Majowe Panny Młode - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 17:52   #3091
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Ja uwazam, że nie można dać się zwariować. Takie rzeczy jak wynajmowanie limuzyn, fajerwerki czy inne cuda na kiju to są naprawde dla bogaczy. Bo wszystko z etykietą "weselne" jest sto razy droższe, a to jeden dzień tylko jest. Dzień ważny, ale uważam, że bez wielu takich przyjemności nie zmieni on przesłania

ostatnio np zapytałam dziewczyne która zajmuje sie zdobieniem sal weselnych jaki jest koszt, meeega skromnej dekoracji na mój slub. Powiedziała, że po znajomosci bedzie to 1 000zł. To jest wiecej niz zapłaciłam za suknie. A dekoracja miała obejmować, serce z balonów i podwieszane szarfy.
ale drogo
ja np jestem zdania że ma być fajna w miarę sala, super jedzonko i dobra muzyka - to taka podstawa
później jakiś w miarę dobry fotograf żebym miała pamiątkę na całe życie
więcej nie wymagam i nie chciałabym też żeby rodzice płacili nie wiadomo ile

ale jak ktoś ma kasę to niech robi "pokaz" czemu nie
gorzej jeśli ktoś się z tym obnosi albo chamsko porównuje

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2010-10-28 o 17:53
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:10   #3092
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

dokładnie jestem tego samego zdania. Patrze na to wszystko przez pryzmat jakbym to ja była gosciem na weselu. I jedyne na co patrzę to zimna wódka dobra orkiestra i smaczne jedzonko, a na takie detale typu kolor przewodni wesela, czy jakies inne cuda patrzą tylko nieliczni.
Ja będe miała wymarzoną białą suknie i -tzta i nic mi wiecej nie potrzeba

Edytowane przez Haniula
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:15
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:17   #3093
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Majowe Panny Młode

Mama Tż powiedziała, że skoro pierwsze dziecko się żeni to sama mu zafunduje wesele. Moi rodzice robią ostatnie wesele i stwierdzili, że skoro moim siostrom zrobili wesele to i mi zrobią. I tak jakoś wyszło. Wiadomo, jak będziemy chcieli coś specjalnego to już ze swoich niewielkich oszczędności
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:47   #3094
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dokładnie jestem tego samego zdania. Patrze na to wszystko przez pryzmat jakbym to ja była gosciem na weselu. I jedyne na co patrzę to zimna wódka dobra orkiestra i smaczne jedzonko,
dokładnie!
i jeszcze jak masz towarzystwo w miarę przy stole to w ogóle nic więcej nie potrzeba
a czy kolor bukietu pasuje do koloru oczu młodej czy winietek to mało kto doceni

Cytat:
Napisane przez urszulac1 Pokaż wiadomość
Mama Tż powiedziała, że skoro pierwsze dziecko się żeni to sama mu zafunduje wesele. Moi rodzice robią ostatnie wesele i stwierdzili, że skoro moim siostrom zrobili wesele to i mi zrobią. I tak jakoś wyszło. Wiadomo, jak będziemy chcieli coś specjalnego to już ze swoich niewielkich oszczędności
mój TŻ jest ostatni z trójki i mama każdemu coś dokładała (ojciec nie żyje już 18 lat....)
ja u siebie jestem pierwsza

ja płacę sama pierdółki (pisałam już) bo trochę mi głupio żeby mi dali np na bieliznę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:55   #3095
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

a własnie macie juz wybraną jakas bielizne? bo ja ostatnio sie troche w tej kwestii rozglądałam, i biustonosz chciałabym bardotke, bo najlepiej pasuje do mojego dekoldu, ale one wszystkie takie gładkie zwykłe są a ja bym chciała coś zmysłowego , na noc poślubną
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:13   #3096
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Zrobiłam próbę na papierze 160g, drukarka poradziła sobie bez problemu, ale teraz się głowię czy atramentówka wydrukuje cokolwiek na papierze perłowym, boję się że wszystko spłynie.

