Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 09:51   #271
lokie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

magrest, ja tez mialam siano nie paznokcie:/ ale po ok miesiacu stal sie cuda po dwoch miesiacach to prawie wszystkie qmpele sie mnie pytaja czy mam tipsy a stosowalam tylko Foundation i w dodatku po pomalowaniu baza malowalam tez lakierem kolorowym, ktory na bazie trzymal sie tydzien, co wczesniej w moim przypadku bylo niemozliwe, bo lakier odpryskiwal po 1 dniu:/ I love Nail Tek))
lokie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 09:42   #272
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Lokie to gratuluję mocnych pazurków Takie opinie tylko mnie podnoszą na duchu, ale na swoich paznokciach jeszcze nie widzę znacznej poprawy Od zawsze były w opłakanym stanie
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:03   #273
karolcia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 106
Question NAIL TEK Foundation II czy NAIL TEK II Intensive Therapy?

w najbiższym czasie chce sobie kupić odżywkę NAIL TEK II tylko nie wiem która jest lepsza.. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73029870 czy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74117388 z góry dzięki za pomoc : pozdrawiam paa
__________________
"...Nigdy nie pozwól aby strach wyeliminował Cię z dalszej Gry..."
karolcia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:54   #274
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: NAIL TEK Foundation II czy NAIL TEK II Intensive Therapy?

wystarczy przeczytać ten wątek... http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=nail+tek
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:05   #275
karolcia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 106
Dot.: NAIL TEK Foundation II czy NAIL TEK II Intensive Therapy?

Cytat:
Napisane przez Dolly
wystarczy przeczytać ten wątek... http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=nail+tek
dzięki
__________________
"...Nigdy nie pozwól aby strach wyeliminował Cię z dalszej Gry..."
karolcia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:49   #276
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny, a tak w skrocie? Lepsza jest mleczna czy bezbarwna? watek ma 5 stron, a ja zrobilam sobie krotka przerwe w nauce... i nie mam jak doczytac calego, a wkrotce musze kupic kolejna buteleczke, zeby pazurki nie "popsuly sie"
Zuzylam juz 2 buteleczki bezbarwnej odzywki i nie wiem ktora wersje NailTeku kupic, moze ktoras z Was uzywala juz obu i moze porownac?

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 06:25   #277
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Młodaa ja nie mam porównania, bo dopiero od około 3 tygodni zaczełam stosować pierwszy raz Nail Teka, ale po lekturze tego wątku zdecydowałam sie na tą mleczną.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 17:24   #278
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Młodaa ja nie mam porównania, bo dopiero od około 3 tygodni zaczełam stosować pierwszy raz Nail Teka, ale po lekturze tego wątku zdecydowałam sie na tą mleczną.
Hm, nie wiem czemu zdecydowalas sie na mleczna, co mnie zaciekawilo, choc moze rzeczywiscie raz sprubuje tej mlecznej tym bardziej, ze na allegro rozni sie na korzysc cena

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 06:17   #279
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Hm, nie wiem czemu zdecydowalas sie na mleczna
Dlatego, że jakoś więcej dziewczyn o niej mówiło, no i poza tym mleczną kładzie się na paznokieć, a ta bezbarwna jest nawierzchniowa. A ja chcę mocno wzmocnić swoje paznokcie, więc wydaje mi się, że ta która działa bezpośrednio na nie jest lepsza na początek od tej bezbarwnej, którą kłądzie sie na samą górę (czyli lakier kolorowy)
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 09:23   #280
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Bezbarwna mozna kłaść zarówno pod lakier jak i na niego, tak w ramach usciślenia

Podkład mleczny Nail Tek kładzie sie tylko i wyłacznie pod lakier, a bezbarwna mozna zarówno pod jak i na. A najlepsza kuracja jest przy stosowaniu obu odżywek, bo działaja na zasadzie uzupełniania się.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 12:11   #281
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zdecydowanie bezbarwna mozna stosowac pod lakier, tak robilam z dwoma buteleczkami i efekty byly naprawde swietne, juz zamowilam mleczna, mam nadzieje, ze bedzie rownie dobra
dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 21:08   #282
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hmmm używam tego Nail Teka juz jakiś czas i poprawy nie widzę Więc sobie dzisiaj weszłam na ich stronkę www.nailtek.pl i czytam i się rozczarowałam. Wyczytałam tam, że ta mleczna odżywka Foundation II jest typowo podkładowa Na dodatek znajduje się w dziale "DO PROFESJONALNEGO MANIKIURU".
Natomiast w dziale "DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI" jest ta bezbarwna Intensive Therapy II, o której jest napisane, że regeneruje cienkie, miękkie lub rozdwajające sie paznokcie...
Wychodzi na to, że dokonałam złego wyboru i powinnam była kupić tą bezbarwną
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:14   #283
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Też będzie efekt, tyle, że wolniejszy.

