ślubujące w 2012:) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 21:38   #3001
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
ale masz fajnego TŻa



Malgos_12
ale z Ciebie laska sukienka super dodatki też


Kasioonya mam nadzieję, że TŻ szybko wróci do zdrowia


Przepraszam, że tak tylko trochę Was nadrabiam ale ostatnio tyle piszecie, że jak zdążę nadrobić to już nie mam czasu nic napisać

Poza tym taka piękna pogoda i upał a ja jestem chora i umieram podwójnie nie dość, że mi gorąco to siedzę zasmarkana...
zdrówka wracaj do zdrówka
Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
ładne, delikatne, ale jak dla mnie-za wysokie. jeśli lubisz takie szpilki to Ci zazdroszczę
[

My jak rozwoziliśmy zaproszenia to niektórzy od razu powiedzieli, że nie będą dzwonić, bo przyjadą, ale jak byłam u 1 cioci to już w drzwiach podziękowała za zaproszenie, ale powiedziała, że nie obiecuje, że będą, bo mają jeszcze jakąś komunię i inne wesele i to za dużo.....a ich syn też nie wie czy będzie bo ma maturę w tym roku i coś tam jeszcze......no trudno się mówi....nie mogę nikogo zmusić aby przyjechał, ale coś mi się wydaje, że to nie są TE konkretne powody.
a My jutro jedziemy po obrączki....kurcze...nie wiem sama czego chcę....strasznie podobają mi się z "oczkami" ale słyszałam, że one wylatują....ehhh

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Dziewczyny a co myslicie o tych butach??
Nie są takie trochę za łyse? Patrzę, że obcas mają ok i kolor taki jak chciałam, ale czegoś mi w nich brakuje
http://moda.allegro.pl/czolenka-t551...309086505.html
Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
znalazłam jeszcze takie- ale obcas chyba jest za bardzo masywny
http://moda.allegro.pl/buty-polbuty-...320320197.html
no i sandałki- ale czarny obcas mi tu nie pasuje
http://moda.allegro.pl/buty-satyna-s...253747299.html

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------


Witaj!
Ślubujemy razem
pochwal się suknią, butami, biżuterią.... co tam będę wymieniać- wszystkim co masz!
ja zamawiałam zaproszenia z allegro, jak doszłu to średnio mi się podobały, ze względu na frubośc kartki...ale potem doszłam do wniosku, że goście i tak nie zwrócą na to uwagi.....no a jak rozdawałam to każdy podziwiał zaproszenia- wszystkim się podobały! Każdy mówił, że takie nietypowe i śliczne
my też jutro jedziemy po obrączki
i też cięzko nam się zdecydować
a co do butów to mi się bardziej podobają te 2 i 3 chyba najlepsze
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 23:08   #3002
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość


a My jutro jedziemy po obrączki....kurcze...nie wiem sama czego chcę....strasznie podobają mi się z "oczkami" ale słyszałam, że one wylatują....ehhh

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Dziewczyny a co myslicie o tych butach??
Nie są takie trochę za łyse? Patrzę, że obcas mają ok i kolor taki jak chciałam, ale czegoś mi w nich brakuje
http://moda.allegro.pl/czolenka-t551...309086505.html
Co do obrączek to my mamy dozgonną gwarancję na takie oczka, więc to chyba zależy gdzie zamawiasz... również na czyszczenie itd.

Butki fajne, ale jak dla mnie zamszowe mogą wyglądać dość ciężko.

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale nie moge się oprzeć żeby popisać z osobami które czują to samo co ja- ślub za pasem!!!
Nasz Wielki Dzieć jest 7 lipca, więc już tylko troszkę ponad 2 mies. Mamy już dużo załatwionego, praktycznie wszystko co trzeba rezerwować lub kupić wcześniej... z racji tego że przebywamy za granicą.
Suknia wisi w szafie, tak samo jak garnitur, obrączki w pudełeczku, goście zaproszeni, zapowiedzi wyszły, swiadków mamy, więc tylko czekać na ślub i wesele!
Zamawiała może któraś z Was zaproszenia z allegro? i chce się podzielić swoją opinią...?
Ja załatwiłam zaproszenia w 5 dni - po prostu express i byłam zadowolona.

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Niestety mam tylko zdjęcia sukienki, bo reszta została w Polsce, ale poproszę siostrę żeby mi przesłała, to wstawię...
To jest moja suknia...
Co o niej sądzicie?
Bardzo ładnie się prezentuje, niby "księżniczka", ale taka lekka, choć ja nie przepadam kiedy gorset kończy się tym jakby trójkątem na dole. Ale fajnie, że znalazłaś tą swoją jedyną. A gdzie mieszkasz za granicą? I gdzie kupowałaś sukienkę??

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
zdrówka wracaj do zdrówka

my też jutro jedziemy po obrączki
i też cięzko nam się zdecydować
a co do butów to mi się bardziej podobają te 2 i 3 chyba najlepsze
Jak pomierzycie obrączki, to wtedy będzie łatwiej zdecydować, ja chciałam inne na początku, ale źle wyglądały na naszych paluchach
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 00:15   #3003
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Dzięki Jojla, ja tam za laskę się nie uważam, ale miło słyszeć zdrowiej szybciutko!
Dzięki A laska jesteś i już

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
to możemy sobie podac ręce ja od dziś na antybiotyku a mieliśmy zaproszenia rozwozic to jak nie auto nawali to znów chora jestem
oj zdrówka

Ja jestem tym choróbskiem załamana bo jest coraz gorzej a w weekend idziemy na nauki, ja nie wiem jak to wytrzymam w takim stanie

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ojojoj zdrowiej,
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Alejka13 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdrowiejcie!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale nie moge się oprzeć żeby popisać z osobami które czują to samo co ja- ślub za pasem!!!
Nasz Wielki Dzieć jest 7 lipca, więc już tylko troszkę ponad 2 mies. Mamy już dużo załatwionego, praktycznie wszystko co trzeba rezerwować lub kupić wcześniej... z racji tego że przebywamy za granicą.
Suknia wisi w szafie, tak samo jak garnitur, obrączki w pudełeczku, goście zaproszeni, zapowiedzi wyszły, swiadków mamy, więc tylko czekać na ślub i wesele!
Zamawiała może któraś z Was zaproszenia z allegro? i chce się podzielić swoją opinią...?
heeej suknia śliczna zresztą tak jak i jej właścicielka

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
A mnie już alergia dopadła i nie dość ze ciągle płaczę i kicham to jeszcze ciągle się drapie
Ojej też niefajnie Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
zdrówka wracaj do zdrówka
Dzięki
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:25   #3004
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Wariate Pokaż wiadomość
Hehe, świetny ;P Ty tez tak mów ciekawe co powie TŻ
właśnie

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość

Tusiamar - czy musiałaś płacić coś za wymianę dowodu? a wymieniałaś paszport? jesli tak to były jakieś koszty?
paszportu nie mam, stracił ważność w 2008 roku. i nowego nie robiłam.
natomiast wymiana dowodu nie kosztuje nic.

