Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 17:25   #2971
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
jestem jestem leże z lapkiem na kolanach, w cement Pana fachowca Staska ubralam ja tylko ksiegowa kase wydaje
a ogólnie ta ostatnia wizyta w szpitalu sie wystrachalam ze ja to wlasciwie nie mam polowy rzeczy do torby do szpitala no i teraz siedze na allegro i sobie zamawiam pizamke, rożki itd
Nio masz szczescie
W koncu zabralas sie za porzdana roboteDziecko tez trzeba w cos owijacJa musze jeszcze kocyk kupic ktory kupuje juz od 2-3 tyg na allegro
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 17:21   #2972
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tyśka, Justyśka, no jedna lepsza od drugiej bęcki takie że szok się należą dobrze że wszystko ok

Justyś, nie pocieszę cię - moja mama ze mną w ciąży leciała na pociąg, też się wyłożyła jak długa... no i wyszłam taka nie do końca tegez

Wiecie co laski, dołujecie nie... z tego wszystkiego kupiłam dziś w Leclercu 2 pary pajacyków (za 12.90 sztuka) bo do tej pory dla malucha nie kupiłam kompletnie NIC!
Nie wiem, kurka, mam nadzieję że nie zostanę z ręką w nocniku, ale sama nie wiem co kupować... na bank pieluchy 1 bo tego nie mam
Jak młoda się dowie że WSZYSTKO dostała po siostrze to starych znienawidzi
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 18:23   #2973
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Justyś, nie pocieszę cię - moja mama ze mną w ciąży leciała na pociąg, też się wyłożyła jak długa... no i wyszłam taka nie do końca tegez
Ojjj Craya ty zawsze mnie rozbrajasz swoim poczuciem humoru:h ahaha:

Ojjj Carya Ty nic nie musialas kupic poniewaz masz wszytsko na dziewczynke a ja mam wymiane garderoby z racji innej plci. Ale w sumie to czytsa przyjemnosc tak przegladac takie malutkie ciuszki w sklepie

Dzis stzrelilismy sobie z Tz spontanaI skoczylismy do marketu obkupic Mikiego na zime. Tak tak na zime dobrze czytacie. W sklepach sa juz kolekcje zimowe. Tak wiec nabylam 2 kurtki zimowe i do tego po komplecie czapka+szalik. Jeszcze tylko butow i rekawiczek brak. Chcialam zrobic to wczesniej poniewaz jak urodze to tak szybko juz bym nie udala sie na zakupy a jakbym miala wyslac samego Tz na zakupy to jakos nie bardzo mi sie to usmiecha:brzydal :Mi tam musi wszytsko pasowac kolorstycznie:hah aha:Ostatnio nawet majtki i skarpetki Mikiemu zakladam pod kolorwi em wiem normalna nie jestem
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 20:35   #2974
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Justyś, nie pocieszę cię - moja mama ze mną w ciąży leciała na pociąg, też się wyłożyła jak długa... no i wyszłam taka nie do końca tegez
Justyska nie ma sie co matwić, jeśli sie cos stało to najwyzej Michalina bedzie pedagogiem jak by to moja Wera powiedział:
" to nic strasznego"

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Jak młoda się dowie że WSZYSTKO dostała po siostrze to starych znienawidzi
Cytat:
Napisane przez justyna-viola Pokaż wiadomość
Ojjj Carya Ty nic nie musialas kupic poniewaz masz wszytsko na dziewczynke a ja mam wymiane garderoby z racji innej plci.
Carya a ty juz przegladalas już rzeczy po Marcie dla siostry? bo ja tez miałam taki chytry plan że wszystko po siostrze, ale jak zniosłam kartony to zlekka sie rozczarowalam co ja trzymam i jednak dokupic kilka rzeczy musze 3 lata to jednak w modzie dzieciecej dużo i jakieś takie juz te ciuszki ni jakie i znowu w tych samych ciuszkach fotki wymiana garderowy musi być

