Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-07, 01:51   #271
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez dore
ten seboradin dostepny w aptekach i tam tez go kupie. piszecie ze ok.10zl kosztuje. a ile jego jest??? mozna wiedziec???
Kosztuje troszkę więcej - powyżej 12 zł
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 10:02   #272
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

12 tabletek dziennie? jejku to strasznie dużo!!
canile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 10:03   #273
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Edddytek
oj dziewczyny dziewczyny, przyznaję że całości nie przeczytałam. Nie wiecie, że najlepsze sa kosmetyki z serii Seboradin niger? Z czarną rzodkwią, nic na moje włosy tak nie działa jak one, włosy staja się mocniejsze, zdrowsze i dłuższe Do nabycia w aptece, ceny się wahają
moze i sa najlepsze ale szampony z rzodkwi powinno sie stosowac w okresie zimy mrozow itd bo w lato przez rzodkiew wlosy sie przetluszaczja !!!

Poza tym ja stosowalam szampon seboradin-regenerujacy ..noi powiem szczerze klapa .Stosowalam tylko szampon , jedyny efekt to taki ze wlosy sie fjanie po nim rozczesywaly i nie musalam dawac odzywki . Na tym ten szampon mnie zachywcil poza tym wlosy zaczely mi wiecej wypadac no i dziwny kolor dostaly(wlosy mam blond) fakt śmierdzi jak szampon dla psa:|
w ogole wolabym chyba myc wloski szamponem 3ziola kiedys tam produkowanym .

oglnie nie zadowolona jestem i wydalam 15 zeta ..... przeprosilam sie z szamponem Radical ktory kosztuje oklo 7 złotych i starcza na wiele dluzej poza tym wlosy po nim mi odzywly .

Acha zauwazylam ze po radicalu wlosy szybcije mi rosly gdzie po seboraidnie tego mnietstey nie zauwazylam.

Co do mycia szpaonem z olejkiem rycyonywym to takze myje w ten sposob wloski tylko ze ja to robie raz w tygodniu i stosuje to mniej wiecej tak.

Biore szaponik +olejek ryconywy-bez wody ..mje tym wloski i czekam z obfita piana na lgowie przez okolo 5 minut po czym splukuje i wlosy sa swietne

Polecam rowniez stosowanie wax-u kotry kosztuje okolo 20 zlotych al emi starcza gdzies na 9 miescy przez pierwsze dni a raczej tygodnie stosuje go dwa razy w tygoniu po okolo 3 tygodnicachstosuje go raz na tydzien raz na dwa tygodnie
acha sa dwie wersje dla blond i ciemnych lwoskow i rozni sie to tylko tym ze ten dla wlosow jasnych troche rozjasnia wloski ale jelsi jestes blondynka a masz wax do ciemnych wloskow to mozesz smialo stosowac on nie przyciemni ich ,poprostu wlosy beda mialy ten sam kolor co przed myciem nie beda rozjasnione
no to by bylo na tyle pozdrawiam
ahh i przepraszam za literowkiale sie spieszylam a pospiech zlym doradzccą
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 10:51   #274
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Limonko nie mam pojecia, mama mi kupowała, ale coś mówiła że mi wiecej nie kupi bo drogie Jejku 12 tabletek dziennie to strasznie duzo. Możesz je brać naraz? czy w odstępach?
Versa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 10:58   #275
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Moja mama mówi że nie pamięta ale coś ok 20zł za 50 tabletek.
Zresztą 250 tabletek podzielic na 12 wychodzi że one starczają ci na ok 20 dni, a moje na 50 dni.
Versa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 11:20   #276
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

no niestety na opakowaniu jest napisane zeby brac 3 * dziennie od 2 do 4 tabletek jednak wiem ze ta najmniejsza dwaka niczego nie daje. Ja biore wiec 4 tabletki rano,popołudniu i wieczorem.Wiesz chyba pomysle nad Silica jednak slyszalam sporo negatywnych opini wiec nie wiem jak sie do tego ustosunkowac...Wiele wizazanek pisalo ze nie działaja na nie te yabletki.Mozliwe ze na moj organizm inaczej zadzialaja...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 11:27   #277
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez streptococus
moze i sa najlepsze ale szampony z rzodkwi powinno sie stosowac w okresie zimy mrozow itd bo w lato przez rzodkiew wlosy sie przetluszaczja !!!
Oj z tym sie nie zgodze przez czarna rzodkiew wlosy wcale sie nie przetluszczaja . Wkoncu gdyby tak sie dzilo to chyba Seboradin Niger by jej nie zawieral gdyz jest n do wlosow przetluszczjacych sie.Ja go uzywam od ponad 1,5 miesiaca i zauwqazylam ze moje wlosy juz sie nie przetluszczja tak jak dawniej. Moge spokojnie myc wlosy co 2 dni jednak robie to z przyzwyczajenia codziennie.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 15:59   #278
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Wink Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Ja przed myciem włosów wcieram w skóre głowy nafte kosmetyczną z olejkiem recynowym (jakieś 10 min. przed). Potem myje włosy 2 razy. Natępnie nakładam maseczke na włosy WAX do jasnych włosów i tzymam ją przez 15-25 minut na głowie susząc włosy suszarką lub przebywam w gorącej kąpieli . Potem zmywam tą maseczke letnią wodą. I zostawiam je do wyschnięcia .
A!I jeszcze biore skrzypoite.
Pozdrawiam!!
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 18:45   #279
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14
Ja przed myciem włosów wcieram w skóre głowy nafte kosmetyczną z olejkiem recynowym (jakieś 10 min. przed). Potem myje włosy 2 razy. Natępnie nakładam maseczke na włosy WAX do jasnych włosów i tzymam ją przez 15-25 minut na głowie susząc włosy suszarką lub przebywam w gorącej kąpieli . Potem zmywam tą maseczke letnią wodą. I zostawiam je do wyschnięcia .
A!I jeszcze biore skrzypoite.
Pozdrawiam!!
I tak przy każdym myciu? Jak często myjesz głowę?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 19:02   #280
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

