Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 19:25   #3001
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Lain akt chrztu może wyciągnąć z parafii ktoś z rodziny-mi zawsze ciocia załatwiała

Ja potwierdzenie będe miała do 15 sierpnia i wtedy miesiąc ponad zostanie na ewentualne doproszenie kogoś. chociaż wiem, że i tak mi nikt nie potwierdzi-heh u nas w rodzinie mówią, że jak nie dzwonię to znaczy,że będę A na sali liczbę gości muszę podać tydzień przed weselem no ale o tym goście wiedziec nie muszą I mam nadzieje, że jak nie będą chcieli przyjść to zadzwonią.
Mam kilka osób pewnych, które na pewno będą i tylko czekaja na wesele i zawsze mnie sie pytają czemu tak późno bo oni by sie chcieli już bawic I chciałabym wszytskich gości z takim podejściem
Ja myślę że rozdamy zaproszenia koniec marca/początek kwietnia i potwierdzenie do 26 maja-powinno być okey co?

Czy któraś z Was ma już na oku jakąś księgę gości?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:26   #3002
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

ale wymyślił. To ja też chcę dziecko, bo chciałabym kupować małe ubrankaTylko, żeby nie beczało i nie robiło kupyAha no i żeby zostawało samo w domu na dwa tygodnie jak mamusia i tatus sobie pojadą na wakacjeO i podawało mamusi i tatusiowi wodę jak będa leżec skacowani Takie niemowlę w chęcią przygarnę/urodzę

też bym takie chciała hehe

ja nie jestem jeszcze gotowa na dziecko chciałabym jeszcze pochodzić na imprezy, wyjechać gdzieś razem.. na pieluchy przyjdzie czas tylko że przed 30-stką chcialbym mieć dwójkę dzieciaczków, a że chciałabym mieć je w bardzo krótkim czasie po sobie to damy radę

co do zaproszeń to my będziemy rozdawac 2 miesiące przed czyli w połowie marca, ale rodzinę mamy w Polsce tylko więc nie będzie problemu a potweirdzenie będziemy chcieli tak 3 tygodnie przed.. nawet jak nam rodzina poodmawia to nie będziemy dopraszać..

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2009-11-23 o 19:28
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:37   #3003
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Martoolka87 klask i:
Dzięki


Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
[/LEFT]
BRAWO


Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A co do kupna wódki to A jaką kupujecie???
Kupiliśmy Sobieskiego w cenie 19,21 za butelkę, ale do kartona (12 sztuk) jest jedna dodatkowa gratis, więc wychodzi tak naprawdę 17,73 zł. Już ją schowaliśmy do szafy i teraz będzie sobie tam czekać do sierpnia

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
na poczatku ja jestem na poczatku pisania


Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja tez odwlekam, bo na razie moj biust ulega nieustannym zmianom rozmiaru jak dojde do docelowej wagi to sie zmierze, zdiagnozuje jaki mam rozmiar i dopiero kupie juz cos na dluzej
Mój też się zmienia. Niestety rośnie Chyba przez te plastry
Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

i tak:

martoolka gratulacje kochana skończonej pracy!! a teraz---->


Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
to że oswiadczenie o braku przeciwskazań składa się nie wcześniej, niż na 3 m-ce przed, to rozumiem, ale te pozostałe badziewia! Przecież chrzest, bierzmowanie, czy komunia daty nie zmienią ;/
No a skąd wiesz? Może Ci się data urodzenia zmieni

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
mariiasia nie kombinuj, bo jakbyśmy miały tak jechać służbowymi wozami naszych Tż, to ja bym musiała BWPem http://wartechnology.ovh.org/pages/b.../bmp_1_mid.jpg to by dopiero było!!! Wyobrażasz sobie na tym kwiatki i kokardki?
Ale by świetnie wyglądało