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna-viola Pokaż wiadomość
...a jakbym miala wyslac samego Tz na zakupy to jakos nie bardzo mi sie to usmiecha:brzydal :Mi tam musi wszytsko pasowac kolorstycznie:hah aha:Ostatnio nawet majtki i skarpetki Mikiemu zakladam pod kolorwi em wiem normalna nie jestem
Jak mi Were przywiezili w tamta niedziele na odwiedzimy do szpitala to myslalam ze udusze ubrali jak dziecko ze wsi notabene jest ale zeby tak odrazu bylo na gole oko widac TZ ubierał udusić to mało, ubrali ja w zmechaconą bluze polarowa która ja Werze ubieram do piaskownicy zestawienie stroju nie wspomne, bluza gruba polarow, spodnie 3/4 letnie, adiddasy Panie Boze Ty to widzisz i nie grzmisz... a sie boje myśleć w co ja do przedszkola ubierali
p.s
Wera musi mieć gumke i spinki pod kolor stroju
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2009-09-12 o 20:37
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 21:36   #2975
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
Jak mi Were przywiezili w tamta niedziele na odwiedzimy do szpitala to myslalam ze udusze ubrali jak dziecko ze wsi notabene jest ale zeby tak odrazu bylo na gole oko widac TZ ubierał udusić to mało, ubrali ja w zmechaconą bluze polarowa która ja Werze ubieram do piaskownicy zestawienie stroju nie wspomne, bluza gruba polarow, spodnie 3/4 letnie, adiddasy Panie Boze Ty to widzisz i nie grzmisz... a sie boje myśleć w co ja do przedszkola ubierali
p.s
Wera musi mieć gumke i spinki pod kolor stroju
: hahaha:Tysia jestem pooooossssiiiikkkkaaannna a!!!!!
Jednak cos te chlopy maja wspolnego.....brak gustu
Tak wiec chyba dobrze zrobilam ze sama kurtki wybralam
Tysia ale mnie podnioslas na duchu.....wychodzi na to ze jednak mam kopmana jesli chodzi o zboczenie w tej dziedzienie zeby wszytsko pasowalo:dziekuj e:

Raz wchodze do pokoju a tu Miki jakos inaczej ubrany. Pytam Tz czemu go przebral a on mi na to ze sie Miki oblal sokiem i go przebral i zalozyl mu inna bluzje Ja mu na to ze slicznie Mikus wyglada w pizamie ktora kupilam mu do przedszkola

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Carya ty nie poczytuj tylko napisz cos:haha ha:
Tysia sie juz martwi ze jej sie dostanie za pedagoga
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 09:25   #2976
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
Justyska nie ma sie co matwić, jeśli sie cos stało to najwyzej Michalina bedzie pedagogiem jak by to moja Wera powiedział:
" to nic strasznego"
"Proszę o spokój! Co to za zachowanie w ogóle??? ja się zaczynam zastanawiać gdzie ja jestem? bo na pewno nie na porządnym wątku! przypominam że ocenę na koniec roku ja wystawiam, żeby nie było fochów i płaczu!"

Oto co was czeka
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 09:28   #2977
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
"Proszę o spokój! Co to za zachowanie w ogóle??? ja się zaczynam zastanawiać gdzie ja jestem? bo na pewno nie na porządnym wątku! przypominam że ocenę na koniec roku ja wystawiam, żeby nie było fochów i płaczu!"

Oto co was czeka
Z abrzmialo groźnie
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 10:10   #2978
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia moja tak byla do szpitala odstawiona ze tylko na zebry wyslac. Lezalam z ukrainka na sali i jej synek jak spod igly wraz z ojcem przychodzili a to moje towarzystwo typ alternatywno-satanistyczny, lub niedomyte w starych lachach

Laski wysie zbierajcie do kupy. Bo czasu malo a potem mlyn takie ze po 3 miesiacach w dresie uplamionym mlekiem sie obudzicie.
Co do porodu to postrasze. Jak wam odejda wody to w godzine jak stoicie gnac do szpitala. W trzeciej godzinie rodzi sie dziecko. Mi odeszly o 3 o 16 bylam na ktg. 16:20 dostalam skurczy i o 18:20 byla kluska.
Znajoma jak jej wody odeszly to sie nie spieszyla tak jak przy pierwszym i urodzila na korytarzu w mieszkaniu, druga dojechala juz tylko wypchnac malego.

