Sytuacja w Polsce po wyborach 2015 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 22:15   #3061
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

W obronie Polski stanęli nie tylko posłowie PiS, ale także Korwiniści, Czech i nawet Niemiec.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:22   #3062
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
W obronie Polski stanęli nie tylko posłowie PiS, ale także Korwiniści, Czech i nawet Niemiec.
Oglądałam, było więcej osób za polskim rządem. Ogólnie ten Czech z napisem Jestem Polakiem wygrał
A tak na logikę UE się przeliczyła, jak widać narodowość w ludziach nie umarła, a druga kwestia pozwalając na takie ingerencje w PL i popierając je jak mieliby w przyszłości bronić siebie przed takimi procedurami? Zobaczymy co będzie dalej. Posiedzenie bardzo motywujące.
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:43   #3063
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Tekt Guya "Niech Pani odpowie tak czy nie zrozumiem nawet po polsku bezcenny" a odpowiedź przejdzie do historii...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:50   #3064
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Tekt Guya "Niech Pani odpowie tak czy nie zrozumiem nawet po polsku bezcenny" a odpowiedź przejdzie do historii...
Straciłam do niego szacunek po prześmiewczym zdjęciu śp. Lecha Kaczyńskiego, które wrzucił jakieś kilka dni temu. A premier dobrze mu odpowiedziała, miała się publicznie zobowiązać nie wiedząc co ta Komisja zdecyduje?
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:59   #3065
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Jesli mogę cos zasugerować to prawda jest taka ze wszyscy wybraliśmy "dobrą zmianę"
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 23:02   #3066
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Straciłam do niego szacunek po prześmiewczym zdjęciu śp. Lecha Kaczyńskiego, które wrzucił jakieś kilka dni temu. A premier dobrze mu odpowiedziała, miała się publicznie zobowiązać nie wiedząc co ta Komisja zdecyduje?
Raczej nie miała pozwolenia na wypowiadanie sie w tejj kwestii. . Skoro nie stracilaś szacunku do byłego prezydenta po sławnym spieprzaj dziadu do drugiego żywego człowieka, to dziwne ze przesmiewcze zdjecie Cie oburzylo. Na kabarety też się oburzasz i tracisz do nich szacunek?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 23:06   #3067
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Raczej nie miała pozwolenia na wypowiadanie sie w tejj kwestii. . Skoro nie stracilaś szacunku do byłego prezydenta po sławnym spieprzaj dziadu do drugiego żywego człowieka, to dziwne ze przesmiewcze zdjecie Cie oburzylo. Na kabarety też się oburzasz i tracisz do nich szacunek?
Kabarety uwielbiam oglądać. Wyznaję zasadę, że ze zmarłych się nie śmieje, bo nie mają się jak obronić.
Od razu dopiszę, że nie popieram wyśmiewania czy obrażania żadnej osoby, ale zmarłych w szczególności.
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-19 o 23:08
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 23:15   #3068
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Było nie było-Szydlo dala plamę. Pojechała, powiedziala to co mowila w Polsce i nie umiała podjąć merytorycznej rozmowy. Ba, miałam wrażenie, ze jak padło hasło wenecka w ogole nie wiedziala o co chodzi...A poparcie, jakie dostała umówmy się było mocno symboliczne i wynikające raczej z sympaii frakcyjnych...Oczywiscie środa przyniesie nam wlaściwą interpretację we właściwych mediach
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 23:21   #3069
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Było nie było-Szydlo dala plamę. Pojechała, powiedziala to co mowila w Polsce i nie umiała podjąć merytorycznej rozmowy. Ba, miałam wrażenie, ze jak padło hasło wenecka w ogole nie wiedziala o co chodzi...A poparcie, jakie dostała umówmy się było mocno symboliczne i wynikające raczej z sympaii frakcyjnych...Oczywiscie środa przyniesie nam wlaściwą interpretację we właściwych mediach
Ja to odebrałam trochę inaczej. Co do komisji Weneckiej to PiS sam tam się zgłosił. I ja miałam wrażenie, że ona myśli co odpowiedzieć (w końcu miało nie być pytań), dała sobie czas na to jak mu powiedzieć, że to nie jego sprawa co zdecyduje z opinią komisji i miała rację. Poza tym urzędnicy też nie odpowiedzieli np. skąd czerpią swoje informacje i niektórzy przesadzali ze zbyt mocnymi słowami. UE na pewno nie odpuści po tym wystąpieniu i to widać, ale żeby Polskę ukarać potrzeba jedności, a już widać, że jej nie będzie. Myślę, że po prostu UE posunęła się za daleko zaglądając w wewnętrzne spory w PL i nie podoba się to także innym narodom, co zrozumiałe, zaraz jeden zacznie zgłaszać drugiego i sami nie chcieliby żeby im ktoś praworządność badał. A np. Słowenia nawoływała żeby u nich też badać, że też się zgłaszali i nic nie zrobili w UE z tym. Ogólnie dla mnie to z obu stron było niemerytoryczne, oni ogólnikami i ona ogólnikami.
A w ogóle co do rozmowy premier z tym Panem to się wykłócał z przewodniczącym i na koniec pokazał zaciśniętą pięść, też o nim to dobrze nie świadczyło.
Jak miała podjąć rozmowę jak na wstępie zaznaczyli, że nie ma pytań i odpowiedzi tylko same wystąpienia, a wyjątek zrobili tylko dla Guya i żeby premier się ustosunkowała i żeby na koniec podziękowała.
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-20 o 10:16
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 23:23   #3070
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Tekt Guya "Niech Pani odpowie tak czy nie zrozumiem nawet po polsku bezcenny" a odpowiedź przejdzie do historii...
Stresciłabyś co odpowiedziała? Bo przestała śledzić, mózg mi zaczynał parować
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 23:30   #3071
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...awet-po/rref6b
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 06:48   #3072
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Było nie było-Szydlo dala plamę. Pojechała, powiedziala to co mowila w Polsce i nie umiała podjąć merytorycznej rozmowy. Ba, miałam wrażenie, ze jak padło hasło wenecka w ogole nie wiedziala o co chodzi...A poparcie, jakie dostała umówmy się było mocno symboliczne i wynikające raczej z sympaii frakcyjnych...Oczywiscie środa przyniesie nam wlaściwą interpretację we właściwych mediach
Tak samo symboliczne jak poparcie dla przeciwników PiS. Wiesz jaki jest prawdziwy wniosek z tej wczorajszej hucpy? Ktoś tam w Brukseli popiera nasz Rząd, ktoś tam jest przeciwko (mniej więcej po równo), a ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ ma to wszystko głęboko w d..e i uważa, że to jest nasza wewnętrzna sprawa. KOD i inne śmieszne twory mogą sobie pomarzyć o tym, że UE jest w stanie cokolwiek zrobić w tej sprawie. Dzięki Bogu większość tych darmozjadów nie będzie się mieszać w coś, co kompletnie ich nie interesuje.