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość

Poza tym taka piękna pogoda i upał a ja jestem chora i umieram podwójnie nie dość, że mi gorąco to siedzę zasmarkana...

luz, zaraz mają być burze i ochłodzenie

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
bo mają jeszcze jakąś komunię i inne wesele i to za dużo.....a ich syn też nie wie czy będzie bo ma maturę w tym roku i coś tam jeszcze......no trudno się mówi....nie mogę nikogo zmusić aby przyjechał, ale coś mi się wydaje, że to nie są TE konkretne powody.
a My jutro jedziemy po obrączki....kurcze...nie wiem sama czego chcę....strasznie podobają mi się z "oczkami" ale słyszałam, że one wylatują....ehhh

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Dziewczyny a co myslicie o tych butach??
Nie są takie trochę za łyse? Patrzę, że obcas mają ok i kolor taki jak chciałam, ale czegoś mi w nich brakuje
http://moda.allegro.pl/czolenka-t551...309086505.html

mi jeszcze nie wypadło oczko

buty super!!! na ślub chcesz?

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale nie moge się oprzeć żeby popisać z osobami które czują to samo co ja- ślub za pasem!!!
Nasz Wielki Dzieć jest 7 lipca, więc już tylko troszkę ponad 2 mies. Mamy już dużo załatwionego, praktycznie wszystko co trzeba rezerwować lub kupić wcześniej... z racji tego że przebywamy za granicą.
Suknia wisi w szafie, tak samo jak garnitur, obrączki w pudełeczku, goście zaproszeni, zapowiedzi wyszły, swiadków mamy, więc tylko czekać na ślub i wesele!
Zamawiała może któraś z Was zaproszenia z allegro? i chce się podzielić swoją opinią...?
Witaj
Chyba każda z nas większość zamawiała rzeczy z allegro.
Ja jestem zadowolona, gościom się zaproszenia podobały. Swoją drogą, my tak do tego przywiązujemy uwagę, a goście potem to chowają w kąt i zapominają albo wyrzucają. Chyba tylko ja taka głupia jestem, że to trzymam na pamiątkę...

Ślub już faktycznie zaraz, więc Moja Droga wyskakuj z sukni, miejsca wesela, obrączek ect

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
znalazłam jeszcze takie- ale obcas chyba jest za bardzo masywny
http://moda.allegro.pl/buty-polbuty-...320320197.html
no i sandałki- ale czarny obcas mi tu nie pasuje
http://moda.allegro.pl/buty-satyna-s...253747299.html

drugie się nadają na dyskotekę w remizie
te z kokardką są ładne, ale ten obcas faktycznie jest dość ciężki.
Choć powiem Ci, że na na nodze może to ciężko nie wyglądać.

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Niestety mam tylko zdjęcia sukienki, bo reszta została w Polsce, ale poproszę siostrę żeby mi przesłała, to wstawię...
To jest moja suknia...
Co o niej sądzicie?
gorset mi się nie podoba, ale dobrze, że dół jest lekki i delikatny, bo gdyby było ozdabiany, to było by za dużo

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do dziewczyn, które szukają cielistych pończoch z białą koronką- znalzłyście coś?

.

ja się poddałam i poszłam do ślubu z białymi rajstopami ale 6 DEN więc nie było widać za bardzo koloru
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:16   #3005
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
A my już dziś prawie zakończyliśmy rozwożenie zaproszeń. Zajęło nam to 5 weekendów. Szczerze się cieszymy, że już koniec. Muszę przyznać, że jest to męczące. Nam na ok. 130 osób od razu odmówiło 8.
To niedużo osób Wam odmówiło my dopiero zaczęliśmy i na 15 osób już 3 nie będzie a jeszcze nie byliśmy u nikogo z rodziny Tza tam to sie dopiero mogą wymówki posypać
Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Kochana wiem coś o tym i wiem jak to wkurza do tej pory potwierdzonych mam 79 osób a na 65 czekam (nie liczę już tych co wiem że ich nie będzie) od poniedziałku zaczynam ponownie dzwonienie bo szlag mnie jasny trafia! Do mnie argumenty typu "nas nie będzie bo mąż jedzie na szkolenie" czy "kręgosłup mi wysiada i nie mogę tańczyć za bardzo" też słabo przemawiały. Szczytem był tekst "a jak ja tam dojadę?" - ku*** pomyślałam hulajnogą albo osiołkami

Co do butków wydaje mi się, że bardziej będą pasowac satynowe
Czytałam jakiś czas temu wątek z odmowami gości weselnych i jedna lepsza od drugiego ehh...
Satynowe buty też wydają mi się bardziej eleganckie i troszkę tańsze od zamszowych ale zamszowe prędzej później założę i nadal nie wiem
Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Do pradip
http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...317236835.html
To jest link do sprzedajacego, nie wiem czemu tak długo czekaliśmy...
Podobają mi się były w zestawie z którego ostatecznie wybieraliśmy

Tusia kiedy plener planujecie?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:46   #3006
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cześć dziewczyny! Nie było mnie 3dni i biorę się za uzupełnianie wieści!!!

magnusia jaką wódkę kupiliście? My też mamy 250 butelek

Pradip my wypożyczyliśmy taką warszawkę - tylko w kolorze brązu. To znaczy zarezerwowaliśmy wstępnie termin Z ciekawości ile Was by taka kosztowała? Namów TŻta

Co do zaproszeń to pisaliśmy pełne imiona

GagaFace my się kierowaliśmy przede wszystkim opiniami o zespole bo wiele znajomych bywało na weselach i ten nasz miał same dobre. Poza tym bardzo chcieliśmy żeby była perkusja i kobiecy wokal - i to mamy

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
kurde robię listę potwierdzeń i jak na razie mam 77 osób na liście jest 179 (zapraszalismy więcej)a już wiem, że 20 nie będzie (w tym dzieci)
82 osoby jeszcze się nie odezwały a termin był do dziś

mam wizję pustej sali!!!!! ale jestem zła! buuuu
Ja bym chyba zabiła tych którzy nie potwierdzili... My tak liczymy że około 10-20os może odmówić ale mamy wesele na 120os.

