NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-24, 13:32   #3061
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja nawet 1 sezonu nie byłam w stanie przebrnąć.
Dla mnie 1 był super, 2 i 3 ok, ale 4 zmasakrowali.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 14:11   #3062
Yunalesca
Raczkowanie
 
Avatar Yunalesca
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 99
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzałam w końcu aktorskie One Piece. Kurcze, spoko wyszło
Yunalesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 15:25   #3063
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
To nieprzyzwoicie wciąga. Wczoraj byłam taka zmęczona po całym tygodniu w pracy a jakoś wysiedziałam i nie dałam za wygraną, później co prawda padłam, ale co popatrzyłam to moje

Myślisz, że ,,uzbiera'' się pięć par? na razie to ja to kiepsko widzę
5 na pewno nie


Zapytam może tutaj: na netflixie jedno = jedno urządzenie? Mam jedno konto z 4 i na tv jest spoko, a jak chce na aplikacji otworzyć to krzyczy, że nowe konto mam założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 16:13   #3064
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Czwarta edycja "Love is blind" mi się podobała, fajnie, że było tyle par, ale tej nie widzę kompletnie - raz, żeby miało być więcej niż te 3 pary, a dwa, że wątpię, żeby jakakolwiek para przetrwała. Poza tym nie wiem, po co rozdzielają tak to w czasie - to typowe show, które nadaje się do obejrzenia i zapomnienia, nie ma sensu dzielić .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 16:14   #3065
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
5 na pewno nie


Zapytam może tutaj: na netflixie jedno = jedno urządzenie? Mam jedno konto z 4 i na tv jest spoko, a jak chce na aplikacji otworzyć to krzyczy, że nowe konto mam założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zalogowane jedno konto na tv i na telefonie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 16:41   #3066
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Czwarta edycja "Love is blind" mi się podobała, fajnie, że było tyle par, ale tej nie widzę kompletnie - raz, żeby miało być więcej niż te 3 pary, a dwa, że wątpię, żeby jakakolwiek para przetrwała. Poza tym nie wiem, po co rozdzielają tak to w czasie - to typowe show, które nadaje się do obejrzenia i zapomnienia, nie ma sensu dzielić .
Mam bardzo mieszane uczucia w stosunku do nowych uczestników - w sensie sezonu 5. Z wieloma osobami mam wrażenie, że jest coś mocno nie tak. Narcyzm, egoizm z niektórych wręcz tryska...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 18:22   #3067
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Yunalesca Pokaż wiadomość
Obejrzałam w końcu aktorskie One Piece. Kurcze, spoko wyszło
Mi jeszcze dwa odcinki zostały. Nie oglądałam anime, nie czytałam mangi, ale serial jak na razie bardzo mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
5 na pewno nie


Zapytam może tutaj: na netflixie jedno = jedno urządzenie? Mam jedno konto z 4 i na tv jest spoko, a jak chce na aplikacji otworzyć to krzyczy, że nowe konto mam założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Używamy Netflixa na tv, 2 telefonach i komputerze, nie ma żadnego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-24, 21:59   #3068
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam bardzo mieszane uczucia w stosunku do nowych uczestników - w sensie sezonu 5. Z wieloma osobami mam wrażenie, że jest coś mocno nie tak. Narcyzm, egoizm z niektórych wręcz tryska...
Mam identyczne odczucia; z czego najgorsza jest Lydia - ta z kręconymi włosami - odnoszę wrażenie, że kogoś tak zdesperowanego jak ona jeszcze dotychczas w "Love is blind" nie było. Źle się na to patrzy bardzo. Do tego zaangażowanie osób, które się już poznały, mija się zupełnie z celem programu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 22:35   #3069
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia; z czego najgorsza jest Lydia - ta z kręconymi włosami - odnoszę wrażenie, że kogoś tak zdesperowanego jak ona jeszcze dotychczas w "Love is blind" nie było. Źle się na to patrzy bardzo. Do tego zaangażowanie osób, które się już poznały, mija się zupełnie z celem programu.
SPOILERY

