Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 17:35   #3061
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko, wyglądałaś fantastycznie. I pierwszy raz widzę u pana młodego różowy krawat.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:56   #3062
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko gratulacje


Byłam na fitnessie, ale wycisk jutro idę sprawdzić drugi fitness klub koło mnie, ale coś czuję, że będę mieć takie zakwasy, że ledwo się ruszę.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 23:30   #3063
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam Hosenka

edit: rzyrafko ale się zgrałyśmy [/COLOR]

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kurcze, ja nie mam żadnych dużych dokumentów, same karty a chcę teraz duzy portfel, bo mam mały i wciskanie do niego gotówki doprowadza mnie do szału. Planuję dostać pod choinkę, ale muszę się zdecydowac, jaki chcę.

Skończył mi się dzisiaj rano Nuxe pod oczy. Zupełnie nie zauważyłam, że pompka podjechała juz do samej góry i może bym spróbowała tego kremu Oeparol.
Ja wciskam pogiętą gotówke w najmniejszą kieszeń- to mi akurat nie przeszkadza Po prostu jest za wielki do mojej imprezowej torebeczki

Zdecydowałam, że go chcę na 100%, może jutro poszukam
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sobota była cudowna, wesele udane, goście zadowoleni, mimo, iż na sali byliśmy przed 14 ostatni balangowicze wyszli ok 3.30. Nogi do dzisiaj mnie bolą
No to świetnie, że wszystko się ułożyło- jakieś śmieszne wpadki może?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 05:53   #3064
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hosenko, wyglądałaś fantastycznie. I pierwszy raz widzę u pana młodego różowy krawat.
Mi się podobają Hosenki buciki

Wczoraj wróciłam padnięta do domu, bo 2 h stałam w korku Dziś będzie pewnie powtórka z rozrywki
W dodatku po poniedziałkowym skakaniu na skakance tak mnie bolą mięśnie łydek (ale nie z tyłu tylko z przodu), że ledwo chodzę, a wciskanie pedałów w aucie powoduje straszny ból. Wcześniej nie miałam po skakance żadnych zakwasów, a teraz są okropne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 07:42   #3065
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dziękuję za gratulacje

Rzyrafko, nie było żadnych wpadek

Em: dziękuję Cieszę się, że Ci się podoba Nasłuchałam się wielu komplementów, a koledzy i wujkowie TŻ nie mogli się napatrzeć
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 08:55   #3066
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

witam w ten ponury, szary jesienny dzien

wczoraj byłam podpisac umowe i zostałam konsultantka avonu....
katalog juz znam na pamiec i lista zamowienia dla mnie rosnie;P

Hosenko ja tez chce zobaczyc jak wygladałas
Wy dziewczyny oprocz z watku poznałyscie sie osobiscie??


A i pomalowałam wczoraj nowym lakierem paznokcie. Myslałamz,e bedzie jasniejszy kolor na paznokciach,a jestem miło zaskoczona nawet jest ciemniejszym troche od tego jak zakladałam.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 09:09   #3067
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wciskam pogiętą gotówke w najmniejszą kieszeń- to mi akurat nie przeszkadza Po prostu jest za wielki do mojej imprezowej torebeczki
Ja na imprezy raczej portfela nie noszę - zazwyczaj same pieniądze w kieszeni kopertówki.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zdecydowałam, że go chcę na 100%, może jutro poszukam
Ma zachęcające recenzje, ja też się chyba skuszę (tym bardziej, że do tych recenzji dochodzi dobra relacja cena-pojemność), ale nie wiem, które apteki go sprzedają. Jak namierzysz gdzieś, to daj mi znać.