P.S. Ja wiem, że 95% tego forum będzie twierdzić, że PiS i Szydło zostali zaorani, zmiażdżeni, itd. ale popatrzcie na spokojnie jaki jest wydźwięk tego co się wczoraj działo:

https://www.facebook.com/ministerstw...type=3&theater

http://wpolityce.pl/polityka/278753-...o-na-lopatkach

https://www.facebook.com/photo.php?f...7679334&type=3

http://kulisy24.com/opinie/debata-ze-zwrotem-akcji

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-01-20 o 07:06
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 10:17   #3073
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Moim zdaniem nie. Po pierwsze procedura uruchomiona i to jest fakt. Jeśli ktoś się spodziewał wielkich fajerwerków od razu, to niestety-to nie obecny nasz krajowy parlament, ze efekty debat są rano i lada moment wchodzą w życie. Samo uruchomienie procedury i debata o kraju to już jest źle...
Oczywiście teraz nas czeka zalew propagandy i widzenia w tym wystąpieniu wielkiego sukcesu, o już widzę nowy lider się narodził.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 10:36   #3074
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie. Po pierwsze procedura uruchomiona i to jest fakt. Jeśli ktoś się spodziewał wielkich fajerwerków od razu, to niestety-to nie obecny nasz krajowy parlament, ze efekty debat są rano i lada moment wchodzą w życie. Samo uruchomienie procedury i debata o kraju to już jest źle...
Oczywiście teraz nas czeka zalew propagandy i widzenia w tym wystąpieniu wielkiego sukcesu, o już widzę nowy lider się narodził.
Jakiego sukcesu? Jaki lider? Ja też bym wolał, żeby PiS nie był przy władzy, ale wygrał wybory i tyle. A za ten cyrk w Brukseli trzeba przede wszystkim podziękować tym, którzy nie mogą się pogodzić z tym, że PiS wygrał DEMOKRATYCZNE wybory i kwiczą na całą Europę. Tak teraz będziemy wybierać władzę w Polsce? Następnym razem jak np. wygra PO czy Nowoczesna, to zwolennicy PiSu mają się zwracać do KE o wszczęcie tych samych procedur, bo wg nich będzie łamana demokracja?
Powtarzam Ci jeszcze raz, że jak dla mnie to całe przedsięwzięcie wczoraj zostało zaorane. Wielu europosłów było tak bardzo zatroskanych o stan polskiej demokracji, że w ogóle nie przyszło na debatę, większość z obecnych również miała to daleko w tyle, a Ci którzy się odzywali mówili m.in. o tym, że są w UE ważniejsze sprawy. Nie brakowało głosów mówiących, że to jest tylko i wyłącznie sprawa Polski.