To, co Lydia nagadała swojej nowej "best friend" Aaliyah (słodka dziewczyna) żeby jej namieszać w rodzącym się związku - chamstwo pierwszej kategorii. Jeszcze z tym niewinnym uśmieszkiem "mówię ci to, bo cię kocham moja psiapsi". Kolejna toksyczna osoba to jak dla mnie Johnie, ta prawniczka, która nie kochała męża i był dla niej tylko zastępstwem. Tupet jak 150, żeby zawracać tyłek kolesiowi, którego odrzuciła dla innego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 00:23   #3070
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia; z czego najgorsza jest Lydia - ta z kręconymi włosami - odnoszę wrażenie, że kogoś tak zdesperowanego jak ona jeszcze dotychczas w "Love is blind" nie było. Źle się na to patrzy bardzo. Do tego zaangażowanie osób, które się już poznały, mija się zupełnie z celem programu.
Dokładnie, że MUSI kogoś znaleźć. Tak samo ta blondi co wybrała łysego, a ten dał jej kosza (sorry, ale nie mam pamięci do imion)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 07:16   #3071
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia; z czego najgorsza jest Lydia - ta z kręconymi włosami - odnoszę wrażenie, że kogoś tak zdesperowanego jak ona jeszcze dotychczas w "Love is blind" nie było. Źle się na to patrzy bardzo. Do tego zaangażowanie osób, które się już poznały, mija się zupełnie z celem programu.
Dla mnie ona jest zbyt ekstrawertyczna i absorbujaca, nie wytrzymalabym z kims takim w zwiazku. Ogolnie to mam wrazenie, ze faceci sa w tym sezonie o wiele bardziej sensowni (chociaz 24-latka bym do takiego programu nie brala), a z kobiet to lubie tylko te pielegniarke i blondynke, ktora zareczyla sie z Izzy'm.

Wysłane z mojego LM-X540 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
SPOILERY



To, co Lydia nagadała swojej nowej "best friend" Aaliyah (słodka dziewczyna) żeby jej namieszać w rodzącym się związku - chamstwo pierwszej kategorii. Jeszcze z tym niewinnym uśmieszkiem "mówię ci to, bo cię kocham moja psiapsi". Kolejna toksyczna osoba to jak dla mnie Johnie, ta prawniczka, która nie kochała męża i był dla niej tylko zastępstwem. Tupet jak 150, żeby zawracać tyłek kolesiowi, którego odrzuciła dla innego.
Fajnie, ze gosc mial na tyle szacunku do siebie, by jej podziekowac. Mam nadzieje, ze w kolejnym odcinku nie zmieni zdania. A Lydia jest potwornie falszywa, kto normalny chcialby sie zaprzyjaznic z kobieta krecaca z twoim ex. Do tego te gadki " vede ciocia dla twoich dzieci". No absurd.

Wysłane z mojego LM-X540 przy użyciu Tapatalka
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-25, 08:41   #3072
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Tak, powinnam napisać "spoilery" - także niniejszym oświadczam, że mogą być spoilery.

W poprzednich edycjach też były te deklaracje miłości co chwilę, ale w tej odnoszę wrażenie, że aż tego jest za dużo - i ta rozpacz z powodu odrzucenia przez faceta, z którym się rozmawiało kilka razy. Nie ogarniam tego.

I rzeczywiście, jestem aż w szoku, że panowie na mnie zrobili o wiele lepsze wrażenie - szczególnie Chris i Uche. Ale widziałam, że ogólnie bardzo dużo ładnych kobiet było gdzieś tam w tle, sensownie się wypowiadających; zastanawiam się, czy wybrali te dla oglądalności? Jedynie Stacy się wydaje taka całkiem na poziomie i może jej wyjdzie z Izzym - tutaj mam obawy raczej co do niego.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
SPOILERY

