WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 08:10   #271
monikalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iron666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Też szukam jakiegoś porządnego instruktora na jazdy doszkalające. Właśnie kończę kurs, zostało mi chyba z 8 godzin a na samą myśl że mam je wyjeździć z tym 'moim' instruktorem to mi się słabo robi... cały czas gada przez tel a jak go zapytam o coś w czasie jazdy to nawet czasami nie odpowiada bo jest tak zajęty...parkowania nie chce mi pokazywać nawet żadnych wskazówek bo mówi że ja sama muszę się tego nauczyć bo każde miejsce jest inne i dalej wraca do gadania lub pisania sms ;( I w ogóle jest chamski... czuje że zmarnowałam tylko czas i pieniądze a tak się cieszyłam na to prawko... nie nauczył mnie niczego czego bym już wcześniej nie umiała i nie wiedziała.... Liczę na kogoś cierpliwego kto nauczy mnie tak żebym była przygotowna na egz na wszystko. Liczę na szybką pomoc

Polecam gorąco ABC Trans. To jest na wprost wordu na odlewniczej. Cierpliwi instruktorzy, którzy na prawdę tłumaczą wszystko. Ja robiłam kurs na auto i na motor również u nich. Nie jeździłam przed kursem wcale a i tak oba zdałam za pierwszym razem.
monikalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 12:42   #272
iron666
Raczkowanie
 
Avatar iron666
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 32
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Czy ktoś może mi jeszcze kogoś polecić? Jakiegoś cierpliwego i miłego instruktora...
iron666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 23:24   #273
scotch whisky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy


Edytowane przez scotch whisky
Czas edycji: 2013-06-21 o 16:26
scotch whisky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:35   #274
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Polecam wszystkim w Warszawie pana Roberta z Wyżeszej Szkoły Jazdy. Miałam dużo nieprzyjemności jeżdżąc w szkole autojar. Właściwie myślałam, że nigdy nie zrobię prawka bo instruktorka uparcie twierdziła "że jestem do niczego i dla dobra swojego i innych powinnam zrezgygnować". Uwierzyłam i załamana na rok przerwałam kurs, później w necie przeczytałam pozytytwne recenzje o tej szkole i bardzo się cieszę. Czuje się już dużo pewniej za kółkiem i oduczyłam się niepoprawnych nawyków wyniesionych z jaru. Zapisałam się nawet na egzamin w środę mam teorię a później tylko praktyka naprawdę polecam
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:55   #275
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cześć wszystkim! Jestem tu nowa choć stronkę odwiedzałam już wielokrotnie
Chciałabym zapisać się na kurs prawka A+B w Warszawie (najlepiej w centrum, ale dla własnego dobra mogę się poświęcić z jazdą gdzieś dalej ^^), ale kompletnie nie wiem, którą szkołę wybrać. Czytałam troszkę temat, ale większość z Was pisze o jednej kategorii, a może ktoś miał doświadczenia z poszczególną szkołą w obu?

Dziękuję!
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 19:33   #276
madisz
Zadomowienie
 
Avatar madisz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 051
GG do madisz
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

ja za to chciałam polecić szkołę Dobra Szkoła (chociaż uważam, że nazwa idiotyczna ) siedzibę mają na przeciwko LO Frycza-Modrzewskiego na Placu Bankowym. Trafiłam tam, bo większość moich znajomych tam robiła kursy i polecali. I naprawdę warto. Po pierwsze kurs, jak na warszawskie realia, był bardzo tani ok 950 zł. Teoria to byla gehenna, ale może dlatego że zaliczałam ją w czerwcu w największe upały, a sali to niestety klimatyzowanej nie mają, ale jaki za to klimat szalonych opowieści pana Wojciecha o łosiu wpadającym przez przednią szybę i innych przygód za czasów jego wojaży po USA - bezcenne Jeździłam z 3 instruktorami i każdy z nich był bardzo spoko, jazdy zaczynają się (przynajmniej ja tak mialam) z Bankowego albo z pl. Wilsona, więc jeśli ktoś chce np zdawac na Bemowie, to nie traci dużo czasu na dojazd, a też ma szanse pojeździć po centrum (bo dla mnie przejazd przez marszałkowską to było nie lada wydarzenie ). No i uważam za ogromny sukces tej szkoły, że zdałam za 2 razem haha

