Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 20:24   #2971
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Nie gadaj tak niech jest ciepło ale nie upalnie, no bo bez sensu znowu się przekręci, że będzie kilka dni gorących w lipcu a cały sierpień taki z dupy za przeproszeniem, bo będzie padać jak przy jesieni
Powinny powstać nowe pory roku: grudzień-kwiecień śnieg, maj-czerwiec deszcz, lipiec-sierpień upały, tylko na reszte nie mam pomysłu
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:33   #2972
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Widzę, że na wiosnę szykuje się otwarcie jakiegoś klubu biegających, w obrębie naszego wątku. Ja osobiście planuje zacząć od marca, jak będzie chociaż mniej na minusie

Biegała któraś z Was regularnie,, tak żeby móc powiedzieć o efektach?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:17   #2973
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Powinny powstać nowe pory roku: grudzień-kwiecień śnieg, maj-czerwiec deszcz, lipiec-sierpień upały, tylko na reszte nie mam pomysłu
Dobre, dobre
Ja lubie wiosnę, jak się robi ciepełko i można iść w jakiejś cienkiej kurtce, sweterku itp. bez targania zimowej kurtki czy płaszcza. Jak drzewa się zielenieją i w ogóle czuć w powietrzu, że wszystko wraca do życia
Upały też lubię, chociaż nie do przesady
Wkurza mnie właśnie to, że od jakiegoś czasu pogoda naprawdę sie przekręca i zamiast lata mamy jesień a zamiast wiosny lato

Ps. wrzesień - listopad deszcz ze śniegiem i opady chrustu
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:21   #2974
guziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Loczkuuu!
Mamy kochana podobne wymiary! Ile masz wzrostu?
Ja mam 176 cm, 70 kg
Biust: 91 cm
Talia: 75 cm
Biora: 102 cm (no ja mam większe)
Udo: 61 cm
Łydka: 38 cm

Pozdrawiam, siostro : )
guziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 22:00   #2975
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Kobitki macie pomysł jak wyszczuplić plecy ? Mi się straszliwie podoba taka sylwetka szczupłych pleców i odstającej, jędrnej pupci Tylko jak to osiągnąć? Siłownia jedynie?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 22:11   #2976
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hey! Moge sie dolaczyc? Pisalam juz tu kiedys w tym watku, pozniej jakos zaprzestalam odchudzania a teraz znowu pisze juz w jednym watku o odchudzaniu ale mysle ze podwojna motywacja mi sie przyda

I pytanko mam do Was, znacie moze jakis sposob na odchudzenie wystajacego brzuchola? Bo zawsze ogolnie caly brzuch z talia mialam praktycznie ze rowne a teraz jakos w talii spada a z brzucha nic i brzydko to wyglada Diete mam, cwicze aeroby/interwaly+silowy a i tak z brzucha nic nie spada. Macie moze jakies rady?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 07:46   #2977
Aaabecanka
Zadomowienie
 
Avatar Aaabecanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 306
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Wracam na drogę cnoty po wczorajszej rozpuście (a właśnie - dzięki za dyspensę )

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Widzę, że na wiosnę szykuje się otwarcie jakiegoś klubu biegających, w obrębie naszego wątku. Ja osobiście planuje zacząć od marca, jak będzie chociaż mniej na minusie

Biegała któraś z Was regularnie,, tak żeby móc powiedzieć o efektach?
W zeszłym roku przez trzy miesiące biegałam 3-4 razy w tygodniu według tego planu http://www.kfd.pl/plan-treningowy-bi...cie-54176.html i zachwyciły mnie efekty: płaski brzuch, talia osy, ładnie zaznaczone mięśnie ud i łydek (delikatnie, żadne tam "pudziany"), najlepsza kondycja w życiu... no a potem miałam operację (bez związku z bieganiem), potem rehabilitację, a potem przyszła zima...
Narazie ćwiczę Insanity (i też polecam ) ale niech no przyjdzie wiosna...
Aaabecanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 11:47   #2978
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
+10 jest w tym wypadku zadowalające. Nawet +20 bym ostatecznie przetrzymała. I tak będę biegać wieczorem, więc zawsze trochę chłodniej. Oby tylko nie za bardzo
ja rano , wieczorem nie będę miała siły ,żeby się zmobilizować. a tak będe wstawała 7-8 i biegała