To, co Lydia nagadała swojej nowej "best friend" Aaliyah (słodka dziewczyna) żeby jej namieszać w rodzącym się związku - chamstwo pierwszej kategorii. Jeszcze z tym niewinnym uśmieszkiem "mówię ci to, bo cię kocham moja psiapsi". Kolejna toksyczna osoba to jak dla mnie Johnie, ta prawniczka, która nie kochała męża i był dla niej tylko zastępstwem. Tupet jak 150, żeby zawracać tyłek kolesiowi, którego odrzuciła dla innego.
No dla mnie też chamstwo i aż mnie zainteresowała ta sytuacja, to doczytałam, że on stwierdził, że produkcja zabroniła mu o tym mówić. Mogli przemilczeć i tyle w zasadzie według mnie, a sam Uche też mi się wydawał dosyć interesujący, Aaalyiah właśnie słodka i nawet wierzę, że mogłoby coś z tego być. Zobaczymy, może jeszcze wróci.

No ta Johnnie to byłam w szoku - pamiętam, że w poprzednich edycjach też tak było, że ktoś kogoś odrzucił i po prostu te osoby nieraz rezygnowały. To wydaje mi się o wiele dojrzalsze podejście. W tym nie wiem, czy ta produkcja każe im takie historie opowiadać, ale ja jednak na jej miejscu też bym to zostawiła dla siebie, dla mnie to też byłoby red flag - ta historia - i powód raczej do odrzucenia mimo wszystko.

Ale Lydia to już po prostu kogoś tak zdesperowanego i robiące naprawdę złe wrażenie, to trudno mi przywołać pamięcią z jakiegokolwiek reality show; ona naprawdę przypomina mi bohaterkę Glenn Close z "Fatalnego zauroczenia" i kompletnie jak na razie jestem w stanie uwierzyć, że może stalkowała swojego byłego i specjalnie zapisała się do programu . Wydaje się mocno niezrównoważona i sądzę, że powinna się udać do specjalisty a nie do programu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 09:28   #3073
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
5 na pewno nie


Zapytam może tutaj: na netflixie jedno = jedno urządzenie? Mam jedno konto z 4 i na tv jest spoko, a jak chce na aplikacji otworzyć to krzyczy, że nowe konto mam założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się że jak się ma abonament wykupiony na jedno urządzenie, to oznacza że w danym momencie można oglądać cos tylko na jednym urządzeniu- albo na telefonie, albo na tv, albo na komputerze. Można te urządzenia zmieniac, ale nie da się mieć odpalonych dwoch filmów na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 10:49   #3074
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Moje dziecko ogląda Netflix bajki na tv, a ja w tym czasie film w aplikacji mobilnej Netflix. I jeszcze 2 inne osoby w naszym gospodarstwie domowym mogłyby coś oglądać np. na drugim telefonie i tablecie. Tylko, że mamy normalne konto, a nie konto na zasadzie dodatkowo utworzonego profilu. Pewnie wtedy zasady są inne.

Cytat:
Na ilu urządzeniach można oglądać Netflix? Możesz oglądać filmy i seriale Netflix nawet na 4 urządzeniach jednocześnie. Możesz utworzyć dodatkowo nawet 5 profili użytkowników, które dodatkowo umożliwiają personalizację video, tj. zainteresowań określoną tematyką filmów i seriali.


---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
(...)
No dla mnie też chamstwo i aż mnie zainteresowała ta sytuacja, to doczytałam, że on stwierdził, że produkcja zabroniła mu o tym mówić. Mogli przemilczeć i tyle w zasadzie według mnie, a sam Uche też mi się wydawał dosyć interesujący, Aaalyiah właśnie słodka i nawet wierzę, że mogłoby coś z tego być. Zobaczymy, może jeszcze wróci.

No ta Johnnie to byłam w szoku - pamiętam, że w poprzednich edycjach też tak było, że ktoś kogoś odrzucił i po prostu te osoby nieraz rezygnowały. To wydaje mi się o wiele dojrzalsze podejście. W tym nie wiem, czy ta produkcja każe im takie historie opowiadać, ale ja jednak na jej miejscu też bym to zostawiła dla siebie, dla mnie to też byłoby red flag - ta historia - i powód raczej do odrzucenia mimo wszystko.