W ogóle to testowałam w weekend mój nowy morski lakier Essence i kolor jest obłędny na paznokciach ale trwałość... dramat. Mało miałam w życiu lakierów, które odpryskują tego samego dnia co malowanie. A inny lakier, który mam z tej serii jest znacznie trwalszy.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 09:14   #3068
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
witam w ten ponury, szary jesienny dzien

wczoraj byłam podpisac umowe i zostałam konsultantka avonu....
katalog juz znam na pamiec i lista zamowienia dla mnie rosnie;P

Hosenko ja tez chce zobaczyc jak wygladałas
Wy dziewczyny oprocz z watku poznałyscie sie osobiscie??


A i pomalowałam wczoraj nowym lakierem paznokcie. Myslałamz,e bedzie jasniejszy kolor na paznokciach,a jestem miło zaskoczona nawet jest ciemniejszym troche od tego jak zakladałam.
3 zdjęcia mam w albumie w profilu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 09:21   #3069
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
3 zdjęcia mam w albumie w profilu
własnie ogladałam je
śliczna z Was para wygladałas cudownie
w ogole bardzo ladny pierscionek zareczynowy masz
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 09:27   #3070
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
własnie ogladałam je
śliczna z Was para wygladałas cudownie
w ogole bardzo ladny pierscionek zareczynowy masz
Dziękuję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:59   #3071
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
wczoraj byłam podpisac umowe i zostałam konsultantka avonu....
katalog juz znam na pamiec i lista zamowienia dla mnie rosnie;P
Ja odkąd zaczęłam kontrolować to co chcę za pomocą list to prawie nic nie kupuję z Avonu z obecnego katalogu wezmę tylko scrub do stóp z limonką i miętą bo jakoś mi umknął ten zakup w lecie a nie wiem czy potem jeszcze b edzie bo wchodzi nowy, zimowy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja na imprezy raczej portfela nie noszę - zazwyczaj same pieniądze w kieszeni kopertówki.

Ma zachęcające recenzje, ja też się chyba skuszę (tym bardziej, że do tych recenzji dochodzi dobra relacja cena-pojemność), ale nie wiem, które apteki go sprzedają. Jak namierzysz gdzieś, to daj mi znać.
U mnie to zalezy od imprezy- nie wszystkie spędzam poniewierając się alkoholem. Ostatnio właśnie głupio wyszło, że go wzięłam do knajpy, jakoś tak to wymyśliłam, że musiałam

Chyba podjadę dziś do apteki na Krowodrzej Górce- co prawda siadło mi coś na gardle i sie nie najlepiej czuję, ale aktualnie nie pada to można skoczyć rowerkiem chyba

Zrobiłam muffinki z siekanymi orzeszkami ziemnymi, solą i biała czekoladą, są obłędne

Jak fajnie, że seriale mi się zaczęły już- poniedziałek spędziłam z CSI wtorek z Dexterem i Housem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 06:01   #3072
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jestem chora Wstałam z okropnym bólem zatok i coś mi "przeszkadza" w gardle, chyba mam powiększone migdałki. Jutro odpuszczam z pracą, chyba i tak dziś się skończy na lekarzu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 08:58   #3073
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

isa666 ojej lec do lekarza jak najszybciej. ta pogoda teraz wszystkich wykancza i lapia sie szybko choroby. ja w tamtym tygodniu bylam chora a jeszcze czuje sie oslabiona.
szybko wracaj do zdrowka
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 09:40   #3074
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
U mnie to zalezy od imprezy- nie wszystkie spędzam poniewierając się alkoholem. Ostatnio właśnie głupio wyszło, że go wzięłam do knajpy, jakoś tak to wymyśliłam, że musiałam
Ja teraz już prawie wcale nie spędzam tak imprez ale po prostu się boję, żeby mi ktoś nie ukradł dokumentów, jak zostawię na 5 minut torebkę, no i żeby mnie ktoś nie zaczepił na ulicy z nieśmiertelnym 'dawaj torebkę' .

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba podjadę dziś do apteki na Krowodrzej Górce- co prawda siadło mi coś na gardle i sie nie najlepiej czuję, ale aktualnie nie pada to można skoczyć rowerkiem chyba
I znalazłaś?