Więcej nie zdążyłam nadrobić. Poczytam jutro bo TŻcik się niecierpliwi
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:39   #3004
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Właśnie zjadłam lody z BK ciasteczkowe
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:41   #3005
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
nie no myślę że wcześniej i tak nie ma co.. ludziom różne rzeczy wypadają w ostatniej chwili więc ja też dam potwierdzenie jakieś 3 tygodnie przed weselem bo przez 1,5 miesiąca to jeszcze się może odmienić co niektórym
zakładam, że będe sie z nimi bujac przez peirwszy tydzień maja, żeby mi potwierdzili

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
uwielbiamy szpinak
zawsze to coś, ale na bank będę beczeć jak dzika świnia w ten dzień


no falbanki są chyba dla mnie najlepsze ale zobaczę jak pomierzę
ej! wieśniaczko a podaj mi adres tego sklepu to ruszę doopsko jak będzie blisko
poczekaj, bojak na wiesniaczkę przystało musi mi zając troche czasu znalezienie adresu Chciałoby sie kabanosa, chcialoby się, poczuła kabanosa i od razu przyszłaul. Nowowiejska 25 wejście od ulicy Żeromskiego czynne 11-19 na końcu strony masz zdjęcie
ale nie musisz tam iśc, bo uznalismy z tż, ze ponad 350 zł za same zaproszenia to fuj.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Ja myślę że rozdamy zaproszenia koniec marca/początek kwietnia i potwierdzenie do 26 maja-powinno być okey co?

Czy któraś z Was ma już na oku jakąś księgę gości?
Albo do 20 maja, bo jakoś mi tak bardziej równa liczba pasuje
ja nie chce księgi gości, bo nie wiem czy mi sie ludzi w ogole tam wpiszą, raczej nie sądzę. Zdjęcia i film będa wystarczajacą pamiatką
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:42   #3006
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

coście tyle naskrobały
proszę mi tu streścić!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:51   #3007
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy Sobieskiego w cenie 19,21 za butelkę, ale do kartona (12 sztuk) jest jedna dodatkowa gratis, więc wychodzi tak naprawdę 17,73 zł. Już ją schowaliśmy do szafy i teraz będzie sobie tam czekać do sierpnia
ja dzwoniłam do jednej hurtowni i mają Sobieskiego po 18,07 zł i nie dają butelki gratis skunksy

Ale wymyśliliśmy z tż, że zapytamy się pani z hotelu czy nie możemy zrobić tak, ze ona kupi wódkę(w hotelu jest restauracja z barem i drugi bar/club, więc zakładamy, że i tak kupują tam wódkę) i rozliczymy się z tego ile ludzie wypiją po pustych butelkach.
Nasi znajomi tak mieli i na dziewięćdziesiąt parę osób zeszło tylko 40 butelek. BTW zaprosili 160 osób.

