Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-12-22, 18:57   #271
aniagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 7
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zgadzam się z opinią , że prostownice ceramiczne są najlepsze. Wcześniej używałam prostownicy za 150 zł i szczerze mówiąc ani efektu , a i włosy miałam zniszczone. Teraz mam efalocka i poprostu nie poznaję swoich włosów Poprostu prościutkie, gładkie i miękkie. Wydaje mi się ,że prostownica ta niedość , że nie niszczy to odwrotnie sprawia, że moje włosy wyglądają na bardzo zdrowe i lśnią mimo , że nie używam do prostowania i po żadnych innych kosmetyków wspomagających prostowanie.
aniagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-22, 19:37   #272
didula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 44
GG do didula
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam jestem tu nowa i mam zamiar kupic sobie profesjonalna prostownice .Zastanawiam sie jaka moc wybrac czy 50 W CZY 160 W.PROSZE POWIEDZCIE MI JAKA JEST ROZNICA ??
didula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-22, 19:54   #273
aniagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 7
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Różnica jest w szybkości nagrzewania się prostownicy.
aniagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-22, 21:35   #274
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

DIDULO!! JA MAM PROSTWONICE wigo 25MM ma ona zaledwie 35W a prostuje swietnie i tak naprawde siła jest w jakosci prostwnicy (super gdy jest profesjonalna)a nie w ilosci mocy.
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-22, 21:50   #275
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

jestes tu w watku i neiweisz jak jest roznica? tu chyba powiedziano wszystko na temat prostownic, wejdz tez w archiwum i znajzd ten temat bo byl chyba 1000razy poruzsany wiec napewno znajdziesz odpowiedz na to pytanie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-23, 08:33   #276
didula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 44
GG do didula
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dzieki za odpowiedzi .ktora proponujecie 50 w czy 160 w??
didula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-23, 08:35   #277
aniagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 7
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Myślę, że 160W.
aniagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-25, 17:03   #278
Lootek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam wszystkich!!!
Moze moja wypowiedz pomoze komus w kupnie prostownicy. Ostatnio kupiłam prostownice na allegro od Pani Grażynki i jestem bardzo zadowolona. Jest to moja pierwsza prostownica wiec nie mam jako takiego porównania. Czytałam wypowiedzi wizażystek i sam nie wiedziałam która mam wybrać. Kilka wizażystek zachwalała Efalocka i własnie ta prostownice mialam zamiar kupic na allegro. Prostownica kosztuje ok. 310zł. Moim zdaniem to sporo wiec chciała uzyskać Gwarancję na prostownice lecz nie uzyskałam odpowiedzi czy takową posiada. Dlatego zdecydowałam się kupić Babyliss u Pani Grażynki i jestem Baarrrdzzzooo zadowolona i równiez wystarczy przeciągnąc raz po włosach aby były proste. Mam profesjonalna, oryginalną prostownicę z GWARANCJĄ.
Lootek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-25, 18:28   #279
PinkyPink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 137
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja na Gwiazdke dostałam od mojego chlopaka prostownice Wigo 57mm. Kupiona na allegro od uzytkownika ewarku, kosztowala ok 180zł.
Polecam naprawde, mam siaowate krecone wlosy, po uzyciu prostownicy sa gladkie, sypkie blyszczace i proste. Stosuje tez do prostowanie dwufazówke Welli.
Mam nadzieje ze moja opinia pomoze ktorejs z Was w wyborze prostownicy. Pozdrawiam.
PinkyPink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-25, 19:08   #280
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja dostalam od mojego chlopaka efalocka i jestem zachwycona . Co prawda nie uzywalam wczesniej zadnej prostownicy wiec nie mam porownania ale ta jest swietna... Jedno pociagniecie i wlosy juz prosciutenkie... Do tego sypkie i gladkie... Takie o jakich marzyłam .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-25, 19:22   #281
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ines1985 napisał(a):
> A ja dostalam od mojego chlopaka efalocka i jestem zachwycona . Co prawda nie uzywalam wczesniej zadnej prostownicy wiec nie mam porownania ale ta jest swietna... Jedno pociagniecie i wlosy juz prosciutenkie... Do tego sypkie i gladkie... Takie o jakich marzyłam .

