No dobrze... ale co z MOTORAMI? :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 18:36   #271
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
ja kupiłam dziś też kurtkę, na spodnie i buty jeszcze nie nazbierałam i oczywiście jest za duża!!!!!! tzn. już udało mi się ją sprzedać ale nie wiem jak ja sobie dobiorę kurtałkę, faceci jakoś nie mają z tym problemów ale dla babeczek jest strasznie mały wybór
Wybuchłam śmiechem jak przeczytałam pierwsze zdanie Skąd ja to znam
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:03   #272
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

bo ja jestem po prostu niewymiarowa, no i chyba mam jakiegoś garba na plecach bo jakoś to wdzianko dziwnie na mnie leżało <olaboga>
ale udało mi się okabacić znajomemu dziewczynie i na nią jak ulał... w przeciwieństwie do mnie

a na spodnie i buciki przyszykowałam nawet 'słoiczek' skarbonkę, ale jak było w nim pusto tak i jest hehehe
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:09   #273
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Hmm... dziewczyny, ale Wy kupujecie na Allegro? Bo jeśli nie, to dziwi mnie trochę to, że wchodzicie w posiadanie za dużych kurtek. Ja przyznam, że byłam kilku sklepach, ale kurtkę mierzyłam tylko u nas w Kawasaki i od razu mi rozmiar podszedł, jedna była wręcz za mała (a ja mam przeciętnie rozmiar S). Pasowała na mnie zarówno S jak i XS (w zależności, czy chciałam luźniejszą, czy dopasowaną), a i wybór firm, krojów i rozmiarów był bardzo duży. Z butami też problemu nie mam, mierzyłam swój rozmiar + 1 i były idealne. Teraz tylko mieć na to kasę... :-P

Jestem na etapie batalii z mamą o kupno motoru. Batalia polega na tym, że ona się nie zgadza, żebym wzięła kredyt. Nie dokłada mi ani grosza, kredyt bierze dla mnie na siebie mój brat, a ja go będę normalnie spłacać (z obecnej pracy mam na styk na ratę miesięczną w rozłożeniu na 3 lata, muszę znaleźć robotę na pełen etat). Po prostu się uparła i tyle. Nienawidzę jak mi ktoś staje na drodze do spełnienia marzeń. Zwłaszcza jesli to własna matka :/
No i zrezygnowałam z nowego Ninja. Koleżanka mnie przekonała, że szybko będę chciała większy i mi się nie opłaca kupować nowego. To znalazłam sobie ten: http://moto-raj.otomoto.pl/kawasaki-...-M1170014.html wiele się nie różni (tylko detale, najbardziej mnie drażnią światła, wolałabym takie jak w 250 R, ale może uda mi się wymienić owiewkę z reflektorem) jest niedaleko, więc w weekend pewnie go obejrzę, może się przejadę (już będę umiała ), jak wszystko dobrze pójdzie, to w przyszłym tygodniu stanie w moim garażu!

EDIT: tewa - to Ty w avatarze? Jeśli tak, to Ty prześliczna jesteś! Niejeden za taką motocyklistką się będzie oglądał
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:19   #274
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ja biorę tylko i wyłącznie pod uwagę allegro, w sklepach za te same kurtki zapłacisz dobre pare stówek więcej, więc jeśli już to możńa pójśc do sklepu przymierzyć i kupić ten sam model, ja kupiłam podobny i nietstety nie pasował

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

teraz jestem ja no to już nie będą się oglądać :p
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:20   #275
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cóż, jak patrzę na te, co mi się podobają, to w sumie taniej mi wychodzi w sklepie
BTW. dobry pomysł z tą skarbonką, też muszę założyć

EDIT: Będą, będą, kobieto... zarzucisz włosem, wypasik dlatego zapuszczam
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:26   #276
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

'Nienawidzę jak mi ktoś staje na drodze do spełnienia marzeń. Zwłaszcza jesli to własna matka :/'

może mama się najzwyczajniej w swiecie o Ciebie boi... może nie chce dokładać ręki do tego interesu i ma nadzieję że Ci się odechce :p