Rozmawialismy z tz o ślubie, ze nas stres az złapał, że to jużI teraz będzie dawkowanie napięcia aż do ślubuI tz mówi, że on będzi emiał 27 lat, że on jest za mlody na slub, że on sie nie czuję na swój wiek, że zaraz trzydziestkaOczyw iscie chce ślubu, ale chodzi o to, że to swiaczy tylko o upływie czasu. Ja mam tak samo i mu mowie, ze nawet mam gorzej, bo będę miała 23 lata to co ja mam powiedziec o mojej niewinnej młodościI jeszcze mówi, że ja się mu wprowadzę, ze juz nie będzie mógł oglądac durnowatych filmów w swoim smrodku i burdeluI jedyne co do czego ma obawy to wlasnie to, ze bedziemy musieli wypracowac komprosmisy dotyczące takich pierdół jak tv, bo ja mu pewnie bede jęczec, ze głupoty włącza To mu powiedziałam, ze kupi zonie książke o zona będzie milczeć
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 19:54   #3008
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Hello
Sorrki, ale za bardzo nie nadrabiałam tych 10 stron, bo nie miałam czasu. Sobie tylko przeleciałam szybko i zaznaczyłam co mi w oko wpadło
Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
ale to że byliśmy na siebie rozgniewani nas nie usprawiedliwia, z resztą to nie jest tak że mówimy sobie wprost że z nami koniec, tylko to są takie aluzje durne, a tak na prawdę każde z nas kątem oka zerka na tego drugiego i czeka aż ktoś pierwszy się przytuli, bo my nie lubimy się kłócić, a taka akcja może zdarzyła się nam drugi raz.. ale i tak obydwoje żalujemy i przepraszaliśmy się nawzajem chyba z pół godziny. bo u nas jest jeden problem, że jak coś jest nie tak, to nie mówimy sobie o tym od razu wprost, tylko te drażniące drobiazgi narastają a potem BUM!!!
I to wieeelki błąd. Trzeba od razu na gorąco wszystko sobie wyjaśniać i nie pozwolić, aby coś złego narastało w związku!
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
przeklulam uszka
moje lecznicze kolczyki nie powalaja - tytanowe male kuleczki ale sa takie dyskretne ze moga w sumie byc okazuje sie, ze moja mama fachowo mi w dziecinstwie przekula uszy, bo wszystko bylo rowniutko, wiec wystarczylo jeszcze raz przekluc w tym samym miejscu
jeszcze musze obskoczyc do apteki po drodze na aero i kupic octenisept mam nadzieje, ze sie szybko zagoi
a przekluwal mi pan z bialymi soczewkami scary
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma już na oku jakąś księgę gości?
Księga gości już kupiona.
http://allegro.pl/item828014828_ksie...rzest_ncr.html
Coś podobnego od tego sprzedawcy, tylko mniej stron. Ogólnie polecam
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:58   #3009
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Rozmawialismy z tz o ślubie, ze nas stres az złapał, że to już
mój tż się też zestresował jak wczoraj w kościele poszły zapowiedzi na wesele jego brata- mówi że na swoje zapowiedzi to wyśle mamę bo zawału dostanie jak je w Kościele usłyszy ale tak poważnie to naprawdę jak usłyszę w Kościele swoje zapowiedzi to mi serce zacznie tak walić jak wariatce
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:00   #3010
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

O maniu właśnie dostałam smsa od mojej mamy, że ona płaci za suknię. Teściowa też chce dołożyć, a chciałam sama za nią zapłacić.. I co teraz? Nie wiem czy odmówić - bo boje się, żeby się moja mama nie obraziła...
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:03   #3011
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Hello

Wczorajsze 12 godzin w pracy jakoś przeżyłam, za to później miałam problem z powrotem do domu, bo ostatnie autobusy mi pouciekały
Dobrze, że Tż był po mnie, bo bym sama się po nocy po mieście kręciła.
Za to dziś calutki dzień w łóżku jako próba regeneracji, bo jutro znowu 12 godzin przede mną.

Za to w środę wcześnie rano planujemy szybki wyjazd do domu i odwiedziny w jednym urzędzie po akt urodzenia Tż, w drugim po zaświadczenie o braku... i w kancelarii mojego kościoła parafialnego, celem spisania protokołu A potem pewnie do parafii Tż w sprawie zapowiedzi

Zależnie od czasu, jakim będziemy dysponować, może jakieś zaproszenia uda nam się rozdać

Ostatnio tak się wszystko kręciło wokół pracy, że sprawy ślubne zupełnie przycichły i teraz mi tak dziwnie z myślą, że jedziemy protokół spisywać



Nie mam głowy do tego, żeby pozbierać cytaty z Waszych wypowiedzi, więc tylko kilka luźnych uwag


Mamy dylemat w kwestii samochodu do ślubu. W naszym mieście jest firma, która wynajmuje m.in. Chryslera PT Cruiser czarnego-jak myślicie, może być? Może któraś z Was zna to auto i wie czy ma dużo miejsca?


