Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 12:23   #271
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
To, co wczoraj działo się na stronie YR to jakaś masakra
Najpierw pousuwali zestawy, później nową CuE, cały czas jakieś modyfikacje
Jakby nie mogli od początku przygotować się na promocję, którą sami zorganizowali
Złozyłam wczoraj (rano) zamówienie, bez zestawów, ale z miniaturową nową CuE (15ml), oraz kremem jako prezent. Faktycznie, woda znikła później! Są trochę dziecinni W regulaminie promocji chyba nie było moey o tym że nowa woda nie wchodzi, więc wygląda to dla mnie jak: "dam ci wszystkie moje zabawki... ale nie, nie tego różowego pajacyka! Pajacyka zabieram!"; Nie mogę się dziś w ogóle zalogować do profilu na YR. Zobaczymy...

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2013-09-14 o 12:27
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:23   #272
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś ale ja zawsze na HD zamawiam a nigdy takich opóźnień w historii nie miałam.
Ciekawe czy ktokolwiek ma to zamówienie z HD w historii

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:28   #273
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach up

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ktokolwiek ma to zamówienie z HD w historii

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miałam odrazu je w historii jako oczekujace
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:31   #274
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafa

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Ja miałam odrazu je w historii jako oczekujace
No to pewnie to idzie według kolejności zamówień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:32   #275
mollina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Pewnie mieli ostatnio mało zamówień i dlatego to HD, myślę że będzie jeszcze nie raz ...
mollina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:35   #276
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez mollina Pokaż wiadomość
Pewnie mieli ostatnio mało zamówień i dlatego to HD, myślę że będzie jeszcze nie raz ...
Albo jakieś -50% na wszystko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:41   #277
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny, nadal nie mam niektórych zamówień w historii, mimo że od dawna mam je w domu.

Właśnie idę rozpakować paczuchę

Balsam do ust Bio z miodem nie pachnie w ogóle
Jak to? Wzięłam go tylko dla tego boskiego zapachu, myślałam, że będzie pachniał jak reszta...

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Albo jakieś -50% na wszystko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pójdziemy z torbami tymi zielonymi oczywiście
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 12:45   #278
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość

Pójdziemy z torbami tymi zielonymi oczywiście
Oj tam Pieniądze szczęścia nie dają, a okazyjne zakupy owszem :beer:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 13:12   #279
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Ja tam jestem zadowolona z nowego balsamu BIO - zapach intensywny dość, więc dobrze że się szybko ulatnia, bo nie lubię pachnieć balsamami, a nawilżenie jest wystarczające, działa dużo lepiej niż inne produkty nawilżające YR, może też dlatego wolniej się wchłania (testowałam masło karite w słoiczku i tubce, suchy olejek, mleczko różane i Hamamelis). Od kiedy zaczęłam znów chodzić w rajstopach, to ratuje moją swędzącą i łuszczącą się skórę na nogach.
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 13:29   #280
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

założyłam sobie kartę stałego klienta, do dwóch miesięcy mogę wykorzystać rabat na kosmetyki -40% (poza produktami z zielonym punktem), ale czy ten rabat obejmuje także perfumy?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 13:40   #281
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
założyłam sobie kartę stałego klienta, do dwóch miesięcy mogę wykorzystać rabat na kosmetyki -40% (poza produktami z zielonym punktem), ale czy ten rabat obejmuje także perfumy?
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 13:41   #282
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
założyłam sobie kartę stałego klienta, do dwóch miesięcy mogę wykorzystać rabat na kosmetyki -40% (poza produktami z zielonym punktem), ale czy ten rabat obejmuje także perfumy?
Jak najbardziej
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 13:50   #283
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
dzięki
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 14:23   #284
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Jak to? Wzięłam go tylko dla tego boskiego zapachu, myślałam, że będzie pachniał jak reszta...

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



Pójdziemy z torbami tymi zielonymi oczywiście
No ja go specjalnie wzięłam jak wyczytałam, że żele pachną słodko, marcepanowo... To sobie myślę- na usta (pod nos) jak znalazł. A on może i pachnie jakoś b. delikatnie czymś ziołowym, ale ani to miód ani marcepan.... Zawiedziona jestem.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 14:27   #285
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Jak to? Wzięłam go tylko dla tego boskiego zapachu, myślałam, że będzie pachniał jak reszta...