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na: testosteronie, męskim maratonie w Spodku, były tam akurat walki mma i pełno cudownych lasek - hostess, niesamowicie mnie zmobilizowały. Wiem, ze nigdy nie będe tak wygladać, bo one takie wysokie, a ja im chyba do pasa sięgam, ale te ich brzuszki...

Dzisiaj przed praca 25 min (tych filmików 8 minute) i 15 min skakanki - no pisze o mobilizacji przez te laski, a trening kiepski, no ale nieważne
ogólnie szybko chodziłam jeszcze 3 godziny po miescie. I byłam tak fajnie zmęczona na tym słoneczku i mrozie, ze aż zachciało mi się biegac, takze i ja nie moge doczekac sie biegania, bo jednak w takie zimno się nie zmobilizuję na bieganie, byle do wiosny
ooo przypomniałaś mi o skakance

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Widzę, że na wiosnę szykuje się otwarcie jakiegoś klubu biegających, w obrębie naszego wątku. Ja osobiście planuje zacząć od marca, jak będzie chociaż mniej na minusie

Biegała któraś z Was regularnie,, tak żeby móc powiedzieć o efektach?
ja kiedyś biegałam z koleżanka codziennie przez 2-3 tyg , nie pamiętam czy coś schudłam i ile schudłam , ale kondycja jak się poprawiła byłam jeszcze w gimnazjum i jak biegałysmy na 800 m to nauczycielka mnie chciała na sztafetę wystawić buhaha
Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Hey! Moge sie dolaczyc? Pisalam juz tu kiedys w tym watku, pozniej jakos zaprzestalam odchudzania a teraz znowu pisze juz w jednym watku o odchudzaniu ale mysle ze podwojna motywacja mi sie przyda

I pytanko mam do Was, znacie moze jakis sposob na odchudzenie wystajacego brzuchola? Bo zawsze ogolnie caly brzuch z talia mialam praktycznie ze rowne a teraz jakos w talii spada a z brzucha nic i brzydko to wyglada Diete mam, cwicze aeroby/interwaly+silowy a i tak z brzucha nic nie spada. Macie moze jakies rady?
oo , a ja Cie chyba znam z wątku hh
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:14   #2979
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Hey! Moge sie dolaczyc? Pisalam juz tu kiedys w tym watku, pozniej jakos zaprzestalam odchudzania a teraz znowu pisze juz w jednym watku o odchudzaniu ale mysle ze podwojna motywacja mi sie przyda