Podzwoń do tych którzy nie potwierdzili i poproś o odp. Może zapomnieli że mieli potwierdzić do dziś? Swoja drogą to ludzie są niemożliwi

Malgos_12 fajna sukieneczka ale ja bym na poprawiny radziła coś bardziej strojnego - żebyś wyróżniała się z tłumu (i nie mam na myśli różowych falban czy długiej sukienki). W takiej sukience mogą się zjawić goście a Ty jako PM powinnaś się wyróżniać. Takie moje zdanie

stagnacja21 śliczna sukienka . Ona jest z tą koronką czy to takie bolerko zakładane od przodu? (ja chcę takie mieć)

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez e s Pokaż wiadomość
To zabawne, ale to dokładnie ta, o której piszesz w tym poście

kasioonya już zapoznała się ze zmianami, które wprowadziłam, ale powtórzę m.in. koronka tylko do talii i beżowy szeroki pas, muszę go dopasować dopiero do butków, o takich:

Aha, jeśli to nie problem+ możesz powiedzieć ile płaciłaś za tę suknię? Pytam z czystej ciekawości, bo pomiędzy Katowicami a np. Rzeszowem było 500 zł różnicy w cenie
super buty

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale nie moge się oprzeć żeby popisać z osobami które czują to samo co ja- ślub za pasem!!!
Nasz Wielki Dzieć jest 7 lipca, więc już tylko troszkę ponad 2 mies. Mamy już dużo załatwionego, praktycznie wszystko co trzeba rezerwować lub kupić wcześniej... z racji tego że przebywamy za granicą.
Suknia wisi w szafie, tak samo jak garnitur, obrączki w pudełeczku, goście zaproszeni, zapowiedzi wyszły, swiadków mamy, więc tylko czekać na ślub i wesele!
Zamawiała może któraś z Was zaproszenia z allegro? i chce się podzielić swoją opinią...?
Witamy Ja zamawiałam i jestem bardzo zadowolona

http://allegro.pl/show_item.php?item=2226516166
__________________
01.09.2012

Edytowane przez qmpela86
Czas edycji: 2012-05-04 o 10:49
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:02   #3007
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Tusia kiedy plener planujecie?
myślałam o następnym tygodniu ale idą burze:|
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 11:19   #3008
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: ślubujące w 2012:)

Witajcie Kochane
dawno mnie tu nie było tyyyyyyle do nadrobienia, na razie przestudiowałam ostatnią stronę, żeby być cokolwiek w temacie (resztę może wieczorem) i zaraz uciekam gotować obiad
Chciałam się pochwalić, że przyszły już moje buciki
jestem mega zadowolona, kolor jeszcze bardziej fioletowy niż na zdjęciach i w ogóle bardzo mi się podobają a poza tym szły do mnie tydzień pomimo majówki i to z Irlandii, taka byłam w szoku jak listonosz przyniósł mi paczkę
Wstawiam zdjęcie chociaż bardzo nie wyraźne, ale nie dorobiliśmy się jeszcze z TŻ aparatu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 0017.jpg (28,7 KB, 38 załadowań)
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:34   #3009
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: ślubujące w 2012:)

hej dziewczyny !
Postanowiłam w końcu rozejrzeć się za zaproszeniami, jak weszłam na allegro to zgłupiałam, wszystko na jedno kopyto praktycznie, trend z wiązana kokardką widzę że nie zmienił się chyba już od 7 lat . Mało jest jakichś innych ciekawych,

co sądzicie o tych
http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...304823682.html

Edytowane przez gawa
Czas edycji: 2012-05-04 o 11:48
gawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:58   #3010
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
dawno mnie tu nie było tyyyyyyle do nadrobienia, na razie przestudiowałam ostatnią stronę, żeby być cokolwiek w temacie (resztę może wieczorem) i zaraz uciekam gotować obiad
Chciałam się pochwalić, że przyszły już moje buciki
jestem mega zadowolona, kolor jeszcze bardziej fioletowy niż na zdjęciach i w ogóle bardzo mi się podobają a poza tym szły do mnie tydzień pomimo majówki i to z Irlandii, taka byłam w szoku jak listonosz przyniósł mi paczkę
Wstawiam zdjęcie chociaż bardzo nie wyraźne, ale nie dorobiliśmy się jeszcze z TŻ aparatu

Bardzo ładne buciki

Ja też kupiłam buty już i bieliznę Dodałam fotkę biustonosza na modelce też.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8346.jpg (88,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8349.jpg (194,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DelicateRom_WDP_101_vanille_lf.jpg (57,9 KB, 25 załadowań)
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:07   #3011
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
dawno mnie tu nie było tyyyyyyle do nadrobienia, na razie przestudiowałam ostatnią stronę, żeby być cokolwiek w temacie (resztę może wieczorem) i zaraz uciekam gotować obiad
Chciałam się pochwalić, że przyszły już moje buciki
jestem mega zadowolona, kolor jeszcze bardziej fioletowy niż na zdjęciach i w ogóle bardzo mi się podobają a poza tym szły do mnie tydzień pomimo majówki i to z Irlandii, taka byłam w szoku jak listonosz przyniósł mi paczkę
Wstawiam zdjęcie chociaż bardzo nie wyraźne, ale nie dorobiliśmy się jeszcze z TŻ aparatu
butki śliczne

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
Postanowiłam w końcu rozejrzeć się za zaproszeniami, jak weszłam na allegro to zgłupiałam, wszystko na jedno kopyto praktycznie, trend z wiązana kokardką widzę że nie zmienił się chyba już od 7 lat . Mało jest jakichś innych ciekawych,

co sądzicie o tych
http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...304823682.html
ładne i ciekawe