Jest dzisiaj lodowato i okropnie. Nie mogłam się zwlec z łóżka. Wczoraj nie zdążyłam na fitness, więc zapisałam się na dzisiaj na step, ale mam zakwasy, więc będzie ciężko.

I dalej nie wiem, jaki tusz kupić.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:28   #3075
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
isa666 ojej lec do lekarza jak najszybciej. ta pogoda teraz wszystkich wykancza i lapia sie szybko choroby. ja w tamtym tygodniu bylam chora a jeszcze czuje sie oslabiona.
szybko wracaj do zdrowka
Ja się przeziębiłam tutaj w biurze, bo grzejniki zimne i siedzę od 2 dni w kurtce We wtorek byłam na mieście, to na zewnątrz było cieplej niż w tu budynku. Dziś się okazało, że w jednym z biur wymieniali grzejniki i po spuszczeniu wody w jednej części biurowca coś nawaliło i dlatego nie grzeją. Oby to szybko naprawili!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:25   #3076
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jestem chora Wstałam z okropnym bólem zatok i coś mi "przeszkadza" w gardle, chyba mam powiększone migdałki. Jutro odpuszczam z pracą, chyba i tak dziś się skończy na lekarzu.
Mnie od wczoraj rana rozkłada tak poważniej, ale w sumie stwierdziłam, że dam szansę organizmowi, żeby sam sie wybronił. Nie potrzebuję na razie być w pełni sprawną to niech sobie walczy w swoim tempie, nie łykam już panadolu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja teraz już prawie wcale nie spędzam tak imprez ale po prostu się boję, żeby mi ktoś nie ukradł dokumentów, jak zostawię na 5 minut torebkę, no i żeby mnie ktoś nie zaczepił na ulicy z nieśmiertelnym 'dawaj torebkę' .

I znalazłaś?

I dalej nie wiem, jaki tusz kupić.
No mi się zdarza raz na jakiś czas No racja, racja, chociaż na podstawie własnych doświadczeń smiem twierdzić że ulica to najbezpieczniejsze miejsce w środku nocy

Na Górce nie mają, dorwałam w aptece w markecie na Mackiewicza za 16,50. Mieli wszystkie produkty z tej serii i nawet jakiś zestaw ale nie pytałam o ceny. Tylko teraz kurczę sama nie wiem cyz go użyć, bo zobaczyłam skład- 2 i 3 miejsce paraffinum liquidum i petrolatum (swoją drogą myślałam, że to synonimy) - coś do czego mam awersję okropną, bo w kremach do twarzy to mnie momentalnie zapycha. Spróbuję, co tam

A ma mocno pogrubiać? Ten nowy obrotowy Bourjois jest fajny, ale właśnie nie za mocny w tej dziedzinie, niemniej nadrabia porządnym rozczesaniem i zagęszcza, przynajmniej u mnie

Chyba przyszły mi Essiaki tylko muszę siedzieć i czekać do 18 zanim wezmę szturmem pocztę

Rok temu jakieś opony zimowe polecałyście, ale nie pamiętam jakie, a potrzebuję komplet na ten sezon do Uniaka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 20:27   #3077
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Lakierki są superowe jeśli chodzi o kolorki!! Mam nadzieję, że nalezą do dwuwarstwowców, bo jak nie to kupię odpowiedniki z Gosha a te pójdą w świat

I zrobiłam pierwszego w życiu frankena z brydnobłękitnego Jumpy 167 i niebieskawego fioletu Butterfly- wyszedł śliczny burzowoliliowy kolorek

