Vampire Diaries część 4 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 22:34   #3091
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Matko z córką, współczuję waszym facetom jak wy takie wymagające jesteście
Maqda ty to w ogóle zimna skała, nic Cię nie ruszy
Bo ja brata mam, to twarda muszę być A na serio to podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia (jakby nie patrzeć to już trzeci sezon), a me serce (albo umysł) jakoś nigdy nie mdlało na mniej lub bardziej romantyczne sceny ekranowe. W zasadzie to na żaden film/serial (no, poza jednym) nie reaguję głębszymi uczuciami... Ciągle poszukuję takiego który wywrze na mnie jakieś mocne wrażenie (i nie będzie to tylko zdegustowanie). Jeśli o to chodzi, to ja zawsze jakaś dziwna byłam

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
hehe chyba rekord pobilas
Co ty, ja półtora sezonu w cztery dni obejrzałam

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Kocham retrospekcje
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2011-09-23 o 22:36
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:47   #3092
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
jakoś nigdy nie mdlało na mniej lub bardziej romantyczne sceny ekranowe. W zasadzie to na żaden film/serial (no, poza jednym) nie reaguję głębszymi uczuciami...
i właśnie o to mi chodziło, szklany ekran ma wieeeeelkie wyzwanie żeby Cię zaspokoić

i ja też wiem że jeśli coś jest fajne to nadejdzie moment gdy zacznie sie robić słabsze, dlatego nie ciesze się jak głupia na następne części tego samego filmu bo to prawie reguła że już nie będzie tak fajnie a w najgorszym wypadku miło się rozczaruję
Kac Vegas przychodzi mi na myśl. Pierwsza część genialna. Druga? Fajna, ale już bardzo przewidywalna i chce się powiedzieć - ale to już było Wiedziałam że przy Kac Vegas w Bankoku (polski tytuł do tej pory mnie bawi) nie będzie takiej frajdy.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:56   #3093
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
i ja też wiem że jeśli coś jest fajne to nadejdzie moment gdy zacznie sie robić słabsze, dlatego nie ciesze się jak głupia na następne części tego samego filmu bo to prawie reguła że już nie będzie tak fajnie a w najgorszym wypadku miło się rozczaruję
Kac Vegas przychodzi mi na myśl. Pierwsza część genialna. Druga? Fajna, ale już bardzo przewidywalna i chce się powiedzieć - ale to już było Wiedziałam że przy Kac Vegas w Bankoku (polski tytuł do tej pory mnie bawi) nie będzie takiej frajdy.
Zgadzam się. Na tyle, że w zasadzie nie wiem, czy widziałam jakikolwiek sequel lepszy od pierwszej części Chyba nie... A polski tytuł dwójki Kac Vegas jest niesamowity (jakby się nie dało nazwać z dwójką na końcu)
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 23:31   #3094
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
A polski tytuł dwójki Kac Vegas jest niesamowity (jakby się nie dało nazwać z dwójką na końcu)
A słyszałyście że powstaje polska wersja - Kac Wawa
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 23:46   #3095
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 4

i po odcinku drugim

- Stefan dzwonił, tak to już wiemy…
- Alaric i jego dywan, najwyraźniej zapuszcza włosy nie tylko na głowie
- Licznik klat odcinka -> 1 (chyba nie ma pasującej emoty)
- Stefa niesie jelenia, a nie to Ray i jego pośladki jakże cudnie komponujące się z leśnymi widokami
- Warewolfcamping, Stefa zrzuca z ramion zwierzynę, tfu Raya
- My name is Hybrid, Klaus the Hybrid
- Słynna poranna kawa z dopalaczem autorstwa Mrs Lockwood
- No Tyler ostro pocisnął z tą obroną Caroline, „She is not prostitute” i tyle, coś słabo…
- Widzę, że scenarzyści wyciągają ciężkie działa w walce z stworzonym w poprzednich seriach wizerunkiem Matta,
Licznik klat odcinka -> 2
- Klaus w pozycji filozofa toczy rozprawę wśród zebranej gawiedzi , brak mu tylko białych szat i laurów na skroni
- Gryzienie i podgryzanie czas zacząć
- To się nazywa wejście! Niezły Skok Elena
- Klaus czytał Machiavellego
- Elena niczym rozpieszczone dziecko na złość Damonowi chce sobie odmrozić tyłek
- Ray dziabnął i uciekł
- Jeremy wyciąga z pudła jakieś wielkie majty, a Matt - fajkę Vicki
- bunt na pokładzie
- Doggy, doggy
- Carol Lockwood tam gdzie powinna być - za kratkami
- Jak mawiali w gimnazjum „Bijom się, bijom!”
- Licznik śmierci sezonu trzeciego 3-> -> 4
- Damon jaskiniowiec
- Matt i sześciopak
- Vicki, szyba, mina Mattaa hahaha, Anna
( w miedzy czasie licznik śmierci sezonu trzeciego 4-> 5-> ->6-> ->7-> -> 8-> ->9-> ->10-> ->11-> -> 12-> -> 13 jak dobrze policzyłam )
- No i po campingu, krzyki, zbite butelki…
- Biedny Klaus, niby psychopata ale nie mogę go nie lubić ostatnim towarzyszem jaki mu został jest Stefa
- Are you drunk? No -> Damon oficjalnie powrócił do starego siebie
- Licznik klat odcinka-> 3
- Wyrzuty sumienia Carol Lockwood
- Caroline: Daddy? Przypomniała mi się scena w której Caroline umazana krwią mówi ‘Hi mum’

