Wizażanki we Francji ? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 22:36   #271
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dzięki dziewczyny za wyczerpujące odpowiedzi , przydały się i trafiłam na fajnego linka na stronie msz.
A tak z innej beczki-ile kosztuje wynajęcie pokoju w Paryżu?
P.S.Wiem że pytanie o wizę było głupie, ale tak mi powiedziała osoba ktora własnie wrócila z Francji
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:59   #272
teripari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny Nareszcie jakis ruch sie zrobił tutaj

Ja w Lyonie jestem, więc od Was kawałek, no ale zawsze w miarę niedaleko

Kurczę, w tym mieście się coraz bardziej zakochuję. A na początku mi sie średnio podobało- w porównaniu do innych francuskich. Jednak im więcej złaziłam, tym bardziej jestem zachwycona. Ostatnio było Swięto Swiateł...coś pięknego... bylismy zachwyceni
No witam
Moje przemieszczania sie po FR jest dosc smieszne
Na poczatku mieszkalam w Paris pozniej mieszkalam kilka miesiecy w Lyon teraz mieszkam w Beaune kolo Dijon ihihihihih ale ;;;;;;;;;;;;; najprawdopodobniej znowu bede mieszkala w Lyon ihihihihih
Na swiecie swiatel tez bylam ale zawsze zaluje ze to sie nie odbywa latem , zmarzlam jak szlak
Jezeli masz ochote poklikac ze mna to moja gadulka 4271648
Pozdrawiam
teripari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 11:17   #273
Lagaffe
Raczkowanie
 
Avatar Lagaffe
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 82
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez lilly1984 Pokaż wiadomość
(...)
A tak z innej beczki-ile kosztuje wynajęcie pokoju w Paryżu?
(...)
Zależy co masz na myśli pisząc pokój (pokoik w mieszkaniu dzeilonym z innymi / czy samodzielna kawalerka) i w Paryżu (centrum / przedmieścia).

Jeśli wystarczy Ci pokój we "wspólnym mieszkaniu" z innymi, gdzieś pod Paryżem (w miarę przyzwoitej okolicy, tyle że daleko), to będzie to kosztowalo koło 300 euro miesięcznie.

Kawalerka w Paryżu będzie droższa. Powiedziałbym, że od 350 do 1000 euro (zależnie jak duże, na ile wynajmujesz, umeblowane czy nie, jaka dzielnica itp.)

Zaznaczę, że są to wiadomości z drugiej ręki. Osobiście nie mam doświadczenia w wynajmowaniu pokoju w Paryżu.
Lagaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:13   #274
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny mam do Was pytanie, otóż w wakacje wybieram się na miesiąc do Francji i chciałam zapytać czym podróżujecie w okolice Lyon-u, chodzi mi konkretnie o samolot, autobusem nie chcę się już wlec ponad 24 godziny tak jak w zeszłym roku, gdybym jeszcze sama jechała to ja wytrzymam gorzej z dzieckiem. Z góry dziękuję za odpowiedz. Ewentualnie jest jeszcze możliwość lotu do Genewy w Szwajcarii, a wtedy mąż mnie odbierze samochodem bo ma tam tylko 70 km. Szukałam jakiś połączeń, ale ceny są ogromne, może Wy znacie jakieś ciekawe połączenia?
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 13:19   #275
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Eweska, my lecąc do Francji (mieszkamy bardzo blisko granicy) lecieliśmy z Warszawy do Genewy. Jak mąż może po Ciebie wyjechać to wydaje mi się że najlepiej leć do Genewy. W naszym przypadku był to LOT ale teraz jest tyle tych tanich lini lotniczych, ze na pewno coś znajdziesz.

Dziewczyny a ja mam pytanie. Czy mozna we Francji kupić kasze gryczaną? Nie możemy nigdzie znaleźć. Widzieliśmy tylko mąkę gryczaną. Aha czy jest też we Francji coś takiego jak mąka ryżowa? Czy takie rzeczy kupuje się w jakichś specjalnych sklepach?
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 07:12   #276
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Kaszy gryczanej też szukałam i niestety nie znalazłam. Za to polubiłam to ich "Ble", czyli taką jakby kaszę pszeniczną.
A mąki ryżowej nie szukałam, to nie wiem. Może w sklepach ze zdrową żywnością? Sporo tego.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 16:51   #277
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny naleze do osob , ktore nigdy nie mialy do czynienia z jezykiem francuskim.
Pisownia , wymowa - czarna magia.