Ale Lydia to już po prostu kogoś tak zdesperowanego i robiące naprawdę złe wrażenie, to trudno mi przywołać pamięcią z jakiegokolwiek reality show; ona naprawdę przypomina mi bohaterkę Glenn Close z "Fatalnego zauroczenia" i kompletnie jak na razie jestem w stanie uwierzyć, że może stalkowała swojego byłego i specjalnie zapisała się do programu . Wydaje się mocno niezrównoważona i sądzę, że powinna się udać do specjalisty a nie do programu.
Poczytałam Reddit. Wątki w stylu "Lydia is evil". Widzę, że mają takie samo zdanie o niej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-09-25 o 10:37
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 17:35   #3075
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oglądam 4 sezon Sex Education, jestem na 5 odcinku i mam ochotę przestać. W zasadzie już na 3 chciałam. Beznadziejny jest.
Nie mów, że aż tak spaprali sezon
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 18:48   #3076
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

My jeszcze nie zaczęliśmy 4 sezonu, ale właśnie widziałam opinie, że kiepski, więc mi się nie spieszy
Wczoraj dokończyliśmy "One Piece". Bardzo mi się podobał. Ale nie mam zielonego pojęcia ani o mandze ani o anime, więc nie wiem, jak wypada w porównaniu z nimi.
Teraz czekamy na "Castlevania: Nocturne". Sex education pewnie będzie musiało poczekać w kolejce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 19:32   #3077
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Czwarta edycja "Love is blind" mi się podobała, fajnie, że było tyle par, ale tej nie widzę kompletnie - raz, żeby miało być więcej niż te 3 pary, a dwa, że wątpię, żeby jakakolwiek para przetrwała. Poza tym nie wiem, po co rozdzielają tak to w czasie - to typowe show, które nadaje się do obejrzenia i zapomnienia, nie ma sensu dzielić .
No właśnie miałam pisać, że czwarty sezon był naprawdę udany i statystycznie najlepszy te od 1-3 sezonu też nie były najgorsze, ale to co się tutaj dzieje to jakiś wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam bardzo mieszane uczucia w stosunku do nowych uczestników - w sensie sezonu 5. Z wieloma osobami mam wrażenie, że jest coś mocno nie tak. Narcyzm, egoizm z niektórych wręcz tryska...
O to, to! z jednej strony jestem ciekawa jak to się rozwinie a z drugiej jakoś mam mieszane uczucia i Ci uczestnicy tak mi średnio podeszli.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
SPOILERY

To, co Lydia nagadała swojej nowej "best friend" Aaliyah (słodka dziewczyna) żeby jej namieszać w rodzącym się związku - chamstwo pierwszej kategorii. Jeszcze z tym niewinnym uśmieszkiem "mówię ci to, bo cię kocham moja psiapsi". Kolejna toksyczna osoba to jak dla mnie Johnie, ta prawniczka, która nie kochała męża i był dla niej tylko zastępstwem. Tupet jak 150, żeby zawracać tyłek kolesiowi, którego odrzuciła dla innego.
Moja imienniczka to jest jakaś pomyłka.. i te gadki jakie to on ma auto itd. a tamta serio nie chciała tego wiedzieć. Normalnie dziewczyna ma jakby dwie twarze i jak tak jej gada, że ją kocha to wyczuwam milion % dwulicowości. A Johnie też swoim zachowaniem mi nie przypasowała. Nie pamiętam imion chłopaków jeszcze, ale ona najbardziej randkowała z dwoma, nie? ten co się serio zaangażował został przez nią odrzucony (wydaje się fajnym, miłym facetem) i chciała z tym drugim coś, ale tamten wybrał tą blondynkę to ta wróciła z podkulonym ogonem do tego pierwszego i najlepsze co mogło być to, to że on się po prostu z tej sytuacji wycofał, mądrze zrobił. Na pewno czuł się jak ,,druga opcja'', ,,plan B''.. wiadomo, że tam jest trochę inaczej niż w takich standardowych sytuacjach gdy poznajemy drugą osobę, ale samo to jak ona gadała o tym, że jej mąż był pocieszeniem po tamtym facecie co tylko jego tak naprawdę kochała.. no cringe, po co w ogóle do tego wracać i jeszcze męża obsmarowywać w pewien sposób?