Wnioski ogólne:

- Wikołak po przemianie w wampira rusza się jak zombie
- Klaus się domyślił co jest nie tak
- Caroline ma patologiczną rodzinę
- Pod żadnym pozorem nie dajmy się zaprosić na kawę do Mrs Lockwood
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2011-09-23 o 23:51
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 00:14   #3096
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Vampire Diaries część 4

Tak przy okazji jak Mrs Lockwood to tak słabo się postarała z uratowaniem Caroline "nie dopuszczę, żeby coś jej się stało", "Bill zmiana planów... mówisz nie? no to trudno..."
Ale mam nadzieję, że uratują Caroline, bo ostatnio to jedna z najfajniejszych postaci... pomyśleć, że na początku jej nie znosiłam... ogólnie biedna Caroline, najpierw mama na nią polowała, teraz tata chce ją wykończyć - no ale cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 00:19   #3097
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Wnioski ogólne:
- Wikołak po przemianie w wampira rusza się jak zombie
- Klaus się domyślił co jest nie tak
- Caroline ma patologiczną rodzinę
- Pod żadnym pozorem nie dajmy się zaprosić na kawę do Mrs Lockwood

co do pierwszego to zgadzam się w 100% - ta scena gdy Klaus przemienił już wszystkich i pokazali ich błąkających się - niczym tandetny horror o zombie.
Klaus wie? już? tak szybko? no może coś mu zaświtało gdy żalił się Stefanowi... ale to by oznaczało że będziemy się znów bawić w berka z Eleną, a ja nie chcę
i biedna Caroline
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-09-24 o 00:21
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 00:26   #3098
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 4

tak mi się wydaje, że wie, ale skoro tylko Stefa mu została to raczej nie powie "Stefa musimy zahaczyć o Mystic Falls i zabić twoją dziewczynę, której nie-śmierć krzyżuje mi plany życiowe, a potem pójdziemy wypić kawkę u Mrs Lockwood" tylko pozostawi to dla siebie i już tam w tej szalonej głowie uknuje misterny plan
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 07:49   #3099
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
tak mi się wydaje, że wie, ale skoro tylko Stefa mu została to raczej nie powie "Stefa musimy zahaczyć o Mystic Falls i zabić twoją dziewczynę, której nie-śmierć krzyżuje mi plany życiowe, a potem pójdziemy wypić kawkę u Mrs Lockwood" tylko pozostawi to dla siebie i już tam w tej szalonej głowie uknuje misterny plan
Też mi się tak wydaje. Wiedzieć to wie, bo mina Stefa powiedziała wszystko a głęboki spokój na twarzy Klausa wszystko podsumował (się chłopina dowiedział, że to nie jego wina, to odzyskał wiarę)
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 08:02   #3100
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Vampire Diaries część 4

