Maleństwa- łączmy się - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 17:50   #3031
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Maleństwa, odświeżam wątek

Zakochałam się w ołówkowych spódnicach Gdzie można kupić takie ołówki, które kończą się w kolanie, a nie 10 cm pod przy naszych niskich wzrostach? Oprócz wspomnianej przeze mnie spódniczki w Re Kids niczego nie mogę znaleźć, wszystko za długie

Tak z innej beczki to macie problemy z... torebkami? Mi te na paskach kończą się gdzieś w kolanach, a projektant nie zawsze pomyśli o regulacji No i modne ciągle wielkie torby - wyglądam z nimi komicznie
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:59   #3032
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Odpuściłam sobie duże torby, a ostatnio kupiłam torebkę, która jest szersza niż dłuższa i mimo niezłej pojemności wygląda normalnie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:35   #3033
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Maleństwa- łączmy się

A ja używam większych torebek, nie takich worków (na szczęście mi się nie podobają ) ale A4 minimalnie. Nie zastanawiałam się czy śmiesznie wyglądam bo takie mi są po postu potrzebne..

A na pocieszenie - dziewczyny bardzo wysokie albo te grubszej kości nie powinny małych torebek nosić bo to niezbyt wygląda
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:42   #3034
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Pozwolę sobie odświeżyć watek witając was i informując, że mam 19 lat i 150 cm czyli łączę sie z wami maleństwami.

Oczywiście ubolewam nad swoim wzrostem .
Kłopotów to tez mam co nie miara spodnie oczywiście za długie, ale problem bardziej tkwi w biodrach są duże do reszty ciała co nie pozwala mi na szybki zakup spodni. Koszulki zawsze przydługie, a o butach to może nawet nie wspomnę jest po prostu tragedia
34 rozmiar, jest mi ciężko cokolwiek kupić, a jak już cos jest to cena masakryczna jeszcze te obcasy 10-cm maja a ja chciałabym choć raz znaleźć takie całkiem na płaskiej podeszwie żeby mieć na co dzień.
Jeszcze te ekspedientki

To może tyle zamartwiania sie nad sobą

Ps. ulżyło mi
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 13:24   #3035
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Maleństwa- łączmy się

witam!
przybiegłam do was z perfum, pierwszy raz jestem na modzie.
jestem malutka 156 cm. Problem mam głównie ze spodniami .
Poradźcie proszę ,które sieciówki mają spodnie o długości nogawek 30?, iwem ze w markowych jeansowych sklepach dostanę ,ale szczerze mówiąc wizja wydania 300-400 zł na jeansy mnie przeraża
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:40   #3036
KKarolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 156
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cześć dziewczynki
Ja mam 157 cm i nigdy, naprawdę nigdy nie znalazłam spodni, które mogłabym na siebie założyć bez skracania nawet L30 w tych droższych markach jak lee czy wrangler są trochę przydługie. Wiem, że skrócone spodnie nie wyglądają fajnie, bo ten skracany szew bardzo się odznacza, ale u krawców istnieje możliwość skrócenia spodni z zachowaniem oryginalnego szwu ja zawsze proszę o takie skrócenie i jest gites
A co do bucików to allegro. Tam zawsze są takie maleńkie rozmiary i to w niskich cenach z firm to na pewno w ryłko są takie malutkie. 35 jest naprawdę małe
a co powiecie o rurkach? nosicie? Bo ja tak, chociaż zawsze do dłuższych t-shirtów i tunik.
Napiszcie co uważacie za modne, stylowe i pasujące do kruszynek
Pozdrawiam Was serdecznie
__________________
Good friends are like stars on the sky... you don't always see them...but you know that they are there...
KKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:42   #3037
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Maleństwa- łączmy się