Ines, ten Efalock to prostownica parowa? Czy masz jakiś preparat do ochrony włosów przed prostowaniem?
Pozdrawiam i gratuluję prezentu- pamiętam z różnych wątków, że marzyłaś o idealnie prostych włosach
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-25, 20:30   #282
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Lukrecja_Borgia napisał(a):
>
> Ines, ten Efalock to prostownica parowa?

Nie, nie parowa. Ceramiczna .

>Czy masz jakiś preparat do ochrony włosów przed prostowaniem?

Jeszcze nie mam... Moj chlopak kupil cos na allegro ale jeszcze nie wiem co bo nie dostal w terminie a nie chce mi zdradzic co to. W ogole strasznie sie niepokoi bo panna od ktorej kupowal ostatnio zbiera same negatywy. Ale napisala mu ze wysyla... Jak nie dojdzie po swietach to juz nie dojdzie na pewno

> Pozdrawiam i gratuluję prezentu- pamiętam z różnych wątków, że marzyłaś o idealnie prostych włosach

Oj tak, marzylam... A dzis kilka smigniec prostownica po moich kudelkach i juz proste jak marzenie .
Tylko ja jeszcze nie mam wprawy... Moj kochany św. Mikolaj musial mi pomoc
Również pozdrawiam
(jego tez bo monitoruje ten wątek- w koncu musial sie czyms kierowac przy wyborze modelu prostownicy )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-25, 21:04   #283
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ines1985 napisał(a):
> Oj tak, marzylam... A dzis kilka smigniec prostownica po moich kudelkach i juz proste jak marzenie .
> Tylko ja jeszcze nie mam wprawy... Moj kochany św. Mikolaj musial mi pomoc

Na pewno szybko się przyzwyczaisz, mi też początkowo pomagała siostra, dzisiaj mam już wprawę że hoho

> Również pozdrawiam
>(jego tez bo monitoruje ten wątek- w koncu musial sie czyms kierowac przy wyborze modelu prostownicy )

Pozostaje mi się dołączyć- masz baardzo dobrego Mikołaja
Trzymam kciuki, żeby przesyłka szybko doszła
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-25, 21:06   #284
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Lukrecja_Borgia napisał(a):
> Ines1985 napisał(a):
> > Oj tak, marzylam... A dzis kilka smigniec prostownica po moich kudelkach i juz proste jak marzenie .
> > Tylko ja jeszcze nie mam wprawy... Moj kochany św. Mikolaj musial mi pomoc
>
> Na pewno szybko się przyzwyczaisz, mi też początkowo pomagała siostra, dzisiaj mam już wprawę że hoho
>
> > Również pozdrawiam
> >(jego tez bo monitoruje ten wątek- w koncu musial sie czyms kierowac przy wyborze modelu prostownicy )
>
> Pozostaje mi się dołączyć- masz baardzo dobrego Mikołaja
> Trzymam kciuki, żeby przesyłka szybko doszła


Dziekuje
Swoja droga... Taka prostownica... Mała rzecz a cieszy
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-26, 12:51   #285
83.144.92.175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ines1985 napisał(a):
> Swoja droga... Taka prostownica... Mała rzecz a cieszy

Dlatego też postanowiłam sobie taką rzecz sprawić na poświąteczny prezent. Na allegro obecnie dostępne są dwie prostownice które mnie interesują Wigo i Efalock i prosiłabym drogie koleżanki o radę którą wybrać:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37988811
oraz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37785904

Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź bo aukcja tej drugiej kończy się jutro

Pozdrawiam
83.144.92.175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-26, 12:57   #286
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

chmmm....w sumie uwazam ze i z jednej i z 2 prostownicy powinnas byc zadowolona...efalocka polecilabym ci na 100% gdybys miala grube loki- z takimi on sobie extra radzi, ale jesli masz normalne wlosy, lekko kręcone czy tez falowane tak jak ja uwazam ze obie prostownice beda dobre...kwestia ceny...ja wybralam efalocka pomimo malych fal,ale z emnie to taka burżujka ;d;d;
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-26, 13:05   #287
83.144.92.175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ladi napisał(a):
efalocka polecilabym ci na 100% gdybys miala grube loki- z takimi on sobie extra radzi, ale jesli masz normalne wlosy, lekko kręcone czy tez falowane tak jak ja uwazam ze obie prostownice beda dobre...

