Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 13:27   #1381
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

muszę się wreszcie pochwalić - mam odrost na jakieś 2, 3 cm. powolutku rosną... ludzie też już nie czepiają się mnie że mam nierówny kolor jakoś przywykli.
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:25   #1382
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
to suuper.. w takim razie zazdroszczę Ci

A powiedz jak je pielęgnujesz? Czy coś szczególnego stosujesz?


używam waxa, szamponu seboradin i lotionu z tej samej firmy a włosy nie dosc że zaczeły rosnąc to jeszcze są takie mieciutkie i gładkie że szok nigdy jeszcze nie miałam farbowanych włosów w tak dobrym stanie

ps. i jeszcze pije pokrzywe
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:00   #1383
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczynki mam prawie 7 cm odrosty, wygladaja conajmniej fatalnie:/ moj naturalny kolor to tzw. mysi blond a farbowane to zloty blond przechodzacy juz w zolc od chloru (chodze na basen), moje wlosy sa dosc dlugie, prawie do pasa, mysle zeby je po raz ostatni zafarbowac, tylko szkoda mi tego "wyhodowanego" odrostu czy fryzjerka moglaby mi nalozyc farbe tylko na te juz pofarbowane? pewnie bedzie chciala nalozyc ciemniejszy kolor niz moje naturalne, bo bedzie sie wyplukiwal? ehh jakos mi sie odechciewa isc do fryzjera, bo zaraz bedzie gadac, ze jak tylko na polowe wlosow to kolor nie rowny wyjdzie, ze to ze tamto...co robic?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:14   #1384
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
używam waxa, szamponu seboradin i lotionu z tej samej firmy a włosy nie dosc że zaczeły rosnąc to jeszcze są takie mieciutkie i gładkie że szok nigdy jeszcze nie miałam farbowanych włosów w tak dobrym stanie

ps. i jeszcze pije pokrzywe
I wszystko jasne . Też niedawno zaczęłam podobną kurację. Mam nadzieję,że będą efekty
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:40   #1385
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

też piję pokrzywę, ale nieregularnie - ale ważne że piję - jestem bardzo niesystematyczna.
dzisiaj kupiłam skrzypowitę i zaczynam łykać.
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:06   #1386
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

chyba tez sobie kupie jakiś skrzyp w tabsach...
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:03   #1387
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
używam waxa, szamponu seboradin i lotionu z tej samej firmy a włosy nie dosc że zaczeły rosnąc to jeszcze są takie mieciutkie i gładkie że szok nigdy jeszcze nie miałam farbowanych włosów w tak dobrym stanie

ps. i jeszcze pije pokrzywe
To muszę wypróbować Twoją kurację, bo moja niekonsekwencja mnie załamuje niedawno używałam waxa przez dwa tygodnie (I to nawet regularnie), później kupiłam sobie pokrzywowy spray (który zużyłam do ostatniej kropli, ale stosowałam go nieregularnie i w przesadnych ilościach) był czas herbatki pokrzywowej, skrzypowej, była skrzypowita, ale za dużo mnie to kosztowało czasu i czasem po prostu zapominałam, albo nie miałam siły, ani ochoty bawić się w maseczki i spraye na dłuższą metę. Lepiej jest kupić sobie jeden szampon, odżywkę i maseczkę. Wtedy wyrabia ci się pewien nawyk, ale jeśli dochodzą do tego jakieś inne mikstury i nie możesz się połapać, kiedy ostatnio smarowałaś głowę olejkiem rycynowym, a kiedy psikałaś sprayem, zniechęcasz się. Przynajmniej ja tak mam.
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 20:58   #1388
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Poliksene, nie przejmuj się mam to samo, ale i tak cieszę się, że cos ze sobą robię!
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:24   #1389
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja jem suplementy "włosowe" -obecnie Skrzypmax
Stosuje spray skrzypowo-herbaciany Farmony
używam Wax'a polskiego
a od niedawna również Żelu Aloesowego Palomy(choć nieregularnie) oraz maski do włosów farbowanych Joanny.

a myślę by za jakiś czas kupić herbatki na "piękne włosy" oraz lotion do wcierania wieczorami Seboradinowy
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:52   #1390
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
I wszystko jasne . Też niedawno zaczęłam podobną kurację. Mam nadzieję,że będą efekty
ja od niedawna uzywam i już widze różnice, mysle że z czasem bedzie coraz lepiej ,lepiej i tobie życze tego samego

