Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 21:23   #271
Becky28
Przyczajenie
 
Avatar Becky28
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Hmm... Co to znaczy efekt murowany? Wszystkie krostki wychodzą na wierzch czy ładnie przysychają?
Becky28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 07:07   #272
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Działanie widać po kilku miesiącach? To co ja mam za skórę?

Effaclar nałożyłam dopiero dwa razy, przedwczoraj i wczoraj wieczór. Dziś rano w lustrze przywitały mnie trzy plamki z łuszczącą się skórą. Delikatnie, ale widocznie, każda ok 1cm średnicy, drobne sterczące skóreczki.
Znaczy nie lubi mnie? Za dużo nałożyłam? Czy tak po prostu reaguję i tak ma być?



Nie żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało. Pięknie się przyklepały i siedzą pod podkładem, niewidoczne wcale, ale dumam co będzie dalej...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:40   #273
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Kropka podobno jedni się łuszczą po effaclarze, a inni nie.
Mam koleżankę która też po trzech dniach zaczeła się łuszczyc i to strsznie. Wtedy dermatolog poleciła jej żeby stosowała effaclar trzy razy w tygodniu i intensywnie nawilżała skóre.
Szczerze powiedziawszy ja też wypatrywałam złuszczania, ale ja należe do grupy "niełuszczących"
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:16   #274
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Becky28 Pokaż wiadomość
Hmm... Co to znaczy efekt murowany? Wszystkie krostki wychodzą na wierzch czy ładnie przysychają?
W moi wypadku najpierw jedno, a potem (sporo potem niestety ) drugie, ale ponoć co cera, to inna reakcja.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:02   #275
Becky28
Przyczajenie
 
Avatar Becky28
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Mam jeszcze jedno pytanko, może ktoś wie..
Nie lubię latem wygladać jak córka młynarza i zamierzam odstawić Effaklar w wakacje. Po jakim czasie od odstwienia Effeclaru mogę zmniejszyć wysokość filtra (myślałam o 15). ?
Becky28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:58   #276
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dziękuję za odp. na poprzednie pytanie i podpinam się pod Becky28.
Ciekawi mnie zwłaszcza w jak długi czas po odstawieniu skóra może nadwrażliwie reagować na słońce/promieniowanie? Książkowe 28 dni życia naskórka, krócej czy dłużej?

I tak z ciekawości - na ile Wam starcza 1 opakowanie? Bo z recenzji wynika, że na ho ho, a nie chciałabym kupić kremu z terminem pół roku (nie zawsze jest wybór) i zostać z połową przeterminowanej tubki na jesień.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:39   #277
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Działanie widać po kilku miesiącach? To co ja mam za skórę?

Effaclar nałożyłam dopiero dwa razy, przedwczoraj i wczoraj wieczór. Dziś rano w lustrze przywitały mnie trzy plamki z łuszczącą się skórą. Delikatnie, ale widocznie, każda ok 1cm średnicy, drobne sterczące skóreczki.
Znaczy nie lubi mnie? Za dużo nałożyłam? Czy tak po prostu reaguję i tak ma być?



Nie żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało. Pięknie się przyklepały i siedzą pod podkładem, niewidoczne wcale, ale dumam co będzie dalej...
Kropka... a zdradź jakiego podkładu uzywasz na te wstrętne skórki - ja też walczę z łuszczeniem w wyniku stosowania effaclaru i niestety każdy podkład ten problem jeszcze bardziej uwidacznia. Do tego codziennie nowe pryszcze, już mnie to denerwuje
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 20:03   #278
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Kropka... a zdradź jakiego podkładu uzywasz na te wstrętne skórki - ja też walczę z łuszczeniem w wyniku stosowania effaclaru i niestety każdy podkład ten problem jeszcze bardziej uwidacznia. Do tego codziennie nowe pryszcze, już mnie to denerwuje
Ja nie wiem czy to kwestia podkładu. Skórki przylepiły się po LRP Anthelios 50+ Creme Fondante. Jak po wazelinie przyległy do skóry i tak zostały.
A podkład mam na to Perfect Touch YSL. Lekko matuje, ku mojemu zaskoczeniu ten filtr też. I nie ujawnia skórek. Przynajmniej u mnie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:01   #279
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I tak z ciekawości - na ile Wam starcza 1 opakowanie? Bo z recenzji wynika, że na ho ho, a nie chciałabym kupić kremu z terminem pół roku (nie zawsze jest wybór) i zostać z połową przeterminowanej tubki na jesień.
mysle że w ciągu pół roku zużyjesz bez problemu. Ja stosuję miesiąc i zostało mi jeszcze ponad pól tuby.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:32   #280
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Do dziewczyn, które się łuszczą - jak u Was wygląda łuszczenie?? Bo mi sie robią czerwone (brrr) placki najpierw z suchą skórą (takie jakby liszaje) a potem to albo sie powoli goi albo zaczyna schodzić skóra... Wczesniej myslałam że po prostu będą mi odstawać skórki ale te placki czerwone?? okrropność
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 23:16   #281
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Becky28 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko, może ktoś wie..
Nie lubię latem wygladać jak córka młynarza i zamierzam odstawić Effaklar w wakacje. Po jakim czasie od odstwienia Effeclaru mogę zmniejszyć wysokość filtra (myślałam o 15). ?
O kwasach wiem tyle co nic...
Odpowiedź na takie pytanie ułatwiła by mi życie - właśnie mam zamiar drugi raz wysmarować się E... A dopiero dziś się dowiedziałam, że tu filtry potrzebne - i to tak bardzo...:/ Myślałam, że to taka fanaberia Chyba większość kasy wydawać teraz będę na pielęgnację twarzy... Nie wiedziałam, że jeden zakup pociągnie za sobą tyle innych...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 07:26   #282
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

