Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,cz.IX - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 17:46   #3091
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość


Ładnie wyglądają

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------


My wyszliśmy wczoraj pierwszy raz do ludzi, w sensie do zamkniętego pomieszczenia z ludźmi. Najpierw do przychodni a potem byliśmy w Pepco, bo musiałam jej kupić czapusie jakieś, bo jej nic nie pasuje. I musiałam jej przymierzyć, bo moje dziecko ma chyba niekształtną głowę. Dostała od mojego brata cudną czapkę, i jej uszek nie zakrywa musiałaby je mieć z tyłu głowy Kupiłam w Pepco dwie, i jedna po ręcznym praniu rozciągnęła się okropnie
A musi też mieć typowo dziewczęce czapki, bo wszyscy myślą że to chłopczyk i mnie to wkurza.


Dajcie linka do tego konia FP bo nie wiem co to za koń na biegunach?

dziekuje

Na Dominika tez niektore czapeczki sa za male

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość

Myślę, że możecie spokojnie iść



Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość




Utwierdziłam się w przekonaniu, ze do Ciebie podobny




Drugiego dnia po powrocie ze szpitala, czyli jak Maciek miał skończone 8 dni. I żyje
Jak sobie pomyślę o tych tabunach odwiedzających w szpitalu, to wychodzi na to, że dzieci już od pierwszego dnia życia są w miejscu mocno publicznym. Bo cholera wie co ci wszyscy ludzie przynoszą...
Ha! Musze to mezowi pokazac

No wlasnie przeciez w szpitalu juz jest miedzy masa ludzi .. Nie mozna sie zwariowac - idziemy na tego grilla

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Mamy karmiące piersią, jecie jakieś ciasta? Co można? Babkę? Biszkopt? A drożdżowe ??
Ja jem drozdzowe i jest wszystko ok

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość


pierwszy raz jak Antosia miala 2 tyg poszlismy do tesciow ale tylko dlatego bo wczesniej ja nie moglam sie ruszac tam bylo 8 osob

?
Czyli nie ma co popadac w paranoje

Witajcie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 18:42   #3092
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez martula007 Pokaż wiadomość
Witam, o co chodzi z tym fb? czemu o niczym nie wiem;>

Dzis bylam z malutka na szczepieniu... bylo strasznie. Tak plakala bidulka ze samej mi poplynely lzy. Ale co gorsze... napuchla jej jedna nozka, w ktora byla klota, ma ja czerwona i strasznie placze caly dzien. Jak ruszy ta noga to placz, jak przez przypadek dotkne-placz. niczym nie idzie ja uspokoic- nawet cyckiem, ktory do tej pory zawsze pomagal! mam teraz chwilke czasu, bo moja mama wyszla z nia na chwilke na spacerek. zrobilam jej chlodny oklad z pieluszki ale nic nie daje, dzwonilam do przychodni i powiedziali zeby tylko to stosowac. Nie wiem co robic.. lzy jej caly czas plyna, jesc nie chce-ehh;( Serce mi peka... nienawidze takiej bezradnosci;(
i co tu robic...

facebook to fb

a na nóżkę zrób okład z sody, łyżka sody na pól szklanki wody , zamocz gazik i przyklej go plastrem, no i czopek u nas jedynie pomogły te dwie rzeczy, bo w nóżkę jak dobrze pamiętam lewą jest najgorsza szczepionka lekarka mówiła
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:04   #3093
martula007
Raczkowanie
 
Avatar martula007
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 456
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
facebook to fb

a na nóżkę zrób okład z sody, łyżka sody na pól szklanki wody , zamocz gazik i przyklej go plastrem, no i czopek u nas jedynie pomogły te dwie rzeczy, bo w nóżkę jak dobrze pamiętam lewą jest najgorsza szczepionka lekarka mówiła
hehehe wiem ze fb to facebook, bo mam tam konto. Chodzilo mi o to czy zalozylyscie tam jakas grupe?
Chyba bede musiala zrobic te oklady z sody.. bo to wlasnie lewa nozka tak jej napuchla- dzieki za informacje!
A Twoja corcia jak sie zachowywala po szczepionce, miala temperature? jak wygladala noc? bo ja sie az tego boje..
martula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:19   #3094
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Dzień dobry
dziś mam termin porodu
jak można się domyślić - nie rodzę
nogi mnie od spacerów bolą i seks mi się "przejadł"
a na ktg "cisza przed burzą" jak to położna dziś powiedziała
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:06   #3095
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Witam!
My dziś mamy dzień niespania i marudzenia... Czkawka na dodatek męczy...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

dziekuje

My mamy bujak ale jak polozylismy w nim Dominika to widac ze nie bylo mu wygodnie. Jeszcze za maly jest.