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



Pójdziemy z torbami tymi zielonymi oczywiście
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ja go specjalnie wzięłam jak wyczytałam, że żele pachną słodko, marcepanowo... To sobie myślę- na usta (pod nos) jak znalazł. A on może i pachnie jakoś b. delikatnie czymś ziołowym, ale ani to miód ani marcepan.... Zawiedziona jestem.
jak dla mnie to on śmierdzi jakoś tak aptecznie...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 14:46   #286
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

nie złozyłam jeszcze zamówienia, chciałam wziąć balsam miód i musli ale po waszych opiniach już sama nie wiem...
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 15:08   #287
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez finansistka Pokaż wiadomość
nie złozyłam jeszcze zamówienia, chciałam wziąć balsam miód i musli ale po waszych opiniach już sama nie wiem...
A ja przekornie powiem, że jestem zadowolona ze wszystkich nowości
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 15:29   #288
joot
Raczkowanie
 
Avatar joot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 164
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

witam w nowym wątku wreszcie mi jakaś promocja podpasowała w YR! ostatni raz zamawiałam w styczniu, a potem długo, długo nic. też mi się jeszcze nie wyświetla zamówienie w systemie, ale to norma. oto, co do mnie przyjdzie (mam nadzieję!):
2x żel pod prysznic oliwka
balsam do ciała oliwka
dwufazowy płyn do demakijażu
peeling do twarzy roślinny
a gratisy lakier do paznokci, krem do rąk, i SO ELIXIR PURPLE akurat moją zapasową fiolkę SEP podarowałam ostatnio mamie na urodziny, a tu proszę - musiałam złożyć zamówienie, chociaż kompletnie mnie na nie nie stać w tym miesiącu ;p
__________________
"Zgadnij, kotku, co mam w środku,
co się dzieje w duszy mej.
Przytul główkę swej malutkiej,
trochę dobrej, trochę złej..."
/Jacek Janczarski/
joot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 15:59   #289
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

dziewczyny brakuje mi 20zł w zamówieniu! co najbardziej opłaca się wziąć w takiej kwocie? doradźcie
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 16:29   #290
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Złozyłam wczoraj (rano) zamówienie, bez zestawów, ale z miniaturową nową CuE (15ml), oraz kremem jako prezent. Faktycznie, woda znikła później! Są trochę dziecinni W regulaminie promocji chyba nie było moey o tym że nowa woda nie wchodzi, więc wygląda to dla mnie jak: "dam ci wszystkie moje zabawki... ale nie, nie tego różowego pajacyka! Pajacyka zabieram!"; Nie mogę się dziś w ogóle zalogować do profilu na YR. Zobaczymy...
Ja zamówiłam So Elixir a jako prezent wzięłam nową Evidence, bardzo ich znienawidzę jak jej nie przyślą
http://www.yves-rocher.pl/comme_une_evidence_intense Po co dają tą kuszącą reklamę skoro nie można tego zamówić "Odkryj pozostałe zapachy z naszej oferty i otrzymaj w prezencie wodę perfumowaną 15ml" Tiaaa... klikam i to jedna wielka ściema, żadnej wody 15 ml gratis nie dostaję
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 16:42   #291
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam So Elixir a jako prezent wzięłam nową Evidence, bardzo ich znienawidzę jak jej nie przyślą
http://www.yves-rocher.pl/comme_une_evidence_intense Po co dają tą kuszącą reklamę skoro nie można tego zamówić "Odkryj pozostałe zapachy z naszej oferty i otrzymaj w prezencie wodę perfumowaną 15ml" Tiaaa... klikam i to jedna wielka ściema, żadnej wody 15 ml gratis nie dostaję
Ostatnio zapłacili jakąś karę za nieprawidłowe traktowanie klienta i aż się proszą o powtórkę. Jeśli mi odmówią realizacji zamówienia z zestawem, napiszę elaborat na 5 stron do Rzecznika Praw Konsumentów. Ja jestem klientem, a nie żebrakiem. Nie chcę nic za darmo, jedynie to, co mam w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia.
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 16:52   #292
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ostatnio zapłacili jakąś karę za nieprawidłowe traktowanie klienta i aż się proszą o powtórkę. Jeśli mi odmówią realizacji zamówienia z zestawem, napiszę elaborat na 5 stron do Rzecznika Praw Konsumentów. Ja jestem klientem, a nie żebrakiem. Nie chcę nic za darmo, jedynie to, co mam w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia.
Dokładnie! Popieram, jeśli się siedzi cicho, kiedy robią takie numery, będą to robić coraz częściej!

