Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 19:04   #271
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez krooliczek
ale oni nie wysyłają za granicę
Wiem, ale tak się składa, że mam chwilowo możliwość zamówienia. Tylko nie wiem, czy ta perfumeria jest godna zaufania.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 08:17   #272
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Znalazłam perfumerię, która dysponuje sporym asortymentem, w szczególności wycofywanych perełek.
Czy znacie dziewczyny albo korzystałyście?

http://www.perfumebay.com
ligia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 21:26   #273
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ligio, ja robiłam tam zakupy w zeszłym roku. Kupowałam perfumy i tusz do rzęs. Szybka przesyłka i przy zakupie powyżej 100$ przesyłka gratis (ale to chyba tylko w Stanach). Dołożyli też kilka próbek.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 06:30   #274
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tornado
Ligio, ja robiłam tam zakupy w zeszłym roku. Kupowałam perfumy i tusz do rzęs. Szybka przesyłka i przy zakupie powyżej 100$ przesyłka gratis (ale to chyba tylko w Stanach). Dołożyli też kilka próbek.

Tornado, zamawiałaś będąc w stanach czy przesyłka leciała do polski?
Zastanawiają mnie koszty przesyłki, cło, czy opłaca się u nich zamawiać, mają sporo niedostępnych produktów, co jest dużą zaletą.
ligia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 18:53   #275
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ligio, mąż był wtedy służbowo w Stanach i przywiózł mi tę przesyłkę. Nie pomogę Ci zatem w kwestii kosztów przesyłki czy cła.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 19:09   #276
elektrokot
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrokot
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: miasto nad Wisłą
Wiadomości: 2 019
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam
bardzo interesuje mnie ten wątek i z uwagą śledzę kolejne wpisy a i Wasze doświadczenia.Nie jestem co prawda weteranką zakupów przez internet,ale pierwszy raz mam już za sobą.Właściwie nawet 2 razy.Kupowałam w esentia.pl :dwa razy Jesusa del Pozo(In Black i Essentia del Duende) i Lanvin (Eclat d'Arpege).Prócz tego jeszcze kosmetyki pielęgnacyjne.Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i z przesyłanych przez nich gratisów.Natomiast nie wiem co myśleć o amour.pl .Kupiłam u nich Sicily i choć sprawdzałam na wiele sposobów ciągle mam wątpliwości czy nie wydałam pieniędzy na podróbkę.
elektrokot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 21:57   #277
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja ostatnio zrobiułam zakupy na perfumy-perfumeria i bardzo sobie chwalę. Szybki kontakt i szybka przesyłka a perfumy orginalne.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 10:31   #278
słownik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

hello
tak czytam Wasze posty i musze stwierdzic że bardzo mi pomogłyście....
dotąd kupowałam perfumy w sephorze, bo bałam sie że przez internet mnie oszukają ale skoro raczej rzadko sie to zdarza to spróbuje. po co przepłacać niestety nie znalazłam sklepu który by oferował nową lolite lempicką L de L.L w Polsce a niestety nie mam karty kredytowej by kupic w zagranicznej pefumerii..... coż, szkoda
słownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 00:10   #279
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