I pytanko mam do Was, znacie moze jakis sposob na odchudzenie wystajacego brzuchola? Bo zawsze ogolnie caly brzuch z talia mialam praktycznie ze rowne a teraz jakos w talii spada a z brzucha nic i brzydko to wyglada Diete mam, cwicze aeroby/interwaly+silowy a i tak z brzucha nic nie spada. Macie moze jakies rady?
Pamiętam cię, tak wtedy zniknęłaś bez śladu Z tym brzuchem to jest najgorzej, przeważnie z niego najpóźniej spada Ćwiczenia masz dobre, więc nie wiem czemu nic nie pomaga. A jaką masz tą dięte? Może to w niej tkwi problem.
Cytat:
Napisane przez Aaabecanka Pokaż wiadomość
W zeszłym roku przez trzy miesiące biegałam 3-4 razy w tygodniu według tego planu http://www.kfd.pl/plan-treningowy-bieganie-co-sadzicie-54176.html i zachwyciły mnie efekty: płaski brzuch, talia osy, ładnie zaznaczone mięśnie ud i łydek (delikatnie, żadne tam "pudziany"), najlepsza kondycja w życiu... no a potem miałam operację (bez związku z bieganiem), potem rehabilitację, a potem przyszła zima...
Narazie ćwiczę Insanity (i też polecam ) ale niech no przyjdzie wiosna...
To się nazywa dobry motywator Aż chce się biegać
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ja rano , wieczorem nie będę miała siły ,żeby się zmobilizować. a tak będe wstawała 7-8 i biegała
Też bym wolała rano, ale niestety szkoła mi to uniemożliwia Rano mam zamiar biegać dopiero w wakacje.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:29   #2980
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
normalnie telepatia jakaś, przyciągnęłaś mnie chyba myślami właśnie zajrzałam na wątek zobaczyć co słychać i napisać parę słów, a tu już widzę, że poszukiwana jestem
powiem tak: obżarstwo u mnie pod kontrolą, ogólnie nadal staram się ładnie odżywiać, czasem pozwalam sobie na jakieś słodkości (okazyjnie), piwko czy coś ekstra do jedzenia. wagę więc utrzymuję elegancko. za to ćwiczenia leżą i kwiczą czasem coś tam zrobię, ale nadal jest to dość rzadko. od siłowni ostatnio zrobiłam sobie przerwę, za dużo wydatków i potrzeb, więc już na karnet prawie nie zostaje a w domu to wiadomo jak jest... może na wiosnę coś się ruszy w tym kierunku, bo im dłużej trwa ta zima tym bardziej jestem zniechęcona i bez motywacji do jakiegokolwiek działania
a sreberko skoro tak ładnie prosisz to nie mogę Cię zawieść, więc masz!
Oj jak ci zazdroszczę utrzymania wagi, bo ja wczoraj wlazłam na wagę i pokazała mi piękne 59,3 kg od piątku zaczynam Turbo Fire,jak mi się spodoba to zrobię cały plan. Bo nie wiem ale moje ukochane ćwiczenia z Shape wychodzą mi już

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na: testosteronie, męskim maratonie w Spodku, były tam akurat walki mma i pełno cudownych lasek - hostess, niesamowicie mnie zmobilizowały. Wiem, ze nigdy nie będe tak wygladać, bo one takie wysokie, a ja im chyba do pasa sięgam, ale te ich brzuszki...

Dzisiaj przed praca 25 min (tych filmików 8 minute) i 15 min skakanki - no pisze o mobilizacji przez te laski, a trening kiepski, no ale nieważne
ogólnie szybko chodziłam jeszcze 3 godziny po miescie. I byłam tak fajnie zmęczona na tym słoneczku i mrozie, ze aż zachciało mi się biegac, takze i ja nie moge doczekac sie biegania, bo jednak w takie zimno się nie zmobilizuję na bieganie, byle do wiosny
Ja też zawsze zazdroszczę tym laskom z teledysków itp.
ps. Uwielbiam mma

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Hey! Moge sie dolaczyc? Pisalam juz tu kiedys w tym watku, pozniej jakos zaprzestalam odchudzania a teraz znowu pisze juz w jednym watku o odchudzaniu ale mysle ze podwojna motywacja mi sie przyda

I pytanko mam do Was, znacie moze jakis sposob na odchudzenie wystajacego brzuchola? Bo zawsze ogolnie caly brzuch z talia mialam praktycznie ze rowne a teraz jakos w talii spada a z brzucha nic i brzydko to wyglada Diete mam, cwicze aeroby/interwaly+silowy a i tak z brzucha nic nie spada. Macie moze jakies rady?
Ja ciebie też pamiętam z jakichś kilku wątków a jak w talii spada to z brzucha też ruszy,musi
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Pamiętam cię, tak wtedy zniknęłaś bez śladu Z tym brzuchem to jest najgorzej, przeważnie z niego najpóźniej spada Ćwiczenia masz dobre, więc nie wiem czemu nic nie pomaga. A jaką masz tą dięte? Może to w niej tkwi problem.