P.S. Już widzę jak PiS się przejmie tymi wszczętymi procedurami.

P.S. Dopóki zachodnia wolność słowa będzie wyglądać tak jak po wydarzeniach sylwestrowych w Niemczech, to nie mają żadnego prawa debatować o mediach w Polsce. Koniec, kropka.

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-01-20 o 10:39
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 10:39   #3075
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Problemem nie jest wygrana, problemem są działania, które prowadzą do zaburzenia podstaw demokracji. Gdyby pis wygrał i nie zabrał się za demontaż TK, prokuratury i mediów, to nie byłoby problemu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 10:54   #3076
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Problemem nie jest wygrana, problemem są działania, które prowadzą do zaburzenia podstaw demokracji. Gdyby pis wygrał i nie zabrał się za demontaż TK, prokuratury i mediów, to nie byłoby problemu.
PiS nie robi nic ponad to, co robiła PO. Nie przypominam sobie, żeby wtedy ktoś biegł z płaczem do Brukseli. To jest wstyd na całą Europę. Na Węgrzech też Orban robi co chce i na pewno ma wielu przeciwników. Nie kojarzę, by odbyła się debata w sprawie łamania demokracji nad Dunajem.
Kolejny raz powtarzam, że takie sprawy najpierw załatwia się w kraju. To co się dzieje (a nic takiego wielkiego się nie dzieje), nie ma żadnego wymiernego wpływu na UE, więc po jaką cholerę tam o tym debatować? Jak się któraś pokłóci z mężem, to lecicie po sąsiadach, żeby rozstrzygnęli spór?
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:34   #3077
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

PiS leciał rownież z płaczem do PE-2011, 2014. Pani Marta Kaczyńska, Pan Dyrektor Radia mówi Ci Yurij to coś?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:34   #3078
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Yuri22 Mam podobne zdanie. Nie głosuje na PiS i nie popieram tego co zrobili. Według mnie błąd. I powinien TK to rozstrzygnąć. Stoję po stronie rządu patrząc na to co się dzieje. Teraz co wybory będziemy latać do UE i zmieniać rządy, bo opozycji się nie podoba(i jej wyborcom)? Mówicie, że PO nie usprawiedliwia działań PiS? Ale gdzie wtedy była UE? I czemu to na PiS jest nagonka.

Wchodzę na Die Welt i czytam, że pomoc Polaków uchodźcom z Ukrainy jest dyskusyjna, bo my ich tylko wpuściliśmy i pozwoliliśmy pracować, w tym samym czasie Niemcy ich deportowali...
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-20 o 11:36
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 12:00   #3079
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
PiS leciał rownież z płaczem do PE-2011, 2014. Pani Marta Kaczyńska, Pan Dyrektor Radia mówi Ci Yurij to coś?
No i? Skończyło się to rozróbą na całą Europę jak wczoraj? Delikatna różnica, nie?
A teraz przyślą do nas urzędasów z Niemiec i Francji, którzy będą siedzieć za nasze pieniądze i udawać, że patrzą czy aby na pewno polski rząd działa w duchu demokracji. Po kilku miesiącach siedzenia i pierdzenia w stołek stwierdzą, że coś tam jest nie do końca OK, ale ogólnie to wszystko gra i wrócą do Brukseli. Oczywiście KODy i inni obrońcy demokracji będą wtedy urządzać happeningi i dalej srać we własne gniazdo.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Yuri22 Mam podobne zdanie. Nie głosuje na PiS i nie popieram tego co zrobili. Według mnie błąd. I powinien TK to rozstrzygnąć. Stoję po stronie rządu patrząc na to co się dzieje. Teraz co wybory będziemy latać do UE i zmieniać rządy, bo opozycji się nie podoba(i jej wyborcom)? Mówicie, że PO nie usprawiedliwia działań PiS? Ale gdzie wtedy była UE? I czemu to na PiS jest nagonka.