dziewczyny... h&m dzial dzieciecy! mam 154cm wzrostu. ostatnio w hm dzieciecym kupilam 2 pary dzinsow. leza super, dlugosc odpowiednia.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 15:50   #3038
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja jestem niska (160) ale normalnie noszę spodnie (mama jest krawcową więc mi ładnie skraca), noszę rurki (co przy moim ogromnym tyłku nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale ja je po prostu wielbię), tuniki, balerinki. Wszystko normalnie
Nie przejmujcie się, niektorzy faceci tez nie są wysocy, a jak będziecie starsze, to ogromne szpilki będą dla was extra (nie lubię dziewczyn powyżej 180 + 12 cm szpilka - masakra)
Ciuchy można przeciez nosić takie jak każdy, wystarczy trochę pokombinować i będzie cud, miód i orzeszki
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:15   #3039
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Hmmmm ja przyznam, ze ze spodniami nie mam problemu alt to moze dlatego ze mieszkam wAnglii a tu prawie w kazdym sklepie sa dlugosci 30 i je wystarczy tylko troszku podgiac :P

Mam natomiast problem z dlugoscia rekawow w swetrach/kurtkach. Nie wiem albo robia je na jakies 'malpy' albo ja mam takie krotkie raczki jak Bobek z Muminkow Aha i jeszcze mam waskie ramiona i przez to tez problem zeby sweterki fajnie lezaly
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 17:52   #3040
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

W tym tygodniu obkupiłam się w H&M (dziecięcym) i Terranovie. Nic nie musiałam przerabiać, ani skracać spodni (rozmiar 152cm), ani rękawów w sweterkach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:30   #3041
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Hej dziewczyny! Przyłączam się ze swoim 160cm. Dzisiaj byłam w H&M dziecięcym i widziałam super spodnie w normalnej cenie, tzn 79, 99zł. W H&M dla dorosłych niedosyc, że spodnie są na mnie za długie, to też są drozsze. A te w dziecięcym dziale były naprawdę modne i fajne i nie wygladały jak dla dzieci.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 11:38   #3042
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Minus jest taki, że mają tam obecnie same rurki :/
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:41   #3043
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
dziewczyny... h&m dzial dzieciecy! mam 154cm wzrostu. ostatnio w hm dzieciecym kupilam 2 pary dzinsow. leza super, dlugosc odpowiednia.
pójdę tam dzisiaj- chociaz obawiam się ze mogę mieć problem z wciśnięciem pupy w dziecięce spodnie

Co do Jeansów- krótsze nogawki ma tez C&A- trzeba szukać z dopiskiem short- np 36 SHORT, czasem jest oznaczenie 36 K , tylko jakośc jeansu niefajna

wiecie co mnie dziwi? ze w sklepach typowo "wczesnomłodzieżowych " jak Berska czy forever 18 nie mają krótszych nogawek- chyba nie każda 12-14 latka ma 170 wzrostu?

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-10-12 o 08:43
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 10:43   #3044
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Maleństwa- łączmy się

A czy w H&M dziecięcym szerokość spodni też jest...dziecieca?
Bo ja mam nóżki krótkie, ale pupę wielkości solidnej
Wcisnęłabym się w nie?
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:13   #3045
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Maleństwa- łączmy się

waskie sa. ale ja przy swoich 52 kg sie zmiescilam.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 12:44   #3046
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
waskie sa. ale ja przy swoich 52 kg sie zmiescilam.
A nie wiesz jakie to są wymiary? ja mam chyba 29/29 Byłyby dobre? Muszę się chyba wybrać i sprawdzić.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:21   #3047
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Wcale nie są wąskie, ja się mieszczę bez problemu na szerokość nawet na rozmiar 142 cm, a mam 10 cm więcej wzrostu. 152 cm często ze mnie spadają, a jeszcze nigdy nie były za małe.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 21:36   #3048
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

o jejciu jejciu ktosia1 podałaś moje wymiary z tym, ze bluzki zawsze są za szerokie. Rozmiar buta mam 35 dołujące... I raczej nie urosnę mimo dopiero 15 roku życia. Endokrynolog wyrocznią mą. A przepraszam ktosia ile ważysz jeśli mogę spytać?
łączmy sie maleństwa
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:59   #3049
Naomi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Maleństwa- łączmy się