Co do bielizny to rozmawiałam z moim nieznośnym TŻ-em właśnie w ten weekend na ten temat. A on spojrzał na mnie jak na głupią i powiedział, że po co mi nowa bielizna skoro już mam bieliznę .

Byłam dzisiaj u fryzjerki i rozmawiałam o fryzurze na ślub. Powiedziała że moja wymarzona do mojej grzywki nie pasuje a lepiej mi z grzywką, ale obiecała mi mnóstwo swoich propozycji przynieść na styczeń. Wtedy muszę już rezerwować termin! Matko nie myślałam że tak wcześnie.

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-28 o 19:15
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:22   #3097
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

ja juz tez rozmawiałam z kosmetyczką i radziła po nowym roku przyjsc sie zapisac, podejrzewam że fryzjer podobnie . Lepiej wczesniej niz sie pozniej stresowac, ze nie ma wolnego miejsca albo godzina nie odpowiada
Ja mam jeszcze dylemat z wyborem fryzjera, bo nie mam "swojego"
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 19:36   #3098
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
a własnie macie juz wybraną jakas bielizne? bo ja ostatnio sie troche w tej kwestii rozglądałam, i biustonosz chciałabym bardotke, bo najlepiej pasuje do mojego dekoldu, ale one wszystkie takie gładkie zwykłe są a ja bym chciała coś zmysłowego , na noc poślubną

przecież nawet nie oglądałam sukien

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Co do bielizny to rozmawiałam z moim nieznośnym TŻ-em właśnie w ten weekend na ten temat. A on spojrzał na mnie jak na głupią i powiedział, że po co mi nowa bielizna skoro już mam bieliznę .

Byłam dzisiaj u fryzjerki i rozmawiałam o fryzurze na ślub. Powiedziała że moja wymarzona do mojej grzywki nie pasuje a lepiej mi z grzywką, ale obiecała mi mnóstwo swoich propozycji przynieść na styczeń. Wtedy muszę już rezerwować termin! Matko nie myślałam że tak wcześnie.
hehe, faceci są czasem zabawni

mi też powiedziały że w styczniu będą miały już kalendarz i mogą mnie zapisać
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:53   #3099
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

T'ai to nie polujesz na suknię z wyprzedaży?

Panie w salonie radziły mi kupić stanik nie push-up i rodzaj bardotki, a nie mam głębokiego dekoltu, może pójdę do gorseciarki bo nie mam typowych wymiarów i ciężko mi znaleźć dobry biustonosz.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:02   #3100
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
T'ai to nie polujesz na suknię z wyprzedaży?
ja to myślałam że mam jeszcze czas ale każdy mnie uświadamia że jednak nie
po 1 listopada idę z mamą zobaczyć co jest u mnie w mieście
jak nic nie znajdę to będę myśleć
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:06   #3101
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja planowałam sukienkę kupić w grudniu, ale że siostra wyjeżdżała a razem miałyśmy wybrać to poszłyśmy tak tylko obejrzeć. I wtedy panie w salonie uświadomiły mnie że to już czas bo są wyprzedaże pojedynczych modeli salonowych. Czasem to wszystko mnie denerwuje, kiedyś pół roku to był jeszcze szmat czasu a teraz można się nie wyrobić.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 20:20   #3102
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Ja planowałam sukienkę kupić w grudniu, ale że siostra wyjeżdżała a razem miałyśmy wybrać to poszłyśmy tak tylko obejrzeć. I wtedy panie w salonie uświadomiły mnie że to już czas bo są wyprzedaże pojedynczych modeli salonowych. Czasem to wszystko mnie denerwuje, kiedyś pół roku to był jeszcze szmat czasu a teraz można się nie wyrobić.
ja się spytałam koleżanki co miała ślub we wrześniu i poradziła żebym poszła bo gdybym np chciała szyć to bym musiała się powoli decydować
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:28   #3103
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Haniula
Ja mam jeszcze dylemat z wyborem fryzjera, bo nie mam "swojego"
Ja chodzę do jednej fryzjerki choć nie do końca uznaję że jest "moja". Chodzę bo chodzę i nie przywiązuję do niej wagi, zwyczajnie jest blisko, bardzo dobrze farbuje, tnie ok a jak czesze to nie mam pojęcia. Kosmetyczkę mam w tym samym zakładzie ale jak do tej pory robiłam u niej tylko regulację brwi i hennę brwi i rzęs. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:50   #3104
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Majowe Panny Młode