Ja stosuję znowu bazę i bezbarwna odżywkę, a z dnia na dzień paznokcie sa mocniejsze.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 11:43   #284
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mam pytanie odnośnie tej odżywki, a mianoweicie czy wam też odpryskuje lakier? Ja pomalowałam sobie paznokcie foundation(mleczna), a potem 2 warstwy lakieru kolorowego, na to nałożyłam 2 warstwy lakieru intensive terapy (ta bezbarwna) no i niestety już na drugi dzień lakier mi poodpryskiwał
Czy to jest wina lakieru, czy też odżywki? Fakt faktem kupiłam ją na allegro, ale chyba jest orginalna, bo paznokcie mam po niej twarde!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 11:52   #285
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja tą Foundation używam tak że kłade ją 6 dni (tych wcześniejszych nie zmywając) i 7 dnia zmywam i od początku

jak używam jej tylko jako baze czyli na nią kłade lakier to nic mi nie odpryskuje
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:27   #286
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja mam jeszcze jedną wątpliwość... Cały zabieg wygląda tak, że najpierw na suchy paznokieć kładzie się tą mleczną Foundation, potem lakier kolorowy i dopiero na to odżywkę bezbarwną Intensive Therapy. Więc jak ona (ta odżywka bezbarwna) działa skoro nie styka sie bezpośrednio z paznokciem, tylko leży na lakierze kolorowym Nie rozumiem tego Daje to jakiś efekt?
Czy moze lepiej od razu tą bezbarwną kłaść na czysty paznokieć, bez tej mlecznej podkładowej?
Dolly, Ty masz jakieś doświadczenie w tych sprawach, to może wiesz o co w tym wszystkim chodzi?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:41   #287
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja osobiście nie wierze w działanie odżywek jak kładzie się je na lakier no ale na dużo odżywkach jest napisane że można je używać na lakier

ja używam tylko bazy (czyli Foundation II ) nie kłade na nią jeszcze IT
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 14:43   #288
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czyli Dolly malujesz jedną warstwe mleczną, na to tylko lakier kolorowy i jak długo się trzyma?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 15:16   #289
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja używam tylko bazy (czyli Foundation II ) nie kłade na nią jeszcze IT
No i ja wlaśnie też używam już od jakiegoś czasu tylko tą mleczną i żadnych rezultatów nie widzę
Jeszcze teraz gdy doczytałam, że jest to produkt typowo podkładowy, to już całkiem zwątpiłam. Dlatego zastanawiam sie nad kupnem tej bezbarwnej IT, ale najpierw chciałam popytać tutaj czy to ma sens w ogóle
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 19:39   #290
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja zawsze robie miesiąc takiej kuracji w której kłade TYLKO Foundation II... zero lakierów <- u mnie efekty widać wyśmienite

po miesiącu używam jako baze... dwie warstwy Foundation II i na to lakier - tak po prostu trzyma mi się to z 5 dni
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 07:18   #291
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
No i ja wlaśnie też używam już od jakiegoś czasu tylko tą mleczną i żadnych rezultatów nie widzę
Jeszcze teraz gdy doczytałam, że jest to produkt typowo podkładowy, to już całkiem zwątpiłam. Dlatego zastanawiam sie nad kupnem tej bezbarwnej IT, ale najpierw chciałam popytać tutaj czy to ma sens w ogóle

