Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 20:30   #2971
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Daaaawno mnie nie było, ale macierzyństwo całkowicie mnie pochłonęło. Czuję się niesamowicie spełniona jako matka i kobieta!

Sławuś rośnie jak na drożdżach. Niedawno skończył 4 mc, waży już ponad 9 kg (pielęgniarka mówiła, że dziecko powinno mieć 10kg na roczek- no i prawie miał- na naszą pierwszą rocznicę ślubu ) i jest okazem zdrowia. Karmię naturalnie, pokarmu mam mnóstwo, a mój tata śmieje się, że mam focze mleko i przez to mały taka kluska. Nie podaję jeszcze pokarmów stałych, postanowiłam robić to w okolicach 6mc życia małego. Karmię regularnie co 2,5- 3 godziny. Mały bardzo fajnie śpi w nocy, koło 21 mamy już z mężem spokój bo śpi w swoim łóżeczku, a budzi się 1-2 razy w nocy chyba, że jest mega ciepło jak teraz to czasami wstaję 3 razy. Pobudki o 6, ale już przywykłam do tego.

Gdy skończył 1mc życia odstawiłam Espumisan, mały zaczął wtedy lepiej się wypróżniać. Nie ma kolek, płacze tylko w sytuacjach kryzysowych albo gdy za dużo obcych ludzi wokół niego. Spędzam z nim całe dnie i jest typowym syneczkiem mamusi. A, że posiedzę z nim rok (udało mi się załapać na roczny!), to się wyprzytulamy za wszystkie czasy. Nie zostawiam go pod opieką rodziny, wszędzie chodzi ze mną i przywykł, że np. ja gotuję, a on w nosidełku obserwuje. Mam wrażenie, że idealnie się rozumiemy.

Sławek ma niestety skórę atopową. Męczyliśmy się z nią strasznie, ale pomogło nam Oilatum.
Nie mamy z mężem na co narzekać czy czym się martwić. Dziecko niemal idealne Mały nie używa smoczka, nie pije z butelki.

Za to ja w 4 mc po porodzie straciłam 25,5 kg Do wagi sprzed ciąży pozostały mi jeszcze 3 kg. Ćwiczę z Chodakowską, zdrowo się odżywiam. Zaczęły mi się jednak strasznie sypać włosy, ale to normalne. Dalej łykam witaminy dla kobiet karmiących wg zaleceń lekarza i przyjmuję Azalię w ramach antykoncepcji, chociaż po porodzie libido mam zerowe więc nie wiem po co ) . Jestem też mega zorganizowana. Robię z małym wszystko- myję okna, sprzątam, pranie wstawiam. Nie mam problemów z połączeniem opieki i dbania o dom ) Organizacja pełną gębą, hehe

Sławek, to najwspanialsza istotka jaka pojawiła się w naszym życiu
O hej!!!
Fajnie, że tak dobrze u Was, i Sławuś śliczna pyzunia!
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 20:33   #2972
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Czarny flamaster hej
Super, że tak się wszystko dobrze Wam układa, tak sielankowo Faktycznie Sławuś już kawał chłopa
Odzywaj się do nas częściej

Chyba zamówię sobie tę sukienkę na chrzciny
http://allegro.pl/fashion-zwiewna-su...430847600.html
chociaż powiem Wam, że po tych akcjach z księdzem to mi się serdecznie odechciało tych chrzcin
sukienka super
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 20:36   #2973
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
sukienka super
właśnie kupiłam. Mam nadzieję, że będę dobrze w niej wyglądać
W sumie to jeszcze nie zawiodłam się na ubraniach kupowanych przez internet, a już kilka razy mi się zdarzyło. W razie czego wskoczę w moje niezawodne gatki wyszczuplające
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 20:47   #2974
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
A ja obstawialam że ostatnia urodze
pamiętam

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
jak kwaśna to pysznaaaaaaa
uwielbiam kwaśne, ale ona jakoś tak rzadko kwaśna miałam mało warzyw

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
a w którym kościele?
najbliższym

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
I nie marudził, dawał sobie zakładać/zdejmować
wow. dzielny bardzo!!!

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
z którymi nie masz o czym gadać, jak nie przesiadujesz non stop w kościele itd.
albo jak co łaska za mała

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Niedawno skończył 4 mc, waży już ponad 9 kg


Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że idealnie się rozumiemy.
podziwiam u mnie idealnie wiem że nic nie wiem


Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Jestem też mega zorganizowana. (...)Nie mam problemów z połączeniem opieki i dbania o dom
toś se laurkę walnęła
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 20:51   #2975
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Nikoś dziękuje wszystkim ciociom za życzenia




no ja też sobie tego nie wyobrażam - mieć dwóch ojców chrzestnych. No niby kościół taki konserwatywny, że bez ślubu jak żyją nie chce dopuszczać a na dwóch chłopów by się zgodził. Przecież oni niby w razie czego mają zastępować rodziców

myśle że i to i to. Fakt, że na wsi trudniej o anonimowość i ksiądz nie ma problemu ze zdobyciem informacji, ale w sumie wszystko zależy od niego jako człowieka, bo przecież są księża, z którymi można normalnie pogadać i wszystko da się załatwić, a są też tacy właśnie napuszeni ważniacy, z którymi nie masz o czym gadać, jak nie przesiadujesz non stop w kościele itd.