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam buty już i bieliznę Dodałam fotkę biustonosza na modelce też.
Mogę zapytać gdzie kupiłaś butki? Szukam czegoś podobnego.
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 12:18   #3012
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: ślubujące w 2012:)

jojla buty kupiłam u siebie w mieście w obuwniczym. Widziałam też takie w obuwniczych sklepach w Lublinie. Są firmy SALA - collection S.C.
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:25   #3013
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
Postanowiłam w końcu rozejrzeć się za zaproszeniami, jak weszłam na allegro to zgłupiałam, wszystko na jedno kopyto praktycznie, trend z wiązana kokardką widzę że nie zmienił się chyba już od 7 lat . Mało jest jakichś innych ciekawych,

co sądzicie o tych
http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...304823682.html
Fajne, sama się nad nimi zastanawiałam ale nie pasowały mi kolorystycznie . Motyw kokardki też mają

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne buciki

Ja też kupiłam buty już i bieliznę Dodałam fotkę biustonosza na modelce też.
Super bielizna i buciki

Dziewczyny a słyszałyście o przesądzie że PM powinna mieć zakryte palce? Co prawda nie wierzę w przesądy, ale jakoś tym ślubnym się "poddaje". Np. coś pożyczonego, starego itp. to też przesądy a chyba każda PM takie rzeczy ma . Ja się w końcu zdecydowałam na pełne buty, ale bez palców bardzo mi się podobają


Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
dawno mnie tu nie było tyyyyyyle do nadrobienia, na razie przestudiowałam ostatnią stronę, żeby być cokolwiek w temacie (resztę może wieczorem) i zaraz uciekam gotować obiad
Chciałam się pochwalić, że przyszły już moje buciki
jestem mega zadowolona, kolor jeszcze bardziej fioletowy niż na zdjęciach i w ogóle bardzo mi się podobają a poza tym szły do mnie tydzień pomimo majówki i to z Irlandii, taka byłam w szoku jak listonosz przyniósł mi paczkę
Wstawiam zdjęcie chociaż bardzo nie wyraźne, ale nie dorobiliśmy się jeszcze z TŻ aparatu
Bardzo fajne
__________________
01.09.2012

Edytowane przez qmpela86
Czas edycji: 2012-05-04 o 12:26
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:02   #3014
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: ślubujące w 2012:)

ewula87 - ładne te twoje butki!

gawa- ładne zaproszenie, nie widziałam ich wcześniej, alepewnie dlatego, że 2 zł to już za duzo było jak dla mnie na zaproszenia. Ja zakupiłam takie http://images45.fotosik.pl/294/e1d318cf491b23fcmed.jpg, z efektem niby 3D

katushka - śliczna bielizna, ale buty bardzo bardzo bardzo mi się podobają!!


Oooo, Salon Sukien Slubnych!! Jak ja to lubię oglądać
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:31   #3015
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: ślubujące w 2012:)

katushka ładna bielizna, na tej modelce widac że stanik dobry by był też do mojej sukienki (tzn. tak jak ją kojarzę)
ja dziś umówiłam się na fruzurę ślubną i makijaż (próbny fryz 11 sierpnia to się okaże co tam mi wymodzą) na paznokcie narazie się nie umawiałam bo może kuzynka mi zrobi
dziś jeszcze idę po metrykę chrztu
dzięki za słowa otuchy, wczoraj przez tą gorączkę to myślałam że się wykończę, ponad 39, już miałam się na pogotowie zgłosic bo nie dało się funkcjonowac
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:50   #3016
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Co do obrączek to my mamy dozgonną gwarancję na takie oczka, więc to chyba zależy gdzie zamawiasz... również na czyszczenie itd.

Butki fajne, ale jak dla mnie zamszowe mogą wyglądać dość ciężko.


Ja załatwiłam zaproszenia w 5 dni - po prostu express i byłam zadowolona.



Bardzo ładnie się prezentuje, niby "księżniczka", ale taka lekka, choć ja nie przepadam kiedy gorset kończy się tym jakby trójkątem na dole. Ale fajnie, że znalazłaś tą swoją jedyną. A gdzie mieszkasz za granicą? I gdzie kupowałaś sukienkę??



Jak pomierzycie obrączki, to wtedy będzie łatwiej zdecydować, ja chciałam inne na początku, ale źle wyglądały na naszych paluchach
tyle że my mamy do przetopienia , a model który chcemy zobaczymy dopiero na palcu jak odbierzemy więc nie mamy za bardzo co przymierzać bo w sieciówkach takich jak kruk itp nie przetapiają .
Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
dawno mnie tu nie było tyyyyyyle do nadrobienia, na razie przestudiowałam ostatnią stronę, żeby być cokolwiek w temacie (resztę może wieczorem) i zaraz uciekam gotować obiad
Chciałam się pochwalić, że przyszły już moje buciki
jestem mega zadowolona, kolor jeszcze bardziej fioletowy niż na zdjęciach i w ogóle bardzo mi się podobają a poza tym szły do mnie tydzień pomimo majówki i to z Irlandii, taka byłam w szoku jak listonosz przyniósł mi paczkę
Wstawiam zdjęcie chociaż bardzo nie wyraźne, ale nie dorobiliśmy się jeszcze z TŻ aparatu
na zdjęciu nie wyglądają jak fiolet tylko mardziej niebieski taki ciemny morski ...ale ładne i ważne że ty widzisz ten kolorek
Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne buciki

Ja też kupiłam buty już i bieliznę Dodałam fotkę biustonosza na modelce też.
piękna bielizna i super buciki
Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość

Oooo, Salon Sukien Slubnych!! Jak ja to lubię oglądać
Tusia chciałam Ci jeszcze raz podziękować za nr do Łukasza , naprawdę chłopak umie uczyć . już umiemy prawie całą choreografię wczoraj byliśmy 2 h i jutro na 2 jeszcze , a dzisiaj idziemy na salę Eguroli potrenować to co umiemy Dziękuję dziękuje dziękuje
coś jeszcze Ci miałam napisać i zapomniałam
jak sobie przypomnę to napiszę ...
dusznoooooo jak cholera ....mam nadzieję że ta burza zaraz przyjdzie
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:53   #3017
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
ale masz fajnego TŻa
Poza tym taka piękna pogoda i upał a ja jestem chora i umieram podwójnie nie dość, że mi gorąco to siedzę zasmarkana...
Fajnego i nie oddam
Duużo zdrówka życze
__________________
Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało... widziałem kotecka...


