Wakacyjne Czterolatki :) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 10:51   #3031
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Si, od Ani
Nazwano mnie tak slodko kiedys i mi sie spodobalo, ze jak sie tu rejestrowalam 10 lat temu () to tak juz zostalo

ja tez lukam na info odnosnie polskich himalaistow i wyobrazam sobie, ze nagle znalezli sie panowie cali i zywi... a tu coraz gorsze wiadomosci
I tak mi dziwnie strasznie zal mi takich ludzi. Niby wszystko bylo okej, a tu nagle przyszla sobie smierc i zebrala zniwo
tak nie do konca wszystko bylo ok, wchodzili w trudnych warunkach, zima, schodzenie ze szczytu wypadlo w nocy....strasznie ryzykowne wg mnie
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:55   #3032
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
tak nie do konca wszystko bylo ok, wchodzili w trudnych warunkach, zima, schodzenie ze szczytu wypadlo w nocy....strasznie ryzykowne wg mnie
tylko dlaczego dwoch zeszlo, jak cala 4 byla na tym szczycie.
teraz czytalam, ze Kowalskiemu odpial sie rak i byl slabiutki ponoc i kierownik wyprawy podejrzewa, ze mogl spasc, kto wie czy tamten nie ruszyl mu na pomoc i poszedl tak jak on w dol
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:18   #3033
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
tylko dlaczego dwoch zeszlo, jak cala 4 byla na tym szczycie.
teraz czytalam, ze Kowalskiemu odpial sie rak i byl slabiutki ponoc i kierownik wyprawy podejrzewa, ze mogl spasc, kto wie czy tamten nie ruszyl mu na pomoc i poszedl tak jak on w dol
prawda jest taka, ze kazdy schodzi dla siebie i jak sie dzis wypowiadala Baranowska rano, jak sie schodzi w tak ekstremalnych warunkach trzeba niestety dbac o wlasny tylek Dlatego jeden z ocalalaych dotarl wczesniej do obozu, drugi pozniej. Nie sadze by bylo tak, ze jeden patrzy na drugiego. idzie ten, kto ma sily. No niestety.
Ja tez myslalam, ze schodza we czowrke, razem czy cos, a to tak niestety nie jest.
z jednym z zaginionych nie bylo kontaktu od samego poczatku...kto wie co sie stalo. Pozostanie nam gdybanie

ja sobie nawet nie wyobrazam poruszac sie w -30 stopniowym mrozie, z tym calym ekwipunkiem itp. Jak patrze na zdjecia, gdzie nawet na kurtkach szron, nosy odmrozone - brrr to musi byc bardzo ciezkie i wyczerpujace.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2013-03-07 o 11:21
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:22   #3034
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

No niestety taka pasja wiaze sie z wielkim poswieceniem. Moze jednak dobrze sie skonczy.... pamietam jak Kukuczka spadl, dzieciakiem wtedy bylam, tam chyba nawet jakues nagrania byly jak spadal straszne




Anisia - Asia , chyba mi sie rymowalo

ja tu kojarze twarze, dzieci, co u kogo i w ogole ale jakos Judi i Veronka zawsze mi sie myla wiem ze nawet nieraz musialam edytowac i zmieniac
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:33   #3035
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
prawda jest taka, ze kazdy schodzi dla siebie i jak sie dzis wypowiadala Baranowska rano, jak sie schodzi w tak ekstremalnych warunkach trzeba niestety dbac o wlasny tylek Dlatego jeden z ocalalaych dotarl wczesniej do obozu, drugi pozniej. Nie sadze by bylo tak, ze jeden patrzy na drugiego. idzie ten, kto ma sily. No niestety.
Ja tez myslalam, ze schodza we czowrke, razem czy cos, a to tak niestety nie jest.
z jednym z zaginionych nie bylo kontaktu od samego poczatku...kto wie co sie stalo. Pozostanie nam gdybanie

ja sobie nawet nie wyobrazam poruszac sie w -30 stopniowym mrozie, z tym calym ekwipunkiem itp. Jak patrze na zdjecia, gdzie nawet na kurtkach szron, nosy odmrozone - brrr to musi byc bardzo ciezkie i wyczerpujace.
dlatego podziwiam a zarazem nierozumiem...
wiem, ze sport przynosi czasem smierc, ale kurcze, ci ludzie mieli rodziny, uprawiajac taki ekstremalne dyscypliny zawsze jest to ryzyko.
Zreszta, moj maz pasjonat motocykli ilekroc wyjezdza na przejazdke to mam dusze na ramieniu. Jeden ginie na drodze, drugi spada w przepasc. Taka karma.

