Styl American Girl część V - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 14:20   #3811
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: Styl American Girl część V

Moja najlepsza przyjaciółka wyjechała prawie rok temu do Stanów i zostaje tam na stałe. Strasznie za nią tęsknię, staramy się często rozmawiac ale to nie to samo. Zobaczę ją dopiero pewnie w wakacje. Przyjaciółkę spotyka się tylko raz w życiu- i wiem ze takiej samej juz nie bede miała. Jedyny plus z jej wyjazdu to, to że od czasu do czasu przysyła mi ciuszki
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:21   #3812
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Szukam sobie w grafice fryzur sylwestrowych, a tu pod hasłem "fryzury sylwester" wyskakuje mi cuś takiego
super te fryzury
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:26   #3813
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
nana ale ci zazdroszcze przyjaciolek!! ja nie mam ani jednej.. jak sie przeprowadzilam w kwietniu to tu w nowym miejsu poznalam dwie inne mlode mamusie ale jak bylysmy same to wszystko bylo ok, wystarczylo jedno przyopadkowe spotkanie mnie z nimi w towarzystwie swoich facetow.. byly opryskliwe, niemile, glupio komentowaly co mowilam wiec takim zakompleksionym zazdrosnicom dziekuje, na perwszej prostej by mi noge podstawily


kulaga pozniej..
ja mam jedną ale to mi w zupelności wystarcza bo jestem zdania ze im wiecej to gorzej a tak to zacieśnia sie więź
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:27   #3814
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga
"Na jelenia" nie zaryzykuję, bo przyszły teść jest myśliwym
racja - nie warto ryzykować
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:28   #3815
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część V

no a ja zadnej

kiedys byla jedna martucha z ktora dogadywalysmy sie jak bysmy byly 2 polowkami tej samej gruszki ale wyjechala do wawy:/
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:41   #3816
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

Moja druga kobieca połowka czyli najlepsza przyjaciólka jest bardzo jakby to ująć "foszasta" . Ostatnio przestała sie do mnie odzywać nawet nie wiem z jakiego powodu. Fajnie mięć taka przyjaciółke , ale czasami ciężko bywa szczególnie jeśli ona ma ciężki charaktetrek
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:42   #3817
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Styl American Girl część V

a ta co sobie zrobiła cycuchy?? nic z tego nie będzie??
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 14:46   #3818
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część V

to jest dziewzyna brata TZ.. wiec nie sama ja wybralam hehe nie no jest spoko ale chyba nie iskrzy miedzy nami
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:49   #3819
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Moja druga kobieca połowka czyli najlepsza przyjaciólka jest bardzo jakby to ująć "foszasta" . Ostatnio przestała sie do mnie odzywać nawet nie wiem z jakiego powodu. Fajnie mięć taka przyjaciółke , ale czasami ciężko bywa szczególnie jeśli ona ma ciężki charaktetrek
Moja wyjechała do Anglii w tym roku i jest w 12 tyg ciąży a ja od prawie 8 cykli sie staram i smutno mi...

Przed świętami idę do fryzjera, robie sie znowu na blond


a tu wymyślałam sobie zdobienia, bo chcę sobie pazurki przedłużyć..ale chyba jednak coś innego wymyślę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080080.jpg (37,0 KB, 86 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:55   #3820
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Styl American Girl część V

może potrzebujecie więcej czasu - daj jej szansę
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:57   #3821
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część V

zuzka moja koleznka przez pol roku tez nie mogla, poszla do gina, dal jej 2 zstrzyki i w tym samym miesiacu byla w ciazy..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 15:01   #3822
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Moja wyjechała do Anglii w tym roku i jest w 12 tyg ciąży a ja od prawie 8 cykli sie staram i smutno mi...