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:54   #3018
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
Tusia chciałam Ci jeszcze raz podziękować za nr do Łukasza , naprawdę chłopak umie uczyć . już umiemy prawie całą choreografię wczoraj byliśmy 2 h i jutro na 2 jeszcze , a dzisiaj idziemy na salę Eguroli potrenować to co umiemy
oo matko jak ja sobie pomyślę że my oboje mamy po dwie lewe nogi to mi się odechciewa 1.tańca...drugiego tańca i X tańca piosenkę niby wybraliśmy ale tańca zero
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:56   #3019
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
to możemy sobie podac ręce ja od dziś na antybiotyku a mieliśmy zaproszenia rozwozic to jak nie auto nawali to znów chora jestem

dziękuję z tych wszystkich rzeczy które udało nam się załatwic właśnie te obrączki mnie najbardziej cieszą...i bardzo kuszą żeby już je nosic
Wariate mój Tż też z tych misiowatych ale jego to denerwuje i chciałby schudnąc a ja mu mówię że do czego będę się potem przytulac?
co do proszenia gości to całe szczęście że Tż jest abstynentem
Mój też próbował i nawet sporo schudł ale... taki jego urok widać zawsze powtarzam, że najważniejsze to żeby się dobrze czuł we własnej skórze i żeby nie szkodziło mu to jego brzuszysko na zdrowie a resztę trzeba z przymrużeniem oka traktować też nie chciałabym, żeby kiedyś mój TŻ mówił, że MUSZĘ zrzucić parę kilo
__________________
Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało... widziałem kotecka...


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 14:07   #3020
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
a możę wystarczy tylko wymienić ten kranik u mnie była instrukcja że trzeba wypłukać i wylać otworem przez który się wlewa żeby nic nie utkneło w kraiku ...ja chyba widziałam na allegro ten ze szkła , też o nim myślałam ale tż takiego na wesele nie chciał , w domu pewnie by mu się podobał
No właśnie wydaje mi się, że kranika nie da się wymienić jest 'osadzony' w szkle dojścia nie ma żadnego niestety... no i wlewać i wylewać trzeba górą (przez specjalny wlot). W załączeniu ta jego beczułka szklana. Na wesele by się na pewno nie sprawdziła, taka ciemna, dębowa dużo bardziej się nada. Ale w domu w sam raz i właśnie na domowe okazje taką dostanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg becz.jpg (22,0 KB, 9 załadowań)
__________________
Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało... widziałem kotecka...


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:13   #3021
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: ślubujące w 2012:)

Znów jestem, wpadam co jakiś czas bo niestety jestem ciągle zabiegana ( i niestety nie biegam za sprawami ślubno - weselnym). Staram się nadrabiać to co tu się dzieje, ale powiem szczerze po kilku dniach ciężko nadrobić tak szalejecie
Dziewczyny mam do was pytanie natury finansowej. Czym finansujecie wesele, ślub? Chodzi mi o to czy są to wasze oszczędności zbierane na ten właśnie cel, czy może całość płacą wasi rodzice, a może jakaś pożyczka czy kredyt z banku.
Pytam bo dowiedziałam się ostatnio iż od maja będę zarabiała tylko podstawę bez żadnych dodatków ( a przez ostatnie 2 lata co miesiąc miałam jakieś dodatkowe profity ) i wszystkie moje plany względem wesela i ślubu legły. Zarabiałam dość dobrze i chciałam sobie powoli każdego miesiąca na bieżąco coś kupić. Tak też robiłam to teraz. Ale jak się okazuje nic z tego nie będzie. Rodzice mają mi dołożyć ale 1/3 a co z resztą. Załamałam się! Tak strasznie nie chciałam ich obarczać całością kosztów bo im się również nie przelewa, ani też brać pożyczki czy kredytu, ale widzę że nie będzie innego wyjścia. Tak na marginesie rozglądam się od jakiegoś czasu za nową pracą ale jest kiepsko.
Mam nadzieje że kryzys szybko minie...
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:26   #3022
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Nie było mnie 3dni i biorę się za uzupełnianie wieści!!!
Pradip my wypożyczyliśmy taką warszawkę - tylko w kolorze brązu. To znaczy zarezerwowaliśmy wstępnie termin Z ciekawości ile Was by taka kosztowała? Namów TŻta
W Wawie za taką ponad tysiąc trzeba liczyć a u Ciebie? To cacko znajomego i powiedział że nic od nas ni weźmie
Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
myślałam o następnym tygodniu ale idą burze:|
Właśnie tak sobie myślałam że nie piszesz o żadnych takich Waszych planach. A gdzie pojedziecie?
Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
dawno mnie tu nie było tyyyyyyle do nadrobienia, na razie przestudiowałam ostatnią stronę, żeby być cokolwiek w temacie (resztę może wieczorem) i zaraz uciekam gotować obiad
Chciałam się pochwalić, że przyszły już moje buciki
jestem mega zadowolona, kolor jeszcze bardziej fioletowy niż na zdjęciach i w ogóle bardzo mi się podobają a poza tym szły do mnie tydzień pomimo majówki i to z Irlandii, taka byłam w szoku jak listonosz przyniósł mi paczkę
Wstawiam zdjęcie chociaż bardzo nie wyraźne, ale nie dorobiliśmy się jeszcze z TŻ aparatu
Piękne są marze o takich tylko muszę mieć koniecznie pasek.
Właśnie wiecie może czy do zwykłych butów można dorobić pasek?
Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
Postanowiłam w końcu rozejrzeć się za zaproszeniami, jak weszłam na allegro to zgłupiałam, wszystko na jedno kopyto praktycznie, trend z wiązana kokardką widzę że nie zmienił się chyba już od 7 lat . Mało jest jakichś innych ciekawych,

co sądzicie o tych
http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...304823682.html
Dokładnie. Ja przeglądałam wszystkie do 2zł i rzadko które miały w sobie coś niespotykanego a te które wkleiłaś fajne.
Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne buciki