Jeśli chodzi o zaproszenia, to daliśmy termin 10.01.2010 jako termin ostatecznego potwierdzenia. Teraz się zastanawiam czy to nie za późno Zwłaszcza jeśli chodzi o znajomych, bo dla nich musimy jeszcze hotel zarezerwować


Poduszki pod obrączki jakoś do mnie nie przemawiająwięc chyba w tej kwestii pozostaniemy przy tradycji.
Nadal też nie wiem co z przystrojeniem domu teściów, z którego będziemy wychodzić
Gdy w rozmowie z koleżanką na ten temat powiedziałam, że może jakaś wstążka tiulowa na barierce i bramie w ogrodzeniu, ale żadnych balonów, transparentów itp. (raczej nie lubię wyrazistych, krzykliwych ozdób; podobnie nie lubię zabaw typowo weselnych) to usłyszałam, że moje wesele będzie najnudniejsze/najbardziej sztywne na świecie
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 20:04   #3012
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
O maniu właśnie dostałam smsa od mojej mamy, że ona płaci za suknię. Teściowa też chce dołożyć, a chciałam sama za nią zapłacić.. I co teraz? Nie wiem czy odmówić - bo boje się, żeby się moja mama nie obraziła...
mama jak mama ale nie słyszałam jeszcze żeby teściowa chciała się na suknię składać
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:07   #3013
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Księga gości już kupiona.
http://allegro.pl/item828014828_ksie...rzest_ncr.html
Coś podobnego od tego sprzedawcy, tylko mniej stron. Ogólnie polecam
o jaka ładna A jak spowodujesz, ze goście ją uzupełnią? Bo jak bedzie leżec w jednym miejscu to chyba nie bardzo...kurcze fajna ta księga Może gdyby ją tak dac na stół,żeby goscie sobie przekazywali i sie wpisywali to by się zapełniła

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
mój tż się też zestresował jak wczoraj w kościele poszły zapowiedzi na wesele jego brata- mówi że na swoje zapowiedzi to wyśle mamę bo zawału dostanie jak je w Kościele usłyszy ale tak poważnie to naprawdę jak usłyszę w Kościele swoje zapowiedzi to mi serce zacznie tak walić jak wariatce
My już poczulismy stresik i uznalismy, ze jak zobaczymy wydrukowane zaproszenia z naszymi nazwiskami, datą, kościołem, hotelem to będziemy musieli walnąć sete wódki co najmniej

A do kościoła dziewczyny to ja chyba będe musiała coś łyknąć, bo sama sobie strzelilam w kolano tym kwartetem smyczkowym, bo mnie niesamowicie wzrusza taka muzyka. Jak bylismy w Pradze w filharmonii to ja łezki w oczach i wzruszona jak nie wiem a co dopiero na własnym slubieSerio liczę, że mnie stres ogłupi, bo inaczej mi sie będzie bródka trzęsła i mi łezki popłyną
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:08   #3014
niezniszczalna
Raczkowanie
 
Avatar niezniszczalna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
O maniu właśnie dostałam smsa od mojej mamy, że ona płaci za suknię. Teściowa też chce dołożyć, a chciałam sama za nią zapłacić.. I co teraz? Nie wiem czy odmówić - bo boje się, żeby się moja mama nie obraziła...
mamie się nie odmawia ... pieniądze zawsze możesz odłożyć na coś innego: chociażby na prezent dla rodziców w ramach podziękowania; co do teściowej, pewnie zaproponowała z grzeczności?
niezniszczalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:08   #3015
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
.
Nadal też nie wiem co z przystrojeniem domu teściów, z którego będziemy wychodzić
Gdy w rozmowie z koleżanką na ten temat powiedziałam, że może jakaś wstążka tiulowa na barierce i bramie w ogrodzeniu, ale żadnych balonów, transparentów itp. (raczej nie lubię wyrazistych, krzykliwych ozdób; podobnie nie lubię zabaw typowo weselnych) to usłyszałam, że moje wesele będzie najnudniejsze/najbardziej sztywne na świecie
Ale to jest Twoje wesele i robisz jak chcesz. Ona jak będzie miała swoje to niech robi jak jej się podoba. A jak się cos komuś nie podoba to niech spada.
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:10   #3016
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
mama jak mama ale nie słyszałam jeszcze żeby teściowa chciała się na suknię składać
A bo z teściową mamy super kontakt i już mnie traktuje jak córkę. Wyraziła chęć dołożenia się do sukni, ale to było jakiś czas temu, jak miałam krucho z kasą - ale powiem jej, że nie będzie musiała, na pewno zrozumie
A co do mamy, to chyba się zgodzę. Ewentualnie się podzielimy
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:11   #3017
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