a ja mam pytanie skąd wiecie, że dane perfumy zakupione przez internet nie są podróbami ??? Jak to sprawdzacie ??? Przecież podróby bywają bardzo podobne, a może nawet i identyczne nie do wyczucia ???
Szukałam Dolce&Gabbana- Light Blue i znalazłam świetną cenę-100 ml za 140 zł na www.perfumy-perfumeria.pl Skąd pewność, że zapłacę 140,-zł, że nie wspomnę o allegro, i będę miała oryginał. Ja nie jestem znawcą podrób, bo zawsze kupuję w normalnych perfumeriach, nie wirtualnych.
Chciałabym wiedzieć skąd macie pewność, że to oryginał ??? Opieracie się tylko na podobieństwie zapachu, własnej intuicji czy są jakieś oznaczenia mówiące o oryginalności produktu ???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 11:57   #280
elektrokot
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrokot
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: miasto nad Wisłą
Wiadomości: 2 019
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No właśnie,tak jak już pisałam,mam dość duże obawy,ze Sicily,które kupiłam w amour są podróbą.Dlatego u nich już nigdy niczego nie kupię.Jeśli chodzi o allegro to oparłam się na spostrzeżeniach dziewczyn i kupiłam od sprzedawcy,którego polecały.Mam więc perfumy na pólce,za sobą długą rozmowę ze sprzedawcą i pewnosć,ze akurat ten flakon jest oryginalny.Hmm,chyba lubię ryzyko
elektrokot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 13:04   #281
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Chyba zamiast allegro (tam nawet supersprzedawca ma kilka negatywów dotyczących oryginalności perfum) wybrałabym perfumerię internetową>
Czy ktoś kupował w www.perfumy-perfumeria.pl Jeśli tak to jakie macie spostrzeżenia ? Jaki termin wysyłki ? Czy sa jakieś problemy ? A może ktoś zwracał towar ? Jak to wtedy wygląda ??? No i oczywiście czy uważacie, że mają oryginalne perfumy.
Czy ktoś kupował za pobraniem ???
Będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 19:33   #282
Fighter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Własnie dziewczyny czy któraś z was kupowała na www.perfumy-perfumeria.pl ?? Czy ich produkty są oryginalne??
Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:55   #283
Dana_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Fighter
Własnie dziewczyny czy któraś z was kupowała na www.perfumy-perfumeria.pl ?? Czy ich produkty są oryginalne??
Dobre pytanie.
Mój Narzeczony kupił mi u nich wodę perfumowaną Tresor 100 ml bo wydawało się, że cena jest dobra. Paczka doszła szybko i się zaczęło. W pudełku nie było rachunku ani faktury (zapala się żółta lampka). Foliowe opakowanie pudełka było naruszone - od dołu widać było ślady nieudolnego klejenia (czerwona lampka). Najgorsze: numer identyfikacyjny flakonika i pudełka tekturowego różniły się! Zaczęła się dyskusja ze sklepem, która doprowadziła do stwierdzenia z ich strony, że jeśli gdzieś są okazyjne ceny to produkty też są kombinowane. Ponieważ perfumy były kupione z użyciem (dez)informacji Ceneo.pl więc próbowaliśmy zamieścić tam ostrzegawczą choć w sumie neutralną opinię. Ale nie - w serwisie Ceneo.pl można zamieszczać bez żadnej weryfikacji tylko pozytywy, od których puchną strony. Opinia neutralna została zablokowana a ze sklepu perfumy-perfumeria zadzwonił pewien Pan i obiecał wymianę perfum oraz upominek. Niestety obiecanki-cacanki: perfum na wymianę nie znaleziono bo się natychmiast skończyły. Zobaczymy czy Ceneo.pl opublikuje wreszcie opinię. Od dwóch tygodni zastanawiamy się co jest w tym flakoniku za 280 złotych.

Poprawka: opinia w Ceneo.pl już jest ale sami poprawili sobie przyznaną przez nas punktację (chyba czytają to forum

Edytowane przez Dana_S
Czas edycji: 2006-08-07 o 20:57
Dana_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 21:10   #284
mili78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam po raz pierwszy jestem na tym forum więc proszę Was o wyrozumiałość mam pytanie i prosiłabym pomoc.