Ja też kupiłam buty już i bieliznę Dodałam fotkę biustonosza na modelce też.
Bardzo ładny komplecik a nie będzie Ci koronka wystawać?
Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a słyszałyście o przesądzie że PM powinna mieć zakryte palce? Co prawda nie wierzę w przesądy, ale jakoś tym ślubnym się "poddaje". Np. coś pożyczonego, starego itp. to też przesądy a chyba każda PM takie rzeczy ma . Ja się w końcu zdecydowałam na pełne buty, ale bez palców bardzo mi się podobają
Słyszałam ale z racji tego że przez szczupłą stopę i problemy z delikatnymi paznokciami muszę mieć zakryte buty uważam ze to głupi przesąd
Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
ja dziś umówiłam się na fruzurę ślubną i makijaż (próbny fryz 11 sierpnia to się okaże co tam mi wymodzą) na paznokcie narazie się nie umawiałam bo może kuzynka mi zrobi
dziś jeszcze idę po metrykę chrztu
dzięki za słowa otuchy, wczoraj przez tą gorączkę to myślałam że się wykończę, ponad 39, już miałam się na pogotowie zgłosic bo nie dało się funkcjonowac
dobrze że dziś lepiej się czujesz. Już jestem ciekawa fryzury i makijażu
Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
oo matko jak ja sobie pomyślę że my oboje mamy po dwie lewe nogi to mi się odechciewa 1.tańca...drugiego tańca i X tańca piosenkę niby wybraliśmy ale tańca zero
My nawet o piosence nie rozmawiamy dla Tża taniec to temat tabu a Wy jaką wybraliście?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:32   #3023
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
[/COLOR]My jak rozwoziliśmy zaproszenia to niektórzy od razu powiedzieli, że nie będą dzwonić, bo przyjadą, ale jak byłam u 1 cioci to już w drzwiach podziękowała za zaproszenie, ale powiedziała, że nie obiecuje, że będą, bo mają jeszcze jakąś komunię i inne wesele i to za dużo.....a ich syn też nie wie czy będzie bo ma maturę w tym roku i coś tam jeszcze......no trudno się mówi....nie mogę nikogo zmusić aby przyjechał, ale coś mi się wydaje, że to nie są TE konkretne powody.
a My jutro jedziemy po obrączki....kurcze...nie wiem sama czego chcę....strasznie podobają mi się z "oczkami" ale słyszałam, że one wylatują....ehhh

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Dziewczyny a co myslicie o tych butach??
Nie są takie trochę za łyse? Patrzę, że obcas mają ok i kolor taki jak chciałam, ale czegoś mi w nich brakuje
http://moda.allegro.pl/czolenka-t551...309086505.html
Hmmm.. ciocia wykrętów szuka z jednej strony bo przecież matury w maju są (i tutaj raczej specjalne koszty nie są...?), komunie zwykle maj-czerwiec a jeśli dobrze podpatrzyłam do Ty ślub masz w lipcu no ale z drugiej strony w sumie komunia i wesele to już większy wydatek. Chciaż ja widzę jeszcze 3 stronę medalu moja chrzesna ma zaproszenie na nasz ślub i na ślub innej swojej chrześnicy weekend wcześniej podobnie ma jeden z braci mojej mamy (nasz ślub i tydzień później ślub chrześnicy jego żony a teraz jedzie na pogrzeb na drugi koniec Polski) - potwierdzili od razu, że przyjdą i że nie musimy czekać na telefon od nich. Generalnie ciepłe miesiące od zawsze były najbardziej oblegane przez ślubujących więc nie ma sie co dziwić my zawsze powtarzamy swoim gościom przy rozdawaniu zaproszeń, kiedy pytają czy mamy jakieś życzenia ws. prezentów, że największym prezentem dla nas będzie ich obecność i to zwykle ucina sprawę i nie dochodzi do sytuacji, w których ktoś próbuje się tłumaczyć kosztami

Co do butów nigdy nie miałam szału na ich punkcie, ale wyglądają ładnie zawsze możesz doczepić jakąś ładną kokardę jak dziewczyny tutaj pokazywały

Oczka w obrączkach, my zamówiliśmy sobie takie (TŻ ma łysą a ja z 3 maleńkimi brylancikami). Nikt nas nie uprzedzał, że mogą wypadać. Ale te, które my mamy są tak mocno osadzone/zatopione w obrączce, że wydaje mi się to być niemożliwym

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale nie moge się oprzeć żeby popisać z osobami które czują to samo co ja- ślub za pasem!!!
Nasz Wielki Dzieć jest 7 lipca, więc już tylko troszkę ponad 2 mies. Mamy już dużo załatwionego, praktycznie wszystko co trzeba rezerwować lub kupić wcześniej... z racji tego że przebywamy za granicą.
Suknia wisi w szafie, tak samo jak garnitur, obrączki w pudełeczku, goście zaproszeni, zapowiedzi wyszły, swiadków mamy, więc tylko czekać na ślub i wesele!
Zamawiała może któraś z Was zaproszenia z allegro? i chce się podzielić swoją opinią...?
Ja zamawiałam. Ale nie konkretny wzór. Już wcześniej pisałam więc żeby się nie powtarzać teraz w skrócie trochę: generalnie spodobały nam się prace pewnego allegrowicza i zapytałam go czy na indywidualne zamówienia też wykonuje zaproszenia, wg naszego pomysłu, naszej kolorystyki, itd. Powiedział że tak, zrobił. Może nie wszystkim się podoba ale nam tak (w końcu są takie, które tylko my mamy), są skromne, eleganckie i podszyte humorem. Każdy kto je dostaje, jest mile zaskoczony i powtarza, że takiego jeszcze nie widział (a to dla nas komplement). Od momentu zamówienia do akceptacji projektu jesli pamięć mnie nie myli minęło 2 dni, później zrobienie wszystkich + transport w sumie ok tygodnia chyba. Taniutkie i dla nas wyjątkowe.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
znalazłam jeszcze takie- ale obcas chyba jest za bardzo masywny
http://moda.allegro.pl/buty-polbuty-...320320197.html
no i sandałki- ale czarny obcas mi tu nie pasuje
http://moda.allegro.pl/buty-satyna-s...253747299.html

