Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 21:03   #3121
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Szukaj, a znajdziesz... chyba, ze potrzebna Ci jest juz na teraz i masz odpowiednie fundusze, to czemu nie...
no powiem Ci,że jest mi bardzo potrzebna bo już chciałam prostownice dawno kupić ale ciągle się zastanawiam i troszkę się to przeciągneło:0ale już chciałabym mieć normalne włoski także chyba zamówię sobie tą WIGO...jeszcze dziśmożę akurat sprosta moim wymaganiom...oby pozdrówki
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 21:36   #3122
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nio i zamówiłam WIGOjutro wpłacę pieniążki i jak odbiorę dam znać o rezultacie...troszkę się boje co to za sprzęt ale muszę być dobrej myśliBużka i dobrej nocy dla wszystkich prostownico-maniaczek
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 22:20   #3123
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki własnie mam pytanko odnośnie tych nakładek bo tez mam eco-cerion i jestem bardzo zadowolona ale nie wiem do czego te nakladki sluza i jak sie je zaklada nie wiem tego bo moja instrukcja nie jest w polskim jezyku i nie moge tego rozszyfrowac..pomozcie mi;]...a z prostownicy jestem niezwykle zadowolona!!!;] pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
ja to samo. nawet nie potrafilam ich zalozyc. prostuje bez i tak jest dobrze nie parzy mnie

Ja pierwszy raz włoski wyprostowałam bez tych nakładek..ale prostownica była strasnzie goraca..i ledwo co ją trzymałam
Spróbowałam nałożyć te nakładki i jest superNakładkę trzeba nałozyc na rączkę prostownicy..troszke siły potrzeba żeby wlazła (ale nie bójcie się nic szkodliwego). W postach dziewczyny pisały ż eim te nakładki wyrywają i szarpia włosy..u mnie nic z tych rzecyz..tzreba po prostu dobrze nałożyć te nakładki i jest OK Teraz przynajmniej nie parze se tak paluchów jak prostuje
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 17:02   #3124
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

paulinkosia a mogłabyś powiedziec czy jak idziesz na disco to trzymają ci sie proste włsoy czy masz jakies skrety :P
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 20:15   #3125
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz włoski wyprostowałam bez tych nakładek..ale prostownica była strasnzie goraca..i ledwo co ją trzymałam
Spróbowałam nałożyć te nakładki i jest superNakładkę trzeba nałozyc na rączkę prostownicy..troszke siły potrzeba żeby wlazła (ale nie bójcie się nic szkodliwego). W postach dziewczyny pisały ż eim te nakładki wyrywają i szarpia włosy..u mnie nic z tych rzecyz..tzreba po prostu dobrze nałożyć te nakładki i jest OK Teraz przynajmniej nie parze se tak paluchów jak prostuje
Dziwi mnie, ze prostownica parzy Cie w palce moj Remington nagrzewa sie do bardzo wysokiej temperatury, ale zewnetrzna czesc w ogole sie nie nagrzewa. Nawet, gdy dlugo pracuje, uchwyt i nawet zewnetrzna czesc prostownicy na wysokosci plytek ceramicznych jest ciagle chlodna i absolutnie nie parzy.

Co masz za prostownice?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 08:04   #3126
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Może jest tak dlatego, że niektóre prostownice, jak Tondeo Eco Cerion nagrzewają się aż do 220 stopni!!! Nie wiem jak Twój Remingrton Lalesia, ale zapewne ma mniejszą moc.
Ja podzielę się w Wami swoimi wrażeniami po mojej Tondeo. Mam śliczne proste włoski jak druciki, efekt trzyma się przez dwa dni. Ale teraz jest tak super, bo zmieniłam kosmetyki do włosów, włącznie z szamponem, odżywką i mleczkiem do prostownicy= i jest świetny efekt. Także moim zdaniem kosmetyki mają ogromny wpływ, na efekt i trwałość.
A co do prostownicy to nie mam żadnych zastrzeżeń, nagrzewa się w sekunę-dwie, jest leciutka, długi kabel, w ogole nie zaczepia włosów .
Jeden minus- duza cena, ale cóż....
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 10:11   #3127
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a jakich kosmetykow uzywasz ?
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 15:19   #3128
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