Co innego jak by to bylo w lokalu nie? Alena swiezym powietrzu to co innego
Tak mi się wydaje, że na bujak za wcześnie. Zobaczymy.
Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Lezaczek , mata u mnie sie sprawdzaja.
Zas fajna karuzela rainforest nie;/ Maly woglole nie chce na nia patrzec

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

DELICOL NA allegro, z wysylka 22 zl
Też mamy karuzelę rain forest... Nam się podoba, ale mały nie wykazuje zainteresowania...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:23   #3096
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez martula007 Pokaż wiadomość
hehehe wiem ze fb to facebook, bo mam tam konto. Chodzilo mi o to czy zalozylyscie tam jakas grupe?
Chyba bede musiala zrobic te oklady z sody.. bo to wlasnie lewa nozka tak jej napuchla- dzieki za informacje!
A Twoja corcia jak sie zachowywala po szczepionce, miala temperature? jak wygladala noc? bo ja sie az tego boje..
po szczepieniu tak koło godz 16 (na szczepieniu byłam po 10) zaczęła wyć na pół osiedla, jak TŻ dotknął lewej nóżki jak ją trzymał to jakby ją ze skóry odzierali tak wyła, więc dostała czopka bo miała 37,6, okłady z sody i spała, i tak twardo w nocy spała, i na drugi dzień to też prawie cały spała
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:30   #3097
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

moj etz dostawal czopy, jakies na literke V... Nie chce mi sie sprawdzac pomagaja
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 20:31   #3098
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Kładziecie już dzieci na matach edukacyjnych?? Czy to jeszcze za wcześnie ?

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

I jeszcze mam pytanie o te zabawki i książeczki czarno białe dla niemowląt. Mojej malej podoba się nasza tapeta w sypialni i zasłony...są czarno białe...jest w nich zakochana patrzy i napatrzeć się nie może. Chyba kupię jakąś książeczkę lub zabawkę. A Wy kupiłyście może takie cuś??
kładziemy, ale na razie jest jeszcze mało kumaty.

my mamy czarno białą pościel i też Borys jest zapatrzony w nią. ja mam takie obrazki dla dzieci, czarno biały kot i czarno białe pasy.. ale jakoś specjalnie go nie interesują.... a szkoda...
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:48   #3099
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
po szczepieniu tak koło godz 16 (na szczepieniu byłam po 10) zaczęła wyć na pół osiedla, jak TŻ dotknął lewej nóżki jak ją trzymał to jakby ją ze skóry odzierali tak wyła, więc dostała czopka bo miała 37,6, okłady z sody i spała, i tak twardo w nocy spała, i na drugi dzień to też prawie cały spała
A jakie czopki? Muszę kupić coś przeciwgorączkowego.
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:51   #3100
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
A jakie czopki? Muszę kupić coś przeciwgorączkowego.
wystarczy w aptece pow że po szczepieniu jakby gorączka miała wystąpić i pow ile dziecko waży
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:58   #3101
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
wystarczy w aptece pow że po szczepieniu jakby gorączka miała wystąpić i pow ile dziecko waży
A. Ok. Dzięki!
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 21:21   #3102
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Dziewczynki polećcie mi jakiś krem z filtrami dla dzieciaczka oprócz tego nieszczęsnego linomagu. Bieli strasznie , nie lubię go.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:25   #3103
ladybird_1987
Rozeznanie
 
Avatar ladybird_1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 698
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Hej!
Ale tu dzisiaj cisza. Czyżbyście wszystkie się na fb przeniosły?

Stokroteczka, mi Pan w aptece polecał ziajkę od 1 dnia życia. Zaraz poszukam link o co mi chodzi.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...nia_zycia.html

Ten z pomarańczową nakrętką.
__________________
ladybird_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:25   #3104
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

ziajka też bieli karola jak zombi wygląda jak źle rozsmaruje
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:26   #3105
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Dziewczynki polećcie mi jakiś krem z filtrami dla dzieciaczka oprócz tego nieszczęsnego linomagu. Bieli strasznie , nie lubię go.
faktycznie ten linomag jest okropny dlatego kupilam ta ziajke
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:28   #3106
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez ladybird_1987 Pokaż wiadomość
Hej!
Ale tu dzisiaj cisza. Czyżbyście wszystkie się na fb przeniosły?