Przed świętami idę do fryzjera, robie sie znowu na blond


a tu wymyślałam sobie zdobienia, bo chcę sobie pazurki przedłużyć..ale chyba jednak coś innego wymyślę.

różnie to w życiu bywa na pewno przyjdzie pora

Co do przyjaciółek to chyba mam pecha. Mam jedna prawie idealna od 18 lat , ale ona właśnie jest bardzo foszasta i czasami naprawde to jest bardzo męczące. Kiedyś miałam jeszcze jedna, ale okazała się straszną @#$%^&*(&%$# same domyślcie się kim
Pomagałam jej jak tylko mogłam wspierałam finasowo, duchowo ,moralnie itd a ona odwdzięczyła się tym, że zaciągneła do łóżka faceta na którym bardzo mi zależało. Najlepsze w tym jest,że powodem była czysta zazdrość powiedziała ,że zrobiła to bo mi zazdrościła, chciała się chociaż raz poczuć jak ja, mieć to co ja
Więc z tymi przyjaciółkami to róznie bywa nie wiem czy więcej jest plusów czy minusów posiadania takowej
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:10   #3823
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
zuzka moja koleznka przez pol roku tez nie mogla, poszla do gina, dal jej 2 zstrzyki i w tym samym miesiacu byla w ciazy..
Ja juz ponad pół roku...ech ale co zrobić? Poczekam do lutego, bo to może moja psychika świruje.
Aniu a Ty planowałaś czy samo wyszło?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
różnie to w życiu bywa na pewno przyjdzie pora
kiedyś przyjdzie..

Dzisiaj moze koleżance pazurki bede robic za free bo chcę żel jeden sprawdzić, zresztą jutro ma urodziny to tak w ramach prezentu...a co...niech sie cieszy.
Jest młodsza ode mnie o 3 lata i ma już prawie roczną niunię...tak jakos wyszło
czasami zazdroszczę tym co "wpadają"
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:13   #3824
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
no a ja zadnej

kiedys byla jedna martucha z ktora dogadywalysmy sie jak bysmy byly 2 polowkami tej samej gruszki ale wyjechala do wawy:/


ja tez..ehh..
moje zycie jest do dupy..
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:14   #3825
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część V

planowalam, ja na 2 miesiac juz bylam zaplodniona
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:18   #3826
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

szczęściara mi też marzy się sliczna, slodka dzidzia wrzeszcząca i nie dająca po nocach spać
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:18   #3827
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
planowalam, ja na 2 miesiac juz bylam zaplodniona
no to pozazdrościć jak już pisałam u mnie 8 cykl się zbliża...czasami to olewam czasami mi smutno...miewam rozterki z tego powodu.

Ale Twoja córcia to ma extra mamuśkę, laskę jak sie patrzy...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:21   #3828
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
no to pozazdrościć jak już pisałam u mnie 8 cykl się zbliża...czasami to olewam czasami mi smutno...miewam rozterki z tego powodu.

Ale Twoja córcia to ma extra mamuśkę, laskę jak sie patrzy...

Może dlatego,że tak się nad tym skupiasz i dlatego nic nie wychodzi
Zbliżają się święta, bedziesz miała inne sprawy na głowie, więc może dostaniesz wkońcu ten upragniony prezent
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:27   #3829
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Może dlatego,że tak się nad tym skupiasz i dlatego nic nie wychodzi
Zbliżają się święta, bedziesz miała inne sprawy na głowie, więc może dostaniesz wkońcu ten upragniony prezent
Od co najmniej 3 cykli nie zwracałam uwagi, ale zaczyna mnie to już dobijac, miałam dużo zajęć robiłam kurs więc nie miałam kiedy myśleć, ale miarka powoli się przebiera ile można czekać a co do świąt to myślę że przez nie jeszcze bardziej się na tym skupię

Koniec tematu!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 15:29   #3830
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

OK a co do świąt co AG przygotowywują? macie sprawdzone przepsy na ciekawe dania i ciasta?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:30   #3831
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Styl American Girl część V

ktoras z was miała leginsy w panterke??????????? !!!!!!!!!!!!
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:33   #3832
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
A ja się właśnie zastanawiam nad usunięciem guglowej grupy i będzie cisza i spokój
Kto za?
Ja jestem przeciw...