Kupiłam wczoraj w Douglas Paco Rabanne pour Elle - damski 30ml.Woda perfumowana, Przeglądajac jeden ze sklepów internetowych polecanych przez Was, jakże wielkie jest moje zdziwienie albowiem na zdjęciu woda perfumowana 30ml. ma rozpylacz w nakrętce, natomiast abym mogła użyć mój muszę ściągnąc nakrętkę i rozpylacz jest taki jak we większości perfum. Czy któraś z Was ma może ten perfum i mogłaby podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami? Czy jest możliwe, że ten sklep sprzedał mi "podróbkę" ?
Będę bardzo wdzięczna
mili78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 14:55   #285
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Dana_S
Dobre pytanie.
Mój Narzeczony kupił mi u nich wodę perfumowaną Tresor 100 ml bo wydawało się, że cena jest dobra. Paczka doszła szybko i się zaczęło. W pudełku nie było rachunku ani faktury (zapala się żółta lampka). Foliowe opakowanie pudełka było naruszone - od dołu widać było ślady nieudolnego klejenia (czerwona lampka). Najgorsze: numer identyfikacyjny flakonika i pudełka tekturowego różniły się! Zaczęła się dyskusja ze sklepem, która doprowadziła do stwierdzenia z ich strony, że jeśli gdzieś są okazyjne ceny to produkty też są kombinowane. Ponieważ perfumy były kupione z użyciem (dez)informacji Ceneo.pl więc próbowaliśmy zamieścić tam ostrzegawczą choć w sumie neutralną opinię. Ale nie - w serwisie Ceneo.pl można zamieszczać bez żadnej weryfikacji tylko pozytywy, od których puchną strony. Opinia neutralna została zablokowana a ze sklepu perfumy-perfumeria zadzwonił pewien Pan i obiecał wymianę perfum oraz upominek. Niestety obiecanki-cacanki: perfum na wymianę nie znaleziono bo się natychmiast skończyły. Zobaczymy czy Ceneo.pl opublikuje wreszcie opinię. Od dwóch tygodni zastanawiamy się co jest w tym flakoniku za 280 złotych.

Poprawka: opinia w Ceneo.pl już jest ale sami poprawili sobie przyznaną przez nas punktację (chyba czytają to forum
O rany !!!!! A ja zamówiłam u nich 100 ml Dolce&Gabbana za 145 zł. potwierdzili, że dzisiaj wysyłają..i co mam teraz robić nie odbierać ??????? Wybrałam formę zapłaty za pobraniem, więc jeszcze niczego nie zapłaciłam, ale jeśli mam dostać podróbkę za 145 zł to dziękuję bardzo

Czy wąchałaś te otrzymane od nich perfumy ???? Budzą zastrzeżenia ??? A może to, że perfumy są kombinowane miało oznaczać, że są np. oryginalne ale.....np. kradzione i dlatego foliowane później ??? czy same w sobie są podróbą
PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ, CZY MASZ ZASTRZEŻENIA CO DO ICH ORYGINALNOŚCI (pomijając opakowanie) please
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:26   #286
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

hmm... kupiłam na www.perfumy-perfumeria.pl zestaw brit edp + balsam. Zapach jest inny niz testowałam, ale tłumaczyłam to sobie tym, że testowałam edt. Martwiła mnie tylko marna trwałość zapachu... po przeczytaniu postów nt. sklepu w ktorym robilam zakupy, sprawdziłam nry identyfikacyjne - na perfumach, balsamie i pudełku sa 3 rózne, przy czym na pudełku nie jest tak jak zazwyczaj wytłoczone, tylko normalne cyferki... Czy jest możliwosc ze kupiłam podróbke??
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 20:53   #287
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez roxanne1702
hmm... kupiłam na www.perfumy-perfumeria.pl zestaw brit edp + balsam. Zapach jest inny niz testowałam, ale tłumaczyłam to sobie tym, że testowałam edt. Martwiła mnie tylko marna trwałość zapachu... po przeczytaniu postów nt. sklepu w ktorym robilam zakupy, sprawdziłam nry identyfikacyjne - na perfumach, balsamie i pudełku sa 3 rózne, przy czym na pudełku nie jest tak jak zazwyczaj wytłoczone, tylko normalne cyferki... Czy jest możliwosc ze kupiłam podróbke??
No właśnie, ja też czekam na jakąś mądrą poradę, ale chyba zbyt wiele ludzi tutaj nie zagląda ostatnio Pewnie przez wakacje. Do mnie jutro ma przyjść przesyłka z www.perfumy-perfumeria.pl. Najpier naczytałam się tutaj, że to pewna perfumeria, a teraz słyszę głosy, że pewnie mają podróby Nie wiem zatem co robić, pewnie jutro przyjdzie przesyłka Co do różnycy między EDT a EDP to rzeczywiście taka jest-wiem bo jak chciałam sobie kupić Givenchy w perfumerii to była różnica w zapachu i o tym poinformowała mnie sprzedawczyni i powiedziała, że tak jest przy wszystkich perfumach.
Co do numerów to nie wiem jak kto pisze czy wytłacza-nic na ten temat nie wiem, a chętnie bym się dowiedziała również.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 23:45   #288
mili78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Co do numerów to nie wiem jak kto pisze czy wytłacza-nic na ten temat nie wiem, a chętnie bym się dowiedziała również.[/quote]

