Zielony puder/ korektor- gdzie szukać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 14:14   #1
23050a0aad90a8080080283bdf8df74620320c76_5f9f4c02e1681
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18

Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?


Poszukuję zielonego pudru lub korektora i za nic nie mogę znaleźć. Chciałabym prosić o jakieś linki sklepów gdzie są dostępne (takie nadające się dla młodej cery) jeśli oczywiście ktoś zna takowe
I jeszcze może taka mała pomoc- lepszy puder czy korektor?
23050a0aad90a8080080283bdf8df74620320c76_5f9f4c02e1681 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:39   #2
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Szczerze mówiąc o zielonym pudrze to nie słyszałam. Jest zielony korektor i zielona baza pod podkład.
Całkiem dobry zielony korektor jest z sensique. Płynny , z jednej strony korektor zielony , a z drugiej pod oczy. Dostępny wyłacznie w drogeriach natura. Sama go używam i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie wiem jakby tobie pasował , ale zawsze warto spróbować-zwłaszcza za taką cenę.
http://www.sensique.pl/sensique/produkty/3/48
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:51   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

może na allegro.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:53   #4
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

O pudrach zielonych nie słyszałam.. są korektory i bazy. polecam ci korektor w sztyfcie z art deco lub krem z clinique redness solution daily protective base. ma pigment zielony i dodatkowo spf 15, utrzymuje makijaż a zaczerwieniena znikaja na cały dzien
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:49   #5
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

moze ten z paletki korektorow sephory?
http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true
o zielonych pudrach rowniez nie slyszalam, jedynie o zielonych bazach pod makijaz np firmy pupa oraz clinique (na którą to, dzięki wypowiedzi wizażanki powyżej, właśnie się napaliłam Oj Kussi kusi )
[1=23050a0aad90a8080080283 bdf8df74620320c76_5f9f4c0 2e1681;9869342]

I jeszcze może taka mała pomoc- lepszy puder czy korektor?[/quote]
to chyba zależy od tego, do jakiego konkretnie celu jest Ci potrzebny
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:54   #6
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Korektor w sztyfcie, w połowie zielony w połowie beżowy (choć powinnam raczej napisać różowy) ma Oriflame. Bardzo tłusty, ta zielona część jest chyba z zieloną herbatą. Mam go, leży u mnie już ze 3 lata, chyba w końcu warto będzie go wyrzucić. Kupiłam głównie dla beżowej części, która okazała się w bardzo specyficznym kolorze, który prędzej wyeksponowałby, aniżeli zatuszował niedoskonałości, przynajmniej na mojej skórze.

Zielony korektor ma też Essence, a właściwie to ten korektor składa się z trzech części: zamykany w opakowaniu jak puder prasowany, 1/3 korektora jest zielona. Można go znaleźć w KWC i miał chyba nawet niezłe noty.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:15   #7
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Podobna dobra jest baza bourjois Lovely Base.
Ale ja akurat jej nie używała.

Mam paletkę korektorów Sephora i ten zielont tam jest znośny.

Ja i tak wolę zaczerwienienia tuszować kolorem żółtym- zielony za bardzo wybiela (chyba, że punktowo nałożony na jakieś drobne niedoskonałości to ok)
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 21:25   #8
variable.brunette
Rozeznanie
 
Avatar variable.brunette
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 700
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Dorzucę jeszcze Inglot, który posiada w swojej ofercie zieloną bazę (wydaje mi się, że ma też taki korektor, ale tego nie jestem pewna - osobiście kremowe korektory mogę polecić, ponieważ mam żółty i całkiem dobrze się sprawuje).

Zielony odcień pudru widziałam jedynie w kombinacji pryzm Givenchy, ale sądzę, że nie o to Ci chodzi.
__________________



'Pamięć to coś naprawdę dziwnego. Szufladki ma wypchane
kompletnie nieprzydatnymi, bezsensownymi rzeczami. A człowiek
zapomina jedną po drugiej te ważne, naprawdę potrzebne.
'


'Po zmierzchu' Haruki Murakami


variable.brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:34   #9
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc o zielonym pudrze to nie słyszałam.
Ja słyszałam, a nawet używałam.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=261177

Niestety już się go pozbyłam.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:40   #10
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, a nawet używałam.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=261177

Niestety już się go pozbyłam.
Aaaa...no widzisz. Ale , tak patrząc po nazwie to , to też taki korektor , tylko w pudrze. Ale dzięki serdeczne! Muszę go pokazać mojej nauczycielce , bo o zielonych pudrach (może jeszcze) nam nic nie mówiła na zajęciach.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:47   #11
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez Ducky Duck Pokaż wiadomość
Korektor w sztyfcie, w połowie zielony w połowie beżowy (choć powinnam raczej napisać różowy) ma Oriflame. Bardzo tłusty, ta zielona część jest chyba z zieloną herbatą. Mam go, leży u mnie już ze 3 lata, chyba w końcu warto będzie go wyrzucić. Kupiłam głównie dla beżowej części, która okazała się w bardzo specyficznym kolorze, który prędzej wyeksponowałby, aniżeli zatuszował niedoskonałości, przynajmniej na mojej skórze.