cześć i cześć

byłam dziś u koleżanki która jest w 7 m-cu ciąży, i takie głupoty gadałyśmy, o porodzie i w ogóle, to będzie jej pierwsze dziecko ale ma stresa dlatego ja na razie dziękuje

idę pojeździć na rowerze
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:13   #3018
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
mamie się nie odmawia ... pieniądze zawsze możesz odłożyć na coś innego: chociażby na prezent dla rodziców w ramach podziękowania; co do teściowej, pewnie zaproponowała z grzeczności?
No właśnie, szybko przemyślałam, że nie odmówie.
A teściowa na pewno nie z grzeczności, a z sympatii Może to głupio zabrzmi - ale mam w niej dobrą "przyjaciółkę"..
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:13   #3019
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
My już poczulismy stresik i uznalismy, ze jak zobaczymy wydrukowane zaproszenia z naszymi nazwiskami, datą, kościołem, hotelem to będziemy musieli walnąć sete wódki co najmniej

A do kościoła dziewczyny to ja chyba będe musiała coś łyknąć, bo sama sobie strzelilam w kolano tym kwartetem smyczkowym, bo mnie niesamowicie wzrusza taka muzyka. Jak bylismy w Pradze w filharmonii to ja łezki w oczach i wzruszona jak nie wiem a co dopiero na własnym slubieSerio liczę, że mnie stres ogłupi, bo inaczej mi sie będzie bródka trzęsła i mi łezki popłyną
ja bym sie poryczała na bank.. w ogóle musimy z tżtem potrenować mówieie przysięgi małżenskiej bo jak człowiek potrenuje sobie to będzie wiedział jak się w takiej sytuacji zachować i będzie normalnie bo inaczej to ja słowa nie wypowiem tylko będą mi łzy po policzkach ze wzruszenia płynąć
Samoa prawie mnie wzruszyłaś tym postem pisz jeszcze
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 20:13   #3020
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
poczekaj, bojak na wiesniaczkę przystało musi mi zając troche czasu znalezienie adresu Chciałoby sie kabanosa, chcialoby się, poczuła kabanosa i od razu przyszłaul. Nowowiejska 25 wejście od ulicy Żeromskiego czynne 11-19 na końcu strony masz zdjęcie
ale nie musisz tam iśc, bo uznalismy z tż, ze ponad 350 zł za same zaproszenia to fuj.
Ja mieszkam za rogiem Codziennie idąc na uczelnię przechodzę koło tego salonu i czekam, aż w końcu wystawę zmienią Wcześniej tam lumpeks był

Ja na krótko... Mam nawał pracy - magisterka, licencjat, praca i prezentacje na bieżąco Już się nie mogę doczekać, aż trochę mniej tego będzie...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:14   #3021
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
O maniu właśnie dostałam smsa od mojej mamy, że ona płaci za suknię. Teściowa też chce dołożyć, a chciałam sama za nią zapłacić.. I co teraz? Nie wiem czy odmówić - bo boje się, żeby się moja mama nie obraziła...
no to superNi odmawiaj, przecież ona na pewno strasznie się cieszy, ze będzie mogla kupic Ci suknięMoi rodzice byli strasznie wzruszeni jak mnie zobaczyli w sukni i tak zadowoleni po jej zakupie, ze nawet nie sądziłam, ze to może im sprawić taką radość
A teściowa to chyba bardziej niech sie do garniaka tz dołożyChociaz bardzo miło, że cos takiego zaproponowałaTylko jak z tego wybrnąć i czy w ogóle próbowac
Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Hello

Wczorajsze 12 godzin w pracy jakoś przeżyłam, za to później miałam problem z powrotem do domu, bo ostatnie autobusy mi pouciekały
Dobrze, że Tż był po mnie, bo bym sama się po nocy po mieście kręciła.
Za to dziś calutki dzień w łóżku jako próba regeneracji, bo jutro znowu 12 godzin przede mną.

