie to balowanie - czysty samogon żłopać i to jeszcze w garażu sąsiada.
takie imprezy są najlepsze pełen spontan, pełen luz
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wczoraj mnie nie było, bo umierałam na kaca. Kac morderca, nie ma serca. No i nie miał. Wstałam wczoraj z łóżka, i tak szybko jak wstałam, tak też szybko się położyłam. Straszne to było.
Boskie to
PS. Dawno nie miałam kaca ostatni raz to chyba po którejś barówie
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
A dzisiaj w końcu pojechałam na upragnione zakupy i się tak obkupiłam za 160 złotych, że głowa mała. Rurki, ocieplane kowbojki, bielizna (majtki, staniki, skarpetki), torebka, pasek, portfel, perełki, papcie. Nie robię zakupów ubraniowych do wiosny. Jestem zaspokojona odzieżowo
ale masa dobroci
Ja się jeszcze biję z myślami, czy kupić bluzeczkę satynową [tą jasnobłękitną z czarną koronką z załącznika] - a gdyby się sprawdziła, dokupiłabym jeszcze taką w kolorze turkusu.
Jedna natomiast już zakupiona [ta z łezką pod stójką]
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Asiu dziękuję za ten kylos'owy link Interesującą mają oferte.
Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
I tak ni z gruszki ni z pietruszki... Kasiu Heroldin nie myślałaś o napisaniu książki? Byłabym stałą i wierną czytelniczką Twoich książek I zapewne nie jedyną
Popieram na bank miałabym te pozycje w domowej bibliotece

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny... tylko nie bijcie... Wczoraj kolezanka mi wyprostowala włosy na impreze. Ale samo użycie prostownicy nie byłoby takim grzechem gdyby nie fakt, iż moje włosy po jej użyciu bardzo mi sie spodobały! A co jeśli będę teraz chciała je częściej prostować? Wczoraj użyłam prostownicy chyba 1 raz od jakiś 2 lat. Mam nadzieję że na nowo spodobają mi się nieprostowane włosy.
Nie bijemy, ale... sama wiesz
Pomyśl o tych rzeszach prosotowłosych, które wiele by dały za loki lub fale

Noc to, spadam na "Kości" a w międzyczasie lubemu zrobić pedicure
A potem "Sex..." , sasasasa
Gotowe???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka1.jpg (20,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka22.jpg (35,1 KB, 21 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:17   #1787
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
A moze tak... sanki TŻ wciągnąć do zaprzęgu...

Będzie to połączenie przyjemnego z pożytecznym

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
A co do pisania książek to może Kasia zmieni jeszcze zdanie Szkoda by było jak by się taki talent nam zmarnował
Musimy zacząć Kasię H zbiorowo molestować
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:18   #1788
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Asia ojej ta druga

paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:19   #1789
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dobra, ide! wiem, ze i tak pierwszego terminu nie zalicze, no ale przynajmniej cokolwiek chcialabym napisac
buziaki
będzie dobrze! bądz dobrej mysli powodzenia!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ta "ni gruszka ni pietruszka" w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna
Świetny kociak
jakbym widziała siebie rano

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Ja zaczytuję się w instrukcji do skali Wechslera dla dzieci - jutro badam dzieciaczka, a ja mam opanowaną instrukcję w stopniu, powiedzmy... umiarkowanym Niedopuszczalna sprawa
Dobija mnie to czarne pudło
nie daj się dobijać! bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Na szczęście parę innych mam w zanadrzu Nawet nie muszę niczego szukać
jakich?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 21:20   #1790
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
u
randka... no, owocna czekam az sie odezwie. narazie nie rozumiem tylko co wlasciwie z nami jest. bo niby w tych wszystkich tekstach widac, ze wszystko dochodzi do 'bycia razem', ale z drugiej strony to takie troche granie w 'hot'n'cold'.
ale szczerze? to jest wlasnie najfajniejsze

dobra, ide! wiem, ze i tak pierwszego terminu nie zalicze, no ale przynajmniej cokolwiek chcialabym napisac
buziaki
No, taka niepewność jest bardzo fajna, ale kobity są ttakie, że oczekują jednak pewnych deklaracji . Ale jest jeszcze wcześnie, więc ja bym raczej poważnej rozmowy nie przeprowadzała, co by go nie spłoszyć

