Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera? - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-02, 22:16   #2671
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

hej

Ja tego sylwka spędze w naszym zimnym mieszkanku wraz z małżem. I choć to najlepsze towarzystwo jakie mogłam sobie wymarzyć przygnębia mnie to.

Powiem wam że najlepszego Sylwestra to ja spędziłam do tej pory w pracy Byłam w obsłudze medycznej (dodatkowa pomoc dla ratowaników medycznych) na Wrocławskim rynku w na przełomie 2006/07 . Niezapomniane wrażenia, wstęp za kulisy (autografy fotki itp) ...ah i choć nie wypiłam wtedy ani kropli to bawiłam się cudnie (choć do domu wróciłam w opawiowanym obuwiu) Nie raz szalało się też w tłumie pod sceną i śpiewało na całe gardło wraz z Dodą (którą na codzień szanuje ale raczej nie gustuje w tego typu muzyce) i tłumem "...fajna Dżaga ze mnie jest..." ah...

uwielbiam masowe imprezy

Cóż a w tym roku będę siedzieć w domku pod kocukiem degustując drinki a'la mój TZ
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 22:31   #2672
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja rowniez zapewne nigdzie nie pojde, zadna nowosc
Pewnie spedze go z przyjaciolka, ktora jak i ja kasy nie ma wystarczajaca jak i odpowiedniego towarzystwa ;/
Marzy mi sie Krakowski Rynek... echhh
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 22:53   #2673
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

A ja myślałam, że jestem jednym z niewielu przypadków osób spędzających beznadziejnie Sylwa... ehhh
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 01:27   #2674
frandzelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 291
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

ja zwykle myslałam, ze spędzam go w domu [z rodzicami] i jako, że mam jeszcze 17 lat to nigdzie miałam nie iść [mieszkam w Londynie, nie wpuszcza mnie ;/], a do nikogo nie mam zamiaru sie wpraszac i wypytywac. ale wymyslilam, ze pojade do Polski na Sylwestra, do mojego małego miasta [sama o0] i mam nadzieje, że tak jak zawsze Sylwester był beznadziejny, to teraz moze bedzie troche lepszy niz zazwyczaj [jeszcze nawet nie wiem gdzie pojde].
pozdrawiam wszystkich co bedą siedziec w domu 31, wiem jakie to denerwujace, ale do Sylwestra jeszcze duzo czasu i nigdy nic nie wiadomo czesto spontany wychodzą rozne w zyciu
__________________
Hej to chyba śni ci się życie.

'Będzie tęęcza... luubje'



Edytowane przez frandzelka
Czas edycji: 2008-12-03 o 01:32
frandzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 07:03   #2675
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja chyba spędzę w domu rodziców (ich nie będzie, bo idą "na salę"). Będę z moim TŻ-tem, psem, może moja siostra też będzie w domu. Kupimy dobrego szampana, jedzonko i będziemy siedzieć. Ewentualnie w domu u siebie (a raczej: u teściów).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 07:16   #2676
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

ooooo.
Ja też mam poechowego sylwestra. w zeszłym roku przed 00.00 wróciliśmy do domu od koleżanki, bo dostałam dreszczy i gorączki 39,5
I tak się skończyło, cały Nowy rok z okładem i polopiryną spędziłam. Milusio.

Odkąd jesteśmy z Tż razem, jeszcze nigdzie nie byliśmy na sylwestra na imprezie.
Raz byliśy u mojej przyjaciółki, w trójkę spędzaliśmy sylkwa, przy świątecznym jedzonku i napojach wyskokowych, a na 00.00 poszliśmy na plac gdzie byl koncert

A tak to spędzamy w domu.

W tym roku też...
Tż zapowiedział że zamówimy dwie rodzinne pizze i będziemy je zajadać oglądając filmy
tudzież wprawiać w ruch nasze ukłądy taneczne

No zobaczymy, choć nie powiem, chciałabym iść gdzieś na balety prawdziwe... choć boję się że znowu mnie jakaś choroba złapie...
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 09:26   #2677
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja też zostaję w domu. Powód? Brak TŻ, brak znajomych "singlów" - nie chce iść na impreze gdzie kazdy ma swoja parę, brak organizacji jakiegokolwiek sylwestra przez znajomych
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 09:35   #2678
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Mój Sylwester również stoi pod znakiem zapytania, o 18 dopiero wyjdę z pracy, poza tym, z tego co widzę, nikt nie ma pomysłu na imprezę z tej okazji...
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 10:58   #2679
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

ja z moim TŻ nie mamy jeszcze planów na sylwestra,pewnie dzień przed cś wymyślimy
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:53   #2680
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
(...)
Odkąd jesteśmy z Tż razem, jeszcze nigdzie nie byliśmy na sylwestra na imprezie.
Raz byliśy u mojej przyjaciółki, w trójkę spędzaliśmy sylkwa, przy świątecznym jedzonku i napojach wyskokowych, a na 00.00 poszliśmy na plac gdzie byl koncert

A tak to spędzamy w domu.