Za to w środę wcześnie rano planujemy szybki wyjazd do domu i odwiedziny w jednym urzędzie po akt urodzenia Tż, w drugim po zaświadczenie o braku... i w kancelarii mojego kościoła parafialnego, celem spisania protokołu A potem pewnie do parafii Tż w sprawie zapowiedzi

Zależnie od czasu, jakim będziemy dysponować, może jakieś zaproszenia uda nam się rozdać

Ostatnio tak się wszystko kręciło wokół pracy, że sprawy ślubne zupełnie przycichły i teraz mi tak dziwnie z myślą, że jedziemy protokół spisywać



Nie mam głowy do tego, żeby pozbierać cytaty z Waszych wypowiedzi, więc tylko kilka luźnych uwag


Mamy dylemat w kwestii samochodu do ślubu. W naszym mieście jest firma, która wynajmuje m.in. Chryslera PT Cruiser czarnego-jak myślicie, może być? Może któraś z Was zna to auto i wie czy ma dużo miejsca?


Jeśli chodzi o zaproszenia, to daliśmy termin 10.01.2010 jako termin ostatecznego potwierdzenia. Teraz się zastanawiam czy to nie za późno Zwłaszcza jeśli chodzi o znajomych, bo dla nich musimy jeszcze hotel zarezerwować


Poduszki pod obrączki jakoś do mnie nie przemawiająwięc chyba w tej kwestii pozostaniemy przy tradycji.
Nadal też nie wiem co z przystrojeniem domu teściów, z którego będziemy wychodzić
Gdy w rozmowie z koleżanką na ten temat powiedziałam, że może jakaś wstążka tiulowa na barierce i bramie w ogrodzeniu, ale żadnych balonów, transparentów itp. (raczej nie lubię wyrazistych, krzykliwych ozdób; podobnie nie lubię zabaw typowo weselnych) to usłyszałam, że moje wesele będzie najnudniejsze/najbardziej sztywne na świecie
jeju Wy już! PT Cruiser jest ciekawy, uważam, że pasuje na ślubAle nie wiem ile w nim miejsca, bo tylko z zewnątrz widzialam, ale wyglada, że sporo, tylko wiadomo, że mozna sie rozczarowac jak się wsiądzie
Ale Ci glupio powiedziałaNie przejmuj się, tak jakby robienie transpraentów mialo świadczyc o jakości zabawy. Albo organizowanie żenujacych zabaw.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:14   #3022
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
o jaka ładna A jak spowodujesz, ze goście ją uzupełnią? Bo jak bedzie leżec w jednym miejscu to chyba nie bardzo...kurcze fajna ta księga Może gdyby ją tak dac na stół,żeby goscie sobie przekazywali i sie wpisywali to by się zapełniła
często jest tak, że ta księga wędruje wśród gości i każdy coś napiszę, jak dla mnie jest to fajny pomysł i śmieszna pamiątka, jak się ma jeszcze jajcarskich znajomych to już w ogóle
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:17   #3023
niezniszczalna
Raczkowanie
 
Avatar niezniszczalna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
No właśnie, szybko przemyślałam, że nie odmówie.
A teściowa na pewno nie z grzeczności, a z sympatii Może to głupio zabrzmi - ale mam w niej dobrą "przyjaciółkę"..
ja też na początku miałam w niej przyjaciółkę: zaraz po przeprowadzce, bo jest cudowną osobą; ale teraz częściej i dużo więcej mam kontaktu z moją mamą, co jest na plus więc: doskonale Cię rozumiem