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

a jeszcze mam pytanko... pisałaś że koleżanka Ci odradziła bo będziesz chciała zaraz 'większy' mam nadzieje ze nie mówiłaś o mocy, tylko o wielkości motocykla... jeśli to Twój pierwszy sprzęt, radzę wziąć ze stosunkowo małą mocą, kusi oj kusi przycisnąć a jak w manetce nie ma więcej to i bezpieczniej się jedzie
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:50   #277
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
'Nienawidzę jak mi ktoś staje na drodze do spełnienia marzeń. Zwłaszcza jesli to własna matka :/'

może mama się najzwyczajniej w swiecie o Ciebie boi... może nie chce dokładać ręki do tego interesu i ma nadzieję że Ci się odechce :p

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

a jeszcze mam pytanko... pisałaś że koleżanka Ci odradziła bo będziesz chciała zaraz 'większy' mam nadzieje ze nie mówiłaś o mocy, tylko o wielkości motocykla... jeśli to Twój pierwszy sprzęt, radzę wziąć ze stosunkowo małą mocą, kusi oj kusi przycisnąć a jak w manetce nie ma więcej to i bezpieczniej się jedzie
Oj, ja wiem, że mama się o mnie boi i nigdy w to nie wątpiłam. Ale inna sprawa też, że: to byłby tylko mój motor, a ona nie lubi jak jestem zbyt samodzielna (korzysta, bo za niedługo już nie będziemy razem mieszkać), poza tym chce mi za wszelką cenę udowodnić, że się porywam z motyką na słońce, bo prędzej czy później ona i tak będzie musiała dołożyć do tego motoru (to nie tak, że nie mamy kasy - po prostu, dla zasady mi wytyka, tak było jak dostałam samochód, dlatego motor ma być tylko mój).
Mówiłam o mocy i pojemności. Nie będę szaleć nie wiadomo jakim, bo jestem za lekka i na razie to nawet nie ma co marzyć, że będę w stanie podołać ale na początek kupuję sobie niewielki - 250 cm3. To dobry motor i dla mnie na początek w sam raz - na 250 się zdaje egzamin tylko, że na chopperze. Ale nie wątpię w to, że po czasie będę chciała, powiedzmy, 500 lub 600 cm3 (zresztą już rozważam, ale to czysta hipoteza, bo przez najbliższe miesiące nie będę gotowa na to). Tak samo było z samochodem - na początku mi było super, że takie przyspieszenie, że mogę docisnąć, ale teraz chętnie bym sobie załatwiła większy silniczek
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 19:57   #278
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

wszystko przyjdzie z czasem, szczególnie mowa tu o mocy, najpierw naucz się jeżdzić pewnie i bardzo dobrze na mniejszej mocy, potem stopniowo przechodz do większej - chociaż jak patrze jak faceci jeżdzą to powątpiewam po co ta większa moc jest wymyślona, chyba tylko dla 'dawców' ;/ no ale niektórzy mają głowy na karku (tak jak my ) i jeżdzimy ostrożnie :p


noo mama uparta ale takie są nasze mamuśki
ja miałam to szczęście że motocykl kupiłam sobie z moim TZ, więc zawsze to było lżej no i mamcia nie miała nic do gadania bo została postawiona przed faktem dokonanym
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:09   #279
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
wszystko przyjdzie z czasem, szczególnie mowa tu o mocy, najpierw naucz się jeżdzić pewnie i bardzo dobrze na mniejszej mocy, potem stopniowo przechodz do większej - chociaż jak patrze jak faceci jeżdzą to powątpiewam po co ta większa moc jest wymyślona, chyba tylko dla 'dawców' ;/ no ale niektórzy mają głowy na karku (tak jak my ) i jeżdzimy ostrożnie :p


noo mama uparta ale takie są nasze mamuśki
ja miałam to szczęście że motocykl kupiłam sobie z moim TZ, więc zawsze to było lżej no i mamcia nie miała nic do gadania bo została postawiona przed faktem dokonanym
Żeby stopniowo przechodzić to wiem, dlatego właśnie na początek kupuję niewielki motor. Ale przejechałabym się kiedyś takim dużym chociaż sama sobie takiego o poj. np. 1000 cm3 nie kupię, bo ja jestem piratem drogowym, więc nie ma co losu prowokować No dobra, może już nie jestem, ale czasem lubię przycisnąć.