Stokroteczka, mi Pan w aptece polecał ziajkę od 1 dnia życia. Zaraz poszukam link o co mi chodzi.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...nia_zycia.html

Ten z pomarańczową nakrętką.
Dzięki. Znajdę sobie. A może wszystkie bielą??? Koleżanka ma z Mustelii, ale dla mnie za drogi, no i kto wie, może też bieli.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blueelektron Pokaż wiadomość
faktycznie ten linomag jest okropny dlatego kupilam ta ziajke
A jak u Ciebie z Ziajką?? Zadowolona jesteś?? Na linomag już poszło 20zł i będzie leżał a potem go wyrzucę
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:29   #3107
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez ladybird_1987 Pokaż wiadomość
Hej!
Ale tu dzisiaj cisza. Czyżbyście wszystkie się na fb przeniosły?

Stokroteczka, mi Pan w aptece polecał ziajkę od 1 dnia życia. Zaraz poszukam link o co mi chodzi.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...nia_zycia.html

Ten z pomarańczową nakrętką.
Mnie nie ma na fb...

Ja mam jakiś johnsona. Nie pamiętam jaki.

Zmykam... Mały się budzi...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:58   #3108
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Dobranoc
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 00:11   #3109
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Hej hej!
Mi też Kochane miło z Wami coś popisać

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
pieluszke zakładam tak, że jest dosyć wysoko na pleckach no i stosuję tą zasadę z palcami, dosć ciasno jej zapinam ale nie mogę dziecka ścisnąć tym pameprsem, nie wiem o co kaman, nogawką też potrafi kupa wyleciec...
To ja już nie wiem. Widocznie masz taką sprytną córcię

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
jakby tego było mało pralka mi się rozklekotała i za becikowe muszę kupić.
Nieee, Ty jesteś jakimś moim sobowtórem czy co? Moja też ledwo zipie, dwa razy już była naprawiana, więc nie chcę w nią pchać pieniędzy i od kilku dni rozmyślam, skąd wziąć kasę na zakup nowej

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Kładziecie już dzieci na matach edukacyjnych?? Czy to jeszcze za wcześnie ?
Kładę Mniej więcej odkąd skończył miesiąc. Od kilku dni już coraz bardziej skupia wzrok na poszczególnych zabawkach.
A jeśli chodzi o linomag sun, to ja na niego nie narzekam. Jest właśnie taki, jak ma być. Rozsmarowuje się stosunkowo dobrze, a to że widać biały odcień zostający na skórze, to przecież nie przeszkadza. Ten krem właśnie ma fizycznie być na skórze, a nie wchłaniać się, żeby tworzył fizyczną barierę dla słońca. Nie wiem, jak się wsmarowują inne kremy, które obecnie można kupić. W każdym razie ten, który miałam dla Maksa (z jakichś droższych, nie pamiętam nazwy), pamiętam, że rozsmarowywał się koszmarnie w porównaniu do linomagu.

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
dziś mam termin porodu
jak można się domyślić - nie rodzę
nogi mnie od spacerów bolą i seks mi się "przejadł"
a na ktg "cisza przed burzą" jak to położna dziś powiedziała
Cóż, tak czy siak możesz być pewna, że za jakieś góraaaaa 7 do 10 dni ta burza nastąpi Ale trzymam kciuki, żeby wcześniej

Dobranoc
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 05:23   #3110
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

z nivea tez sie kiepsko rozsmarowuje

wydaje mi sie, ze wsyztkie filtry mineralne rpzeznaczone dla dzieci maja taka konsystencje.
Nie wiem jak z mustela i kremami z wyzszej polki

ja mam linomag, moj babo raczej nie jest blady i dziwnie wyglada Ale kremik wklepuje , bo rozetrzec trudno

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2012-06-30 o 05:26
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 08:08   #3111
ladybird_1987
Rozeznanie
 
Avatar ladybird_1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 698
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Hej!
Wiem że temat był już wałkowany ale proszę o radę.
Muszę kupić coś na brzuszek Hani. Przez sen się pręży i popłakuje. To mi raczej wygląda na gazy. Jak myślicie Espumicon?? Bo ten delicol w czym może pomóc?
__________________
ladybird_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 08:33   #3112
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

delicol pomaga w rozkladaniu laktozy, poczytaj na jego stronce
do tego mozna espumisan, bobotic, infacol.
jak nie pomagalo czasam odgazoywalam rurkami windi
plus masazyk brzuszka.