Tysia moze uda mi sie pododwiedzac kto wie

Ciuchy moja nosi wszystkie po Polce. Mam to gdzies nie mam czasu zeby obie ubierac. Wystarczy ze Polce musze ciagle cos kupowac. Zreszta Nati rosnie jak blyskawica i juz 80-92 jej ubieram. W czesci rzeczy chodza na spole, bo starsze 92-98.Tylko buty bede musiala chyba kupowac bo Nata ma noge wieksza . I teraz nosi 20 a zimowe mam 20 lub 23( z zeszlego roku)
Kupilam jej w deichmanie slodkie buciczki rozowo liliowe,cudniste.
A na polske ciesze sie ogromnie bo po szmateksach polatam
I chyba zrobie debiut allegrowy i moje ciuchy rozmiar 42 sprobuje sprzedac bo nosze juz 38. Szybko mi ubylo - Misiek mi pomogl swoim wyskokiem. Ciuchy nowki na wiosne kupilam, dobrze ze nie wiele. Szafa w szwach peka a ja nie mam w czym chodzic. Normalka
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 12:44   #2979
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez justyna-viola Pokaż wiadomość
... Pytam Tz czemu go przebral a on mi na to ze sie Miki oblal sokiem i go przebral i zalozyl mu inna bluzje Ja mu na to ze slicznie Mikus wyglada w pizamie ktora kupilam mu do przedszkola
jak ja to mówie.. leże i kwicze

Cytat:
Napisane przez justyna-viola Pokaż wiadomość
.Tysia sie juz martwi ze jej sie dostanie za pedagoga
Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
przypominam że ocenę na koniec roku ja wystawiam, żeby nie było fochów i płaczu!"
no wiedzialam ze mi sie oberwie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Laski wysie zbierajcie do kupy. Bo czasu malo a potem mlyn takie ze po 3 miesiacach w dresie uplamionym mlekiem sie obudzicie.Co do porodu to postrasze. Jak wam odejda wody to w godzine jak stoicie gnac do szpitala. W trzeciej godzinie rodzi sie dziecko.
to ty lepiej nie strasz, ja mam ambitny plan wytrzymac do powrotu Tz bron boże rodzić przed teminem a on jutro dopiero do Turcji dojedzie a gdzie tam powrót

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Tysia moze uda mi sie pododwiedzac kto wie
zapraszam ja u mnie drzwi zawsze otwarte Zagadam cie na smierc
Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Kupilam jej w deichmanie slodkie buciczki rozowo liliowe,cudniste.
:i ja jeszcze nie widzialam
Wklei nam jakies fotki dziewczyn dawno nie widzialyśmy


Gadam sobie wczoraj na gg z Justyska i widze ze moje to cwane do potęgi. Otoż zgadalysmy sie o tym ze moja przeziebiona i gonie ja z frida, Justyski Miki juz dawno dmucha nos w chusteczke, a moja Slysze zawsze o wszystko ostatnio " Mamo nie umiem, pomoż" Justyska stwierdziła ze Miki sie umie sie wysłowić wiec wykonuje wiele czynnosci a moja wygadana córka zrzuca na spychoteriapie Dziś np ściąga buty do spania: Mamo nie umiem, możesz pomóc?" Ja: Nie Weruniu umiesz, ciągnij za pietke, dasz rade! A Wera mi odp: " Ale ja nie chce umieć! "
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2009-09-13 o 12:50
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 18:32   #2980
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
Ja: Nie Weruniu umiesz, ciągnij za pietke, dasz rade! A Wera mi odp: " Ale ja nie chce umieć! "
NO to teraz ja leze i kwicze:ha haha:
A jednak Tysia wyszlo szydlo z worka Ten teskt Tyska wymiata!!! Brawo za pomyslowosc Wercia!!!W zyciu tzreba sobie jakos radzic

Kicia jejeku wielkie gratulacje z racji zamiany rozmiaruAl es zaszalala!!!! Teraz to juz Tz chyba zwariowal na twoim pukncie???
Pokaz nam jakies zdjecia przed i po!!!
No i dziewczynki nam tu wklej bo tak dawno ich nie widzielismy!!
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 06:00   #2981
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Dzien dobry kobietki!!
Ja juz od 5tej nie spieWiem wiem o tej porze normlani jeszcze spia Praleczka juz pierze, sniadanko juz zjadalam i nawet mezowi zrobilam jedzonko do pracy

Co tu tak cicho??