Cytat:
Napisane przez poliksene Pokaż wiadomość
To muszę wypróbować Twoją kurację, bo moja niekonsekwencja mnie załamuje niedawno używałam waxa przez dwa tygodnie (I to nawet regularnie), później kupiłam sobie pokrzywowy spray (który zużyłam do ostatniej kropli, ale stosowałam go nieregularnie i w przesadnych ilościach) był czas herbatki pokrzywowej, skrzypowej, była skrzypowita, ale za dużo mnie to kosztowało czasu i czasem po prostu zapominałam, albo nie miałam siły, ani ochoty bawić się w maseczki i spraye na dłuższą metę. Lepiej jest kupić sobie jeden szampon, odżywkę i maseczkę. Wtedy wyrabia ci się pewien nawyk, ale jeśli dochodzą do tego jakieś inne mikstury i nie możesz się połapać, kiedy ostatnio smarowałaś głowę olejkiem rycynowym, a kiedy psikałaś sprayem, zniechęcasz się. Przynajmniej ja tak mam.
ja tak miałam ,kiedy miałam mazideł w cholere i nie wiedziłam co kiedy i po co używac bo sie gubiłam w tym wszystkim , a kiedy juz doszłam co pomaga i wystarcza moim włosom to sama przyjemnosc

szampon seboradin to cud dla moich włosów, i mam zamiar dokupic jeszcze odżywke to już bede miała pełną kuracje dla włosów : szampon ,odżywka i lotion miałam kiedys tylko odżywke seboradin , i efekty marne, ale teraz widze że pomaga przy pełnej kuracji

wax to wiadomo , robie sobie maseczke 3x w tyg i jak narazie jest super
i jeszcze tez własnie mam zamiar dokupic jakies tabsy , moze skrzypowite hm.. poczytam jeszce jakie najlepsze
niech odrastają jak najszybciej
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:36   #1391
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez betty3423 Pokaż wiadomość
Super, że już masz swoje naturalne włoski Finlora, przede mną jeszcze dłuuuuga droga, ale widać, że cierpliwość popłaca
Dzięki
Pewnie, że popłaca, teraz to wiem, ale nawet sobie nie wyobrażasz jak bliska byłam złamania się, kiedy pracowałam w drogerii i codziennie po kilka godzin gapiłam się na rózne farby

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
muszę się wreszcie pochwalić - mam odrost na jakieś 2, 3 cm. powolutku rosną... ludzie też już nie czepiają się mnie że mam nierówny kolor jakoś przywykli.
I oby tak dalej

A ja byłam wczoraj u fryzjera, wkurzało mnie jak włosy mi sie układały, więc postanowiłam odrobinę pocieniować. Oczywiście znowu mnie ciachnęła więcej niż chciałam, ale jakoś przezyję, odrosną
Poza tym powolo przywzyczajam się do faktu, że już raczej nigdy nie będę miała długich włosów
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 16:41   #1392
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Poza tym powolo przywzyczajam się do faktu, że już raczej nigdy nie będę miała długich włosów
Oj nie wolno tak mysleć nu nuchciec to moc..wystarczy sie zaprzec i bedzie gitara i nie załamywac mi sie tu
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:47   #1393
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
Oj nie wolno tak mysleć nu nuchciec to moc..wystarczy sie zaprzec i bedzie gitara i nie załamywac mi sie tu
Niestety nie ma tak łatwo Gdyby chodziło tylko o samozaparcie i coerpliwość to może jeszcze dałabym radę - ale cięzko by było, oj ciężko, bo non stop kusi mnie, żeby iść do fryzjera i coś zmienić, np tak jak wczoraj Ale ja mam strasznie słabe włosy - winowajca - podwyższony testosteron, tarczyca i łojotok I jesli mam dłuższe to są zbyt ciężkie i bardzo łatwo wypadają więc jestem skazana na krótkie, chyba, ze uda mi się jakoś wyregulować te hormony i coś się poprawi.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:55   #1394
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niestety nie ma tak łatwo Gdyby chodziło tylko o samozaparcie i coerpliwość to może jeszcze dałabym radę - ale cięzko by było, oj ciężko, bo non stop kusi mnie, żeby iść do fryzjera i coś zmienić, np tak jak wczoraj Ale ja mam strasznie słabe włosy - winowajca - podwyższony testosteron, tarczyca i łojotok I jesli mam dłuższe to są zbyt ciężkie i bardzo łatwo wypadają więc jestem skazana na krótkie, chyba, ze uda mi się jakoś wyregulować te hormony i coś się poprawi.
aa to nie wiedzialam..mam nadzieje ze bylas u lekarza z tymi hormonami <przytul>..trzymam kciuki
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:00   #1395
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
aa to nie wiedzialam..mam nadzieje ze bylas u lekarza z tymi hormonami <przytul>..trzymam kciuki
Byłam, kiedyś... W sumie od roku nie biore leków na tarczycę, bo babka stwierdziła, ze brałam prfilaktycznie i że na razie nie są mi potrzebne - i w ciągu roku jak ich nie biorę włosy zaczęły się sypać i przytyłam 10 kilo Do tego ten łojotok Muszę więc iść do innego lekarza, zrobić nowe badania tylko niestety czasu na to brak Teraz zaczęłam brac tabletki anty, które mają podobno działanie antyandrogenowe więc może pomogą na ten testosteron
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:20   #1396
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

