Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 20:04   #3031
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Ja juz kochane w mundurze , ide zrobic obchód także miłego wieczorka i dobrej nocki
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 20:08   #3032
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Żadna z nas nie jest proporcjonalna Ja cierpię z kolei na syndrom Kim Kardashian: mam ogroooomną pupę i drobną górę.
Ja też mam pupę większą niż górę,nie mam jakiejś ogromnej,ale trochę odstaje i nawet ją lubię bo jestem szczupła w talii i ją widać,ale te piersi kurna czemu nie urosły

Despa też Cię popieram,biedne dzieciaczki się smażyły a babka będzie głupie pytania zadawać brrr

Musso pisałaś o torbie wakacyjnej że ma krótkie uszy,ja już będę kombinować i doszywać nowe kupię taką taśmę jak jest przy torbie termoizolacyjnej i doszyję,zrobię trochę dłuższe Nie będzie trudno,zahaczy się tylko o te koła i git postaram się zdobyć turkusową taśmę
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 20:15   #3033
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja też mam pupę większą niż górę,nie mam jakiejś ogromnej,ale trochę odstaje i nawet ją lubię bo jestem szczupła w talii i ją widać,ale te piersi kurna czemu nie urosły

Despa też Cię popieram,biedne dzieciaczki się smażyły a babka będzie głupie pytania zadawać brrr

Musso pisałaś o torbie wakacyjnej że ma krótkie uszy,ja już będę kombinować i doszywać nowe kupię taką taśmę jak jest przy torbie termoizolacyjnej i doszyję,zrobię trochę dłuższe Nie będzie trudno,zahaczy się tylko o te koła i git postaram się zdobyć turkusową taśmę

Sarunieczka, jak Ty masz mały biust- to ja w takim razie nie mam nic...
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 20:35   #3034
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Sarunieczka, jak Ty masz mały biust- to ja w takim razie nie mam nic...
Despa pamiętaj że ja noszę bardzo grube push-upy na zdj.w wvatarze jakoś wyszłam tak na cycatą,nie wiem czemu,pewnie za bardzo się wyprostowałam wiecie co,znalazłam kiedyś w necie zdj,aktorki,widać jej jedną pierś,przyznaję się bez bicia że ja mam identyczne zaraz ją wkleję i proszę mi nie współczuć bo się obrażę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Keira+Knightley.jpg (61,2 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2011-06-07 o 20:37
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 20:36   #3035
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ej oni serio nas czytają na wątki avonowym patrzcie jaką wiadomosc na prv dostałam

Witam serdecznie,

Proszę o informację w jakich dniach/dniu i godzinie wykonywane były połączenia skutkujące kontaktem z "wrednym kolesiem"

Zweryfikujemy to, a pracownik zostanie pouczony.
Bardzo nam zależy na pozytywnym odbiorze naszych pracowników.

Proszę o wspomniane info, z góry przepraszam za zachowanie pracownika.

Pozdrawiam serdecznie,
Manager Infolinia Paczkomaty/InPost
oooooooooo ja dostałam też coś takiego, a aja opisywałam panienkę na infolinii Avon a nie Inpost, już im odpisałam.
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:14   #3036
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Najgorzej, to jak mi się wieczorem przypomni o wszystkich posiłkach, na które nie miałam czasu/ochoty w ciągu dnia i wtedy zaczynam nadrabiać O śniadaniu zapominam nagminnie. Ale staram się pilnować i jeść regularnie.
Ja jak mam dzień wolny to do południa siedzę sobie bez śniadania, ale jak lecę na uczelnię to nie wyjdę o 7 rano z domu bez śniadania
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
jeszcze te chcę:
http://moda.allegro.pl/sliczna-sukie...642576061.html (tylko białą chcę,chwilowo nie ma)
http://moda.allegro.pl/niezwykla-blu...645689217.html (tylko czekam na granatową,nie czarną,aż się pojawi)
http://moda.allegro.pl/nowy-model-bl...648819359.html
czy w tej ostatniej nie będę wyglądać niestosownie jak na mój wiek? chciałam ją do czarnych spodni i szpilek
2 i 3 super!
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
mój to samo , ale ogólnie faceci mało co kolory rozróżniają

dzieki za linka zamawiam sobie lakierki o numerze 55 ,56 , 26,28 .29,35,36 37,41,45


http://allegro.pl/rosaris-super-laki...633407936.html tutaj też są super

http://allegro.pl/opi-lakiery-greige...633407991.html ooo mamo T15 , B85, T12 . PIERDZIELE tamte zamawiam te
dasz 40zł za lakier? dla mnie bez sensu bo nie potrzebuję żeby się trzymał lakier nie wiadomo jak długo bo lubie zmieniać kolorki
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ej oni serio nas czytają na wątki avonowym patrzcie jaką wiadomosc na prv dostałam