Kurcze, a mojej kolezanki wujek wedrujac latem po gorach, po sciezce w sumie nadepnal na kosodrzewine ktora byla miedzy jednym kamieniem a drugim i spadl w przepasc. Zostala po nim wykrzywiona i zakrwawiona obraczka, bo tylko tyle udalo sie znalezc. I w sumie tez pasja - lazenie po gorach sciezkami do tego przystosowanymi. Echh
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:37   #3036
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
dlatego podziwiam a zarazem nierozumiem...
wiem, ze sport przynosi czasem smierc, ale kurcze, ci ludzie mieli rodziny, uprawiajac taki ekstremalne dyscypliny zawsze jest to ryzyko.
Zreszta, moj maz pasjonat motocykli ilekroc wyjezdza na przejazdke to mam dusze na ramieniu. Jeden ginie na drodze, drugi spada w przepasc. Taka karma.

Kurcze, a mojej kolezanki wujek wedrujac latem po gorach, po sciezce w sumie nadepnal na kosodrzewine ktora byla miedzy jednym kamieniem a drugim i spadl w przepasc. Zostala po nim wykrzywiona i zakrwawiona obraczka, bo tylko tyle udalo sie znalezc. I w sumie tez pasja - lazenie po gorach sciezkami do tego przystosowanymi. Echh
Anis, jak nadepnal i spadl, co mu ta kosodrzewina zrobila
koszmar jakis.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:47   #3037
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Anis, jak nadepnal i spadl, co mu ta kosodrzewina zrobila
koszmar jakis.
myslal, ze pod kosodrzewina sa kamienie, bo tak wczesniej bywalo, a na nich rozpostarte galezie krzaka, a sie okazalo, ze kamienie pieknego dnia odpadly i zostal sam krzew, a pod nim przepasc, jak juz przeniosl ciezar to zlecial. A ze szedl pierwszy, to reszta uszla z zyciem. Masakra
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is



Edytowane przez Anisia25
Czas edycji: 2013-03-07 o 14:00
Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 12:30   #3038
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

O kurde smierc czyha wszedzie, ja tam rozumie takie pasje choc szczerze powiem ze ciesze sie ze moj tz pasjonuje sie wedkarstwem, grzybami i kopaniem pilki niby bezpiecznie a ostatnio znowu przylazl ze zszytym lukiem brwiowym i brwią wygolona do polowy kazdy ma jakiegos bzika

a taka Martyna Wojciechowska? tez malo bezpieczne ma niektore wyprawy nie mowiac o tym ze wiecej jej w domu nie ma niz jest. A dziecko ma chyba takie jak nasze. No coz, dla tamtych ludzi my jestesmy na pewno mega nudni

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

A juz mialam kiedys pytac, zabijcie mnie, nie wiem ktora to pisala, Veronka czy Judi o tych znajomych co wyjechali cala rodzinka w roczna podroz dookola swiata wrocili juz? nie wiem jaki byl adres ich bloga a chetnie bym poogkadala
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:34   #3039
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Dziewczynki zadzwonili najgorsze sie potwierdzilo - moje dziecko jest nosicielem zespolu downa i dodatkowo ma duze problemy z sercem. Przepraszam, ze was tu zasmucam, niestety tak mi wyszlo. Jestem silna i staram sie byc zimna w tym wszystkim.. NO coz, takie jest zycie. Nie bede sie dlugo zastanawiac nad usunieciem, nie bede skazywac je na cierpienia. Oczywiscie jutro ide na dodatkowa konsultacje, ale te badania maja 100% pewnosc, stad taka decyzja

Edytowane przez marticia
Czas edycji: 2013-03-07 o 12:36
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:39   #3040
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Marti
przykro mi...trzymaj sie dzielnie. W takich chwilach zadne slowa nie pociesza, ale wiedz, ze jestem sercem z cala wasza czworka
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:42   #3041
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

O zesz.......... Marti wspolczuje ogromnie trzymajcie sie dzielnie
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 12:44   #3042
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Kasiu
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:52   #3043
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Dziewczynki zadzwonili najgorsze sie potwierdzilo - moje dziecko jest nosicielem zespolu downa i dodatkowo ma duze problemy z sercem. Przepraszam, ze was tu zasmucam, niestety tak mi wyszlo. Jestem silna i staram sie byc zimna w tym wszystkim.. NO coz, takie jest zycie. Nie bede sie dlugo zastanawiac nad usunieciem, nie bede skazywac je na cierpienia. Oczywiscie jutro ide na dodatkowa konsultacje, ale te badania maja 100% pewnosc, stad taka decyzja


nie mam granatowego pojecia, co powinnam ci napisac Kasiu
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:56   #3044
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

