Mamy Marzec 2020 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-23, 12:08   #3091
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hallo,co tu takie puchy?
Rano wstalam z bolem ucha ,poszlam nawet do lekarza. Dostalam krople i mam brac apap co 6 h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 15:06   #3092
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
Hallo,co tu takie puchy?
Rano wstalam z bolem ucha ,poszlam nawet do lekarza. Dostalam krople i mam brac apap co 6 h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas dość spokojny dzień, chyba nagroda za wczoraj synek w końcu nawet nienajgorzej pospał, w dzień udało się go uśpić na drzemkę bez problemów (cud ) i trochę odreagowaliśmy z Tż (oboje w domu na L4 ).

Za to wczoraj był taki dzień, że moje zdrowie psychiczne uratowały tylko medytacje i relaksacje z YT wieczorem :tasak:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 15:18   #3093
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

a co to za relaksacje? ☺
Ja biorę jutro dwa dni zwolnienia. Rano jadę na badania krwi. Strasznie mnie męczą mdłości i wymioty jak w 1 trymestrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 17:33   #3094
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
a co to za relaksacje?
Ja biorę jutro dwa dni zwolnienia. Rano jadę na badania krwi. Strasznie mnie męczą mdłości i wymioty jak w 1 trymestrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wpisywałam w YT „pregnancy relaxation” itp. i leciałam po tych, które mi podeszły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 17:37   #3095
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja wczoraj w pracy też miałam ciężki dzień. Na szczęście jakoś dobrnelam do końca dnia, ale wieczorem już miałam ochotę kogoś udusić...
Dziś nie lepiej, dopiero wróciłam z pracy ( od 7 poza domem). A mój pies ma biegunkę.... :sciana:
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 17:48   #3096
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Załamanie pogody to wszyscy od razu gorzej się czują
Ja ostatnio za bardzo nie mam co w pracy robić to przez 2 dni szukałam wózka i chyba znalazłam taki co będzie nam pasować trzeba będzie jeszcze podjechać do sklepu na żywo zobaczyc
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 18:18   #3097
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny zazdroszczę Wam tego szycia chwalcie się efektami!


Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Załamanie pogody to wszyscy od razu gorzej się czują
Ja ostatnio za bardzo nie mam co w pracy robić to przez 2 dni szukałam wózka i chyba znalazłam taki co będzie nam pasować trzeba będzie jeszcze podjechać do sklepu na żywo zobaczyc
Jaki, jaki?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 18:45   #3098
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Chciałam żeby wózek był lekki i w wersji gondolowej jak i spacerowe żeby po pół roku nie szukać nowego (tak ok 10 kg. ) Dobrze jakby miał inne koła niż piankowe coby się sprawdził w trudniejszych warunkach, siedzisko ustawiane w 2 kierunkach, duża budę no i w poszukiwaniach znalazłam Muuvo Quick. Za dużo opinii nie ma bo jest od niedawna na rynku ale na fb komentarze ma pozytywne. Zobaczymy jak na żywo wypadnie . Zastanawiam się jeszcze nad X-lander x-city tylko tu koła są właśnie piankowe chyba i nie wiem jak z amortyzacja. Ewentualnie jeszcze Valco snap ultra trend sport ale w nim też coś chyba mi nie pasowało
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 20:28   #3099
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Chciałam żeby wózek był lekki i w wersji gondolowej jak i spacerowe żeby po pół roku nie szukać nowego (tak ok 10 kg. ) Dobrze jakby miał inne koła niż piankowe coby się sprawdził w trudniejszych warunkach, siedzisko ustawiane w 2 kierunkach, duża budę no i w poszukiwaniach znalazłam Muuvo Quick. Za dużo opinii nie ma bo jest od niedawna na rynku ale na fb komentarze ma pozytywne. Zobaczymy jak na żywo wypadnie . Zastanawiam się jeszcze nad X-lander x-city tylko tu koła są właśnie piankowe chyba i nie wiem jak z amortyzacja. Ewentualnie jeszcze Valco snap ultra trend sport ale w nim też coś chyba mi nie pasowało
Ten Muuvo wygląda bardzo fajnie, zapisuję do sprawdzenia orientujesz się czy siedzisko spacerówki jest tradycyjne czy kubełkowe? Przeglądając parę stron nie znalazłam informacji.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 20:37   #3100
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja tez mam ten muuvo na liscie ale nic nie wiem w temacie amortyzacji,wydaje sie byc z tych twardszych,orientujecie sie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dobra juz wiem. U mnie odpada jest zbyt twardy https://youtu.be/5uYupdwOHpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 20:50   #3101
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ten Muuvo wygląda bardzo fajnie, zapisuję do sprawdzenia orientujesz się czy siedzisko spacerówki jest tradycyjne czy kubełkowe? Przeglądając parę stron nie znalazłam informacji.
Siedzisko jest tradycyjne