Wchodzę na Die Welt i czytam, że pomoc Polaków uchodźcom z Ukrainy jest dyskusyjna, bo my ich tylko wpuściliśmy i pozwoliliśmy pracować, w tym samym czasie Niemcy ich deportowali...
Dokładnie. Sranie we własne gniazdo.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 12:35   #3080
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
No i? Skończyło się to rozróbą na całą Europę jak wczoraj? Delikatna różnica, nie?
A teraz przyślą do nas urzędasów z Niemiec i Francji, którzy będą siedzieć za nasze pieniądze i udawać, że patrzą czy aby na pewno polski rząd działa w duchu demokracji. Po kilku miesiącach siedzenia i pierdzenia w stołek stwierdzą, że coś tam jest nie do końca OK, ale ogólnie to wszystko gra i wrócą do Brukseli. Oczywiście KODy i inni obrońcy demokracji będą wtedy urządzać happeningi i dalej srać we własne gniazdo.[COLOR="Silver"]
Najpierw mówisz, ze nie pamiętasz, jak Ci przypominam to dalej źle. I to jest polski problem wszyscy widzą że jest źle tylko ... nikt nie ma pomysłu co dalej. Rządzący ponoć mieli reformować zaczęli od prostego wskaźnika-Polak powinien być w partii wtedy partia da mu hojnie ponad wiedzę, doswiadczenie, etc. Partia rządząca wbrew obietnicom przedwyborczym poza zemstą na poprzednikach nie ma żadnego pomyslu plus ma mocne braki kadrowe. Dogorywa Jastrzebska ciekawe skąd na to pojda pieniadze, tym bardziej ze mimo katastrofalnej sytuacji finansowej 13 pensja bedzie wyplacona-spolka wyprzedaje majatek zeby miec na 13 więc o czym my mowimy? SLD i PO dogorywają, Nowoczesna jest konstruktywną opozycją więc ma przekichane. I na tym właściwie można skończyc. Proszę o kulturalniejsze wypowiedzi. Dla mnie to co nazywasz niekulturalnie s... we własne gniazdo uprawiają wszyscy-PAD dalej w zwłoce z zaprzysiezeniem sedziow, ustawa medialna to kuriozum, ustawa o SC czy TK to brak słów...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 12:51   #3081
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Najpierw mówisz, ze nie pamiętasz, jak Ci przypominam to dalej źle.
Nie pamiętam rozróby na całą Europę. Czego nie rozumiesz?

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Dogorywa Jastrzebska ciekawe skąd na to pojda pieniadze, tym bardziej ze mimo katastrofalnej sytuacji finansowej 13 pensja bedzie wyplacona-spolka wyprzedaje majatek zeby miec na 13 więc o czym my mowimy?
Można by spytać tych, którzy rządzili ostatnie 8 lat. No chyba, że wg Ciebie, to wina tych ostatnich 3 miesięcy...

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Nowoczesna jest konstruktywną opozycją więc ma przekichane.
Faktycznie. W składaniu wniosków o przerwę w obradach nie ma sobie równych. Trochę gorzej z tym, co rzeczywiście powinna robić, ale to już nie ważne...