Nadszedł w końcu dzisiaj długo oczekiwany moment-Nikoś zaczął łapać się za stópki i ciągnąć je do buzi. Raz nawet mu się udało

Ogólnie jestem strasznie padnięta po tym jeziorze. Jeszcze mały dostał takiej kolki, że wrzeszczał i płakał tak, że cała plaża go słyszała. Dopiero po sabie mu przeszło
a mnie się wydaje, ze to nie kościól tylko księża

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
pamiętam

uwielbiam kwaśne, ale ona jakoś tak rzadko kwaśna miałam mało warzyw


najbliższym


wow. dzielny bardzo!!!

albo jak co łaska za mała



podziwiam u mnie idealnie wiem że nic nie wiem


toś se laurkę walnęła
myślalam,ze gdzieś dalej ods siebie i dlatego- ale to fajnie, znaczy macie parafie nastawioną na ludzi a nie na hajc
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 20:56   #2976
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Ja już po spotkaniu z księdzem. Ale się zagotowałam
Szwagierka nie może być chrzestną małego, bo ma chłopa i do kościoła nie chodzi. Niby logiczne, ale nie takie "przypadki" normalnie dopuszczał a tu urządza jakieś cyrki. Mówię do niego, że przecież ona z tym chłopakiem zna się od kilku tygodni dopiero, to co już mają być po ślubie, a ten dalej swoje.
No, troszkę mu nakłamałam, ale niestety on ma swoich informatorów i wszystko już dawno i tak wie. W końcu dałam za wygraną, bo przecież jakby ona do niego poszła i by zobaczył, że jest w ciąży, beż slubu rzecz jasna to już totalna zadyma by była.
No i teraz się głowimy kogo by tu poprosić. Ksiądz stwierdził, że może być dwóch mężczyzn....
Czekam aż tż wróci z pracy i będziemy myśleć, co dalej. Szkoda, że on nie mógł ze mną jechać. On zawsze umie ogarnąć sytuację i w razie czego argumentami lub ripostami posypać, a ja to niestety po czasie dopiero olśnienia doznaję, co mogłam zrobić/powiedzieć.
mnie tam nikt nie pytał czy chrzestni chodzą do kościoła, czy mają ślub, tylko dane interesowały księdza. akurat tak się złożyło że oboje po ślubach, ale gdyby nie to i tak byliby chrzestnymi.

jakoś nie wyobrażam sobie 2 ojców chrzestnych. i potem dziecko będzie tłumaczyło rówieśnikom dlaczego nie ma matki chrzestnej
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:05   #2977
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Hejka!

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Aż sobie na Fb looknęłam
Widzę zdjęcie tylko z tyłu, rzeczywiście ładna ALE na moją grubą .upę by nie weszła
Na moim fejsie jest link do sesji, widać całą dokładnie.
Wystawiłam na allegro i na tablicy i na razie nic... Kilka znajomych było, ale na wszystkie za ciasna. A akurat od talii jest rozszerzana, więc tyłek na 100% by Ci wszedł
A no i ja chcę za moją sporo więcej niż Ty zapłaciłaś. Chciałam 50% wartości, ale skoro jeszcze jej nie sprzedałam, to obniżę cenę...
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
poka poka
Na tablicy na fejsie mam link do sesji, zajrzyj sobie tam

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
A to w ogóle fizycznie możliwe?
możliwe, potem nawet można dwójkę karmić jednocześnie.

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość

Obiecałam im obiad z tradycyjnej kuchni mojego chłopa. .. ale że ja tego gotować nie umiem to zamówiłam.


Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
no tata 1 tata 2 - a mowia ze kosciol nie popiera zwiazkow homoeseksualnych :P
To samo sobie pomyślałam

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

toś se laurkę walnęła
:d
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 21:07   #2978
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

albo jak co łaska za mała
też prawda ale ja nie mam zamiaru wydawać majątku na to, żeby i tak z wielką łaską ochrzcił mi dziecko.
Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
a mnie się wydaje, ze to nie kościól tylko księża
racja, źle się wyraziłam.

Jak brat się żenił, poszedł do innej parafii i zero problemów. My-jako świadkowie nawet do spowiedzi nie musieliśmy iść, bo jak się tamten ksiądz wyraził - jak mają potrzebę, to niech się wyspowiadają. To ja nie czułam takiej potrzeby

Dobra Laseczki, spadam się kąpać i spać bo padam na pysk.
Miłej nocy
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:16   #2979
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Nikoś dziękuje wszystkim ciociom za życzenia




no ja też sobie tego nie wyobrażam - mieć dwóch ojców chrzestnych. No niby kościół taki konserwatywny, że bez ślubu jak żyją nie chce dopuszczać a na dwóch chłopów by się zgodził. Przecież oni niby w razie czego mają zastępować rodziców

myśle że i to i to. Fakt, że na wsi trudniej o anonimowość i ksiądz nie ma problemu ze zdobyciem informacji, ale w sumie wszystko zależy od niego jako człowieka, bo przecież są księża, z którymi można normalnie pogadać i wszystko da się załatwić, a są też tacy właśnie napuszeni ważniacy, z którymi nie masz o czym gadać, jak nie przesiadujesz non stop w kościele itd.


