Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 17:05   #3091
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie pasuje czarny na ślub? mówcie mi tutaj szybko żeby nie wyskoczyła

pasuje ale dla gościa a nie dla świadkowej

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
rozumiem, ze Ty się źle czujesz w takim odcieniu, ale czemu nie chcesz żeby Twoja świadkowa miała czerwona sukienke??



ja też bardzo lubię małą czarna
ale na wesele powinna być z takimi bardzo "intensywnymi" dodatkami

widziałam już taki zestaw ( PM biała, starsza czerwona ) i Starsza bardziej się rzucała w oczy niż PM, poza tym wydaje mi się że krzykliwy czerwony kolor dla świadkowej nie przystoi, co innego jeśli byłaby to jakaś ciemna wiśnia, to moje zdanie
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:07   #3092
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość

widziałam już taki zestaw ( PM biała, starsza czerwona ) i Starsza bardziej się rzucała w oczy niż PM, poza tym wydaje mi się że krzykliwy czerwony kolor dla świadkowej nie przystoi, co innego jeśli byłaby to jakaś ciemna wiśnia, to moje zdanie
a ja właśnie rozmaiwalam z bratową i stwierdziła ze czerwony były super bo w końcu obie mamy się wyróżniac w tłumie

i jakos nie chce mi się wierzyć aby starsza bardziej sie rzucala w oczy, jednka Panna Młoda to Panna mloda
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:08   #3093
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
widziałam już taki zestaw ( PM biała, starsza czerwona ) i Starsza bardziej się rzucała w oczy niż PM, poza tym wydaje mi się że krzykliwy czerwony kolor dla świadkowej nie przystoi, co innego jeśli byłaby to jakaś ciemna wiśnia, to moje zdanie
aha rozumiem nie podoba Ci się ok
ja nie będę wnikała raczej w strój mojej druhny zresztą wiem, że nie muszę

Onaella a może jakiś fajny odcień żółtego ?????
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:13   #3094
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
aha rozumiem nie podoba Ci się ok
ja nie będę wnikała raczej w strój mojej druhny zresztą wiem, że nie muszę

Onaella a może jakiś fajny odcień żółtego ?????

ja też nie będę wnikała, decyzja należy do niej, chociaż miło mi będzie jeśli spyta mnie o radę przy wyborze sukienki i jej koloru
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:18   #3095
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
Onaella a może jakiś fajny odcień żółtego ?????
na ostatnim weselu miałam krótką żółtą więc teraz chyba już nie chcę żółtej

zaraz Wam pokaże siebie w żółtej
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:20   #3096
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Nie mam innych nadających się butów-ewentualnie czarne, więc wolę fioletow kto się tam będzie na mnie gapił
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:23   #3097
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Nie mam innych nadających się butów-ewentualnie czarne, więc wolę fioletow kto się tam będzie na mnie gapił
Kasia mowię Ci, że fiolet super będzie pasował


a to ja w żółtej sukience

uwaga - BEZGŁOWY POTWÓR
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g 012.jpg (13,1 KB, 40 załadowań)
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 17:25   #3098
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
a to ja w żółtej sukience
nic nie widac prawie, ale kolorek ładny
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:28   #3099
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nic nie widac prawie, ale kolorek ładny
nie mam innego zdjęcia chciałam pokazać kolor
no ale nie uszyję sobie kolejnej żółtej, tym bardziej, że żółty kojarzy mi sie z krótkimi zwiewnymi sukienkami
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:36   #3100
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Kasia czarny na wesele nie pasuje, chyba ze przelamiesz go jakimiśna prawde jaskrawymi dodatkami typu bluzeczka/bolerko, kolczyki wisiorki i nne torebki i buty...ale uznajmy ze bedziesz sie dobrze bawic i sie powyrozbierasz z tego bolerka .. nie pasuyje czarny na slub
onaelcia a niebieski albo zielony??taka soczysta zielen albo lazurowy niebieski .. sama ostatnio chorowalam na niebieska kreacje (taki zimny odcien wpadajacy w granat coś takiego)
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:41   #3101
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

O nawet nie mam duzo do nadrabiania

onaella bardzo ladna ta żółta sukienka

Co do sukienki świadkowej to ja bym chciała jakiś pastelowy kolor, różowa, błękitna, purpurowa, zielona, ale raczej nie czarna, czerwona czy granatowa. Jednak nie zamierzam nic nakazywać, sama sobie sukienkę kupi a jak spyta o radę to podpowiem.