Jestem już po i odcinek nawet fajny Oczywiście bywały lepsze, ale nie ma co narzekać. "Happy Birthday Elena(...)" na początku było niezle. Podobał mi się krajobraz gór, ale te nieudane hybrydy już nie bardzo Fajnie, że Alaric znów się wprowadził. Ciekawa jestem co miała na myśli Anna mówiąc jerememu, żeby nie ufał Vicky Mam nadzieję, że szybko się tego dowiemy. Dobrze, że matka Tylera wie już o nim... Ciekawe tylko, co się stanie z Caroline...Bo chyba jej ojciec nie zabije...
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 08:20   #3101
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
hahha no ja kupilam az na allegro limit megavideo bo jeszcze wtedy nie dało sie ogladac darmowo ;p;p
a ogladałam namietnie najpeirw sama a później dołączył do mnie brat mojego chłopaka no i to wygladalo tak: wlaczylam kolejny odcinek a on mial isc sie uczyc do matury(ogladalismy jakos w czerwcu) iiiii nie uczył sie hehehhe
ale mature zdał jakby ktoś pytał
po co wydawać kasę na zlikwidowanie limitu na megavideo, jak istnieje TA strona, gdzie wrzucasz linki z megavideo i ogladasz bez limitu
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 10:12   #3102
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
po co wydawać kasę na zlikwidowanie limitu na megavideo, jak istnieje TA strona, gdzie wrzucasz linki z megavideo i ogladasz bez limitu
Ja też uważam, że Klaus wyczytał z twarzy Stefana, że Elena żyje... I boję się, co wymyśli, aby ukarac Stefana
I fajnie jakby wróciła Katherine i zakręciła się wokół Damona- pewnie wtedy Elena byłaby zazdrosna...

I podobało mi się, jak Damon mówił do Eleny, że nie chce, kiedy Stefan wróci, Elena zapomniała o tym, jak Damon się nią teraz opiekuje, gdy go nie ma... I scena w jeziorze boska
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:18   #3103
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
po co wydawać kasę na zlikwidowanie limitu na megavideo, jak istnieje TA strona, gdzie wrzucasz linki z megavideo i ogladasz bez limitu
dzieki nie wiedzialam nawet ;p
a kasy juz nie wydaje ogladam przez serialeonline
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:30   #3104
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Vampire Diaries część 4

Zabieram się w końcu za odcinek!
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:40   #3105
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Vampire Diaries część 4

Mam info o tym jak bedzie ukladac sie relacja S-E-D i K - Kto nie chce wiedziec niech nie czyta
a wiec... jesli spoilery nie klamia to... Damon postawi Elenie ultimatum. Bedzie chcial, zeby sie okreslila czy on czy Stefan. Nie wiem jaka bedzie jej decyzja (czy wybierze Stefka czy nie bedzie umiala wybrac) ale efekt bedzie taki ze Damon odpusci sobie walke o jej uczucia! Za to zeby nie bylo nudno pojawi sie Katherina i bedzie probowala pogrywac sobie zalotnie z Damonem. Stefan podobno tez nie wroci za szybko do Eleny (jesli w ogole) bo na horyzoncie pojawi sie inna kobieta (moze wampir nie wiem) i ona go bedzie jakby bardziej interesowac. Ogolny wniosek jaki nasunal mi sie po przeczytaniu spoilerow to taki ze wyglada na to, ze Elena zostanie sama na lodzie .
nie wiem na jak dlugo ale jednak. I dobrze jej tak

Edytowane przez Koan
Czas edycji: 2011-09-24 o 14:04 Powód: literówki
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:44   #3106
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
Mam info o tym jak bedzie ukladac sie relacja S-E-D iK - Kto nie chce wiedziec niech nie czyta
a wiec... jesli spoilery nie klamia to... Damon postawi Elenie ultimatum. Bedzie chcial, zeby sie okreslila czy on czy Stefan. Nie wiem jaka bedzie jej decyzja (czy wybierze Stefka czy nie bedzie umiala wybrac) ale efekt bedzie taki ze Damon odpusci sobie walke o jej uczucia! Za to zeby nie bylo nudno pojawi sie Katherina i bedzie probowala pogrywac sobie zalotnie z Damonem. Stefan podobno tez nie wroci za szybko do Eleny (jesli w ogole) bo na horyzoncie pojawi sie inna kobieta (moze wampir nie wiem) i ona go bedzie jakby bardziej interesowac. Ogolny wniosek jaki nasunal mi sie po przeczytaniu spoilerow to taki ze wyglada na to, ze Elena zostanie sama na lodzie .
nie wiem na jak dlugo ale jednak. I dobrze jej tak

Bo Katherina powinna być z Damonem. Tylko żeby ciut się zmieniła i nie była aż taką egoistką
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:48   #3107
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Vampire Diaries część 4