Edytowane przez madisz
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:34
madisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 20:08   #277
isabellt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Witam,
ja z czystym sumieniem mogę polecić p. Rafała Trawczyńskiego.Dzięki niemu zdałam za pierwszym razem bez żadnych problemów.Duży plus za to,że p. Rafał ma uprawnienia egzaminatora,więc przygotowanie do egzaminu było perfekcyjne.Ostatnio moje dwie koleżanki wykupiły godziny doszkalające i jeżdżą bez obaw po mieście.
POLECAM! to numer do p. Rafała Trawczyńskiego 511-481-429
isabellt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 12:30   #278
mallet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ja też polecam pana Leszka Szafrańskiego z Komorowa, rewelacyjny instruktor!spokojny, CIERPLIWY , opanowany, pomocny,elastyczne godziny kursu dostosowane do ucznia, czyli sami wybieracie kiedy o której i jak.
mallet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 07:29   #279
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

dziewczyny wiecie może gdzie w warszawie jeździ sie na kursie fiatem punto? bo poszukuje takiego osrodka
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:21   #280
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Piszę, żeby przestrzec przed szkołą jazdy!
Mianowicie: szkoła jazdy eL ul. Sokratesa 15. Sprzedają kupony na grouponie po 699zł. Szanowna Pani Dorota oczywiście zapewnia wszystkich, że oczywiście jeździmy na skodach, no ale bywa tak, że skody są zajęte więc trzeba czasami też na toyotach. Prawda jest jednak taka, że skody tam nikt nigdy na oczy nie widział! Co do instruktorów, to dobry jest tylko jeden, nie odwala masówy, dobrze uczy, pomaga, można się z nim super dogadać. Reszta to porażka, miesiącami nie da się z nimi umówić, z umiejętnościami przekazania jakiejkolwiek wiedzy na temat jazdy też ciężko.
Ponadto wiem, że pani Dorota kupić skody nie zamierza, sprzedaje te kupony, a potem nie ma gdzie poupychać kursantów, bo za mało instruktorów i samochodów.
PORAŻKA.
szkoła jazdy eL, najgorsza z jaką kiedykolwiek się spotkałam, nie polecam.
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą

Edytowane przez nusia114
Czas edycji: 2012-04-04 o 18:01
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 12:41   #281
Bozenka2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Hej .
Jestem nowa na tym forum,ale chciałam się podzielić swoimi wrażeniami po kursie ,który odbyłam w Szkole Jazdy ELMOL. Szukając szkoły jazdy ,która miałaby dobre opinie,korzystałam między innymi z tego forum.Teraz jestem po zdanym egzaminie( za drugim razem ) i chciałam z czystym sumieniem polecić
Szkołę Jazdy ELMOL,która mieści się na Mokotowie a ściślej na Służewiu.
Polecam w szczególności instruktora Piotra.
Bozenka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 14:46   #282
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie może gdzie w warszawie jeździ sie na kursie fiatem punto? bo poszukuje takiego osrodka
http://www.oskgold.pl/
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:32   #283
mrufka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: szkoła jazdy na woli warszawa