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
często jest tak, że ta księga wędruje wśród gości i każdy coś napiszę, jak dla mnie jest to fajny pomysł i śmieszna pamiątka, jak się ma jeszcze jajcarskich znajomych to już w ogóle
my mamy taki patent na księgę gości, że powklejamy trochę naszych fotek do środka, może goście dopiszą np. śmieszne komentarze (a będzie dużo młodych osób) (: więc nie będą to tylko suche wpisy, ale też możliwośc pooglądania naszych fotek (: od urodzenia do dnia ślubu ;P
niezniszczalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:19   #3024
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
no to superNi odmawiaj, przecież ona na pewno strasznie się cieszy, ze będzie mogla kupic Ci suknięMoi rodzice byli strasznie wzruszeni jak mnie zobaczyli w sukni i tak zadowoleni po jej zakupie, ze nawet nie sądziłam, ze to może im sprawić taką radość
A teściowa to chyba bardziej niech sie do garniaka tz dołożyChociaz bardzo miło, że cos takiego zaproponowałaTylko jak z tego wybrnąć i czy w ogóle próbowac


jeju Wy już! PT Cruiser jest ciekawy, uważam, że pasuje na ślubAle nie wiem ile w nim miejsca, bo tylko z zewnątrz widzialam, ale wyglada, że sporo, tylko wiadomo, że mozna sie rozczarowac jak się wsiądzie
Ale Ci glupio powiedziałaNie przejmuj się, tak jakby robienie transpraentów mialo świadczyc o jakości zabawy. Albo organizowanie żenujacych zabaw.
A z teściową to nie będzie kłopotu, porozmawiam z nią po prostu, że moja mama chce ją mi kupić. Ja wiem, że się nie obrazi, a wręcz przeciwnie, już słyszę, jak mówi, że na pewno moja mama marzy o tym

PT Cruiser - pasuje do ślubu, ale mnie raczej się nie podoba..
__________________
...od kilku miesięcy ---->

Edytowane przez Remmi
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:20
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:19   #3025
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
o jaka ładna A jak spowodujesz, ze goście ją uzupełnią? Bo jak bedzie leżec w jednym miejscu to chyba nie bardzo...kurcze fajna ta księga Może gdyby ją tak dac na stół,żeby goscie sobie przekazywali i sie wpisywali to by się zapełniła
Moja koleżanka tak zrobiła Puścili w trakcie wesela księgę gości, i goście ładnie się wpisywali.
A potem jak młodzi jeszcze przysiadali się do gości, to pytali pry okazji czy księga już dotarła.... i było ok Mnie się ten pomysł też z księgą też bardzo spodobał i zamierzamy go wykorzystać na swoim ślubie
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:21   #3026
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
cześć i cześć

byłam dziś u koleżanki która jest w 7 m-cu ciąży, i takie głupoty gadałyśmy, o porodzie i w ogóle, to będzie jej pierwsze dziecko ale ma stresa dlatego ja na razie dziękuje

idę pojeździć na rowerze
moja kuzynka tez strasznie panikuje sama się nakręca strasznieO porodzie, jak sobie później poradzi itp.Wszyscy jej dosyć juz mają i zawsze się smieje do tzta że ja jeszcze wieksza panikara będę. I właśnie sobie uświadomiłam ze za około 6-7 tygodni będzie rodzić i będę miała chrześniaczka

Edytowane przez obca7
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:23
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:22   #3027
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja bym sie poryczała na bank.. w ogóle musimy z tżtem potrenować mówieie przysięgi małżenskiej bo jak człowiek potrenuje sobie to będzie wiedział jak się w takiej sytuacji zachować i będzie normalnie bo inaczej to ja słowa nie wypowiem tylko będą mi łzy po policzkach ze wzruszenia płynąć
Samoa prawie mnie wzruszyłaś tym postem pisz jeszcze
no to Ci powiem, że moi rodzice też chyba jakies ziółka wezmą na uspokojenie, bo jak im puszczałam nagrania kwartetu to tez się wzruszyli, siedzieliśmy w trójke jak trzy głupki i nam sie płakac chciało Posłuchaj sobie tego Mendelssohna - tak nam zagrają, ja bede ryczećAlbo mi usmiech nie będzie schodziłl z twarzy
Jak goscie będa wchodzic to kwartet będzie grał Canon in D Pachelbela (dobrze, ze mnie tam nie bedzie, bo bym ryczała jak bóbr - jak czasem puszczamy to w aucie to ja ryczę)
http://www.muzykanaslub.pl/index.php?txt=kwartet


w trakcie mszy będzie aria na strunie g i ave maria
do odsłuchania tu http://www.muzykanaslub.pl/index.php?txt=skrzypce