Nadszedł w końcu dzisiaj długo oczekiwany moment-Nikoś zaczął łapać się za stópki i ciągnąć je do buzi. Raz nawet mu się udało

Ogólnie jestem strasznie padnięta po tym jeziorze. Jeszcze mały dostał takiej kolki, że wrzeszczał i płakał tak, że cała plaża go słyszała. Dopiero po sabie mu przeszło
aa to jeszcze ja- gapa- wszystkiego najlepszego

różnie to bywa..
mój brat będzie chrzestnym, w kościele był ostatnio chyba w poprzedniej epoce i o dziwo ksiądz ze wsi nie pytał o nic..
znowu od męża gdzie będą chrzciny, miasteczkowy ksiądz (można powiedzieć osiedlowy) bo własną kaplicę wybudował niedawno, o wszystko by wypytywał..
nawet nie pytałam go czy siostra z cywilnym mogłaby być bo bym sie pewnie nasłuchała (tzn. teściowa by się nasłuchała bo załatwianie na odległość)..
są księża i księża..

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Daaaawno mnie nie było, ale macierzyństwo całkowicie mnie pochłonęło. Czuję się niesamowicie spełniona jako matka i kobieta!

Sławuś rośnie jak na drożdżach. Niedawno skończył 4 mc, waży już ponad 9 kg (pielęgniarka mówiła, że dziecko powinno mieć 10kg na roczek- no i prawie miał- na naszą pierwszą rocznicę ślubu ) i jest okazem zdrowia. Karmię naturalnie, pokarmu mam mnóstwo, a mój tata śmieje się, że mam focze mleko i przez to mały taka kluska. Nie podaję jeszcze pokarmów stałych, postanowiłam robić to w okolicach 6mc życia małego. Karmię regularnie co 2,5- 3 godziny. Mały bardzo fajnie śpi w nocy, koło 21 mamy już z mężem spokój bo śpi w swoim łóżeczku, a budzi się 1-2 razy w nocy chyba, że jest mega ciepło jak teraz to czasami wstaję 3 razy. Pobudki o 6, ale już przywykłam do tego.

Gdy skończył 1mc życia odstawiłam Espumisan, mały zaczął wtedy lepiej się wypróżniać. Nie ma kolek, płacze tylko w sytuacjach kryzysowych albo gdy za dużo obcych ludzi wokół niego. Spędzam z nim całe dnie i jest typowym syneczkiem mamusi. A, że posiedzę z nim rok (udało mi się załapać na roczny!), to się wyprzytulamy za wszystkie czasy. Nie zostawiam go pod opieką rodziny, wszędzie chodzi ze mną i przywykł, że np. ja gotuję, a on w nosidełku obserwuje. Mam wrażenie, że idealnie się rozumiemy.

Sławek ma niestety skórę atopową. Męczyliśmy się z nią strasznie, ale pomogło nam Oilatum.
Nie mamy z mężem na co narzekać czy czym się martwić. Dziecko niemal idealne Mały nie używa smoczka, nie pije z butelki.

Za to ja w 4 mc po porodzie straciłam 25,5 kg Do wagi sprzed ciąży pozostały mi jeszcze 3 kg. Ćwiczę z Chodakowską, zdrowo się odżywiam. Zaczęły mi się jednak strasznie sypać włosy, ale to normalne. Dalej łykam witaminy dla kobiet karmiących wg zaleceń lekarza i przyjmuję Azalię w ramach antykoncepcji, chociaż po porodzie libido mam zerowe więc nie wiem po co ) . Jestem też mega zorganizowana. Robię z małym wszystko- myję okna, sprzątam, pranie wstawiam. Nie mam problemów z połączeniem opieki i dbania o dom ) Organizacja pełną gębą, hehe

Sławek, to najwspanialsza istotka jaka pojawiła się w naszym życiu
super
tylko z bloga można było zobaczyć co u Ciebie

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam. Mam nadzieję, że będę dobrze w niej wyglądać
W sumie to jeszcze nie zawiodłam się na ubraniach kupowanych przez internet, a już kilka razy mi się zdarzyło. W razie czego wskoczę w moje niezawodne gatki wyszczuplające
uulala fajna kiecka.. taka zwiewna, lekka.. ja właśnie sobie myślę, że się chyba ugotuję w mojej bo ona z wiskozy ;/