Do tego przypomniałam sobie o pudełku z sypkimi brokatami kolorowymi- chyba będę musiała zakupić mały hurcik jakichś bezbarwnych małych buteleczek i zrobię sobie własne glittertopki Tylko to jeszcze nie teraz, poczekam aż się ukażą bożonarodzeniowe kolekcje wiodących marek i wymyślę coś oryginalniejszego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 21:01   #3078
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jestem chora Wstałam z okropnym bólem zatok i coś mi "przeszkadza" w gardle, chyba mam powiększone migdałki. Jutro odpuszczam z pracą, chyba i tak dziś się skończy na lekarzu.
ojj, kuruj się
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Lakierki są superowe jeśli chodzi o kolorki!! Mam nadzieję, że nalezą do dwuwarstwowców, bo jak nie to kupię odpowiedniki z Gosha a te pójdą w świat
ja dzisiaj też dostałam od Izy swoje i również jestem zachwycona kolorami takie maleństwa, a ile radości

Hosenko, fajne zdjęcia ze ślubu choć szkoda, że takie z oddali
ciekawa jestem, jaki miałaś makijaż
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-10-13 o 21:07
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 06:45   #3079
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja się właśnie kuruję w domu, ledwo wstałam Nie bierzcie nigdy Teraflu, to jest jakaś masakra! Przez 2 godziny byłam jak na haju, zasnęłam i majaczyło mi się coś w głowie. Poczułam się co prawda ciut lepiej, ale do samego wieczora ledwo kojarzyłam co się dzieje dookoła.

rzyrafko ja mam Dębicę Frigo, ale chyba ice w tamtym roku pisała, że te opony nie są dobre.
Tata jutro mi założy zimówki, nie chcę czekać aż nagle może mnie śnieg zaskoczyć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 08:37   #3080
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja moje lakiery odebrałam w środę i są przepiękne, nie mogę się zdecydować czym pomalować pazurki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 09:05   #3081
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No racja, racja, chociaż na podstawie własnych doświadczeń smiem twierdzić że ulica to najbezpieczniejsze miejsce w środku nocy
No ja już miałam nieprzyjemną sytuację raz, na szczęście z TŻem szłam (tylko pokłóceni byliśmy i szliśmy po dwóch stronach ulicy) i mnie uratował, ale sama bym już w nocy nie wracała inaczej niż taxi.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na Górce nie mają, dorwałam w aptece w markecie na Mackiewicza za 16,50. Mieli wszystkie produkty z tej serii i nawet jakiś zestaw ale nie pytałam o ceny. Tylko teraz kurczę sama nie wiem cyz go użyć, bo zobaczyłam skład- 2 i 3 miejsce paraffinum liquidum i petrolatum (swoją drogą myślałam, że to synonimy) - coś do czego mam awersję okropną, bo w kremach do twarzy to mnie momentalnie zapycha. Spróbuję, co tam
Ja się do SP wybieram, może tam będzie. Ale kusi mnie też nowa seria Iwostin pod oczy, a PL też moim ulubionym składnikiem nie jest w kosmetykach, więc zaczynam się wahać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ma mocno pogrubiać? Ten nowy obrotowy Bourjois jest fajny, ale właśnie nie za mocny w tej dziedzinie, niemniej nadrabia porządnym rozczesaniem i zagęszcza, przynajmniej u mnie
No pasowałoby, kurcze nie wiem sama... Najchętniej bym z 20% w S. skorzystała, ale kurcze, krucho u mnie teraz i kozaki musze kupić i boję się nadmiernych wydatków.

O tym Bourjois myślałam też, w SP jest też promocja na L'oreala i na MF Masterpiece Max. Nie wiem sama.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:09   #3082
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

A jaki jeszcze Cię kusi? Mnie Isolift. No i daj koniecznie znać, jak Ci podejdzie Sensitia, też będę potrzbowac coś tłustszego na zimę.
Oj , mnie kusi dużo kremów, jakoś tak mnie naszło na testowanie czegoś nowego na początku listy są: Tolederm i Xemose Uriage, półtłusty i ten z serii Zero Iwostin, Xerial SVR, Creme de Soin A-dermy. Wszystkie bardziej treściwe, na noc, jako odmiana dla obecnie używanych i kończących się Cold Cream i tłustego iwostinu. Będę musiała wybrać dwa, do tego jeszcze coś lżejszego na dzień. Tu skłaniam się ku nawilżającemu z ceramidami Iwostin-miałam poprzedniej jesieni/zimy i bardzo dobrze mi służył.