Zgadzam się z Wami - faceci mam wrażenie bardziej sensowni od dziewczyn w tym sezonie!
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2023-09-26 o 19:34
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 19:56   #3078
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Nie mów, że aż tak spaprali sezon
Powiem tak - wprowadzili trochę nowych postaci, które średnio wzbudzają sympatię. I mam wrażenie, że tym w jaki sposób przedstawili środowisko LGBT, strzelili im w kolano.
I ogólnie mam wrażenie, że ten sezon był mocno średni, nie miałam frajdy podczas oglądania.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 17:39   #3079
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzałam nowego "Znachora". Jest kilka wątków pozmienianych - niektóre dla mnie na plus, inne na minus. Marysia denerwowała mnie mniej niż się spodziewałam po zwiastunie. Ogólnie mi się podobał. Choć poprzednia wersja nadal pozostaje moją ulubioną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-27, 18:38   #3080
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiem tak - wprowadzili trochę nowych postaci, które średnio wzbudzają sympatię. I mam wrażenie, że tym w jaki sposób przedstawili środowisko LGBT, strzelili im w kolano.
I ogólnie mam wrażenie, że ten sezon był mocno średni, nie miałam frajdy podczas oglądania.
Mam to obejrzę, widziałam zwiastun nie zapowiadał katastrofy.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 18:41   #3081
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Mam to obejrzę, widziałam zwiastun nie zapowiadał katastrofy.
Dla mnie był najgorszy ze wszystkich sezonów.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 21:59   #3082
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89678595]Obejrzałam nowego "Znachora". Jest kilka wątków pozmienianych - niektóre dla mnie na plus, inne na minus. Marysia denerwowała mnie mniej niż się spodziewałam po zwiastunie. Ogólnie mi się podobał. Choć poprzednia wersja nadal pozostaje moją ulubioną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Włączyłam, żeby zobaczyć jak zrobili kultową scenę w sądzie i nope, nope i jeszcze raz nope. To zupełnie nie tak. I już chociażby z tego powodu nie obejrzę nowej wersji.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 23:38   #3083
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Włączyłam, żeby zobaczyć jak zrobili kultową scenę w sądzie i nope, nope i jeszcze raz nope. To zupełnie nie tak. I już chociażby z tego powodu nie obejrzę nowej wersji.
Sąd to chyba najsłabszy punkt tej wersji, aczkolwiek w książce ta kultowa scena miejsca nie miała, więc jej brak mnie nie razi. Chyba nawet dobrze, że nie próbowali jej odgrzewać, chociaż wybrane rozwiązanie jest wg mnie słabe. Zamierzam jeszcze z ciekawości obejrzeć wersję z 1937, choć z tego co się orientowałam jeszcze bardziej odbiega od powieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 07:49   #3084
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89678595]Obejrzałam nowego "Znachora". Jest kilka wątków pozmienianych - niektóre dla mnie na plus, inne na minus. Marysia denerwowała mnie mniej niż się spodziewałam po zwiastunie. Ogólnie mi się podobał. Choć poprzednia wersja nadal pozostaje moją ulubioną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Obejrzałam wczoraj i bardzo fajny mi przypadł do gustu. Poprzednią wersje uwielbia mój dziadek i przy każdej okazji zachwyca się jaki to piękny film.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 08:47   #3085
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Zaczęłam oglądać The Duchess i mam bulwers, że 9-latka poluje z ojcem i jest zachwycona, że zastrzeliła wiewiórkę. Przez coś takiego odechciało mi się oglądać.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 08:48   #3086
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 284
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ja również obejrzałam nowego Znachora i podobał mi się, Lichota super (od razu mi pasował) ta jego kobita tez fajnie, córka slabawo. Piękne zdjęcia, fajna muza.
Tego z Bińczyckim oglądałam chyba jako dziecko, wiec nie mam jakiegoś sentymentu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 09:01   #3087
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja również obejrzałam nowego Znachora i podobał mi się, Lichota super (od razu mi pasował) ta jego kobita tez fajnie, córka slabawo. Piękne zdjęcia, fajna muza.
Tego z Bińczyckim oglądałam chyba jako dziecko, wiec nie mam jakiegoś sentymentu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie oglądałam, ale wg mnie Lichota potrafi.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 12:43   #3088
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzalam kolejne odcinki Love is Blind i zmieniam zdanie o facetach - jednak wcale nie sa sensowni.
Izzy ma chyba jakis problem z emocjami, caly czas zagryza warge, jakby mial zaraz wybuchnac placzem. Odbywa jakies dziwne rozmowy z "bylymi" z kabin i przezywa to wszystko jak dziewczynka w wieku gimnazjalnym. Moze to po prostu montaz, ale no nie wypada najlepiej.
JP albo jest dziwakiem, albo po prostu Taylor totalnie nie podpasowala mu wizualnie i nie umial z tego wybrnac z klasa. Zdarza sie, ale w SM czekaja go teraz ciezkie chwile.
Uche to moim zdaniem dobrze maskujacy sie narcyz i nie do konca wierze w to, co mowi o Lydii. Tzn moze i ona jest rabnieta, ale jemu to lechcze ego, inaczej nie szukalby kontaktu z nia. Sorry, gdyby mnie ktos przesladowal, to raczej wialabym od tej osoby, a nie aranzowala jakies rozmowy, zeby sobie wszystko wyjasnic. Jego zachowanie wobec Aaliyah jestem w stanie zrozumiec, bo dziewczyna go zwyczajnie wystawila, ale nie podobal mi sie karcacy ton, w jakim z nia rozmawial - az bilo od niego poczucie wyzszosci. Nie wiem, dla mnie ten facet to jedna wielka czerwona flaga i tez nie sadze, by w realnym zyciu moglo mu sie ulozyc z Aaliyah. Ona jest bardzo emocjonalna, wrecz egzaltowana, a on emanuje taka wrecz arogancja i bezuczuciowoscia.
Rozczarowal mnie Chris, bo niepotrzebnie zszedl sie z Johnie. Tyrada Izzy'ego byla szczeniacka i nie na miejscu, ale powiedzial prawde. Laska kazdemu sprzeda taka wersje historii, by wywolac reakcje pozadana dla siebie, jest wiec ksiazkowym przykladem falszywej osoby.
Wciaz lubie Stacy. Moze nie jest slodka i mila, ale tez nie szuka dram na sile i mowi wprost, czego oczekuje. Chyba ona jedna pasowalaby mi do Uche - bo nie pozwolilaby sie stlamsic.

