Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 13:33   #3001
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Koleżanka mi opowiadała, że była w restauracji w dzień tragedii, restauracja na poziomie, na każdym stoliku biało-czerwone kwiaty z czarną wstążką, zero muzyki... Obok w stoliku siedziała dość duża grupa ludzi, wszyscy w średnim wieku, w tym może ze dwóch polaków (z małej litery, bo moim zdaniem nie zasługują na to miano) i ludzie innych narodowości. Towarzystwo z upływem czasu się spiło, zaczęło śmiać się i śpiewać (m.in. sto lat ), krzyczeć i zabawa u nich trwała w najlepsze... Kiedy moja koleżanka zwróciła im grzecznie uwagę (już nie wytrzymały po prostu) zostały wyzwane i niekulturalni goście stwierdzili delikatnie mówiąc, że "jak coś się nie podoba, to mają spadać"
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:34   #3002
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Ja odniosłam się do wypowiedzi w stylu: "Wassermana nie żałuję..." a nie dochodzenia kto powinien się znaleść w samolocie.
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:34   #3003
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Jak mnie denerwuje cale to uwielbienie USA. Najwazniejsze jest czy Obama dzownił, ile razy, czy przyleci do Polski i inne takie.
Tak wiem, niby wielki przyjaciel, ciekawe tylko od której strony?
T0 już nawet Brazylia zachowała się lepiej.

Szczerze mowiąć nie wiem dlaczego ludzie się tym podniecają, juz predzej nalezy podniecać się Rosją która zachowala się naprawdę świetnie, o ile sie nie myle(a moze sie myle? ) pierwszy raz wprowadzila zalobe narodową dla ludzi którzy nie sa Rosjanami. Tak, rozbili się na ich terytorium, ale to wcale nie znaczy, ze musieli ją ogłaszać...
Do tego te ich zaangażowanie, to jest coś, a nie jakiś Obama.
No ale przeciez co by Rosja nie robiła to będzie tą złą, a USA dobrą stroną..

Przepraszam musialam, bo niedawno oglądalam wiadomości.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2010-04-12 o 13:36
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:35   #3004
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
hihi oczywiście, że widzę. Tylko zastanawiam się nad tym, dlaczego mówicie "bydlęta" o ludziach, którzy nie lamentują, nie ubierają się na czarno, traktują śmierć tylu ludzi jako katastrofę, ale nie koniec świata, pozwolą sobie coś skomentować odnośnie kariery politycznej zmarłego??
Mnie to bardzo uraziło i gdyby to wyszło w rozmowie na żywo nie jestem w stanie powiedzieć jak bym się zachowała.
Naprawdę uważasz, że w radości ze śmierci jakiegoś polityka, który raczej (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem) nikomu wielkiej krzywdy nie zrobił, został wybrany przez jakichś ludzi na to stanowisko, nie ma nic niemoralnego?

Ja nigdy fanką wielu ofiar tej katastrofy nie byłam, co więcej, często miałam diametralnie inne poglądy, ale nikomu z nich śmierci nie życzyłam i z niczyjej śmierci się nie cieszę, ba! Nawet tych, których niecierpiałam, jest mi żal, bo to normalni ludzie, którzy zostawili żony, mężów, dzieci, przyjaciół. Dodatkowo, jako politycy, robili coś dla tego kraju.

Ja najgorszemu wrogowi śmierci nie życzę, bo nie mi oceniać, czy na to życie on zasługuje. I nie, nie jestem katoliczką, która uważa, że to bóg decyduje. Człowiekiem jestem zwykłym. Który po ludzku, nie chciałby, aby ktoś skakał z radością na jego grobie.

A dorzucając do tego, że zginęły osoby, które bardzo ceniłam i szanowałam za ich działalność, to po prostu pojąć nie mogę i już.
Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru kogokolwiek, kto zginął w tej katastrofie do niego porównywać.
Nawet jak nie masz zamiaru porównywać, zrobiłaś to i już. Teraz za późno na takie nie chciałam. Mnie uraziłaś.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:36   #3005
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
hihi oczywiście, że widzę. Tylko zastanawiam się nad tym, dlaczego mówicie "bydlęta" o ludziach, którzy nie lamentują, nie ubierają się na czarno, traktują śmierć tylu ludzi jako katastrofę, ale nie koniec świata, pozwolą sobie coś skomentować odnośnie kariery politycznej zmarłego??
Mnie to bardzo uraziło i gdyby to wyszło w rozmowie na żywo nie jestem w stanie powiedzieć jak bym się zachowała.