dzis zauwazaylam, ze u mlodego na brwiach, czole i na czubku glowy zaczyna sie robic ta ciemieniszka;/ ohydne.... luszczy sie pod paznokciem, ide do wujka google poczytac co to z tym mam zrobic

edit- wyczytalam, ze to moze byc od alergii pokarmowej
nie wiem czy to zbieg okolicznosci, ale 3dni temu zamienilam antyalergiczne nan ha na zwykly bebilon

no i wczoraj wieczorem chyba bardzo bolal go brzuszek;[ piszczal jak nigdy ;/no i mial biegunke raz
nie wiem czy to od mleka czy od czegos innego.
Dzwonilam do znajomej farmaceutki, powiedziaala zeby jeszcze go na tym bebilonie przetrzymac z dzien, dwa- ale dawac wszystkie specyfiki na kolke jakie mam.
eh problemy z tymi dziecmi ;p...

w nocy spal pieknie, rano tez jest super, tylko wieczorem darl sie tak ze nie mozna bylo go uspokoic :/

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2012-06-30 o 08:51
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 08:49   #3113
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

agatka najlepiej przed kąpielą posmarować ciepłą oliwką nie za gorącą i po kąpieli wyczesać, karo nie miała więc czy pomaga nie powiem

a ze wszystkich chyba najlepszy bobotic bo ma najwięcej w składzie, używaliśmy infacol i po czasie przestał działaś
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 08:59   #3114
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
z nivea tez sie kiepsko rozsmarowuje

wydaje mi sie, ze wsyztkie filtry mineralne rpzeznaczone dla dzieci maja taka konsystencje.
Nie wiem jak z mustela i kremami z wyzszej polki

ja mam linomag, moj babo raczej nie jest blady i dziwnie wyglada Ale kremik wklepuje , bo rozetrzec trudno
ja mam ziajke i tak samo sie ciezko smaruje, malo tego.... mlody do tej pory ma niezmyty krem z nad brwi bo nie moge doszorowac ....
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:03   #3115
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Dziewczynki polećcie mi jakiś krem z filtrami dla dzieciaczka oprócz tego nieszczęsnego linomagu. Bieli strasznie , nie lubię go.

ja używam Nivea 50+ dla niemowląt i dzieci. Zadowolona z niego jestem,linomag też mnie strasznie denerwował

Dzisiaj przystawiłam Antuana do cycka, zjadł z jednego i drugiego do zera i 20 ml dopił z butli. Ale już marudzi,więc zaraz pewnie podam mu resztę butelki.
W nocy dostał znowu o 24 i potem dopiero o 6 także chyba udało się przestawić go z 3na 6 cudownie

Poza tym pochwalę się,że systematyczna kąpiel go o tej samej godzinie i kładzenie do łóżeczka sprawiły,że nie ma najmniejszego problemu z jego zasypianiem i spaniem O mniej więcej 20:15 dziecka już nie ma,śpi sobie w najlepsze.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 10:12   #3116
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
delicol pomaga w rozkladaniu laktozy, poczytaj na jego stronce
do tego mozna espumisan, bobotic, infacol.
jak nie pomagalo czasam odgazoywalam rurkami windi
plus masazyk brzuszka.


dzis zauwazaylam, ze u mlodego na brwiach, czole i na czubku glowy zaczyna sie robic ta ciemieniszka;/ ohydne.... luszczy sie pod paznokciem, ide do wujka google poczytac co to z tym mam zrobic

edit- wyczytalam, ze to moze byc od alergii pokarmowej
nie wiem czy to zbieg okolicznosci, ale 3dni temu zamienilam antyalergiczne nan ha na zwykly bebilon

no i wczoraj wieczorem chyba bardzo bolal go brzuszek;[ piszczal jak nigdy ;/no i mial biegunke raz
nie wiem czy to od mleka czy od czegos innego.
Dzwonilam do znajomej farmaceutki, powiedziaala zeby jeszcze go na tym bebilonie przetrzymac z dzien, dwa- ale dawac wszystkie specyfiki na kolke jakie mam.
eh problemy z tymi dziecmi ;p...

w nocy spal pieknie, rano tez jest super, tylko wieczorem darl sie tak ze nie mozna bylo go uspokoic :/
witam!