anka bzzz dokładnie Cię rozumiem, ja napierw kupiłam effaclar a później dowiedziałam sie o filtrach no i po kilku dnich taki kupiłam.ale zobzaczysz wszystk osię wróci bo buziuchna bedzie ładniejsza
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 09:54   #283
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja na tym forum jestem nowa. Bo najpierw kupiłam E, a dopiero potem poczytałam o nim W sumie polecała mi go koleżanka, ale o filtrach nic nie mówiła ciekawe czy ich używała
Co mnie w filtrach najbardziej przeraża to koszt - one same w sobie są dość drogie, a jeszcze jak pomyślę ile tego trzeba nakładać:/ Na początek chyba mnie tylko na Iwostin będzie stać. W związku z tym pytanie - da się pokazać ludziom bez podkładu na filtrze?

I jakby ktoś jeszcze mógł się wypowiedzieć co z filtrami po skończeniu kuracji kwasami...

phdwao
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:31   #284
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ja tez dopiero sie uczę, ale wiem juz że filtry nalezy stosować przez cały czas, na okrągło czy z kwasami czy bez, czy w zimię cz w lato, zawsze. One chronia skóre przed szkodliwymi promienowaniami i zapobiegaja przedwczesnemu starzeniu się skóry. Także najlepiej to oswoj się z tym że filtr najlepiej mieć zawsze no i trudno ale trzeba tez na niego wydać. Z tego co wiem to filtry avene sa bardzo odzywcze i moga jednocześnie chronić i dbać o cerę, dlatego kremik na dzień masz juz z głowy.Co do podkładu na filtro to zalezy od Ciebie, czy podobasz sie sobie bez podkładu itd, jesli za bardzo sie świecisz to możesz zmatowić skrobią, baż pudrem.jednak tylko na filtry avene możesz nakładać wszystkie pudry i podkłady bo one ich nie zdestabilizują, natomiast na inne filtry możesz nakładać pudry i podkłady bez talku i micy w składzie.ufff
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:46   #285
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
(...)
Dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź!
Właśnie czytam wątek "opalanie po kwasach" i faktycznie wszystkie potrzebne informacje tam znalazłam. Nad Avene dumam mocno, ale póki co z kasą krucho - zainwestuję na wakacje. Będę blada - trudno, przeżyję Chyba czas pomyśleć o tym, co mogłoby się wydarzyć za kilka lat przy moim dotychczasowym stylu dbania o cerę

A jak chodzi o Twoje osobiste doświadczenia - w wakacje schodzisz na niższe filtry?? Czy dalej +50? minimum?
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:54   #286
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

szczerze mówiąc to filtruje sie dopiero od września i też mysle nad tym co będzie latem, ale myslę że nadal będzie 50+, to ni znaczy że będziesz biała troszę cos tam sie przyrumienisz, jednak możesz dłużej przebywać ze spokojem na słońcu, poza tym bardzo zachęciała mnie wypowiedź jednaej z wizażanek na tym porumpalania po kwasach, o tej pani doktor ze slicznę cerą może to postawmy sobie za cel)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:11   #287
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Może masz rację...
Ja niedawno wróciłam do naturalnego koloru włosów...:/ i mam wrażenie, że coś blado wyglądam, jakoś mdło... A tamta stomatolog miała ciemne włoski i ciemną oprawę oczu
Pociesza mnie, że na uczelnię się praktycznie nie maluję - przynajmniej jak o podkłady chodzi i mam nadzieję, że po kwasach będzie tylko lepiej czyli, że cara będzie na tyle ładna, że podkład będzie zbędny
Opalanie w sumie nie jest dla mnie chyba - zawsze jestem jakoś nierówno opalona Mnie właśnie przerażało, że przy kwasach trzeba uciekać przed słońcem ale skoro jest wręcz przeciwnie to się nie martwię
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:14   #288
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