ja za bardzo nie przepadam za nafta bo mam po niej tluste wlosy pomimo tego ze myje je kilka razy. raz na jakis czas robie sobie maseczke z nafty i olejku rycynowego jednak nie za czasto. waxa takze stosuje ale co 5 dni i jestem z niego zadowolona.
P.S. Dziewczyny uwazajcie z nafta !! Nie zostawaiajcie jej na dluzej niz 30 min. Jak wiadaomo poprawai ona krazenie krwi w skorze glowy. Ja kiedys zostawilam ja na godzinke i po umyciu wylam z bolu.Skora glowy byla jak poparzona,piekla,byla czerwona i wogole. Teraz pamietam o tym zeby nie trzymac nafty za dlugo na wlosach. 10 min jest jak najbardziej odpowiednie
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 20:29   #281
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Wink Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Puniax
I tak przy każdym myciu? Jak często myjesz głowę?
Tak, tak robie przy każdym myciu włosów. A głowe myje co 3-4 dni.
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 20:54   #282
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Oj z tym sie nie zgodze przez czarna rzodkiew wlosy wcale sie nie przetluszczaja . Wkoncu gdyby tak sie dzilo to chyba Seboradin Niger by jej nie zawieral gdyz jest n do wlosow przetluszczjacych sie.Ja go uzywam od ponad 1,5 miesiaca i zauwqazylam ze moje wlosy juz sie nie przetluszczja tak jak dawniej. Moge spokojnie myc wlosy co 2 dni jednak robie to z przyzwyczajenia codziennie.

wiesz nie chce sie sprzeczac albo cos tam
moze ten seboradin ma jeszcze cos w sobie , kiedys sie interesowala wlasnie rzodkwia no i bylo ze w okresie letnim rzodkiew robila cos w stylu ze przetluszczala wloski natomiast w okresie zimowym swietnie sie nadaje bo wowczas choroni cale wloski pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 21:17   #283
loola18
Przyczajenie
 
Avatar loola18
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: siedlce
Wiadomości: 9
GG do loola18
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Olejek rycynowy używam do przyciemniania i wzmocnienia rzęs od wielu osob slyszalam ze pomaga niestety u siebie efektow nie widze mam blond czuprynke i boje sie czy olejek jej nie przyciemni?
loola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 08:47   #284
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14
Tak, tak robie przy każdym myciu włosów. A głowe myje co 3-4 dni.
A no właśnie, a ja myję codziennie lub co 2 dni, to co innego Nie starczyłoby mi czasu na takie zabiegi przy każdym myciu głowy.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 10:59   #285
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

HEJ Najlepszy sposob na to aby wlosy szybko rosly jest systematyczne podcinanie,zniszczone wlosy nie chca roznąć, a zauważ ze po podcieciu rozną w mgnieniu oka a pozniej przestaja... ja podcinam okolo 1cm na miesiac i rosna bardzo szybko... dobre jest rowniez wcieranie nafty kosmetycznej pozdrawiam
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 12:08   #286
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Jak bym miała obciąc znisszczone końcówki włosów, musiałabym ogolić się na łyso
Versa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 15:21   #287
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Czesc Pani Grazyno dlaczego olejek mialby przyciemniac wlosy?Ja mam farbowane na popielaty blond,czy kolor po jego uzyciu sie zmieni i dlaczego?Pozatym chcialam zapytac co Pani sadzi o splukiwaniu wlosow woda z octem?I jaka odzywke polecila by Pani na wlosy farbowane na blond(bardzo jasny)suche ani krztyny przetluszczania sie,prosciutkie(naturalni e)i dlugie do pasa?Bardzo prosze o odpowiedz.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 18:12   #288
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Seboradin moja siostra używała i jakoś jej efektów nie przyniósł
Ppzdrawiam
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 18:13   #289
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Puniax
A no właśnie, a ja myję codziennie lub co 2 dni, to co innego Nie starczyłoby mi czasu na takie zabiegi przy każdym myciu głowy.
No ale wiesz ...możesz to robić takie zabiegi np. 1 w tygodniu. Chyba że ci się wogóle nic che, to co innego . Przyznaje że zajmuje to troche czasu. No ale są wakacje. Więc można poświęcić troche więcej czasu swoim włoskom:
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 18:37   #290
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

z tym podcinaniem koncowek to nie zgodze sie bo to czy wlos rosnie szybko nie zalezy od zniszczonych koncowek a cebulek wlosa. jezeli mamy zdrowe i silne cebulki to mozemy sie spodziewac zdrowych wlosow. ja kiedys slyszalam taka brednie ze wlosy podciete podczas pelni ksiezyca szybciej rosna . ja oczywiscie popieram Reyke i uwazam ze nalezy czesto podcinac koncowki.

