Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-05-28, 11:22   #271
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Obecnie chwalê sobiê Garniera, wydajny nawet jest, jeszcze pó³ butelki mi zosta³o. I ten z³oty kolor skóry I morelowy zapach... Jak skoñczê, to kupujê Dove
Co za br±zuj±ce szaleñstwo, przez Was wszystko
ja te¿ uzywam teraz garniera i powoli czaje siê na dove.Garnier jest ok,zapach nienajgorszy choc przy codziennym (lub co 2,3 dni) uzywaniem troche mnie juz mêczy (ale mnie ma³o co nie mêczy ;-) ).
Ale efekt ³adny.
Zobaczy³am go kiedy po kilkudniowym smarowaniu zobaczy³am ¿e mam jakby bia³e rêkawiczki na d³oniach. I teraz mama ,tudzie¿ T¯ dosmarowywali mi d³onie hi,hi. Okolice stóp tez jasniejsze mam,wiêc bee musia³a sie i za to wzi±æ...
Ale ja lubie nowo¶ci wiê jak zwykle ,jakby nie wiem jak fajny by³ kosmetyk,czekam na koniec by móc sobie kupic cos nowego...

To sie powinno leczyæ,wiem...ale có¿...no baba jestem....
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-28, 11:43   #272
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez evitka21
Zobaczy³am go kiedy po kilkudniowym smarowaniu zobaczy³am ¿e mam jakby bia³e rêkawiczki na d³oniach. I teraz mama ,tudzie¿ T¯ dosmarowywali mi d³onie hi,hi. Okolice stóp tez jasniejsze mam,wiêc bee musia³a sie i za to wzi±æ...
Kiedy zaczyna³am ze smarowaniem zim±, mia³am to samo
Bia³e rêkawiczki i skarpetki Teraz ju¿ mam równo upalone, ¿eby nie ¶wieciæ biel± w japonkach.
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-28, 21:43   #273
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Opalamy siê!!!!

Wczoraj wybra³am sie do netto i przez jakie¶ 20 minut zamêcza³am mojego mê¿czyznê J&j no i evelink± bo sama decyzji nie mog³am podj±æ Problem siê rozwi±za³, gdy przy kolejnym w±chaniu J&J cze¶æ zawarto¶ci wyprys³a mi na nos czym rozbawi³am oczywi¶cie pó³ marketu! No to wziê³am Johnsona! Swietnie pachnie no i efekt te¿ bardzo dobry, tyle, ze chyba przesadzi³am z ilo¶ci± na rekach i troszkê siê zapomarañczowi³am ale spokojnie muszê przyznaæ, ¿e ³atwo siê ¶ciera1 W netto J&J 11,99 a Evelinka 9,99
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 08:22   #274
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja nadal stawiam na Garniera. Dove br±zuje jak szalone, ale niestety nawet po peelingu i uprzednim smarowaniu balsamem nawil¿aj±cym mam plamy Najgorsze na kolanach (wysmarowane najpierw grubo kremem Nivea ) i w okolicach pach. Mowy nie ma o ubraniu sukienki czy spódniczki Poza tym chyba mnie uczuli³, bo w zgiêciu ³okcia kolor w ogóle nie ³apie, a na dodatek pojawi³a siê szorstka, czerwona plamka o ¶rednicy 1cm Skoro ju¿ go kupi³am to zu¿ywam systematycznie, ale rzadko. Seans raz tygodniu wystarczy - reszty dope³nia Garnier.
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 08:35   #275
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kama jaka masz karnacje? I do jakiej karnacji masz dove? Bo chyba dzis sobie go kupie....
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 08:51   #276
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 265
Dot.: Opalamy siê!!!!

ojoj czemu ja dopiero teraz zauwa¿y³am ten w±tek!!! Ile mam czytania!!!
__________________
¯yje siê tylko raz, wiêc ¿yj pe³ni± ¿ycia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziêkuje za klik
lulina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 09:13   #277
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
Kama jaka masz karnacje? I do jakiej karnacji masz dove? Bo chyba dzis sobie go kupie....
Jestem typowy bledzioch Bez odrobiny br±zowienia ani rusz A Dove kupi³am w wersji do ciemnej karnacji - tylko, ¿e wcze¶niej "opali³am siê" ju¿ nieco Garnierem
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 09:58   #278
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Jestem typowy bledzioch Bez odrobiny br±zowienia ani rusz A Dove kupi³am w wersji do ciemnej karnacji - tylko, ¿e wcze¶niej "opali³am siê" ju¿ nieco Garnierem
Bo ja wlasnie typowo blada nie jestem Mam tak± ¶redni± karmacje i evelinka jako¶ nie daje mi spektakularnych efektów i wlasnie... che j± z czym po³±czyæ I chyba padnie na tedo dave do ciemnej karnacji