Poza tym Hitler to tylko przykład i odnosze wrażenie, że źle mnie zrozumiałyście. Nie mam zamiaru kogokolwiek, kto zginął w tej katastrofie do niego porównywać.
To bardzo dziwne to Twoje przykładowe porównanie
A i chyba to Ty źle zrozumiałaś posty z poprzednich stron, więc może zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj je raz jeszcze... Z mojej strony tyle, bo nie chce wszczynać kłótni. Nie czas i miejsce na to.
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:37   #3006
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ja odniosłam się do wypowiedzi w stylu: "Wassermana nie żałuję..." a nie dochodzenia kto powinien się znaleść w samolocie.
Odniosłaś się do wypowiedzi "Tego ch**a Wassermanna mi nie szkoda". Nic tylko pogratulować empatii Twojej mamie, jeśli naprawdę wypowiada takie słowa a propos ofiar.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2010-04-12 o 13:42
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:38   #3007
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ja odniosłam się do wypowiedzi w stylu: "Wassermana nie żałuję..." a nie dochodzenia kto powinien się znaleść w samolocie.
omg...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:38   #3008
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ja odniosłam się do wypowiedzi w stylu: "Wassermana nie żałuję..." a nie dochodzenia kto powinien się znaleść w samolocie.
Dziewczyno, przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź, bo tylko się pogrążasz. Brak mi słów po prostu. Miałam ochotę napisać Ci parę słów, ale szkoda mi ich i nerwów na Ciebie.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:40   #3009
myszorak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 589
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ja odniosłam się do wypowiedzi w stylu: "Wassermana nie żałuję..." a nie dochodzenia kto powinien się znaleść w samolocie.

ehm.. ja bym się na twoim miejscu tak nie chwaliła tym, co powiedziała twoja mama...
zastanów się nad tym co napisałaś, przemyśl to, bo coś czuję, że chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że ranisz i denerwujesz wielu ludzi...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY: 35.5-36- 37-38- 40-45-51!...-60
DZIDZIA http://lmtm.lilypie.com/PPMgp1.png
M
14.10 - R [*] ♥
myszorak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:41   #3010
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Karolynka Pokaż wiadomość
To bardzo dziwne to Twoje przykładowe porównanie
A i chyba to Ty źle zrozumiałaś posty z poprzednich stron, więc może zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj je raz jeszcze... Z mojej strony tyle, bo nie chce wszczynać kłótni. Nie czas i miejsce na to.

dokładnie. Osoby które chcą się kłócić może założą osobny wątek pod tytułem: komu się należało a komu nie

żałosne że nawet w takich sytuacjach pełno sporów i kłótni
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:41   #3011
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Odniosłaś się do wypowiedzi "Tego ch**a Wassermanna mi nie szkoda". Nic tylko pogratulować Twojej mamie, jeśli naprawdę wypowiada takie słowa a propos ofiar.
Jaka matka taka córka, po prostu.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:43   #3012
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czy Ty wiesz w ogóle czego dotyczyło określenie "bydlacy"?! Dotyczyło wypowiedzi "Tego ch*** Wassermana mi nie szkoda".

Widzisz jakąś różnicę pomiędzy tym, a nie ubieraniem się na czarno? Wskaż mi w którym miejscu osoby "które nie traktują tego jako końca świata" zostały nazwane bydlakami.

Ywonula tą wypowidzią broni swojej matki, która wypowiedziała się w podobnym tonie o którymś z polityków który zginął w tej tragedii.