Witam serdecznie,

Proszę o informację w jakich dniach/dniu i godzinie wykonywane były połączenia skutkujące kontaktem z "wrednym kolesiem"

Zweryfikujemy to, a pracownik zostanie pouczony.
Bardzo nam zależy na pozytywnym odbiorze naszych pracowników.

Proszę o wspomniane info, z góry przepraszam za zachowanie pracownika.

Pozdrawiam serdecznie,
Manager Infolinia Paczkomaty/InPost
Wkurzające jest to, że my tu sobie piszemy o nas i w ogóle a jakiś obcy pan siedzi i czyta - czuję się naga
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
Cudo jakby mój TŻ zobaczył tą bluzeczkę to by mi od razu zamówił może mu jutro pokażę przez przypadek
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
mi się dekolt nie podoba
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
faceci nie żebym się chwaliła,bo nie ma czym,ale faceci to są okropni,miałam kilku adoratorów,zarówno żonatych jak i...

Dokia interesowały Cię moje pękacze,te co Ci dawałam link do allegro,jeszcze nie testowałam na pazurkach,ale na papierze tak,chciałam zobaczyć czy ładnie pękają wklejam fotkę zebyście zobaczyły,czerwony metaliczny i złoty
ksiądz???

ładnie pękają
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:22   #3037
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ej oni serio nas czytają na wątki avonowym patrzcie jaką wiadomosc na prv dostałam

Witam serdecznie,

Proszę o informację w jakich dniach/dniu i godzinie wykonywane były połączenia skutkujące kontaktem z "wrednym kolesiem"

Zweryfikujemy to, a pracownik zostanie pouczony.
Bardzo nam zależy na pozytywnym odbiorze naszych pracowników.

Proszę o wspomniane info, z góry przepraszam za zachowanie pracownika.

Pozdrawiam serdecznie,
Manager Infolinia Paczkomaty/InPost
W sumie to fajnie, że ktoś dba o wizerunek firmy i nie chce żeby klienci się użerali z kimś, kto tam siedzi za karę
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Faceci nie rozróżniają odcieni tylko główne kolory,niedawno testowałam na swoim czy błękit czy turkus czy szafir to dla niego i tak niebieski
Mój rozróżnia podstawowe plus malinowy i turkusowy, bo te lubię

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie jakie pękacze Wam najbardziej pasują....jakich firm...mysle o kilku i nie moge sie zdecydować...?? ?
Sarunieczko Sunny Melon...zaraz idę się w nim pluskać...
Ja mam jeden czarny z Inglota, mam go dzisiaj nawet, a pod nim jasny szary