Ja mam włosy o dość grubej średnicy, gęste, do połowy pleców i kręcone od spodu natomiast na zewnątrz są prościutkie jak druty tylko dość ścieniowane i dlatego bardzo odstają. Stąd moja decyzja o zakupie prostownicy. Delikatnie skłaniałam się za Wigo także z tego powodu że jestem z Krakowa i mogłabym ją odebrać osobiście no i oczywiście cena też nie jest bez znaczenia bo jak jeszcze dokupię preparat Loreal lub Welli za 40zł to akurat będzie tyle co za samą Efalocka. Tylko że jeśli ma sobie nie poradzić z moimi włosami to.... Heh sama już nie wiem...
Poradźcie!
83.144.92.175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-26, 13:49   #288
PinkyPink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 137
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja polecam Ci szczerze prostownice firmy Wigo. Ja mam identyczna, dopiero 3 dni ale już ja zdązyłam wypróbować i jestem zachwycona. Mam włosy długie tzn teraz wyprostowane sięgaja mi połowy pleców, zazwyczaj sianowate i kręcone. Wczoraj wieczorem umyłam, miałam straszna szope, jak rano wstałam to wygladałam co najmniej śmiesznie, a dzisiaj rano w 15 minut dzięki tej prostownicy wyczarowałam sobie idealnie proste wloski, gladkie i sypkie. Kupilam tez na alegro dwufazowy płyn Welli i jestem naprawde zadowolona.
Podsumowujac moja wypowiedz namawiam cie do zakupu Wigo,jest tansza od Efalocka ale mysle ze rownie dobra.
Ma regulacja temp. o d 1 do 25, ale prostuje juz od najmniejszej temperatury: mojej 7 letniej siostrze i mamie robilam na jedynce, sobie na mocniejszej ale na pewno nie na maksymalnej.
Pozdrawiam i zycze super prostych włoskow!!!
PinkyPink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-26, 14:08   #289
83.144.92.175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Marta napisał(a):
>Ja mam identyczna, dopiero 3 dni ale już ja zdązyłam wypróbować i jestem zachwycona.

Właśnie się zdecydowałam że będzie to Wigo ale teraz mam kolejny problem i stad moje pytanie do Ciebie: Czy kupiłaś ją może od tego użytkownika na allegro czy też może w innym miejscu? Jak zaczęłam szukać w necie to się okazało że pozornie ta sama prostownica tzn o tym samym nr seryjnym ma różne wyglądy no bo:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37988811
ale jak już wejdzie się dalej na info o sprzedającym to tam jest link do sklepu z którego są te produkty i tam ta prosownica wygląda tak:
http://www.fryzjer-sklep.pl/index.ph...prd=91&id=3607
a na Estyl.pl oferują niby taką samą ale wygląda tak:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=399&page=1
No i się pogubiłam bo nie wiem czy to są te same prostownice czy nie. A Ty masz którą??
83.144.92.175 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-26, 17:36   #290
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no co ty poradzi sobie na 100% i jeszcze wraz z plynem nie masz sie co obawiac, wiem bo prostowalam nia u fryzjerki i jest naprawde super. mialam na myśle takie wlosy ktore są po prostu kręcone- spręzynki to bym wtedy kupila efalocka do wszelkiego wypadq choc pewnie wigo tez by dala rade;d;d;d to sa porównywalne prostownice i naprawde kupuj smialo a bedziesz zadowolona, ja nie wiem jak moglam kiedys prostowac moje wlosy(mam je prawie do pasa) zwykła zabawka z marketu za 60zł :/ te ceramicze prostownice efalock,wigo czy babliss sa naprawde cudne
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-26, 17:36   #291
PinkyPink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 137
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mila napisalam ci na maila! Pozdrawiam
PinkyPink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-28, 14:12   #292
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Lukrecja_Borgia napisał(a):
>
>
> Ines, ten Efalock to prostownica parowa? Czy masz jakiś preparat do ochrony włosów przed prostowaniem?