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja tez mam ten muuvo na liscie ale nic nie wiem w temacie amortyzacji,wydaje sie byc z tych twardszych,orientujecie sie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dobra juz wiem. U mnie odpada jest zbyt twardy https://youtu.be/5uYupdwOHpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co masz na myśli pisząc zbyt twardy?
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 20:57   #3102
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja dzisiaj mega mega rozdrazniona, nie panuje nad emocjami.. Czas chyba wrócić do picia melisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 21:11   #3103
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Chciałam żeby wózek był lekki i w wersji gondolowej jak i spacerowe żeby po pół roku nie szukać nowego (tak ok 10 kg. ) Dobrze jakby miał inne koła niż piankowe coby się sprawdził w trudniejszych warunkach, siedzisko ustawiane w 2 kierunkach, duża budę no i w poszukiwaniach znalazłam Muuvo Quick. Za dużo opinii nie ma bo jest od niedawna na rynku ale na fb komentarze ma pozytywne. Zobaczymy jak na żywo wypadnie . Zastanawiam się jeszcze nad X-lander x-city tylko tu koła są właśnie piankowe chyba i nie wiem jak z amortyzacja. Ewentualnie jeszcze Valco snap ultra trend sport ale w nim też coś chyba mi nie pasowało
Oglądałam ten wózek w sklepie. Amortyzacji nie ma wcale i jest twardy jak cholera. Nie prowadził się za ciekawie

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 21:33   #3104
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Oglądałam ten wózek w sklepie. Amortyzacji nie ma wcale i jest twardy jak cholera. Nie prowadził się za ciekawie

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Wszelkie opinie z jakimi sie spotkałam raczej mówiły że dobrze się prowadzi. No cóż każdy ma inne odczucia dziewczyny jak macie na oku jakieś wózki które starcza na dłużej i będą wazyly ok 10-11 kg i generalnie będą wydawać się w porządku to chętnie poznam takie
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 21:39   #3105
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Wszelkie opinie z jakimi sie spotkałam raczej mówiły że dobrze się prowadzi. No cóż każdy ma inne odczucia dziewczyny jak macie na oku jakieś wózki które starcza na dłużej i będą wazyly ok 10-11 kg i generalnie będą wydawać się w porządku to chętnie poznam takie
Najlepiej sprawdzić samemu . Też pokładałam w nim nadzieję, bo szukam czegoś małego i lekkiego, ale niestety ten nie jest dla mnie. Na razie jestem za cybexem baliosem s, ale dalej się zastanawiam .

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 21:44   #3106
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Co za dramat z tymi wózkami, jak dziecko we mgle się czuję, po opiniach też ciężko stwierdzić co jest ok... dzisiaj byłam dopiero pierwszy raz oglądać wózki i wyszłam głupsza niż weszłam Lilith, też się zastanawiam nad Cybexem Balios S, czemu się wahasz, coś Cię w nim zniechęca?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 21:45   #3107
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Najlepiej sprawdzić samemu . Też pokładałam w nim nadzieję, bo szukam czegoś małego i lekkiego, ale niestety ten nie jest dla mnie. Na razie jestem za cybexem baliosem s, ale dalej się zastanawiam .