Jeśli chodzi o "byłe" to mój tż mial przede mną poważną dziewczynę, mówił jej że ją kocha, ale ją zaniedbał i sobie znalazła innego. Później poznał mnie i byłam zazdrosna okropnie bo gadali czasem na gg, np. o jej problemach z chłopakiem. Ale gdy zobaczył że mi to nie odpowiada to przestał z nią utrzymywać kontakt. Później mi mowił ze wcale jej nie kochał, że tylko stracił czas, a mógł mnie poznać i byłibyśmy razem, że ja jestem jego pierwszą dziewczyną którą na prawdę kocha itd.

A i ja śpię po prawej stronie tż, a chodzimy różnie.

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2009-08-27 o 17:43
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 17:50   #3102
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Kasia czarny na wesele nie pasuje, chyba ze przelamiesz go jakimiśna prawde jaskrawymi dodatkami typu bluzeczka/bolerko, kolczyki wisiorki i nne torebki i buty...ale uznajmy ze bedziesz sie dobrze bawic i sie powyrozbierasz z tego bolerka .. nie pasuyje czarny na slub
onaelcia a niebieski albo zielony??taka soczysta zielen albo lazurowy niebieski .. sama ostatnio chorowalam na niebieska kreacje (taki zimny odcien wpadajacy w granat coś takiego)
Ewa weź mi wytłumacz dlaczego niby mała czarna ma niepasować na wesele
Czarny jest pięknym kolorem i sukieneczki w tym kolorze niezwykle eleganckie i gustowne

A co do zieolnego to zupełnie odpada bo mój Tż nie cierpi właśnie soczystej zieleni, mam bluzkę w takim kolorze i mnie prosił, zebym jej nie nakładała za często bo brzydki kolor
a w niebieskim bym się źle czuła i wydaje mi się, że mi nie pasuje
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:56   #3103
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Kasia czarny na wesele nie pasuje, chyba ze przelamiesz go jakimiśna prawde jaskrawymi dodatkami typu bluzeczka/bolerko, kolczyki wisiorki i nne torebki i buty...ale uznajmy ze bedziesz sie dobrze bawic i sie powyrozbierasz z tego bolerka .. nie pasuyje czarny na slub
e tam... z fajnymi dodatkami wszystko pasuję
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:57   #3104
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Ewa weź mi wytłumacz dlaczego niby mała czarna ma niepasować na wesele
Czarny jest pięknym kolorem i sukieneczki w tym kolorze niezwykle eleganckie i gustowne

A co do zieolnego to zupełnie odpada bo mój Tż nie cierpi właśnie soczystej zieleni, mam bluzkę w takim kolorze i mnie prosił, zebym jej nie nakładała za często bo brzydki kolor
a w niebieskim bym się źle czuła i wydaje mi się, że mi nie pasuje
NO kwestia gustu z tym zielonym .. Ja tylko podsunełąm propozycje..
dalej.. czarny w polskiej kulturze bardziej zdecydowanie kojarzy sie z pogrzebem. No chyba, że Kaisa na znak żałoby (po czyms lub po kimś) pofrunie w czerni.
Żeby wątpliwosci nie było mam na mysli czerń na kobiecie i taką samoistna osobnąw sensie tylko czerń sama z czernią bez niczego ani bluzek ani takych dodatkow ubiorowych.
U moich znajomych na wesleu byłą paniusia w czarnej sukience, ale miaął duzo elementó niebieskich