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Dla mnie to co nazywasz niekulturalnie s... we własne gniazdo uprawiają wszyscy-PAD dalej w zwłoce z zaprzysiezeniem sedziow, ustawa medialna to kuriozum, ustawa o SC czy TK to brak słów...
Jeszcze raz pytam: jak masz w domu awanturę to biegasz po sąsiadach i prosisz o interwencję? Skąd Ci przyszło do głowy, że UE załatwi za nas nasze wewnętrzne problemy?
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 13:08   #3082
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Mi było wstyd jak w PE powiedziano, że kk w Polsce jest dyskryminowany-lekcje religii, Świątynia Opatrzności, majątki, kwestie opodatkowania -czad. Dobrze ze proba rozruby ze Smoleńskiem nie wyszła. Chociaż...może by przejrzeli na oczy co niektórzy...Przepraszam bardzo, awanturę z ubieglego roku i jeżdżenie obecnej Pani Premier to ja pamiętam, pamietam rowniez pierwsze decyzje premier po objeciu rzadow. I zdecydowanie nie problem kopalń to nie jest wina nawet 8 letnich rzadow PO tylko rozpasania gornikow-45 zwiazkow zawodowych w Jastrzebskiej wiesz co to oznacza w praktyce? tabun ludzi nie do ruszenia z mocnymi pensjami. O właśnie, Pan Duda z pieskiem się gdzieś zagubili, jak nic w pozwy się zagłebil obiecane przeciwko Newsweekowi...Co do Nowoczesnej-pamietasz jak PiS przegral glosowanie w Komisji parę tygodni temu? zmienili po paru godzinach skład i spokojnie powtórzyli glosowanie...Nowoczesna nie powinna przerywać obrad? acha no tak proces legislacyjny powinien byc z miejsca zalatwiany, olewa sie juz opinie organizacji, stanowisko zainteresowanych, podpisuje sie w nocy wiec czas na zdelegalizowanie opozycji. Pytanie petru o finansowanie hejterow w czasie kampanii z źródel publicznych nie doczekało odpowiedzi, po co więc pytania zadawać? Marszalek i tak każe wszystkich spoza PiS a Pis nie uprawia mocwy nienawisci wyglaszajac oswiadczenia o czym życzliwie informuja media narodowe...
Moim zdaniem trzeba szukać ratunku gdziekolwiek bo w kraju idziemy w zlą stronę i nie da sie dogadać.

P.S.Nie mam pojecia co to jest awantura domowa wiec nie pytaj co bym zrobiła.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 13:26   #3083
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Mi było wstyd jak w PE powiedziano, że kk w Polsce jest dyskryminowany-lekcje religii, Świątynia Opatrzności, majątki, kwestie opodatkowania -czad. Dobrze ze proba rozruby ze Smoleńskiem nie wyszła. Chociaż...może by przejrzeli na oczy co niektórzy...Przepraszam bardzo, awanturę z ubieglego roku i jeżdżenie obecnej Pani Premier to ja pamiętam, pamietam rowniez pierwsze decyzje premier po objeciu rzadow. I zdecydowanie nie problem kopalń to nie jest wina nawet 8 letnich rzadow PO tylko rozpasania gornikow-45 zwiazkow zawodowych w Jastrzebskiej wiesz co to oznacza w praktyce? tabun ludzi nie do ruszenia z mocnymi pensjami. O właśnie, Pan Duda z pieskiem się gdzieś zagubili, jak nic w pozwy się zagłebil obiecane przeciwko Newsweekowi...Co do Nowoczesnej-pamietasz jak PiS przegral glosowanie w Komisji parę tygodni temu? zmienili po paru godzinach skład i spokojnie powtórzyli glosowanie...Nowoczesna nie powinna przerywać obrad? acha no tak proces legislacyjny powinien byc z miejsca zalatwiany, olewa sie juz opinie organizacji, stanowisko zainteresowanych, podpisuje sie w nocy wiec czas na zdelegalizowanie opozycji. Pytanie petru o finansowanie hejterow w czasie kampanii z źródel publicznych nie doczekało odpowiedzi, po co więc pytania zadawać? Marszalek i tak każe wszystkich spoza PiS a Pis nie uprawia mocwy nienawisci wyglaszajac oswiadczenia o czym życzliwie informuja media narodowe...
Moim zdaniem trzeba szukać ratunku gdziekolwiek bo w kraju idziemy w zlą stronę i nie da sie dogadać.

P.S.Nie mam pojecia co to jest awantura domowa wiec nie pytaj co bym zrobiła.
Ale bełkot...