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja uważam, że pomysł jest nie trafiony. To jest ogólnodostępne forum. Albo ktoś chce pokazać swoje foto albo nie, może to równie dobrze zrobić w galerii wizażowej gdzie może później usunąć fotki (co i tak uważam jest bez sensu nie wliczając paru wyjątków jak np fotki po powiększaniu biustu pewnej wizażynki) . Takie czytanie od kilku stron o czymś do czego się nie ma dostępu bo się nie chce komentować każdej dupereli jest bez sensu Załóżcie sobie np własne forum zamknięte i już.
Ale ja np nie chce pokazywac foty obcym dziewczyna które sie porpostu zachaczyły o forum.Jezeli wkleje tu jakies zdjecie nie moge go usunac bo zostane zablokowana...Przed takimi dziewczynbami jak czekoladka natural czy tyteczka miska nie wstydze sie pokazac siebie i chetnie pokaze im zdjecia np z jakies imprezy.A na forum juz bym tego nie zrobiła...niestetyy kazdy ma opory wstawiajac zdjecia na forum publiczne a innaczej na zamkniete.

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. To skoro takie podziały będą to ja nie widzę sensu dalszego prowadzenia tego wątku. Nie rozumiem dlaczego dziewczyny, które mają zaproszenia mają pisać i tu i tu To skoro tamten wątek na googlach będzie zamknięty dla niezaproszonych to ten musi być zamknięty dla tych z googli:confused : Bez sensu to jest, grupa miała powstać w celu ujawniania swoich zdjęć, ale nie na forum ogólnym. A teraz dziewczyny, które mało się udzielają, ale zaczęły jakiś czas temu nie mają dostępu. To od ilu napisanych postów można wejść do elity?? Rozumiem, że jeśli ktoś napisał dopiero po otwarciu grup, to jest wtym coś podejrzanego, ale czemu inne mają przez to "cierpieć"
Sorry że tak piszę, ale denerwuje mnie to zamieszanie właściwie bez powodu
Nie chodzi od ilu postów mozna wejsc do elity.Tylko od tego ilke dziewczyny które chca wejsc do tej "elity" wniosły do naszego watku i tyle...

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
To forum jest raczej obszerniejsze niż panien młodych które za chwile już nimi nie są i po jakimś czasie znikają, a z facetami zaczynają się problemu. Więcej dziewczyn szuka tu inspiracji na co dzień podczytując tylko, rzadko komentując. Inspiracji szuka się też u tych "bardziej realnych" tutejszych dziewczyn niż AG. Takim działaniem ograniczacie do tego dostęp bo już nie będzie ogólnie dostępnych fotek po których ktoś nie udzielający się może napisać " super kurteczka, gdzie można takie cudo dostać"," Jaką masz cudowną cerę, jak to robisz". Pojawi sie jakieś foto AG, któraś wklei foto w podobnym ciuszku ale już nie na watek tylko w google i tam przeniesie się rozmowa, a może ktoś chciał by taki ciuszek tylko skąd ma wiedzieć, że można coś takiego dostać
No dobra ale ciuszki i inne rzeczy i tak mozemy tu wstawiac .Mu mowimy o bardziej prywatnych rzeczach np zdjecia mojego tż on nie zgodził by sie zebym tyu wstawiła jego zdjecie ale na prywatne forum jak najbardziej.

Nie wytrzymałam nie przeczytałam wszystkiego co napisałyscie ale musiałabym to napisac.
Nie rozumiem jednego dlaczego najbardizje walcza w watku dziewczyny które najmniej sie udzielaja i nie dostały zaproszenie.Niektóre dziewczyny widziąłam juz kilka razy u nas na watku ale mało sie udzielaja nie dostały zparoszenia mimo to przyjeły to do wiadomosci ze nie kazda z nas Miska ja czekoladka chcemy wstawiac tu swoje zdjecia i pewnie tamte dziewczyny beda sie starały pisac czesciej wiecej wnosic do watku.a te które tak malo sie udzielaja beda znowu przychhodziły z pretensjami czemu to one nie dostały zaproszenia.Nie chce nikogo urazic.Ale mysle ze decyzje o tym czy ktos dostanie zaproszenie powinny podjac dziewcyzny które beda miały tam zdjecia i ktore sie beda udzielały.ot tyle.
Ja i tyteczka wstawimy swoje zdjecia wieczorem tyteczka nie miała dostepu do kompa a mnie przez wekeend nie bylo dlatego nie zrobiłysmy tego wczesnniej.
Mysle ze dyskusja na ten temat powinna byc zakonczona )
pozdrawiam was cieplutko i lece do tyteczki
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:37   #3833
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
ktoras z was miała leginsy w panterke??????????? !!!!!!!!!!!!
czyba czekoladka ma? widziałam ostatnio w teranovie niestety pewnie jak większośc rzeczy z tego sklepu kiepskiej jakosci
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:48   #3834
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Styl American Girl część V