oj to rzeczywiscie musisz lekarza zmienic....chociaz te antybaby powinny pomoc..a moge spytac ktore bierzesz? bo ogolnie jak sie bierze hormony to pomagaja nie tylko na wlosy ale tez na cere
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:23   #1397
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
oj to rzeczywiscie musisz lekarza zmienic....chociaz te antybaby powinny pomoc..a moge spytac ktore bierzesz? bo ogolnie jak sie bierze hormony to pomagaja nie tylko na wlosy ale tez na cere
Yasminelle. Ale dopiero w poniedziałek zaczęłam, zobaczymy jak bedzie, chociaż panicznie się poję tych róznych skutków ubocznych
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:38   #1398
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja mam czarne na ciemnym brązie szamponem na 24 mycia ale juz m 3 miesiace nie schodzi .. zaluje i probuje zapuscic i zmyć to ale chyba jeszcze zamaluje troche odrosty zwykla szamponetką ..
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:49   #1399
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Yasminelle. Ale dopiero w poniedziałek zaczęłam, zobaczymy jak bedzie, chociaż panicznie się poję tych róznych skutków ubocznych
jak hormony sa dobrze dobrane to skutkow ubocznych nie powinno byc..trzymam kciuki
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 21:51   #1400
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
ja mam czarne na ciemnym brązie szamponem na 24 mycia ale juz m 3 miesiace nie schodzi .. zaluje i probuje zapuscic i zmyć to ale chyba jeszcze zamaluje troche odrosty zwykla szamponetką ..
a probowalas szamponu przeciwlupiezowego??..szc zerze to te szampony 24 to dla mnie jak farba
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 00:21   #1401
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a u mnie czarny jednak odrobinke schodzi... mam taraz takie jakbym miała balejaz z bardzo cienkimi ciemnobrązowymi pasemkami na czarnym, to sie tak jakos miesza i widac to pod światło, a dzis byłam u fryzjerki podciac odrobinę, dosłownie ze 3 cm, ale fryzura nabrała świezości, w dodatku poprosiłam o prostowanie prostownicą i super się układają, mam takiego klasycznego boba jak katie Holmes, koniec końców jestem zadowolona na razie. Z odrostu tez farba schodzi, coraz bardziej wraca do naturalnego, liczę na to, że jednak po np miesiąscu mycia włosków (jeszcze nie kupiłam nizoralu) jakos troszke ta czerń zejdzie...

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-11-28 o 23:48
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:37   #1402
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja jutro z samego rana lecę po Seboradin szampon, lotion i odżywkę.
Kurczę, kiedy widzę mój malutki odrost (koloru ciemny-blond ze złotymi refleksami), zastanawiam się jaka siła mnie zmusiła do zakrywania tej uroczej "maści":P?!
Głupek ze mnie.
Costynuuna używasz seboradinu z serii z czarną rzepą?
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:25   #1403
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja używam regenerujący do włosów zniszczonych z żeń-szeniem .
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:29   #1404
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

W takim razie będę podążac przetartym szlakiem i postawię na żen-szeń;P
Dzięki za informacje !
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 23:36   #1405
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