a teraz ja mam pytanie. jest sobie sklep internetowy. i w zamowieniu jest opcja z fakturąlub bez. jeśli klikne bez faktury to czym mam prawo oczekiwac ze zostanie mi rpzyslany paragon ??
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:06   #3105
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Kubusewa faceci w przewadze są na czarno na ślubie z resztą mamy inny gust więc przychylam się do rad dziewczyn nie będę spacjalnie kupowała sukienki na te okazję, a tylko taką mam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:12   #3106
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
NO kwestia gustu z tym zielonym .. Ja tylko podsunełąm propozycje..
dalej.. czarny w polskiej kulturze bardziej zdecydowanie kojarzy sie z pogrzebem.
a dla mnie to jakies za przeproszeniem głupie skojarzenia

czarny jest przede wszystkim kolorem eleganckim, przeciez jakikolwiek egzamin, czy nawet obrona mgr to 99% osób wybiera kolor czarny jako dominujący

i co z tego, że ludzie ubierają się na czarno na pogrzeby?
na weselu, urodzinach, chrzcinach czy czym kolwiek innym strój w koloże czarnym (np. właśnie mała czarna) wygląda super
do tego szpileczki na wysokim obcasie, delikatne dodatki i strój "pierwsza klasa"

a na pogrzebie ostatnio byłam w białej spodnicy w delikatne wzorki

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Kubusewa faceci w przewadze są na czarno na ślubie
I tym argumentem Kasia strzela w dziesiątkę
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:24   #3107
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
NO kwestia gustu z tym zielonym .. Ja tylko podsunełąm propozycje..
dalej.. czarny w polskiej kulturze bardziej zdecydowanie kojarzy sie z pogrzebem. No chyba, że Kaisa na znak żałoby (po czyms lub po kimś) pofrunie w czerni.
Żeby wątpliwosci nie było mam na mysli czerń na kobiecie i taką samoistna osobnąw sensie tylko czerń sama z czernią bez niczego ani bluzek ani takych dodatkow ubiorowych.
U moich znajomych na wesleu byłą paniusia w czarnej sukience, ale miaął duzo elementó niebieskich

a teraz ja mam pytanie. jest sobie sklep internetowy. i w zamowieniu jest opcja z fakturąlub bez. jeśli klikne bez faktury to czym mam prawo oczekiwac ze zostanie mi rpzyslany paragon ??
poczytaj więcej na stronie, powinno być gdzieś napisane że do każdego zakupu dołączają paragon, jeśli Ci na nim zależy a nie masz pewności czy otrzymasz, napisz maila z zapytaniem ja jak zamawiałam dotychczas ze sklepów internetowych to było różnie jeśli to apteka, księgarnia, to zawsze dostawałam paragon, a jeśli coś w stylu: pomysłowej manufaktury, to paragonu nie otrzymywałam
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:02   #3108
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Kubusewa faceci w przewadze są na czarno na ślubie z resztą mamy inny gust więc przychylam się do rad dziewczyn nie będę spacjalnie kupowała sukienki na te okazję, a tylko taką mam
Kasia ja napisalam ze w czerni w sensie kobieta baba dziewczyna.. jak dla mnie facet moze nawet w garniturze w zielone ciapki.. Ja mialam na mysli stroj żeńśki
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:20   #3109
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

ale dzisiaj cisza na wizażu pewnie przez to, że cos niedobrego się z nim dzieje i chodzi jak chce
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 19:54   #3110
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Ja ogladam Rodzine Zastepcza na ipla.tv i leze sobie na lozku. Milutek sie bawi na podlodze bo dzis pozno idzie spac. Ogolnie nuda. TZ w pracy, wraca o 6.00 I bierze nadgodziny na piatek i sobote bo mamy troche wydadtkow a za te 2 dni zwsze kilka stowek wpadnie trzeba jesienne ubrania pokupowac, jakis plaszcz dla mnie i malej i nowy fotelik do samochodu A na watku cisza
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:54   #3111
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale dzisiaj cisza na wizażu pewnie przez to, że cos niedobrego się z nim dzieje i chodzi jak chce
możliwe..
ja się nudzę i nie mam co ze sobą począć..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:00   #3112
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