ja się zawiodłam parę razy.. no bo przesłali mi spodnie i się nie dopięłyyyyy! oszukali mnie
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:18   #2980
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Ja już po spotkaniu z księdzem. Ale się zagotowałam
Szwagierka nie może być chrzestną małego, bo ma chłopa i do kościoła nie chodzi. Niby logiczne, ale nie takie "przypadki" normalnie dopuszczał a tu urządza jakieś cyrki. Mówię do niego, że przecież ona z tym chłopakiem zna się od kilku tygodni dopiero, to co już mają być po ślubie, a ten dalej swoje.
No, troszkę mu nakłamałam, ale niestety on ma swoich informatorów i wszystko już dawno i tak wie. W końcu dałam za wygraną, bo przecież jakby ona do niego poszła i by zobaczył, że jest w ciąży, beż slubu rzecz jasna to już totalna zadyma by była.
No i teraz się głowimy kogo by tu poprosić. Ksiądz stwierdził, że może być dwóch mężczyzn....
Czekam aż tż wróci z pracy i będziemy myśleć, co dalej. Szkoda, że on nie mógł ze mną jechać. On zawsze umie ogarnąć sytuację i w razie czego argumentami lub ripostami posypać, a ja to niestety po czasie dopiero olśnienia doznaję, co mogłam zrobić/powiedzieć.

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Obiecałam im obiad z tradycyjnej kuchni mojego chłopa. .. ale że ja tego gotować nie umiem to zamówiłam. I dzisiaj dzień leniwca (:
.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja florka wi9dzialam godzine potem go na noworodki i mnie na pooperacyjna a na drugi dzien go po pryszczu poznałam

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
no tata 1 tata 2 - a mowia ze kosciol nie popiera zwiazkow homoeseksualnych :P
dobre!
Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
A sprzątanie mieszkania przy małym dziecku to coś jak jednoczesne mycie zębów i jedzenie czekolady.

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Sławuś rośnie jak na drożdżach. Niedawno skończył 4 mc, waży już ponad 9 kg

Sławek, to najwspanialsza istotka jaka pojawiła się w naszym życiu
super ze wszystko Ci sie układa ! mały śliczny
Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam. Mam nadzieję, że będę dobrze w niej wyglądać
W sumie to jeszcze nie zawiodłam się na ubraniach kupowanych przez internet, a już kilka razy mi się zdarzyło. W razie czego wskoczę w moje niezawodne gatki wyszczuplające
a ja nie umiem kupowac przez neta ....
lubie przymierzyc,dotknąc ..... a juz tyle razy widziałam cos superowego ale nie było sklepu stacjonarnego

a ja wróciłam z nad jeziorka-znajomi mają chacjende nad wodą -suuuper sprawa -cały czas wakacje . zrobilismy grilla, pełno dzieciaków przyszło ,sąsiedzi .... tak bym mogła mieszkac
,tz został na nocke na rybach ,a my wrócilismy ,dzieciarnie pomyłam i spią .caaałe wyrko dla mnie


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
jakoś nie wyobrażam sobie 2 ojców chrzestnych. i potem dziecko będzie tłumaczyło rówieśnikom dlaczego nie ma matki chrzestnej
wydaje mi sie ze rówiesnicy nawet nie wpadną na to aby o takie rzeczy pytac .......

słyszałam ze coraz wiecej takich przypadków .trzeba sobie radzic .... przeciez i tak najczesciej chrzestni są dla picu ....
__________________
J . N . R

Edytowane przez nestelle
Czas edycji: 2013-08-03 o 21:23
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:20   #2981
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Muszę Krzysia pochwalić - przymierzał dziś dzielnie pół szufladki bodziaków, bo nie wiedziałam, które dobre jeszcze (i kolejne 4 do oddania...). I nie marudził, dawał sobie zakładać/zdejmować Sama się umęczyłam

Zaraz idę do wanny na godzinę, z książką, jak biały człowiek Czekam tylko, aż Krzyś twardo zaśnie, bo jeszcze się przewraca z boku na bok
Biedaczek. Ja tam mam inną metodę - jak siadam do segregacji ubranek, to Róża leży w łóżeczku, a ja przymierzam przykładając ubranko do niej i tak sprawdzam na oko, czy dobre.
Z reguły przy zakładaniu jak widzę, że jakieś ubranko robi się przykrótkie, to zapamiętuję i po upraniu ładuję do reklamówki.

Ja właśnie wróciłam z wannowego leżakowania. Wypróbowałam nową poduszkę do czytania w wannie

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Nadszedł w końcu dzisiaj długo oczekiwany moment-Nikoś zaczął łapać się za stópki i ciągnąć je do buzi. Raz nawet mu się udało



czarny flamaster, witaj ponownie To super u Ciebie, oby tak dalej!
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 21:22   #2982
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Czesc!

Czarny Flamaster fajnie, że się odezwałaś!
za piękne przybieranie małego no i utratę ciążowych kg
Co do łączenia obowiązków domowych i obowiązków dziecięcych to zazdroszczę, ja nie umiem się nadal odnaleźć w tym temacie Ale co tam, dom to nie muzeum

Dziewczyny, suknię pokażę bardzo chętnie, ale na mnie czyli po 14 września... Mam zdjęcia tylko na wieszaku a wygląda beznadziejnie.