To się nazywa dobry motywator Aż chce się biegać

Też bym wolała rano, ale niestety szkoła mi to uniemożliwia Rano mam zamiar biegać dopiero w wakacje.
Eh jak wy tak mówicie o tym bieganiu to aż wam zazdroszczę bo ja zwyczajnie boję się biegać cały czas mam wrażenie ze mnie ktoś goni
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:33   #2981
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Eh jak wy tak mówicie o tym bieganiu to aż wam zazdroszczę bo ja zwyczajnie boję się biegać cały czas mam wrażenie ze mnie ktoś goni
To po jakich melinach ty biegasz, że masz takie wrażenie? Może jak biegasz wieczorem to biegaj w dzień, wtedy raczej mało prawdopodobne, żeby cię ktoś gonił
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 16:03   #2982
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
To po jakich melinach ty biegasz, że masz takie wrażenie? Może jak biegasz wieczorem to biegaj w dzień, wtedy raczej mało prawdopodobne, żeby cię ktoś gonił
biegłam raz po moim własnym osiedlu i niestety nawet tutaj się bałam. a dzień to raczej nie mam na to czasu, a ranomusiała bym wstaćo czwartej także dałam sobie spokój
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:29   #2983
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Jezu Kobity ja Wam się dziwię, że przy wzroście 1,70 ważąc niecałe 60 chcecie sie odchudzać, nic z Was nie zostanie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Z tym gonieniem w dzień to różnie bywa haha
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:38   #2984
Szalonawredotka
Przyczajenie
 
Avatar Szalonawredotka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
GG do Szalonawredotka
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dziewczyny czytam to co piszecie i przyznam ,że podziwiam was. Jestem wegetarianką. Mam 163 cm wzrostu i ważę 53 kg. To dla mnie stanowczo za dużo. Zaczęłam dużo ćwiczyć. efekty są wolne. W sobotę imprezka u mojego chlopaka. Czeka mnie duże wyzwanie , muszę pokonać jeden zbędny kilogram ; pp. Łączę się z wami , damy radę!
__________________
Mówią ,że jestem tańczącą z wiatrem.
Szalonawredotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:15   #2985
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Jezu Kobity ja Wam się dziwię, że przy wzroście 1,70 ważąc niecałe 60 chcecie sie odchudzać, nic z Was nie zostanie
Oj zdziwiła byś się, ja jestem otłuszczonym chudzielcem, wyglądam jak w 5/6tym miesiącu ciąży
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:25   #2986
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Jezu Kobity ja Wam się dziwię, że przy wzroście 1,70 ważąc niecałe 60 chcecie sie odchudzać, nic z Was nie zostanie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Z tym gonieniem w dzień to różnie bywa haha
u mnie też byś się zdziwiła jak przy wzroście 175 i wadze 60 kg można wyglądać mi się marzy 55 , ale w sumie ważniejsze są cm
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:43   #2987
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
oo , a ja Cie chyba znam z wątku hh
noo, znasz, znasz!
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Pamiętam cię, tak wtedy zniknęłaś bez śladu Z tym brzuchem to jest najgorzej, przeważnie z niego najpóźniej spada Ćwiczenia masz dobre, więc nie wiem czemu nic nie pomaga. A jaką masz tą dięte? Może to w niej tkwi problem.
A no, moja motywacja zwykle szybko zanika A dieta zadna specjalna, po prostu jedzenie czesciej, mniej i zdrowiej (choc nie zawsze to wychodzi)
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Ja ciebie też pamiętam z jakichś kilku wątków a jak w talii spada to z brzucha też ruszy,musi
mam nadzieje
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:56   #2988
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Jezu Kobity ja Wam się dziwię, że przy wzroście 1,70 ważąc niecałe 60 chcecie sie odchudzać, nic z Was nie zostanie
Najgorsze to jest właśnie bycie takim otłuszczonym chudzielcem. Waga prawidłowa, czasami nawet bywa, że za mała, a tłuszczyk się utrzymuje Także najważniejsze cm.
Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
A no, moja motywacja zwykle szybko zanika A dieta zadna specjalna, po prostu jedzenie czesciej, mniej i zdrowiej (choc nie zawsze to wychodzi)
A to nie wiem, co jest nie tak. A jak długo już ćwiczysz, bo na każde widoczne efekty trzeba troszkę poczekać. Jak trenujesz regularnie to efekty na pewno przyjdą
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:17   #2989
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Najgorsze to jest właśnie bycie takim otłuszczonym chudzielcem. Waga prawidłowa, czasami nawet bywa, że za mała, a tłuszczyk się utrzymuje Także najważniejsze cm.