W weekend szykuje mi się szaleństwo zakupowe bo oprócz kremów zamierzam kupić dwa masła do ciała i zaspokoić głód ciuchowy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Sobota była cudowna, wesele udane, goście zadowoleni, mimo, iż na sali byliśmy przed 14 ostatni balangowicze wyszli ok 3.30. Nogi do dzisiaj mnie bolą
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hosenko, fajne zdjęcia ze ślubu choć szkoda, że takie z oddali
ciekawa jestem, jaki miałaś makijaż
Hosenko, gratulacje!
Również z chęcią zobaczyłabym zbliżenia makijażu

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak fajnie, że seriale mi się zaczęły już- poniedziałek spędziłam z CSI wtorek z Dexterem i Housem
też oglądam na bieżąco, Dextera to ogladałam na nocnych zmianach w pracy o 4 w nocy jak tylko pojawił się w necie ale

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie kuruję w domu, ledwo wstałam Nie bierzcie nigdy Teraflu, to jest jakaś masakra!
niech Ci szybko przejdzie, mi teraflu kiedys pomogło, bez żadnych skutków ubocznych.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

O tym Bourjois myślałam też, w SP jest też promocja na L'oreala i na MF Masterpiece Max. Nie wiem sama.
Ja cierpliwie czekałam na jakąś rozsądną promocję Masterpiece bo uwielbiam te tusze. Obecnie używany Collosal Cat Eyes jest raczej przeciętny więc z chęcią wrócę do MF.
A tusze L'oreala jakos nigdy mnie nie kusiły.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 12:12   #3083
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Oj , mnie kusi dużo kremów, jakoś tak mnie naszło na testowanie czegoś nowego na początku listy są: Tolederm i Xemose Uriage, półtłusty i ten z serii Zero Iwostin, Xerial SVR, Creme de Soin A-dermy. Wszystkie bardziej treściwe, na noc, jako odmiana dla obecnie używanych i kończących się Cold Cream i tłustego iwostinu. Będę musiała wybrać dwa, do tego jeszcze coś lżejszego na dzień. Tu skłaniam się ku nawilżającemu z ceramidami Iwostin-miałam poprzedniej jesieni/zimy i bardzo dobrze mi służył.
Taki fajny ten Iwostin z ceramidami? A on jest treściwszy, nadaje się na temperatury okołomrozowe? Jeżeli kusi Cię SVR Xerial 5, to ja odradzam, bo wiem że masz tez wrażliwą skórę, mnie bardzo podrażnił kiedyś.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja cierpliwie czekałam na jakąś rozsądną promocję Masterpiece bo uwielbiam te tusze.
Jest -30% w SP z kartą Lifestyle.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 12:27   #3084
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie kuruję w domu, ledwo wstałam Nie bierzcie nigdy Teraflu, to jest jakaś masakra! Przez 2 godziny byłam jak na haju, zasnęłam i majaczyło mi się coś w głowie. Poczułam się co prawda ciut lepiej, ale do samego wieczora ledwo kojarzyłam co się dzieje dookoła.
isa lepiej juz sie czujesz?? Ja nie brałam nigdy Teraflu tlyko zawsze Fervex i pomagał bez jakis skutków ubocznych.

Dziewczynki kupowała moze ktoras z Was algi http://www.zrobsobiekrem.pl/?199,algi-morskie-spirulina ?? Bo własnie sie zastanawiam nad nimi.
Wiecie,ze lakierem Eveline ktory kupiłam kilka dni temu jestem zachwycona.A jakos nie przepadam za ta firma. Trzyma sie swietnie na paznokcjach od wtorku rana jak pomalowałam wyglada super.
__________________





Edytowane przez black secret
Czas edycji: 2011-10-14 o 12:35
black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 12:33   #3085
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja po Fervexie zawsze zasypiam, tam jest jakiś taki składnik dodany, który mnie ścina, może w Teraflu też taki jest. Na pewno nie ma go w Gripexie z leków tego typu.