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Hejka!
Na moim fejsie jest link do sesji, widać całą dokładnie.
Wystawiłam na allegro i na tablicy i na razie nic... Kilka znajomych było, ale na wszystkie za ciasna. A akurat od talii jest rozszerzana, więc tyłek na 100% by Ci wszedł
A no i ja chcę za moją sporo więcej niż Ty zapłaciłaś. Chciałam 50% wartości, ale skoro jeszcze jej nie sprzedałam, to obniżę cenę...

Na tablicy na fejsie mam link do sesji, zajrzyj sobie tam
Ślepa jestem, bo nie widze tego linka
Co do ceny to własnie dlatego zdecydowałam się na używaną w dobrej cenie, bo później można stracić sporo. Liczę, że moja później pójdzie w świat w podobnej cenie Wiadomo, że jakbym miała kasiory to bym się nie cackała a tak trzeba mierzyć siły na zamiary...


----------------
Dziś bylam na wizycie u ortopedy z moim problemem,zlecił mi prześwietlenie i co się okazało??? Rozejście spojenia łonowego
Szlag by to wziął, kolejny problem Dostałam skierowanie na rehabilitację - jakiś koleś będzie mnie masował, rehabilitował i laserem traktował
Bożeeeee
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:23   #2983
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
ja się zawiodłam parę razy.. no bo przesłali mi spodnie i się nie dopięłyyyyy! oszukali mnie
Aaa, to tych oszustów ja też znam

Dobra, idę na "wieczorek" z TŻ, bo mnie już dźga.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:30   #2984
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość

Hejka Dziś było przyjemnie, jutro ma już być upał, zobaczymy, co ze spacerem... Muszę Krzysia pochwalić - przymierzał dziś dzielnie pół szufladki bodziaków, bo nie wiedziałam, które dobre jeszcze (i kolejne 4 do oddania...). I nie marudził, dawał sobie zakładać/zdejmować Sama się umęczyłam

Zaraz idę do wanny na godzinę, z książką, jak biały człowiek Czekam tylko, aż Krzyś twardo zaśnie, bo jeszcze się przewraca z boku na bok
Już sobie wyobrażam tę sesję przymierzaniową
Mój jak mu wkładam coś przez głowę, to zaczyna się strasznie chichrać i zaraz dostaje czkawki.

Dzięki dziewczyny za porady odnośnie włosów. A dla tej co radziła obcięcie...
Też idę się kąpać, nie na darmo łazienkę dziś pucowałam
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:32   #2985
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
dwie matki masz?!
tylko matke

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Chyba zamówię sobie tę sukienkę na chrzciny
http://allegro.pl/fashion-zwiewna-su...430847600.html
chociaż powiem Wam, że po tych akcjach z księdzem to mi się serdecznie odechciało tych chrzcin
fajna
Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
ja się zawiodłam parę razy.. no bo przesłali mi spodnie i się nie dopięłyyyyy! oszukali mnie


Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziś bylam na wizycie u ortopedy z moim problemem,zlecił mi prześwietlenie i co się okazało??? Rozejście spojenia łonowego
Szlag by to wziął, kolejny problem Dostałam skierowanie na rehabilitację - jakiś koleś będzie mnie masował, rehabilitował i laserem traktował
Bożeeeee



http://wiadomosci.onet.pl/swiat/6-le...l-125-kg/0v0jm
__________________


Edytowane przez Dragusia88
Czas edycji: 2013-08-03 o 21:33
Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:36   #2986
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Kurde dziecko mi coś kaszle...ale żadnej gorączki, pogodny - uśmiechnięty - mam wrażenie że to od nadprodukcji śliny....ale sama już nie wiem... do kiedy jak nie przejdzie samo podjechać do lekarza hm

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
lubie biografie (auto).
ja też. I dzienniki. I listy

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
No, troszkę mu nakłamałam, ale niestety on ma swoich informatorów i wszystko już dawno i tak wie. W końcu dałam za wygraną, bo przecież jakby ona do niego poszła i by zobaczył, że jest w ciąży, beż slubu rzecz jasna to już totalna zadyma by była.
To chyba uroki mniejszych społeczności. No z drugiej strony - jakieś zasady są - więc w sumie może sobie ksiądz wymagać.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
:
poza tym my obydwoje ciężcy do zmian jak tylko się wprowadziliśmy to było, że pierwsze co zrobimy z naszym nowym mieszkaniem z rynku wtórnego to:
- wywalimy stare żaluzje i zamontujemy rolety
- zlikwidujemy wykładzinę w sypialni
- wymienimy umywalkę
- wycyklinujemy parkiet
- wymienimy po-poprzednio-właścicielowe meble w "salonie" + kupimy nowy TV
hehe
póki co (już 2,5 roku) nie zrobiliśmy nic i nic nam nie przeszkadza (no mi z rańca brak solidnych rolet na podgumieniu). żeby choć funduszy nie było, to byłaby jakaś wymówka na nasze lenistwo

:
No to nieźle ! My raczej mamy adhd w tym temacie I lubimy w dwójkę, Wy w dwójkę nie lubicie - i oto chodzi - żeby się dobrze dobrać w temacie



Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość

jakoś nie wyobrażam sobie 2 ojców chrzestnych. i potem dziecko będzie tłumaczyło rówieśnikom dlaczego nie ma matki chrzestnej
Szczerze mówiąc jak 30 lat chodzę po tym świecie, w życiu z nikim o moich /czyiś chrzestnych nie gadałam z nikim...jakoś nie wydaje mi się żeby dzieci gadały na takie tematy - chyba że z jakiś kręgów oazowych... zresztą też nie szczególnie widzę powód do wstydu - skoro jak rozumiem osoby te mają pomagać w wychowywaniu jej w duchu religii to co za różnica. czy dwóch facetów, czy para, czy baby dwie...