A to nie wiem, co jest nie tak. A jak długo już ćwiczysz, bo na każde widoczne efekty trzeba troszkę poczekać. Jak trenujesz regularnie to efekty na pewno przyjdą
No chyba, że tak
Zresztą zawsze będą jakieś efekty, nawet jak się jakoś strasznie mocno nie schudnie, chociażby wzmocniona kondycja, gibkość itp.

Ja czekam czy uda mi się dostać na udział w projekcie "Aktywność fizyczna drogą do sukcesu zawodowego". Info o naborze dostałam po znajomości. Papiery złożyłam, czekam teraz na telefon z zaproszeniem na rozmowę. Nie znam do końca szczegółów bo to wszystko jest ciągle dopracowywane, moja znajoma idzie na rozmowę w czwartek to może coś więcej się dowie . Wiem tyle, że mają to być darmowe zajęcia z fitnessu itp., dietetyk czy coś . Zobaczymy czy się dostanę w ogóle, bo pewnie mają określone kryteria.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 18:19   #2990
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Najgorsze to jest właśnie bycie takim otłuszczonym chudzielcem. Waga prawidłowa, czasami nawet bywa, że za mała, a tłuszczyk się utrzymuje Także najważniejsze cm.

A to nie wiem, co jest nie tak. A jak długo już ćwiczysz, bo na każde widoczne efekty trzeba troszkę poczekać. Jak trenujesz regularnie to efekty na pewno przyjdą
no wlasnie z ta regularnoscia troche kiepsko ale jakos daje rade. Ehh mialo byc dzisiaj BBL a nie bedzie bo wydaje mi sie ze zly filmik sciagniety. W basics jest taka babka i ona kazde cwiczenie pokazuje i niby czasowo wszystko sie zgadza ale powtorzenia sa tylko 'na jedna noge'. No coz, zamiast BBL bedzie stepper
A cwicze moze od jakiegos tygodnia. Wiem ze to jeszcze za malo zeby mowic o jakich spektakularnych efektach jednak glupio czuje sie z takim wystajacym brzuchem
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:00   #2991
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
no wlasnie z ta regularnoscia troche kiepsko ale jakos daje rade. Ehh mialo byc dzisiaj BBL a nie bedzie bo wydaje mi sie ze zly filmik sciagniety. W basics jest taka babka i ona kazde cwiczenie pokazuje i niby czasowo wszystko sie zgadza ale powtorzenia sa tylko 'na jedna noge'. No coz, zamiast BBL bedzie stepper
A cwicze moze od jakiegos tygodnia. Wiem ze to jeszcze za malo zeby mowic o jakich spektakularnych efektach jednak glupio czuje sie z takim wystajacym brzuchem
bo to jest filmik który pokazuje jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia ja jak pierwszy raz zaczynałam ćwiczyć to sobie cofałam ćwiczenie i zaczynałam ćwiczyć drugą nogą przy kolejnym rozpoczynaniu bbl już basic pomijałam
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:22   #2992
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja jestem po intensywnym STEPie Czuję, że żyje!