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------


Witaj!
Ślubujemy razem
pochwal się suknią, butami, biżuterią.... co tam będę wymieniać- wszystkim co masz!
ja zamawiałam zaproszenia z allegro, jak doszłu to średnio mi się podobały, ze względu na frubośc kartki...ale potem doszłam do wniosku, że goście i tak nie zwrócą na to uwagi.....no a jak rozdawałam to każdy podziwiał zaproszenia- wszystkim się podobały! Każdy mówił, że takie nietypowe i śliczne
Buty: bardziej podobają mi się delikatniejsze a więc te 2 tylko faktycznie razi w oczy ten czarny obcas.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu jest zaproszenie ze strony sprzedawcy
na drugim i trzecim-moje zaproszenie- wzięłam biała wstążkę i jak ktoś zauważyłam przykleiłam czerwoną cyrkonię w pierścionku
dużo osób podziwiało moją cyrkonię u niektórych dałam biała/bezbarwną, bo mi czerwonych nie starczyło
No ale ogólnie to wszystkim się bardzo podobały, gdzie myslałam, że nikt uwagi na zaproszenia nie zwróci
Bardzo ładne i bardzo eleganckie

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pannalipiec Pokaż wiadomość
Niestety mam tylko zdjęcia sukienki, bo reszta została w Polsce, ale poproszę siostrę żeby mi przesłała, to wstawię...
To jest moja suknia...
Co o niej sądzicie?
Chyba coś a'la princesska? Osobiście nie przepadam za takimi ale jak już niektórzy zauważyli, mam nietypowy gust zważywszy na moją Najważniejsze, żebyś czuła się w niej wyjątkowo - jeśli tak jest to najlepszy wybór
__________________
Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało... widziałem kotecka...


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html

Edytowane przez Wariate
Czas edycji: 2012-05-04 o 15:13
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:34   #3024
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
oo matko jak ja sobie pomyślę że my oboje mamy po dwie lewe nogi to mi się odechciewa 1.tańca...drugiego tańca i X tańca piosenkę niby wybraliśmy ale tańca zero
własnie o to chodzi że nie do każdej piosenki można wszystko zatańczyć , my wybraliśmy Seweryna Krajewskiego _wielką miłość , jak się okazało walca angielskiego nie można do tego zatańczyć bo jest na 2 liczony i na dwa to się bujać tylko można więc bez sensu i bez większego efekty , a nie chce się bujać w prawo i lewo jak kumple mojego tż na swoich weselach a powiem Ci że myślałam że będzie gorzej a jednak jakoś po kilku godzinach coś idzie do przodu i chyba źle nie będzie a uwierz też mamy dwie lewe nogi
Cytat:
Napisane przez Wariate Pokaż wiadomość
Mój też próbował i nawet sporo schudł ale... taki jego urok widać zawsze powtarzam, że najważniejsze to żeby się dobrze czuł we własnej skórze i żeby nie szkodziło mu to jego brzuszysko na zdrowie a resztę trzeba z przymrużeniem oka traktować też nie chciałabym, żeby kiedyś mój TŻ mówił, że MUSZĘ zrzucić parę kilo
mój tż schudł przez rok 15kg ale i tak jest "misiowaty" nadal i zawsze taki był , więcjak czuje się tak dobrze to nikt na siłe ich nie zmieni , w końcu takich ich kochamy
Cytat:
Napisane przez Wariate Pokaż wiadomość
No właśnie wydaje mi się, że kranika nie da się wymienić jest 'osadzony' w szkle dojścia nie ma żadnego niestety... no i wlewać i wylewać trzeba górą (przez specjalny wlot). W załączeniu ta jego beczułka szklana. Na wesele by się na pewno nie sprawdziła, taka ciemna, dębowa dużo bardziej się nada. Ale w domu w sam raz i właśnie na domowe okazje taką dostanie
no faktycznie chyba jednak się nie da , a zgłosiłaś do nich reklamację ?
Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Znów jestem, wpadam co jakiś czas bo niestety jestem ciągle zabiegana ( i niestety nie biegam za sprawami ślubno - weselnym). Staram się nadrabiać to co tu się dzieje, ale powiem szczerze po kilku dniach ciężko nadrobić tak szalejecie
Dziewczyny mam do was pytanie natury finansowej. Czym finansujecie wesele, ślub? Chodzi mi o to czy są to wasze oszczędności zbierane na ten właśnie cel, czy może całość płacą wasi rodzice, a może jakaś pożyczka czy kredyt z banku.
Pytam bo dowiedziałam się ostatnio iż od maja będę zarabiała tylko podstawę bez żadnych dodatków ( a przez ostatnie 2 lata co miesiąc miałam jakieś dodatkowe profity ) i wszystkie moje plany względem wesela i ślubu legły. Zarabiałam dość dobrze i chciałam sobie powoli każdego miesiąca na bieżąco coś kupić. Tak też robiłam to teraz. Ale jak się okazuje nic z tego nie będzie. Rodzice mają mi dołożyć ale 1/3 a co z resztą. Załamałam się! Tak strasznie nie chciałam ich obarczać całością kosztów bo im się również nie przelewa, ani też brać pożyczki czy kredytu, ale widzę że nie będzie innego wyjścia. Tak na marginesie rozglądam się od jakiegoś czasu za nową pracą ale jest kiepsko.
Mam nadzieje że kryzys szybko minie...
to faktycznie kiepsko jak Ci zabierają dodatki które dostawałaś do pensji , szczególnie teraz przed weselem kiedy jest mnóstwo wydatków. U nas jest tak że moja mama daje nam 10tys , i rodzice tż 10 tys a resztę sami pożyczamy od brata tż na pożyczkę nie oprocentowaną więc nam się udało , niby już do tej pory wydaliśmy ze 4 tys swoich a jeszcze nie pożyczyliśmy v więc razem wyjdzie pewnie ok ponad 40 tys . zliczę wszystko po .......o ja pikolę 1/4 mieszkania za te 40 parę tysięcy
__________________
_______________________