a my oglądamy film
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:05   #3113
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

a ja mam właśnie odstrą wymanę zdań z Tż ależ mnie wnerwia
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:30   #3114
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

onaella ja tez dzis mialam ale juz sie pogodzilismy
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:36   #3115
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
pasuje i ja taki bede miala ogolnie lepiej wygladam z mocnymi makijazami w kolorach grafitu, czerni, brazu niz w delikatnych pastelkach typu roz czy bez

jak kulka raczej nie powinnam wygladac, bo to nie beza a widze po necie, ze niskie laski ok w niej wygladaja tragedii nie bedzie jest tyyle sukni a noz widelec cos mi sie spodoba na wieszaku i doznam olsnienia jak czesc z was
aczkolwiek w takim fasonie http://www.gnetagalten.se/images/000...cenas-0001.jpg raczej ciezko wygladac jak kulka z reszta w Nalon rowniez http://www.slubnytarg.pl/ks/10477.jpg
na tych zdjęciach fajnie wyglądaja te suknie, bo do bioder sa opięte, więc to nie takie typowe A to mnei uspokoiłaśI faktycznie Nalon w porownaniu z Mecenasem lepiej sie prezentuje.
A co do makijazu to ja musze miec albo ciemny albo sam tusz, bo w jasnych cieniach wygladam jak ufolud, serio mówię

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
moi rodzice to dziki i oni nie wiedzą, że suknie kosztują po 3000 ich zdaniem to ja te najdroższe wybieram a wcale nie bo wybrałam 3 i są poniżej 3000 nowe, a ja debilka sama wyjechałam z allegro i teraz to już mi na pewno nie kupią, chyba że na wyprzedaży
moi rodzice mysleli, ze suknie kosztuja ok. 5 tys. i tata myślał, z na calośc wydamy 8. Także moje 3400 za suknie to dla nich suprise
Moi to chyba mają świadomość, że jak cos jest ślubne to jest dwa razy droższe, bo takie zycie

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
moje przyjaciólki 2 to też takie krasnale są 164 i 160 i ja ich mama 173
spadaj ja mam 163 Ty gigancie

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
zobaczcie jaka fajna slubna stronka http://www.wesele.e-cris.pl/
ja kiedys mialam ambicje tez robic, ale takiej ladnej to ja nie zrobie... co najwyzej z gotowego szablonu

a jaki fajny teledysk slubny http://e-cris.pl/teledysk.html
jakos bardziej chce mi sie wesela po jego ogladnieciu pierwszy taniec tez interesujacy
i panna mloda nie ma bialych butow
ja tez nie chce białychAle wyjdzie w praniuŚliczna fryzurke ma ta dziewczyna, ale nie do oich włosów kołków

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moze oni juz tak sa przyzwyczajeni
ja np. z TZem jestem przyzwyczajona, ze jak gdzies razem idziemy to zawsze jestem po prawej stronie... jak sie zdarzy, ze przez przypadek trafie na lewa to po chwili musimy sie zmienic stronami, bo nam tak niewygodnie takie zboczenie male
no ale do oltarza panna mloda idzie po prawej stronie, wiec nie bedzie problemu
ja tez z prawej, inaczej nie umiemy, nawet nie umiemy sie trzymamc za ręce jak ja jestem z lewej. A z prawej nauczył mnie chodzić tata, bo mówił, ze z prawej idzie wazna osoba i zawsze chodziłam z nim z prawej