Na prawdę nie dasz rady napisać tego w sposób, który nie jest męczący dla czytelnika?
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 14:10   #3084
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Szukać pomocy gdziekolwiek?
Od razu napisz żebyśmy się poddali i stali Niemcami, już tak oficjalnie, nie tylko jako kolonia ich interesów.
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 14:30   #3085
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Jakoś tak źle mi się kojarzą sytuacje, gdy sąsiednie kraje przychodzą nam z pomocą. Za cholerę nie wiem dlaczego...?
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 15:54   #3086
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
I zdecydowanie nie problem kopalń to nie jest wina nawet 8 letnich rzadow PO tylko rozpasania gornikow-45 zwiazkow zawodowych w Jastrzebskiej wiesz co to oznacza w praktyce? tabun ludzi nie do ruszenia z mocnymi pensjami.
I co PO zrobiła w tym kierunku, żeby zakończyć rozpasania górników i uporządkować sprawę ze związkami zawodowymi? Sprywatyzowała kopalnie? Miała 8 lat, ale głupio im było sprzedać. Zapewne dlatego, że kolesie siedzieli w tych kopalniach i głupio było ich kopnąć swoich w tyłek.

Cytat:
Pytanie petru o finansowanie hejterow w czasie kampanii z źródel publicznych nie doczekało odpowiedzi, po co więc pytania zadawać?
Petru niech lepiej się douczy, że Cesarstwo Rzymskie upadło ponad 300 lat od swojego rozkwitu . Czekam aż ktoś mi wyjaśni fenomen Ryszarda Petru i kto płaci za ciągłe pokazywanie go w mediach.

Cytat:
Moim zdaniem trzeba szukać ratunku gdziekolwiek bo w kraju idziemy w zlą stronę i nie da sie dogadać.
Niemcy w 1939 roku ratowali Polskę przed dyktaturą sanacyjną? Nie wiem czy wiesz, ale pierwotnie planowali utworzenie marionetkowego państwa polskiego, a nie generalnej guberni. Problem jest taki, że ja osobiście wolałbym sanacyjną dyktaturę niż niemiecki nadzór powierniczy.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:30   #3087
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

grupa Wyszehradzka przeciwko relokacji uchodźców:

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...wie-imigrantow
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 00:18   #3088
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Danusia odpuść, nie pogadasz z ludźmi z obsesją kolonizowania PL oni się dopatrzą tego wszędzie a jak dopatrzeć się nie mogą to wyrzucą Ci jakąś dziką anegdotkę historyczną,która ma się do sytuacji jak piernik do wiatraka. Żeby dyskusja na tym wątku miała jakiś sens to trzeba osób z różnymi poglądami,popierających różne partie a teraz jak na razie jest kilka osób,które wszędzie widzą kolonizację i paranormalne ataki na naszą ojczyznę ale nie posiadają poglądów politycznych, źle, że wygrał PIS, co zrobiło PO przez 8 lat? W sumie Korwin ma rację Ty lewaku ale jesteśmy ponadpartyjni, na oczy nie widzieliśmy konstytucji ale jest be (bo tak gadają) nie znam prawa ale wiem czy ktoś zgodnie z nim postępuje. Serio? Ja już przestałam się męczyć, co byś nie pisała to bełkot bo kłóci się z ich ponadpartyjnymi poglądami .
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 01:11   #3089
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

No to z tego co widzę to PiS ma powody do dumy. Poparli ich w europarlamencie ludzie Farage'a, Front Narodowy ( czyli ludzie finansowani przez Kreml ) oraz Europejscy Konserwatysci i Reformatorzy czyli koalicjanci PiS z PE no i posłowie niezrzeszeni.
Klapa, pani Premier i to po całości.
A i podoba mi się to jak kłamstwo premier Szydło o tym,że rzekomo przyjęliśmy uchodźców z Ukrainy wyprostował ambasador Ukrainy w RP Andrij Deszczyca: Polska nie przyjęła z Ukrainy żadnych uchodźców tylko emigrantów gospodarczych. Tak pani Premier - taka jest prawda. To nie są żadni uchodźcy.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł

Edytowane przez michal100
Czas edycji: 2016-01-21 o 01:15 Powód: dopisek
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 06:42   #3090
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
No to z tego co widzę to PiS ma powody do dumy. Poparli ich w europarlamencie ludzie Farage'a, Front Narodowy ( czyli ludzie finansowani przez Kreml ) oraz Europejscy Konserwatysci i Reformatorzy czyli koalicjanci PiS z PE no i posłowie niezrzeszeni.
No nasza opozycja też ma się czym pochwalić po tym cyrku. Liberałowie totalnie olali tą szopkę, a tego pana z KOD, co nie płaci na własne dzieci, witała pani, która wywodzi się z partii głoszącej równość i tolerancję. Równość i tolerancję, które zafundowały wielu Niemkom przymusowy seks i wizyty w szpitalach.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 17:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.