A najskuteczniejsza i tak jest chyba aspiryna.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 14:44   #3086
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Wiecie,ze lakierem Eveline ktory kupiłam kilka dni temu jestem zachwycona.A jakos nie przepadam za ta firma. Trzyma sie swietnie na paznokcjach od wtorku rana jak pomalowałam wyglada super.
Ja się przekonałam do Eveline jak wypuścili serię instant color, tę niby szybko schnącą, ładne kolory, zwłaszcza moja ulubiona czerwień, tylko żebym to ja pamiętała numer...


Ale jestem ostatnio zakręcona! Przed chwilą zajrzałam do torebki, a tam lakier Organzzy Mówiłam Ci wczoraj, że go mam, miałam oddać i całkiem o tym zapomniałam! Ale nie martw się - i tak do Ciebie wróci

Rzyrafko, już nie mam czasu pisać pw - super, że lakiery przyszły i Ci się podobają, mi w buteleczce bardzo spodobał się splash od grenadine, piękny

Ale dzisiaj fajny dzień - było mało ludzi w autobusach z okazji dnia nauczyciela, szkoda, że nie ma tak zawsze

Z kosmetycznych zakupów przyznaję się do kilku lakierów z zamówienia z dziewczynami (), ostatnio byłam w Sephorze, bo dostałam smsa -20%, ale kupiłam tylko masło do ciała o zapachu zielonej herbaty (dla Mamy), szampon cytrynowo-bezowy i mydło do rąk czekoladowe, bo była promocja -50% I gratis dostałam wannę (oddam dla lalek dla siostrzenicy ).
Poza tym dzielnie nic nie kupuję, bo czekam na nowe meteoryty, właśnie, Magda, wiesz, może kiedy będą? I nic innego mnie nie kusi. Choć dowiedziałam się o promocji w Arkadii w sobotę (-20% w Douglasie i jeszcze jest jakaś promocja w Macu) i nie wiem, czy wtedy czegoś nie kupię... A poza tym oszczędzam, bo chyba jednak nie wygram w Lotto skoro nie gram

Sleepy, mi cat eyes się podobał, choć ostatnio dopiero zaczął mi sklejać rzęsy, więc też muszę kupić coś nowego, zastanawiam się nad 2000 cal, bo dawno go nie miałam, a zawsze mi pasował... A Masterpiece powypadał mi rzęsy...
Aaa i jeszcze ostatnio zrobiłam sobie sama hennę na rzęsy i brwi. Na brwiach trzymałam jakieś 3 minuty zamiast 15, wyszły takie akurat, bardzo jestem zadowolona, bo w natury mam je bardzo jasne, a teraz są delikatnie podkreślone i nie muszę ich malować. A rzęsy lepiej chwyciły dolne, to dobrze, bo górne i tak zawsze maluję.

Tak dziewczyny pisałyście o gubieniu rzeczy - ja kilka razy zostawiałam gdzieś torebkę - raz w Macdonaldzie na oparcie krzesła - wróciłam tam po 10 minutach... i nadal wisiała (z zawartością) TŻ twierdzi, że mam ogromne szczęście, bo każdemu innemu by dawno ukradli.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

I jeszcze zapomniałam: robiłam zdjęcia lakierom, które przyszły w sobotę... i ciągle nie miałam czasu, żeby je wrzucić. Ale nie zginą, kiedyś je pokażę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 14:44   #3087
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja po Fervexie zawsze zasypiam, tam jest jakiś taki składnik dodany, który mnie ścina, może w Teraflu też taki jest. Na pewno nie ma go w Gripexie z leków tego typu.