Ależ ja Ci zazdroszczę tego motorka a to co sobie zakupiliście?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:15   #280
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

z ciężko zarobionych pieniędzy, zroszonych potem ciężkiej pracy wreszcie uzbierane na HONDĘ CBR 600rr

moje cudko śliczne

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

jak znajdę fotkę to wrzucę
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:16   #281
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

O ja Cię kręcę!!! i ja tu jakąś biedną 250-ką się chwalę... cudo! Też sobie kiedyś taką kupię

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Spoko, wyczaiłam jak wygląda chyba, że masz fotę tej swojej, to szukaj koniecznie!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 20:18   #282
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

noo musiałam odłożyć na nią 'trochę' moich wypłat nawet nie pytaj ile mnie to kosztowało ale zacisnełam pasa i nie wydałam kasiuty, co w moim przypadku graniczy z CUDEM!
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-10-22 o 11:10
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:19   #283
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

oto ja w akcji

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-04-23 o 18:57
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:21   #284
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

O tak, wiem coś o wydawaniu kasy a ile sobie latek liczy to śliczności? I ile za nią daliście, jeśli można wiedzieć?

Ja się cieszę, bo to moje małe to to 170 kg około waży, a teraz się uczę na takim ponad 200 kg, to mi potem łatwiej będzie

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Ożesz Ty... babo pięknie się prezentujesz, a sprzętu to Ci wrednie będę zazdrościć cały czas
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:29   #285
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

no właśnie, będzie Ci o wiele łatwiej - bo własnie chodzi o to żeby utrzymać równowagę a mi się kiedyś ta cbka500 przewróciła na boczek hehehehe ale mój TZ okazał się prawdziwym mężczyzną i podbiegł i najpierw zapytał sie mnie czy mi się nic nie stało, nie na odwrót heheheh




---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-10-22 o 11:10
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 22:01   #286
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

CB500 faktycznie trochę waży, moja pierwsza jazda po odbiorze prawka odbyła się na niej Śmiechowo było, odrobinę sina noga, pisałam na poprzedniej stronie chyba W życiu bym nie pomyślała, że CBR jest lżejsza

Co do stroju, buty przymierzałam w sklepie i zamówiłam na all, chwilowo taką bardziej prowizorkę (Probiker Active), coś porządnego kiedyś tam . Rękawice mam od października, spodnie kupiłam na motobazarze za 80 zł , Probiker Summer bodajże, ale ochraniacze musiałam sobie dokupić bo one nie mają. Kask kupiłam w zeszłym roku z mamą na pół (tak nie do końca na pół, bo ona dała 2/3 a ja 1/3 ), żeby miała jaki założyć w razie jakby ojciec pożyczył od kogoś z nas motor i chciał się przejechać, kominiarka żeby nie wiało na szyjkę też już jest (za 2 euro ), pas nerkowy w planach (eh te moje wiecznie zimne plecy ), a kurtki... Kurtek nie skomentuję
Mam za krótki tułów na jakąkolwiek, "spadochron" mi się w każdej robi i tyle
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 06:57   #287
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
"Mam na sprzedaż nową kurtkę, bo do Niemczech nie wzięłam mózgu"
niezłe

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Urodziłam się 10 maja, a Ty?
11maj
Fajnie się złożyło

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Nie...ledwie w piatek wrocilam do domku z tymi obtartymi stopami i juz mi sie nigdzie nie chcialo ruszac.Pilam w domu
hehe, osz Ty pijaczynko Słyszałam, że było 8 osób i że było miło. Następnym razem lecimy?

