Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęgnujemy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 08:39   #3061
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Narek na końcu posta są jej własne zdjęcia
A rzeczywiście, wybaczcie Co ślepemu po oczach
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:53   #3062
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3423839 6]
Ewelin to jak Ty grałaś? Biedactwo
[/QUOTE]
graliśmy długo, bo od 15 do prawie 20, przy każdym odbiciu bolało, aż w końcu tak zabolało, że nie dałam rady
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:18   #3063
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cześć

Wstałam z kiepskim nastrojem. Mimo to szybko zrobiłam pranie, jakoś zmusiałam się do życia, nauczyłam się już kartkę a4 na jutrzejszego kolosa, no i zrobiłam Tamilee Webb, ale tylko 15 minut (ostatnio 2 razy pocisnęłam po 10, więcej nie dało rady) no i Mel B - dotarłam do 8 minuty. Fajnie się ćwiczy!

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny
Wczoraj grałam w siatkówkę i wylądowałam na izbie przyjęć mam stłuczoną rękę, poowijaną watą i bandażem, śmierdzącą octem, dzisiaj idę z jakąś kartką do rodzinnego, zobaczymy co mi powie pewnie da kierowanie do ortopedy, bo przecież jak 2 lekarzy na mnie zarobi to za mało
Biedna!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:21   #3064
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Ja się boję piłek
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:26   #3065
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ja się boję piłek
Ja też. W podstawówce siedziałam na ławce, albo chowałam się za innych, jak graliśmy w dwa ognie, czy coś.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:37   #3066
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ja też. W podstawówce siedziałam na ławce, albo chowałam się za innych, jak graliśmy w dwa ognie, czy coś.
Ja to samo

A tej gry "dwa ognie" to w ogóle nie rozumiem - co to za sens rzucać w siebie piłką
Szczególnie jak dzieciaki są złośliwe i cisną z całej siły
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:47   #3067
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ja to samo

A tej gry "dwa ognie" to w ogóle nie rozumiem - co to za sens rzucać w siebie piłką
Szczególnie jak dzieciaki są złośliwe i cisną z całej siły
Właśnie. Chłopaki z całej siły rzucały piłką w dziewczyny. A ja byłam chucherko chudziutkie, nóżki dwie zapałki i nie przepadałam, jak rzucali we mnie.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 10:26   #3068
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Racja, otoczenie, ludzie, zajęcie wiele daje. Też nie lubię nigdzie wychodzić, ze względu na nerwy, ale powiem szczerze, że ostatnio mi coraz lepiej nostress wychodzi, chociaż akurat randka jest dla mnie katastrofą . Ja też się szybko irytuję z błahych powodów.
Mnie też stresują jakieś ważniejsze wydarzenia, rozmowy o pracę, zapewne randka też sporo by mnie kosztowała

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość

O coś strasznego... Tez mam nadzieję, że mnie ani nikogo z moich bliskich to nie spotka.. I tak jak Wy mam czasami dni gdy zastanawiam się nad sobą..
Też mam taką nadzieję. Zwariowałabym jeszcze bardziej gdybym trafiła do takiego miejsca

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3423839 6]

Miki, to w jaki sposób opisałaś szpital - masakra. Istna scena z filmu. Bardzo współczuję tym kobietom, które się tam znalazły. Mam nadzieję, że mi się coś takiego nie przytrafi. [/QUOTE]

Taki szpital to chyba już ostateczność. Były tam też osoby podleczone, jedna babka mówiła, że jutro w końcu wychodzi. Już nie może znieść tych krzyków, płaczu. Może są różne oddziały, dla tych zdrowszych i tych w ciężkim stanie Zestresowałam się już na wejściu. Dzwonimy z mamą, wchodzimy a tam z 15 dziewczyn i kobiet, większość szła za nami i coś mówiła
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:28   #3069
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

http://www.youtube.com/watch?v=w_f0WrvTIk8 Rozwala mnie to za każdym razem, jak to słucham/oglądam

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mnie też stresują jakieś ważniejsze wydarzenia, rozmowy o pracę, zapewne randka też sporo by mnie kosztowała
Ale muszę się pochwalić! Ostatnio się przełamałam i poszłam na casting
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:48   #3070
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

hejka
piekna pogoda w Kraku

Moje kłaki zeswirowały- dawniej myłam 2 razy w tygodniu i było ok,a teraz musze codziennie bo mam smalec na głowie,nie wiem co im sie stało
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:58   #3071
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Dzień Dobry
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 10:59   #3072
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka
piekna pogoda w Kraku