Tu nie chodzi o ubieranie się na czarno albo płakanie w głos i rzucanie się krzyżem na ulicy, tylko o zwykłą ludzką przyzwoitość. Zginęło tyle ludzi i to nie byli tylko politycy, to byli czyiś rodzice, bracia, siostry, synowi, dzieci i nie mogę uwierzyć, że ktoś się cieszy z takiej tragedii. A Ty jeszcze na publiczynm forum się chwalisz, że Twoja matka w taki sposób sie wypowiedziała i się oburzasz, że nikt Ci brawa nie bije. Wstydu nie masz, Twoja rodzicielka też.
Nie mogę uwierzyć, że po kimś spływa taka tragedia. Przecież zginęli ludzie.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:44   #3013
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Dziękuję, że uświadomiłaś mi kim jest moja mama kiedy powiedziała coś podobnego o jeden osobie która zgineła.

Tak mnie teraz naszło:
A Hitlera też wszyscy mają żałować, bo był człowiekiem?
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale moge to Twojej mamie prosto w twarz powiedzieć !!!! Co ty wogóle porównujesz Hitlera do tej tragedi, wes sie zastanów chwile zanim cos napiszesz
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:44   #3014
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Jaka matka taka córka, po prostu.
Yw, naprawdę bardzo Cię lubię, ale czasem lepiej dwadzieścia razy zastanowić się, zanim coś się napisze. I w wielu wypadkach nie odezwać się w ogóle. I nie podchodzić bezkrytycznie do słów wypowiadanych przez członków naszej rodziny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:45   #3015
myszorak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 589
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
dokładnie. Osoby które chcą się kłócić może założą osobny wątek pod tytułem: komu się należało a komu nie

żałosne że nawet w takich sytuacjach pełno sporów i kłótni

dokładnie...
przychodzi jedna osoba, chwali się co "mądrego" jej rodzicielka wygaduję i tak od słowa do słowa i zaczynają się "bójki" na wizażu...
chyba mądre osoby wiedzą że to nie czas na takie dziecinady
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY: 35.5-36- 37-38- 40-45-51!...-60
DZIDZIA http://lmtm.lilypie.com/PPMgp1.png
M
14.10 - R [*] ♥
myszorak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:45   #3016
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Nikogo nie porównuję. Pytam tylko czy jego też mamy żałować bo był człowiekiem. Tutaj dużo wypowiadających się mówi właśnie, że ludzie mimo swoich poglądów politycznych powinni żałować śmierci tylu osób.

edit:
i ja także oczekuję odpowiedzi
Pomyślałaś chwile zanim to napisałaś?? Skończyłaś już jakąś szkołę może? Słyszałaś kiedyś o Holocauście, zbrodnaich wojennych?? Matko... brak słów na głupote... Ludzie z tego samolotu mieli jedynie ODMIENNE POGLĄDY, niektórzy odmienne niż Ty, dlaczego porównujesz ich do zbrodniarza wojennego??!! Pewnie, że nie wszytskich ludzi się żałuje, niektórych skazuje się na śmierć za to, co zrobili (np. morderstwo i tp), ale chyba za to, że ktoś należy do partii, której nie lubisz, nie musi ponosić śmierci??

Sama osobiście nikogo nie musisz żałować, ale nie pisz takich bzdur!!!

Przepraszam, nie chce sie kłócić, ale musiałam to napisać.
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall

Edytowane przez Renfrii
Czas edycji: 2010-04-12 o 13:46
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:47   #3017
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Mi juz troche emocje opadły,ale w sobotę u mnie to była jakas masakra....
Nadal szkoda mi tych wszystkich ludzi.... tyle osób....
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:49   #3018
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Nie mogę sobie tego uzmysłowić.. Jak te ciała mogły znaleźć sie pod wrakiem? Co tam sie działo?
jeśli coś sie rozpada to siła wyrzuca ciała poza pojazd.tak jest w przypadku wypadku samochodowego.
cała [niemal] engergia kinetyczna twojego samochodu jest skierowana przeciwko twojemu samochodowi,

Nie wytrzymało oparcie fotela, silnik wpadł do kabiny pasażerskiej. Dach złamał się jak wykałaczka. Z samochodu został wrak. O przeżyciu nie było mowy. Na szczęście tym razem to tylko manekiny.
W zderzeniu ze ścianą przy wydawałoby się bezpiecznej prędkości 80 km/h na znaczeniu tracą systemy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne i strefy kontrolowanego zgniotu. Przeciążenia są tak duże, że organy wewnętrzne rozpadają się na strzępy, a uczestnicy wypadku giną na miejscu. Głowa kierowcy w momencie uderzenie waży 64 razy więcej niż normalnie. Ciało wbija się w kierownicę i wraca na miejsce, ale z żeber niewiele zostaje.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:50   #3019
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Dziękuję, że uświadomiłaś mi kim jest moja mama kiedy powiedziała coś podobnego o jeden osobie która zgineła.