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2013-09-14 o 16:54
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 16:55   #293
audiula
Raczkowanie
 
Avatar audiula
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 151
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Jestem ciekawa jak długo będzie trzeba czekać na paczkę.

Zastanawia mnie jedna rzecz.Na aukcjach są dziewczyny które hurtowo sprzedają YR.Dla mnie to jakiś kosmos jeśli chodzi o tą ilość.

Dziewczyna sprzedaje nową Evidence w ilości siedmiu sztuk.

Edytowane przez audiula
Czas edycji: 2013-09-14 o 17:01
audiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 16:56   #294
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dokładnie! Popieram, jeśli się siedzi cicho, kiedy robią takie numery, będą to robić coraz częściej!
racja, jak najbardziej! musimy walczyć zawsze
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 17:13   #295
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez audiula Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak długo będzie trzeba czekać na paczkę.

Zastanawia mnie jedna rzecz.Na aukcjach są dziewczyny które hurtowo sprzedają YR.Dla mnie to jakiś kosmos jeśli chodzi o tą ilość.

Dziewczyna sprzedaje nową Evidence w ilości siedmiu sztuk.
No właśnie. Oby w przyszłym tygodniu doszły
A te aukcje to chyba osoby z lewymi dojściami do magazynu - innej opcji nie widzę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez finansistka Pokaż wiadomość
racja, jak najbardziej! musimy walczyć zawsze
Kto nie walczy o swoje, kiedy ma do tego prawo, ten nie ma!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2013-09-14 o 17:18
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 17:19   #296
audiula
Raczkowanie
 
Avatar audiula
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 151
Dot.: Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach up

Nowa Evidence po 57zł.weszłam z ciekawości.
audiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 17:21   #297
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach up

Cytat:
Napisane przez Pollinaa;

Kto nie walczy o swoje, kiedy ma do tego prawo ten nie ma!
Znudziło mi się już zastanawianie, czy zrealizują zamówienie, czy nie. Bo błędy i niedociągnięcia ... Ja nie czuję, że robię zakupy w wielkiej firmie, która oferuje kosmetyki w większej części świata ... Czuję, jakbym robiła zakupy w garażu na wyprzedaży
To się wyżaliłam
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 17:24   #298
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach up

cześć

możecie wytłumaczyć laikowi jak zrobić by dostać dwie wody gratis (albo wogóle dwa prezenty? Bo chyba niektóre z was tak robiły że jakieś dwa kody wpisywały, tak? O co z tym chodzi? Bym zrobiła jakies zamówienie by dostać Vanille noir (jeszcze nie miałam) i kombinuję by wyszło mi jak najbardziej opłacalnie - to chyba normalne? Jeszcze?: prosi:
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 17:29   #299
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach up

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
cześć

możecie wytłumaczyć laikowi jak zrobić by dostać dwie wody gratis (albo wogóle dwa prezenty? Bo chyba niektóre z was tak robiły że jakieś dwa kody wpisywały, tak? O co z tym chodzi? Bym zrobiła jakies zamówienie by dostać Vanille noir (jeszcze nie miałam) i kombinuję by wyszło mi jak najbardziej opłacalnie - to chyba normalne? Jeszcze?: prosi:
Dziewczyny wpsiują jeden kod, gratisowy produkt nalicza się jak masz w koszyku zakupy za min.99 zł.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 17:35   #300
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafa

Cytat:
Napisane przez audiula Pokaż wiadomość
Nowa Evidence po 57zł.weszłam z ciekawości.
Więc te osoby na bank nie nabyły tych wód na zwykłych warunkach. Ta polska rzeczywistość:banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Znudziło mi się już zastanawianie, czy zrealizują zamówienie, czy nie. Bo błędy i niedociągnięcia ... Ja nie czuję, że robię zakupy w wielkiej firmie, która oferuje kosmetyki w większej części świata ... Czuję, jakbym robiła zakupy w garażu na wyprzedaży
To się wyżaliłam
Bo to nie jest normalne... Gdzie zasada "klient nasz pan"?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.