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam za rogiem Codziennie idąc na uczelnię przechodzę koło tego salonu i czekam, aż w końcu wystawę zmienią Wcześniej tam lumpeks był

Ja na krótko... Mam nawał pracy - magisterka, licencjat, praca i prezentacje na bieżąco Już się nie mogę doczekać, aż trochę mniej tego będzie...
o proszęKabanos czy przypadek
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:23   #3028
niezniszczalna
Raczkowanie
 
Avatar niezniszczalna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
moja kuzynka tez strasznie panikuje sama się nakręca strasznieO porodzie, jak sobie później poradzi itp.Wszyscy jej dosyć juz mają i zawsze się smieje do tzta że ja jeszcze wieksza panikara będę. I właśnie sobie uświadomiłam ze za około 5 tygodni będzie rodzić i będę miała chrześniaczka
i po co chwilow własne jak można cudze bawić?(: a potem do domu i spokojnie spac całą noc (: dopóki nie zapragnie się własnego (:
niezniszczalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:26   #3029
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
często jest tak, że ta księga wędruje wśród gości i każdy coś napiszę, jak dla mnie jest to fajny pomysł i śmieszna pamiątka, jak się ma jeszcze jajcarskich znajomych to już w ogóle
no ja bym nasamrowała taki wpis i rysunek, że by mnie popamiętali
Moje rysunki za czasów gimnazjum były legendą
Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość



my mamy taki patent na księgę gości, że powklejamy trochę naszych fotek do środka, może goście dopiszą np. śmieszne komentarze (a będzie dużo młodych osób) (: więc nie będą to tylko suche wpisy, ale też możliwośc pooglądania naszych fotek (: od urodzenia do dnia ślubu ;P
o ja super!

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Moja koleżanka tak zrobiła Puścili w trakcie wesela księgę gości, i goście ładnie się wpisywali.
A potem jak młodzi jeszcze przysiadali się do gości, to pytali pry okazji czy księga już dotarła.... i było ok Mnie się ten pomysł też z księgą też bardzo spodobał i zamierzamy go wykorzystać na swoim ślubie
chyba sie przekonuje do tego pomysłuPogadam z tż
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:27   #3030
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
ja też na początku miałam w niej przyjaciółkę: zaraz po przeprowadzce, bo jest cudowną osobą; ale teraz częściej i dużo więcej mam kontaktu z moją mamą, co jest na plus więc: doskonale Cię rozumiem

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

my mamy taki patent na księgę gości, że powklejamy trochę naszych fotek do środka, może goście dopiszą np. śmieszne komentarze (a będzie dużo młodych osób) (: więc nie będą to tylko suche wpisy, ale też możliwośc pooglądania naszych fotek (: od urodzenia do dnia ślubu ;P
Ja mieszkam razem z TŻtem w jego domu, a dom dzielimy z jego rodzicami, ale mieszkamy niezależnie od siebie, żeby nie było . Stą kontakt z teściową mam bardzo dobry.
Z moją mamą też mam dobry kontakt, ale .. no właśnie jest te ale, ale to zachowam dla siebie

Ja zrobiłam dla mojej przyjaciółki na jej ślub księgę w prezencie - wszyscy się wpisywali i jeszcze się pytali gdzie ona jest, bo chcieli się wpisywać. Więc zdaje to egzamin
Dlatego ja na swój ślub zrobię na pewno! To rewelacyjna pamiątka
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.