jeżeli chodzi o te numery to dzisiaj się dowiedziałam, że muszą być takie same zarówno na pudełku(często bite wewnątrz ) i na spodzie butelki. Oryginalny perfum powinien być również zafoliowany z naklejonym znakiem wodnym. Niestety dowiedziałam się dzisiaj od sprzedawczyni Douglas, że oni sami foliują więc czegoś tu nie rozumiem. Pozdrawiam
mili78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 13:24   #289
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez mili78
Co do numerów to nie wiem jak kto pisze czy wytłacza-nic na ten temat nie wiem, a chętnie bym się dowiedziała również.
jeżeli chodzi o te numery to dzisiaj się dowiedziałam, że muszą być takie same zarówno na pudełku(często bite wewnątrz ) i na spodzie butelki. Oryginalny perfum powinien być również zafoliowany z naklejonym znakiem wodnym. Niestety dowiedziałam się dzisiaj od sprzedawczyni Douglas, że oni sami foliują więc czegoś tu nie rozumiem. Pozdrawiam[/quote]

Co do foliowania to wczoraj coś na ten temat usłyszałam, gdy zadzwoniłam do www.dolce.pl, gdzie zamówiłam dla męża Hugo Boss-Boss Soul. Przyszedł, był paragon zakupu, ale pudełko nie zafoliowane. Zadzwoniłam do miejskiej pewnej perfumerii i zapytałam o tę samą wodę-czy jest foliowana. Babka odpowiedziała, ze jest. Z tą informacją więc zadzwoniłam do nich z zapytaniem o tę folię. Facet wytłumaczył, ze pewne marki nie foliują perfum (na stronie swojej podają nawet jakie, Boss też jest wśród nich, i że zawsze dzwoniąc do nich można się dowiedzieć czy dany perfum będzie zafoliowany czy też nie). Powiedziałam facetowi, że kupując w perfumerii ten sam zapach był zafoliowany więc o co tu chodzi. Powiedział, że w Polsce jest przyjęte, że wszystko powinno być zafoliowane, że tak są przyzwyczajeni klienci i hurtownicy sami na własny koszt foliują te, których producent sam nie foliuje-bo niektóre są foliowane przez producentów.

To co usłyszałaś zatem w Douglasie jest jakby tego potwierdzeniem i uważam, że w takim sklepie by nie kłamano. Jesli sami foliują to być może właśnie z tego powidu co mi powiedziano w dolce.pl, że klienci wolą kupować towar zafoliowany.