... a s± moze br±zery z filtrami?
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 10:31   #279
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Takiej pe³ni szczê¶cia to chyba jeszcze nia ma... My¶lê, ¿e Dove pozytywnie Ciê zaskoczy - je¶li chodzi o kolor. Natomiast trzeba mieæ oczy dooko³a g³owy, wprawne rêce i cierpliwo¶æ, ¿eby siê wsmarowa³ bez smug... To chyba przez tre¶ciw± konsystencjê - gêsty jak nie powiem co
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 10:34   #280
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hmm jesli ejst tak gêsty jak evelinka to moze byc Mam nadzieje, ze dam z nim rade... a jak nie to podrzuce komu¶ na prezent

Jeszcze tylko musze te kilkana¶cie z³oty wynale¼æ bo wyp³aty jeszcze nie mia³am
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 10:39   #281
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
Hmm jesli ejst tak gêsty jak evelinka to moze byc Mam nadzieje, ze dam z nim rade... a jak nie to podrzuce komu¶ na prezent

Jeszcze tylko musze te kilkana¶cie z³oty wynale¼æ bo wyp³aty jeszcze nie mia³am
Od czego s± karty kredytowe ;-)
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 10:41   #282
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Od czego s± karty kredytowe ;-)
Mam ca³e 1,47 na koncie

Ale juz skombinowalam Nie ma jak to bezzwrotna po¿yczka od rodziców
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 11:15   #283
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pisa³am niedawno o tym balsamie:
Eveline Spa! delikatnie br±zuj±cy z kompleksem ujêdrniaj±cym
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11864
ale teraz muszê co¶ dodaæ. Kupi³am go znowu parê dni temu i okaza³o siê, ¿e zmienili sk³ad - nie ma ju¿ w nim mentholu i co za tym idzie nie ch³odzi. Dalej ¶licznie pachnie i równie ¶licznie siê mieni, a o w³a¶ciwo¶ciach br±zuj±cych zameldujê za parê dni, jak go trochê pou¿ywam. Podejrzewam, ¿e te¿ mog³y siê zmieniæ, bo ca³y skad jest ciut inny, choæ opakowanie i opis praktycznie identyczne. Zakleili tylko informacjê o tym, ¿e ch³odzi i stary sk³ad naklej±j±c na niego nowy, ale jak porówna³am go tak pobie¿nie to ró¿nice s± znaczne. Nie skoñczy³o siê tylko na wykre¶leniu mentholu ze sk³adu, co¶ tam jeszcze pokombinowali. Zobaczymy co z tego wyniknie
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 16:45   #284
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pisa³am ostatnio, ¿e po jednej nocy z Evelinka nie zauwa¿y³am zabr±zowienia. Natomiast po dwóch nockach efekt jest ju¿ widoczny Opalenizna wygl±da naturalnie, brak zacieków (no tylko malutkie przy nadgarstach, ale prawie w ogóle ich nie widaæ - nie to co przy Lirene).
Chcia³abym jeszcze pochwaliæ samoopalacz Avene (próbka od Pauli ). No po prostu rewelacja W ogóle nie czu³am zapachu samoopalacza, nic a nic, tylko zapach kremu - sympatyczny Opalenizna jest po nim znakomita. Smarowaam siê nim w pi±tek i sobotê i nadal jestem ³adnie przybr±zowiona
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-29, 17:50   #285
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

I nie znalazlam dzis tego dove
Musze poszukac jutro bo sie na niego napali³am
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-30, 08:12   #286
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

W moim Tesco jest Gdzie mieszkasz? Mo¿e bêdê mog³a Ci pomóc
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-30, 11:47   #287
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja siê twardo opala³am Kolastyn± i stwierdzam, ¿e ma ona pewne maksimum - ju¿ mnie dalej nie opali tak¿e jestem mu¶niêta pierwszymi promieniami s³oneczka ale na lato muszê poszukaæ czegos bardziej opalaj±cego.
Dove, Garnier - ile dobroci czeka w kolejce, jakie to mi³e
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-30, 12:45   #288
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Opalamy siê!!!!

Swego czasu dorwa³am z Avonu w zestawie: krem antycellulitowy Cellusculpt, krem upiêkszaj±cy nogi Celluscullpt i peeling do cia³a z ekstraktem z granatu.
No i gdyby nie to, ¿e to by³ zestaw w bardzo dobrej, nigdy tego kremu "upiekszaj±cego" do nóg nie kupi³abym.. do tej pory nie mogê go zu¿yæ, co¶ okropnego. Próbowa³am nim trochê oz³ociæ nogi, ¿eby nie by³y takie bia³e jak ¶ciana, ale tragedia - po kilku dniach stosowania kolor faktycznie siê zmieni³, ale na ¿ó³ty...
Zatem ostrzegam i odradzam!