To ja się też przyłączę
Mam 15 lat, 152 cm i ważę 42 kg. Juże nie urosnę za wiele ;( Już nie urosłam ani mm od 4 miesięcy ;( Chociaż strona rosne-zdrowo.pl wróży mi 155 .
Mam problem z ubiorem ;( Spodnie oczywiście h&m kids, 146 są idealne i na szerokość, i na długość. Rurki oczywiście. I są ładne, nie takie dziecinne. Ale bluzki... O sklepach markowych mogę pomarzyć. Jeśli coś mi się spodoba, jest za duże. Nawet xs z H&Ma lub New Yorkera. Ale niedawno blisko mnie otworzyli Galerię Jurajską, muszę tam pojechać, bo jest tam Tally Weijl, Terranova i Bershka. Może coś będzie wreszcie dobre... A, no i w Butiku i Reporterze kiedyś trafiłam na xxs, długa była, ale na szerokość dobra.
Rozmiar buta mam 34. Nawet nie mam wielkiego problemu, adidasy i kozaki kupuję 36, a w lato natrafiłam na targu śliczne szpileczki 34, obcas 6 cm Nawet 33 były. I to nawet był dość duży wybór w tych rozmiarach. Są jeszcze w Ryłko, ale to drogie.
Naomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 14:51   #3050
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Oj widzę że ktos sie tu wkońcu odezwał

Dziewczyny nadchodzi zima.. Trzeba ciepłej kurteczki szukać.. Jak myslicie jakie kurtki, płaszczyki najbardziej pasują dla nas maleństw? Jakie nas wydłużą?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi_ Pokaż wiadomość
To ja się też przyłączę
Mam 15 lat, 152 cm i ważę 42 kg. Juże nie urosnę za wiele ;( Już nie urosłam ani mm od 4 miesięcy ;( Chociaż strona rosne-zdrowo.pl wróży mi 155 .
Mam problem z ubiorem ;( Spodnie oczywiście h&m kids, 146 są idealne i na szerokość, i na długość. Rurki oczywiście. I są ładne, nie takie dziecinne. Ale bluzki... O sklepach markowych mogę pomarzyć. Jeśli coś mi się spodoba, jest za duże. Nawet xs z H&Ma lub New Yorkera. Ale niedawno blisko mnie otworzyli Galerię Jurajską, muszę tam pojechać, bo jest tam Tally Weijl, Terranova i Bershka. Może coś będzie wreszcie dobre... A, no i w Butiku i Reporterze kiedyś trafiłam na xxs, długa była, ale na szerokość dobra.
Rozmiar buta mam 34. Nawet nie mam wielkiego problemu, adidasy i kozaki kupuję 36, a w lato natrafiłam na targu śliczne szpileczki 34, obcas 6 cm Nawet 33 były. I to nawet był dość duży wybór w tych rozmiarach. Są jeszcze w Ryłko, ale to drogie.

masz rację że w markowych sklepach ubrania są duze... niekiedy znajdzie się coś ok ale często mam tak że jakieś bluzy, bluzki, tuniki są takie że nawet jak ubiore xs to wisi jakos dziewnie na mnie wydaje mi sie ze w Orsay,Tally Weijl i Pimkie są mniejszcze ciuszki Ja mam tak że spodnie zawsze sa ok bo mam figure gruszki i dół mam zawsze rozmiarowo wiekszy niz gora, a w ramionach jestem wąska + mały biust i jakoś połowa rzeczy dziwnie wisi na mnie a zwłaszcza jakieś luźniejsze ciuszki..
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:49   #3051
sayeeeda
Raczkowanie
 
Avatar sayeeeda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: śląsk <Częstochowa>
Wiadomości: 126
Dot.: Maleństwa- łączmy się

to ja bym jeszcze chciała wiedziec jakich butów szukac na zime bo teraz wszedzie pełno botków a one chyba skracaja nozki co?
__________________
So catch me if you can - am goin' back...



sayeeeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:45   #3052
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Oj widzę że ktos sie tu wkońcu odezwał