Cześć dziewczynki ja tylko na sekundkę, bo jutro ostatni dzień maratonu w pracy, a padam po całym tygodniu Tak się rozgadałyście, że ciężko za Wami nadążyć

Dark Lady - piękne są te Twoje zaproszenia, takie oryginalne.

Joasiunia - fakt nauka tańca w domku też jest wyjściem, ale to i ja musiałabym nieco lepiej tańczyć A kurs nie jest drogi no i może przynajmniej się zgramy i będziemy umieli ze wszystkimi wujkami i ciociami tańcować A na pierwszy taniec to i tak planujemy coś innego niż walc

Byłam dziś za obrączkami. Szłam z nastawieniem, że zamawiamy, ale się nie zdecydowaliśmy. Nie wiem czy dobrze czy źle, bo wersja dla kobietki urzekła mnie tyle, że rozmiar jest 13 a ja mam nieco większy i problem w tym, że dookoła obrączki po środku są cyrkonie, które uniemożliwiają ewentualne powiększenie. To jest jej największy minus i teraz sama nie wiem czy się decydować czy nie. Obrączka TŻ jest idealna więc nie ma problemu. A Wy co byście zrobiły? Moja mama twierdzi, że najlepsza prosta, klasyczna, że jak ja będę wyglądać na starość w świecącej obrączce

Co do kosmetyczek i fryzjerek. Kosmetyczkę w sumie mam sprawdzoną, co do brwi, ale nie wiem jak z makijażem. Będę musiała wypróbować. Fryzjerka sprawdzona pod względem farbowania włosów, ale co do cięcia i czesania totalna pomyłka więc na pewno nie skorzystam. A co do samej fryzury to nie mam pomysłu. Wiem na pewno, że nie lubię jak mi włosy opadają na oczy

Co do bielizny na noc poślubną nie myślę o tym na razie. Pończochy na dzień ślubu pewnie będą samonośne (fetysz mojego TŻ )

A na weselicho zbieramy sami. Nie jest łatwo, ale cały czas do przodu. Dobrze, że za niektóre usługi płaci się już po to chociaż na weselu się zwróci.
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:38   #3105
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

izzunja nie kupiłabym zbyt małych obrączek. Nie mogą przygotować nowych na wzór tych, które wybrałaś? Z cyrkoniami może być tak że po latach powypadają, a tym że będą się świecić to nie przejmowałabym się, skąd wiadomo jak będzie wyglądał świat na starość??

Cytat:
Dark Lady - piękne są te Twoje zaproszenia, takie oryginalne.
Dzięki, ale coś TŻ nie do końca chce się do nich przekonać, a ja mam dosyć przekonywania go, więc się poddaję.

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-28 o 21:47
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:49   #3106
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

Obraczki z cyrkoniami bym nie kupiła. Moj jubiler mówił, ze cyrkonia nie jest w stanie wytrzymać tyle lat, a wiadomo, ze zamierzamy obraczki nosic całe zycie. Jak nie wypadnie to się zmatowi, wyłamie. Ja u jubilera za 1 mały brylancik płacę 70zł wiec nawet nie jest to az tak duzo. Jednak wiadomo, ze dookoła całej obraczki byłby to duży koszt
Z cyrkoniami nie da się zmieniac rozmiaru, z brylantami nie wszyscy ale mysle ze wytwórca powinien się tego podjąć.