Spodobalo mi sie bardzo francuskie imie do chlopca Maxime , napiszcie prosze jak to poprawnie czytac ? Chodzi mi o transkrypcje i ewentualne zdrobnienie jesli to imie jakies ma . Bardzo prosze .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 21:05   #278
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Wedlug mnie Maksim i tyle
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 11:04   #279
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wizażanki we Francji ?

dziewczyny z paryza - jakie kluby mozecie polecic? bede miesiac w paryzu i chcialabym gdzies wyjsc na impreze zobaczyc jak tam jest
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 17:31   #280
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Wizażanki we Francji ?

dziewczyny moja znajoma jedzie do francji na urlop... Czy jest coś szczególnego co mogłaby mi przywieźć, albo coś baaardo taniego w porównaniu z innymi krajami?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 09:55   #281
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
dziewczyny moja znajoma jedzie do francji na urlop... Czy jest coś szczególnego co mogłaby mi przywieźć, albo coś baaardo taniego w porównaniu z innymi krajami?
wszelkie kosmetyki francuskich marek
kurcze wstyd ale nic innego nie przychodzi mi do glowy :P
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 21:18   #282
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny, znacie moze jakies tanie noclegi w Paryżu..? kwatery albo hostele- boje sie rezerwowac w ciemno bo niewiadomo jak to wygląda...
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 01:42   #283
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wizażanki we Francji ?

to teraz moje kolejne pytanie

co francuskiego poleciły(li)byśie do czytania z literatury pięknej? proszę o podpowiedzi - ostatnio czytuję Guillaume'a Musso, zastanawiam się nad Marc'iem Levy'm, czyli wiem o tym, co jest ogólnodostępne, choć nie jestem do końca przekonana, czy aż tak satysfakcjonujące tylko proszę - nic w stylu francuskiego Paulo Coelho!

może jakaś klasyka francuskiej literatury? co powinno się przeczytać, ale przy tym nie umrę z nudów? poziom trudności średni - Musso rozumiem bez problemów;

Pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:02   #284
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Coco02 Pokaż wiadomość
zezwolenie jest nadal potrzebne pomimo tego ze jestesmy w unii (do 2012r)
Zezwolenie na prace jest nie tylko niepotrzebne, ale wrecz nie mozna go dostac. Poprosilam - odmowili mi.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:51   #285
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Fizzz, zależy co rozumiesz przez tanie. Ja spałam w Etap hotelu przy Portde d'Italie Ouest chyba... Zaraz przy granicy miasta, do metra 10 min na piechotę. Świetna knajpka w pobliżu.

Mi.a, z klasyki XIX wiecznej Maupassant- uwielbiam. Krótkie opowiadania, więc łatwo się czytają. Poza tym Marcel Pagnol. Ze współczesnych Smitt, Modiano, Milovanoff...

Jowisiu, miło cię widzieć.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:13   #286
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez fizzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie moze jakies tanie noclegi w Paryżu..? kwatery albo hostele- boje sie rezerwowac w ciemno bo niewiadomo jak to wygląda...
polecam http://www.fuaj.org/
korzystałam w la rochelle, nicei, arles i montpellier i bylo super
w paryzu niestety nie sprawdzalam, ale kolezanka była i twierdzi że było bardzo ok
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 10:45   #287
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witam wszystkie wizażanki zamieszkałe we Francji i nie tylko !!!!