Dziewczyny nadchodzi zima.. Trzeba ciepłej kurteczki szukać.. Jak myslicie jakie kurtki, płaszczyki najbardziej pasują dla nas maleństw? Jakie nas wydłużą?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Wg. mnie najlepsze są króciutkie kurteczki do pasa z bardzo szerokimi ściągaczami.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 21:09   #3053
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Maleństwa- łączmy się

też tak myśle że raczej takie krótsze kurki wydłużają nogi

a co myślicie o płaszczykach? widziałam raz taka mała laske w długim płaszczu i nie wyglądała za ciekawie..

co do kozaków to sama nie wiem...z jednej strony takie botki na obcasie ale z wyższą cholewką (najlepiej i czarne botki i rurki też czarne) to nie wyglądają źle a może i nawet coś wydłużają tylko żeby nie były bez obcasa i z niską cholewką no
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 22:00   #3054
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Myślę, że to kwestia proporcji, a nie ubioru. Mam długi płaszcz i wcale nie czuję się w nim "skrócona". W przeciwieństwie do miniówek, które odkrywają "wszystko, co mam" - nie da się wtedy ukryć, że jestem niska. Rybaczki tuż za kolano wydłużają, uwielbiam. Z kolei takie do połowy łydki skracają. Zaznaczam, że mam chude, krótkie nogi i wąskie biodra.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:51   #3055
brilloaga
Przyczajenie
 
Avatar brilloaga
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Dziewczyny a ja ostatnio odkryłam w wielu firmowych sklepach stoiska z ubraniami "Petite" w sam raz na osoby ponieżej 160cm. Spodnie, bluzki, płaszcze leżą idealnie, nic nie trzeba skracać, poprawiać. Takie stoiska mają m.in.: Zara, Next, Miss Selfridge, Walls i wiele innych. Nie wiem jak z tymi sklepami w Polsce, ale na wyspach jest tego pełno. Ceny podobne do H&M wiec znośnie.
Ja mam 155cm i ważę 43kg, 28lat. Wolę kupować tam, bo te na stoiskach dziecięcych niby nie są za małe (czasami nawet za szerokie) ale do kobiecej figury nie pasują. Nie mają wyprofilowanych bioder itp.
Polecam sprawdzic na stronce np Next, dział Petite (można te kupować przez internet): http://www.next.co.uk/shopping/women-petite-collections#LID=01_02_01_ 02_01

Edytowane przez brilloaga
Czas edycji: 2009-11-18 o 20:05
brilloaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:39   #3056
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja mam 156...ale moze bedee miala 160 ;D (tyle co moja matka
ale w sumie nie wiem czemu niektore widza problem w facetach wzrost to zadna roznica (sama tak myslalam ale wszystko sie zmienilo) i w ogole 160 z np.190cos wyglada slodko
(przyklady: eva longoria+tony parker, rob kardashian i adrienne bailon, ashley tisdale i ten jej nowy boy ;d nie wiem jak sie zwie itp itd)
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:51   #3057
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

brilloaga - a w Zarze jak się nazywają takie rozmiarówki? Jak dla mnie, mają tam potężne ciuchy...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:43   #3058
brilloaga
Przyczajenie
 
Avatar brilloaga
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
brilloaga - a w Zarze jak się nazywają takie rozmiarówki? Jak dla mnie, mają tam potężne ciuchy...
Z tego co mi wiadomo to w Zarze też powinno być stoisko ktore sie nazywa wlaśnie "Petite" (przynajmniej kiedyś było) i można tam kupic spodnie, sukienki takie dla nas. Ja osobiście w Zarze kupuję tylko takie sweterki obcisłe w serek, bo maja mega wybór kolorów i rozmiar xs pasuje idealnie i świetnie się noszą do jeansów a także pod żakiet. Ze spodni albo spódnic to zawsze wolę Next albo Miss Selfridge.
brilloaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 22:31   #3059
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Dzięki za cynk. W Polsce chyba jednak nie mają takich rozmiarów
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:21   #3060
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Witam.Tez jestem niziutka mam 156 cm wzrostu
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 22:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.