Odnośnie mojego zamówienia w perfumy-perfumeria.pl to dostałam dzisiaj od nich przesyłkę: Dolce&Gabbana-Light Blue-100 ml za 145 zł (przesyłka gratis)
Otworzyłam przy listonoszu i stwierdziłam, że brak jakiegokolwiek dowodu zakupu (faktura czy choćby paragon) poszłam z ręką na sercu do sąsiadki na dole, która już nie jedną butelkę tego perfumu zużyła, a kupowała go wyłącznie w markowych sklepach perfumeryjnych w mieście, żeby oceniła, czy to oryginał czy podróba. Zapewniała mi wcześniej, że widziała już różne podróby i ten perfum od razu pozna czy to oryginał czy podróba. Miała zresztą pod ręką swoją fiolkę i opakowanie pod ręką. Stwierdziła z całą pewnością, że to oryginał na 200%.
Cieszę się więc z tego zakupu, bo perfum ten w normalnych sklepach jest diabelnie drogi !!! ok 160 zł za 25 ml.
Wysłałam jednak maila przed chwilą do perfumy-perfumeria.pl dlaczego nie dołączyli do przesyłki dowodu zakupu. A co by było, gdybym chciała je reklamować ????
Zapomniałam dodać, że perfumy były dobrze zabezpieczone w karton i folię bąbelkową oraz dostałam próbkę Valentino.
Jestem strasznie zadowolona mimo braku paragonu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 08:33   #290
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A czy ktoś zna może www.perfumeemporium.com ?
Ofertę mają bardzo bogatą tylko jestem ciekawa czy wysyłają do Polski
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 13:53   #291
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez ETERNITY
A czy ktoś zna może www.perfumeemporium.com ?
Ofertę mają bardzo bogatą tylko jestem ciekawa czy wysyłają do Polski
Eternity, Perfume Emporium realizuje zamówienia międzynarodowe, pod warunkiem,że jest się posiadaczem kart Visa lub MasterCard. Zobacz na tę stronę, akapit INTERNATIONAL ORDERS
http://www.perfumeemporium.com/customerservice.cfm#Q4
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 00:14   #292
Dana_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Mariola13
PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ, CZY MASZ ZASTRZEŻENIA CO DO ICH ORYGINALNOŚCI (pomijając opakowanie) please
Na ile mój nos pozwala mogę stwierdzić, że zapach jest oryginalny i trwały. Perfumy (podkreślam PERFUMY bo jakoś dziwnie tutaj piszecie) jako płyn są ok. Tyle, że całość transakcji to jak kupienie bułki, która leżała na podłodze w spożywczym. Niby smaczna, nawet tańsza troszkę, ale jakoś ciężko połykać. Kradzione? Z samochodu wypadły na drodze? Celnik nadepnął na pudełko? Nie wiem - ale my u nich już kupować nie będziemy. Rachunku się nie doprosiliśmy, a przy próbie reklamacji wypięli się na nas.
Dana_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 00:18   #293
Dana_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Mariola13
Cieszę się więc z tego zakupu, bo perfum ten w normalnych sklepach jest diabelnie drogi !!! ok 160 zł za 25 ml.
A ja dzisiaj widziałam złotego Rolexa damskiego za 400 $ w Internecie. Pozostaje pytanie: czy jest z czego się cieszyć?
Dana_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 02:25   #294
AniaSob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Mariola13
No właśnie, ja też czekam na jakąś mądrą poradę, ale chyba zbyt wiele ludzi tutaj nie zagląda ostatnio Pewnie przez wakacje. Do mnie jutro ma przyjść przesyłka z www.perfumy-perfumeria.pl. Najpier naczytałam się tutaj, że to pewna perfumeria, a teraz słyszę głosy, że pewnie mają podróby
Może nie koniecznie podróby, ale np. takie co "spadły z tira" mogą mieć. Cena za Dolce Gabbana Light Blue za 100ml - 145zł nie jest ceną normalną
tym bardziej, że nie dodają faktury ani paragonu, więc jest jasne, że są z innego obiegu.Najgorsze jest to, że te które "spadły z tira" mogą mieć też "krew na opakowaniu" - wiadomo kto się tym zajmuje. I to mi skutecznie obrzydza kupowanie.Może wydam 40-50 zł więcej, ale mam czyste sumienie - a to dla mnie wartośc bezcenna.
Co do foliowania to wiem,że również za granicą np. w Niemczech - Hugo Boss, czy Lacoste z linii męskich nie są foliowane, i to od wielu latek (4-5 conajmniej ,jak sięgam wstecz), dziwna to praktyka, ale spotykana.
AniaSob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 13:54   #295
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