To nic niezwykłego, ale jak dla mnie super i tanie, szampon + odżywka firmy Kellos (chyba szwedzkie?), kumpela poleciła mi z Allegro. Za 1,5 litra szamponu jakieś 12 zł. + odżywka podobnie+ mleczko Loreala do prostownic za 18 zł.(rózowa seria)
Wszystko razem super efekt, bo szampon jest glicerynowy, wygładszający itp.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 20:39   #3129
anita23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam dziewczyny. Potrzebuję fachowej porady. Chce kupić dobrą prostownicę i przeznaczyc na nią około 200 - 250 zł. Wiele osób poleca Babyliss, a ja jeszcze wyczytalłam że Efalock i Tondeo sa dobre. Ja sie kompletnie nie wyznaję w tym temacie, dlatego proszę speców o opinię Z góry dzięki.
Pozdrawiam
anita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 20:48   #3130
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anita23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Potrzebuję fachowej porady. Chce kupić dobrą prostownicę i przeznaczyc na nią około 200 - 250 zł. Wiele osób poleca Babyliss, a ja jeszcze wyczytalłam że Efalock i Tondeo sa dobre. Ja sie kompletnie nie wyznaję w tym temacie, dlatego proszę speców o opinię Z góry dzięki.
Pozdrawiam
Ile wizazanek tyle opinii . Ja jestem za Tondeo i nei zmienie zdania. Sa "najdrozsze" i pewnie ktos innym powie ze za mniejsza cene moze mozna kupic prostownice ktora tez dobrze prostuje wlosy ale mi poza prostymi wlosami zalezy tez na zdrowych wlosach. Uwazam ze Tondeo to lepsza klasa prostownic niz np babyliss czy efalock- tak tez powiedzialy mi dwie fryzjerki. Innym wizazankom pasuja inne prostownice i pewnie tez maja racje bo dobrze prostuja wlosy w miare nei niszcza itd... Przeczytaj chociaz ze 20 stron w tyl tego watku i zobacz ktore przewazaja w wypowiedziach
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 17:08   #3131
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Aneczka_h15 Pokaż wiadomość
paulinkosia a mogłabyś powiedziec czy jak idziesz na disco to trzymają ci sie proste włsoy czy masz jakies skrety :P
Właśnie dziś ide pierwszy raz od kupna prostownicy na disko ;p przyjde to napisze czy włosy cały czas będą prościuteńkie Ale pewnie będą skoro idąc rano przez mgłę i wiatr były nadal proste to po dysko tym bardziej
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 17:10   #3132
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, ze prostownica parzy Cie w palce moj Remington nagrzewa sie do bardzo wysokiej temperatury, ale zewnetrzna czesc w ogole sie nie nagrzewa. Nawet, gdy dlugo pracuje, uchwyt i nawet zewnetrzna czesc prostownicy na wysokosci plytek ceramicznych jest ciagle chlodna i absolutnie nie parzy.

Co masz za prostownice?
Parzy mnie wręce jeśli trzymam za rączki pod którymi są płytki ceramiczne..a jeśli trzymam za tą druga cześć to nic nie parzy Mam Tondeo Eco Cerion
Prostownica na 6
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 17:15   #3133
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

[quote=dorinka30;2907818]
nagrzewa się w sekunę-dwie, jest leciutka, długi kabel, w ogole nie zaczepia włosów . [ qquote ]