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith ja też właśnie o nim myślę ale nie widziałam jeszcze na żywo. A Ty go oglądałaś ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 05:20   #3108
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Co za dramat z tymi wózkami, jak dziecko we mgle się czuję, po opiniach też ciężko stwierdzić co jest ok... dzisiaj byłam dopiero pierwszy raz oglądać wózki i wyszłam głupsza niż weszłam Lilith, też się zastanawiam nad Cybexem Balios S, czemu się wahasz, coś Cię w nim zniechęca?
Cytat:
Napisane przez fiolek_31 Pokaż wiadomość
Lilith ja też właśnie o nim myślę ale nie widziałam jeszcze na żywo. A Ty go oglądałaś ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, oglądałam go i w sklepie byłam nim zachwycona. Był lekki, zwrotny, ma amortyzacje, nie jest ogromny jak czołg tylko zgrabny. Jedynym minusem dla mnie było to, że torba do wózka sie tam mieści tak jakby na styk.
Później rozmawiałam ze znajomym, który pracuje w sklepie z wózkami i on mówi, że często są na niego reklamacje. Bo ludzie nie wciskają do końca guzika jakiegoś przy składaniu, i już nie da się go rozlozyc wtedy . Mówił mi, że jak ktoś nauczy się go składać to jest ok wszystko, ale on mimo, że w tym pracuje ma czasem problem żeby to szybko zrobić. No i teraz sama nie wiem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 06:43   #3109
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Wszelkie opinie z jakimi sie spotkałam raczej mówiły że dobrze się prowadzi. No cóż każdy ma inne odczucia dziewczyny jak macie na oku jakieś wózki które starcza na dłużej i będą wazyly ok 10-11 kg i generalnie będą wydawać się w porządku to chętnie poznam takie
Zero amortyzacji jak widac po filmiku. Wlasnie dlatego nie mam wozka po corce bo te co mi sie podobaly byly twarde Dopiero majac dziecko docenilam jakie to wazne. Jedziesz drobna nierownosc albo kamyczek a wozek caly odskakuje doslownie a wiadomo dla takiego maluszka nie wskazane wstrzasy. Amortyzacja musi pracowac uginac sie a nie stac w miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Najlepiej sprawdzić samemu . Też pokładałam w nim nadzieję, bo szukam czegoś małego i lekkiego, ale niestety ten nie jest dla mnie. Na razie jestem za cybexem baliosem s, ale dalej się zastanawiam .

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Tez go bralam pod uwage. Z tych takich lzejszych to moim zdaniem ma najlepsza amortyzacje. Tylko u mnie odpada bo mieszkam na wsi i boje sie ze takie odsloniete siedzisko spacerowe przy wietrze znow sie nie sprawdzi (mialam cybex iris)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-24, 06:52   #3110
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Tak, oglądałam go i w sklepie byłam nim zachwycona. Był lekki, zwrotny, ma amortyzacje, nie jest ogromny jak czołg tylko zgrabny. Jedynym minusem dla mnie było to, że torba do wózka sie tam mieści tak jakby na styk.
Później rozmawiałam ze znajomym, który pracuje w sklepie z wózkami i on mówi, że często są na niego reklamacje. Bo ludzie nie wciskają do końca guzika jakiegoś przy składaniu, i już nie da się go rozlozyc wtedy . Mówił mi, że jak ktoś nauczy się go składać to jest ok wszystko, ale on mimo, że w tym pracuje ma czasem problem żeby to szybko zrobić. No i teraz sama nie wiem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Tez slyszalam takie opinnie. No i sluchajcie ale te siedzisko spacerowe jest dosc male. Moja dwulatka siedziala na styk nie wiem ile planujecie sie wozic ale przykladowo mlodszs dziecko niz moja plus kurtka to siedzi bez mozliwosci jakiego kolwiek ruchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Nie spotkalam sie jeszcze z wozkiem 3w1 z dobra amortyzacja ktory bedzie jednoczesnie lekki. Dlatego kupuje uzywke 3w1 z dobra amortyzacja a potem sama spacerowke. Wsrod moich znajomych nie znam nikogo kto by do konca korzystal z spacerowki od zestawu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 07:01   #3111
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Tez slyszalam takie opinnie. No i sluchajcie ale te siedzisko spacerowe jest dosc male. Moja dwulatka siedziala na styk nie wiem ile planujecie sie wozic ale przykladowo mlodszs dziecko niz moja plus kurtka to siedzi bez mozliwosci jakiego kolwiek ruchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Nie spotkalam sie jeszcze z wozkiem 3w1 z dobra amortyzacja ktory bedzie jednoczesnie lekki. Dlatego kupuje uzywke 3w1 z dobra amortyzacja a potem sama spacerowke. Wsrod moich znajomych nie znam nikogo kto by do konca korzystal z spacerowki od zestawu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem właśnie, że jest wąski.
Jak rozmawiałam z tym kolegą to on mówił, że to jeden z nielicznych wózków, który ludzie później używają jako spacerówkę więc akurat tym się nie martwię. A jak moje dziecko będzie takie jak ja, to wózka będę używać krótko .
Z naszej rozmowy wyszlo tylko jedno. Mój kolega też właśnie spodziewa się dziecka i też nie wie co ma kupić, bo nie ma wózka idealnego. Zawsze jest coś nie tak