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziś bylam na wizycie u ortopedy z moim problemem,zlecił mi prześwietlenie i co się okazało??? Rozejście spojenia łonowego
Szlag by to wziął, kolejny problem Dostałam skierowanie na rehabilitację - jakiś koleś będzie mnie masował, rehabilitował i laserem traktował
Bożeeeee

Oj współczucia ! To chyba dość boli to rozejście.
__________________
Dziedzic
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:41   #2987
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Aaa, to tych oszustów ja też znam

Dobra, idę na "wieczorek" z TŻ, bo mnie już dźga.

czym?
udanego

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Kurde dziecko mi coś kaszle...ale żadnej gorączki, pogodny - uśmiechnięty - mam wrażenie że to od nadprodukcji śliny....ale sama już nie wiem... do kiedy jak nie przejdzie samo podjechać do lekarza hm



ja też. I dzienniki. I listy



To chyba uroki mniejszych społeczności. No z drugiej strony - jakieś zasady są - więc w sumie może sobie ksiądz wymagać.



No to nieźle ! My raczej mamy adhd w tym temacie I lubimy w dwójkę, Wy w dwójkę nie lubicie - i oto chodzi - żeby się dobrze dobrać w temacie





Szczerze mówiąc jak 30 lat chodzę po tym świecie, w życiu z nikim o moich /czyiś chrzestnych nie gadałam z nikim...jakoś nie wydaje mi się żeby dzieci gadały na takie tematy - chyba że z jakiś kręgów oazowych... zresztą też nie szczególnie widzę powód do wstydu - skoro jak rozumiem osoby te mają pomagać w wychowywaniu jej w duchu religii to co za różnica. czy dwóch facetów, czy para, czy baby dwie...




Oj współczucia ! To chyba dość boli to rozejście.
tak właśnie pięknie się mówi o roli chrzestnych, a o takim wsparciu to nie słyszałam, ani nie widziałam
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:43   #2988
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
czym?
padłam!!

czarny_flamaster cześć!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:51   #2989
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

toś se laurkę walnęła


Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziś bylam na wizycie u ortopedy z moim problemem,zlecił mi prześwietlenie i co się okazało??? Rozejście spojenia łonowego
Szlag by to wziął, kolejny problem Dostałam skierowanie na rehabilitację - jakiś koleś będzie mnie masował, rehabilitował i laserem traktował
Bożeeeee
współczuje oby szybko dało sie naprawic .

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Dobra, idę na "wieczorek" z TŻ, bo mnie już dźga.
no własnie tez sie zastanawiam czym ? nawet juz sobie odpowiedziałam
biedactwo ... ze tez ludziom do głowy nie przyszło nigdy leczyc brak słów .
A swoją drogą od tygodnia -co jakis czas pieluchy przeciekały a mielismy 4 + .dzis przeszlismy na 5 . a na opakowaniu napisane 11-18 kg -skąd oni tą wage biorą jak nawet moja 4 letnia Nina wazy 16 ???
Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Kurde dziecko mi coś kaszle...ale żadnej gorączki, pogodny - uśmiechnięty - mam wrażenie że to od nadprodukcji śliny....ale sama już nie wiem... do kiedy jak nie przejdzie samo podjechać do lekarza hm



ja też. I dzienniki. I listy

Szczerze mówiąc jak 30 lat chodzę po tym świecie, w życiu z nikim o moich /czyiś chrzestnych nie gadałam z nikim...jakoś nie wydaje mi się żeby dzieci gadały na takie tematy - chyba że z jakiś kręgów oazowych... zresztą też nie szczególnie widzę powód do wstydu - skoro jak rozumiem osoby te mają pomagać w wychowywaniu jej w duchu religii to co za różnica. czy dwóch facetów, czy para, czy baby dwie...

a co polecasz z biografii które czytałas?
no i mam nadzieje ze kaszel minie Dziedzicowi .... taki gorąc i tu jeszcze kaszel
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 21:53   #2990
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Dziś lekarz zdziwił się że moja mała tak ładnie na piersi przybiera pomimo iż na początku było bardzo malutko a teraz zamiast spowolnić super przybiera więc nic więcej nie będę jej dawać mamy 5,935 kg ostatnio było 4,750
piękna waga

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
witam!

co do włosów..
moje to już tragedia ;/
po kąpieli całe sitko zapchane, po rozczesaniu garść i co chwilę zbieram malutkiej z rąk, z pieluch, z łóżeczka.. nawet rzęsy co raz częściej mi wypadają
w Polsce idę do fryzjera zrobić się na krótko..
no i zakupię Merz Special.. mi pomogły jak stosowałam wcześniej..
są dość drogie ale skuteczne w moim przypadku..
Mam to samo, ale już skróciłam sporo włosy stosuję szampon dermena a w ogóle zauważyłąm już baby hair, także mam nadzieję że już nie będa tak bardzo wypadać...