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Despa pamiętaj że ja noszę bardzo grube push-upy na zdj.w wvatarze jakoś wyszłam tak na cycatą,nie wiem czemu,pewnie za bardzo się wyprostowałam wiecie co,znalazłam kiedyś w necie zdj,aktorki,widać jej jedną pierś,przyznaję się bez bicia że ja mam identyczne zaraz ją wkleję i proszę mi nie współczuć bo się obrażę
Eee tam, najważniejsze, że masz faceta, który Cię kocha i dla niego jesteś najseksowniejsza
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 21:27   #3038
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
wiecie co,znalazłam kiedyś w necie zdj,aktorki,widać jej jedną pierś,przyznaję się bez bicia że ja mam identyczne zaraz ją wkleję i proszę mi nie współczuć bo się obrażę
ja mam taki sam biust
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:43   #3039
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Despa pamiętaj że ja noszę bardzo grube push-upy na zdj.w wvatarze jakoś wyszłam tak na cycatą,nie wiem czemu,pewnie za bardzo się wyprostowałam wiecie co,znalazłam kiedyś w necie zdj,aktorki,widać jej jedną pierś,przyznaję się bez bicia że ja mam identyczne zaraz ją wkleję i proszę mi nie współczuć bo się obrażę
nie zapominaj, że jestem w Tobie zakochana
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:47   #3040
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Ja własnie tak kiedyś miałam, ze zapominałam o jedzeniu... Dlatego musiałam zacząć się dietować, bo organizm wszystko kumulował i zostawiał na zapas...
Poszłam na zakupy zasłonowe a wyszłam z białym pękaczem i 4 bluzkami Spotkałam sie z moja przyjaciółką, która została w uk, poszłysmy na obiad i gin z tonic a potem zakupy.. 2 bluzki z lumpexu, tam czuję się jak w uk, bo wszystkie ciuchy sa z tego kraju własnie... A w piatek dyskoteka... na takiej imprezie byłam ostatnio w uk, tj. 3 lata temu... Ale co tam, jak szalec to szaleć
typowa kobieta idzie kupić kotlety, a wraca z butami
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
czy w tej ostatniej nie będę wyglądać niestosownie jak na mój wiek? chciałam ją do czarnych spodni i szpilek





iiilu?
no tak dla ciebie to tylko moherowy beret
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ohhh kochanie mnie się takich rzeczy nie pokazuje
bo mam już 40 lakierów hihi ale tutaj są mega także

fajna cena pękaczy http://allegro.pl/pekajacy-lakier-go...653483634.html
jolka ma 70
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
A mój rozróżnia popielaty od szarego
jakiś ewenement
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ej oni serio nas czytają na wątki avonowym patrzcie jaką wiadomosc na prv dostałam

Witam serdecznie,

Proszę o informację w jakich dniach/dniu i godzinie wykonywane były połączenia skutkujące kontaktem z "wrednym kolesiem"

Zweryfikujemy to, a pracownik zostanie pouczony.
Bardzo nam zależy na pozytywnym odbiorze naszych pracowników.

Proszę o wspomniane info, z góry przepraszam za zachowanie pracownika.

Pozdrawiam serdecznie,
Manager Infolinia Paczkomaty/InPost
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:49   #3041
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ej oni serio nas czytają na wątki avonowym patrzcie jaką wiadomosc na prv dostałam

Witam serdecznie,

Proszę o informację w jakich dniach/dniu i godzinie wykonywane były połączenia skutkujące kontaktem z "wrednym kolesiem"

Zweryfikujemy to, a pracownik zostanie pouczony.
Bardzo nam zależy na pozytywnym odbiorze naszych pracowników.

Proszę o wspomniane info, z góry przepraszam za zachowanie pracownika.

Pozdrawiam serdecznie,
Manager Infolinia Paczkomaty/InPost
wow przejęli się choć raz
Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Dzięki za link...jak mi się ta Garniera skończy to poszukam tą w Rossie
Sukienka fajna tylko ciekawe czy nie jest taka meeega krótka...ja mam sporo krótkich, ale na razie leżą bo biegam codziennie za maluchem po parku i nie chce mi sie świecić majtkami
To sobie znalazłaś kochana wytłumaczenie...też tak mówiłam, że nie mogę do dentysty bo karmię...a tak naprawdę można brać znieczulenie przy karmieniu...ja nawet miałam wyrywaną niedawno ósemkę pod znieczuleniem chirurgicznym(jedną porcję mleka wyrzuciłam i było ok)a teraz w piątek idę leczyć jedynkę...ale się boje...
o widzisz to nawet nie wiedziałam, że mogą mnie znieczulać, to chyba mnie czeka wizyta, bo mam 6 do leczenia i rośnie mi dziurawa bez części środka 8 i uciska mi gdzieś chyba na nerwy, bo czasem mnie od niej całe dziąsła bolą
A co do sukienki to właśnie też się boję długości, bo krój ma taki, że będzie się fajnie dopasowywać, ale bombki się często podnoszą do góry i są jeszcze krótsze. Ta ma 91, mierzyłam taką kieckę co ją lubię długościowo to ma 96, 5 cm to trochę jest. Wolałabym taką znaleźć i zmierzyć w hmie widziałam fajne o takim kroju kiedyś, ale drogie chyba były i nie było rozmiaru.
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 22:11   #3042
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

ale się tutaj porobiło hehe prawdziwa zakupomania
Resscue i co wygrałaś tą aukcję na ten mega zestaw kosmetyków z avonu, ori i chyba jeszcze jakiejś firmy?
ja jutro jadę do Konina na mega zakupy, muszę kupić parę drobiazgów do domu, zrobić większe zakupy bo na weekend przyjedzie moja siostra z chłopakiem i moja mami- nie widzieliśmy się od stycznia no i chcę małej kupić jakieś dmuchane rzeczy do wody i basen-wyczaiłam taki w gazetce z carrefoura i wstawię go na taras i może będę się pluskać z małą