Moje kłaki zeswirowały- dawniej myłam 2 razy w tygodniu i było ok,a teraz musze codziennie bo mam smalec na głowie,nie wiem co im sie stało
Może przeciążone?
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:08   #3073
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Może przeciążone?
nie wiem czym myje szamponem bez silikonow Joanna Rzepa, nie uzywam nowych masek/odzywek, dawniej na tej samej pielegnacji miałam włosy swieze 3 dni ,a teraz na drugi dzien musze myc Moze ten szampon mi nie domywa dobrze,uzywam go od niedawna
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:11   #3074
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Wstałam z kiepskim nastrojem. Mimo to szybko zrobiłam pranie, jakoś zmusiałam się do życia, nauczyłam się już kartkę a4 na jutrzejszego kolosa, no i zrobiłam Tamilee Webb, ale tylko 15 minut (ostatnio 2 razy pocisnęłam po 10, więcej nie dało rady) no i Mel B - dotarłam do 8 minuty. Fajnie się ćwiczy!
No to brawo, brawo
Ja na razie nie mam kiedy ćwiczyć, ostatnio chodzę jak zombie, zmęczona, niewyspana.

W piątek się wkurzyłam, bo miałam już mieć następczynie na moje stare miejsce pracy, ale zrezygnowała i trzeba szukać kogoś nowego. I nadal siedzę od 11 do 20. Mam nadzieję, że przed weekendem się ktoś znajdzie

Miki - a ten oddział to u Was w szpitalu czy Abramowice? Ja się boję każdego szpitala, nawet jak idę do kogoś w odwiedziny. Samo miejsce mnie przeraża, a już zwłaszcza szpital na Kraśnickiej. A co dopiero taki oddział psychiatryczny.

Z moją babcią też ostatnio nie za dobrze...
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:29   #3075
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
No to brawo, brawo
Ja na ra
zie nie mam kiedy ćwiczyć, ostatnio chodzę jak zombie, zmęczona, niewyspana. [/QUOTE]

Mam nadzieję, że uda mi się dalej ćwiczyć i tak szybko się nie zniechęcę Ja miałam wczoraj taki dzień zmęczenia. Teraz na szczęscie lepsza pogoda, może się nam nastrój poprawi

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
W piątek się wkurzyłam, bo miałam już mieć następczynie na moje stare miejsce pracy, ale zrezygnowała i trzeba szukać kogoś nowego. I nadal siedzę od 11 do 20. Mam nadzieję, że przed weekendem się ktoś znajdzie
O matko, ciekawe czemu zrezygnowała. Może ktoś się znajdzie, zawsze to odciążenie, w końcu do nic przyjemnego pracować 9 godzin bez wolnego popołudnia.
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Miki - a ten oddział to u Was w szpitalu czy Abramowice? Ja się boję każdego szpitala, nawet jak idę do kogoś w odwiedziny. Samo miejsce mnie przeraża, a już zwłaszcza szpital na Kraśnickiej. A co dopiero taki oddział psychiatryczny.

Z moją babcią też ostatnio nie za dobrze...
Szpital na Kraśnickiej ma tą atmosferę. Ale ja szpitali się nie boję już, jakiś staż mam, chociaż pewnie nie taki jak ten [mój]chłop od kawy. Teraz znów jest na 3 tygodnie, ale oczywiście nie można mi powiedzieć, co mu robią, tylko siedzę tu jak debil i myślę, co tym razem. Boję się, jak diabli, ale facet tego nie zrozumie Najlepiej się nie odzywać, a ja zachodzę w głowę, czy już go kroją, czy nie.

A co się dzieje babci?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:33   #3076
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

bez sensu, dodałam wpis i go nie ma

Celestynku jaki casting?


Respiro najlepszego , mam nadzieję, że nie pomyliłam daty
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:34   #3077
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
bez sensu, dodałam wpis i go nie ma

Celestynku jaki casting?
Do filmu
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:37   #3078
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy oglądacie HIMYM ;> ale tam był taki odcinek o rzeczach, których nie robi się po 30stce... ;>
oglądam, lubię Barneya
Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Do filmu
do jakiego? i jak Ci poszło?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:40   #3079
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość


do jakiego? i jak Ci poszło?
Szczerze mówiąc, wiem tylko że jest krótko metrażowy i, że szukali facetów, a było tylko 3 kobiece role. Sam casting był fantastycznym doświadczeniem! Polecam wszystkim: mili ludzie, jury sympatyczne, kupa śmiechu i zabawy. jak coś, mają się odezwać
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 11:43   #3080
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
z
Mam nadzieję, że uda mi się dalej ćwiczyć i tak szybko się nie zniechęcę Ja miałam wczoraj taki dzień zmęczenia. Teraz na szczęscie lepsza pogoda, może się nam nastrój poprawi

O matko, ciekawe czemu zrezygnowała. Może ktoś się znajdzie, zawsze to odciążenie, w końcu do nic przyjemnego pracować 9 godzin bez wolnego popołudnia.