Cytat:
Napisane przez Lukrecjas Pokaż wiadomość
kanałowo ząb górny nr 7
fakt że dobry dentysta, jest zdania że każdy ząb można ratować ale też kosztuje no cóż jeszcze tylko jedna wizyta kończąca
To sporo płacisz, no ale ja się na kanałowym nie znam bo nigdy nie miałam

Nestelle ja też bym chciała drugi raz wyjść za mąż z tym samym Tż ale sporo bym zmieniła w organizacji wszystkiego

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

nadrobilam

wrzucam fote Emilianka - znaczy sie wyszedl jak mniejsza kopia dziadka Andrzeja
pięknioszek

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Daaaawno mnie nie było, ale macierzyństwo całkowicie mnie pochłonęło. Czuję się niesamowicie spełniona jako matka i kobieta
Hej a ja ostatni o Tobie myślałam że daaawno cię nie było
za wagę małego, za utratę twoich kg,
za kp, organizację wszystkiego...
Sławuś słodziak
Jakiego masz bloga
zaglądaj częśćiej

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Czesc!
----------------
Dziś bylam na wizycie u ortopedy z moim problemem,zlecił mi prześwietlenie i co się okazało??? Rozejście spojenia łonowego
Szlag by to wziął, kolejny problem Dostałam skierowanie na rehabilitację - jakiś koleś będzie mnie masował, rehabilitował i laserem traktował
Bożeeeee
Ojojoj


Nestelle to się będziesz rozwalać na wyrku

Ehh jakoś czasu mi brakuje w ciągu dnia no ale na szczęście w weekend dużó nie piszecie

No to jeśli mowa o naszych mamusiach to Chanel Coco, Joanny, Trolli, Booziaczek dawno nie było ciekawe co u nich...


No nic nadrobiłam to zmykam samych pięknych snów...
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 22:08   #2991
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Biedaczek. Ja tam mam inną metodę - jak siadam do segregacji ubranek, to Róża leży w łóżeczku, a ja przymierzam przykładając ubranko do niej i tak sprawdzam na oko, czy dobre.
Z reguły przy zakładaniu jak widzę, że jakieś ubranko robi się przykrótkie, to zapamiętuję i po upraniu ładuję do reklamówki.
Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
Już sobie wyobrażam tę sesję przymierzaniową
Mój jak mu wkładam coś przez głowę, to zaczyna się strasznie chichrać i zaraz dostaje czkawki.

Dzięki dziewczyny za porady odnośnie włosów. A dla tej co radziła obcięcie...
Też idę się kąpać, nie na darmo łazienkę dziś pucowałam
Oj tam oj tam, chyba Mu się podobało to przymierzanie W każdym razie na nieszczęśliwego nie wyglądał Był zaaferowany podnoszeniem pieluszek Więc nie taki biedaczek Może modelem będzie..?
A tak na oko to jakoś nie umiem przymierzać Zazwyczaj też na bieżąco odkładam za małe, ale dziś już musiałam zrobić gruntowny przegląd, bo wczoraj przywiozłam torbę nowych ciuszków i się nie mieściły do komódki
(wyjaśniłam, żeby nie wyszło, że dziecko maltretuję )

To ja pisałam o nożyczkach Ale oczywiście to żarcik był!

Ja już wykąpana i spać idę
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 22:14   #2992
misiulka06
Rozeznanie
 
Avatar misiulka06
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 632
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Jak myślicie, czy 3 miesiące po cesarce mogę powoli zacząć ćwiczyć mięśnie brzucha?
misiulka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 22:39   #2993
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziś bylam na wizycie u ortopedy z moim problemem,zlecił mi prześwietlenie i co się okazało??? Rozejście spojenia łonowego
Szlag by to wziął, kolejny problem Dostałam skierowanie na rehabilitację - jakiś koleś będzie mnie masował, rehabilitował i laserem traktował
Bożeeeee
Ała... Ale może jakiś przystojny..?

Biedny...
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 23:29   #2994
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

zamiast iśc spać upłąkałam się jak głupia: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199566
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 06:44   #2995
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
ale to fajnie, znaczy macie parafie nastawioną na ludzi
nie wiem, nie byłam

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
są księża i księża..
, nauczyciele i Nauczyciele, lekarze i Lekarze, policjanci i Policjanci, ludzie i Ludzie.

Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
Mój jak mu wkładam coś przez głowę, to zaczyna się strasznie chichrać
fajjnnnie! mój kiedyś nie lubił, teraz zlewa.