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
wow przejęli się choć raz

o widzisz to nawet nie wiedziałam, że mogą mnie znieczulać, to chyba mnie czeka wizyta, bo mam 6 do leczenia i rośnie mi dziurawa bez części środka 8 i uciska mi gdzieś chyba na nerwy, bo czasem mnie od niej całe dziąsła bolą
A co do sukienki to właśnie też się boję długości, bo krój ma taki, że będzie się fajnie dopasowywać, ale bombki się często podnoszą do góry i są jeszcze krótsze. Ta ma 91, mierzyłam taką kieckę co ją lubię długościowo to ma 96, 5 cm to trochę jest. Wolałabym taką znaleźć i zmierzyć w hmie widziałam fajne o takim kroju kiedyś, ale drogie chyba były i nie było rozmiaru.
ja też miałam znieczulenie do wyrwania w zeszłym roku choć karmiłam i mówiłam o tym dentystce ale ona na to, że to niczemu nie szkodzi
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:18   #3043
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
nie zapominaj, że jestem w Tobie zakochana
ojeje

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jolka ma 70
ja mam koło 30 lakierów,chyba już ponad,bo dziś doszedł z Avonu fioletowy

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja mam taki sam biust
takie mamy mandarynki

Ja będę powoli zmierzać w kierunku łóżka,na dobranoc kilka obrazków
do jutra dziewczęta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1289556288_by_myszek_500.jpg (27,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1289583019_by_Cape_500.jpg (39,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1882.jpg (54,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2238_500.jpg (31,0 KB, 35 załadowań)
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:29   #3044
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

tez mam takie same cycochy tylko troche bardziej zwisy po karmieniu mojego babelka

Laski pomozcie moze wygram zestaw kosmetykow z konkurencji. Kliknijcie na Pycie Dzieki
https://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=577812 &k=p

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------


ja też miałam znieczulenie do wyrwania w zeszłym roku choć karmiłam i mówiłam o tym dentystce ale ona na to, że to niczemu nie szkodzi
To chyba nie ma znaczenia bo ja gdy karmilam tez mialam znieczulenie. Blech do dzis wspominam ta igle w podniebieniu:/

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
Ja juz kochane w mundurze , ide zrobic obchód także miłego wieczorka i dobrej nocki
Chcialo by sie napisac za mundurem panny sznurem ale raczej panowie.

Ile ja pioeniedzy na ciuchy na allegro wydalam masakra. To tu to tam a potem na koniec miesiaca co do gra nie mialam wsadzic i do mamy na obiad jezdzilam haha. A teraz na ebayu szaleje ale troszke rozwazniej bo mam synka i to dla niego wszystko jest na pierwszym planie teraz. A ostatnio cos mi zablokowali konto bo mialam problem z platnoscia( z ich winy) i zalamana jestem.
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:35   #3045
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/opi-lakiery-greige...633407991.html ooo mamo T15 , B85, T12 . PIERDZIELE tamte zamawiam te
piękne


Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
Bardzo Już się zastanawiam nad nią, tylko do niej to chyba trzeba mieć cycki jakieś... Kurka, a jak to prasować? Ja przy prasowaniu niektórych rzeczy dostaję nerwa


Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Despa pamiętaj że ja noszę bardzo grube push-upy na zdj.w wvatarze jakoś wyszłam tak na cycatą,nie wiem czemu,pewnie za bardzo się wyprostowałam wiecie co,znalazłam kiedyś w necie zdj,aktorki,widać jej jedną pierś,przyznaję się bez bicia że ja mam identyczne zaraz ją wkleję i proszę mi nie współczuć bo się obrażę
E, ładne Tu Keira podniosła rękę, zawsze to cycek wtedy trochę inaczej wygląda. Ja też mam takie, ale w sumie mnie się takie małe podobają
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:39   #3046
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
wiecie co,znalazłam kiedyś w necie zdj,aktorki,widać jej jedną pierś,przyznaję się bez bicia że ja mam identyczne zaraz ją wkleję i proszę mi nie współczuć bo się obrażę
Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja mam taki sam biust
Cytat:
Napisane przez amigagdynia Pokaż wiadomość
tez mam takie same cycochy

.
I ja sie dołączam do grupy
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 23:38   #3047
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

ja też niestety mam malutkie piersi- teraz po ciąży jak karmię trochę się powiększyły ale to i tak maleństwa
wiecie co, przymierzam się do zakupu takich opasek bo chciałabym zacząć się trochę inaczej nosić ale nie wiem czy to nie za dziecinne? co myślicie o takich opaskach jak np te http://moda.allegro.pl/opaski-chusty...634205489.html
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 05:36   #3048
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witajcie z samego rana

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
wiecie co, przymierzam się do zakupu takich opasek bo chciałabym zacząć się trochę inaczej nosić ale nie wiem czy to nie za dziecinne? co myślicie o takich opaskach jak np te http://moda.allegro.pl/opaski-chusty...634205489.html
noszą dziewczyny takiesama sie przymierzałam jak miałam włosy do połowy pleców ale nie mogłam się zdecycdować

na dzień dobry wakacyjny ciepły letni przebój tego roku(dla Musso do kawy)
Którejś dziewczynie podobał się Wiliam Levy,a on jest w teledysku więc
http://muzyka.interia.pl/teledyski/t...nto-you,301275

miłego dzionka

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2011-06-08 o 05:41
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 06:23   #3049
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

bry

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ja też niestety mam malutkie piersi- teraz po ciąży jak karmię trochę się powiększyły ale to i tak maleństwa
wiecie co, przymierzam się do zakupu takich opasek bo chciałabym zacząć się trochę inaczej nosić ale nie wiem czy to nie za dziecinne? co myślicie o takich opaskach jak np te http://moda.allegro.pl/opaski-chusty...634205489.html
a przymierzałaś kiedyś taką opaskę? bo ja mam w domu nawet dwie i ni cholery nie wiem, jak to na łeb założyć, żeby po ludzku wyglądało
a więc, jak dla mnie -> nie kupuj
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 06:43   #3050
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

też witam
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Witajcie z samego rana


noszą dziewczyny takiesama sie przymierzałam jak miałam włosy do połowy pleców ale nie mogłam się zdecycdować

na dzień dobry wakacyjny ciepły letni przebój tego roku(dla Musso do kawy)
Którejś dziewczynie podobał się Wiliam Levy,a on jest w teledysku więc
http://muzyka.interia.pl/teledyski/t...nto-you,301275

miłego dzionka
oj nie zapomniałaś o mnie piosenką słyszałam już kiedyś
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 08:19   #3051
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
bry



a przymierzałaś kiedyś taką opaskę? bo ja mam w domu nawet dwie i ni cholery nie wiem, jak to na łeb założyć, żeby po ludzku wyglądało
a więc, jak dla mnie -> nie kupuj
Ja mam tak samo! Nad morzem kupiłam dwie i w żaden sposób to fajnie nie wygląda...nie radzę kupować bez przymierzania...wolę klasyczne opaski

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Witajcie z samego rana


noszą dziewczyny takiesama sie przymierzałam jak miałam włosy do połowy pleców ale nie mogłam się zdecycdować

na dzień dobry wakacyjny ciepły letni przebój tego roku(dla Musso do kawy)
Którejś dziewczynie podobał się Wiliam Levy,a on jest w teledysku więc
http://muzyka.interia.pl/teledyski/t...nto-you,301275

miłego dzionka
Moja siostrzenica 12-letnia była w szoku jak rozpoznałam tego Wiliama na jej plakatach....dzięki Wam dziewczyny