Natomiast Kolastyna - bardzo, bardzo przyjemna sprawa.
Obecnie nie mam ¿adnego balsamu br±zuj±cego i zastanawiam siê nad Sopotem Ziai albo nad Dove w³a¶nie.. tudzie¿ Eveline, matko, za du¿o tego dobrego do wyboru
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-30, 12:54   #289
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Obecnie u¿ywam Dove i Eveline - tak mniej wiêcej na zmianê. Dove do ciemnej karnacji, który zakupi³am niedawno, jest pioruñsko mocny jak dla mnie . Osza³amiaj±cy efekt uzyska³am chyba po 2 na³o¿eniach , st±d Eveline dla roz¶wietlenia i delikatnego przed³u¿enia efektu jest ¶wietne. Teraz jak mam ochotê na ciemniejsz± opaleniznê k³adê spokojnie Dove - jednak trzeba uwa¿aæ z rozprowadzaniem (co raczej nie jest trudne), bo przynajmniej w moim przypadku ró¿nica koloru przed i po jest du¿a. A je¶li chcê byæ lekko tylko oz³ocona smarujê siê Evelink± . Jak dot±d nigdy nic efektowniejszego nie stosowa³am .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 22:00   #290
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 6 464
Dot.: Opalamy siê!!!!

No przeciez ja nie moge wchodzic na takie watki... bo mi szafa w szwach peknie
Od lat sie nie opalam, wiec jedyna szansa na zbrazowienie mojego bladego cialka sa samoopalacze i balsamy brazujace No i wyprobowalam juz tego mnostwo. Ostatnio testuje J&J HS, Dove i Garnier. J&J lekko wysuszyl mi skore, Dove okropnie na mnie smierdzi , wiec najlepiej mi pasuje Garnier Po kazdym z nich juz po jednym uzyciu bylo widac delikatny efekt. A po trzech, to juz super Jednak wole uzywac samoopalaczy.

W zeszlym tygodniu zupelnie przypadkiem kupilam samoopalacz w sprayu Venita Solar I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Daje ladny, brzoskwiniowy kolor, ani troche nie smierdzi, co bardzo mi sie podoba i szybko sie wchlania. Kupilam go po raz pierwszy, ale mysle, ze nie ostatni. Mam tez Dax w piance, ale jeszcze nie wyprobowalam. Poza tym bardzo lubie YR, Garnier oraz Dior .
Uzywalam tez mleczko L'oreal i rowniez uwazam, ze jest ok. Natomiast zel z tej samej serii nie zadowolil mnie Zolty, bardzo powoli sie wchlania - przez godzine sie do wszystkiego kleilam i zatykal pory.

Do twarzy uzywam Everyday Sunshine Oil of Olaz i jestem z niego bardzo zadowolona. Lekko natluszcza, daje bardzo delikatny i naturalny kolor i nie powoduje zadnych niespodzianek

Zupelnie mi nie pasuje Sopot Ziaji - strasznie smierdzi, jest zolty i schodzi nierownomiernie. A po Helenie Rubinstein Golden Beauty dostalam wysypki, ktora przez dwa tygodnie nie chciala zejsc
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 09:21   #291
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
W zeszlym tygodniu zupelnie przypadkiem kupilam samoopalacz w sprayu
Do twarzy uzywam Everyday Sunshine Oil of Olaz i jestem z niego bardzo zadowolona. Lekko natluszcza, daje bardzo delikatny i naturalny kolor i nie powoduje zadnych niespodzianek
Nie znam tego produktu - gdzie kupowa³a¶? Wiem, ¿e w Tesco maja ca³± seriê, ale nigdy siê jej nie przygl±da³am
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 09:29   #292
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomo¶ci: 2 472
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja polecam Nivea w sprayu-opakowanie do zludzenia przypomina dezodorant.
sylwia.gda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 10:08   #293
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja uzywam samoopalacza z LPR i musze powiedziec ,ze oprocz zapachu jest dla mnie idealny. Wychodzi mi taka sliczna brazowa opalenizna .Smaruje sie tez HS i swietnie podtrzymyje efekt samoopalacza.
podziomka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 11:47   #294
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez podziomka
Ja uzywam samoopalacza z LPR i musze powiedziec ,ze oprocz zapachu jest dla mnie idealny. Wychodzi mi taka sliczna brazowa opalenizna .Smaruje sie tez HS i swietnie podtrzymyje efekt samoopalacza.
Podziomko, jak d³ugo u¿ywasz autoheliosa? Chodzi o to, czy przy d³u¿szym u¿ywaniu nie podra¿nia (denat ) Nie wiem na który siê zdecydowaæ: LRP czy Avenka
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 11:53   #295
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

mckabi - z tych dwóch to Avenka jest zdecydownie bezpieczniejsza je¶li chodzi o efekt - delkatny, naturalny. LRP - to zdecydowany kolorek.
Z LRP - chusteczki samoopalaj±ce s± bez denata - Wojtusia zachwala - ja niestety nie próbowa³am jeszcze.