Zielony korektor ma też Essence, a właściwie to ten korektor składa się z trzech części: zamykany w opakowaniu jak puder prasowany, 1/3 korektora jest zielona. Można go znaleźć w KWC i miał chyba nawet niezłe noty.
nie zieloną herbatą tylko drzewem herbacianym - tea tree - swoją drogą bardzo dobry na pryszcze zarówno w likwidowaniu jak i kryciu, ale to zależy co chcesz ukryć pod tą zielenią, pryszcze czy rozszerzone naczynka, jeżeli pryszcze to zdecydowanie polecam kolor beżowy mojej cerze bardzo odpowiada, najpierw kryję pryszcza zielonym, potem beżowym i na to podkład. jeżeli byłabyś zainteresowana to mogę Ci wrzucić zdjęcie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 14:45   #12
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
nie zieloną herbatą tylko drzewem herbacianym - tea tree - swoją drogą bardzo dobry na pryszcze zarówno w likwidowaniu jak i kryciu, ale to zależy co chcesz ukryć pod tą zielenią, pryszcze czy rozszerzone naczynka, jeżeli pryszcze to zdecydowanie polecam kolor beżowy mojej cerze bardzo odpowiada, najpierw kryję pryszcza zielonym, potem beżowym i na to podkład. jeżeli byłabyś zainteresowana to mogę Ci wrzucić zdjęcie
Oczywiście masz rację, Tea Tree, czyli drzewo herbaciane Gdybym się dwa razy zastanowiła, to pewnie bym zaskoczyła
Zawsze myślałam, że zielona część jest antybakteryjna, a beżowa to ta maskująca, więc nigdy zielonej nie próbowałam dawać na naczynka. Obie strony, w różnych wersjach natomiast (razem i osobno) nakładałam na wypryski i o ile ta zielona faktycznie troszkę wysuszała pryszcze, to była oczywiście widoczna ;] Maskowanie tego efektu częścią beżową było bezsensowne, bo bardzo wyróżniała się na mojej twarzy. Tak więc zużywałam prawie wyłącznie zieloną część, a czasem dałam sobie spokój, bo kupiłam korektor w sztyfcie Flawless, też z Oriflame i ten był super, dopasowałam sobie wersję odpowiednią dla mojej karnacji i krył świetnie zarówno wypryski, jak i zaczerwienienia.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:53   #13
23050a0aad90a8080080283bdf8df74620320c76_5f9f4c02e1681
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
nie zieloną herbatą tylko drzewem herbacianym - tea tree - swoją drogą bardzo dobry na pryszcze zarówno w likwidowaniu jak i kryciu, ale to zależy co chcesz ukryć pod tą zielenią, pryszcze czy rozszerzone naczynka, jeżeli pryszcze to zdecydowanie polecam kolor beżowy mojej cerze bardzo odpowiada, najpierw kryję pryszcza zielonym, potem beżowym i na to podkład. jeżeli byłabyś zainteresowana to mogę Ci wrzucić zdjęcie
Jak byś mogła to poproszę zdjęcie
I baardzo dziękuję wszystkim za pomoc!
23050a0aad90a8080080283bdf8df74620320c76_5f9f4c02e1681 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:15   #14
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez Ducky Duck Pokaż wiadomość
Oczywiście masz rację, Tea Tree, czyli drzewo herbaciane Gdybym się dwa razy zastanowiła, to pewnie bym zaskoczyła
Zawsze myślałam, że zielona część jest antybakteryjna, a beżowa to ta maskująca, więc nigdy zielonej nie próbowałam dawać na naczynka. Obie strony, w różnych wersjach natomiast (razem i osobno) nakładałam na wypryski i o ile ta zielona faktycznie troszkę wysuszała pryszcze, to była oczywiście widoczna ;] Maskowanie tego efektu częścią beżową było bezsensowne, bo bardzo wyróżniała się na mojej twarzy. Tak więc zużywałam prawie wyłącznie zieloną część, a czasem dałam sobie spokój, bo kupiłam korektor w sztyfcie Flawless, też z Oriflame i ten był super, dopasowałam sobie wersję odpowiednią dla mojej karnacji i krył świetnie zarówno wypryski, jak i zaczerwienienia.
mi akurat te kolorki odpowiadają i zielony dobrze wysusza pryszcze ale na naczynka to bałabym się go używać... co do korektora w sztyfcie flawless to o takim nie słyszałam, wiem że taki był pod oczy i bardzo dobrze się spisywał ale jak chciałam go kupić to już nie było...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:24   #15
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Zielony puder/ korektor- gdzie szukać?

[1=23050a0aad90a8080080283 bdf8df74620320c76_5f9f4c0 2e1681;9882833]Jak byś mogła to poproszę zdjęcie
I baardzo dziękuję wszystkim za pomoc![/quote]

szczerze mówiąc to przy sztucznym świetle to się trochę mija z celem, najwyzej jutro w dzień zrobię drugie i wrzucę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112708161834 (800 x 600).jpg (60,1 KB, 28 załadowań)
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.