W tym roku też...
Tż zapowiedział że zamówimy dwie rodzinne pizze i będziemy je zajadać oglądając filmy
tudzież wprawiać w ruch nasze ukłądy taneczne

No zobaczymy, choć nie powiem, chciałabym iść gdzieś na balety prawdziwe... choć boję się że znowu mnie jakaś choroba złapie...
My mamy podobnie. Nigdzie nie byliśmy, bo - póki wynajmowaliśmy mieszkanie - sami robiliśmy imprezy. Oczywiście, teraz się okazuje, że nikt ze znajomych w tym roku nie robi imprezy (bo coś tam... wiadomo - najlepiej podłączyć się do kogoś, tak jak do nas zawsze się chętnie podłączali). Też mam plan żeby zamówić coś pysznego, kupić dobrego szampana, wino - nawet jak wydamy koło 100 zł to i tak wyjdzie taniej, niż najtańsza impreza w knajpie. Z układami tanecznymi fajny pomysł.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:01   #2681
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Ja też zostaję w domu. Powód? Brak TŻ, brak znajomych "singlów" - nie chce iść na impreze gdzie kazdy ma swoja parę, brak organizacji jakiegokolwiek sylwestra przez znajomych
Ja w sumie też tak mam, a jakoś nie chce mi się na siłę kombinować i wpraszać do kogoś na impre. I szczerze mówiac niespecjalnie mnie to martwi a ile zaoszczędzę na sylwestrowej kreacji, brokatach, składkach...dużo kosmetyków będzie można za to kupić I wreszcie zaległe recenzje na KWC w Sylwestra dopiszę
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 12:37   #2682
BlackvsWhite
Przyczajenie
 
Avatar BlackvsWhite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: W krainie, gdzie obcy ginie.
Wiadomości: 10
GG do BlackvsWhite
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Ja też zostaję w domu. Powód? Brak TŻ, brak znajomych "singlów" - nie chce iść na impreze gdzie kazdy ma swoja parę, brak organizacji jakiegokolwiek sylwestra przez znajomych

Brak Tż, brak znajomych nie singlów, znajomi single będą poza zasięgiem, a pchać się na siłę nie lubię. Sylwester w domu, z rodzicami i pewnie przed kompem, no ale jakaś odmiana musi być. Ciekawe, jak to jest wznosić toast do monitora....

Tak w ogóle, to właśnie się zarejestrowałam i chciałam się przywitać i życzyć wszystkim miłego dnia Milszego niż mój
__________________
Coulda, woulda, shoulda.......



"To, co płynie z nurtem rzeki, niebawem pozna słoność morza..."




BlackvsWhite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:51   #2683
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez BlackvsWhite Pokaż wiadomość
Brak Tż, brak znajomych nie singlów, znajomi single będą poza zasięgiem, a pchać się na siłę nie lubię. Sylwester w domu, z rodzicami i pewnie przed kompem, no ale jakaś odmiana musi być. Ciekawe, jak to jest wznosić toast do monitora....

Tak w ogóle, to właśnie się zarejestrowałam i chciałam się przywitać i życzyć wszystkim miłego dnia Milszego niż mój
Witamy witamy! Mam nadzieję, że będzie miły! Tobie też miłego, choć widać po tonie posta, że się nie zapowiada. Tak czy owak głowa do góry!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:12   #2684
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

hej

Ja mam pytanko... co można robić w domku w sylwka coby nie było NUDNO I ZWYCZAJNIE ?? Może jakieś propozycje dla singielek i duetów??

NIE MOŻEMY sie kobitki dołować!!

(filmy hmm raczej nic ciekawego nie ściągnę do sylwka, stare już znam na pamieć, kolacja ileż można jeść, winko, szampan... ileż można wznosić toasty)
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:17   #2685
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez piwusia5 Pokaż wiadomość
hej

Ja mam pytanko... co można robić w domku w sylwka coby nie było NUDNO I ZWYCZAJNIE ?? Może jakieś propozycje dla singielek i duetów??

NIE MOŻEMY sie kobitki dołować!!