jak nałozysz filtr to nie uciekajja jeszcze nie czuje sie gotowa na wyjście bez podkaładu, bo mam jeszcze widoczne naczynka i przez to koloryt cery nierówny, ale jest napewno lepiej niż we wrześniu...o niebo lepiej:-_
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:50   #289
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Aż się boję Trudno - trzeba pocierpieć... W końcu practice makes perfect Czyli w najbliższym czasie zakup filtra i skrobi(i?).
Ja tam teraz z moją mordką się pokazuję więc co mi tam Czasem nawet na krem nie miewam rano czasu... (ach te budziki ).
Nadchodzący tydzień będzie tygodniem eksperymentów...
(a tak na marginesie - długo chodziłaś z Effaclarem bez filtrów? Bo mnie to niestety czeka - co najmniej kilka dni)
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 12:03   #290
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

bez filtrów chodziłam może niecały tydzień, ale nie bój sie aż tak to nie będzie źle jesli kilka dni nie posmarujesz. to że nie maiłam wtedy filtrów nic nie zrobiło na mojej buźce
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 12:34   #291
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

kamień z serca...

anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:46   #292
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Od ponad 4 miesięcy stosuję Effaclar K - smaruję nim czoło i brodę. Pozytywnych efektów niestety nie widać - zaskórniki jak były tak są, a kolor skóry się nie ujednolicił . Kończę 1 opakowanie (została mi 1/3 opakowania), drugie czeka już na swoją kolej ale zastanawiam się czy jest sens kontynuować kurację Effaclarem ? Może lepiej zmienić kwas np. na Acne-Derm?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:50   #293
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Suri ja Cie nie pomoge bo mi effaclar bardzo słuzy i nie hcę go na nic zmieniać, ale dziewczyny dobrze oceniają acne-derm, możesz też spróbować lysanel active svr, ma silniejsze działanie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:56   #294
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Suri ja Cie nie pomoge bo mi effaclar bardzo słuzy i nie hcę go na nic zmieniać, ale dziewczyny dobrze oceniają acne-derm, możesz też spróbować lysanel active svr, ma silniejsze działanie
Lysanel odpada, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:04   #295
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

w takim razie nic Ci nie doradzę, bo nie wiem co, ja zastosowałam kilka razy lysanel na wrażliwą skórę:-/ ehhh, sama przekonałam się że to był błąd
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:15   #296
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Od ponad 4 miesięcy stosuję Effaclar K - smaruję nim czoło i brodę. Pozytywnych efektów niestety nie widać - zaskórniki jak były tak są, a kolor skóry się nie ujednolicił . Kończę 1 opakowanie (została mi 1/3 opakowania), drugie czeka już na swoją kolej ale zastanawiam się czy jest sens kontynuować kurację Effaclarem ? Może lepiej zmienić kwas np. na Acne-Derm?
ja się nie znam na tym, ale tutaj na forum dziewczyny piszą, że nawet dopiero po roku mogą się pojawić jakieś rezultaty. może warto mu jeszcze dać szansę?

A przy okazji - czym zmywacie kwasy? czy są jakieś ograniczenia - np. środki bez SLS?
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:21   #297
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

przez kilka miesięcy stosowałam żel bez slsów, niedawno kupiłam taki z slsami, ale nie widzę żadnych negatynych zmian, jest tak jak poprzednio.u mnie najlepsze rezultaty effaclaru były jak skończyłam 1 opakowanie, było super, a doceniłam go wtedy, gdy mi się skończył i zaczęłam uzywać normaderm, powstało szybko kilka zaskórników, ktore stopniowo sie zwiekszały, teraz jakieś 2-3 tygodnie znów stosuję effaclar i ostatnie zakórniki wymiecione:-D
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 17:04   #298
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Moja skóra jest aktualnie okresowa Jest na niej parę nieładnych zmian... Boję się, że przy użyciu Effaclaru może być tylko gorzej... Ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B (ból filtrów) i C (zmiany skórne)... Reszty alfabety aż się boję.

Dzięki za info. Ja mam Garniera. Bardzo go lubię i nie chcę się z nim rozstawać
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:23   #299
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Wink Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jak nałozysz filtr to nie uciekajja jeszcze nie czuje sie gotowa na wyjście bez podkaładu, bo mam jeszcze widoczne naczynka i przez to koloryt cery nierówny, ale jest napewno lepiej niż we wrześniu...o niebo lepiej:-_

nie uciekłam, ale też nie byłam zadowolona z tego co widzę niemniej jednak byłam na to przygotowana w sumie pocieszające, że nie jestem aż tak blada, różnica była dość widoczna... a to nie były jeszcze te przepisowe 2 ml
chyba się przeproszę z podkładem.

a co do Effaclaru... 6 dni stosowania to chyba za wcześnie na rezultaty jakieś, nieprawdaż
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 12:10   #300
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

oj tak, 6 dni to mało, ale u mnie po 2-3 tygodniach było już widać, a raczej widać mniej zakórników i zanieczyszczeń
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.