Dzis znowu poniedzialek i juz mam strach czy Miki bedzie chcial isc do przedszkola Mam nadzieje ze sie stesknil
Oczywiscie tydzien temu w poniedzialek skonczyl mu sie katar i co??W piatek znowu go zyskalWiec znowu walczymy z gilkamiAle do przedszkola go puszczam.
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 06:20   #2982
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia, nie strachaj się, dzieciaki się nie boją

Justyś, u nas katar i kaszel zostajemy w domu... ja już mam wolne od pracy (idę dziś po zwolnienie) ale sama w domu chyba nie posiedzę... mam chorowitka przy nodze mam nadzieję że 2 dni i jej minie.
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 08:38   #2983
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość

Justyś, u nas katar i kaszel zostajemy w domu... ja już mam wolne od pracy (idę dziś po zwolnienie) ale sama w domu chyba nie posiedzę... mam chorowitka przy nodze mam nadzieję że 2 dni i jej minie.
Cyzli Carya odbebnilas te 2 tyg i masz juz luz??
A Mrtusi zdroweczka zyczymy!!
Miki tez z gilkami
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 09:02   #2984
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Czesc laski, jak sie okazalo Kladuii nie byly bezpodstawne przedszkole zaatakowala jelitowka. Dzisiaj sie dowiedzialam ze w piatek 30 dzieci odeslano do domu do tego personel tez sie pochorowal.

Ciekawa bylam czy Klaudia bedzie chciala isc do przedszkola odpowiedz dostalam dzisiaj rano, po zalozeniu butkow i identyfikatora moje dziecko na skrzydlach polecialo do pokoju nie mowiac mi nawet papa

Co do ubierania, to powiem, ze moj TZ moglby byc stylista on zawsze Klaudie gustownie ubiera a dwa sam jej rzeczy wybiera i tylko pyta mnie o krotka opinie i powiem chlop ma oko bo nawet mnie mowi w czym mi jest dobrze a w czym zle wygladam i z reguly co czasem mnie wkurza ma racje
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-09-14 o 18:18
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 09:16   #2985
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Hi hi nocne karmienie 4 jestem lepsza

Justys ja duzo nie schudlam tylko sie tak bardziej wymodelowalam. Cyc gigant odszedl i brzuch sie wciagnal i juz inaczej wygladam. Zaczelam brac zelixe bo jednak to chcialabym troche tluszczu sie pozbyc i nie jesc tyle. No a niemieckie 38 to troszke wieksze niz polskie

Zdjec nie mam bo po tym wszystkim tak jakos oklaplam. Hormony mi sie zmieniaja i tez troszke mi wali po glowie

Laski mam sukienke w kolorze fuksji na wesele to jaki kolor na oko zeby nie wymeczeniem?
A kolczyki czarne czy inne?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



jena taka na wieczor a do kosciola mam taka mala czarna z bufkami i bezowy zakiecik. Buty czarne
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 20:54   #2986
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Laski mam sukienke w kolorze fuksji na wesele to jaki kolor na oko zeby nie wymeczeniem?
A kolczyki czarne czy inne?

Kurka nie do konca zrozumiałam pierwsze pytanie, ale mnie przeziebienie Wery przedszkolne bierze i jakas niekontaktowa jestem Przetlumacz jak możesz
Co do kolczykow dobierałam bym do reszty dodatkow: torebki, butów itd.
laski tez nie odp, ale chyba z zazdrosci bo kiecka sliczna...
to liczymy na fotki po weselu
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 07:20   #2987
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Witajcie dziolszki, moje juz odstawione do przedszkola do przedszkola leci jak na skrzydlach.

Wczoraj pobila rekord w spaniu, zasnela nam w aucie kolo 17 i wstala dzisiaj rano efektem tego jej wieczorna kapiel musialam przesunac na kapiel poranna.