Kochane pomóżcie mi proszę, od 6 m-cy mieszkam we Francji a moje zapasy kosmetyków z Polski są na wykończeniu, ostatnio szukałam w aptekach emulsji Galdermy, Cetaphil MD, Dermoprotektor ( na juz potrzebuje czegoś nawilżającego, delikatnego i kojącego- moja buzia płonie), ale po wizycie w 7 aptekach okazało się,że tutaj chyba tego we Francji nie dostanę , w desperacji skusiłam się na zaproponowany przez Panią kremik Cetaphil Soin- Hydratant. Czy któraś z Was może używała tego kremiku????? a może możecie polecić mi coś sprawdzonego - bardzo delikatnego, nawilżającego i kojącego dostępnego tutaj w aptekach? a i jeszcze jedno, czy dostanę tutaj olejki tłoczone na zimno do pielegnacji twarzy, np. arganowy i gdzie, w jakich sklepach ich szukać i jak one sie tutaj nazywają?????

BARDZO sie cieszę,że odkryłam ten wątek, może pomoże mi nie czuć się tutaj tak obco i samotnie

Pozdrawiam wszystkie wizażanki i proszę o jakieś wieści jeśli jesteście mi w stanie pomóc
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 11:37   #288
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Bety, kremów, o których mówisz nie znam, ale olejów zimnotłoczonych jest masa, w przeróżnych sklepach typu bodyshopy i inne naturalno-ekologiczne, czasami nawet w zwykłych cos sie znajdzie. Ja zamawiam takie rzeczy (oleje, masła, hydrolaty) na stronie www.aroma-zone.fr, bardzo jestem zadowolona.
W jakim jestes mieście?

mi.a, tez polecam Schmitta, ma dłuższe i krótsze książki, bardzo fajnie się czyta. Niesamowita jes tes Amelie Nothomb. ostatnio też odkryłam Marguerite Duras, to współcześni, a XIX wieczne nowelki też mi się całkiem przyjemnie czytało
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 12:22   #289
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Bety, kremów, o których mówisz nie znam, ale olejów zimnotłoczonych jest masa, w przeróżnych sklepach typu bodyshopy i inne naturalno-ekologiczne, czasami nawet w zwykłych cos sie znajdzie. Ja zamawiam takie rzeczy (oleje, masła, hydrolaty) na stronie www.aroma-zone.fr, bardzo jestem zadowolona.
W jakim jestes mieście?

mi.a, tez polecam Schmitta, ma dłuższe i krótsze książki, bardzo fajnie się czyta. Niesamowita jes tes Amelie Nothomb. ostatnio też odkryłam Marguerite Duras, to współcześni, a XIX wieczne nowelki też mi się całkiem przyjemnie czytało
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, cieszę się,że olejki można bez problemów tutaj dostać, mieszkam w Fontenay le Comte, ok 40 km od La Rochell, co prawda jeszcze nie rozglądałam się dokładnie w poszukiwaniu sklepów ekologicznych ale na pewno żaden przez te 6 m-cy nie wpadł mi w oko , a co podanej przez Ciebie stronki to na pewno wejdę i popatrzę, jednak mój francuski pozostawia wiele do życzenia i nie wiem czy bede umiała sama tam rozszyfrować co jest co, więc w razie czego poproszę cie o pomoc jak by co ????

pozdrawiam gorąco !!!!!!!!!!!!!
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 12:40   #290
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wizażanki we Francji ?

no proszę, to poitou-charentes? Byłam tam na sześciomiesięcznym stażu, w Niort

nie ma problemu, jak czegoś nie zrozumiesz, pytaj Chociaż ja ostatnio też jestem niezadowolona za bardzo z mojego francuskiego. Ale słowo pisane jeszcze rozumiem
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 12:46   #291
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
no proszę, to poitou-charentes? Byłam tam na sześciomiesięcznym stażu, w Niort

nie ma problemu, jak czegoś nie zrozumiesz, pytaj Chociaż ja ostatnio też jestem niezadowolona za bardzo z mojego francuskiego. Ale słowo pisane jeszcze rozumiem

Do Niort mam jakieś 10-15 km, właśnie siedzę na stronce jaką podałaś i ogladam co tam maja ciekawego, teraz tylko rozszyfrować co tam jest i co nadaje sie do nawilżania mojej tłustej buźki a, tam pewnie trzeba sie jakoś zalogować i założyć konto ??? a nóż się uda
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 12:57   #292
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wizażanki we Francji ?

konto musisz założyc przy składaniu zamówienia. Do nawilżania możesz sobie sprawić krem bazowy i pododawać co tam chcesz, albo olej jakiś (huiles vegetaux) zmieszac na ręce z kwasem hialuronowym i na buzię
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:55   #293
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez bety2008 Pokaż wiadomość
a i jeszcze jedno, czy dostanę tutaj olejki tłoczone na zimno do pielegnacji twarzy, np. arganowy i gdzie, w jakich sklepach ich szukać i jak one sie tutaj nazywają?????