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Witam przy kawce, jak co rano
Mi się chyba trochę skurczył biust pod wpływem Waszych zwierzeń- zawsze kupowałam miseczkę D, a wczoraj kupiłam i muszę wymienić...jednak za duża...schudłam tylko 3kg a już z cycków mi schodzi...zamiast z brzucha...ale mnie to drażni....
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 08:23   #3052
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Witajcie z samego rana


noszą dziewczyny takiesama sie przymierzałam jak miałam włosy do połowy pleców ale nie mogłam się zdecycdować

na dzień dobry wakacyjny ciepły letni przebój tego roku(dla Musso do kawy)
Którejś dziewczynie podobał się Wiliam Levy,a on jest w teledysku więc
http://muzyka.interia.pl/teledyski/t...nto-you,301275

miłego dzionka
dobry dzięki
obudziłam się dzisiaj przed 6 jak tż wychodził do pracy i nie mogłam zasnąć, a że w planach miałam manicure i pedicure, więc już się uporałam kompa nie mogłam włączyć, bo taki ma zasilacz, że jak rusza to umarłego by obudził tż napchał takie rzeczy do środka, że co chwila się zasilacz palił, więc teraz jest mega wielki i mega głośny
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 08:24   #3053
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witam Was przy śniadanku :P
Zrobiłam się wczoraj na ciemny brąz i rzuciłam troszkę samoopalacza na buźkę bom blada

A dziś jadę do TŻa pomalować jego siostrę i zrobić jej paznokcie bo ma młoda komers
Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ja też niestety mam malutkie piersi- teraz po ciąży jak karmię trochę się powiększyły ale to i tak maleństwa
wiecie co, przymierzam się do zakupu takich opasek bo chciałabym zacząć się trochę inaczej nosić ale nie wiem czy to nie za dziecinne? co myślicie o takich opaskach jak np te http://moda.allegro.pl/opaski-chusty...634205489.html
Fajne są, kupiłam sobie kiedyś ale wsiowo wyglądałam więc zależy co komu pasuje - lepiej najpierw przymierzyć gdzieś taką chustkę
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
bry



a przymierzałaś kiedyś taką opaskę? bo ja mam w domu nawet dwie i ni cholery nie wiem, jak to na łeb założyć, żeby po ludzku wyglądało
a więc, jak dla mnie -> nie kupuj
ten sam problem mam
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 08:27   #3054
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość

Witam przy kawce, jak co rano
Mi się chyba trochę skurczył biust pod wpływem Waszych zwierzeń- zawsze kupowałam miseczkę D, a wczoraj kupiłam i muszę wymienić...jednak za duża...schudłam tylko 3kg a już z cycków mi schodzi...zamiast z brzucha...ale mnie to drażni....
ja mam to szczęście, że jak chudnę to najpierw brzuch mi leci ja noszę miseczkę B w ciąży miałam C, tż się podobały, a mnie już nie bardzo te co mam do mojej figury są ok i tak mam dół 36 a górę 38 dobrze że szyć potrafię, bo z gotowymi sukienkami zawsze problem
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:00   #3055
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo! Nad morzem kupiłam dwie i w żaden sposób to fajnie nie wygląda...nie radzę kupować bez przymierzania...wolę klasyczne opaski

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------


Moja siostrzenica 12-letnia była w szoku jak rozpoznałam tego Wiliama na jej plakatach....dzięki Wam dziewczyny

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Witam przy kawce, jak co rano
Mi się chyba trochę skurczył biust pod wpływem Waszych zwierzeń- zawsze kupowałam miseczkę D, a wczoraj kupiłam i muszę wymienić...jednak za duża...schudłam tylko 3kg a już z cycków mi schodzi...zamiast z brzucha...ale mnie to drażni....
Witam
zazwyczaj ja się odchudzamy to najpierw leci biust, potem dopiero reszta, a chyba najtrudniej zrzucić z ud.
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:26   #3056
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witajcie
U Was też tak cholernie gorąco? W dodatku ciśnienie niskie, więc pocę się jak mysz i ogólnie czuję się do Już mam kawkę za sobą, ale jakoś ostatnio mi żadna nie smakuje, więc męczę się przy piciu. Dziś idę do promotorki pokazać jej tabelki, bo ma jakiegoś bzika na ich punkcie Potem wykład i dwa wpisy Tak koło 16.45 możecie trzymać kciuki - nie pogniewam się Nie wiem co dostałam z tego projektu, który robiłam z koleżanką, a babka czasem ma odchyły i obniża oceny za byle co, a nie powinna tak robić
Pogodnego dnia życzę!
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:32   #3057
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
Witam
zazwyczaj ja się odchudzamy to najpierw leci biust, potem dopiero reszta, a chyba najtrudniej zrzucić z ud.
no... mi najgorzej z brzuszka, po dwóch dzieciaczkach to już nie to co kiedyś