Juz doszedl preparat ochronny to Toni&Guy iron-it heat defence spray.
Jeszcze nie wyprobowałam... Pozniej napiszę czy dobry
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-02, 13:59   #293
Yoloosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
GG do Yoloosia
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam,jesli ktoras z pan bylaby zainteresowana kupnem prostownicy EFALOCK to prosze o kontakt.Po przeczytaniu opinii na temat tej prostownicy, ja rowniez poprosilam sw. Mikolaja o taki model no i tak sie dziwnie zlozylo ze teraz posiadam dwie identyczne. Na szczescie potwierdzily sie opinie forumowiczek i rzeczywiscie prostownica jest rewelacyjna. Niedlugo zostanie wystawiona na ALLEGRO skad zostala kupiona, ale jesli wczesniej ktos sie zainteresuje kupnem to podaje nr gg 3104297.Pozdrawiam
Yoloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 14:14   #294
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

DO Ines 1985- i jak wypróbowałaś ten preparat ochronny który kupiłaś? Napisz prosze jak sie sprawuje
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 14:25   #295
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Aga napisał(a):
> DO Ines 1985- i jak wypróbowałaś ten preparat ochronny który kupiłaś? Napisz prosze jak sie sprawuje

Jak zwykle zapomnialam ze obiecalam gdzies coś napisac

No wiec tak... Ładnie pachnie (i intensywnie- dla niektorych plus a dla innych minus).
Co do prostowania i trwalosci... Tak naprawde nie wiem czy ten spray ma w tym jakiś udział... Prostownica jest świetna wiec nie wiem czy moge preparatowi przypisać jej dokonania .
No i najgorsze ze nie mam zadnego porownania z innymi tego typu srodkami. Bo np. wiem ze nablyszcza ale nie wiem czy inne nie nablyszczaja lepiej... .
No i co do ochrony- gleboko wierze ze ona jest ale to tez sprawa ktora trudno zauwazyc.
Ale ogolnie jestem zadowolona. Zgrany duet . Wlosy są proste, sypkie, blyszczące i pachnące
Wyglądają zdrowo (czego nie mozna bylo o nich powiedziec kiedy byly pofalowane i powykrecane we wszystkie strony)
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 14:32   #296
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no właśnie jeśli prostownica jest dobra to działanie preparatu jest mniej widoczne i w zasadzie chodzi tylko o ochrone włosów przed przegrzaniem.. a jaką masz prostownice?
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:22   #297
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Aga napisał(a):
> no właśnie jeśli prostownica jest dobra to działanie preparatu jest mniej widoczne i w zasadzie chodzi tylko o ochrone włosów przed przegrzaniem.. a jaką masz prostownice?

Efalocka
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-06, 18:57   #298
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

No dobra, to jeszcze ja, zwracam sie glownie do Pani Grazyny... Przelecialam caly watek, troche zamotany, ale coz Moja fryzjerka polecila mi prostownice Babyliss, tylko ze nie jest to chyba PRO, jej zdjecie bylo tutaj juz zamieszczone, ale daje jeszcze raz, nawet nie wiem jaki to dokladnie model.... Moje wlosy nie sa krecone, a raczej niesforne, sztywne i takie feee Wole sie upewnic, warto? Z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam, ze pytam o to co tu juz bylo tyyyyle razy
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-06, 19:08   #299
PinkyPink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 137
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

polecam wigo 57mm
PinkyPink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-06, 19:21   #300
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a ja Babylissa z płytkami New Tech!!!!
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.