No widzicie takie buty. Szkoda, ze to czyta Judi, bo jestem taka szczesliwa z jej ciazy i trzymam wielkie kciukasy za nia. Ja jestem silna babka dziewcyzny, wiem, ze bede miala chwile, kiedy sobie pobecze, na razie mi nie przychodza lzy. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek bedziemy probowac, troche sie boje o TZa, bo on to kompletnie przyzyl i dzis ja stawilam sie w pracy nie on. Jutro ide do szpitala i zobaczymy co dalej, chociaz postawili mi juz 90% na aborcje samoistna.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:00   #3045
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
No widzicie takie buty. Szkoda, ze to czyta Judi, bo jestem taka szczesliwa z jej ciazy i trzymam wielkie kciukasy za nia. Ja jestem silna babka dziewcyzny, wiem, ze bede miala chwile, kiedy sobie pobecze, na razie mi nie przychodza lzy. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek bedziemy probowac, troche sie boje o TZa, bo on to kompletnie przyzyl i dzis ja stawilam sie w pracy nie on. Jutro ide do szpitala i zobaczymy co dalej, chociaz postawili mi juz 90% na aborcje samoistna.
Kasiu, z Judi bobasem jest wszystko w porzadku. Ogromnie wam wspolczuje i w takim wypadku oby wszystko samoistnie sie usunelo.... Zycze ci sily kochana, wam obojgu jej zycze. Przykre, ze tak to sie skonczylo. Nie wiem czy macie w rodzinie obciazenie wadami genetycznymi, ale jesli chcecie miec drugie dziecko, to probowalabym do skutku.


Echh, to takie niesprawiedliwe...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:28   #3046
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Nie Anisiu ani w mojej ani w rodzinie TZa nie ma zadnych rpzypadkow. Powiedzieli ze zawsze ryzyko istnieje, znalazlam sie w tym 1%. NO coz, trudno.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:35   #3047
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Nie Anisiu ani w mojej ani w rodzinie TZa nie ma zadnych rpzypadkow. Powiedzieli ze zawsze ryzyko istnieje, znalazlam sie w tym 1%. NO coz, trudno.
Skoro nie ma, to probowalabym nastepne. Jak juz oboje przegryziecie strate...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:48   #3048
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Marti co mam napisać... Popłakałam się
bardzo mi przykro że tak się to zakończyło, liczyłam na błąd lekarza w pomiarach...
Trzymajcie się kochani...
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 15:27   #3049
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

też mi łzy poleciały, ehhh
człowiek tylko w tv widzi i zawsze ma nadzieję,że w jego małym światku na to nie ma miejsca.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 16:18   #3050
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Marti Jesteśmy wszystkie z Tobą
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 18:22   #3051
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Witam
Miałam tyle napisać, ale napiszę tylko tyle

Przykro mi marti, miałam ogromną nadzieję że to błąd lekarza,że te badania pokażą że wszystko jest ok.
Życzę ci dużo siły psychicznej dla ciebie i twojego tz ( faceci są dużo słabsi od nas )
kurcze aż mnie głowa rozbolała
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 18:34   #3052
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Bry, ja robie przelewy z fona. w mbanku mi dzialaja. wiem,ze w starym tel nie moglam tego robic. ja ostatnio czesto korzystam ze stron w telefonie, bo mamy czesciowo poblokowane w pracy. net mam caly czas wlaczony, nigdy nie wylaczam- pogode mam ustawiona i caly czas mi aktualizuje sie.
w pracy...nudy, chyba za kare mam taki zakres obowiazkow, ze chyba mniej niz nasza stazystka. ale to w sumie dobrze, bo nie chce tam dlugo pracowac, dzis bylam u office managerki powiedziec, ze gdyby cos bylo wolnego, to ja chetna jestem.
ale dobrze tez, ze wrocilam, bo mam meeega dola nadal z tz praca. tzn jak zwykle jest teraz slabszy okres (chociaz grudzien i styczen byly niezle), czekam na wiosne, az zacznie sie ruch. az ostatnio mu powiedzialam, ze wolalabym zeby pracowal normalnie w warsztacie (a ma mozliwosc zaczac w bmw), mialby l4, urlopy zusy itp.. na umowe o prace. ale powiedzial,ze zwariowalam. ze tyle sam rozkrecil firme, tyle inwestycji mamy i ze mialby teraz rezygnowac?
ok, wracam do inhalacji, Tosina mnie wola.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

ps. mi najlatwiej skojarzyc Anisie i Magde, bo je w realu widzialam, ale dobrze tez kojarze, Judi, Takusna, albo kojarze Was ze zdjeciami ktore kiedys widzialam


Kurcze, dopiero doczytalam.
Marti 3maj sie!! Kochana Ty jeszcze sama tam jestes i tak daleko od Wszystkich!
Strasznie mi przykro i tez sie poplakalam, mialam nadzieje, ze bedzie dobrze. Zrobilabym tak samo jak Ty.
Nie potrafie sie w Twojej sytuacji postawic, ale chyba bym tez sprobowala kiedys jeszcze raz.
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2013-03-07 o 18:39
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:35   #3053
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Veronko doskonale cię rozumiem,
Ile razy ja tz mówiłam żuć to w ............... i idź do normalnej pracy, z dala od problemów i całej tej nerwówki. Ciągle tylko gonitwa za pieniądzem.
Ale On od zawsze ma firmę i chyba sobie nie wyobraża pracować u kogoś