Tak mnie teraz naszło:
A Hitlera też wszyscy mają żałować, bo był człowiekiem?


a na ten temat wypowiadac się nie będę,bo już jedno ostrzeżenie na tym wątku dostałam...szkoda moich nerwów
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:54   #3020
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli coś sie rozpada to siła wyrzuca ciała poza pojazd.tak jest w przypadku wypadku samochodowego.
cała [niemal] engergia kinetyczna twojego samochodu jest skierowana przeciwko twojemu samochodowi,

Nie wytrzymało oparcie fotela, silnik wpadł do kabiny pasażerskiej. Dach złamał się jak wykałaczka. Z samochodu został wrak. O przeżyciu nie było mowy. Na szczęście tym razem to tylko manekiny. W zderzeniu ze ścianą przy wydawałoby się bezpiecznej prędkości 80 km/h na znaczeniu tracą systemy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne i strefy kontrolowanego zgniotu. Przeciążenia są tak duże, że organy wewnętrzne rozpadają się na strzępy, a uczestnicy wypadku giną na miejscu. Głowa kierowcy w momencie uderzenie waży 64 razy więcej niż normalnie. Ciało wbija się w kierownicę i wraca na miejsce, ale z żeber niewiele zostaje.
przy tak silnym uderzeniu ciało poprostu sie rozpada/rozrywa
jak sie dowiedzialam ze potrzebne beda badania dna to nie mogłam spac z przejęcia, straszna tragedia
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:58   #3021
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Oglądałam. Nadal mogę powiedzieć, że nie każdego z polityków darzyłam sympatią i nawet śmierć tego nie zmieni. Byli ludzcy, ale w polityce nie to było ważne.

W sobotę taki surrealistyczny obraz. Pustki. Cisza. Jak w jakimś horrorze.

Niestety. Grupka młodzieży (do 16 lat? z gimnazjum byli) poszła na działki aby oddać się zabawie. Mieli włączoną muzykę na full. Pili i wrzeszczeli. Jakaś starsza babcia zwróciła im uwagę, że przecież jest żałoba, że przecież straciliśmy tak wiele. Oni ze śmiechem, że nie będą żałować jakichś "pisowskich pedałów" i piją, za to, że nie żyją.

Coraz bardziej taka znieczulica i zajadłość ukazuje się w młodych ludziach poniżej 18 roku życia. Nie chcę obrażać rozsądnych ludzi i generalizować, ale niestety, coraz częściej się z tym spotykam. Za kilka lat może nie być żadnych wzmianek, żadnej pamięci, niczego... Oby do tego nie doszło.
To prawda.. Chodzę do 1 klasy technikum i jak dzisiaj widziałam postawę moich dwóch kolegów z klasy i jak jeden z nich opowiadał mi 'dowcipy' na temat tej katastrofy to nie mogłam uwierzyć, że coś takiego słyszę.. Bo co ci ludzie im zrobili? Nic! A jeszcze walczyli o to, żeby mieli w życiu lepiej..
I mam żal do ludzi dorosłych, starszych od naszego pokolenia i do mediów, bo to w głównej mierze oni spowodowali taką niechęć do braci Kaczyńskich i całego PiS-u..
Zdaję sobie niestety sprawę też z tego, że takich osób jak ci moi znajomi z klasy jest dużo, dużoo więcej.. Swoją drogą jestem ciekawa jak by się zachowali gdyby taka katastrofa spotkała ich rodzinę, przyjaciół czy znajomych..
Jednym słowem - zawiodłam się dzisiaj na co niektórych i to w znacznym stopniu..
peearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:03   #3022
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Dziewczyny wczoraj ktos napisal link do artykulu o ludziach ktorzy mieli byc na pokladzie a jednak nie byli. nie moge tego znalezc bo watek jest bardzo obszerny gdyby ktos jednak znalazl to prosze o odnosnik. Dzieki.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:06   #3023
niezlegalizowana
Zakorzenienie
 