Dokładnie nagrzewa się w 3 sekundy Nie to co moja wcześniejsza..zdążyłam zjeść śniadanie zanim się nagrzała a była to philipsa ..
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 17:36   #3134
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Może jest tak dlatego, że niektóre prostownice, jak Tondeo Eco Cerion nagrzewają się aż do 220 stopni!!! Nie wiem jak Twój Remingrton Lalesia, ale zapewne ma mniejszą moc.
Ja podzielę się w Wami swoimi wrażeniami po mojej Tondeo. Mam śliczne proste włoski jak druciki, efekt trzyma się przez dwa dni. Ale teraz jest tak super, bo zmieniłam kosmetyki do włosów, włącznie z szamponem, odżywką i mleczkiem do prostownicy= i jest świetny efekt. Także moim zdaniem kosmetyki mają ogromny wpływ, na efekt i trwałość.
A co do prostownicy to nie mam żadnych zastrzeżeń, nagrzewa się w sekunę-dwie, jest leciutka, długi kabel, w ogole nie zaczepia włosów .
Jeden minus- duza cena, ale cóż....
Remington nagrzewa sie wlasnie do 220 stopni przynajmniej tak jest napisane w instrukcji
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 17:37   #3135
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Remington nagrzewa sie wlasnie do 220 stopni przynajmniej tak jest napisane w instrukcji
A ma regulacje temperatury i na pokrętle jest max 220C
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 18:40   #3136
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
A ma regulacje temperatury i na pokrętle jest max 220C
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 11:57   #3137
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Aneczka_h15 Pokaż wiadomość
paulinkosia a mogłabyś powiedziec czy jak idziesz na disco to trzymają ci sie proste włsoy czy masz jakies skrety :P
Ja się odezwę, bo z tego co pamiętam, to mam ten sam model Tondeo co Paulinkosia (Eco Cerion z regul.). Byłam wczoraj na koncercie, szalałam, tańczyłam, później łaziłam po dworzu i było wilgotno, a dzisiaj wstałam rano i włosy śliczne- w zasadzie mogłam bez poprawek iść do pracy, ale dla zasady przeciągnęlam końce jeszcze.
Czym dłużej używam mojej Tondeo, tym bardziej doceniam jej wartość, a włosy nie są już moim zmartwieniem.... Codziennie ze zdziwieniem patrzę w lustro, że są takie ładne i błyszczące.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 16:04   #3138
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej ) Fajnie że włosy sa idelanie proste przy mojej wczesniejszej prostownicy philipsa nie zdazyłam nawet dojśc na disco a juz były skręcone
A która prostownica jest lepsza:
http://www.allegro.pl/item135522531_...grabcia78.html

czy ta

http://www.allegro.pl/item134970774_...a_gratisy.html
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 16:16   #3139
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Aneczka_h15 Pokaż wiadomość
Hej ) Fajnie że włosy sa idelanie proste przy mojej wczesniejszej prostownicy philipsa nie zdazyłam nawet dojśc na disco a juz były skręcone
A która prostownica jest lepsza:
http://www.allegro.pl/item135522531_...grabcia78.html

czy ta

http://www.allegro.pl/item134970774_...a_gratisy.html
Niby jest to to samo.
W gamie masz płytki ceramiczne pokryte powłoką krystaliczną, a w tondeo diamentową krystaliczną.
Polecam tondeo.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 20:32   #3140
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
To nic niezwykłego, ale jak dla mnie super i tanie, szampon + odżywka firmy Kellos (chyba szwedzkie?), kumpela poleciła mi z Allegro. Za 1,5 litra szamponu jakieś 12 zł. + odżywka podobnie+ mleczko Loreala do prostownic za 18 zł.(rózowa seria)
Wszystko razem super efekt, bo szampon jest glicerynowy, wygładszający itp.
Hej Dorinka! ja też mam kosmetyki tej firmy,a raczej kosmetykKupiłam sobie ostatnio balsam do prostowania włosów w hurtowni fryzjerskiej,taka duża butlaZapłaciłam 10 zł ,ale jeszcze nie używałam bo czekam aż mi przyjdzie prostownica z allegro.Myślę Dorinka,że powinnas poszukac u siebie albo w pobliżu jakieś hurtowni z takimi akcesoriami bo tam kupisz napewno taniej niz na allegro.Tak mi sie przynajmniej wydaje,bo jeśli chodzi o allegro to dochodzą przecież jeszcze koszty wysyłki.Pozdrawiamp.s.a Ty jesteś zadowolona z szamponu i odżywki?
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 07:51   #3141
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tak Wiolaraczka, jestem z tych kosmetyków b.zadowolona (Kallos czyba nie Kellos?)
Włosy są jedwabiście proste i błyszczące, a w połączeniu z moją prostownicą efekt jest zachwycający
Pewnie masz rację, że w hurtowni byłoby taniej, ale wtedy na allegro i tak wydawało mi się tanio więc nigdzie nie szukałam.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 07:53   #3142
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
włosy nie są już moim zmartwieniem.... Codziennie ze zdziwieniem patrzę w lustro, że są takie ładne i błyszczące.