O matko jak ja nie lubię tego aktora który gra tatę Caroline, od razu jak się pojawił na ekranie to wiedziałam, że będą kłopoty w Herosach też tak było
Odcinek o wiele lepszy od poprzedniego, ale za mało Caroline! A ja ją tak lubię I mam nadzieję, że po tym co matka Tylera zobaczyła, to się zmieni bo mnie irytuje ta kobieta od samego początku
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:49   #3108
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość

Bo Katherina powinna być z Damonem. Tylko żeby ciut się zmieniła i nie była aż taką egoistką
Ja bym Katherine widziala ze Stefanem. Niby sa jak ogien i woda, bo on dobry a ona zla ale prawda jest taka, ze jej na nim naprawde zalezalo...
Nie to co Elena. Tu mu mowi, ze go kocha, a za chwile maslane oczy do Damona i juz nie wie co czuje.
Katherina zawsze wiedziala, ze kocha Stefana, a ze sie zabawila i jednym i drugim, to inna historia...
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:52   #3109
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
Ja bym Katherine widziala ze Stefanem. Niby sa jak ogien i woda, bo on dobry a ona zla ale prawda jest taka, ze jej na nim naprawde zalezalo...
Nie to co Elena. Tu mu mowi, ze go kocha, a za chwile maslane oczy do Damona i juz nie wie co czuje.
Katherina zawsze wiedziala, ze kocha Stefana, a ze sie zabawila i jednym i drugim, to inna historia...
No a Damon z kim? Z jednej strony fajnie by też było jakby chciała być z Damonem a on byłby obojętny- plus masa jego teksów
Damon to w ogóle powinien być z jakąś dziewczyną z silnym charakterkiem- może ktoś z Pierwotnych?
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 13:55   #3110
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
No a Damon z kim? Z jednej strony fajnie by też było jakby chciała być z Damonem a on byłby obojętny- plus masa jego teksów
Damon to w ogóle powinien być z jakąś dziewczyną z silnym charakterkiem- może ktoś z Pierwotnych?
Moze Fajna byla Rose. Pasowalaby do Damona. Umiala sie z nim dogadac i szybko zlapali kontakt. Szkoda, ze musiala umrzec.
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:59   #3111
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 4

http://s2208.chomikuj. pl/ChomikImage.aspx?k=136200 1&t=634524764763265443&id =699953688&vid=1044379048 &loc=PL

http://s2208.chomikuj. pl/ChomikImage.aspx?k=136198 1&t=634524765705049517&id =699953689&vid=1044379049 &loc=PL

spacja przed pl

i jeszcze http://img846.imageshack.us/img846/5...2sep241442.gif
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:03   #3112
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Łołoło, ale was szybko przeczytałam Pewnie dlatego że nie chciałam was czytać
Mam tylko jedne pytanie: czy Katherina pojawi się już w następnym odcinku?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:56   #3113
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Łołoło, ale was szybko przeczytałam Pewnie dlatego że nie chciałam was czytać
Mam tylko jedne pytanie: czy Katherina pojawi się już w następnym odcinku?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------


Raczej nie, przynajmniej nigdzie o tym nie czytałam. Coś kiedyś było mówione, że siedzi w ciepłych krajach i przez długi czas jej nie będzie.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Zdjęcie z 3 odcinka:

http://img163.imageshack.us/img163/5349/002oiq.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/7499/003ooa.jpg
http://img830.imageshack.us/img830/1183/004rf.jpg
http://img21.imageshack.us/img21/6086/006htp.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/2793/007qao.jpg
http://img854.imageshack.us/img854/2987/008iq.jpg
http://img854.imageshack.us/img854/8523/009ni.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/22/010ixv.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/9281/011hr.jpg

I najlepsze wg mnie:
http://img684.imageshack.us/img684/4183/005vbu.jpg

Coraz bardziej podoba mi się Klaus
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:56   #3114
daggi69
Wtajemniczenie
 
Avatar daggi69
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 284
Dot.: Vampire Diaries część 4

kilka fotek ze słonecznymi pozdrowieniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 202098--48179000-m750x740-u22d23.jpg (51,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48199093-m750x740-ua5058.jpg (94,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48187492-m750x740-u09de8.jpg (61,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48161701-m750x740-u5e8d7.jpg (33,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48161697-m750x740-u5dcaa.jpg (27,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48161698-m750x740-u66a49.jpg (37,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48161699-m750x740-u703a1.jpg (37,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48112377-m750x740-u44c83.jpg (90,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48112696-m750x740-ubdc1f.jpg (86,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202098--48112380-m750x740-u00874.jpg (89,0 KB, 29 załadowań)
__________________
"Zanim nabałaganisz, sprawdź, czy dasz radę posprzątać."
W.C.