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Witajcie
Dziś idę do promotorki pokazać jej tabelki, bo ma jakiegoś bzika na ich punkcie Potem wykład i dwa wpisy Tak koło 16.45 możecie trzymać kciuki - nie pogniewam się Nie wiem co dostałam z tego projektu, który robiłam z koleżanką, a babka czasem ma odchyły i obniża oceny za byle co, a nie powinna tak robić
Pogodnego dnia życzę!
w szkołach nie ma czystych zasad ocenianiania a co dopiero na studiach.. istna samowolka.. więc Ci współczuję
, a po 16tej będę trzymać kciuki
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:46   #3058
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

hejjj kochane właśnie wróciłam z pracy , chce się kłaść a mój mąż mi wyskakuje z tekstem że spać pójdę później bo zapomniał mi wczoraj powiedzieć że na 12 jesteśmy umówieni z doradcą finansowym wrrrr

Oja84 kochana dopiero dzisiaj się konczy licytacja pod wieczór , także jeszcze się staram o to
Narazie przystaneło na 182,5 zł


despa tuniki oj tak są ślicznie , zamówiłam dwie bo nie umialam się zdecydować

sheryl czy ja wiem czy trzeba miec jakieś tam cycki do tej bluzki , Ładny staniczek i gitara gra

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Witajcie
U Was też tak cholernie gorąco? W dodatku ciśnienie niskie, więc pocę się jak mysz i ogólnie czuję się do Już mam kawkę za sobą, ale jakoś ostatnio mi żadna nie smakuje, więc męczę się przy piciu. Dziś idę do promotorki pokazać jej tabelki, bo ma jakiegoś bzika na ich punkcie Potem wykład i dwa wpisy Tak koło 16.45 możecie trzymać kciuki - nie pogniewam się Nie wiem co dostałam z tego projektu, który robiłam z koleżanką, a babka czasem ma odchyły i obniża oceny za byle co, a nie powinna tak robić
Pogodnego dnia życzę!

hejjj U mnie jest pochmurno rano strasznie padało , aczkolwiek teraz jest pochmurnie ale bez deszczu i w koncu jest czym oddychać
Trzymam mocno kciuk- daj znać później co i jak
Również miłego dnia życzę


Kupiłam sobie te buty jestem taka szczęśliwa bo wszędzie ich szukałam http://allegro.pl/268-17-atmosphe-bo...639849768.html zamówiłam te siwe ahhh

Sarunieczka jak masz piersi jak ta laska na fotce , to masz je super i zupełnie nie rozumie czym się przejmujesz


Kobitki pije kawę boże co za kara
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje

Edytowane przez Resscue21
Czas edycji: 2011-06-08 o 09:50
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:47   #3059
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Witajcie z samego rana


noszą dziewczyny takiesama sie przymierzałam jak miałam włosy do połowy pleców ale nie mogłam się zdecycdować

na dzień dobry wakacyjny ciepły letni przebój tego roku(dla Musso do kawy)
Którejś dziewczynie podobał się Wiliam Levy,a on jest w teledysku więc
http://muzyka.interia.pl/teledyski/t...nto-you,301275

miłego dzionka
uu pociesze oko Mi się podoba
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:52   #3060
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Witajcie
U Was też tak cholernie gorąco? W dodatku ciśnienie niskie, więc pocę się jak mysz i ogólnie czuję się do Już mam kawkę za sobą, ale jakoś ostatnio mi żadna nie smakuje, więc męczę się przy piciu. Dziś idę do promotorki pokazać jej tabelki, bo ma jakiegoś bzika na ich punkcie Potem wykład i dwa wpisy Tak koło 16.45 możecie trzymać kciuki - nie pogniewam się Nie wiem co dostałam z tego projektu, który robiłam z koleżanką, a babka czasem ma odchyły i obniża oceny za byle co, a nie powinna tak robić
Pogodnego dnia życzę!
ciepło, ale nie gorąco
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.