oto co odpisała mi firma perfumy-perfumeria na pytanie, gdzie jest rachunek do zamówionych perfum:

Czasami sie zdarza, ze podczas pakowania nie zostanie wlozony rachunek do Paczki.
Wysylka jest rownoczesnie na Czechy, Slowacje i Polske, wiec przy takiej ilosci zamowien, nie jestesmy w stanie wyeliminowac calkowicie bledow ludzkich.
Jednakze kazdy towar zakupiony w naszym sklepie mozna zareklamowac,
nawet bez rachunku, poniewaz kazdy produkt jest wczytywany po przez kod kreskowy do komputera i w sytuacji kiedy nawet nie byloby rachunku latwo mozemy sprawdzic ze produkt jest z naszej firmy. Nigdy nie pozbawiamy nikogo prawa do reklamacji.

Pozdrawiamy
Perfumeria Elnino
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 15:17   #296
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

To tłumaczenie jest po prostu śmieszne- jedyną odpowiedzią powinno byc wg mnie: "bardzo przepraszamy, fakturę wyślemy listem poleconym". Zresztą, jak się odważyć wysłać perfumy z reklamacją, skoro w ten sposób pozbawiamy się JEDYNEGO dowodu zakupu?
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 15:56   #297
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

no właśnie, to samo pomyślałam. Zresztą ktoś wyżej też wspominał, że nie otrzymał paragonu czy faktury, więc to raczej standard a nie przypadek. Przypadkowo to może wysyłają taki dowód zakupu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 10:25   #298
vanilia72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 200
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kijanka
Eternity, Perfume Emporium realizuje zamówienia międzynarodowe, pod warunkiem,że jest się posiadaczem kart Visa lub MasterCard. Zobacz na tę stronę, akapit INTERNATIONAL ORDERS
http://www.perfumeemporium.com/customerservice.cfm#Q4
A jak rozwiajm pasek gdzie sa kraje wysylki to Polski tam nie ma ( , moze bedzie ktos tam zamawial ? Polaczylibysmy zamowienie?
vanilia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 11:46   #299
Plastusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Robiłam zakupy w czeskiej perfumerii i nie wiem, czy te podejrzenia co do pochodzenia towarów z nielegalnych źródeł są usprawiedliwione. Akurat u mnie oba produkty mają te same numery seryjne na zewnątrz opakowania i na butelce, ten, który producent foliuje jest zafoliowany, drugi, gdzie producent nie ma takiego zwyczaju nie jest. Czeska faktura była załączona do opakowania, dostałam dwie próbki, przesyłka przyszła w trzy dni. Nie mam się do czego doczepić. Co do cen, nie wszystko jest tam znacznie tańsze, niż w polskich sklepach internetowych. Nie znam się na przepisach, ale może ceny wynikają ze swobody handlu wewnątrz UE i nie nałożenia polskiej akcyzy, bo firma jest ulokowana w Republice Czeskiej. Może ktoś, kto zna przepisy mógłby się wypowiedzieć.
Plastusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 11:59   #300
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

no właśnie, byłoby fajnie, gdyby ktoś w temacie powiedział jakie są przepisy. Na moim perfumie i na opakowaniu od niego są takie same numery. Zapach wg osób, które zużyły już nie jedną butelkę tego zapachu, jak najbardziej oryginalny,ale faktury było brak.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.