Jednak zastanawiam się, czy ten fitness cos da Już tyle razy próbowałam być piękna i szczupła, kurde jeszcze mi to nie wyszło ;/

Edytowane przez Oleńka =)
Czas edycji: 2011-02-15 o 20:53
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:55   #2993
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

sreberko ja pierwszy raz na mma byłam, tez mi sie spodobało

ja sie tez troszke boje biegac. Mieszkam w małym mieście i jest duzo bezpańskich psów. pamiętam jak kiedyś biegałam i zobaczyłam psa to się od razu zatrzymałam, bo myslałam, ze bedzie za mna biec i tak staliśmy i on sie na mnie gapił. myslałam, ze zaraz sie na mnie rzuci, ale jakos przeszłam obok niego powoli i sobie poszedł
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:44   #2994
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
bo to jest filmik który pokazuje jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia ja jak pierwszy raz zaczynałam ćwiczyć to sobie cofałam ćwiczenie i zaczynałam ćwiczyć drugą nogą przy kolejnym rozpoczynaniu bbl już basic pomijałam
a widzisz, kurcze i przez moja glupote nie pocwiczylam tego dzisiaj! Ale jak mowilam, stepper wzamian byl! Czyli tego basics sie nie cwiczy? To jest po prostu takie na pokaz czy jak?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:08   #2995
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
a widzisz, kurcze i przez moja glupote nie pocwiczylam tego dzisiaj! Ale jak mowilam, stepper wzamian byl! Czyli tego basics sie nie cwiczy? To jest po prostu takie na pokaz czy jak?
tak mi się wydaje , chociaż nie powiem bo się zmęczyłam trochę przy tym
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:20   #2996
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja dzis mialam widownie przy ćwiczeniach bo brat zostal dzis w domu i siedzial przed kompem a że mieszkanko mamy małe to musialam się podzielić przestrzenia. jakoś przeżyłam, myslalam że mi bedzie jakos glupio cwiczyc gdy on jest w pokoju ale o dziwo bylo calkiem normalnie i nawet nic nie mowil. no raz powiedział "Oj Ty głupku " ale to chyba nie w jakimś złym kontekście
tak więc cwiczonka na dzis zaliczone
valercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:43   #2997
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez guziaczek Pokaż wiadomość
Loczkuuu!
Mamy kochana podobne wymiary! Ile masz wzrostu?
Ja mam 176 cm, 70 kg
Biust: 91 cm
Talia: 75 cm
Biora: 102 cm (no ja mam większe)
Udo: 61 cm
Łydka: 38 cm

Pozdrawiam, siostro : )

Ooo witam siostrę
Mamy podobne wymiary, jednak zupełnie inny wzrost i wagę.
Mam 160 wzrostu i ważę 64 kg
Hmm a do jakiej wagi dążysz?
Pozdrawiam
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:44   #2998
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
no wlasnie z ta regularnoscia troche kiepsko ale jakos daje rade. Ehh mialo byc dzisiaj BBL a nie bedzie bo wydaje mi sie ze zly filmik sciagniety. W basics jest taka babka i ona kazde cwiczenie pokazuje i niby czasowo wszystko sie zgadza ale powtorzenia sa tylko 'na jedna noge'. No coz, zamiast BBL bedzie stepper
A cwicze moze od jakiegos tygodnia. Wiem ze to jeszcze za malo zeby mowic o jakich spektakularnych efektach jednak glupio czuje sie z takim wystajacym brzuchem
Jak ćwiczysz dopiero od tygodnia to spokojnie. To za krótki czas, zeby mówić jeszcze o widocznych efektach. Poćwicz tak z miesiąc, a na pewno brzuch się trochę zmniejszy
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:18   #2999
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
tak mi się wydaje , chociaż nie powiem bo się zmęczyłam trochę przy tym
a na watku BBL mi napisali ze to sie cwiczy to ja juz nie wiem
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Jak ćwiczysz dopiero od tygodnia to spokojnie. To za krótki czas, zeby mówić jeszcze o widocznych efektach. Poćwicz tak z miesiąc, a na pewno brzuch się trochę zmniejszy
pocwicze, pocwicze
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:00   #3000
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja się do Was przyłączę Jutro dokładniej przejrzę wątek, bo teraz nie mam za bardzo czasu... Chciałabym przede wszystkim spalić te boczki i mieć widoczne mięśnie na brzuchu. Wymiary:
talia: 66....;/
biodra: 93
biust: 85
udo w najgrubszym miejscu: 52
łydka: 34
Dziś 10 min hula hop, a6w, 8 min legs.
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.