Próbki autoheliosa s± dostêpne w aptekach (w przeciwieñstwie do Avene) popytaj.
Ja swojego odda³am kole¿ance - nie przekona³am siê do niego. Nogi, na których lubiê mocniejsz± opaleniznê, szalenie trudno nim równo opaliæ. No i wieki siê czeka, ¿eby zacieki sobie posz³y - nawet peelingi nie pomagaj±.

Za to Avenki na nogi mi szkoda - a efekt jest ¶liczny - z tym, ¿e trzeba siê co najmniej dwa razy opali. Nogi i reszta - po dwóch tygodniach widzisz dno tubki.
Dlatego do cia³a wolê Dove - ekonomiczniejszy i ³atwiejszy w obs³udze.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 11:57   #296
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Opalamy siê!!!!

Odradzam olejek Bielendy, okaza³o siê, ¿e br±zuj±cy jest tylko z nazwy, jak zszed³ mi samoopalacz, by³am blada jak ¶ciana mimo, ¿e smarowa³am siê tym olejkiem.
Piszecie, ¿e czasem robi± siê Wam zacieki po balsamie br±zuj±cym, ja mam na to swoj± metodê- zawsze po samoopalaczu lub balsamie br±zujacym nak³adam zwyk³y balsam nawil¿aj±cy i nie mam problemu z plamami.
adzia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 12:04   #297
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
mckabi - z tych dwóch to Avenka jest zdecydownie bezpieczniejsza je¶li chodzi o efekt - delkatny, naturalny. LRP - to zdecydowany kolorek.
Z LRP - chusteczki samoopalaj±ce s± bez denata - Wojtusia zachwala - ja niestety nie próbowa³am jeszcze.

Próbki autoheliosa s± dostêpne w aptekach (w przeciwieñstwie do Avene) popytaj.
Ja swojego odda³am kole¿ance - nie przekona³am siê do niego. Nogi, na których lubiê mocniejsz± opaleniznê, szalenie trudno nim równo opaliæ. No i wieki siê czeka, ¿eby zacieki sobie posz³y - nawet peelingi nie pomagaj±.

Za to Avenki na nogi mi szkoda - a efekt jest ¶liczny - z tym, ¿e trzeba siê co najmniej dwa razy opali. Nogi i reszta - po dwóch tygodniach widzisz dno tubki.
Dlatego do cia³a wolê Dove - ekonomiczniejszy i ³atwiejszy w obs³udze.
Dziêki Kate Akurat próbkê Avenki mam (od Pauli ) i te¿ bardzo mi siê spodoba³a, kolorek jest naturalny i po dwóch posmarowaniach utrzymuje siê przez 3 dni Zastanawiam siê nad LRP, bo bojê siê, ¿e Avenka mo¿e zapychaæ A jak u Ciebie, ¿adne niespodzianki siê nie pojawiaj±?
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 12:09   #298
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

W³a¶nie ostatnio zrezygnowa³am z samoopalania twarzy avenk± i innymi na korzy¶æ pudru br±zuj±cego. Jako¶ nie najlepiej znoszê takie dodatkowe preparaty. Jak u¿ywam swojego sta³ego zestawu jest ok, jak tylko wrzucê co¶ nowego to co¶ tam mi nie gra.
Fakt - przy Avence jest takie zagro¿enie .
To mo¿e jednak ta chusteczka LRP? Jutro chyba siê po ni± wybiorê i wreszcie przetestujê, bo blada jestem straszliwie.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 12:27   #299
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja tez u¿ywam Johnson's Holiday Skin do skóry normalnej i ciemnej, i jestem bardzo zadowolona. U¿ywam tego produktu od niedawna a moja skóra ju¿ przybiera ³adniutki kolorek i dodam jeszcze ¿e balsam bardzo ³adnie (jak dla mnie) pachnie
__________________
Codziennie patrz na ¶wiat, jakby¶ ogl±da³ go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-31, 12:47   #300
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 6 464
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Nie znam tego produktu - gdzie kupowa³a¶? Wiem, ¿e w Tesco maja ca³± seriê, ale nigdy siê jej nie przygl±da³am
Kupilam go w Niemczech. Nie wiem, czy w PL tez go maja Ale nawet jesli nie, to mysle, ze niedlugo tam dotrze Zalaczam jego fotke
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.