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 07:41   #3112
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Wiem właśnie, że jest wąski.
Jak rozmawiałam z tym kolegą to on mówił, że to jeden z nielicznych wózków, który ludzie później używają jako spacerówkę więc akurat tym się nie martwię. A jak moje dziecko będzie takie jak ja, to wózka będę używać krótko .
Z naszej rozmowy wyszlo tylko jedno. Mój kolega też właśnie spodziewa się dziecka i też nie wie co ma kupić, bo nie ma wózka idealnego. Zawsze jest coś nie tak

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
oo tak nie ma wózka idealnego
W sumie ja i tak nadal biore go pod uwage bo mam jeszcze w domu lekka spacerówke
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 09:46   #3113
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Wiem właśnie, że jest wąski.
Jak rozmawiałam z tym kolegą to on mówił, że to jeden z nielicznych wózków, który ludzie później używają jako spacerówkę więc akurat tym się nie martwię. A jak moje dziecko będzie takie jak ja, to wózka będę używać krótko .
Z naszej rozmowy wyszlo tylko jedno. Mój kolega też właśnie spodziewa się dziecka i też nie wie co ma kupić, bo nie ma wózka idealnego. Zawsze jest coś nie tak

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie wózek idealny nie istnieje co do spacerówki to i tak w sumie mam zamiar po jakimś czasie zmienic na lżejsza a co do składania to dobrze wiedzieć by zwrócić na to uwagę tak czy inaczej wciąż biorę go pod uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 09:55   #3114
rociella
Przyczajenie
 
Avatar rociella
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 26
Dot.: Mamy Marzec 2020

No i przez Was zaczęłam patrzeć na wózki A wiecie może, czym się różni Cybex Balios S od wersji M, bo jakoś nie mogę znaleźć?
rociella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 10:03   #3115
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Też czytałam o wąskim siedzisku spacerówki w Baliosie, ale podobno, jako że nie jest mocno zabudowana po bokach, to niejako się równoważy. Zresztą i tak zakładam, że po jakimś czasie pewnie trzeba będzie zmienić na coś lżejszego.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez rociella Pokaż wiadomość
No i przez Was zaczęłam patrzeć na wózki A wiecie może, czym się różni Cybex Balios S od wersji M, bo jakoś nie mogę znaleźć?
Chyba nie ma za bardzo różnic? Wiem, że spacerówka w M ma siedzisko kubełkowe, a S tradycyjne.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 10:07   #3116
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez rociella Pokaż wiadomość
No i przez Was zaczęłam patrzeć na wózki A wiecie może, czym się różni Cybex Balios S od wersji M, bo jakoś nie mogę znaleźć?
Nie bierz m wogole pod uwage. Mialam go. Jest tak twardy ze masakra. Kola skrzypia jak jedziesz masz wrazenie ze jedziesz wozkiem sklepowym. Rozni sie tym ze ma np kubelkowe siedzisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 10:56   #3117
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez fiolek_31 Pokaż wiadomość
Dokładnie wózek idealny nie istnieje co do spacerówki to i tak w sumie mam zamiar po jakimś czasie zmienic na lżejsza a co do składania to dobrze wiedzieć by zwrócić na to uwagę tak czy inaczej wciąż biorę go pod uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po tym jak napisałam wam co może w nim denerwować chyba zdecydowałam się, że to właśnie ten chce . Myślę, że nie znajdę nic lepszego. Przy składaniu będzie trzeba uważać, ale będę robić to bardzo rzadko, bo w sumie możliwe, że wózek wejdzie nam do bagażnika bez składania . A do wózka i tak chciałam torbę-plecak, może znajdę jakiś zgrabny i nie będzie mi przeszkadzał. Bo ta torba cybexowa to gigant.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 11:49   #3118
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Co do torby to też myślę by kupić jakąś inną niż ta z cybexa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 12:57   #3119
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Pierwszy raz kupiłam jakieś ubranka ☺ przekroczyłam mój rubikon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 16:00   #3120
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Tez go bralam pod uwage. Z tych takich lzejszych to moim zdaniem ma najlepsza amortyzacje. Tylko u mnie odpada bo mieszkam na wsi i boje sie ze takie odsloniete siedzisko spacerowe przy wietrze znow sie nie sprawdzi (mialam cybex iris)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie, myślałam, że to ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie, ale Cybexy moim zdaniem są bardzo odsłonięte po bokach. W demonstracjach mówią, że to "wentylacja" więc przedstawiają to jako zaletę, ale w zimne dni, szczególnie w Polsce to może być problem. Ja mam wrażenie, że dziecko by mi wyleciało bokiem

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Pierwszy raz kupiłam jakieś ubranka ☺ przekroczyłam mój rubikon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo jakie kupiłaś? wstawisz zdjęcie?
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.