Szpital na Kraśnickiej ma tą atmosferę. Ale ja szpitali się nie boję już, jakiś staż mam, chociaż pewnie nie taki jak ten [mój]chłop od kawy. Teraz znów jest na 3 tygodnie, ale oczywiście nie można mi powiedzieć, co mu robią, tylko siedzę tu jak debil i myślę, co tym razem. Boję się, jak diabli, ale facet tego nie zrozumie Najlepiej się nie odzywać, a ja zachodzę w głowę, czy już go kroją, czy nie.

A co się dzieje babci?
Powodzenia! ja chciałam dzisiaj odespać pracujący weekend (ten ostatni był ciężki, mnóstwo zamieszania, praktycznie nie miałam chwili, żeby usiąść i odsapnąć), to mi koleżanka o 6:30 wysłała smsa

Zrezygnowała, bo zobaczyła aktualny harmonogram - każdy weekend aż do 1 lipca jest pracujący No i niewiele wolnych dni na tygodniu, tylko jakieś pojedyncze No cóż, oby szybko się znalazł inny chętny, bo ja już jestem zmęczona, zwłaszcza, że już wiem, że lada moment nie będę musiała tam siedzieć.

Ej, to co on taki tajemniczy? Wcale się nie dziwie, że się denerwujesz.
Ja ze szpitalami mam jakieś takie dziwne jazdy, że np. się boję, że zobaczę jakąś ofiarę wypadku, albo np. kogoś świeżo po operacji i mnie to przeraża. Dobrze wiem, że to jest raczej niemożliwe, skoro idę do kogoś na inny oddział, ale i tak się boję. A jak jadę Kraśnicką i tylko spojrzę w tamtą stronę to mam ciarki na całym ciele.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, wiem tylko że jest krótko metrażowy i, że szukali facetów, a było tylko 3 kobiece role. Sam casting był fantastycznym doświadczeniem! Polecam wszystkim: mili ludzie, jury sympatyczne, kupa śmiechu i zabawy. jak coś, mają się odezwać
Ooo, super! no to trzymam kciuki, żeby się odezwali
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:01   #3081
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
bez sensu, dodałam wpis i go nie ma

Celestynku jaki casting?


Respiro najlepszego , mam nadzieję, że nie pomyliłam daty
Dobrze pamiętałaś Ty masz za 3 dni prawda?
Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, wiem tylko że jest krótko metrażowy i, że szukali facetów, a było tylko 3 kobiece role. Sam casting był fantastycznym doświadczeniem! Polecam wszystkim: mili ludzie, jury sympatyczne, kupa śmiechu i zabawy. jak coś, mają się odezwać
Ja miałam kiedyś zaproszenie na casting, na mieście robili zdjęcia i brali numery telefonu. Odpisali po kilku dniach, że mogę przyjść tego i tego, ale nie poszłam
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:07   #3082
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Powodzenia! ja chciałam dzisiaj odespać pracujący weekend (ten ostatni był ciężki, mnóstwo zamieszania, praktycznie nie miałam chwili, żeby usiąść i odsapnąć), to mi koleżanka o 6:30 wysłała smsa

Zrezygnowała, bo zobaczyła aktualny harmonogram - każdy weekend aż do 1 lipca jest pracujący No i niewiele wolnych dni na tygodniu, tylko jakieś pojedyncze No cóż, oby szybko się znalazł inny chętny, bo ja już jestem zmęczona, zwłaszcza, że już wiem, że lada moment nie będę musiała tam siedzieć.

Ej, to co on taki tajemniczy? Wcale się nie dziwie, że się denerwujesz.
Ja ze szpitalami mam jakieś takie dziwne jazdy, że np. się boję, że zobaczę jakąś ofiarę wypadku, albo np. kogoś świeżo po operacji i mnie to przeraża. Dobrze wiem, że to jest raczej niemożliwe, skoro idę do kogoś na inny oddział, ale i tak się boję. A jak jadę Kraśnicką i tylko spojrzę w tamtą stronę to mam ciarki na całym ciele.[COLOR="Silver"]

Ooo, super! no to trzymam kciuki, żeby się odezwali
Odpiszę po całości
Tak to jest, jak nie ma się dnia wolnego to pada i pospałoby się dłużej,a jednak trzeba wstawać. Gdy jednak jest wolne o 6 budzimy się wyspane. Albo tak jak u Ciebie tym razem - ktoś się do nas dobija.