my tez mamy problem z ciemieniuchą.... prawdopodobnie od skazy bialkowej... probowalam juz wszystkiego - oliwki, nawet masla (strasznie smierdzi ale dosc skuteczne, ladnie sie wyczesuje) ale teraz mamy krem na ciemieniuche i po jednej nocy jest o niebo lepiej (krem jest z musteli). Wiem, ze jest duzo kremow na ciemieniuche, ale nie zaglebialam tematu, bo ten dostalismy od kolezanki.

podobno pomaga tez peeling z platkow owsianych

my natomiast mielismy problem z kupkami - 2 dni nie robila, az dzis dostala pol czopa i od razu pol pokoju obesrane ale dobrze, bo sie meczyla z bakami przez te 2 dni strasznie...

wczoraj bylo szczepienie, bidulka strasznie mi plakala. Ale jest OK - zadnej goraczki itp. Moj maz mial trzymac mala ale on jakos dziwnie trzyma mala i pielegniarka powiedziala, ze w takim razie mama ma trzymac no i w koncu okazal sie bezuzyteczny (moj maz)

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
ja mam ziajke i tak samo sie ciezko smaruje, malo tego.... mlody do tej pory ma niezmyty krem z nad brwi bo nie moge doszorowac ....
moj maz kupil z musteli 50 i tez dziadostwo nie chcialo sie zmywac i zostawialo biala powloke, moje dziecie wygladalo jak cora mylnarza

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
ja używam Nivea 50+ dla niemowląt i dzieci. Zadowolona z niego jestem,linomag też mnie strasznie denerwował

Dzisiaj przystawiłam Antuana do cycka, zjadł z jednego i drugiego do zera i 20 ml dopił z butli. Ale już marudzi,więc zaraz pewnie podam mu resztę butelki.
W nocy dostał znowu o 24 i potem dopiero o 6 także chyba udało się przestawić go z 3na 6 cudownie

Poza tym pochwalę się,że systematyczna kąpiel go o tej samej godzinie i kładzenie do łóżeczka sprawiły,że nie ma najmniejszego problemu z jego zasypianiem i spaniem O mniej więcej 20:15 dziecka już nie ma,śpi sobie w najlepsze.
Nasza Haneczka tez juz "wie" ze kapiel jest miedzy 19-19:30 a potem cycy i do spania. Zasypia mi roznie, raz o 21, kiedy indziej pomarudzi w lozeczku i zasypia o 22

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ladybird_1987 Pokaż wiadomość
Hej!
Wiem że temat był już wałkowany ale proszę o radę.
Muszę kupić coś na brzuszek Hani. Przez sen się pręży i popłakuje. To mi raczej wygląda na gazy. Jak myślicie Espumicon?? Bo ten delicol w czym może pomóc?
my mamy ten bobotic, smaczny w smaku, mala lubi , podaje czasem profilaktycznie (jak czuje. ze zjadlam cos nie teges)
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 10:17   #3117
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Witajcie ale tu dziś cisza. opalają się czy co?
My byłyśmy w Aldiku na zakupach, może nie powinnam, ale poszłam, bo były dziś sukienki. Tylko że chyba na słonia pech.
W aptece kupiłam te ziajkę, zobaczymy co jest warta.
Czy jak w takie słońce pójdę na spacer do parku, to będzie źle?? Park mam bliziutko to szybko przemknę i będę już w cieniu. Czy lepiej sobie darować??
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 10:27   #3118
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Witajcie ale tu dziś cisza. opalają się czy co?
My byłyśmy w Aldiku na zakupach, może nie powinnam, ale poszłam, bo były dziś sukienki. Tylko że chyba na słonia pech.
W aptece kupiłam te ziajkę, zobaczymy co jest warta.
Czy jak w takie słońce pójdę na spacer do parku, to będzie źle?? Park mam bliziutko to szybko przemknę i będę już w cieniu. Czy lepiej sobie darować??
ja sobie spacer odpuszczam,jest tak okrutnie gorąco i parno,że wolę nie ryzykować.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 10:30   #3119
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
ja sobie spacer odpuszczam,jest tak okrutnie gorąco i parno,że wolę nie ryzykować.
Dlatego do sklepu poszłam rano, a teraz ten park mi przyszedł do głowy. Ok, odpuszczam, wyjdziemy sobie po 18.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:04   #3120
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

ciemieniuchy nie można smarować żadnym małśme ani margaryną, położna mówiła mi że jedna kobita tak robiła i dziecko miało przez margarynę jedną wielką ranę na głowie! nie można tych strupków samemu zrywać a co dopiero peeling robić!!
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.