Mnie własnie blokowało to, ze w apartach Pani powiedziała mi ze mojej obraczki nie bede mogła modyfikować w kwestii rozmiaru,a Tz tylko o 1 rozmiar dlatego bylismy gotowi juz zamowic "zwykle" obraczki, ale pochodziliśmy troche do' zwyklych'` jubilerów i kazdy mowił, ze nie bedzie problemów.
Sama nie wiem czym to jest spowodowane, ja tłumacze to sobie, ze sieciowki w ten sposob zabezpieczają się przed dodatkową robotą juz po sprzedaży.
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:59   #3107
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość

Dzięki, ale coś TŻ nie do końca chce się do nich przekonać, a ja mam dosyć przekonywania go, więc się poddaję.
Dark Lady, nie przejmuj sie, ja z moim mam podobnie.... sama nie robilam projektu, ale pokazalam mu dziesiatki wzorw w internecie, ktore mi sie podobaly, a on na wszystkie krecio nosem... gdy bylismy na targac slubnych, przekopalismy z 15 albumow z probkami zaproszen... pozytywnie zareagowal na.... jedno! Wiec mi rece opadly i tazke sie poddalam , niech sam cos wymysli

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Chciala sie tez pochwalic, ze mam juz fryzjera i PRAWIE zaklepana makijazystke (musze do niej zadzwonic i potwierdzic). Bardzo sie o to matrwilam, bo nie dosc, ze slub nie w moim miescie i moim kraju, to jeszcze takze nie w miejscu, w ktorym obecnie mieszkamy.... no ale na szczescie moja tesciowa sie wszystkim zajela: to na prawde zlota kobieta! Fryzjerke zarezerwowala mi swoja, ktora ja czesze od lat (mi takze w wakcje podciela i wymodelowala wlosy i bylam zadowolona), a teraz poobdzwaniala swoje kolezanki, ktorych corki niedawno wychodzily za maz i zdobyla kontakt do podobno bardzo dobrej makijazystki (kilka dziewczyn bardzo ja chwalilo). Jestem happy

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja się spytałam koleżanki co miała ślub we wrześniu i poradziła żebym poszła bo gdybym np chciała szyć to bym musiała się powoli decydować
T'ai, gdy ja poszlam przymierzac suknie 3 tygodnie temu, to w salonie panie tez mnie pytaly, dlaczego tak pozno sie wybralam. Oslupialam! Co prawda powiedzialy, ze nie jest za pozno, ale ze one juz pracuja z wrzesniowymi pannami mlodymi. Ale z drugiej strony czytalam takze na necie wypowiedzi dziewczyn, ktore suknie kupowaly 3 miesiace przed i takze nie bylo problemu. Wiec juz nie wiem, jak to jest ?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:06   #3108
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

Te salony to jakies dziwne są. jak bylam w sierpniu to mnie wysyłano na listopad bo za wczesnie. Zadne tłumaczenia dlaczego chce w sierpniu a nie pozniej nie docierały. W efekcie aby pozwolono mi jakąkolwiek suknie przymierzyc kłamałam ze slubuje w grudniu. Od razu była inna rozmowa, inny ton. A wszedzie na dzien dobry pytanie"Kiedy ślub". A teraz gdy Pmki chodzą, to mowią ze za pozno
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:07   #3109
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
Byłam dziś za obrączkami. Szłam z nastawieniem, że zamawiamy, ale się nie zdecydowaliśmy. Nie wiem czy dobrze czy źle, bo wersja dla kobietki urzekła mnie tyle, że rozmiar jest 13 a ja mam nieco większy i problem w tym, że dookoła obrączki po środku są cyrkonie, które uniemożliwiają ewentualne powiększenie. To jest jej największy minus i teraz sama nie wiem czy się decydować czy nie. Obrączka TŻ jest idealna więc nie ma problemu. A Wy co byście zrobiły? Moja mama twierdzi, że najlepsza prosta, klasyczna, że jak ja będę wyglądać na starość w świecącej obrączce
jeśli chodzi o cyrkonie to wszystko kwestia gustu, jak ci się podobają to czemu nie?