(filmy hmm raczej nic ciekawego nie ściągnę do sylwka, stare już znam na pamieć, kolacja ileż można jeść, winko, szampan... ileż można wznosić toasty)
hehe ja pewnie zrobie sobie "Maraton z Housem" i bede ogladac odcinki jeden za drugim do północy, poźniej wyjde przed dom pooglądac sztuczne ognie (kooocham ) i o 00:05 pójde spać
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:17   #2686
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Ja też zostaję w domu. Powód? Brak TŻ, brak znajomych "singlów" - nie chce iść na impreze gdzie kazdy ma swoja parę, brak organizacji jakiegokolwiek sylwestra przez znajomych
to witam w klubie.
na dzien dzisiejszy wychodzi, ze ja rowniez bede siedziec w domu z w/w powodow
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:25   #2687
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
hehe ja pewnie zrobie sobie "Maraton z Housem" i bede ogladac odcinki jeden za drugim do północy, poźniej wyjde przed dom pooglądac sztuczne ognie (kooocham ) i o 00:05 pójde spać
Oj ja też kocham sztuczne ognie i Hausa też tyle że jedyne na co można liczyć to te sztuczne ognie... nie mam nic ciekawego ... ileż można oglądać Laidis??
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:31   #2688
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Patrząc na to, ile nas jest stwierdzam, że swobodnie mogłybyśmy urządzić wspólnego wizażowego sylwestra.

Dołączam się jako kolejna spędzająca w domu. Powód? Bardzo prozaiczny - brak TŻ i brak wolnych znajomych
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:38   #2689
jagoodka92
Raczkowanie
 
Avatar jagoodka92
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tam, gdzie jutra słodki smak ^^
Wiadomości: 285
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja TŻ aktualnie mam, ale co z tego, skoro nikt ze znajomych nie ma "wolnego pomieszczenia" , gdzie owego sylwestra można by spędzić. No cóż tak to jest, jak się ma tylko 16 lat, a nie chce się siedziec w domu heh
no ale jeszcze moze się coś znajdzie <mam nadzięję>
;*
__________________

Tyle jesteś wart
ile od siebie możesz dać.
jagoodka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 15:35   #2690
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

hmm nie będe oryginalna- też ten sylwester spędze w domu, z rodzicami i mam nadzieję że go prześpię. Powód: brak faceta, a paczka rozchodzi się do swych inszych znajomych na imprezy. Miał być niby wypad w góry z inszymi znajomymi, ale za późno sie obudzili i ja nie zdaze zebrac ekipy a sama nie pojade xD

noo ale jeszcze nie mówię hop, choć wsio ryba.
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:13   #2691
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

i ja dołączam

szczerze nie lubię Sylwestra ... nie lubię tego gadanie: a gdzie idziesz? itd a kiedy oznajmiam że niogdzie-spędzam Sylwka w domu z Rodzicami ..... robią taaaaakie oczy

a przepraszam to czy gdzieś idę albo nie ma decydować o dobrej zabawie tego dnia? bo nie rozumiem

dla mnie to raczej smutny dzień (serio ) jestem wrażliwą osobą, dostrzegam rzeczy na którzy inni nie zwracają uwagi, doceniam to co dla niektórych jest nawet niezauważalne ... zawsze mi smutno że stary rok odchodzi - wspominam wtedy co się wydarzyło, czego się nauczyłam .... robię taki miały bilans zysków i strat i skłamałabym mówiąc że nie uronię łezki tego dnia ...

a tak poza tym dzień jak każdy inny ... jak z 1 stycznia na 1 lutego

a mówią - to jedyny taki dzień w roku !! i co z tego jaki jedyny dzień ?? urodziny też mam jeden dzień w roku, imieniny też, dzień dziecka też, wielkanoc również - i co - nikt raczej fajerwerków nie puszcza i nie robi z tego afery

od lat spędzam w domu - i widzę same plusy ......... potem słyszę jak się jedni z drugich nabijają - a to że Gośka na stole tańcvzyła, a to że Krzyś odpadł już na początku imprezy, jakaś małolata dostanie prezent za 9 m-cy bo 'się zapomniała', wklejają kompromitujące fotki na NK ..... ehhhh

choć moje towarzystko kulturalnie się bawi itd ... też wolą spędzać Sylwka w skromnym gronie - albo na domówce w parę osób albo w kinie może i ja do kina się wybiorę
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:24   #2692
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja również zostaję w domku.

Bardzo lubię w sylwestrową noc, "walnąć się" pod puchatą kołdrę, szampan/ winko w dłoni i oglądać jakiś koncert, film...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 17:01   #2693
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Myślałam że to ja jestem dziwna że zostaję w domu.
Ale jednak nie jestem sama
Każdy z moich znajomych ma swoich znajomych a ja sie wpraszać nie bede,więc spedze ten dzień w towarzystwie rodziców i brata. Chyba że pójde na rynek..
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 17:51   #2694
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Jak widać po postach wiele z nas ma taką sytuację, że ma znajomych ale oni bawią się w towarzystwie swoich znajomych i nie chce się wpraszać...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:03   #2695
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