P.S. Versa mam Skrzypowite bo nie bylo Silicy . Teraz przynajmniej bede lykac 2 tabletki zamiast 12
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 18:41   #291
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Limonko to i tak postęp Ja tam tej jednej tabletki potrafie czasem zapomnieć, bom roztrzepana i słabą pamięć mam :P
Versa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 20:02   #292
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

ja juz mialam dosyc lykania 12 tabletek a tym bardziej pamietania o nich. tym bardziej ze musze jeszcvze lykac tabletki na alergie i witamine A+E.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 20:54   #293
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14
No ale wiesz ...możesz to robić takie zabiegi np. 1 w tygodniu. Chyba że ci się wogóle nic che, to co innego . Przyznaje że zajmuje to troche czasu. No ale są wakacje. Więc można poświęcić troche więcej czasu swoim włoskom:
Robię nawet dwa razy w tygodniu (raz w tygodniu maseczka WAX, raz w tygodniu maseczka z nafty, olejku rycynowego, żółtka i soku z cytryny). Owszem jest co czasochłonne, ale podobnie jak ty mam wakacje i poświęcam urodzie więcej czasu Ja się zapytałam, bo myślałam, że myjesz codziennie lub co dwa dni i za każdym razem robisz te zabiegi
Pozdrawiam
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 22:57   #294
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Puniax
Robię nawet dwa razy w tygodniu (raz w tygodniu maseczka WAX, raz w tygodniu maseczka z nafty, olejku rycynowego, żółtka i soku z cytryny). Owszem jest co czasochłonne, ale podobnie jak ty mam wakacje i poświęcam urodzie więcej czasu Ja się zapytałam, bo myślałam, że myjesz codziennie lub co dwa dni i za każdym razem robisz te zabiegi
Pozdrawiam
Nie, naszczęście nie musze myć włosów codziennie
a napisałaś jeszcze że robisz maseczke z żółtka i soku z cytryny. To też jest na porost włosów??
Pozdrawiam
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 09:49   #295
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14
Nie, naszczęście nie musze myć włosów codziennie
a napisałaś jeszcze że robisz maseczke z żółtka i soku z cytryny. To też jest na porost włosów??
Pozdrawiam
Nie wiem, czy na porost. Ale skoro w skład wchodzi olejek rycynowy, to bardzo prawdopodobne.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 18:26   #296
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Puniax
Nie wiem, czy na porost. Ale skoro w skład wchodzi olejek rycynowy, to bardzo prawdopodobne.
A PODAJ PRZEPIS NA TĄ MASECZKE Z ZÓŁTKA I OLEJKU RECYNOWEGO...
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 23:02   #297
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Skład: 1 żółtko z jajka, 2 łyżeczki nafty kosmetycznej, 1 łyżeczkę olejku rycynowego i 1 łyżeczkę soku z cytryny.
Wszystkie składniki mieszamy i nakładamy na włosy, także wcieramy w skórę głowy. Nakładamy ręcznik i czekamy godzinę. Następnie spłukać i umyć włosy jak zwykle.

Jeśli masz długie włosy możesz proporcjonalnie zwiększyć ilość odpowiednich składników (żółtko z większego jajka, 2 łyżeczki olejku, 3-4 łyżeczki nafty).
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 15:53   #298
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

A jeśli mam nafte kosmetyczną z olejkiem recynowym to robi to za te 2 składniki : nafte kosmetyczną i olejek recynowy??
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 17:18   #299
Sardynka88
Raczkowanie
 
Avatar Sardynka88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 194
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

eee ten olejek rycynowy to jest na zaparcia, tak ??? bo przed chwilka kupilam i sie przerazilam... to napewno chodzi o taki olejek rycynowy ???
__________________
born free,die free...
Sardynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 17:38   #300
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Rybkas20
Ostatnio odkrylam latwy i tani sposób na szybszy porost wlosow (na ktorym z reszta mi bardzo zalezy, bo zapuszczam wlosy).Mianowicie mieszamy z szamponem kilka kropli olejku rycynowego i myjemy jak zawsze.Jak dla mnie to jest naprawde skuteczne, dlatego chcialam sie podzielic z Wami tym sposobem.Moze dla Was rowniez bedzie skuteczny.
Już jakiś czas temu inna wizażanka pisała o tym sposobie. Więc wcale go nie odkryłaś.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.