co do rozmiaru - jakoś dziwnie, koleżanka jak była to tylko wybrali wzór, podali rozmiary i odbierali dopiero za miesiąć

w przypadku klasycznych, prostych jest o tyle wygoda że jak przytyjesz np to bez problemu powiększą, ale też nie ma co zakładać
np moja mama ma cały czas dobrą

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość

T'ai, gdy ja poszlam przymierzac suknie 3 tygodnie temu, to w salonie panie tez mnie pytaly, dlaczego tak pozno sie wybralam. Oslupialam! Co prawda powiedzialy, ze nie jest za pozno, ale ze one juz pracuja z wrzesniowymi pannami mlodymi. Ale z drugiej strony czytalam takze na necie wypowiedzi dziewczyn, ktore suknie kupowaly 3 miesiace przed i takze nie bylo problemu. Wiec juz nie wiem, jak to jest ?
ja już też się gubię
bo też mam koleżankę co 2 mies przed kupiła
w każdym bądź razie postanowione - we wtorek idziemy z mamą do "naszego" salonu
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 08:32   #3110
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Te salony to jakies dziwne są. jak bylam w sierpniu to mnie wysyłano na listopad bo za wczesnie. Zadne tłumaczenia dlaczego chce w sierpniu a nie pozniej nie docierały. W efekcie aby pozwolono mi jakąkolwiek suknie przymierzyc kłamałam ze slubuje w grudniu. Od razu była inna rozmowa, inny ton. A wszedzie na dzien dobry pytanie"Kiedy ślub". A teraz gdy Pmki chodzą, to mowią ze za pozno
Dziwne to wszystko! Ja tam w salonie podalam nieprawdziwa date slubu: 2 tygodnie przed faktycznym. Naczytalam sie w necie opowiesci o tym jak to panny mlode dzien przed slubem zarzadzaly jeszcze w salonach ostatnie poprawki, jak to suknie byly niegotowe, o ich nerwach itp, i postanowilam nie ryzykowac Jedyny problem teraz to ten, ze na dwa tygodnie przed slubem schudne lub przytyje i cos nie bedzie pasowac, ale chyba bez przesady....

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-10-29 o 08:37
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:38   #3111
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

monita to ja Cie pociesze, ze moja wisi juz w szafie, i mam jeszcze 7 miesiecy aby nie zmienic swojej sylwetki bo bedzie problem
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:45   #3112
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Problem może polegać na tym że wcześniej były wyprzedaże a odsyłanie było po to żeby przyjść i kupić coś z nowej (czyt. droższej) kolekcji. Też się spotkałam z takim postępowaniem, ale zwyczajnie opuściłam salon choć był moim faworytem i bardzo chciałam tam przymierzyć suknie. Późno jest ze względu na wyprzedaże, ale suknię można kupić i kilka miesięcy przed, ale jeśli jest to przed sezonem wyprzedaży to w normalnej pełnej, czasem oszałamiającej cenie.

Ja pierwszą przymiarkę mam 15 kwietnia a ślub 21 maja, mam nadzieję że moja figura nie zmieni się tak żeby nic nie zmieniać na drugiej przymiarce, która nie wiem kiedy będzie .

Cytat:
Napisane przez monita01
Dark Lady, nie przejmuj sie, ja z moim mam podobnie.... sama nie robilam projektu, ale pokazalam mu dziesiatki wzorw w internecie, ktore mi sie podobaly, a on na wszystkie krecio nosem... gdy bylismy na targac slubnych, przekopalismy z 15 albumow z probkami zaproszen... pozytywnie zareagowal na.... jedno! Wiec mi rece opadly i tazke sie poddalam , niech sam cos wymysli
Tylko że ten mój ma tak ze wszystkim związanym z naszym ślubem i coraz ciężej się nie przejmować. Sam zespół wybieralismy 4 miesiące! Fotografa załatwiał on, chociaż i tak znalezionego przeze mnie i to załatwianie zajęło 2 - 3 miesiące. Ja uważam że lepiej załatwiać wszystko sprawnie i zdecydowanie a on ma zawsze na wszystko czas...