Tewa, świetne zdjęcie Też chcę takie


A ja Kochane, tak jak wcześniej pisałam, rozglądam się za Aprilią RS 125. TŻ powiedział, że wariatka jestem i mi nie pozwoli na początek na czymś mocniejszym latać Sezon pojeżdżę, a na następny już coś mocniejszego W zależności jak będę jeździć, dobiorę motocykl.
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 11:06   #288
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
A czemuż to obtartymi?
Bo sobie kupilam nowe skorzane butki, sliczne....ale zrobily mi rany na paluchach i piecie az do miesa... i do dzisiaj mi sie goja :-/
P.S. nie mialam na mysli obuwia motocyklowego

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość

hehe, osz Ty pijaczynko Słyszałam, że było 8 osób i że było miło. Następnym razem lecimy?
Pewnie,że lecimy :P
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 11:07   #289
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

bardzo dobre rady powyżej, chociaż nie zgodzę się jeślichodzi o horneta, nie pamiętam dokładnie jaki to model ale jakiś nowszy i jest naprawdę przyjemny, niski i dość lekki, jak dla mnie to rewelacyjnie się na nim siedziało i jeśli będę miała okazję to wymienię sobie na pewno na takiego hornecika, jest wręcz stworzony dla kobiet
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 15:00   #290
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Dodek, o ile się nie mylę, to kumpel ma taką aprilkę na sprzedaż Spytam brata czy to coś warte jeśli jesteś zainteresowana (chodzi mi o to, czy ten konkretny egzemplarz coś warty ).
Jej, my wszystkie z maja, ja 5.05
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:07   #291
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

miałam urodzić się w maju, więc to prawie tak jak z maja hehehe
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-10-22 o 11:11
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:19   #292
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ooo nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę. Nie dam rady pogodzić dwóch dość rozrzutnych finansowo marzeń w jeden rok. Na dniach kupuję aparat, później jeszcze drugi obiektyw, w wakacje chciałabym pojechać min. na Openera i nawet na prawko nie wystarczy już w tym roku...
Ale co się odwlecze to nie uciecze. Po maturze za rok zdam kat. A i może przez wakacje uda się zarobić na jakieś porządne 2 kółka. Również celuję w 250cm na pierwszy motor.

Tewa, super wyglądasz. Motor to dopiero atrybut kobiecości.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:32   #293
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

aa dziękować, dziękować

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

a 250tka to idealny strzał jak na pierwszy motór
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 20:37   #294
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Dodek, o ile się nie mylę, to kumpel ma taką aprilkę na sprzedaż Spytam brata czy to coś warte jeśli jesteś zainteresowana (chodzi mi o to, czy ten konkretny egzemplarz coś warty ).
Jej, my wszystkie z maja, ja 5.05
Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
a ja z czerwca ale miałam urodzić się w maju, więc to prawie tak jak z maja hehehe
Moniczorek też jakoś na dniach miała urodzinki
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 07:46   #295
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Dokładnie...jestem stara od dwoch dni
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:07   #296
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
no właśnie, będzie Ci o wiele łatwiej - bo własnie chodzi o to żeby utrzymać równowagę a mi się kiedyś ta cbka500 przewróciła na boczek hehehehe ale mój TZ okazał się prawdziwym mężczyzną i podbiegł i najpierw zapytał sie mnie czy mi się nic nie stało, nie na odwrót heheheh


a za cbr troche daliśmy... 21tys., jest z 2006r

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

no i mój TZ uczy mnie bardzo rozważnie jeździć, zresztą sam powinien być wzorem dla wszystkich motocyklistów
Kurczę, kiedy ja zarobię na taki motor...
Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
CB500 faktycznie trochę waży, moja pierwsza jazda po odbiorze prawka odbyła się na niej Śmiechowo było, odrobinę sina noga, pisałam na poprzedniej stronie chyba W życiu bym nie pomyślała, że CBR jest lżejsza