Kiedyś jak musiałam wyjść z domku a wiał wiatr i powietrze było wilgotne to od razu wiedziałam ż po jakimś czasie rozpusza sie i bedę źle się czuć bo źle wyglądam..teraz prostowanie zajmuje mi 5 minutek ide i nie patrze czy wieje czy jest wilgotno bo wiem że moje włoski bedą prościutkie i za nic się nie rozpuszą
Zakup tej prostownicy wpłynął pozytywnie na mój nastrój
A co do disko to nie wyszło :[ Ale to nie bedę tu już opowiadać bo to forum o prostownicach ;p
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 14:42   #3143
Magda..
Przyczajenie
 
Avatar Magda..
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z zielonego pokoju
Wiadomości: 13
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Proszę poradzcie tez i mi, ponieważ chcę kupić prostownicę w granicy 150-210zł.
Co sądzicie o tej i jak się sprawuje bo słyszałam że szybko się psują prostownice firmy babyliss .

http://www.allegro.pl/item135392159_..._grabci78.html
Magda.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 14:49   #3144
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Tak Wiolaraczka, jestem z tych kosmetyków b.zadowolona (Kallos czyba nie Kellos?)
Włosy są jedwabiście proste i błyszczące, a w połączeniu z moją prostownicą efekt jest zachwycający
Pewnie masz rację, że w hurtowni byłoby taniej, ale wtedy na allegro i tak wydawało mi się tanio więc nigdzie nie szukałam.
nom,ale już będziesz wiedziała na przyszłość jak zaoszczędzić te kilka złociszyA możesz mi Dorinka napisać dokładnie co jest napisane na tym szamponie i odżywce?to sobie może też kupie skoro daje taki super efektpozdrówki
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 15:39   #3145
magda.111
Raczkowanie
 
Avatar magda.111
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 150
GG do magda.111
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tak czytam i czytam... ale nie przejgaldnelam wszytskiego co napsiane. czy wiecie jak odroznic prostownice z całymi plytkami ceramiczymi od tej co jest tylko pokryta ceramika... czy jak tam to się pisze? ja uzywam optimum sw 1113... troche sie musze pomęczyc zeby dobrze były wyprostowane. no ale jest zle jak jest wylgotno... robi sie aureolka..Mam ja juz dosc długo, kupiona na jakiejs promocji w ubiegłym roku za niecałe 40 zł. i jestem ciekawa czy ona jest w całosci ceramiczna...
magda.111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 15:52   #3146
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Powinno byc napisane na opakowaniu badz w ulotce ze prostownica ma plytki ceramiczne pelnoceramiczne badz tylko z powloka ceramiczna.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 23:28   #3147
truskilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny, przeczytałam wiele stron z tego wątku i całkowicie już zgłupiałam Mam taki mętlik w głowie że szkoda gadać
Od jakiegoś czasu staram się zdecydować na jakąś prostownicę ale już sama nie wiem
Mam takie średniej grubości włosy, falowane, zwłaszcza na końcach strasznie mi się kręcą, fryzjerka jednak jest w stanie wyprostować mi je samą szczotką i suszarką, chociaż troszkę wysiłku musi w to włożyć, ja niestety nie daję rady, stąd pomysł kupna prostownicy Myślałam na początku że góra 100zł wydam, bo nie mam zamiaru prostować ich codziennie, ale tak się teraz zastanawiam czy może jednak dołożyć "trochę" i kupić coś pożadniejszego? Boję się po prostu że wyrzucę pieniądze w błoto - mam jeszcze sporo innych wydatków
No i jeśli bym się zdecydowała na droższą to pewnie Tondeo lub Ga.ma, która lepsza? I jak z wytrzymałością u nich? A może jednak jest jeszcze coś wartego uwagi w niższej cenie?