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
dziecko mi coś kaszle...
suchy? mokry? przeszkadzający Dziedzicowi? Bidulek

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Wy w dwójkę nie lubicie - i oto chodzi - żeby się dobrze dobrać w temacie
mam nadzieję, że kiedyś on sie obudzi rano i włączy mu się ADHD

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
To sporo płacisz, no ale ja się na kanałowym nie znam bo nigdy nie miałam
wg mnie mało...
Lukrecjas, jesli to jakiekolwiek pocieszenie, to za kanałówkę w listopadzie zapłaciłam 1070 zł (4 wizyty).



Nie spać, zwiedzać!!!!
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 06:51   #2996
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Hejka Dziś było przyjemnie, jutro ma już być upał, zobaczymy, co ze spacerem... Muszę Krzysia pochwalić - przymierzał dziś dzielnie pół szufladki bodziaków, bo nie wiedziałam, które dobre jeszcze (i kolejne 4 do oddania...). I nie marudził, dawał sobie zakładać/zdejmować Sama się umęczyłam

Zaraz idę do wanny na godzinę, z książką, jak biały człowiek Czekam tylko, aż Krzyś twardo zaśnie, bo jeszcze się przewraca z boku na bok
Filip też nie marudzi przy ubieraniu ale ucieka mi na boki cały czas jest coś bardziej interesującego obok i przekręca się. Nawet nieraz podczas jednego ubierania body przekręci mi się 2 razy na brzuch.

A co do spania, to jeszcze nie tak dawno kładłam wieczorem go do łóżeczka i zasypiał, odkąd opanował przekręcanie na dwie strony i robi to w sekundę gorzej z zaśnięciem, bo co chwila na brzuch się przekręca i oczy jak 5zł ja go spowrotem na plecy i tak w kółko kilka razy.
W nocy po karmieniu podobnie np dzisiaj odkładam na plecy ten fik na bok a za chwilę słyszę jak strasznie kaszle jak by się dusił i oczywiście na brzuchu i buzia przy materacu.

Czarny Flamaster
za wagę synka, śliczny chłopczyk

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Na moim fejsie jest link do sesji, widać całą dokładnie.
Wystawiłam na allegro i na tablicy i na razie nic... Kilka znajomych było, ale na wszystkie za ciasna. A akurat od talii jest rozszerzana, więc tyłek na 100% by Ci wszedł
A no i ja chcę za moją sporo więcej niż Ty zapłaciłaś. Chciałam 50% wartości, ale skoro jeszcze jej nie sprzedałam, to obniżę cenę...
Ja nie mogłam sprzedać sukni przez 2 lata, więc co jakiś czas obniżałam cenę i w końcu w tym roku (2 lata po ślubie) udało sie ale za 700zł a sukienka kosztowała 2400zł

Byłam wczoraj nad wodą ale mnie spiekło! Nie mogę siedzieć
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 07:15   #2997
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Kurde dziecko mi coś kaszle...ale żadnej gorączki, pogodny - uśmiechnięty - mam wrażenie że to od nadprodukcji śliny....ale sama już nie wiem... do kiedy jak nie przejdzie samo podjechać do lekarza hm
i jak dziś?

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Ja nie mogłam sprzedać sukni przez 2 lata, więc co jakiś czas obniżałam cenę i w końcu w tym roku (2 lata po ślubie) udało sie ale za 700zł a sukienka kosztowała 2400zł
eh ja moją też muszę sprzedać
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 08:14   #2998
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
słyszałam ze coraz wiecej takich przypadków .trzeba sobie radzic .... przeciez i tak najczesciej chrzestni są dla picu ....
Właśnie właśnie

Tż się wnerwił na początku, gadał coś, że do kurii zadzwoni i będzie to załatwiał. Ale po pierwsze -chrzest już za 2 tyg, a po drugie, nie wiem, nie znam się aż tak, ale wydaje mi się, że wg zasad kościoła to chyba mógł odmówić, bo ona do kościoła nie chodzi, żyje bez ślubu i jeszcze jest w ciąży na dodatek, więc całkiem możliwe, że byśmy przegrali batalię.

Na razie mamy dwie zastępcze kandydatki, ale jedna z nich ma już kilku chrześniaków to raczej tą drugą poprosimy.
Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziś bylam na wizycie u ortopedy z moim problemem,zlecił mi prześwietlenie i co się okazało??? Rozejście spojenia łonowego
Szlag by to wziął, kolejny problem Dostałam skierowanie na rehabilitację - jakiś koleś będzie mnie masował, rehabilitował i laserem traktował
Bożeeeee
Ojej
A może koleś będzie taki no wiesz... do chrupania...mhhhmmmm

Za oknem piękna pogoda- od rana leje jakie super świeże powietrze
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 08:30   #2999
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
A Twój TŻ to skąd, że u niego taka kuchnia ostra?
Mój chłop z Surinamu jest

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
czym?

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość

Za oknem piękna pogoda- od rana leje jakie super świeże powietrze
Aaa ja też chcę deszcz!
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 08:30   #3000
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Odp: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Nyaa hehe będzie to Pan Marian, a że w moich czasach nikt tak dzieci nie nazywał, spodziewam się starszego Pana

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.