Co do stroju, buty przymierzałam w sklepie i zamówiłam na all, chwilowo taką bardziej prowizorkę (Probiker Active), coś porządnego kiedyś tam . Rękawice mam od października, spodnie kupiłam na motobazarze za 80 zł , Probiker Summer bodajże, ale ochraniacze musiałam sobie dokupić bo one nie mają. Kask kupiłam w zeszłym roku z mamą na pół (tak nie do końca na pół, bo ona dała 2/3 a ja 1/3 ), żeby miała jaki założyć w razie jakby ojciec pożyczył od kogoś z nas motor i chciał się przejechać, kominiarka żeby nie wiało na szyjkę też już jest (za 2 euro ), pas nerkowy w planach (eh te moje wiecznie zimne plecy ), a kurtki... Kurtek nie skomentuję
Mam za krótki tułów na jakąkolwiek, "spadochron" mi się w każdej robi i tyle
O rany... ja się zastanawiam, kiedy mnie chociaż na kask stać będzie na razie awantura dalej o kredyt.
Moja koleżanka znalazła używaną odzież motocyklową u nas jest fajna kurtka, ale M, a w tym to ja tonę
Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
11maj
Fajnie się złożyło

A ja Kochane, tak jak wcześniej pisałam, rozglądam się za Aprilią RS 125. TŻ powiedział, że wariatka jestem i mi nie pozwoli na początek na czymś mocniejszym latać Sezon pojeżdżę, a na następny już coś mocniejszego W zależności jak będę jeździć, dobiorę motocykl.
Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
a ja z czerwca ale miałam urodzić się w maju, więc to prawie tak jak z maja hehehe
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dokładnie...jestem stara od dwoch dni
To my może takie zamiłowane, bo jesteśmy urodzone w sezonie?
dodek - też mi się jedna 125 podoba, ale boję się, że będzie dla mnie za słaba
Za to dzwoniłam dzisiaj do gościa od tego Ninja, co znalazłam. W weekend jadę oglądać motor i jak się sytuacja w domu uspokoi, to może już go będę mogła wziąć
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:33   #297
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Właśnie wróciłam motorem od mechanika Kurtki jednak nie sprzedaję, jakby mi nie odstawała w plecach jak stoję to niewygodnie by mi się w niej jechało, za mocno by na plecach obciskała, a tak jest idealnie Nawet jej nie zwężam Teraz to dopiero się ze mnie śmieją w domu :P. Ogólnie jestem zachwycona, nie liczę faktu, że dwa pierwsze ruszenia musiałam pomnożyć razy dwa, bo mi gasło dziadostwo, ale to wyczuję i styknie, nie jest pod tym względem tak dobrze jak w samochodzie, motorem jak się doda za dużo gazu to zarzuci, a samochód tylko zawyje Trochę praktyki i będzie gites Jeszcze mi zaczęło padać w połowie drogi
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:29   #298
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

heheeh Swiniaczku szalejesz pełną parą trochę praktyki i będziesz jeździła z zamkniętymi oczkami
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 07:16   #299
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dokładnie...jestem stara od dwoch dni
Jaka Ty stara jesteś ?! Nie żartuj

justyna_dt, a nie wolałabyś kupić czegoś tańszego na pierwszy motor? Zauważ, że będziesz chciała po jakimś czasie wsiąść na coś mocniejszego ... a to będzie się wiązało ze sprzedażą 250.
Dlatego ja mam na oku tą RS 125 bo:
- po pierwsze, całą - jeżdżącą i wyglądającą można kupić za ok 4 000 (od 1995 do 1999 roku)
- po drugie taka RS osiąga prędkość do ok 160 km/h - czyli wcale nie mało jak na taki silniczek,
- po trzecie wydaje mi się, że większych kłopotów ze sprzedażą nie ma - co w przypadku Ninji ciężko mi określić bo trochę trzeba za niego dać.

Zresztą RS 250 też są
Niżej załączyłam zdjęcia RS 125 z modelu od 1995 do 1999
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_Aprilia_RS125_1998.jpg (39,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2005_11_05_bikepics-460874-320.jpg (18,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2008_01_30_bikepics-1165739-320.jpg (20,0 KB, 21 załadowań)
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:58   #300
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Dodek .... ten motor dość wyglada...ale bardzo mi sie jego dzwiek nie podoba...taka kosiarka :P
Mojego ex kolega miał i zawsze sie z niego smialam.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.