Edytowane przez wybOrOowa
Czas edycji: 2012-05-04 o 14:44
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:34   #3025
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Wdobrze że dziś lepiej się czujesz. Już jestem ciekawa fryzury i makijażu
My nawet o piosence nie rozmawiamy dla Tża taniec to temat tabu a Wy jaką wybraliście?
Tż mnie "doleczył" dziś z rana
tylko fryz próbny robię ale napewno się pokaże no chyba że będzie aż tak źle.. wybraliśmy Zaczaruj mnie KOMBII chociaż panowie muzycy jeszcze o tym nie wiedzą no właśnie zdało by się ich poinformowac hehe
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:41   #3026
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Dla mnie powód "mężowi nie starczy urlopu" wiedząc jeszcze w zeszłym roku o naszym ślubie nie jest zbyt przekonujący ale szanuję że od razu odmówili nie robiąc nadziei no i do gości z zagranicy podchodzę z większą ulgą bo zdaje sobie sprawę z ceny biletów i dodatkowych kosztach zamieszkania. Niestety oboje przygotowujemy się na wiele odmów


A mnie już alergia dopadła i nie dość ze ciągle płaczę i kicham to jeszcze ciągle się drapie
Ach... to tak... to głupia wymówka. Można już było nie wchodząc w szczegóły przeprosić i odmówić nie wyszłoby tak naciągane ale ... trzeba patrzeć na to z innej strony może tak miało być i może w takim układzie gości wyjdzie lepsze wesele? trochę bezpośrednie ale... nie mniej niż odmowa w takim stylu jedyne co im się chwali to faktycznie odmowa
wprost i na samym początku.

Co do alergii... łączę się w cierpieniach jestem od jakiegoś czasu jak emerytowana hipochondryczka. Pierwsza czynność po otwarciu oczu: krople do oczu, krople do nosa, tabl. p-alergii, inhalator. Na wieczór powtórka z rozrywki. A i tak pomimo aplikacji różnych śmieci w siebie, chodzę jak zasmarkany pięciolatek

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny majowo

Mam pytanie do dziewczyn, które szukają cielistych pończoch z białą koronką- znalzłyście coś?

A my już dziś prawie zakończyliśmy rozwożenie zaproszeń. Zajęło nam to 5 weekendów. Szczerze się cieszymy, że już koniec. Muszę przyznać, że jest to męczące. Nam na ok. 130 osób od razu odmówiło 8.
Szukałam szukałam i nic... my zaproszeń ledwie połowę rozwieźliśmy. Dziś i jutro przerwa bo TŻ ma okrągłe urodziny i chcę mu zrobić niespodziankę, małe przyjęcie, paru znajomych, najbliżsi. Więc dzis urabiam się po łokcie poza tą chwilą przerwy przed komp. a jutro będzie i wiele wiele więcej
__________________
Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało... widziałem kotecka...


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html

Edytowane przez Wariate
Czas edycji: 2012-05-04 o 15:21
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:42   #3027
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
własnie o to chodzi że nie do każdej piosenki można wszystko zatańczyć , my wybraliśmy Seweryna Krajewskiego _wielką miłość , jak się okazało walca angielskiego nie można do tego zatańczyć bo jest na 2 liczony i na dwa to się bujać tylko można więc bez sensu i bez większego efekty , a nie chce się bujać w prawo i lewo jak kumple mojego tż na swoich weselach a powiem Ci że myślałam że będzie gorzej a jednak jakoś po kilku godzinach coś idzie do przodu i chyba źle nie będzie a uwierz też mamy dwie lewe nogi

mój tż schudł przez rok 15kg ale i tak jest "misiowaty" nadal i zawsze taki był , więcjak czuje się tak dobrze to nikt na siłe ich nie zmieni , w końcu takich ich kochamy
a ktoś wie na ile toto moje się liczy i jak to tańczyc? myśleliśmy jeszcze o Lady Pank ale chyba zostaniemy przy Kombi, a do kogo moglibyśmy się zgłosic na naukę tańca to nie mamy pojęcia
mój Tż znowu nie jest nie wiadomo jak "zapasiony", po prostu ma taką budowę ciała i takiego go poznałam i nie chcę innego!!!
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:43   #3028
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Kochana wiem coś o tym i wiem jak to wkurza do tej pory potwierdzonych mam 79 osób a na 65 czekam (nie liczę już tych co wiem że ich nie będzie) od poniedziałku zaczynam ponownie dzwonienie bo szlag mnie jasny trafia! Do mnie argumenty typu "nas nie będzie bo mąż jedzie na szkolenie" czy "kręgosłup mi wysiada i nie mogę tańczyć za bardzo" też słabo przemawiały. Szczytem był tekst "a jak ja tam dojadę?" - ku*** pomyślałam hulajnogą albo osiołkami

Co do butków wydaje mi się, że bardziej będą pasowac satynowe
Wszystko kwestią tego jak komu zalezy i tyle mojego zdania jak ja słyszałam niektórych odpowiedzi typu: "...no jak tylko dożyję..." to od razu sama miałam ochotę wypróbować przeznaczenie i dopomóc w decyzji
__________________
Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało... widziałem kotecka...


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:46   #3029
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: ślubujące w 2012:)

Hej kobiety !
Dawno mnie tu nie było i nie nadrobię zaległości
Dziś byłam na przymiarce i już nie mogę się doczekać jak założę suknie w dzień ślubu Sama się w sobie zakochałam
Mam duży problem Ten stanik co kupiłam nie pasuje kompletnie do mojej sukienki Muszę mieć zapięcie nisko pod piersiami a nigdzie takiego nie mogę dostać w kolorze ecru
Przyszły mi buty i jestem z nich bardzo zadowolona i zakupiłam sobie sukienkę na poprawiny oczywiście w kolorze pomarańczowym Jak wrócę do domu to wstawię zdjęcia
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:46   #3030
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Wariate Pokaż wiadomość
Co do alergii... łączę się w cierpieniach jestem od jakiegoś czasu jak emerytowana hipochondryczka. Pierwsza czynność po otwarciu oczu: krople od oczu, krople do uszu, tabl. p-alergii, inhalator. Na wieczór powtórka z rozrywki. A i tak pomimo aplikacji różnych śmieci w siebie, chodzę jak zasmarkany pięciolatek
ja byłam alergikiem od małego, potem z tego jakoś wyrosłam (przeszło na siostrę) a teraz widzę że z roku na rok jest coraz gorzej

poza tym nie mogę się powstrzymac i muszę to napisac rozbraja mnie ten awatarek i ten podpis o kotecku
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.