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Byłam dziś z Karolkiem na kontrolnej wizycie u ortopedy.
Pooglądała i zaleciła ćwiczenia, bo ma trochę koślawe kolanka i płaskostopia. Kolejna wizyta za pół roku.

aa dziś po obiedzie Karolek zaczął się skarżyć że mu kotlet wszedł do zęba i że go boli. Wyciągnęłam kotleta i się okazało, że robi mu się mała dziurka.
Powiedziałam mu że robaczek krupniaczek pomachał mi ogonkiem
Już mamy umówioną wizytę u dentysty. Po 18
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:36   #3054
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

szukam rowerka dla Wiki, uzywki na allegro. Z tej 12'' juz wyrosła, dzis siedziała na 16'' i bedzie ok. Posucha straszna

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

ciekawa jestem Kristi jak sie panicz spisze u dentysty moją nie widze kompletnie przy wierceniu. Na szczescie poki co nie ma potrzeby
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:05   #3055
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

też mnie przeraża wizja wiercenia w Tymkowym dziobie. Mam nadzieję, że długo nei będzie takiej potrzeby.
Póki co jestem z dnim umówiona znów na kontrolę do dentysty na 20 marca. Zobaczymy czy coś się zmieniło od ostatniego przeglądu.
Popieprzyły mi sie godziny przyjaciółek!! myślałam że lecą od 21:30. Jutro dooglądam początek na ipli.
Idę się myc i spać, dzisiaj cały dzień na kanapie tak do dupy się czułam.
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:31   #3056
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
też mnie przeraża wizja wiercenia w Tymkowym dziobie. Mam nadzieję, że długo nei będzie takiej potrzeby.
Póki co jestem z dnim umówiona znów na kontrolę do dentysty na 20 marca. Zobaczymy czy coś się zmieniło od ostatniego przeglądu.
Popieprzyły mi sie godziny przyjaciółek!! myślałam że lecą od 21:30. Jutro dooglądam początek na ipli.
Idę się myc i spać, dzisiaj cały dzień na kanapie tak do dupy się czułam.
ja mialam to samo tydz. temu. bo wczesniej tak lecialy, dzis sobie juz nagralam
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:36   #3057
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Też jestem ciekawa.
Jak miał kontrolne wizyty, to grzecznie siedział, Jak miał lakowane, to też siedział z buzią otworzoną.
Zobaczymy
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:57   #3058
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa.
Jak miał kontrolne wizyty, to grzecznie siedział, Jak miał lakowane, to też siedział z buzią otworzoną.
Zobaczymy
Lakowalas mu zeby? faktycznie bezplatnie jest?
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 22:02   #3059
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
ja mialam to samo tydz. temu. bo wczesniej tak lecialy, dzis sobie juz nagralam
Cholera czyli nie popierzylo mi sie
Zeszly sezon lecial pozno bo o 22, teraz sie ucieszylam ze leci 21:30 a tu znow zmiana. Godzina lepsza jak dla mnie, tylko czemu ja nic nie wiedzialam.
Jutro doogladam

Powiem wam ze dzisiaj juz opadlam z sil od czasu zielonych dresow z h&m przetartych na kolanach tymek zajechal kolejne 3 pary spodni tym razem jeansy, sztruksy. Dzisiaj mamy wychodzic do lekarza, wszyscy stoimy w butach, patrze na jego kolana w jeansach a tu na kazdym dziura. Nie bylo czasu na przebieranie wiec poszedl taki sliczny rekord w tydzien 4 pary gaci do wywalenia. Piate chyba uratuje, da sie naszyc laty i warto bo cale spodnie niezniszczone. Na reszte szkoda marnowac czasu.
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 22:36   #3060
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
Lakowalas mu zeby? faktycznie bezplatnie jest?

Wiesz co nie pamiętam żebym płaciła, ale zapytam jeszcze tz, czy pamięta.
Chodzimy do znajomej dentystki i nie wiem ( raczej za darmo )





Judi no niestety tak jest i będzie ( aż do końca zerówki )
U Karolka na razie spokój ze spodniami, bo on mało na kolanach chodzi, ale pamiętam jak Krystian był w przedszkolu.
Powiedziałabym nawet że w zerówce więcej wycierał spodni niż w przedszkolu.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Tz mówi że z funduszu poszło



Judi nic innego ci nie zostało jak uzbroić się w cierpliwość i nowe spodnie
Ja wytarte spodnie obcinałam na krótkie
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.