I jeszcze jedno pytanie, gdzieś wyczytałam że najlepiej jeśli kupować prostownicę to taką która ma moc 100W i wzwyż, prawda to? Czyli taka 70W może nie dać zadowalającego efektu? Bo zaczęłam się zastanawiać nad tą:
http://www.allegro.pl/item134713098_...ka_gratis.html

Edytowane przez truskilla
Czas edycji: 2006-10-20 o 23:51
truskilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 09:05   #3148
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam do was pytank- która prostownica jest lepsza- wahl cutek czy wigo?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 11:48   #3149
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny mam pytanie bo zauwazylam ze profesjonalne prostownice z regualcja temperatury maja ta regulacje zaczynyjaca sie od 160 stopni
ja mam prostownice cermaiczno- jonizujaca z Philipsa z regulacja temp. ale u mnie temp. zaczna sie juz od 100 stopni do 200 - ja mam naturalnie proste wlosy i prostuje na temp. 120-125 stopni - boje sie wiecej zeby sobie nie zniszczyc wlosow - efekt jest bardzo dobry ale ciekawa jestem jak wygladalyby wloski prostowane na wyzszej temp. - czy wam tak wysoka temp. nie niszczy wlosow??? swoja droga to ciekawe dlaczego w profesjonalnych prostuje sie az na tak wysokich temp.
A tak na marginesie to jak bylam ostatnio na pokazie fryzur to myslalam ze padne jak zobaczylam jak pewnien fryzjer- ponoc najlepszy w swoim fachu prostuje dziewczynie wlosy - mianowicie przejezdzal prostownica po wlosach strasznie ale to strasznie wolno - a na koncach trzymal okolo 20 sekund fakt faktem ze wlosy wygladaly bosko po wyprostowaniu ale mimo to ja ja bym sie bala oddac w jego rece
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 12:32   #3150
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie bo zauwazylam ze profesjonalne prostownice z regualcja temperatury maja ta regulacje zaczynyjaca sie od 160 stopni
ja mam prostownice cermaiczno- jonizujaca z Philipsa z regulacja temp. ale u mnie temp. zaczna sie juz od 100 stopni do 200 - ja mam naturalnie proste wlosy i prostuje na temp. 120-125 stopni - boje sie wiecej zeby sobie nie zniszczyc wlosow - efekt jest bardzo dobry ale ciekawa jestem jak wygladalyby wloski prostowane na wyzszej temp. - czy wam tak wysoka temp. nie niszczy wlosow??? swoja droga to ciekawe dlaczego w profesjonalnych prostuje sie az na tak wysokich temp.
A tak na marginesie to jak bylam ostatnio na pokazie fryzur to myslalam ze padne jak zobaczylam jak pewnien fryzjer- ponoc najlepszy w swoim fachu prostuje dziewczynie wlosy - mianowicie przejezdzal prostownica po wlosach strasznie ale to strasznie wolno - a na koncach trzymal okolo 20 sekund fakt faktem ze wlosy wygladaly bosko po wyprostowaniu ale mimo to ja ja bym sie bala oddac w jego rece
Skoro był fachowcem, to pewnie używał dobrych kosmetyków termoohronnych, wtedy włosy sie tak nie niszczą
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.