Wieczorkiem przebudzila sie na flaszke i poszla dalej spac

No ale za to pochwale sie dzisiaj moj tatinek wyprawil dziecko do przedszkola bez butow

A wiec jak to bylo: Klaudia juz prawie gotowa do wyjscia siedziala na krzeselku w kuchni, TZ zaczal przygotowywac jej mleko a ja wczesniej podalam jej witaminy. Bylam pewna ze mloda bedzie to mleko jesc w domu a Ten tak jak siedziala zabral ja do auta (do garazu wchodzimy przez pomieszczenie gospodarcze polaczone z kuchnia). Ja w ostatnim odruchu zabralam jej sweterek. I tak juz ujechalismy kilka km i pytam Pawla czy zabral jej buty, a on a co ona nie ma butow, no nie ma tylko skarpetki dobrze ze w przedszkolu ma kapcie a u babci sa dodatkowe buciszcza wiec z rana zlapalam za telefona i mowie babci ze jak pojdzie po nia do przedszkola by zabrala buty ze soba no coz kochany ten nasz tatinek

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Laski mam sukienke w kolorze fuksji na wesele to jaki kolor na oko zeby nie wymeczeniem?
A kolczyki czarne czy inne jena taka na wieczor a do kosciola mam taka mala czarna z bufkami i bezowy zakiecik. Buty czarne
Ja bym widziala czarne kolczyki jesli do tego zalozysz czarne buciki i czarna torebeczke - a sukienka - po prostu piekna
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-09-15 o 13:01
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:43   #2988
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Aleee tuuuu ciszzzaaaaaa - meldowac mi sie - czyzby nasze dwupaki cos kombinowaly i zaczely sie rozpakowywac - laski hop hop

to tak na wesolo

Pewne małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
- Dzień dobry, madame, ja jestem...
- Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
- Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuję się w dzieciach...
- Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji:
- To gdzie zaczniemy?
- No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonałe efekty osiąga się na dywanie w salonie... Naprawdę można się wyluzować...
"Dywan w salonie..." - Myśli kobieta. - "Nic dziwnego, że mnie i Harry'emu nic nie wychodziło..."
- Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu...
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
- Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania...
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia...
- Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy...
- Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
- Straszliwie... Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt...
-Sprzęt... - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć, że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem.. sprzęt..?
-Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal... No cóż, jestem gotów, rozstawię tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
- STATYW ?
- No a jakże, musze na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić...
Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera................. ZEMDLAŁA..............!!! !
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-09-15 o 13:01
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 11:37   #2989
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Ja bym widziala czarne kolczyki jesli do tego zalozysz czarne buciki i czarna torebeczke - a sukienka - po prostu piekna
Tak Kiciu tez bym dodatki wybrala czarne.

Bafi ja sie melduje w dwupaku
Wstalam dzis chyba lewa nogaJakas zla, niewyspana, marudzaca i humorzastaMoja mama sie smiala ze moze dzis urodze
Odwiozlam Mikiego do przedszkola, pogadalam z Mysia i zabralam sie ostro za porzdaki. Wypralam 2 praleczki plus jedna letnich butow. Nawet poprasowlam, ugotowalam ziemniaki i kompot. Chyba mam nadmiar energii Jeszcze bym cos porobila ale tak sobie mysle ze moze sie ciutek polenie

Tysiu zdroweczka Ci zyczymy!!!Kuruj sie ciezarowko

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Bafi kwicze z twojego Tz:hahaha : Jak widac co jeden to lepszy!!!
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 12:53   #2990
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez justyna-viola Pokaż wiadomość
Odwiozlam Mikiego do przedszkola, pogadalam z Mysia i zabralam sie ostro za porzdaki. Wypralam 2 praleczki plus jedna letnich butow. Nawet poprasowlam, ugotowalam ziemniaki i kompot. Chyba mam nadmiar energii Jeszcze bym cos porobila ale tak sobie mysle ze moze sie ciutek polenie
Ty chyba faktycznie juz niedlugo bedziesz sie rozpakowywac ten nadmiar energii pamietam, ze ja miedzy jednym skurczem a drugim szorowalam lazienke i kuchnie - nie dalam rady tylko wyprac dywanu bo juz skurcze lecialy jeden po drugim Zreszta do szpitala przyjechalam jak to sie mowi dopelnic formalnosci, pelne rozwarcie, pare przysiadowa pare tancow i po godzinie i 50 minutach pojawila sie Klaudia drac gebe w nieboglosy coby wszyscy wiedzielie ze pani kierowniczka przyszla na swiat a gebe darla cale trzy godziny hehehe az do momentu zawiezienia mnie juz do pokoju