Wysłane z mojego LM-X540 przy użyciu Tapatalka
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 13:18   #3089
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Jeszcze nie oglądałam, ale wg mnie Lichota potrafi.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Lichota to jest miszczu i totalnie wiem, że jak bierze udział w produkcjach to jest sens coś obejrzeć. Nawet tylko dla niego.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 13:28   #3090
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89679922]Obejrzalam kolejne odcinki Love is Blind i zmieniam zdanie o facetach - jednak wcale nie sa sensowni.
(...)
JP albo jest dziwakiem, albo po prostu Taylor totalnie nie podpasowala mu wizualnie i nie umial z tego wybrnac z klasa. Zdarza sie, ale w SM czekaja go teraz ciezkie chwile.
(...)
[/QUOTE]

JP mnie rozczarował jak mało kto. Całkiem seksowny i wydawało mi się, że życiowo sensowny facet, a wyszło z niego drewno i dziwactwo. Rozumiem, że może nie lubić mocnego make up u kobiet, ma prawo. Ale Taylor miała rację, że znalazł sobie temat zastępczy i to wcale nie o make up chodzi. Ona mu się chyba po prostu nie spodobała, nie leciał na nią. To było widać. Nie dziwię jej się, że poczuła się mega niepewnie. Może była nieco upierdliwa w tym dopytywaniu się, ale z drugiej strony siedzący w milczeniu facet, z nieodgadnionym uśmiechem, też by mnie kompletnie wybił z rytmu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-09-29 o 22:25
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-17 21:56:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.