http://withmaniabaroko.blogspot.com/
daggi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:06   #3115
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez daggi69 Pokaż wiadomość
kilka fotek ze słonecznymi pozdrowieniami
wstyd się przyznać, ale dopiero po ostatnim odcinku po scenie gdzie Damon patrzył na Elenę w wodzie zauważyłam że Ian ma strasznie jasne oczy. i teraz na tych fotkach to widać, Nina ma dwie prawie czarne kropeczki, a Ian - nie ma kropeczek
i w tym sweterku wygląda na jeszcze starszego ścięcie włosów by go odmłodziło.
i zdziwiłam się trochę jak zobaczyłam Caroline i Jeremiego razem
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:14   #3116
daggi69
Wtajemniczenie
 
Avatar daggi69
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 284
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
wstyd się przyznać, ale dopiero po ostatnim odcinku po scenie gdzie Damon patrzył na Elenę w wodzie zauważyłam że Ian ma strasznie jasne oczy. i teraz na tych fotkach to widać, Nina ma dwie prawie czarne kropeczki, a Ian - nie ma kropeczek
i w tym sweterku wygląda na jeszcze starszego ścięcie włosów by go odmłodziło.
i zdziwiłam się trochę jak zobaczyłam Caroline i Jeremiego razem
to tylko sesja zdjęciowa, było też zdjęcie jego i Bonnie i całej trójki
__________________
"Zanim nabałaganisz, sprawdź, czy dasz radę posprzątać."
W.C.

http://withmaniabaroko.blogspot.com/
daggi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:20   #3117
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez daggi69 Pokaż wiadomość
to tylko sesja zdjęciowa, było też zdjęcie jego i Bonnie i całej trójki
wiem że sesja, ale zdziwiłam się bo w serialu prawie ze sobą nie rozmawiają
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:20   #3118
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez daggi69 Pokaż wiadomość
kilka fotek ze słonecznymi pozdrowieniami
dziwne to zdjęcie Caroline i Bunnymana, no ale taki mieli pomysł

akcja z szybką, mina Matta ()
http://s2231.chomikuj. pl/ChomikImage.aspx?k=136930 5&t=634524815749648545&id =699999485&vid=1044533929 &loc=PL
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:26   #3119
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Vampire Diaries część 4

Na początku jak najbardziej widziałam Damona z Eleną, ale teraz ona się zrobiła strasznie nudna i księżniczkowata (ale w sumie nadal ją lubię), nie chciałabym, żeby Damon był z Katheriną. Ona od początku się nim tylko bawiła i jedyna osoba, jaką ją obchodzi jest ona sama, to nie jest partia dla Damona. Rose nie lubiłam, więc też nie. Hmm w sumie po głębszej analizie, to najbardziej ja pasuję do Damona muszą mnie teraz tylko zatrudnić w serialu Nie czytałam wszystkich książek, ale pamiętam, że tam było coś na rzeczy między Damonem a Bonnie? Wie któraś jak to się tam rozwinęło? Bo w sumie widziałabym Damona z Bonnie.
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:32   #3120
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Nicponianka Pokaż wiadomość
Na początku jak najbardziej widziałam Damona z Eleną, ale teraz ona się zrobiła strasznie nudna i księżniczkowata (ale w sumie nadal ją lubię), nie chciałabym, żeby Damon był z Katheriną. Ona od początku się nim tylko bawiła i jedyna osoba, jaką ją obchodzi jest ona sama, to nie jest partia dla Damona. Rose nie lubiłam, więc też nie. Hmm w sumie po głębszej analizie, to najbardziej ja pasuję do Damona muszą mnie teraz tylko zatrudnić w serialu Nie czytałam wszystkich książek, ale pamiętam, że tam było coś na rzeczy między Damonem a Bonnie? Wie któraś jak to się tam rozwinęło? Bo w sumie widziałabym Damona z Bonnie.
Gdyby Katherina się zmieniła to może by coś z tego było, ale ona się pewnie nie zmieni. Bonnie i Damon fajnie gdyby byli razem. Tylko co z Jer'em? Może niech wróci Anna? Wtedy wszyscy byliby szczęśliwi. Damon z Bonnie, Stefek z Eleną, Jer z Anną, Caroline z Tylerem. Albo Damon z siostrą Elijaha a reszta bez zmian. Jest dużo fajnych opcji:d
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.