Cześć dziewczyny, chcę wybrać się na kurs na prawo jazdy i zastanawiam się czy szkoła jazdy VIP byłaby ok? Mam ją pod domem, ale nie mam żadnego znajomego/znajomej, którzy przeszli tam kurs i mogą ją polecić. Co Wy sądzicie? A może jest jakaś szkoła na woli godna polecenia?
mrufka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 07:00   #284
isabellt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Witam, w tej szkole jeździła moja koleżanka i była niestety niezadowolona.Ja poleciłabym Havranka dużo ludzi już tam jeździło i byli zadowoleni. www.havranek.entro.pl pozdrawiam i powodzenia
isabellt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 07:42   #285
mrufka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Byłam na stronie Havranka, ale z tego co widzę, to oni nie prowadzą kursów weekendowych (teoria) :/ A może znacie jakieś szkoły jazdy godne polecenia w okolicach górczewskiej, płockiej, wolskiej? W tych okolicach miałabym najbliżej, aby po pracy być szybko na umówionym miejscu
mrufka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 17:43   #286
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Jakieś opinie na temat OSK OLKA (szcz. głównego oddziału przy Radarowej)? Czy można ew. wymienić instruktora i czy rzeczywiscie jeżdżą na skodach??
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:31   #287
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Witam,

chcę zapisać się na kurs prawa jazdy kat. A w Warszawie. Nie orientuję się jakie ośrodki szkolenia kierowców są najlepsze. Proszę o pomoc.
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:48   #288
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez myszunia 89 Pokaż wiadomość
Witam,

chcę zapisać się na kurs prawa jazdy kat. A w Warszawie. Nie orientuję się jakie ośrodki szkolenia kierowców są najlepsze. Proszę o pomoc.
Ja na A jeszcze nie robiłam, bo dopiero robię na B, ale na A jak najbardziej chcę i już wiem w jakim ośrodku, AutoKurs na ul.Leszno. Robią również kursy na A i szczerze polecam tę szkołę. Panuje tam miła atmosfera, a P. Marek świetnie wykłada teorię i wydaje mi się, że jest też instruktorem od motocykli, bo widziałam jak z jednym chłopakiem jeździł. Polecam zadzwonić i się zorientować
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 18:00   #289
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ooo, dzięki Zadzwonię i dowiem się wszystkiego. Żałuję, że 5 lat temu, jak robiłam kat. B, nie zrobiłam sobie od razu kat. A;/

Powodzenia w zrobieniu prawka )

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Ja na A jeszcze nie robiłam, bo dopiero robię na B, ale na A jak najbardziej chcę i już wiem w jakim ośrodku, AutoKurs na ul.Leszno. Robią również kursy na A i szczerze polecam tę szkołę. Panuje tam miła atmosfera, a P. Marek świetnie wykłada teorię i wydaje mi się, że jest też instruktorem od motocykli, bo widziałam jak z jednym chłopakiem jeździł. Polecam zadzwonić i się zorientować
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 19:54   #290
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez myszunia 89 Pokaż wiadomość
Ooo, dzięki Zadzwonię i dowiem się wszystkiego. Żałuję, że 5 lat temu, jak robiłam kat. B, nie zrobiłam sobie od razu kat. A;/

Powodzenia w zrobieniu prawka )
Ja chciałam tak zrobić, ale dobrzy ludzie podpowiedzieli mi, że to nie do końca dobry pomysł, ponieważ lepiej jest nabrać pewnych nawyków na drodze na kat. B i potem zdawać na A., inaczej może być ciężko. Wiadomo, że w razie czego w aucie nie stanie nam się taka krzywda, a na drodze na motocyklu już tak, a ja np. jestem drobną osóbką, więc czasem może nie być mi łatwo okiełznać taką maszynę ;P Będę jednak próbowała za jakiś czas. Dziękuję i życzę powodzenia również

Mam nadzieję, że szkoła podpasuje. Mi poleciła ją koleżanka, która zaraz będzie zdawała egzamin na B. Mój instruktor jest świetny, a p. Marek tym bardziej (w ogóle to on jest bodajże właścicielem szkoły ;P).
Bardzo cieszę się, że trafiłam na tę szkołę, gdyż sama miałam niezłą zagwozdkę, którą wa-wską szkołę wybrać.
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:58   #291
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Jakieś opinie na temat OSK OLKA (szcz. głównego oddziału przy Radarowej)? Czy można ew. wymienić instruktora i czy rzeczywiscie jeżdżą na skodach??
Jeździłam tam tylko na jazdach doszkalających, ale polecam . Szczególnie jednego pana, tylko nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa. W każdym razie taki starszy, jest po prostu świetny, chyba najlepszy z jakim jeździłam i mega sympatyczny. Nie polecam dziewczyny (chyba Kasia ma na imię), nie ma tragedii, ale zbyt dużo nie uczy.