Cytat:
Napisane przez justyna-viola Pokaż wiadomość
Bafi kwicze z twojego Tz:hahaha : Jak widac co jeden to lepszy!!!
mnie tez pod nosem smiac sie kce no coz twoj zalozyl gustowna bluze z pizamy, Tyski malz ubral mala jak ze wsi rodem, moj nie zalozyl butow toz to maly dodatek zupelnie nie widoczny mozna zapomniec spoko ja kiedys z workiem ze smiaciami zawedrowalam na przystanek autobusowy i tak stalam stalam az po dobrych paru minutach skapnelam sie ze cos ciezkiego trzymam od dluzszego czasu w rekach
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-09-15 o 13:00
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 15:59   #2991
paslik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 675
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

witam ciężarówki i pozostałe mamusie

U mnie mąż ubiera dziecko tylko w to co mam przygotowane

A ja mam doła.... Natalka skarży się na uporczywe bóle głowy, chodzimy po lekarzach i nikt nie jest w stanie nic wymyślić. Dziś dostałam liste skierowań na badania... krew na kilka sposobów, badanie ogólne moczu, mocz na posiew, kał, okulist, laryngolog i USG jamy brzusznej. Jak to nam nic nie powie to tomografia
__________________
paslik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:06   #2992
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Paslik, kurcze mam nadzieję że te bóle głowy to kwestia rośnięcia albo czegoś równie błachego:-( buziaki dla niej wielkie niech się dzielnie trzyma na badaniach!

My od jutra zaczynamy rehabilitację... ćwiczenia, masaż leczniczy i sollux (jakieś lampy)... Marta ma zespół odstawienia od przedszkola (już by chciała iść a tu katar i kaszel i dziś na zebraniu p.dyr. mówiła żeby niedoleczonych dzieciaków nie przyprowadzać) i stanowczo dziś odmawiała jutrzejszego wyjścia na ćwiczenia nie wiem jak zniesie 30min gimnastykowania nóg i 15min nagrzewania, czarno to widzę (co z resztą wróżyła pani ortopeda... niby małe dzieci nie chcą współpracować)

Bafi, historyjki boskie - obie - i ta o buciszczach i o... hm... aparacie

Ja jak Paslik, przezornie przygotowuję co ma być ubrane

Justyś, losie, ty już pewnie na torbach siedzisz co? jejku, jak to zleciało... raz ty piszesz że Tyśka w szpitalu a za parę dni pewnie Tyśka nam napisze że ty na porodówce

Kicia, boska sukienka!!! jak Tysia radzi - czarne dodatki żeby podkreślić kolor będzie mega elegancko!

Aaa, zapomniałabym - wózek kupiłam!!!! w ciemno, bez macania! zobaczymy jak przyjedzie... to jest concord fusion... oczywiście używany za pół ceny bo nowy to masakryczne pieniądze jakieś kosztuje... wrrr....

Aaa, niebieski jest. No trudno, jak za pół ceny to może być i niebieski
__________________
10 lat z Wizażem

Druga

Edytowane przez Carya
Czas edycji: 2009-09-15 o 21:10
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 06:37   #2993
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
[
Aaa, zapomniałabym - wózek kupiłam!!!! w ciemno, bez macania! zobaczymy jak przyjedzie... to jest concord fusion... oczywiście używany za pół ceny bo nowy to masakryczne pieniądze jakieś kosztuje... wrrr....