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-29 o 08:53
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:02   #3113
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość

Tylko że ten mój ma tak ze wszystkim związanym z naszym ślubem i coraz ciężej się nie przejmować. Sam zespół wybieralismy 4 miesiące! Fotografa załatwiał on, chociaż i tak znalezionego przeze mnie i to załatwianie zajęło 2 - 3 miesiące. Ja uważam że lepiej załatwiać wszystko sprawnie i zdecydowanie a on ma zawsze na wszystko czas...
Z facetami czasem jest ciezko.... ja tez gdy mojego pytam o zaproszenie (chce je miec gotowe na grudzien), to jego odpowiez brzmi: "czy mozesz mnie spytac o cos niezwiazanego ze slubem?".... No nic, czekam w takim razie na krok z jego strony, ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc

My tez mamy problem z fotografem. W wakacje tata mojego TZ umowil nas ze swoim znajomym fotorgafem (pracuje dla lokalnej gazety), na spotkaniu pokazal nam album z przykladowymi zdjeciami itp. Mnie zdjecia sie nie podobaly, wydawaly mi sie takie bez pomyslu itp.... jakie bylo moje zdziewnienie gdy po wysjciu ze spotkania moj TZ, ktory zna sie na fotorgafii i nia interesuje, mowi mi, ze zdjecia sa wspaniale, dobrej jakosci, dobrze wykonane.... zdebialam! Strasznie sie o to klocilismy, bo on nie mogl zrozumiec, dlaczego te zdjecia mi sie nie podobaly. Teraz minelo kilka miesiecy, szuklalam troche w necie, ale w sumie nic mi sie nie podobalo (wiecie, chyba w Polsce robi sie ladniejsze zdjecia slubne niz w Hiszpanii) i zastanawiam sie, czy sie nie poddac... wziac tego fotografa, tym bardziej, ze zaproponowal nam cene o polowe nizsza niz tutejsza rynnkowa (ktora powala na kolana!) i zdac sie na to, ze moj TZ jednak sie na tym zna.... sama nie wiem.

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-10-29 o 09:06
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:32   #3114
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 jakbyś chciała polskiego fotografa to zapytaj Ewę Brzozowską
http://fotografiaperfectmoment.blogspot.com/ moim zdaniem ona byłaby w stanie do was pojechać zapewne wiązałoby się to z większymi kosztami ale zawsze warto zapytać. Nam też robiła ślubne zdjęcia. Oczywiście jeśli podoba Ci się to co ona robi
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:40   #3115
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 może pokaż jakieś przykładowe zdjęcia jeśli masz dostępne to napiszę co sądzę o fotografie. Wyjście jest też takie żeby spytać polskiego fotografa czy przyjedzie, tyle że może koszta będą za wysokie.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:42   #3116
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

my orkiestrę praktycznie razem z salą załatwiliśmy rok temu w sierpniu
a fotograf i kamera z jednej firmy, byliśmy jakoś w kwietniu
TŻ chętnie chodzi i chodził na spotkania, nie odkładał, nie zwlekał
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:42   #3117
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Z facetami czasem jest ciezko.... ja tez gdy mojego pytam o zaproszenie (chce je miec gotowe na grudzien), to jego odpowiez brzmi: "czy mozesz mnie spytac o cos niezwiazanego ze slubem?".... No nic, czekam w takim razie na krok z jego strony, ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc

My tez mamy problem z fotografem. W wakacje tata mojego TZ umowil nas ze swoim znajomym fotorgafem (pracuje dla lokalnej gazety), na spotkaniu pokazal nam album z przykladowymi zdjeciami itp. Mnie zdjecia sie nie podobaly, wydawaly mi sie takie bez pomyslu itp.... jakie bylo moje zdziewnienie gdy po wysjciu ze spotkania moj TZ, ktory zna sie na fotorgafii i nia interesuje, mowi mi, ze zdjecia sa wspaniale, dobrej jakosci, dobrze wykonane.... zdebialam! Strasznie sie o to klocilismy, bo on nie mogl zrozumiec, dlaczego te zdjecia mi sie nie podobaly. Teraz minelo kilka miesiecy, szuklalam troche w necie, ale w sumie nic mi sie nie podobalo (wiecie, chyba w Polsce robi sie ladniejsze zdjecia slubne niz w Hiszpanii) i zastanawiam sie, czy sie nie poddac... wziac tego fotografa, tym bardziej, ze zaproponowal nam cene o polowe nizsza niz tutejsza rynnkowa (ktora powala na kolana!) i zdac sie na to, ze moj TZ jednak sie na tym zna.... sama nie wiem.
Jedno drugiemu nie przeczy
Czyli zdjęcia bez pomysłu ale dobre technicznie - nawet to by się zgadzało często w telewizji można zobaczyć jak pstrykają prasowi fotografowie.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:48   #3118
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez blekitka Pokaż wiadomość
monita01 jakbyś chciała polskiego fotografa to zapytaj Ewę Brzozowską
http://fotografiaperfectmoment.blogspot.com/ moim zdaniem ona byłaby w stanie do was pojechać zapewne wiązałoby się to z większymi kosztami ale zawsze warto zapytać. Nam też robiła ślubne zdjęcia. Oczywiście jeśli podoba Ci się to co ona robi
Dzieki, przegladam stronke A mozesz mi powiedziec, jaka jest mniej wiecej cena (tzn ta dla Was)?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:07   #3119
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Z moim TŻ to nie jest tak że nie jeździ i zwleka, on zwyczajnie uważa że jest jeszcze mnóstwo czasu na myślenie i załatwianie.

monita01 szukając fotografa przejrzałam mnóstwo ofert i wybrałam takiego, który robi zdjęcia naturalne, nie jakieś przekolorowane i mocno "ulepszone" i w dodatku ma bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Najśmieszniejsze jest to że mi na fotografie nie zależało, a właśnie TŻ przy nim obstawał, a i tak ja go musiałam znaleźć .
Ogólnie mam mnóstwo namiarów na strony internetowe fotografów i sporo ofert cenowych, jakbyś chciała to mogę ci podesłać, tyle że nie wiem czy jeżdżą poza Polskę.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:29   #3120
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Niestety ten fotograf nie ma strony internetowej (co tez mnie zniecheca, bo z checia obejrzalabym zdjecia jeszcze raz...). My takze chcemy cos naturalnego, bez wymyslania i zbytniego pozowania. Tutaj w Hiszpanii "plener" robi sie w dniu slubu. Po mszy goscie udaja sie na miejsce wesela i tam przed wejsciem (np. w ogrodach, w naszej haciendzie na patio) odbywa sie taki koktajl powitalny na stojaco: kelnerzy roznosza napoje i zimne i cieple przekaski, takie na raz do buzi). W tym czasie mlodzi pstrykaja sobie plenerowe zdjecia. Nasza hacienda ma ladne ogrody, wiec tam tez chcemy zrobic te fotki, sa one oddzielone od czesci, gdzie bedzie te cale koktajl pary , wiec mysle, ze bedziemy czuc sie swobodnie. Moze zanim przyjada goscie to uda nam sie tez pstryknac kilak zdjec na patio, ktore jest sliczne: cale bielone i wszedzie stoi i wisi mnostwo doniczkowych kwiatow).
Nie wiem, nie wiem co robic z fotografem. Troche nie chce mi sie bawic w zciaganie kogos z Polski.... Ja na wlasna reke znalazlam ta firme: http://www.dadaimagen.com/fotografia-boda-sevilla.html, co myslicie? (ale cena jest dwa razy wyzsza).

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-10-29 o 10:36
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.