Ogólnie szkoły na Radarowej uważam za dobre , chociaż to oczywiście zależy na kogo się trafi. W ABS polecam pana, który również nie pamiętam jak ma na imię, ale wystarczy powiedzieć, że jest muzykiem i powinni wiedzieć o kogo chodzi, ale z drugiej strony jeździłam tam też z takim młodym (podrywaczem), który cały czas walił jakimiś szowinistycznymi docinkami i dwuznacznymi tekstami.
Z LBeta polecam p. Adama

Natomiast odradzam wszystkim Imolę! Tragedia! Jeździłam chyba z 10 różnymi instruktorami. Jeden cały czas mi mówił o tym jakie to sobie drinkowanie zrobi wieczorem i wydzwaniał do żony, drugi erotoman, który cały czas próbował mnie dotknąć. Na tych 10 tylko jeden był super i miły i bardzo dobrze uczył, ale i tak po wyjeżdżonym kursie nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak zatrzymanie w wyznaczonym miejscu,a kopertę robiłam raz
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 23:10   #292
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

cochonnetta, a czy jesteś w stanie podać nazwiska instruktorów z Imoli, których szczególnie nie polecasz? Byłabym Ci wdzięczna.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 16:14   #293
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
cochonnetta, a czy jesteś w stanie podać nazwiska instruktorów z Imoli, których szczególnie nie polecasz? Byłabym Ci wdzięczna.
No niestety nie powiem Ci, bo nazwisk mi nigdy nie podawali tylko imiona przy zapisywaniu się na jazdy. Zresztą robiłam tam kurs już jakiś czas temu. Same imiona pewnie nic Ci nie dadzą, bo tam jest mnóstwo instruktorów, ale szczególnie uważałabym na pana Krzysztofa (taki koło 50, szczupły, wysoki) - erotoman .
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:07   #294
Martencjaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martencjaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Mam wielką prośbę - czy może któraś z Was mogłaby polecić dobrą szkołę jazdy na Ursynowie lub w okolicach oraz ewentualnie instruktora? Będę bardzo bardzo wdzięczna, bo już na samą myśl o zapisaniu się dostaję stresa, nie mówiąc o rozpoczęciu kursu...
__________________
"Show must go on..."
Martencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:08   #295
Mizak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Hej. Polecam Boską Szkołę Kierowców. Mała niedawno otwarta ale super, może dlatego jest skuteczną bo chce sobie wyrobić opinię. Nie mają strony internetowej ale na FB można ich znaleźć. Albo dzwońcie bezpośrednio 880 523 623. Moi koledzy tez są zadowoleni. kurs zrobiłem w 3 tygodnie, bo byłem dyspozycyjny, naprawdę można się dogadać moja ocena 10/10
Mizak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:21   #296
vivalitein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 37
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ja mogę polecić szkole w Raszynie u Jankowskich a konkretnie p. Marka. Miałam lekcje w Imoli z trzema rożnymi instruktorami i szkoda gadac... do Raszyna trafilam za namową koleżanki i jestem bardzo zadowolona bo dopiero po dodatkowych u p.Marka zdalam egzamin, tylko on naprawde stara sie nauczyć jezdzic a nie zaliczyc tylko kolejna godzine.
__________________
szczęściara
vivalitein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:00   #297
Chudylis121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: WARSZAWA - Havranek