nie ma za co
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:05   #1406
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześć dziewczyny Bardzo się cieszę, że powstał taki wątek, który mam nadzieję pomoże mi przetrwać ten okropny okres powrotu do naturalnych włosów. To co mnie spotkało nie da się opisać w dwóch zdaniach ale spróbuje Straciłam włosy ponad 2 lata temu z powódu choroby i kiedy zaczeły mi odrastać zafarbowałam na czarno chcąc zaakcentować 1cm włosów na głowie
I zaczęło sie farbowanie, włosy rosły a ja nadal farbowałam. Kiedy włosy siegnęły ramion poddałam sie dekoloryzacja u fryzjera kilka dni temu (zapłaciłam 250zł) ale to nic w poruwnaniu z tym co mam na głowie, włosy strasznie się zniszczyły i zrobiły sie zielone zaledwie po 2 myciach. Efekt opłakany Dziś siostra nałozyła mi kolor mroźny kasztan aby pokryć zielony. Tak bardzo już bym chciała mieć swój naturalny kolor ciemny blond taki misi. Załuje, że wogóle poddałam się tej dekoloryzacji przecież dopiero co mi włosy odrosły takie milutkie jak puszek. Teraz co miesiac będę podcinać włosy 1cm i powoli wracam do naturalnego obym wytrwała w swoim postanowieniu i nigdy wiecej nie zafarbowała włosów. Dziękuję wam za cierpliwość w czytaniu mojej historyjki
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 23:50   #1407
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej Rybka516... widzę, że i Ty tu trafiłaś, a miałam własnie Ci zapodac linka na ten wątek
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 09:43   #1408
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez rybka516 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Bardzo się cieszę, że powstał taki wątek, który mam nadzieję pomoże mi przetrwać ten okropny okres powrotu do naturalnych włosów. To co mnie spotkało nie da się opisać w dwóch zdaniach ale spróbuje Straciłam włosy ponad 2 lata temu z powódu choroby i kiedy zaczeły mi odrastać zafarbowałam na czarno chcąc zaakcentować 1cm włosów na głowie
I zaczęło sie farbowanie, włosy rosły a ja nadal farbowałam. Kiedy włosy siegnęły ramion poddałam sie dekoloryzacja u fryzjera kilka dni temu (zapłaciłam 250zł) ale to nic w poruwnaniu z tym co mam na głowie, włosy strasznie się zniszczyły i zrobiły sie zielone zaledwie po 2 myciach. Efekt opłakany Dziś siostra nałozyła mi kolor mroźny kasztan aby pokryć zielony. Tak bardzo już bym chciała mieć swój naturalny kolor ciemny blond taki misi. Załuje, że wogóle poddałam się tej dekoloryzacji przecież dopiero co mi włosy odrosły takie milutkie jak puszek. Teraz co miesiac będę podcinać włosy 1cm i powoli wracam do naturalnego obym wytrwała w swoim postanowieniu i nigdy wiecej nie zafarbowała włosów. Dziękuję wam za cierpliwość w czytaniu mojej historyjki
Ja tez sie poddałam dekoloryzacji. Z czarnego mam teraz włosy wpadające w rudy kolor bardzo. Ale jakos to przetrwam. Jak sie to troche zmyje to ide do fryzjera aby nałozyla mi kolor zblizony do naturalnego. I pozniej juz nie bede nigdy farbowac. Teraz robie wszystko aby mi urosły azeby pozniej ściąć zniszczone końce i miec piękne swoje włosy. Ja sie ciesze ze sie poddalam dekoloryzacji. Przynajmniej nie mam juz czarych wlosów. I lepiej mi bedzie powrócic do swoich naturalnych. A ten rudy kolor teraz musze znieść jakos
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 10:26   #1409
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
hej Rybka516... widzę, że i Ty tu trafiłaś, a miałam własnie Ci zapodac linka na ten wątek
Dzięki niutka1za zainteresowanie moją osobą
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:00   #1410
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

nie farbuje wloskow od kwietnia tego roku, odrost mam duzy ale wygladam tragicznie jak sobie radzicie z wygladem, ja juz nie moge na siebie patrzec.Nie mam ochoty farbowac bo sporo mnie to kosztowalo zeby chodzic z takimi odrostami i znowu potem zaczynac od nowa bo chce miec swoej wloski.Jestem typowa polska mysia blondynka a polowe glowy mam tak jakby marchewkowa, masakra wstydze sie juz do ludzi wychodzic, a tu swieta sie zblizaja, sylwester buuu stosuje Waxa ale wcale mi nie rosna te wloski szybciej, w ogole to wypadaja garsciami i sie koncowki lamia, nie wiem od czego. nie mecze ich czesto suszarka, prostownica ani nic z tych rzeczy a wygladaja coraz gorzej biore Humawit ale tez nie pomaga.Jak tu zrobic zeby szybciej rosly.Mam wloski do ramion.Kiedy bede miala juz swoje na calej glowie???do wakacji sie uda?macie juz jakies doswiadczenia w tym temacie?
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.