O kurde, to nieźle - każdy weekend zajęty. Ale ja tam bym ryzykowała, a co Ale pewnie dlatego, że jestem Świeżakiem i nie wiem, co to tak naprawdę znaczy, a tylko sobie wyobrażam.

Bo to typowy facet. Oni nigdy nie mówią o tym, co ich boli, czy coś. Ale skoro idzie na 3 tygodnie, to na pewno nie są to tylko badania.

Rzeczywiście, takie widoki nie należą do przyjemnych. Ja już kilkakrotnie widziałam swoich bliskich po operacjach, no i raz miałam okazję udzielać pomocy swojemu dziadkowi, który omal nie wykrwawił się na śmierć. Jestem osobą wrażliwą, nerwową, ale mimo wszystko w takich chwilach zachowuję trzeźwość umysłu i wiem, co trzeba robić, jak się zachować i w sumie to akurat w sobie lubię.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Ooo, super! no to trzymam kciuki, żeby się odezwali
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3424229 1]
Ja miałam kiedyś zaproszenie na casting, na mieście robili zdjęcia i brali numery telefonu. Odpisali po kilku dniach, że mogę przyjść tego i tego, ale nie poszłam [/QUOTE]
ja nie mam talentu W sumie nie wiem, po co tam poszłam staram się o rolę drzewa, albo statysty!

Dlaczego nie poszłaś?

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

RespiroMusica

Najlepsze życzenia, długaśnych włosków!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa

Edytowane przez Celestyn3k
Czas edycji: 2012-05-21 o 12:08
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:26   #3083
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Właśnie. Chłopaki z całej siły rzucały piłką w dziewczyny. A ja byłam chucherko chudziutkie, nóżki dwie zapałki i nie przepadałam, jak rzucali we mnie.
Ja to samo

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Do filmu
I co? Trzymam kciuki
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:32   #3084
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

http://alissann-inspireme.blogspot.com/ Ładna!

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

I co? Trzymam kciuki
Mam nadzieję, ze się nie dostanę
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:35   #3085
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

To po co poszłaś?

Czyżby to cel terapeutyczny - aby poradzić sobie z nieśmiałością?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:46   #3086
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
To po co poszłaś?

Czyżby to cel terapeutyczny - aby poradzić sobie z nieśmiałością?
Chyba tak. i po części mi się udało. Wiem, że nie nadaję się do filmu, bo jednak nie z moim wyglądem Ale zobaczymy, jak to się rozwinie. Zresztą na pewno było tylu ludzi lepszych ode mnie, nie mam się czym martwić
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:54   #3087
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Dlaczego nie poszłaś?
RespiroMusica

Najlepsze życzenia, długaśnych włosków!
Dziękuję
Na casting nie poszłam, bo trzeba było iść z rodzicem, a Mama była zajęta, poza tym TŻ się buntował
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:56   #3088
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, wiem tylko że jest krótko metrażowy i, że szukali facetów, a było tylko 3 kobiece role. Sam casting był fantastycznym doświadczeniem! Polecam wszystkim: mili ludzie, jury sympatyczne, kupa śmiechu i zabawy. jak coś, mają się odezwać
jak się odezwą to daj znać
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3424229 1]Dobrze pamiętałaś Ty masz za 3 dni prawda?

[/QUOTE]

tak



mam doła niedługo w sumie koniec roku, sesja a ja muszę tyle popoprawiać kół, oddać jakieś prace, pozaliczać, załamka
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:06   #3089
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3424322 9]Dziękuję
Na casting nie poszłam, bo trzeba było iść z rodzicem, a Mama była zajęta, poza tym TŻ się buntował [/QUOTE]

Ach, no tak, jeśli się nie ma 18 lat, to są takie ograniczenia. A z facetami tak już jest

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
jak się odezwą to daj znać

mam doła niedługo w sumie koniec roku, sesja a ja muszę tyle popoprawiać kół, oddać jakieś prace, pozaliczać, załamka
Jasne, napiszę!

Oj.. ja też jestem w bladej. Jak co semestr.
Dużo masz wszystkiego?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:08   #3090
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIII -Na plotkach nie poprzestajemy, włosy wciąż pielęg

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ach, no tak, jeśli się nie ma 18 lat, to są takie ograniczenia. A z facetami tak już jest

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



Jasne, napiszę!

Oj.. ja też jestem w bladej. Jak co semestr.
Dużo masz wszystkiego?
muszę napisać pierwszy rozdział pracy mgr do końca maja
nic nie zaczęłam ale podobno nie trzeba całego oddawać, oj muszę się wziąć do roboty a nie tylko na wizażu siedzę 2 koła muszę poprawić i napisać 2 wypracowania
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.