Witam, jeśli chodzi o naukę jazdy w Warszawie to chyba nie ma lepszego instruktora nauki jazdy jak Havranek-oczywiście moim zdaniem Poprzedni instruktorzy a miałem ich kilku mówili, że wyśmienicie jeżdżę. Chodziłem na egzaminy i oblewałem. W końcu koleżanka poleciła mi Havranka. Wziąłem u niego jazdy doszkalające. Już po pierwszej godzinie okazało się, że mam duże braki co powodowało negatywne wyniki egzaminów. Po wyjeżdżeniu wykupionych godzin poszedłem na egzamin - naprawdę dobrzy przygotowany i bez najmniejszych obaw zdałemPolecam wszystkim, www.havranek.entro.pl
Chudylis121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 11:14   #298
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

cześć wszystkim,
szukam dobrej szkoły do nauki jazdy...dobrej, czyli takiej w ktorej instruktorzy mają anielską cierpliwość dla histeryczek- ja strasznie boje sie jeździć autem, jako 12latka miałam wypadek w którym 2pasażerów jadących ze mną zginęło, a kierowca przez długi czas jeździł na wózku...mi jako jedynej z całej czwórki nic poważnego się nie stało i szczerze mówiąc- koszmarnie boje się jeździć, no ale realia są jakie są...muszę zrobić prawko na samochód
Co najciekawsze- motocyklem nie boję się jeździć...
możecie polecić kogoś super-cierpliwego
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 07:21   #299
isabellt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ja tak jak wyżej napisałam polecam p.Rafała Trawczyńskiego z firmy Havranek,ja i moje koleżanki jesteśmy naprawdę szczęśliwe że trafiłyśmy pod jego skrzydła.Zresztą poczytaj opinie na stronie p.Rafała to sama zobaczysz,że warto.

pozdrawiam

Edytowane przez isabellt
Czas edycji: 2012-09-21 o 07:22
isabellt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:01   #300
cindylady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
cześć wszystkim,
szukam dobrej szkoły do nauki jazdy...dobrej, czyli takiej w ktorej instruktorzy mają anielską cierpliwość dla histeryczek- ja strasznie boje sie jeździć autem, jako 12latka miałam wypadek w którym 2pasażerów jadących ze mną zginęło, a kierowca przez długi czas jeździł na wózku...mi jako jedynej z całej czwórki nic poważnego się nie stało i szczerze mówiąc- koszmarnie boje się jeździć, no ale realia są jakie są...muszę zrobić prawko na samochód
Co najciekawsze- motocyklem nie boję się jeździć...
możecie polecić kogoś super-cierpliwego

Polecam Pana Zbyszka z Auto Szkoła Żerań na odlewniczej, naprzeciwko Wordu, Zdałam za Pierwszym razem, mega cierpliwość, od początku tłumaczy wszystko po kolei co masz robić dokładnie, więc początkowy kierowca nie jest pozostawiony sam sobie. Cierpliwość niesamowita, opanowanie, kulturalny i serdeczny człowiek, jazda z nim sama przyjemność. Dziś zdałam egzamin za pierwszym razem, a moja siostra tez z nim miala i zdala za pierwszym razem w zeszłym tygodniu, więc polecam. Jeździłam z innymi instruktorami, z tej szkoły polecam również Pana Stanisława. Odradzam doszkalanie w doszkalanie.pl, chciałam wziąć parę godzin doszkalających przed egzaminem. Niestety na początku Pana Zbyszka miało nie być, więc zapisałąm sie włąśnie do doszkalanie.pl na sobote na dwie godzinki, masakra nic z tego nie wyniosłam, jezdził ze mną jakiś p. Janusz - nie polecam, zero konkretów, na szczęście zwolniły się wczoraj godzinki u Pana Zbyszka i odrazu inaczej, dzis godzinkę wziełam u Pana Stanisława przed egzaminem i dziś egzamin zdany. Polecam tą szkołę, a w szczególności Pana Zbyszka. Pozdrawiam.
cindylady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-31 20:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.