Milusiaam nie zrozumiałaś mnie w ogóle. Po prostu uważam, że nie ma możliwości żeby te 2 forum się nie zlewały.. tutaj będzie jakiś temat, ktoś tam coś tam napiszę nie będzie chciał tu pokazać fotek wklei tam i rozmowa przeniesie tam, nikt raczej nie będzie skakał raz tu raz tu i przypuszczam też że dziewczyny, które nie mają oporów z wystawianiem fotek tu nie będą powielać postów tutaj jeśli już wypowiedziały się tam. Ja nie prosiłam o żadne zaproszenie bo nie mam ochoty należeć do żadnej konkretnej wizażowej grupy, lubię to otwarcie na świat a nie zamykanie kręgu i tworzenie jakiś podgrupek
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:49   #3835
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czyba czekoladka ma? widziałam ostatnio w teranovie niestety pewnie jak większośc rzeczy z tego sklepu kiepskiej jakosci

bo u mnie w miesie niema, to nic ze kepiskiej ja je potrzebuje na jeden wieczor, ile kosztowały?
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:52   #3836
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Styl American Girl część V

Jak narazie żadnych planów z tż nie mamy na sylwestra, no moze jest propozycja zeby jechać na mazury na domek ze znajomymi za którymi jakoś nie przepadam i źle się czuje w ich towarzystwie.

Justusia: nie lubie leginsów, za to uwielbiam zakolanówki
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:52   #3837
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

nie zwróciłam uwagi ale napewno nie wiecej niz 25-30 zł
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:54   #3838
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Milusiaam nie zrozumiałaś mnie w ogóle. Po prostu uważam, że nie ma możliwości żeby te 2 forum się nie zlewały.. tutaj będzie jakiś temat, ktoś tam coś tam napiszę nie będzie chciał tu pokazać fotek wklei tam i rozmowa przeniesie tam, nikt raczej nie będzie skakał raz tu raz tu i przypuszczam też że dziewczyny, które nie mają oporów z wystawianiem fotek tu nie będą powielać postów tutaj jeśli już wypowiedziały się tam. Ja nie prosiłam o żadne zaproszenie bo nie mam ochoty należeć do żadnej konkretnej wizażowej grupy, lubię to otwarcie na świat a nie zamykanie kręgu i tworzenie jakiś podgrupek
Dajmy już spokój temu tematowi szkoda tracic czas i strony. Nie prosiłas o zaproszenie nie dostałaś i wszytko jest ok.
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:55   #3839
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część V

nie mam leginsow w panterke, ktos tu pisal ze ma.. ja mam bluzke

zuzia.. nie wiem jaku ciebie ale ja ze tak sie wyraze zadnego dnia nie odpuszczalam jak sie staralismy.. to byly czasy hehe


klatka ja zawsze wigilie na wyjezdzie spedzlalam, teraz dopiero 1 rok zostajemy tu i d tesciow na kolacje ale I albo II dzien u nas bedzie wiec w tym roku musze sie za gotowanie zabrac a nie robilam jeszcze zadnej pitrawy swiatecznej poza smazana ryba
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:55   #3840
maybellin88
Raczkowanie
 
Avatar maybellin88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Styl American Girl część V

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
bo u mnie w miesie niema, to nic ze kepiskiej ja je potrzebuje na jeden wieczor, ile kosztowały?
na all.Są oto linki:http://www.allegro.pl/item484369244_...nka_40_42.html
http://www.allegro.pl/item487394494_...e_leopard.html
__________________
Sylwia jestem
maybellin88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.