Avatar niezlegalizowana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 144
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
To prawda.. Chodzę do 1 klasy technikum i jak dzisiaj widziałam postawę moich dwóch kolegów z klasy i jak jeden z nich opowiadał mi 'dowcipy' na temat tej katastrofy to nie mogłam uwierzyć, że coś takiego słyszę.. Bo co ci ludzie im zrobili? Nic! A jeszcze walczyli o to, żeby mieli w życiu lepiej..
I mam żal do ludzi dorosłych, starszych od naszego pokolenia i do mediów, bo to w głównej mierze oni spowodowali taką niechęć do braci Kaczyńskich i całego PiS-u..
Zdaję sobie niestety sprawę też z tego, że takich osób jak ci moi znajomi z klasy jest dużo, dużoo więcej.. Swoją drogą jestem ciekawa jak by się zachowali gdyby taka katastrofa spotkała ich rodzinę, przyjaciół czy znajomych..
Jednym słowem - zawiodłam się dzisiaj na co niektórych i to w znacznym stopniu..
Ja również w szkole słyszałam różne komentarze i jestem tym również zszokowana.
Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj ktos napisal link do artykulu o ludziach ktorzy mieli byc na pokladzie a jednak nie byli. nie moge tego znalezc bo watek jest bardzo obszerny gdyby ktos jednak znalazl to prosze o odnosnik. Dzieki.
Może to ?:

http://wiadomosci.onet.pl/1607270,26...,kioskart.html
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach,
które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy.
Piękno kobiety musi być widoczne w oczach,
ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
Audrey Hepburn
niezlegalizowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:06   #3024
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
To prawda.. Chodzę do 1 klasy technikum i jak dzisiaj widziałam postawę moich dwóch kolegów z klasy i jak jeden z nich opowiadał mi 'dowcipy' na temat tej katastrofy to nie mogłam uwierzyć, że coś takiego słyszę.. Bo co ci ludzie im zrobili? Nic! A jeszcze walczyli o to, żeby mieli w życiu lepiej..
I mam żal do ludzi dorosłych, starszych od naszego pokolenia i do mediów, bo to w głównej mierze oni spowodowali taką niechęć do braci Kaczyńskich i całego PiS-u..
Zdaję sobie niestety sprawę też z tego, że takich osób jak ci moi znajomi z klasy jest dużo, dużoo więcej.. Swoją drogą jestem ciekawa jak by się zachowali gdyby taka katastrofa spotkała ich rodzinę, przyjaciół czy znajomych..
Jednym słowem - zawiodłam się dzisiaj na co niektórych i to w znacznym stopniu..


zgadzam sie w 100 % . Mi jest wstyd za niektorych znajomych.




http://www.plotek.pl/plotek/1,105763...a_sobota_.html


slyszalyscie utwor ?

EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:12   #3025
myszorak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 589
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
zgadzam sie w 100 % . Mi jest wstyd za niektorych znajomych.




http://www.plotek.pl/plotek/1,105763...a_sobota_.html


slyszalyscie utwor ?


słyszałam... ehh, długo w pamięci będzie mi tkwił ten utwór
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY: 35.5-36- 37-38- 40-45-51!...-60
DZIDZIA http://lmtm.lilypie.com/PPMgp1.png
M
14.10 - R [*] ♥

Edytowane przez myszorak
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:18
myszorak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:13   #3026
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli coś sie rozpada to siła wyrzuca ciała poza pojazd.tak jest w przypadku wypadku samochodowego.
cała [niemal] engergia kinetyczna twojego samochodu jest skierowana przeciwko twojemu samochodowi,