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To już po castingach było widać, że dwa stracone miejsca dla kogoś na prawdę utalentowanego (Paloma i pan Jacenty). Może dzięki temu przynajmniej wezmą naukę na przyszłość...
A powiedz mi, czy Ci co jechali autostradą, ta babką z tym facetem, on grał, ona tańczyłaprzeszli w ogóle do tej 40stki, bo coś słyszałam, że tak, ale nie chce mi się wierzyć
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Oleczka też podziwiam za to, że za 160 złotych kupiłas tyle rzeczy, ja nie wspomne ile ostatnio wydałam a kupiłam dożo mniej od ciebie
Lepiej nie wspominaj, bo padne trupem
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:23   #1791
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Evangeline dasz radę ! Co tam u Ciebie ? Jak samopoczucie
papif przepraszam za nieobecność, ale przez ostatnie 3 dni nie miałam praktycznie dostępu do internetu, dlatego tak długie milczenie z mojej strony.

No jakoś przewalczę ten test również, trochę już ich w końcu zrobiłam, ale bycie "naturalnym" podczas prowadzenia i mówienie "swobodnie" regułek z instrukcji jest dość skomplikowane bez chamskiego gapienia się w tę instrukcję... Do tego ten stos pudełek i pudełeczek z pomocami do poszczególnych testów - niełatwo to ogarnąć, a lecę jutro prawie na żywca

edit: tigressko - najwyżej, w chwili desperacji przyłożę sobie tym pudłem w głowę... jest dość pokaźne

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze biję z myślami, czy kupić bluzeczkę satynową [tą jasnobłękitną z czarną koronką z załącznika] - a gdyby się sprawdziła, dokupiłabym jeszcze taką w kolorze turkusu.
Ta turkusowa jest boooooska!


hej Olka!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA

Edytowane przez evangeline
Czas edycji: 2008-11-16 o 21:25
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:23   #1792
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Boskie to

ale masa dobroci
Ja się jeszcze biję z myślami, czy kupić bluzeczkę satynową [tą jasnobłękitną z czarną koronką z załącznika] - a gdyby się sprawdziła, dokupiłabym jeszcze taką w kolorze turkusu.
Jedna natomiast już zakupiona [ta z łezką pod stójką]
A jakie prawdziwe

Ale piękne te bluzeczki. Ta satynowa też śliczna !
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:23   #1793
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
jakbym widziała siebie rano
A wiesz, że o tym samym pomyślałam (w sensie o sobie )

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
A powiedz mi, czy Ci co jechali autostradą, ta babką z tym facetem, on grał, ona tańczyłaprzeszli w ogóle do tej 40stki, bo coś słyszałam, że tak, ale nie chce mi się wierzyć
Przeszli , będą za tydzień...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:27   #1794
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
edit: tigressko - najwyżej, w chwili desperacji przyłożę sobie tym pudłem w głowę... jest dość pokaźne
bo ci pozabieram te wszystkie pudełka!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A wiesz, że o tym samym pomyślałam (w sensie o sobie )
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:28   #1795
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

[po cichu nadrabiam zaległości - jestem dopiero na 46 stronie, a żeby było śmieszniej czytam od końca]
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:28   #1796
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
bo ci pozabieram te wszystkie pudełka!



Te małe są niegroźne


tulipanna - cześć!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:28   #1797
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
papif przepraszam za nieobecność
Rzecz jasna wybaczam

ok Kochane, lecę pa
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:29   #1798
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość


Przeszli , będą za tydzień...
Aaaaaaaaaaaaaaaa

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
[po cichu nadrabiam zaległości - jestem dopiero na 46 stronie, a żeby było śmieszniej czytam od końca]
Bo Ty jesteś zakręcona !!
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:29   #1799
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
[po cichu nadrabiam zaległości - jestem dopiero na 46 stronie, a żeby było śmieszniej czytam od końca]

to czeka Cię totalny chaos w chaosie
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:31   #1800
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
edit: tigressko - najwyżej, w chwili desperacji przyłożę sobie tym pudłem w głowę... jest dość pokaźne
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
bo ci pozabieram te wszystkie pudełka!
Ja też Można ładnie z decu zaszaleć

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
[po cichu nadrabiam zaległości - jestem dopiero na 46 stronie, a żeby było śmieszniej czytam od końca]
Czyli najciekawsze masz już za sobą

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
ok Kochane, lecę pa
Pa
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.