ja w tym roku zostaje w domu.
przede wszystkim względy finansowe.postanowiłam młodemu dać ix boxa pod choinkę i trochę nadszarpne domowy budrzet,ale też wspomnienia z przeszłości nie pozwalają mi się wyluzować.
dwa lata temu byliśmy na sylwestra z orkiestrą.
koszmar.baba wyła stare pisenki z okresu "mojej mamy".tak fałszopwała,że na trzeźwo nie dało się tego słuchać.o godz 2 w nocy moj T.Z. i mąż przyjaciółki byli tak nawaleni,że wrociłyśmy do domu.obaj panowie byli dj.-ami w czasach młodości i nie mogli znieść wokalu.
w zeszłym roku znow znajomi namowili nas na disco w knajpie.to było przegięcie,bo barman puyszczał kawałki nie znając się na dj-owaniu.oczywiście nasz echłopy musiały mu pomóc co w koncowym efekcie dało,że bawiłyśmy się z kumpelą razem.

chłopy jak dzieci.dac im wiaderko i od razu wiedza co robić.
w tym roku planuję domowy sylwester.trochę petard do potrzymania tradycji.szampan,kolacja i może tance.młody tez nie idzie nigdzie.on chyba bedzie najbardziej zadowolony.coś czuję,że sylwester skonczy się przed grą.a ja pojdę w siną dal.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:12   #2696
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja w tym roku zostaje w domu.
przede wszystkim względy finansowe.postanowiłam młodemu dać ix boxa pod choinkę i trochę nadszarpne domowy budrzet,ale też wspomnienia z przeszłości nie pozwalają mi się wyluzować.
dwa lata temu byliśmy na sylwestra z orkiestrą.
koszmar.baba wyła stare pisenki z okresu "mojej mamy".tak fałszopwała,że na trzeźwo nie dało się tego słuchać.o godz 2 w nocy moj T.Z. i mąż przyjaciółki byli tak nawaleni,że wrociłyśmy do domu.obaj panowie byli dj.-ami w czasach młodości i nie mogli znieść wokalu.
w zeszłym roku znow znajomi namowili nas na disco w knajpie.to było przegięcie,bo barman puyszczał kawałki nie znając się na dj-owaniu.oczywiście nasz echłopy musiały mu pomóc co w koncowym efekcie dało,że bawiłyśmy się z kumpelą razem.

chłopy jak dzieci.dac im wiaderko i od razu wiedza co robić.
w tym roku planuję domowy sylwester.trochę petard do potrzymania tradycji.szampan,kolacja i może tance.młody tez nie idzie nigdzie.on chyba bedzie najbardziej zadowolony.coś czuję,że sylwester skonczy się przed grą.a ja pojdę w siną dal.

Syn się cieszy, że "starzy" zostaną w domu? A gdzie można takiego syna dostać bo jak już przyjdzie pora to bym chciała takiego No chyba, że chodziło Ci o to, że ix boxa dostanie (cokolwiek to jest )
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 19:11   #2697
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Syn się cieszy, że "starzy" zostaną w domu? A gdzie można takiego syna dostać bo jak już przyjdzie pora to bym chciała takiego No chyba, że chodziło Ci o to, że ix boxa dostanie (cokolwiek to jest )
syn sie cieszy ,bo musiałłby iść na słłużbe babci.a tak w domku luz i gry-caaałą noc.młody ma 14 lat,więc jeszcze nie chodzi na prywatki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 19:24   #2698
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

mój Sylwester nadal stoi pod wielkim znakiem zapytania.
nie mam jakichkolwiek planów.
boje się, że spędze go w domu przed monitorem
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 19:47   #2699
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
syn sie cieszy ,bo musiałłby iść na słłużbe babci.a tak w domku luz i gry-caaałą noc.młody ma 14 lat,więc jeszcze nie chodzi na prywatki
hehe, ja poraz pierwszy właśnie w wieku 14 lat byłam na większej imprezie w sylwestra(ale dosyc kulturalnie bylo) I w ogole od tego wieku zaczęły się takie imprezy. Wcześniej chodziłam np. do koleżanek.

Ja też brak planów, ale muszę gdzieś iśc, bo kocham sylwestrowy klimat.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:50   #2700
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja tegorocznego Sylwestra spędzę znów z moim Tż-tem. To będzie nasz drugi wspólny Sylwester i znów będziemy u niego w domu, czyli można powiedzieć że nigdzie się nie wybieramy. Filmy mamy już pościągane, trzeba się zastanowić nad jedzonkiem, dekoracjami i przebiegiem, a jeszcze w Sylwestra parcuje do 17, ale jakoś damy rade.

Tak w ogóle to ja całe życie Sylwester spędzałam w domu, mozna na rękach policzyć te które odbyły się gdzie indziej. Mam podobne odczucia jak wy, że to jest taki przumus do zabawy i jakoś nigdy nie przywiązywałam wagi do tego by jakoś szałowo spedzić tę noc i co najważniejsze nigdy sie tego nie wstydziłam, czego nie można powiedzieć o każdym.

__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.