Aaa, niebieski jest. No trudno, jak za pół ceny to może być i niebieski
Carya moja Klauduska tez miala uzywany odkupiony od znajomych w kolorze niebieskim wiec sie nie przejmuj W dodatku jest z nim tak emocjonalnie zwiazana ze do tej proy lubi sobie w nim ucinac drzemki mimo ze nogi odstaja jakies 20 cm to jej krzeslo podstawiamy

O to jego zdjecioszko wiec co tam kolor wazne by byl wygodny
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-09-16 o 06:38
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:19   #2994
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Justyś, losie, ty już pewnie na torbach siedzisz co? jejku, jak to zleciało... raz ty piszesz że Tyśka w szpitalu a za parę dni pewnie Tyśka nam napisze że ty na porodówce
Taaaaaakkkk Tysia cos mi sie wydaje ze ona chce sie bez koljeki wcisnac:h ahaha:Wczoraj mi zakomunikowala ze ciezarnych kolejka nie obowiazuje:brzyd al:I narzekala na bole podbrzusza
Wice Tysia nozki zaciskac i wypoczywac i czekac na swoja kolej

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Aaa, zapomniałabym - wózek kupiłam!!!! w ciemno, bez macania! zobaczymy jak przyjedzie... to jest concord fusion... oczywiście używany za pół ceny bo nowy to masakryczne pieniądze jakieś kosztuje... wrrr....

Aaa, niebieski jest. No trudno, jak za pół ceny to może być i niebieski
Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Carya moja Klauduska tez miala uzywany odkupiony od znajomych w kolorze niebieskim wiec sie nie przejmuj W dodatku jest z nim tak emocjonalnie zwiazana ze do tej proy lubi sobie w nim ucinac drzemki mimo ze nogi odstaja jakies 20 cm to jej krzeslo podstawiamy
J a tez mam niebieski
Carya ale zes mercedesa sobie kupila!!! Niezly wypas!!!!
Daj znac jak dojdzie jak sie smiga!!
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:37   #2995
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

o rany wieki mnie tu nie było
Wybaczcie Podczytuje i lece szybko do maszyny. Mam już serdecznie dosyć . Czekam na urlop jak dziecko na Mikołaja. Juz odliczam dni do niedzieli i spadam gdzieś. Gdziekolwiek byle odetchnac, bo jak w domu zostane to szefowe to wyniuchają ( od kochanej tesciowej sie dowiedzą) i bede miala po urlopie.
Miałam już taką jazde ze wysiadałam kompletnie. W zeszłą srode miałam do zrobienia 3 sukienki zaraz na czwartek. Totalnie padnieta walnełam sie do wyra z radochą że to podobno wszystko juz do konca tyg. Z rana zerwac sie na nogi bo i młode do przedszkola i okna maja przyjsc wymieniac i.....................:mu r:. Młode wstały jak stare gruźliki z gilami do pasa, wiec do przedszkola nie przyszły, tz miał miec wolne na dwa dni żeby przypilnowac ekipy od okien a tu sie okazuje ze musi komus do raciborza jechac naprawic klime . Dobrze, że choć wziął te 3 kiecki i do salonu podrzucił. Ja tu w domu latam jak durna pomiedzy ekipa a młodymi a sama czuje ze mi zatoki zawala. No wodospad z nosa, oczy spuchniete, ze sie jedni z ekipy spytali kto z nich mnie tak pobił, ze tak nagle nie widze na ślepia.
Mało tego. Tz wraca z raciborza z kolejną kiecą. No usiadłam i wyłam.

Wiec kilka dni wolnych sie przyda ni ma co.
Justyska mnie upomina ze posta długo pisze . No co wcale nie długo
Ja przeciez nawet nie odpisuje na wasze poprzednie posty bo mi sie tego tak uzbierało ze nie wiem co i komu.

A moze tylko z ubieraniem. No to mój tz ubrac jakos ubierze ( jeansy i koszulka zawsze sie sprawdzają) ale jesli i o czesanie ............ Panie opatruj , dwa mopy do podłogi idą

Co do mopow to wam pokaze jak wyglądają kiedy mama ich nie zdazy poczesac == czyli tak samo jak wtedy gdy tata je starannie uczesze

Fotki sa z soboty . Mama sprzatała i cicho za bardzo mi sie zrobiło. No i dorwałam 3 potwory na pietrowym łózku .
Zabawa była przednia. Kota potem niemozna było znaleźć miedzy zabawkami ( i siedział tam grzecznie) ale juz mi baterie padły i tego nie cyknełam
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:38   #2996
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Pokaze wam mojego przedszkolaka. Kolezanka miala tydzien praktyk w przedszkolu i miala aparacik. Wiec prezentuje wam:
1-aniołek jak spi:hah aha:
2-głodny przedszkolak
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:52   #2997
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Justys słodki ten twoj przedszkolak

A własnie Kiciu kiecka bomba musze pomysła zerżnąć bo w przyszłym roku mam 3 wesela w mojej rodzince.