Witaj,tu masz stronke o oleju arganowym l'huile d'argan http://www.huileargan.fr/ ale trzeba uwazac,bo mozesz trafic na oszukany.Niezla kase na tym robia i oszustwa sie zdarzaja dosyc czesto.
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 22:01   #294
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez betka72 Pokaż wiadomość
Witaj,tu masz stronke o oleju arganowym l'huile d'argan http://www.huileargan.fr/ ale trzeba uwazac,bo mozesz trafic na oszukany.Niezla kase na tym robia i oszustwa sie zdarzaja dosyc czesto.
Dziękuję bardzo , jesteście fantastyczne !!!!!!!!!!!!
Znając swój francuski i szczęście pewnie nie raz dam sie oszukać ale może akurat się uda !
Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję !!!!
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 20:57   #295
werr.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 283
Dot.: Wizażanki we Francji ?


Edytowane przez werr.
Czas edycji: 2008-12-25 o 22:58
werr. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 08:19   #296
alsa
Przyczajenie
 
Avatar alsa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Saint Louis (Francja)
Wiadomości: 10
Question Dot.: Wizażanki we Francji ?

Hej!
Mam pytanko: czy ktoras z was zamawiala na
www.magasin-polonais.com

Jesli tak to ile trwalo od momentu zamowienia do momentu dostarczenia do was??
Ja zlozylam zamowienia 30 czerwca i do dzisiaj nic nie dostalam, wiec nie wiem czy normalnie tyle to trwa czy juz wypadaloby interweniowac.

Pozdrowionka dla wszystkich
__________________
Alsa
alsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 09:54   #297
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Alsa, my tez zamawialiśmy z tego sklepu tez 30 czerwca i nic do tej pory nie przyszło. Pierwszym razem jak złożyliśmy zamówienie to je zgubili i kazali jeszcze raz wszystko wybierać. Wydaje sie ze sa nie profesjonalni. Poczekamy jeszcze kilka dni i chyba bedziemy interweniowac.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 10:57   #298
alsa
Przyczajenie
 
Avatar alsa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Saint Louis (Francja)
Wiadomości: 10
www.magasin-polonais.com

Dzieki za odpowiedz Pappaya!!!

Widze ze nie tylko ja jestem w takiej sytuacji;

Jesli mozesz napisz prosze czy pierwszym razem zamawialas jakies produkty typu pierogi, kluski itp; No i jak ci smakowaly???
__________________
Alsa
alsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:32   #299
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Wizażanki we Francji ?

alsa, ten pierwszy raz kiedy składaliśmy zamówienie i je zgubili był tydzień przed tym co teraz składaliśmy (30 czerwca) i ciagle czekamy az przysla, wiec jeszcze nie mieliśmy okazji nic sprobowac Moj maz dzis napisal do nich email z zapytaniem kiedy mozemy spodziewac sie dostawy i czekamy na odpowiedz. Jezeli cos bedziemy wiedziec to dam znac.
Dzis znalezlismy jeszcze jeden polski internetowy sklep we Francji
http://www.lapetite-pologne.com/index.php?cPath=32 Mozliwe ze nastepnym razem bedziemy zamawiac wlasnie tam.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 14:17   #300
alsa
Przyczajenie
 
Avatar alsa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Saint Louis (Francja)
Wiadomości: 10
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Pappaya,

Probowalam dzis dodzwonic sie do www.magasin-polonais.com w sprawie mojego zamowienia i nikt nie odbiera ani na stacjonarnym, ani na komorkowym
Mam nadzieje, ze ten sklep to nie jest jakas lipa...

Sprawdzalam tez ten drugi sklep i niestety u nich dostawy sa tylko w obrebie Paryza, a ja mieszkam w Alzacji...
__________________
Alsa
alsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-14 17:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.