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi bo na pewno gadałyscie w takim tonie z facetami swoimi (my przynajmnie j nie mamy tajemnic) czy jak TZ Wam cośmóił o swojej przeszłosci to mówił coś w stylu: Ja jej nigdy nei powiedziałem że ja kocham Troche to było dla mnie dziwne.. ale doceniam, że mi to powiedział (ale czy to nie wyraz czegoś innego sama nie wiem)
mój nie miał zadnej powaznej dziewczyny przede mną, nikomu miłosci nie wyznawal, to były znajomości na zasadzie "chodzimy ze sobą", nic wielkiego. Z resztą nie powinnaś dymic do niego o ta byłą tylko być najsłodsza pod słońcem, żeby poczuł kontrast między Toba a nią i pomyślal "o jak dobrze, że mam kubusewę a nie tą drugą". Nie obwianiaj go o to, że ktos był przed Tobą, bo co Cie to obchodzi tak swoja drogą.

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które miały to szczęscie i mnie widziały pomóżcie

cały dzień szuakłam materiału an kieckę na wesele brata (długa, na 1 dzień) i zgłupiałam bo nie wiem jaki kolor wybrać.

Na początku myślałam o jakimś szarym/srebrnym ale chyba nie do końca by mi pasował

jak by któraś miała wizję to chętnie wysłucham
Biały Czarny i czerwony albo jakis fiolet, ale nie taki ponury tylko taki wrzosowy, niecukierkowy, brudny. Moja wizja

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
a teraz ja mam pytanie. jest sobie sklep internetowy. i w zamowieniu jest opcja z fakturąlub bez. jeśli klikne bez faktury to czym mam prawo oczekiwac ze zostanie mi rpzyslany paragon ??
powinnas dostac paragon, bo musza go dac zawsze, faktura jest na zyczenie.

Bylismy na Moje wielkiej greckiej wycieczceFajnie poogladac miejsca, w ktorych sie byłoa wczesniej jeszcze pizza w Mamma Mia, fajny dzieńNie moge się doczekac zorby na naszym weselu

Musze jutro kupic tusz do rzęs, bo maluje sie juz resztkami resztek i chyba kupię inglota, bo te drogie są g warte.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:00   #3116
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

a jakie to są drogie tusze? Ja używa astor volume artist absolut cashmere i dla mnie jest super, wcześniej używałam air max też astora i też super One kosztują 30zł, ale na długo starczają próbowałaś jakiś tusz z astora? Miałam kiedyś tusz YSL taki złoty, bardzo fajny był, ale kosztował ponad 100zł
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:05   #3117
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
onaella ja tez dzis mialam ale juz sie pogodzilismy
u nas też już jest ok


u nas jest o tyle trudniej, że dzieli nas ponad 2000 km bo Tż nie miszka w Pl, ale jeszcze miesiąc i się przeprowadzam
__________________

14.08.2010
baby

Edytowane przez onaella
Czas edycji: 2009-08-27 o 21:06
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:09   #3118
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

a TZ już poszedł a ja wpadam na wizaż i co?! kilka postów i nara
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:36   #3119
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a TZ już poszedł a ja wpadam na wizaż i co?! kilka postów i nara
ja pooglądałam zdjęcia ślubne Lubleskim PM i też wchodzę do nas a tu cichosza.... aby niezastąpiona Katarzyna posta skrobnie
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:37   #3120
SeLeNe86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 263
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

dziewczyny ale wy tworzycie ja własnie wracam ze zpotkania z moja przyjaciółką były % więc moge trochę nieskładnie pisać własnie mi powiedziała ze zaplanowala kilka fajnych rzeczy na mój panienski i mi nie powiedziała co. Ja nie wiem jak mogła...
__________________
Miłość jest jak spacer podczas bardzo drobnego deszczu ... Idziesz, idziesz i dopiero po pewnym czasie orientujesz się, że przemokłeś do głębi serca.

Jesteśmy razem 31.12.2003.

Nasze zaręczyny 14.02.2008r.

Nasz Ślub 10.04.2010r.
SeLeNe86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.