Tysiu ty uważaja na siebie

Carya pokazuj wózek jak przyjdzie , a mam pytanko (albo raczej moja Izka) czy dasz rade kiedys zrobic jeszcze jeden taki komplecik jak mnie zrobiłas?? tylko zamiast fioletowych kamyczków dac czerwone?? Oczywiscie za pełna odpłatą.

Paslik trzymam kciuki zeby było wszystko ok. Mam nadzieję, że to głupia wina rośniecia ( ja miałam problemy pikawką i tez szukali co to je to a to mysz rosła )

Cały zeszły tydzien kiedy tylko mogłam cieszyłam sie dalej Franiem . Miałam sporo okazji bo mu robiłam ubranko na chrzest wiec mierzyc trzeba było. I teraz rozpacz mnie bierze bo tylko do Jutra Franulek jest i znowu dopiero na swieta przyjedzie a to pewnie i tak tylko na kilka dni . Buuuuuuuuu ja chce do Norwegii
Pokaze wam jeszcze mojego słodziaczka. Zdjecia mu zrobiłam jak sie akurat obudził, zobaczył ciocie i jej dwa potwory i usmiechy walił na prawo i lewo
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:57   #2998
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Pasliczku

Mycha Tobie na serio brakuje meskiego odpowiednika w domkuTys zakochana we Franiu po uszy!! Nie dziwie sie bo cudny maluszek i jaki rozesmiany!!
A domku masz przesliczne 3 myszki tzn w tym jednego kotka
I kobieto byle jak najszybciej do urlopu bo Ci sie bateryjki skoncza
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 09:02   #2999
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Noooooooooo jasne ze zakochana
A byc widziała jak moje laski go kochają . Szok.
O rana jak tylko wstaną to o niego pytają. raz doszło do tego ze musiałam tam rano dzwonic, bo ona mu chciały dzien dobry powiedziec

A jaka akcja w niedziele była . W sobote z rana dołączył do Frania i jego mamy - tata Mundek. Kamila Emila miały jedno na buziolach. jakwujek Mundek to ma ciuchy dla nich
W niedziele tz pojechał po worek. Była umowa ze jak zjedzą ładnie cały obiad to im to przyniesie. ]
Wmłociły wszystko tak ze sie z widelców kurzyło . PO obiedzie chodziły jak nasolone wokół tza i zagadywałay
tata Ploooooosimyyyyyyyyyyy.

Wkoncu Kamila dala mu pilota i powiedziała: Tata ty se oglądaj film teraz jaki chcesz, ja nie chce bajek, ale przynies nam ten worek .
No i miałam akcje strojenia sie
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:34   #3000
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
A jaka akcja w niedziele była . W sobote z rana dołączył do Frania i jego mamy - tata Mundek. Kamila Emila miały jedno na buziolach. jakwujek Mundek to ma ciuchy dla nich
W niedziele tz pojechał po worek. Była umowa ze jak zjedzą ładnie cały obiad to im to przyniesie. ]
Wmłociły wszystko tak ze sie z widelców kurzyło . PO obiedzie chodziły jak nasolone wokół tza i zagadywałay
tata Ploooooosimyyyyyyyyyyy.

Wkoncu Kamila dala mu pilota i powiedziała: Tata ty se oglądaj film teraz jaki chcesz, ja nie chce bajek, ale przynies nam ten worek .
No i miałam akcje strojenia sie
Ale one sa agentki!!!! NO ale wiadomo za kim.....za Myszka:ha haha:

Pospalm 2 godzinki bo w nocy juz bylam wyspana o 2geij i sie krecilam w wyrku.
Smigne za godzinke po Mikiego i jade mu kupic jakas czapke na jesien.
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.