Nie wytrzymało oparcie fotela, silnik wpadł do kabiny pasażerskiej. Dach złamał się jak wykałaczka. Z samochodu został wrak. O przeżyciu nie było mowy. Na szczęście tym razem to tylko manekiny.
W zderzeniu ze ścianą przy wydawałoby się bezpiecznej prędkości 80 km/h na znaczeniu tracą systemy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne i strefy kontrolowanego zgniotu. Przeciążenia są tak duże, że organy wewnętrzne rozpadają się na strzępy, a uczestnicy wypadku giną na miejscu. Głowa kierowcy w momencie uderzenie waży 64 razy więcej niż normalnie. Ciało wbija się w kierownicę i wraca na miejsce, ale z żeber niewiele zostaje.
Prezydent zmarł wlasnie z powodu obrazen wewnetrzych
A P.Marie rozpoznano po obraczce z wygrawerowanym imieniem
Wypowiedz o Hitlerze przemilcze.
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:16   #3027
myszorak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 589
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
zgadzam sie w 100 % . Mi jest wstyd za niektorych znajomych.




http://www.plotek.pl/plotek/1,105763...a_sobota_.html


slyszalyscie utwor ?


przepraszam, dwa razy ten sam komentarz
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY: 35.5-36- 37-38- 40-45-51!...-60
DZIDZIA http://lmtm.lilypie.com/PPMgp1.png
M
14.10 - R [*] ♥
myszorak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:19   #3028
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

A mnie jest wstyd za członka mojej rodziny, który zareagował jak świnia, po prostu jak świnia, gdy usłyszał o katastrofie i śmierci tylu osób. Ale mam nadzieję, że to tylko z powodu niewyspania i nagłego wyrwania ze snu. Jak mi wstyd, chociaż to jej powinno być i wydaje mi się, że jest.

A do mnie to nadal nie dociera. Nie przeżywam tego bardzo, nie rozpaczam. Po prostu jest mi bardzo, bardzo smutno, ale nadal nie mogę wyobrazić sobie, że ich wszystkich już nie ma. Niektórych w ogóle nie kojarzyłam, ale np. nie potrafię zaakceptować faktu, że nie ma już prezydenta, pani Marii czy pana Gosiewskiego.
Obcy dla mnie ludzie, ale nie wiedziałam, że będę miała takie dziwne uczucie po ich śmierci.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:19   #3029
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

..rosnie pokolenie mlodych ludzi ktorzy za nic maja patriotyzm - bo po prostu nie znaja znaczenia tego słowa..zal sluchac takich komentarzy...
a juz zwlaszcza z ust ludzi ktorzy pewnych postaw obywatelskich winni uczyc swoje dzieci..tymczasem nie wykazuja za grosz empatii w zwiazku z ta tragedia...

nigdy nie bylam sympatykiem Kaczynskiego, nigdy tez nie oddalam na niego glosu..jednak bezapelacyjnie byl czlowiekiem zasluzonym dla kraju,
wielu politykow ktorzy zgineli nie budzilo mojego respektu..ale byli to ludzie o odmiennych pogladach do ktorych mieli calkowite prawo...

ogromna tragedie przezywa blisko setka rodzin tragicznie zmarlych..w tej chwili to jest istotne -nie podzialy polityczne


i do kolezanki ktora wyzej cos tam blzugala...

rodzina pana Wassermana oplakuje jego strate..i nie na miejscu jest wyrazanie antypatii wobec niego w ten wlasnie sposob..z czystej przyzwoitosci ...a tym bardziej jakies porownania z Hitlerem

Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:21
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:22   #3030
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
Prezydent zmarł wlasnie z powodu obrazen wewnetrzych
A P.Marie rozpoznano po obraczce z wygrawerowanym imieniem
Wypowiedz o Hitlerze przemilcze.

Rosyjscy eksperci zakończyli już obdukcję ciał, które z miejsca katastrofy dotarły do Moskwy. - Obrażenia, jakie ponieśli wskazują, że zginęli na skutek silnego wstrząsu i oparzeń.

tu wiecej informacji: http://www.tvn24.pl/-1,1651909,0,1,z...wiadomosc.html

a czy slyszalyscie, ze kondolancje dla Narodu Polskiego zlozyli takze astronauci, ktorzy obecnie przebywaja na miedzynarodowej stacji kosmicznej...
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::

Edytowane przez ewulinek@vp.pl
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:25
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.