Powiem szczerze,że dziwi mnie,że nie widzisz rezultatów po miesiącu stosowania. Ja moją odżywke stosuje tydzień czasu i widze,że paznokcie mam bardzo twarde. Tym bardziej,że ok miesiąc temu zdjełam sobie tipsy i moje paznokcie były mięciutkie, a po nail teku już po pierwszym pomalowaniu czułam różnice! Ja na Twoim miejscu nie kupowałambym tej drugiej, bo może tak jak kilku dziewczynom na tym forum,po prostu ta odżywka Ci nie służy
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 10:02   #292
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Angry Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
No i ja wlaśnie też używam już od jakiegoś czasu tylko tą mleczną i żadnych rezultatów nie widzę
Hymm, sama się zastanawiam co jest. Używałam NT II bezbarwnego i już po kilku użyciach widziałam rezultat, a po skończeniu całej buteleczki miałam paznokcie jak stal przez ok 2 miesiące. Potem dla podtrzymania efektu kupiłam NT Foundation II i mam dziwne wrażenie, że jakoś nie działa jak należy
Jeśli stosowałam z lakierem, to owszem, lakier trzymał się długo i dobrze, ale paznokcie znowu zrobiły mi się kruche i łamliwe!!
Teraz mam je obcięte najkrócej jak można, smaruję je dalej tym foundation - codziennie 1 warstwę - po kilku dniach od nowa - i zastanawiam się, dlaczego moje paznokcie są takie miękkie i gdzie jest ta stal!!!!????
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 10:11   #293
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja bazy podkładowej samej nigdy nie stosowałam, ale wiem od kolezanki, że jej tez nie pomogła, rezultat końcowy był taki sam, jak bez stosowania bazy. STan paznokci się nie polepszył. Zaczęła więc stsować baze, lakier kolorowy i bezbarwna odzywkę i dopiero wtedy zauważyła poprawe stanu płytki, ale tez trwało to u niej dłużej, niż na moich paznokciach.
Mysle, że jednym odzywka słuzy lepiej i wystraczy sama baza, innym gorzej i potrzeba całego kompletu, a dla jeszcze innych jest całkiem zbędna, bo nie ma najmniejszego efektu.

Zapewne możesz spróbowac kupić bezbarwna odzywke, ale 100% pewności, że zadziała nikt Ci nie da.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 19:57   #294
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
może tak jak kilku dziewczynom na tym forum,po prostu ta odżywka Ci nie służy
Ale własnie w tym szczegół, że producent pisze, że to jest LAKIER PODKŁADOWY zawierajacy składniki odżywcze formuły II Intensive Therapy. Więc może dla mnie taki preparat jest za słaby...
Zdecydowałam sie jeszcze raz temu zaufać i zamówiłam tą drugą - bezbarwną. Zobaczymy jak ta zadziała. Tylko nie wiem jak będzie lepiej i bardziej efektywnie Czy lepiej stosować cały rytuał (czyli mleczna, lakier kolorowy i bezbarwna) czy może samą bezbarwną IT prosto na paznokieć przez siedem dni i od nowa

Tak na marginesie to wyczytałam o jeszcze jednej odżywce z tej serii (Xtra), która jest przeznaczona do BARDZO slabych i BARDZO miękkich paznokci, którym nie pomagają inne odżywki. Na stronie producenta jest napisane, żeby nie używać jej do zniszczonych paznokci np. po tipsach bo jest zbyt aktywna...
Więc gdy IT nie zadziała, dam Nail Tekowi ostatnią szansę i kupię tą Xtra. I jeśli ta też nie zadziała tzn. że dla moich paznokci nie ma już szans na poprawę i nic im chyba nie pomoże
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:15   #295
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Pamietaj, ze XTRA nie mozna uzywac stale, bo w koncu paznokcie zaczynaja sie kruszyc. Po prostu nie mozna "przedobrzyc"
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 21:36   #296
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja tej XTRA wogle nie mogłam używać bo nie działała a osłabiała
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 08:32   #297
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Więc gdy IT nie zadziała, dam Nail Tekowi ostatnią szansę i kupię tą Xtra. I jeśli ta też nie zadziała tzn. że dla moich paznokci nie ma już szans na poprawę i nic im chyba nie pomoże
IT na pewno zadziala, tylko potrzeba troszke czasu-po miesiacu jest juz naprawde super, a z ta Xtra naprawde trzeba uwazac

ja jestem troche zla teraz, ze kupilam ta mleczna, a wczesniej zuzlam 2 bezbarwne, ale moze nie bedie zle

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 12:56   #298
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mnie po zastosowaniu Xtra tak piekły paznokcie, że nie dało się tego używać
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 15:27   #299
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ojeju aż taka mocna jest Mam nadzieję, że IT pomoże i nie będę musiała kupować tej Xtra.
Ale ponawiam jeszcze raz moją prosbę. Jak najlepiej używać tą bezbarwną IT, żeby była najbardziej skuteczna? Czy lepiej bezpośrednio kłaść ją na paznokieć i tylko ją przez kolejne 7 dni, czy może lepiej używać ją razem z mleczną i lakierem kolorowym, tak jak było to opisywane
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 15:40   #300
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mi najlepiej słuzyło używanie bazy+lakier kolorowy+bezbarwna, teraz do takiego schematu znowu wróciłam. Dodatkowo uzywam olejku do skórek i paznokci z ibd i lepszego kompletu nie znalażłam jak do tej pory
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.