A najskuteczniejsza i tak jest chyba aspiryna.
Mnie też Fervex i Teraflu tak ścinają z nóg. Swojego czasu jeszcze ten zielony Tabcin ta działał, raz nawet serce mi po nim dziwnie kołatało.
Dziś się kuruję właśnie aspiryną i domowymi sokami z czarnej porzeczki i malin. Już mi lepiej, ale zatoki wciąż dokuczają. Na szczęście gardło przestało mnie boleć i nie jestem taka słaba jak rano
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 14:46   #3088
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Izaaaa jak dziś możesz?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 16:42   #3089
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Izaaaa jak dziś możesz?
No i ostatnie lakiery oddane, a tak fajnie było mieć ich tyle, że się nie mieściły w szufladzie


Ja już zaczynam weekend, właśnie planuję, co zrobić z 12 białkami, które dostałam od babci (na bank będą bezy, ale ciekawe ile tego wyjdzie )
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 16:58   #3090
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja moje lakiery odebrałam w środę i są przepiękne, nie mogę się zdecydować czym pomalować pazurki
mam tak samo i pomyśleć że jeszcze niedawno nie ciągnęło mnie do lakierów
ciekawa jestem jak sobie poradzę z Seche
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
też oglądam na bieżąco, Dextera to ogladałam na nocnych zmianach w pracy o 4 w nocy jak tylko pojawił się w necie ale
też cieszę się z nowych sezonów seriali
Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Wiecie,ze lakierem Eveline ktory kupiłam kilka dni temu jestem zachwycona.A jakos nie przepadam za ta firma. Trzyma sie swietnie na paznokcjach od wtorku rana jak pomalowałam wyglada super.
a co to za lakier? i jaki kolor tak mocno chwalisz?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja po Fervexie zawsze zasypiam, tam jest jakiś taki składnik dodany, który mnie ścina, może w Teraflu też taki jest. Na pewno nie ma go w Gripexie z leków tego typu.

A najskuteczniejsza i tak jest chyba aspiryna.
mi pomaga głównie Fervex, zwłaszcza przy dużym katarze, niemal od razu wysusza
za to aspiryna jak dla mnie działa za wolno, potrzebowałabym kilku dni, żeby wrócić do normy
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale jestem ostatnio zakręcona! Przed chwilą zajrzałam do torebki, a tam lakier Organzzy Mówiłam Ci wczoraj, że go mam, miałam oddać i całkiem o tym zapomniałam! Ale nie martw się - i tak do Ciebie wróci
ja o nim też nie pamiętałam i wcale do niego nie tęsknię
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
ostatnio byłam w Sephorze, bo dostałam smsa -20%, ale kupiłam tylko masło do ciała o zapachu zielonej herbaty (dla Mamy), szampon cytrynowo-bezowy i mydło do rąk czekoladowe, bo była promocja -50% I gratis dostałam wannę (oddam dla lalek dla siostrzenicy ).
Poza tym dzielnie nic nie kupuję, bo czekam na nowe meteoryty, właśnie, Magda, wiesz, może kiedy będą? I nic innego mnie nie kusi. Choć dowiedziałam się o promocji w Arkadii w sobotę (-20% w Douglasie i jeszcze jest jakaś promocja w Macu) i nie wiem, czy wtedy czegoś nie kupię... A poza tym oszczędzam, bo chyba jednak nie wygram w Lotto skoro nie gram
też dostałam od nich smsa, nawet wczoraj przypominali, że jeszcze parę dni można skorzystać ale nie wiem czy coś chcę znaczy chcieć chcę, ale to może poczekać

a w Arkadii chyba noc zakupów od 22 w Macu jest tak, że jak się kupi 2 produkty to losuje się trzeci podobno pozwalają wylosować jeszcze raz, jeśli wylosowany kosmetyk nie pasuje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-10-14 o 17:01
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.